Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-09, 22:27   #1411
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Witajcie, kilka lat temu gdy zaczęło być głośno o prawidłowym dobieraniu biustonoszy i ja zainteresowałam się tematem. Mój rozmiar to tradycyjne 75A w porywach do B. Fiszbin nie znoszę, wycinam w każdym staniku, natomiast lubię gdy same miseczki są sztywniejsze.
Ale do rzeczy, kilka lat temu wybrałam się do specjalistki od biustonoszy - nie takiej pierwszej lepszej, a wyszukanej w necie, polecanej na forach.
Pani dobrała mi biustonosz, zupełnie miękki (!!), w którym wyglądałam jak 12-latka. Ale pal licho, myślę: może tak ma być. Rozmiar to był 65 coś tam (chyba E czy F). To był najdroższy i zarazem najgorszy biustonosz w moim życiu. Pomijam fakt, że byłam w nim płaska jak deska, do tego tak mocno mnie ściskał, że ledwie mogłam oddychać. Po zdjęciu go miałam paskudne ciemno-czerwone ślady na ciele. Zniechęciłam się strasznie..., ale co jakiś czas przychodzi mi myśl, że może jeszcze warto spróbować. Choć przeraża mnie wizja kolejnego wywalenia prawie 300 zł, to jednak ciekawa jestem czy aby wyglądać jako tako i mieć wygodę jestem skazana na moje 75A, czy jednak się skusić? Jest w ogóle sens, czy to zawracanie głowy?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 08:19   #1412
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny! Potrzebny mi stanik z bardzo wyciętym mostkiem, do dość głębokiego dekoltu. Kojarzycie takie modele?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 11:24   #1413
masquerade18
Raczkowanie
 
Avatar masquerade18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Biustonosze u mnie tylko H&M, czasami znajdę też coś w Reserved. Lubię też Intimissimi, ale za każdym razem, jak przymierzałam coś, co fajnie leżało, cena była zaporowa jak dla mnie :/ Majtki raczej F&F, ryneczek i inne niedrogie miejsca. Śpię zwykle w majtkach i koszulce, ale ostatnio dzięki wizazowi trafiłam na kilka sklepów z fajnymi i całkiem przystępnymi koszulkami, np. Italian Fashion czy takie koszule nocne. Może w końcu sobie coś takiego sprawię, tym bardziej, że czytałam ostatnio, że spanie w obcisłej bieliźnie jest niezbyt dobre dla zdrowia
__________________
Kto nie potrafi wyć nigdy nie znajdzie swojego stada.
masquerade18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 17:30   #1414
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Nelyen dzięki za odpowiedź
Kurde faktem jest, że aktualnie w pracy siedzę pochylona - wtedy najbardziej odczuwam dyskomfort związany z biustonoszem, ale nie mam wyjścia, muszę tak siedzieć

Ciri15 nie jestem bardzo doświadczona w temacie brafittingu, ale właśnie plunge marki Freya to biustonosz stworzony do noszenia głębokich dekoltów.

