Fotograf - którego wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 18:46   #1
m4rtii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 35

Fotograf - którego wybrać?


Dziewczyny może wy mi pomozecie,
jestem w trakcie poszukiwani fotografa ale po obejrzeniu tylu stron ze zdjęciamy slubnymi mam juz mętlik w glowie.
Dodatkowo osoby których zdjecia zrobiły na mnie naprawde duze wrazenie sa poza moimi mozliwosciami finansowymi.

Jak na razie znalazlam 3 którzy sa w miare ciekawi i nie kosztują majątek
http://www.jacekbrozek.pl/
http://www.sluby.radom.pl/
http://www.przemekmalinowski.pl/

Co sadzicie o ich zdjeciach?
Cenowo Panowie powiedzieli mi od 1300-2000
natomiast zdjecia fotografów którzy mnie zachwycili to juz 4500-5000
roznica jest jak dla mnie ogromna ..ale juz sama nie wiem .. nie chciala bym czegos pozniej zalowac

A jakie jest wasze zdanie?
m4rtii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 19:07   #2
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

A może poszukasz w okolicy do 100km fotografów z mniejszych miast i "sprowadzisz" sobie kogoś extra na czas uroczystości.

Ja namówiłam do tego moją siostrę i w cenie fotografa z Lublina (wesele w Lublinie) miała dwóch super fotografów z Ostrowca Świętokrzyskiego (sesja narzeczeńska, przygotowania, ślub, wesele, plener po ślubny - wszystko w dogodnych terminach nie na raz), nawet z noclegami dla nich była to opcja dobra finansowo - bo zdjęcia na prawdę wyjątkowe w super klimacie.


Rzuciłam tylko okiem na kilka zdjęć z każdego linka - wszystkie są w miarę ok. Nie wiem może pierwszego bym wybrała - ale to musiałabym jeszcze więcej zdjęć zobaczyć.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:35   #3
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

Nie wiem, jak pierwsze, bo nie mogę otworzyć, drugie na pewno nie, trzecie całkiem ok
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 09:47   #4
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

m4rtii to zależy jaką uwagę przykładasz do zdjęć. My z TŻ nie będziemy mieć kamerzysty bo porostu nie lubimy i pewnie nigdy byśmy tego filmu nie obejrzeli
Natomiast BARDZO dużą uwagę przykładam do zdjęć, lubię je oglądać i są dla mnie najpiękniejszą pamiątką. Po tych paru latach nie będzie ważne ile kosztował fotograf ale jakie zdjęcia macie w albumach.
Nie chcę taki zwykłych zdjęć uwielbiam te z szerokokątnym obiektywem, takie których sama nie umiałabym zrobić. Uwielbiam te z rozmytym tłem skupiające się na jednym obiekcie (jak te załączone) Bardzo podobają mi się zdjęcia tych kobiet:
http://www.pracowniawspomnien.com/ ale to jest właśnie ta najwyższa półka cenowa i miały już zajęty termin. W końcu zdecydowaliśmy się na : http://grabek.pl/ bo jest z nami od samego początku aż po koniec oczepin nawet jeśli miałabym lecieć do fryzjera o 9rano on już będzie Ponad to nie ma też limitu godzinowego podczas zdjęć w plenerze co jest dla mnie bardzo ważne bo chcę mieć zdjęcia w tylu różnych miejscach. Polecił nam go kolega którego znajomi ściągnęli go do Szczecina
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 09:58   #5
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

Z tych trzech co pokazałaś zdecydowanie trzecie!!! (Przemek Malinowski)
na swoim blogu ma naprawdę piękne zdjęcia

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-08-30 o 10:05
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 17:02   #6
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

U nas, tak jak u takayi nie będzie kamerzysty, za to chcemy super fotografa ! Wybraliśmy takiego, którego zdjęcia nas urzekły, ale także który odpowiedział na wszystkie nasze pytania w obszernym e-mailu, podał dużo pomysłów na plener, nie olał nas zdawkowym "Tak, termin wolny, należy się tyle i tyle", jak większość fotografów, do których pisałam... No i będzie od przygotowań (nawet wcześnie rano) do oczepin, a potem zrobi nam zdjęcia w plenerze parę dni później (zależy od pogody) i tam, gdzie chcemy. Tak więc: najlepiej wybrać takiego fotografa, który podchodzi do sprawy profesjonalnie, ale i indywidualnie, jest otwarty na Wasze propozycje, itp. No i robi świetne zdjęcia . Najlepiej napisać/ zadzwonić do tych fotografów i spytać o wszystko: cenę, czas, dojazdy, itp . Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru!

