Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-25, 19:37   #2911
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Hej dziewczyny.
U mnie i Alicji wsio oki.
Rośniemy.

Tydz temu znowu mieliśmy spinę z naszą wspaniałą sąsiadką. Pisałam Wam o tym ze ponoć jestem ukrainską ☠☠☠☠ą i daje doopy we własnym domu ?? 😐😐😐 a mój Norbi jest złodziejem. Chcecie całą historie?

Pochwale się ze udało mi się sprzedać nadwyzke pampersow tych jedynek. Wchodzimy juz powoli na dwojki wiec wystawiłam na grupach w moim mieście i mam rezerwacje na wszystkie paczki. Wczoraj poszło 20 sztuk. Mam rezerwacje na 6 takich jakiś pojedynczych paczek..a resztę czyli 25 sztuk bierze kobietka która oczekuje na blizniaki wiec napisała ze weźmie wszystko co mam 😁😁
Za ta kasę juz kupiłam sobie na feedo.pl pampersy rozmiar 2 4 duze paki i 3 zapas na miesiąc (dla mojej małej srajtki wystarcza pewnie na połowę tego czasu he he) wiec spoko. Wzielam tez kilka słoików po 4 tym miesiącu których nie widziałam u nas na półkach w sklepie i będą czekać sobie w spiżarce aż będę widziała ze Ala gotowa na co innego niż tylko mleko.

Słyszałyscie ze jest jakaś nowa formuła pampersow premium care ? Ponoć są do dupy. I to nie do niemowlecej. Weszłam na stronę pampersa i czytałam beznadziejne opinie. Wszyscy piszą ze pampers powinien wrócić do poprzedniej formuły.

Na stronie www DADY są pokazane te dwa rodzaje ich pampersow. Są pampersy dady premium i extra soft.
No i rozm 1 i 2 w białych opakowaniach dla niemowlaków.

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Mad nawet woda jest juz liczona jako rozszerzanie diety nie wazne czy na kupe itp. Wedlug nich teraz. Przy mm tez sie nie podaje wody ito bo sklad nie jest taki jak kiedys ze byla taka potrzeba. No ale wiadomo ze kazdy robi wedlug siebie

Ja bede rozszerzac po 5\6 miesiacu z przewagą 6.

Mojemu dziecku do kolekcji dzis doszlo zaropiale i poklejone całe oczko. Mam nadzieje ze sol fizjologiczna da rade..
Hak do 3 dni nie przejdzie to wtedy lekarz ??

Oby przeszlo bo juz mam tyle specyfikow dla mniej ze niedlugo bedzie świecić od tej chemi
Przemywaj rumiankiem albo świetlikiem . Jak pójdziesz do pediatry to najpierw ci to zaleci a jak nie podziała to antybiotyk.
Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Ja jestem ostatnio taka nieogarnieta ze wlasnie wyciagnelam skierowanie na bioderka i okazuje sie ze zapisani bylismy na wczoraj a nie na dzis. Ja pikole... Na szczescie kobitka w rejestracji mowi ze ktos z jutra zrezygnowal... Glupi zawsze ma szczescie.
Szczęście w nieszczesciu. U mnie co tydzień robią usg bioderek i zawsze jest kolo 40 dzieci na korytarzu. Na szczęście jak są bioderka to chorych nie ma wcale w przychodni. Ani dorosłych ani dzieci.

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Papaya pomysl sobie ze ja tak spie od 6 tygodni lepiej Ci ?

Oj tak szczescie w nieszczesciu... Mąż sobie wolbe na dziś wziął myślałam ze mnie udusi... Jutro musze sobie radzic bez niego.