Dziewczyny dołączam się do pytania Mardy bum o markę Corin - czy posiadacie słynny model Virginia? Ciekawi mnie czy rzeczywiście biustonosz jest tak idealny, jak opisują go jego twórcy?
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 17:50   #1415
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Witajcie, kilka lat temu gdy zaczęło być głośno o prawidłowym dobieraniu biustonoszy i ja zainteresowałam się tematem. Mój rozmiar to tradycyjne 75A w porywach do B. Fiszbin nie znoszę, wycinam w każdym staniku, natomiast lubię gdy same miseczki są sztywniejsze.
Ale do rzeczy, kilka lat temu wybrałam się do specjalistki od biustonoszy - nie takiej pierwszej lepszej, a wyszukanej w necie, polecanej na forach.
Pani dobrała mi biustonosz, zupełnie miękki (!!), w którym wyglądałam jak 12-latka. Ale pal licho, myślę: może tak ma być. Rozmiar to był 65 coś tam (chyba E czy F). To był najdroższy i zarazem najgorszy biustonosz w moim życiu. Pomijam fakt, że byłam w nim płaska jak deska, do tego tak mocno mnie ściskał, że ledwie mogłam oddychać. Po zdjęciu go miałam paskudne ciemno-czerwone ślady na ciele. Zniechęciłam się strasznie..., ale co jakiś czas przychodzi mi myśl, że może jeszcze warto spróbować. Choć przeraża mnie wizja kolejnego wywalenia prawie 300 zł, to jednak ciekawa jestem czy aby wyglądać jako tako i mieć wygodę jestem skazana na moje 75A, czy jednak się skusić? Jest w ogóle sens, czy to zawracanie głowy?
Jest sens. Kiedys była moda na ściskanie się, ale już minęła i staniki też mają poprawione obwody tzn nie rozciągają się jak szmaty z bazaru Mój najdroższy stanik to 150zł panache chleo, ale mam też trochę polskich i tańszych np onlyher 125zł. Przyzwoite, noszone intensywnie. Nie wróciłabym do poprzedniego rozmiaru nigdy (70d na 60f).
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 18:12   #1416
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Nelyen dzięki za odpowiedź

Dziewczyny dołączam się do pytania Mardy bum o markę Corin - czy posiadacie słynny model Virginia? Ciekawi mnie czy rzeczywiście biustonosz jest tak idealny, jak opisują go jego twórcy?
Mam i polecam, bardzo mi odpowiada. Lubię go bo jest gładki (idealny do pracy) i miseczki ładnie się dopasowują (nic nie odstaje). W cieplejsze dni dużo bardziej mi odpowiada ponieważ nie ma żadnego wypełnienia - miseczka jest jakby piankowa, cienka, giętka, ładnie przylega i faktycznie "oddycha". Polecam wypróbować. Rozmiar brałam standardowy jaki noszę, przy czym kupowałam stacjonarnie i mierzyłam (w Warszawie w Dopasowanej, wyszło taniej niż na ich stronie). Po zakupie cielistego miesiąc później dokupiłam czarny
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 18:36   #1417
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Witajcie, kilka lat temu gdy zaczęło być głośno o prawidłowym dobieraniu biustonoszy i ja zainteresowałam się tematem. Mój rozmiar to tradycyjne 75A w porywach do B. Fiszbin nie znoszę, wycinam w każdym staniku, natomiast lubię gdy same miseczki są sztywniejsze.
Ale do rzeczy, kilka lat temu wybrałam się do specjalistki od biustonoszy - nie takiej pierwszej lepszej, a wyszukanej w necie, polecanej na forach.
Pani dobrała mi biustonosz, zupełnie miękki (!!), w którym wyglądałam jak 12-latka. Ale pal licho, myślę: może tak ma być. Rozmiar to był 65 coś tam (chyba E czy F). To był najdroższy i zarazem najgorszy biustonosz w moim życiu. Pomijam fakt, że byłam w nim płaska jak deska, do tego tak mocno mnie ściskał, że ledwie mogłam oddychać. Po zdjęciu go miałam paskudne ciemno-czerwone ślady na ciele. Zniechęciłam się strasznie..., ale co jakiś czas przychodzi mi myśl, że może jeszcze warto spróbować. Choć przeraża mnie wizja kolejnego wywalenia prawie 300 zł, to jednak ciekawa jestem czy aby wyglądać jako tako i mieć wygodę jestem skazana na moje 75A, czy jednak się skusić? Jest w ogóle sens, czy to zawracanie głowy?
Wycinasz fiszbiny? W sensie wyciągasz?

Wiesz co, owszem brafitterka to nie jest wyrocznia i ja odradzam kupowanie stanika tylko dlatego, że sprzedawczyni w sklepie zawyrokowała, że jest dobry, ale...

