Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-10, 16:38   #1
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452

Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk


Cześć
Szukam zespołu na wesele. Zależy mi na czymś z klasą, najchętniej kawałki z lat 70, 80 jezz itd. Spodobał mi się zespół Ratoro z Gliwic http://www.ratoro.com/ , ale niestety nie ma wolnych terminów? Znacie kogoś grającego w podobnych klimatach? Bardzo prosze o pomoc.
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 17:45   #2
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

u mojej siostry 1 września grał świetny zespół DROPSY. Jestem muzykiem z wykształcenia i znalezienie zespołu dobrego pod względem muzycznym graniczyło z cudem. gdy usłyszałam ich na weselu siostry po jednym utworze spojrzeliśmy z tżtem na siebie i bylo wiadomo, że bierzemy ich do siebie. Zagrają Ci co będziesz chciała, są świetni !
http://darekband.chck.pl/muzyka_drops.html
tu można ich posłuchać, stronę mają kiepską :P ale wiem, że można się z nimi umówic i podjechać posłuchać jak grają na żywo.
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 20:43   #3
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

ja polecam http://www.sektor444.republika.pl/,grają też jezz,zobacz na ich stronce czy mają wolny Twój termin
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 11:02   #4
dreamlady
Raczkowanie
 
Avatar dreamlady
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 491
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Polecam Exclusive Band - nie mają strony, grają tylko z poleceń http://www.youtube.com/watch?v=9xLvkbiTdVA

Zapewniam, że są hm... fantastyczni

Pan Adam Katryniok to frontman, telefon do niego: 601 761 139
__________________
Poznaliśmy się 20.08.2005
Zaręczyny 31.12.2010
Ślub 12.01.2013

odliczanie...
dreamlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 19:00   #5
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Cytat:
Napisane przez beres94 Pokaż wiadomość
Zespół NOWAK BAND, gramy każdy rodzaj muzyki. Jak coś służę pomocą na priv!

www.nowak-band.pl

pozdrawiam
Piotr
Reklama na wizażu jest płatna
Poza tym koleżanka pyta o śląsk, a nie o Radom.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 15:02   #6
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

CZesc! Ja dolaczam do pytania zalozycielki tego watku!! W przyszlym roku wesele i jak na razie nie mam zespolu. Przegladam propozycje ktore wytypowalyscie - Dropsy wydaja mi sie ciekawi. Ratoro tez sluchalam. Ja slyszalam ze zespol Ratoro mial kiedys inny sklad. Po czym bracia ktorzy spiewali w Ratoro zalozyli swoj zespol "3style" o ile sie nie myle- swietnie graja i juz do nich napisalam - ale kreca nosem na to, iz moje wesele bedzie w srodku tygodnia a nie w sobote. Wiekszosc muzykow z tych weselnych zespolow pracuje i maja stale etaty a graja aby dorobic (tym graniem chyba przebijaja stale pensje biorac pod uwage b. wysokie ceny ale to taka moja osobista uwaga). ratoro na razie nie odpisali... pewnie mnie wysmiali ze dopiero teraz pytam skoro wesele w przyszlym roku a co tam ja bym tak nie potrafila planowas wesela z 3 letnim wyprzedzeniem!
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 14:30   #7
TaViola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 25
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

A czy ktoś słyszał o zespole INTRO (http://zespol-intro.pl/)? Są z Jaworzna, grają na Śląsku i w Małopolsce?
Proszę o opinie
TaViola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 13:35   #8
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Nie ma sensu szukać po województwach - zespoły bez problemu dojeżdżają. Znajdźcie taki, który się Wam podoba i ma wolny termin. Nie ważne z której części Polski.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 19:52   #9
KaKa2061
Raczkowanie
 
Avatar KaKa2061
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 173
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

A ja bardzo proszę o opinie na temat zespołów:

- Grupa Rytm z Rybnika
http://www.gruparytm.pl/

- MENski z Raciborza
http://menski.com.pl/

- Rewelsi z miasta Tychy
http://rewelsi.pl/

- Duo Klang z Tarnowskich Gór

- Ikarband z Sosnowca
http://www.ikarband.pl

- Kings of Salons rownież Tychy
http://www.zespol-weselny.com/

- Sound Machine z Gliwic
http://www.sm.virtuoso.com.pl/

- Milenium z Pszczyny
www.milenium.idl.pl/

Z góry bardzo dziękuję i jeśli ktoś może mi polecić dobry zespół, który składa się z góra 4 osób nie więcej i ma wokal tylko męski to bardzo proszę.

