Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-29, 19:28   #4111
miss_dominikana
Przyczajenie
 
Avatar miss_dominikana
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny możecie mi polecić salon gdzie podcinają włosy maszynką i wiedzą, że 2 cm to nie 10? Interesuje mnie lokalizacja w centrum. Będę wdzięczna za pomoc
miss_dominikana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 13:54   #4112
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kayamaa Pokaż wiadomość
Szukałam dobrego fryzjera i chyba znalazłam ) Byłam kilka dni temu u Agnieszki Gizińskiej Hair&Beauty na Kruczej. Salon jest skromny, tłumów nie ma, ale zostałam potraktowana profesjonalnie.
Profesjonalizm aż huczy
Zachęcona Twoim wpisem, usiłowałam się tam umówić, na strzyżenie i farbowanie.
1. Telefon ok. 10:30 "a ja to nie wiem, z kalendarza wygląda, że będzie wolny termin, proszę zadzwonić o 14:00 jak będzie pani Bożenka". Na wszelki wypadek zostawiłam też numer do siebie.

2. Telefon ok.14:00 +/- 5minut "pani Bożenki jeszcze nie ma, ale o 14:00 ma klientkę to na pewno będzie i zaraz jak tylko przyjdzie to do pani zadzwoni"

3. Jest godzina 14:54, telefonu do chwili obecnej brak. Jeśli w kwestii strzyżenia prezentują podobny poziom, to może i dobrze, ze się tam nie wybiorę....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 15:55   #4113
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Margot45 nie od siebie ale od kolezanki ktora byla
u Kasi Świderskiej fantastyczna dziewczyna zna sie na fryzurach i koloryzacji.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 15:58   #4114
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Margot45 nie od siebie ale od kolezanki ktora byla
u Kasi Świderskiej fantastyczna dziewczyna zna sie na fryzurach i koloryzacji.
Kasiu, dziękuję, ale ja teraz właśnie wychodzę z pracy, więc już dziś nigdzie nie zamierzam szukać, ale wygooglam sobie i spróbuję się umówić po niedzieli

Mam gdzieś jeszcze namiar do p. Kasi Gudan, też ślicznie strzyże, tylko dopiero sobie o niej przypomniałam....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 09:27   #4115
majka900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Robiła może któraś z was kreatynowe prostowanie włosów w Warszawie i może polecić fryzjera który zrobi to dobrze i nie za drogo?
majka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 09:29   #4116
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez majka900 Pokaż wiadomość
Robiła może któraś z was kreatynowe prostowanie włosów w Warszawie i może polecić fryzjera który zrobi to dobrze i nie za drogo?
Justyna Golik - keratynowe prostowanie włosów. Zabieg robi w domu, bo dopiero przymierza się do otwarcia salonu. Polecam, dziewczyna ma wieloletnie doświadczenie i wszystko robi OK.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 15:06   #4117
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Aha. I obie specjalnie załozyłyscie konta aby napisać po jednym pochwalnym poscie o fryzjerach, zaiste ciekawe))
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-10, 16:15   #4118
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
Aha. I obie specjalnie załozyłyscie konta aby napisać po jednym pochwalnym poscie o fryzjerach, zaiste ciekawe))
No i to jest podstawa do zgłoszenia.
Jak mnie wkurza reklamowanie w necie, człowiek liczy na szczere, sprawdzone opinie i dostaje reklamę. Przecież i tak jakbym tam poszła i okazałoby się, że fryzjer beznadziejny to zarobi na mnie tylko raz a będąc na takim forum wystawie mu negatywną opinię, która się będzie kłócić z tą reklamową, więc to bezsens totalny...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 09:06   #4119
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
No i to jest podstawa do zgłoszenia.
Jak mnie wkurza reklamowanie w necie, człowiek liczy na szczere, sprawdzone opinie i dostaje reklamę. Przecież i tak jakbym tam poszła i okazałoby się, że fryzjer beznadziejny to zarobi na mnie tylko raz a będąc na takim forum wystawie mu negatywną opinię, która się będzie kłócić z tą reklamową, więc to bezsens totalny...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
jak mnie to wkurza to nie masz pojęcia... po co piszą ludzie takie rzeczy, dokładnie = przecież jak fryzjer średni to WIĘCEJ TAM NIE PÓJDĘ a jeszcze narobię złych opinii w sieci (jak przy moim Tomaszu Piotrowskim który zrobił mi całe na blond i wmawiał że to ombre - wszystkie strony z opiniami mają już moją negatywną opinię o nim i zdjęcie...)