- "Nie znosisz fiszbin". Z wyjątkiem paru przypadków, np. chorób wywołujących nadwrażliwość na ucisk albo baaardzo nietypowej budowy (zniekształcenia klatki piersiowej itp.) to fiszbiny są praktycznie niewyczuwalne, oczywiście jeśli stanik jest w prawidłowym rozmiarze i fasonie. To jest dość cienki, w większości staników również elastyczny, osłonięty miękkim materiałem drut, który powinien się wpasować idealnie wokół dolnej krawędzi piersi.
- Fiszbiny pozwalają na specyficzną konstrukcję biustonosza, zapewniającą dobre uniesienie i podtrzymanie, ale nie są tak na 100% niezbędne, szczególnie w rozmiarach mniejszych lub przy "samonośnym" biuście. Lub po prostu kiedy nie ma się dużych oczekiwań co do uniesienia i kształtowania.

Teraz nie bardzo wiem, jaki to był miękki biustonosz - bez fiszbinów i bez usztywnień? Faktycznie nie są to konstrukcje dające szczególne efekty, ale jakie ty masz w stanikach z wyciętymi fiszbinami, bo też mi trudno sobie wyobrazić, o co chodzi.

Nie wiem jaka to marka, więc trudno mi się wypowiedzieć. Skoro cię dusiło, pewnie jednak obwód był za mały - niestety kiepskie brafiterki czasem próbują wcisnąć w jak najmniejszy obwód. Możliwe, że baba zrobiła ci tzw. "owijanie fiszbinami czyli dała za mały obwód + za duże miski co w efekcie sprawia, że stanik spłaszcza i zakrywa więcej, niż zakładano w projekcie, również często wtedy fiszbiny wbijają się w żebra, bo wypadają w niewłaściwym miejscu.

A propos śladów pisałam kilka postów wyżej - ślady, które nie są bolesne to nie wada, natomiast ucisk sprawiający ból, otarcia są nie do przyjęcia.

Stanik za 300 zł możesz sobie kupić, jak już będziesz miała absolutną pewność jaki rozmiar i fasony idealnie na ciebie pasują.

Teraz na twoim miejscu szukałabym czegoś tańszego, w sklepach stacjonarnych też są promocje, są tańsze marki, możesz też poszukać okazji w necie (bra-swap na balkonetka.pl, allegro, e-bay).
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 18:50   #1418
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Ciri15 nie jestem bardzo doświadczona w temacie brafittingu, ale właśnie plunge marki Freya to biustonosz stworzony do noszenia głębokich dekoltów.
http://www.freyalingerie.pl/lingerie...x?colour=black masz na myśli coś takiego? Ja potrzebuję tego mostka jeszcze niżej, tak gdzieś o połowę co najmniej...
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 20:36   #1419
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
http://www.freyalingerie.pl/lingerie...x?colour=black masz na myśli coś takiego? Ja potrzebuję tego mostka jeszcze niżej, tak gdzieś o połowę co najmniej...
Jeśli o plunge chodzi, to ja sobie bardzo chwalę Chantelle Chic Sexy Push Up Bra. Poduszki od push upa wyjęłam, a stanik i tak świetnie zbiera i stabilnie trzyma i mostek jest na tyle nisko, że właśnie do dekoltów używam tego stanika.

A w ogóle, to jestem niepocieszona, bo jestem wielką fanką Dalii, a kolekcja z tego sezonu kompletnie do mnie nie trafia i potrzebuję trochę pomocy. Nie znalazłam jeszcze drugiej firmy, której miękkie staniki by mi się tak podobały jak te daliowe. Więc jak macie jakieś sugestie pośród czego w ogóle można szukać, to będę wdzięczna Zależy mi na stanikach miękkich, w większych rozmiarach, ale niekoniecznie np. w panachowych cenach.
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 22:57   #1420
nadiene_e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 9
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Bieliznę najczęściej kupuję w h&m
nadiene_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 08:32   #1421
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Atavish, Ava, Ewa Michalak może?