Edytowane przez KaKa2061
Czas edycji: 2012-11-27 o 17:46
KaKa2061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 10:08   #10
e s
Raczkowanie
 
Avatar e s
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 75
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Nie ma sensu szukać po województwach - zespoły bez problemu dojeżdżają. Znajdźcie taki, który się Wam podoba i ma wolny termin. Nie ważne z której części Polski.
Dokładnie, podpisuję się pod tym. Z dojazdem nie ma zazwyczaj problemu. Sama na swoim weselu miałam zespół Maks Band z Krakowa. Polecam go serdecznie, jest niesamowity! Teraz już po weselu jestem dumna, że dokonałam takiego wyboru Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego zespołu proszę o zapytania na priv. Polecić również mogę 4play z Krzeszowic, byłam na próbie i wywarli na mnie bardzo pozytywne wrażenie
e s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 14:55   #11
b_u_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Zespół Ratoro grał na naszym weselu. Długo szukaliśmy zespołu, ten został nam polecony, a potem przez nas sprawdzony-ale nie internetowo. Pojechaliśmy na wesele ponad 50 km od nas. Grali super, byli bardzo rzeczowi. Jak się okazało 1,5 roku (tyle wcześniej podpisaliśmy umowę ) mogło wiele zmienić w standardzie obsługi i jakości usług świadczonych przez Panów. Czy zabaw się udała? Dla Gości- którzy nie znali wszystkich szczegółów, nie znali „planu imprezy” wszystko było super poza jednym- zespół sam postanowił zakończyć imprezę po 12 h – czyli standardzie jaki przewiduje umowa. Panowie zapomnieli o jednym pkt - każda dodatkowa godzina -dodatkowa płatna. Naszym gościom bawiącym się w najlepsze ciężko było zrozumieć dlaczego impreza się kończy, nam samym też. Zwłaszcza, że na każdym weselu na którym byliśmy zespół pytał parę młodą czy kończą imprezę, czy mają grać dalej za dodatkową opłatą. Panowie z Ratoro podjęli za nas taką decyzję. Po prośbach z naszej strony – „zagrali” jeszcze pół godziny. Jednak kosztowało nas to wiele nerwów i momentami „pyskówki”, bo jak usłyszeliśmy jest 4 rano a na 8 ktoś idzie do pracy. Szczerze mówiąc niewiele na tą chwilę nas to obchodziło. Granie na naszym weselu to też była praca, o której Panowie wiedzieli 1,5 roku wcześniej i chyba mogli dopasować do grafiku swojej codziennej pracy.
Ta sytuacja doprowadziła nas niemal do białej gorączki, bo wcześniej było wiele sytuacji, które wyprowadzały nas już z równowagi. Miały zostać przeprowadzone 3 konkursy-uzgodnione wcześniej z zespołem – był jeden. Reszta wyparowała. Dlaczego się o nie nie upomnieliśmy? Bo wydawało mi się że jeśli coś jest ustalone, opisane to na swoim weselu nie będę musiała biegać i upominać zespół.
Kolejnym dużym minusem były zbyt długie przerwy pomiędzy „blokami”. To nie tylko my zauważyliśmy, więc musiał zaingerować starosta. Wiele z tych przerw wynikało z braku orientacji w porządku imprezy-podawaniu dań. Zespół miał to wszystko ustalić z obsługą restauracji przed rozpoczęciem wesela. Nie zrobili tego i obsługa lokalu również miał o to pretensje. Nie tylko z obsługa restauracji, ale również fotografem i kamerzystą nie było żadnej współpracy. Jak już Panowie grali –było ok –póki im się chciało i się starali. My wiedzieliśmy na co ich stać i oczekiwaliśmy grania na wysokim poziomie –bo pieniądze które za to zapłaciliśmy wcale małe nie były. O zespół w ogóle nie martwiliśmy się przed weselem, bo byliśmy ich pewni i pewnie stąd to rozczarowanie. Wątpliwości i niepokój rozpoczęły się ok. 2 miesięcy przed impreza, kiedy to notorycznie nie można się było skontaktować z zespołem. Długo czekaliśmy na zaakceptowanie piosenki na pierwszy taniec. Stosunkowo późno j wysłaliśmy, ale zapytaliśmy czy mimo to zespół będzie w stanie zagrać ją identycznie jak mp3 przesłane przez nas czy puszczamy płytę. Byliśmy zapewniani że dają radę i mamy się nie martwić. Dzień przed weselem odebrałam telefon z zapytaniem która to miała być piosenka i do którego momentu ją obciąć. Trudno się więc dziwić że efekt nie był pioronujący- w jeden dzień nie jest się w stanie dopracować w 100 % utworu.
Długo jeszcze mogłabym pisać na temat naszych doświadczeń z Ratoro – ale szczerze mówiąc nie chce mi się już wracać do tego bo irytuje się już niepotrzebnie. Naszym zdaniem Panowie zachłysnęli się sukcesem i jak to się potocznie mówi jadą na opinii. Na pewno nie polecam zespołu. Nie chodzi przecież tylko o to żeby dobrze zagrać, ale o to by wszystkim w pamięci zostały dobre wspomnienia. My niestety takich nie mamy.
b_u_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 16:05   #12
paulinka931
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Moja siostra była na weselu w tamtym roku i grał zespół Medley z tego co widziałam na filmie mieli fajne zabawy i muzyke też.
W wakacje byłam na festynie gdzie jeden pan grał na keybordzie a pani śpiewała i to było moim zdaniem żałosne, lepiej już wziąć sobie dj niż słuchać midi.
Pozdrawiam
paulinka931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 20:29   #13
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Cytat:
Napisane przez paulinka931 Pokaż wiadomość
Moja siostra była na weselu w tamtym roku i grał zespół Medley z tego co widziałam na filmie mieli fajne zabawy i muzyke też.
W wakacje byłam na festynie gdzie jeden pan grał na keybordzie a pani śpiewała i to było moim zdaniem żałosne, lepiej już wziąć sobie dj niż słuchać midi.
Pozdrawiam
Już abstrahując od faktu, kogo polecasz... ale marne porównanie zespołu grającego na weselach do pana i pani z festynu. Czasem w obu tych przypadkach różnica jest znacząca, a tutaj zespół a duet- tym bardziej.

