Zespół QATRO z Puław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-08, 06:42   #1
kasia577
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Arrow

Zespół QATRO z Puław


Może ktoś słyszał jak grają? Jakieś opinie o tym zespole?
kasia577 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 10:37   #2
lov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/LPU
Wiadomości: 26
Dot.: Zespół QATRO z Puław

witam

"co-nie-co" mogę pomóc w temacie, bo szłyszałam jak grają. moim skromnym zdaniem w Puławach są 3 fajne zespoły. to nie znaczy, że inne są złe, czy cuś, ale z tych których słyszałam, te pamiętam i te mogę polecić. Chodzi mi o Conkretów, Eltransów i Qatro właśnie. Ja z TŻ stawiamy raczej na Eltransów, bo on zna klawiszowca tego zespołu. Co do Qatro to słyszałam ich w Piwoszu, na Sylwku też na festynie w takiej miejscowości Gołąb. Zdarzyło mi się też poprzez znajomości być na próbieMoi znajomi mają u nich pozamawiane wesela na ten rok. Ogólnie co mogę powiedzieć to to, że grają na bank na żywo. Nie kończyłam szkoły muzycznej, ale moj TŻ tak, więc uświadamiał mnie jak powinien wyglądać i grać zespół " na żywo" Po pierwsze i najważniejsze-musi być perkusja-jak perkusji nie ma to nie dajcie sobie wmowić, że ktokolwiek gra na żywo, jak już to bym to półplejbek określiła, bo pewnie na żywo to jedynie śpiewa. Zreszta uważam, że wizualnie zespół bez perkusji np: dwa organki i wokalistka wygląda raczej dziewnie. Sorki, ale takie moje zdanie Wracając do tematu Qatro, to oni grają na żywo-wierzę zdaniu mojego faceta w koncu on się na tym lepiej zna. Zresztą jak byłam na próbie z nim to poradził mi bym podeszła do klawiszowca i coś zagrała, w sensie uderzyła w klawiszeno fałsz wyszedł niezłyz moich osobistych przemyśleń to jeszcze to, że bardzo mi się podoba głos chłopaka(tego niższego), ktory gra na gitarze. Okresliłabym go jako- "typowo weselny". Taki, że mnie ciarki czasem przechodziłyoby mój TŻ do tych wywodów nie dotarł. Śpiewa też dziewczyna, co jest dla mnie dodatkowym plusem. ma ciekawy głos. Dla mnie to ważne dlatego, jeśli my zdecydujemy się na zespół bez wokalistki-to tak się składa, że moja psiapsiółka ze studiow śpiewa w zespole w Zamościu, więc mam nadzieję, że zespół nie zrobi problemu, żeby ona ze 3 piosenki zaśpiewała. Qatro z tego co wiem, to biorą tak jak inni, może taniej niż ci pozostali warci polecenia, i nie robią problemów z jakąś piosenka-jak byłam na próbie, to ćwiczyli Rubika jakąś, bo ktoś zażyczył sobie na pierwszy taniecsię proszę nie dziwić, że pamiętam(rubik pewnie do łatwych nie należy więc zapamiętałam).jeśli chcesz, to myslę, że nie zrobią Ci problemu żeby posłuchać ich na próbie. mój TŻ powiedział, że najlepiej posłuchać zespołu tuż przed weselem gdzie ma grać. że niby sprzęt stoi jakoś logicznie i wizualnie tez zespól wygląda jak podczas uroczystości. skoro zespołowi zależy na zamówieniu to pewnie też nie odmówi takiego "oglądnięcia". no ja osobiści polecam. mi się podoba jak grają. TŻowi też
lov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 18:12   #3
askasid
Raczkowanie
 
Avatar askasid
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 50
Dot.: Zespół QATRO z Puław

Podrzucam i czekam na więcej opinii.
__________________

askasid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 18:21   #4
kasia577
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Zespół QATRO z Puław

Świetny zespół. Grali na naszym weselu, mimo że trochę się baliśmy, bo nigdy wcześniej nie widzieliśmy ich na żywo. Minął już ponad rok od naszego wesela, a znajomi wciąż wspominają, że lepszej orkiestry nigdy nie widzieli. Dwa tygodnie później byliśmy na weselu sąsiadki i tam grał Eltrans i szczerze mówiąc to nie zrobił na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia.
kasia577 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 15:15   #5
fajnablondi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Thumbs up Qatro Zespół Muzyczny

Chociaż mineło sporo czasu od założenia tego postu, ponad 3 lata to muszę przyznac ze po tym czasie ten zespól "QATRO" zmienił się diametralnie. Zacząc trzeba chyba od składu bo zmieniła się aż połowa ekipy. Mi bardzo podobał się taki wysoki perkusista no ale niestety już z nimi nie gra) Ale chyba nie da się czegoś zrobic co trwa wiecznie, w każdym bądz razie tamten zespół a ten dzisiaj to zupełnie coś innego... Super !!! Nie stoicie w miejscu. Może to nie ta sama kapela co wtedy ale też nigdy bym nie pomyślała że możecie się tak zmienic i pójśc do przodu.
Moim zdaniem dołaczyliście do czołówki kapel weselnych grających w okolicy . Potencjał tkwi w młodych, doświadczonych kapelach którzy wiedzą czego chcą, bawią się jeszcze muzyką a nie starzy grajkowie wypaleni, zmęczeni życiem. 3lata temu grali na moim weselu w Jagódce, miesiąc temu znowu bawiłam się przy ich muzyce i cieszę się dalej że ich zamówiłam. Będę polecac was dalej Qatro Pozdrawiam
fajnablondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.