Aaa ja chciałam się pochwalić - byłam u trzeciego fryzjera i zrobił mi ombre!

Pierwszy: TOmasz Piotrowski, Atelier, 170 zł - zrobił całe na blond i wmawiał że to ombre
https://www.facebook.com/AtelierToma...rowski/?ref=nf --> ale wchodze na stronę i jest że nie istnieje ciekaew czy to po mojej opinii tak się pan obraził? bo kolezanka mi mowila ze opinii z FB firma nie moze usunąć, a wchodzę na strony gdzie dałam mu złą opinię - i ICH NIE MA , zniknęły !!!!

Drugi: Ania Jarosz, Efektownia, 250 zł z olaplexem - zrobiła mi całkiem ładnie, kolory świetne, ale po lewej stronie twarzy brąz miałam na długość ok 5 cm a po prawej stronie na 15 cm.... (ja czeszę się na bok no ale to mozna to uwzględnić chyba kładąc farbę...) Farby jeden kolor i cięcie robi super pani Ania ale ombre hmm...
https://pl-pl.facebook.com/efektowniawola/

Trzeci raz: Renata Derbin, Beauty Secret, 140 zł - zrobiła mi tak jak chciałam może brąz mógłby byc troszkę cieplejszy (ja kocham ciepłe odcienie ale trudno je zrobić na moich włosach, fryzjer za pierwszym razem nie musi umieć bo rozumiem) - jestem zadowolona
http://beautysecret.warszawa.pl/
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2016-10-12 o 09:14
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 09:08   #4120
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Chyba jestes jedną z nielicznych kobiet na świecie, u których ciężko zrobić ciepłe blondy u większości jest problem z zimnymi i ich utrzymaniem
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 09:15   #4121
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Chyba jestes jedną z nielicznych kobiet na świecie, u których ciężko zrobić ciepłe blondy u większości jest problem z zimnymi i ich utrzymaniem
tak!!! też mi to fryzjerzy mówią
ta pani Renata położyła mi kolor i blond wyszedł zimny.... ale położyłam w domu toner żółty fryzjerski - i sa ciepłe
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-19, 17:18   #4122
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Chyba jestes jedną z nielicznych kobiet na świecie, u których ciężko zrobić ciepłe blondy u większości jest problem z zimnymi i ich utrzymaniem
To prawda Ja bym chciała mieć zimny blond ale mam wrażenie że samo osiągnięcie blondu jest mega wyczynem bo nigdy nie uzyskałam ładnego blondu, zawsze miały dodatek żółtego odcienia.. Dlatego zrezygnowałam i pogodziłam się z tym że jak chcę mieć ładne włosy to nie mogą być blond


Ja się już rozglądam bo przyznam szczerze że chcę iść podciąć z 5 cm włosów ale boję się że skoro 2 cm = 5 cm to 5 cm = 10 cm bo już przeżywałam koszmar w tym stylu. no i chciałabym kogoś kto zna się na kręconych włosach bo mam życiowe dylematy a niestety moja fryzjerka mieszka jakieś 700 km ode mnie więc odpada no i fajnie jakby cena za podcięcia nie była kosmiczna bo nie mam zamiaru płacić powyżej 100 zł.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 21:52   #4123
lydzbix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Mi się udalo przejsc do wymarzonego blondu ale nie było łatwo i nie za pomocą fryzjera z Wa-wy