Jest u mnie od poniedzialku do piatku moj 8 letni brat na feriach i duzo mi pomaga przy malej chociazby zagadywaniem ją i bujanie a ja moge sobie w spokoju prysznic brac
Fajnie masz z bratem. Zawsze trochę pomoże.
Kurde fajnie mieć rodzeństwo w tym wieku. Nie czujesz się przy nim trochę jak mamusia ?? 😁

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Sciagnelam ulotke niemiecka espumisanu i dawkuje wedlug niej, nocka byla nieporownywalnie lepsza Dzieki Monia, konska dawka faktycznie dziala nieporownywalnie

Pokonalam zapalenie cyca Wlasciwie to pokonalysmy bo moj maly zarlok pieknie wszystko sciagnal Znow mam tyle pokarmu, ze w 3 minuty sciagnelam prawie 100 ml Chyba zaczne to mrozic.
Ja wczoraj dałam espumisan bo stwierdziłam ze to to samo co sab simplex a sab simplex mi się akurat skonczyl. Do tego napoilam Alicje rumiankiem i jak sie wykupiarzyła to szok. Tak jak zawsze robiła twardą kupę tak jej poleciało najpierw bąki na maxa, potem twardawa kupa a potem laksa jak cholera. Myślałam że mi wszystko obsra w zasięgu 5 metrów
Dziś tez dam rumianek. Ma działanie moczopędne i rozluzniajace kupę, wiec od czasu do czasu będę podawać. Koperku młoda nie chce pić, sama wodę tez średnio ale za to rumianek pije.


Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Heloł dziewczyny 🤗

Dziewczyny, które podają Espumisan przy KP - lekarka zaleciła nam 10 kropelek przed każdym karmieniem, ale jeśli wypada mi np 10 karmień na dobę to nie będzie to za dużo? Na ulotce jest 50 kropli max 🤔 Zapomniałam o to zapytać. No i jak długo stosujecie te Espumisany/Sab Simplexy? Codziennie? Przez jaki okres?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Ja podaje do każdego karmienia po godz 18nastej. Bo bóle brzuszka są na wieczór.
Ale jak młoda miała kolki to dawałam od 12nastej do każdego karmienia. Sab simplexu 15 kropli i tak samo espumisanu. Ale ja miałam ten 40mg wiec stąd też tyle.
Powiem Ci ze moja kolek juz nie ma ale widzę ze na wieczór ma kłopot z baczkami wiec jej daje do wieczornego mleczka po 10 kropelek. 2 butelki dziennie tak dostanie i spoko.

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
U mnie sa roztopy i nie wychodze bo zabic sie idzie na wsi.
Canpol tez fajne wkladki, nie raz mialam zalane i nic nie przeciekalo i nie czulam, ze sa mokre.
Canpol są spoko. Są dwa rodzaje. Miałam i jedne i drugie. Obie wersje są duże i chlonne.
Jonsons gorsze bo małe, na moje cycki za małe, odznaczaly się bardzo pod ubraniem. Miałam jeszcze jakieś shity no name ale zmeczylam je. Chicco tez fajne. Bo duże i chlonne.
Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Co do wkladek to dla mnie najlepsze z Johnsona.
A wasze dzieciaczki ciagna smoka?
Moja ciągnie ale jak zasypia to wypluwa. Wiec chyba spoko.
Jak leży na kanapie i bręczy to potrafię przez godzinę wtykac jej ten smoczek a ona go wypluwa i jeszcze bezczelnie śmieje mi się w twarz. Chyba jej przyczepie tego smoka na gumkę ha ha1485372400327.jpg
Ma dwa smoczki różne i oba lubi.
Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
moj ciagnie o prosze Załącznik 6871416

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Ale ma słodkie wloski!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 21:06   #2912
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Alicja jaka pannica, ale ma skarpetusie

no wlos na medal Olek ma

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 00:50   #2913
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
U mnie i Alicji wsio oki.
Rośniemy.
Aż z ciekawości weszłam na tą stronę pampersa, nieźle sobie narobilitrzeba się w te dady premium zaopatrzyć, bo są super
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 07:57   #2914
ewelinuus
Zadomowienie
 
Avatar ewelinuus
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sadowne
Wiadomości: 1 136
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
U mnie i Alicji wsio oki.
Rośniemy.