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
http://www.freyalingerie.pl/lingerie...x?colour=black masz na myśli coś takiego? Ja potrzebuję tego mostka jeszcze niżej, tak gdzieś o połowę co najmniej...
A może modele plunge firmy Gossard? Oczywiście mówię o takich z niskim mostkiem, bo takie praktycznie bez też teraz produkuję.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 09:43   #1422
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;61600621]Atavish, Ava, Ewa Michalak może? [/QUOTE]
Szczerze mówiąc z Avy jeszcze nigdy nie udało mi się znaleźć czegoś, co by mi wizualnie odpowiadało. Bardzo ładnie leżą, ale mi się nie podobają (przynajmniej to co oglądałam na żywo). Ale za sugestie z Ewą dziękuję, na szybko na telefonie przejrzalam i rzeczywiście jest w czym wybierać Tylko cena niektórych jest zaporowa. Ale z tych tańszych też może uda mi się coś wybrać

Cytat:
A może modele plunge firmy Gossard? Oczywiście mówię o takich z niskim mostkiem, bo takie praktycznie bez też teraz produkuję.
Rzeczywiście, jak wspomniałaś o tym to mi też się przypomniało, że te staniki co od nich mam to mają bardzo nisko mostki. Co przy np. Retrolution mnie bardzo zaskoczyło.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 09:45   #1423
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc z Avy jeszcze nigdy nie udało mi się znaleźć czegoś, co by mi wizualnie odpowiadało. Bardzo ładnie leżą, ale mi się nie podobają (przynajmniej to co oglądałam na żywo). Ale za sugestie z Ewą dziękuję, na szybko na telefonie przejrzalam i rzeczywiście jest w czym wybierać Tylko cena niektórych jest zaporowa. Ale z tych tańszych też może uda mi się coś wybrać



Rzeczywiście, jak wspomniałaś o tym to mi też się przypomniało, że te staniki co od nich mam to mają bardzo nisko mostki. Co przy np. Retrolution mnie bardzo zaskoczyło.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Ewa sobie kosztuje czasem, ale moim zdaniem warto - moja szafa stanikowa się składa w jakichś 80% z Effuniaków

Retrolution to w ogóle był specyficzny model, to już hardkorowo niski mostek, ale jakieś plunge w stylu On The Prowl się powinny sprawdzić.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 12:28   #1424
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, jak wspomniałaś o tym to mi też się przypomniało, że te staniki co od nich mam to mają bardzo nisko mostki. Co przy np. Retrolution mnie bardzo zaskoczyło.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Masz ten model Retrolution? O coś takiego mi chodzi właśnie a stanik piękny. Da się przy nim odpiąć ramiączka?

A miała któraś z was może perfect body lace albo perfect strapless z Wonderbra? Albo w ogóle do czynienia ze stanikami tej firmy?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2016-06-11 o 12:32
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 13:01   #1425
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

kiedyś miałam wonderbra, wydaje mi się, że strapless właśnie. mostek wcale nie był nisko.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 16:13   #1426
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny, a wiecie może gdzie dostanę gładki czerwony stanik?
Coś jak w załączniku.
17_2_004.JPG
Jeśli chodzi o rozmiar to 65-70 E-F, różnie to wypada w różnych rozmiarówkach. Koniecznie bez żadnych wypychaczy w środku, ale jednak sztywny.
Komuś się coś takiego rzuciło w oczy?
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 18:21   #1427
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Masz ten model Retrolution? O coś takiego mi chodzi właśnie a stanik piękny. Da się przy nim odpiąć ramiączka?
Akurat stanika na siebie nie znalazłam, tylko slip. Ale konstrukcja góry jest taka sama i nie ma odpinanych ramiączek.