Edytowane przez lydzbix
Czas edycji: 2016-10-19 o 21:55
lydzbix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 22:16   #4124
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Wiem ze fryzjer pewnie dalby radę uzyskac taki blond jaki chce - ale wiem tez ze napewno zniszczy mi wlosy i ze nie będzie to tanie bo mam dlugie wlosy. Ogólnie moze sobie ombre zrobię ale narazie chce podciąć tylko wlosy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 18:44   #4125
lily09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny!
Byłyście w salonie Milek Design? Szczególnie chodzi mi o Panią Martę z pl. Dąbrowskiego Polecacie?
lily09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 21:10   #4126
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja byłam i to całkiem niedawno. Moja siostra była u niej dwa razy. Niestety, ale nie polecam Znaczy jeśli nie chcesz robić niczego nadzwyczajnego, ot podciąć końcówki to pewnie będzie ok, ale ja miałam trochę większe cięcie i baaardzo słabo to wyszło. Raz, że musiałam dużo sama proponować, to jeszcze najbardziej zależało mi na tym, żeby nie mieć potem problemu z układaniem tych włosów, a problem był i to duży. Włosy wywijały się z jednej strony do wewnątrz z drugiej na zewnątrz :/ Siostra też nie była zadowolona.
Słyszałam, że na pl. Dąbrowskiego dobry jest Sebastian, dlatego planuję się do niego wybrać następnym razem.
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 07:15   #4127
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, polecicie kogoś do cięcia długich włosów, tak żeby się same w miarę dobrze układały? Nic ekstrawanckiego - praca wyklucza. Po prostu porządne, nowoczesne albo ponadczasowe cięcie, do ułożenia którego na codzień nie będę musiała ukończyć szkoły fryzjerskiej.

Pisałam tu kiedyś, że byłam w Milek Design na Dąbrowskiego i pani Asia zrobiła mi fryzurę, która wyglądała super! ... ale tylko przez 3 h po wyjściu od fryzjera, bo wymagała dużego nakładu pracy szczotkami i utrwalania a i tak była nietrwała. W dodatku dla mnie niemożliwa do otworzenia samodzielnie - zbyt skomplikowana. Chciałabym teraz czegoś takiego uniknąć.

Przejrzałam Wasze wpisy, ale większość jest o koloryzacji i ogólnie, nadal nic nie wiem.

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2016-10-26 o 07:18
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 08:18   #4128
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Długie włosy najlepiej układają się ścięte na prosto, bez cieniowania. Przynajmniej takie są moje obserwacje i tak ja ścinam włosy od kilku lat.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 18:44   #4129
lily09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja właśnie uważam inaczej. Zawsze miałam długie włosy delikatnie pocieniowane i układały się super. Przy braku cieniowania przy końcach wywijały się w różne strony bądź robił się taki 'kołtun'.

Dziś byłam w Milek Design u Sebastiana na pl. Dąbrowskiego i jak dotąd wszyscy mówią, że ładnie mnie obciął
Miałam włosy do połowy pleców i grzywkę na bok, która żyła swoim życiem , teraz mam trochę dłuższe niż do ramion i grzywkę, trochę któtszą, pocieniowaną na bok. Czy się będą ładnie układać to nie wiem, na razie jest ok. Jedno mam zastrzeżenie co do grzywki, w najkrótszym miejscu jest jednak trochę za krótka, no ale cóż- nie przyklei się
lily09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 19:36   #4130
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Zdrowe włosy, na prawdę proste i ścięte na prosto, nie wywijają się na końcówkach
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 20:39   #4131
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja byłam jakiś czas temu w Milek Design u Edyty na tamce i też nie polecam, włosy się nie chcą układać, część włosów obcięta na sucho część na mokro i pół fryzury układa się na gładko, a drugie pół elektryzuje jak szalone, przesadziła z cieniowaniem, chociaż jej zwracałam mocno uwagę na to, takie nic specjalnego.

Macie jakiegoś fryzjera, który by tak ładnie końcówki podciął, żeby się wywijały na końcach? (Włosy dość proste, ale czasem lubią się wywinąć ;p )
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 22:49   #4132
Lora90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 165
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

No to ja z wielką ochotą mogę polecić salon Corte Del Sole na Al. Komisji Edukacji Narodowej. To właśnie tam moja fryzjerka zrobiła mi wreszcie dokładnie taki odcień rudego jak chciałam i do tego fajne cięcie które nadało objętości. Wcześniej próbowałam między innymi właśnie w Milek Designe i U Fryzjerów ale pomimo renomy które mają wyszłam niezadowolona i z powodu efektów i niebagatelnych pieniędzy które u nich zostawiłam. Czasem warto poszukać jakiegoś mniej znanego niż iść do tego z którego robią ‘wielkie halo’.
Lora90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 02:24   #4133
inka990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Pani Inga z salonu expert w GM. Poleciła mi ją koleżanka i będę jej wdzięczna przez długie lata
Ostatnio już do niej jednak nie jeżdżę bo się przeprowadziłam i mam kawał drogi i na podcięcie grzywki 0.5 cm szkoda mi tyle czasu
Ale jak jestem tam na zakupach to zawsze wstąpię.