Tydz temu znowu mieliśmy spinę z naszą wspaniałą sąsiadką. Pisałam Wam o tym ze ponoć jestem ukrainską ☠☠☠☠ą i daje doopy we własnym domu ?? 😐😐😐 a mój Norbi jest złodziejem. Chcecie całą historie?

Pochwale się ze udało mi się sprzedać nadwyzke pampersow tych jedynek. Wchodzimy juz powoli na dwojki wiec wystawiłam na grupach w moim mieście i mam rezerwacje na wszystkie paczki. Wczoraj poszło 20 sztuk. Mam rezerwacje na 6 takich jakiś pojedynczych paczek..a resztę czyli 25 sztuk bierze kobietka która oczekuje na blizniaki wiec napisała ze weźmie wszystko co mam 😁😁
Za ta kasę juz kupiłam sobie na feedo.pl pampersy rozmiar 2 4 duze paki i 3 zapas na miesiąc (dla mojej małej srajtki wystarcza pewnie na połowę tego czasu he he) wiec spoko. Wzielam tez kilka słoików po 4 tym miesiącu których nie widziałam u nas na półkach w sklepie i będą czekać sobie w spiżarce aż będę widziała ze Ala gotowa na co innego niż tylko mleko.

Słyszałyscie ze jest jakaś nowa formuła pampersow premium care ? Ponoć są do dupy. I to nie do niemowlecej. Weszłam na stronę pampersa i czytałam beznadziejne opinie. Wszyscy piszą ze pampers powinien wrócić do poprzedniej formuły.

Na stronie www DADY są pokazane te dwa rodzaje ich pampersow. Są pampersy dady premium i extra soft.
No i rozm 1 i 2 w białych opakowaniach dla niemowlaków.



Przemywaj rumiankiem albo świetlikiem . Jak pójdziesz do pediatry to najpierw ci to zaleci a jak nie podziała to antybiotyk.

Szczęście w nieszczesciu. U mnie co tydzień robią usg bioderek i zawsze jest kolo 40 dzieci na korytarzu. Na szczęście jak są bioderka to chorych nie ma wcale w przychodni. Ani dorosłych ani dzieci.



Fajnie masz z bratem. Zawsze trochę pomoże.
Kurde fajnie mieć rodzeństwo w tym wieku. Nie czujesz się przy nim trochę jak mamusia ?? 😁


Ja wczoraj dałam espumisan bo stwierdziłam ze to to samo co sab simplex a sab simplex mi się akurat skonczyl. Do tego napoilam Alicje rumiankiem i jak sie wykupiarzyła to szok. Tak jak zawsze robiła twardą kupę tak jej poleciało najpierw bąki na maxa, potem twardawa kupa a potem laksa jak cholera. Myślałam że mi wszystko obsra w zasięgu 5 metrów
Dziś tez dam rumianek. Ma działanie moczopędne i rozluzniajace kupę, wiec od czasu do czasu będę podawać. Koperku młoda nie chce pić, sama wodę tez średnio ale za to rumianek pije.



Ja podaje do każdego karmienia po godz 18nastej. Bo bóle brzuszka są na wieczór.
Ale jak młoda miała kolki to dawałam od 12nastej do każdego karmienia. Sab simplexu 15 kropli i tak samo espumisanu. Ale ja miałam ten 40mg wiec stąd też tyle.
Powiem Ci ze moja kolek juz nie ma ale widzę ze na wieczór ma kłopot z baczkami wiec jej daje do wieczornego mleczka po 10 kropelek. 2 butelki dziennie tak dostanie i spoko.


Canpol są spoko. Są dwa rodzaje. Miałam i jedne i drugie. Obie wersje są duże i chlonne.
Jonsons gorsze bo małe, na moje cycki za małe, odznaczaly się bardzo pod ubraniem. Miałam jeszcze jakieś shity no name ale zmeczylam je. Chicco tez fajne. Bo duże i chlonne.