A fajne zabawy i muzyka w dzisiejszych czasach na zespół na wesele to nie wszystko, na festyn, może i owszem Ale ja zawsze, zależy kto co lubi...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 12:11   #14
mareqs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Ja mogę polecić zespół Haliśka Band, co prawda są z Łodzi, ale grają w całej Polsce. Można ich posłuchać na youtube
mareqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 14:15   #15
Andrzej N
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

u nas tez gral ten zespół Exclusiv Band i powiem ze nie ma sie do czego doczepic a z tego co wiem to maja tez drugi numer 519-155-069
Andrzej N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 09:40   #16
miranda_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Cytat:
Napisane przez KaKa2061 Pokaż wiadomość
A ja bardzo proszę o opinie na temat zespołów:
- Sound Machine z Gliwic
http://www.sm.virtuoso.com.pl/
Tak więc... Moja siostra ze swoim mężem zainwestowała w nich na swoje wesele. Muszę przyznać, że wcześniej już o nich słyszałam, więc znałam ich możliwości. Tak jak sądziłam, spełnili oczekiwania. Siostra była bardzo zadowolona z decyzji, goście się dobrze bawili i gratulowali jej tego wyboru. Zagrali dość oryginalnie, wykazali się profesjonalizmem, a wokalistka ładnie śpiewała. Po prostu wariaci. Jak ktoś chce naprawdę odjazdowe wesele, powinien tą pozycję rozważyć. Na jej weselu było 7 muzyków, ale wiem, że zespół pojawia się w składzie 3-7 osób, w zależności od oczekiwań muzycznych zainteresowanych.
miranda_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 21:58   #17
maluszek1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk


Edytowane przez maluszek1979
Czas edycji: 2014-04-04 o 09:22
maluszek1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 11:53   #18
maluszek1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

nieaktualne

Edytowane przez maluszek1979
Czas edycji: 2014-04-04 o 09:23
maluszek1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 21:30   #19
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Cytat:
Napisane przez maluszek1979 Pokaż wiadomość
Polecam zespół IKARBAND z Sosnowca.

Obsługa muzyczna i konferansjerka na najwyższym poziomie. Można sobie wybrać skład zespołu (wokal męski albo męski+damski), można indywidualnie dobrać repertuar.
Wielokrotnie miałam okazję bawić sie na imprezie z udziałem tego zespołu i za każdym razem pozytywnie mnie zaskakiwali

www.ikarband.pl
Na reklamę nie stać?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 07:53   #20
PatinkaPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

miranda_82 - w pełni zgadzam się z Tobą, jeśli chodzi o oferowaną przez nich jakość. Przekonałam się o tym na dwóch koncertach. Rewelacja.
PatinkaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 08:55   #21
KaKa2061
Raczkowanie
 
Avatar KaKa2061
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 173
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

A czy mógłby mi ktoś coś powiedzieć o zespołach SUNSET-GROUP i Inowacja? Demo mają świetne, ale co z resztą? :P
__________________
21.11.2012r.