Tylko zadzwoń wcześniej czy będzie akurat w tym dniu i w tych godzinach które Ci pasują .



Podcinałam ostatnio grzywkę w Jean Louis David na Nowy Świecie. Nie pamiętam jak nazywała się dziewczyna która podcinała mi grzywkę, ale robiła to maszynką. Podejrzewam że szkolą ich, żeby fryzjerzy używali maszynek bo pamiętam jak kilka lat temu byłam w ich salonie w innym mieście to włosy ścinali mi maszynką.
Ja osobiście nie lubię takiego efektu.



No to widzę, ze nic się tam nie zmieniło. W salonach Jean Louis David używają maszynki od niepamiętnych czasów. Pamiętam swoja wizytę u nich 10-15 lat temu i tez maszynka poszła w ruch. W moim przypadku było to tak traumatyczne wydarzenie, ze wpisałam ten salon na swoja "black list". Miejmy nadzieje, ze wiele się tam od tego czasu zmieniło
1137
inka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 18:10   #4134
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Ja byłam jakiś czas temu w Milek Design u Edyty na tamce i też nie polecam, włosy się nie chcą układać, część włosów obcięta na sucho część na mokro i pół fryzury układa się na gładko, a drugie pół elektryzuje jak szalone, przesadziła z cieniowaniem, chociaż jej zwracałam mocno uwagę na to, takie nic specjalnego.

Macie jakiegoś fryzjera, który by tak ładnie końcówki podciął, żeby się wywijały na końcach? (Włosy dość proste, ale czasem lubią się wywinąć ;p )
O tak ja też poszukuję takiego fryzjera! Ta jedna jedyna rzecz - żeby te włosy się nie wywijały w drugą stronę na końcach Na pewno jest to możliwe, trzeba tylko ciąć pod odpowiednim kątem w odpowiednią stronę - ja się nie znam, bo fryzjerką nie jestem, ale w tych programach typu Afera Fryzjera ten prowadzący takie rzeczy tłumaczył, czyli się da
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 18:56   #4135
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
O tak ja też poszukuję takiego fryzjera! Ta jedna jedyna rzecz - żeby te włosy się nie wywijały w drugą stronę na końcach Na pewno jest to możliwe, trzeba tylko ciąć pod odpowiednim kątem w odpowiednią stronę - ja się nie znam, bo fryzjerką nie jestem, ale w tych programach typu Afera Fryzjera ten prowadzący takie rzeczy tłumaczył, czyli się da
ja bym właśnie chciała wywinięte , np. do środka. a jak je się na prosto podcina to się wywijają, tylko każdy kosmyk w inną stronę. a da się podciąć tak, żeby np. większość do środka była wywinięta.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 19:10   #4136
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Do środka OK, jak najbardziej. Chodziło mi, żeby się nie wywijały na zewnątrz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 20:30   #4137
Majka84
Raczkowanie
 
Avatar Majka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jakies czas temu zdawalam relacje z moich przygod z Warszawskimi fryzjerami. Od tego czasu mialam wieksza lub mniejsza przyjemnosc oddac sie w rece kolejnych dwoch.

1. Marta z atelier Stylissimo - z salonu wyszlam bardzo zadowolona. Dobrala mi bardzo ladny blond (ktory o dziwo calkiem dlugo sie nie spieral) i podciela wlosy -niby nic specjalnego, ale wlosy ukladaly sie naprawde dobrze. Zwykle ciecie a mialam wrazenie jakby moje wlosy podwoily objetosc. Pierwszy raz od dawna nie mialam potrzeby aby biec do Maryli z APH, aby naprawila popsuta fryzure
I tu niestety nabralam wiary w umiejetnosci warszawskich fryzjerow i postanowilam poszukac jeszcze kogos innego - a noz znajde fryzjera swojego zycia pomyslalam w Ten sposob trafilam do:

2. Patryk z Degazerii- salon wybralam, poniewaz spodobaly mi sie metamorfozy zamieszczane na ich stronie na fb. Nie wiem co poszlo nie tak, ale chyba sie nie dogadalismy ani z ciecia ani z farbowania nie bylam zadowolona i o ile pal licho farbowanie - kolor poscil dosc szybo, o tyle z bardzo mocnym wycieniowaniem mecze sie juz dlugi czas. Na chwile obecna jestem tak zdemotywowana, ze kupilam nozyczki i sama podcinam koncowk,i a z odrostem chodze na pol lba i wmawiam sobie, ze w zasadzie to wyglada jakbym zrobila ombre u fryzjera
Majka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 20:37   #4138
juhasakikirikama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 41
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
Jakies czas temu zdawalam relacje z moich przygod z Warszawskimi fryzjerami. Od tego czasu mialam wieksza lub mniejsza przyjemnosc oddac sie w rece kolejnych dwoch.

1. Marta z atelier Stylissimo - z salonu wyszlam bardzo zadowolona. Dobrala mi bardzo ladny blond (ktory o dziwo calkiem dlugo sie nie spieral) i podciela wlosy -niby nic specjalnego, ale wlosy ukladaly sie naprawde dobrze. Zwykle ciecie a mialam wrazenie jakby moje wlosy podwoily objetosc. Pierwszy raz od dawna nie mialam potrzeby aby biec do Maryli z APH, aby naprawila popsuta fryzure
I tu niestety nabralam wiary w umiejetnosci warszawskich fryzjerow i postanowilam poszukac jeszcze kogos innego - a noz znajde fryzjera swojego zycia pomyslalam w Ten sposob trafilam do:

2. Patryk z Degazerii- salon wybralam, poniewaz spodobaly mi sie metamorfozy zamieszczane na ich stronie na fb. Nie wiem co poszlo nie tak, ale chyba sie nie dogadalismy ani z ciecia ani z farbowania nie bylam zadowolona i o ile pal licho farbowanie - kolor poscil dosc szybo, o tyle z bardzo mocnym wycieniowaniem mecze sie juz dlugi czas. Na chwile obecna jestem tak zdemotywowana, ze kupilam nozyczki i sama podcinam koncowk,i a z odrostem chodze na pol lba i wmawiam sobie, ze w zasadzie to wyglada jakbym zrobila ombre u fryzjera
Może off top, ale taka refleksja -szczerze, nie bardzo rozumiem motywów szukania nowych fryzjerów zwłaszcza, że masz juz fryzjerkę, której ufasz i ratuje Ci głowę (więc musi być dobra), no i z A. Stylissimo jesteś też zadowolona. po co szukać dalej

ja mam juz swojego fryzjera - po wielu próbach - zdarzyły mi się zdrady i zawsze potem do niego wracałam, na poprawki. Zatem nie ma co szukacdalej i chodzić do sprawdzonego. Więcej się wyda na poprawki, jeśli ktoś coś spartoli.
Arek z Atelier Fijołek rulezz
juhasakikirikama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 07:57   #4139
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez juhasakikirikama Pokaż wiadomość
Może off top, ale taka refleksja -szczerze, nie bardzo rozumiem motywów szukania nowych fryzjerów
Bo może się trafi taki, który ostrzyże jeszcze lepiej...?

Moja grzywka na razie odrasta, korekty kształtu dokonuję samodzielnie, nożyczkami do paznokci. Na razie minął miesiąc, może do Świąt włosy odrosną do takiej długości, żeby można było nadać właściwy kształt.

A tego babsztyla z salonu Jessika mam szczerą chęć zamordować - taka babka przy kości, zafarbowana na siwy blond - gdyby ktoś tam miał nieszczęście trafić, od razu ostrzegam - ona nie ma pojęcia o cięciu włosów
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 22:37   #4140
ona_szalona95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Szukam opinii na temat OK Studio, była któraś u Łukasza Orędowicza? Szukam kogoś, kto podetnie mnie na ślub siostry w marcu, więc zawczasu się rozglądam, żeby wtopy nie było .
ona_szalona95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.