Moja ciągnie ale jak zasypia to wypluwa. Wiec chyba spoko.
Jak leży na kanapie i bręczy to potrafię przez godzinę wtykac jej ten smoczek a ona go wypluwa i jeszcze bezczelnie śmieje mi się w twarz. Chyba jej przyczepie tego smoka na gumkę ha haZałącznik 6871571
Ma dwa smoczki różne i oba lubi.

Ale ma słodkie wloski!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to za historia z ta sąsiadka?
My wczoraj od 17 do 23 bez zadnej drzemki, no znaczy Szymon nie bylo wiadomo.o.co mu chodzi, ciagle chcial byc przy cycku i sie prezyl. Wydaje mi sie ze prsez ten jego brzuszek i to ze w cycku szuka ukojenia. Bo jest tak ze steka prezy soe a jak wezmie cyca to czesto zaraz po tym jest prukas.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

I jeszcze mam pytanie z kategori głupie czy wy jak odciagacie pokarm laktatorem recznym, i jak piszecie że np 40 min odciagacie to przez ten caly czas naciskacie tą raczke?? czy jak?
ewelinuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 13:19   #2915
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytowałam, ale coś mi zjadło

Spacery - u nas codziennie. Czasowo różnie - od 20min do godziny.

MalaDarunia - co Ty za zapasy pampersowe miałaś? I dopiero przechodzicie na dwójki?

Dziewczyny, czy wy się tak nie boicie podawać ciągle tych środków na wzdęcia codziennie i w dużych ilościach? A zmiany pozycji, kładzenie na brzuchu nie pomaga?

ewelinus - syn zaraz po podjęciu cyca robi kupę, bo siara ma właściwości przeczyszczające
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 14:33   #2916
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

blondi - ja dalam raz czopka troche, jak widze ze maly robi kupke to biore jego nozki do brzuszka i masuje i kupka idzie.

jakos nie chcialabym go nawet tak faszerowac.

bylismy na godzinnym spacerze, maly wazy 4580g jutro mam gina i jak sie uda to pojade do dwoch sklepoe obadac czy maja sukienki bo chce kupic na chrzciny

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 14:41   #2917
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Cytowałam, ale coś mi zjadło

Spacery - u nas codziennie. Czasowo różnie - od 20min do godziny.

MalaDarunia - co Ty za zapasy pampersowe miałaś? I dopiero przechodzicie na dwójki?

Dziewczyny, czy wy się tak nie boicie podawać ciągle tych środków na wzdęcia codziennie i w dużych ilościach? A zmiany pozycji, kładzenie na brzuchu nie pomaga?

ewelinus - syn zaraz po podjęciu cyca robi kupę, bo siara ma właściwości przeczyszczające
U nas takie sposoby nie pomagaja, zanim kupilismy lek to meczylismy sie z dobre 2 tygodnie Mam nadzieje, ze problemy z brzuszkiem beda mijac z wiekiem i nie bede musiala nic stosowac. Ale teraz wole jej podac niz ma tak przerazliwie plakac a widze, ze to pomaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 16:57   #2918
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

a ja nie wiem co jest z Julkiem, ale w dzień nie chce spać, jest marudny a w nocy tylko ze mną
W sumie w dzień przy cycu też bardzo chętnie przykima. Ale jak tylko dotknie łóżeczka jakąś swoją częścią ciała to oczy jak 5 zł i nagle dziecko rozbudzone. U TŻ na rękach też jest histeria. Ja już padam ze zmęczenia