Cytat:
Dziewczyny, a wiecie może gdzie dostanę gładki czerwony stanik?
Coś jak w załączniku.
Załącznik 6478286
Jeśli chodzi o rozmiar to 65-70 E-F, różnie to wypada w różnych rozmiarówkach. Koniecznie bez żadnych wypychaczy w środku, ale jednak sztywny.
Komuś się coś takiego rzuciło w oczy?
Ja niestety ostatnio poległam na tym samym i na pocieszenie kupiłam sobie gładki malinowy i zapinany z przodu. Czerwonego gładkiego nie udało mi się od dłuższego czasu upolować :/
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 20:04   #1428
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Nosicie silikonowe wkładki do biustonosza?

Czy nosicie silikonowe staniki bądź wkładki do biustonosza push-up z silikonu? Jakie są wasze doświadczenia? Nie odparza wam się skóra, gdy jest gorąco?
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 15:22   #1429
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
kiedyś miałam wonderbra, wydaje mi się, że strapless właśnie. mostek wcale nie był nisko.
Oni nawet teraz mają kilka modeli straplessów, a kiedyś to mogli mieć jeszcze inne.

Mam ultimate strapless i mostek jest niski. Nie jest tak znowu łatwo o strapless z niskim mostkiem.

Gossard ma Retrolution Staylo Plunge Bra
- to jest wyjątkowo głębokie wycięcie, bo jest niżej niż w większości staników, bo to jest longline albo halka. Ale o ile wiem, to nie jest strapless.
http://www.gossard.com/products/Bras...unge-Bra/Black

Robili kiedyś jeszcze coś takiego, też strapless z głębokim dekoltem, Egoboost Strapless:
https://brastop.cachefly.net/content...bra-black.jpeg

Oprócz tego mają różne inne straplessy z wyższym mostkiem oraz różne plunge na ramiączkach.

Wonderbra robi aktualnie takie bezramiączkowce:
http://www.wonderbra.co.uk/c/straple...ys-bras-12110/

I takie specjalne do bardzo dużych dekoltów, ale na ramiączkach:
http://www.wonderbra.co.uk/p/nude-su...7.html#start=0

Wonderbra Ultimate Strapless to jest bezramiączkowiec z niskim mostkiem, któy zamiastfoszbinó ma plastikowe "łapki" , a Wonderbra Ultimate Plunge to jest plunge z ogromnym dekoltem, o obniżonym obwodzie, na ramiączkach.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 15:30   #1430
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

mój przypomniał tego z 3 linka.

w każdym razie do b głębokich dekoltów warto wybrać zadaniowy stanik jak 4
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 17:24   #1431
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Nosicie silikonowe wkładki do biustonosza?

nie nosimy
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 20:28   #1432
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Mam tego egoboosta i sprawdza się świetnie. Zarówno do głębokich dekoltów jak i sukienek/bluzek bez ramion. I byłam zaskoczona jak dobrze i stabilnie się trzyma.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 20:45   #1433
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Oni nawet teraz mają kilka modeli straplessów, a kiedyś to mogli mieć jeszcze inne.

Mam ultimate strapless i mostek jest niski. Nie jest tak znowu łatwo o strapless z niskim mostkiem.

Gossard ma Retrolution Staylo Plunge Bra
- to jest wyjątkowo głębokie wycięcie, bo jest niżej niż w większości staników, bo to jest longline albo halka. Ale o ile wiem, to nie jest strapless.
http://www.gossard.com/products/Bras...unge-Bra/Black

Robili kiedyś jeszcze coś takiego, też strapless z głębokim dekoltem, Egoboost Strapless:
https://brastop.cachefly.net/content...bra-black.jpeg

Oprócz tego mają różne inne straplessy z wyższym mostkiem oraz różne plunge na ramiączkach.

Wonderbra robi aktualnie takie bezramiączkowce:
http://www.wonderbra.co.uk/c/straple...ys-bras-12110/

I takie specjalne do bardzo dużych dekoltów, ale na ramiączkach:
http://www.wonderbra.co.uk/p/nude-su...7.html#start=0

Wonderbra Ultimate Strapless to jest bezramiączkowiec z niskim mostkiem, któy zamiastfoszbinó ma plastikowe "łapki" , a Wonderbra Ultimate Plunge to jest plunge z ogromnym dekoltem, o obniżonym obwodzie, na ramiączkach.
Dzięki, myślę że któryś z tych dobiorę
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 21:07   #1434
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Nosicie silikonowe wkładki do biustonosza?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
nie nosimy
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 22:04   #1435
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Nosicie silikonowe wkładki do biustonosza?