Ps. A jak jesteś z południa, to mogę Ci polecić naszego fotografa .
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 17:22   #7
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

jak dla mnie trzecie ale jak pisala Viris moze sprobuj z innych miast? ja osobiscie moge polecic moich. nie wiem jak teraz cenowo ale raczej w granicach o ktorych piszesz
http://pstryk.info/
bardzo fajni i "niewidoczni" na slubie i weselu
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 09:23   #8
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
U nas, tak jak u takayi nie będzie kamerzysty, za to chcemy super fotografa ! Wybraliśmy takiego, którego zdjęcia nas urzekły, ale także który odpowiedział na wszystkie nasze pytania w obszernym e-mailu, podał dużo pomysłów na plener, nie olał nas zdawkowym "Tak, termin wolny, należy się tyle i tyle", jak większość fotografów, do których pisałam... No i będzie od przygotowań (nawet wcześnie rano) do oczepin, a potem zrobi nam zdjęcia w plenerze parę dni później (zależy od pogody) i tam, gdzie chcemy. Tak więc: najlepiej wybrać takiego fotografa, który podchodzi do sprawy profesjonalnie, ale i indywidualnie, jest otwarty na Wasze propozycje, itp. No i robi świetne zdjęcia . Najlepiej napisać/ zadzwonić do tych fotografów i spytać o wszystko: cenę, czas, dojazdy, itp . Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru!

Ps. A jak jesteś z południa, to mogę Ci polecić naszego fotografa.

Hej ja jestem z południa i bardzo prosiłabym o namiary na tego fotografa bo też jestem w trakcie szukania
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 09:53   #9
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Hej ja jestem z południa i bardzo prosiłabym o namiary na tego fotografa bo też jestem w trakcie szukania
Już wysłane na priv .
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:39   #10
Trishaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

Na Twoim miejscu wybrałabym trzeciego - najlepszy z tych, których wymieniłaś. A dokladniej skad jestes..? Jesli ze śląska to mozesz i ze mną się dogadać..
__________________
nie można walczyć z tym co dusza sobie wybierze..
Zapraszam na patrycjarusin.blogspot.co m
Trishaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 16:54   #11
Anduina
Raczkowanie
 
Avatar Anduina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 287
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

Tą pierwszą galerię udało się w ogóle komuś otworzyć? Tak z czystej ciekawości?
A tak poza tym, to nie wkurza was ta muzyka przy stronach ślubnych fotoghrafów. Człowiek otwiera trzy zakładki i nigdy nie wiadomo, która gra

A z tych trzech pierwszych, to na drugiej stronie są moim zdaniem ciekawsze zdjęcia plenerowe. Ale trzecia strona ma lepsze zdjęcia z reportażu. Ale to tylko moja opinia
__________________
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrtyobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką


Wymiana książkowia
Anduina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 12:29   #12
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

Mi pierwsza otworzyła się bez problemu Może nie masz jakiejś wtyczki flash albo stara jawę.
Moim zdaniem na tej drugiej stronie zdjęcia z pleneru są za mocno podrasowane. Może ładnie to wygląda na kompie ale w druku już nie koniecznie.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 11:23   #13
-kasia-
Raczkowanie
 
Avatar -kasia-
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 150
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

...

Edytowane przez -kasia-
Czas edycji: 2012-10-04 o 14:37
-kasia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 08:03   #14
Dotitg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 12
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

no ja z tych 3 podanych przez Ciebie tez wybrała bym tego ostatniego później drugi, pierwszego bym całkiem odrzuciła

Ale radze tez dowiedzieć się ile każdy z tych fotografów daje gotowych zdjęć i co jeszcze zawiera się w tej cenie ja osobiście patrzałam nie tylko na to żeby zdjęcia były fajne i cena dostępna w miarę ale też na to ile z tego będę miała bo co z tego że fotograf zrobi 3000 zdjęć jak dostane z tego gotowych 50 i to jeszcze wybranych przez niego mój daje mi oprócz albumu gotowych zdjęć wszystkie jakie wykonał na płytce bez żadnych zabezpieczeń także można sobie jeszcze je wykorzystać
Dotitg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:03   #15
dama_caro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

Może zna ktoś jakiego dobrego fotografa ze śląska?

Edytowane przez dama_caro
Czas edycji: 2010-09-10 o 16:27
dama_caro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 09:11   #16
Bluebarr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

My płacimy 3000zł za cały pakiet z reportażem z przygotowań, ślubu i wesela oraz w innym dniu plener. Od początku nastawiłam się na jednego znanego mi fotografa, które zrobił ta usługę dla przyjaciół. Zdjęcia artystyczne a nie szablonowe i cudna książka w twardej oprawie - zabukowałam go już pół roku temu a ślub dopiero na jesieni Nie jest najtańszy ale też i nie najdroższy - na pewno wart tych pieniędzy bo pamiątka niesamowita. Nie wiem czy ma terminy na ten rok ale polecam xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-08-24 o 18:33 Powód: Link.
Bluebarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 22:29   #17
simona22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: Fotograf - którego wybrać?

No niestety jakość kosztuje, ale tak jest ze wszystkim. Moi znajomy niedawno brali ślub i mieli super fotografa. Zdjęcia wyszły bardzo fajnie i nie zapłacili jakoś przesadnie dużo. Przykładowe zdjęcie można obejrzeć na stronce http://www.traffoto.pl Oprócz zdjęć ślubnych robią też jeszcze inne
simona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 23:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.