12.11.2016r.
KaKa2061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 16:30   #22
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Cytat:
Napisane przez KaKa2061 Pokaż wiadomość
A czy mógłby mi ktoś coś powiedzieć o zespołach SUNSET-GROUP i Inowacja? Demo mają świetne, ale co z resztą? :P
Najlepiej to wybrać się na jakieś wesele, gdzie grają albo gdziekolwiek (zabawy, dacingi), to często stosowana praktyka przez młodych.
Wtedy można dokładnie ocenić, co i jak
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 19:06   #23
KaKa2061
Raczkowanie
 
Avatar KaKa2061
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 173
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Najlepiej to wybrać się na jakieś wesele, gdzie grają albo gdziekolwiek (zabawy, dacingi), to często stosowana praktyka przez młodych.
Wtedy można dokładnie ocenić, co i jak
Tak, tylko trochę głupio komuś obcemu wchodzić na wesele.
__________________
21.11.2012r.

12.11.2016r.
KaKa2061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 19:20   #24
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Cytat:
Napisane przez KaKa2061 Pokaż wiadomość
Tak, tylko trochę głupio komuś obcemu wchodzić na wesele.
Czy ja wiem? To powszechne
My akurat pojechaliśmy na zabawę, gdzie zespół grał, ale na naszym weselu też była jedna para, która przyszła posłuchać jak grają. Ostatnio też byłam na weselu i to samo...
Lepiej przekonać się samemu, osobiście, zobaczyć na własne oczy niżeli szukać opinii na internecie, bo różni ludzie siedzą po drugiej stronie monitora Zadzwoń do nich, zapytaj, gdzie w najbliższym czasie grają, gdzie można ich posłuchać, nie powinno być problemu. Powodzenia
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 20:58   #25
KaKa2061
Raczkowanie
 
Avatar KaKa2061
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 173
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem? To powszechne
My akurat pojechaliśmy na zabawę, gdzie zespół grał, ale na naszym weselu też była jedna para, która przyszła posłuchać jak grają. Ostatnio też byłam na weselu i to samo...
Lepiej przekonać się samemu, osobiście, zobaczyć na własne oczy niżeli szukać opinii na internecie, bo różni ludzie siedzą po drugiej stronie monitora Zadzwoń do nich, zapytaj, gdzie w najbliższym czasie grają, gdzie można ich posłuchać, nie powinno być problemu. Powodzenia
No chyba masz rację i też tak zrobię. Dzięki za pomoc.
__________________
21.11.2012r.

12.11.2016r.
KaKa2061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 23:16   #26
goscweselny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Osobiscie polecam zespół Alive. Fajne rockowe brzmienie, wokalista świetny. Graają na żywo, a nie z podkładów jak większość pseudo zespołów takich jak np. Ikarband czy Abmix.

Nie są najtańsi ,ale za taki zespół warto zapłacić. Niektore zespoły poza keyboardem i gitarą nie oferują niczego wiecej, Alive to pełna profeska !

Edytowane przez goscweselny
Czas edycji: 2014-04-16 o 09:35
goscweselny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 18:26   #27
artfilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Witajcie.. Polecam zespół SuMa. Grali na moim weselu i zabawa była świetna. W czasie kiedy my podpisywaliśmy umowę zespół nie miał swojej strony internetowej, nie wiem natomiast jak jest teraz. Demo i ofertę przesłali nam na maila. Nam polecili go znajomi. Jeśli będzie ktoś zainteresowany to służę dokładniejszymi informacjami. Pozdrawiam i życzę dużo spokoju w czasie przygotowań do ślubu
artfilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 12:08   #28
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

http://zespol-lavado.pl/ z Częstochowy.
Są świetni
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 10:38   #29
Julietta_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

IKARBAND niedawno grali na naszym weselu. Są świetni i profesjonalni! Zasługują na polecenie! Jesteśmy im wdzięczni za tak wspaniałą oprawę muzyczną i fantastyczną konferansjerkę.

Edytowane przez Julietta_26
Czas edycji: 2014-07-12 o 10:39
Julietta_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 17:21   #30
Ania gosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Profesjonalny zespół muzyczny, śląsk

Dotyczy Ikarband. Wokalista nie daje rady głosowo, a przede wszystkim kondycyjnie. Kilka godzin śpiewania to dla niego nie lada wyczyn. Za dużo przerw!! A muzyka - keyboard. To trochę za mało podczas gdy na rynku jest całe mnóstwo świetnych, profesjonalnych zespołów muzycznych grających PRAWDZIWĄ muzykę.
Ania gosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-23 11:10:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.