Nie

Ale macalam kiedyś w sklepie bieluzniany stanik z taką wkładka, serio??? nieee
Ona ta wkładka była taka płynna. Jak to prac?!
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 22:30   #1436
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nosicie silikonowe wkładki do biustonosza?

Nie
Nie w moim rozmiarze

Nie lubię też silikonowych ramiączek, miałam raz na jakimś weselu i do przyjemnych to nie należało. Wbijały się w skórę, coś strasznego.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 06:36   #1437
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Nosicie silikonowe wkładki do biustonosza?

można je wyciągnąć lub po prostu taka bieliznę pierze się ręcznie w niskiej temperaturze (zreszta nie znam firmy która proponowałaby pranie staników w więcej niż 40 st)

silikonowa wkładka i silikonowe ramiączko to nie to samo - wkładki sąobszyte materiałem lub umieszczane w kieszonkach jak typowe "pushupy", nie powinny drażnić skory jak ramiączka, choć przypuszczam, że to bardziej grzeje i komfort noszenia jest zdecydowanie na minus w porównaniu z tradycyjnym stanikiem ze względu na ciężar całej konstrukcji. nie rozumiem też, czemu one wszystkie muszą tak makabrycznie dodawać. ktoś kto jest szczupły w talii wyglada w takim staniku jak przerysowana cycolina z japońskiego komiksu, a dziewuchy nie mające az tak zarysowanej talii - od razu +5 kilo.
fazę dodawania sobie w biuście miałam pewnie jakoś w wieku lat 13, dziś zdecydowanie wole uzyskać ten sam efekt ładnym, odpowiednio dobranym stanikiem
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 11:59   #1438
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Nosicie silikonowe wkładki do biustonosza?

Ja nie mam biustu, żaden normalny stanik poza chińskim push upem by mi nie pomógł
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 12:07   #1439
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nosicie silikonowe wkładki do biustonosza?

Ja kupiłam sobie ostatnio w Reserved stanik fakt kosztował 60 zł ale jest w podwójnym push up i sobie chwalę wygląda świetnie.Też nie mam piersi tzn. Bardzo malutkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 13:34   #1440
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Nosicie silikonowe wkładki do biustonosza?

no i tak się właśnie dziewczyny kompleksów nabywają....

przy takich hardkorowych pushupach, a jak trzeba ściągnąć stanik to czar pryska i od razu widać, że ściema (pomijam, że wprawne oko nawet pod ubraniem jest w stanie dostrzeć, że robotę robi wyłącznie stanik) - taki "sztuczny" biust inaczej pracuje, więc odpadają w zasadzie wszystkie dopasowane czy wydekoltowane stroje.
nie daj boże plaża... taaa... są kostiumy z pushapem, nawet i podwójnym czy potrójnym - wchodzisz do wody i grawitacja ściąga ci nasiąkniętą ciężką miseczkę do samego pępka, bo przecież na niewielkim biuście nic jej nie zatrzyma. a każda próba przemieszczenia się w basenie w inne miejsce powoduje, że stanik się odgina i ukazuje wszystkim, to czego pod nim nie ma.

tzw. chłopięce sylwetki z małymi, a nawet niemal niewidocznymi biustami potrafią być piękne i są niezmiennie lansowane w świecie mody. to dla nich wszelkie koronki, lekkie bralety, a nawet głębokie dekolty (bo nie wyglądają wulgarnie!).

zamiast udawać, że jest inaczej, lepiej pokochać uczynić z nich swój atut. pushupy są oczywiście dla ludzi, ale nie zastępujcie nimi biustu.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2016-06-14 o 13:36
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.