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

i ja sama nie wiem czy on nie śpi i jest marudą bo po prostu urodziłam marudę czy coś mu dolega. I nie wiem przez to czy jutro iść z nim na szczepionkę czy nie do doopy z tym wszystkim
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 17:18   #2919
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
a ja nie wiem co jest z Julkiem, ale w dzień nie chce spać, jest marudny a w nocy tylko ze mną
W sumie w dzień przy cycu też bardzo chętnie przykima. Ale jak tylko dotknie łóżeczka jakąś swoją częścią ciała to oczy jak 5 zł i nagle dziecko rozbudzone. U TŻ na rękach też jest histeria. Ja już padam ze zmęczenia

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

i ja sama nie wiem czy on nie śpi i jest marudą bo po prostu urodziłam marudę czy coś mu dolega. I nie wiem przez to czy jutro iść z nim na szczepionkę czy nie do doopy z tym wszystkim
Papaya ja bym chyba nie szczepila. Ja to juz w ogole jestem przewrazliwiona na wszystko ale wolalabym miec pewnosc ze wszystko jest ok.


Bylismy na bioderkach... Lekarz stwierdzil ze bioderka słabe. Cokokwiek to znaczy bo tak burczal pod nosem ze ledwo co slyszalam. Mam pieluchowac przez 5 tygodni i na kontrole. Chyba pojde gdzies prywatnie.

Wkurza mnie juz wszystko bo zeby dostac konkretna diagnoze trzeba wszystko zalatwiac prywatnie...

Ja to nic nie robie tylko chodze po lekarzach...
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 17:20   #2920
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Papaya ja bym chyba nie szczepila. Ja to juz w ogole jestem przewrazliwiona na wszystko ale wolalabym miec pewnosc ze wszystko jest ok.


Bylismy na bioderkach... Lekarz stwierdzil ze bioderka słabe. Cokokwiek to znaczy bo tak burczal pod nosem ze ledwo co slyszalam. Mam pieluchowac przez 5 tygodni i na kontrole. Chyba pojde gdzies prywatnie.

Wkurza mnie juz wszystko bo zeby dostac konkretna diagnoze trzeba wszystko zalatwiac prywatnie...

Ja to nic nie robie tylko chodze po lekarzach...
co za lekarZ...
masakra
i wez tu chodz na nfz...

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 17:21   #2921
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Ja nic malej nie podaje. Mam sab simplex na czarba godzine. Tfu tfu oby nie bylo potrzebne..
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 17:52   #2922
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

ja mam espumisan i czopki ale tylko raz czopka uzylam

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Dziewczyny ktore byly u gina po pologu o co pytalyscie swoich lekarzy ?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 17:57   #2923
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

My czopek dalismy dwa razy. Raz nie zadziałało.
Byłam dziś 3 h na zakupach. Pełen relaks.
Justyna, Ty to masz przekichane z tymi lekarzami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 18:08   #2924
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
My czopek dalismy dwa razy. Raz nie zadziałało.
Byłam dziś 3 h na zakupach. Pełen relaks.
Justyna, Ty to masz przekichane z tymi lekarzami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i co kupilas ?


Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 18:27   #2925
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Olsnilo mnie, ze chyba mam problem nie tak jak pisalam z wejsciem do pochwy, a z cewka moczowa. Chyba jest opadnieta czy cos w tym stylu. Wizyta dopiero w czwartek
Serio zadna z was nie widzi roznicy w wygladzie podwozia??
Chyba przechodze powoli na mm. Chudniecie podczas kp jest bujda, a przez to apetyt mam ogromny.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 18:35   #2926
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
i co kupilas ?


Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Spodnie garnek i pojemniki do kuchni. Miałam jeszcze sprawe w tmobile, pracownicy tego ustrojstwa są wyjątkowo niekompetentni. Najwazniejsze że byłam bez dziecka. Chwila oddechu bezcenna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 19:11   #2927
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Marlen nawet mi nie mow.. Pech to za mało.


Marcelka tak plakala na tym usg bioderek bovtak jej nozki wyginal ze jak po wyjsciu zasnela tak spi do teraz.. Zostawilam ja w wozku tylko rozpielam kombinezon i poodkrywalam. Mam nadzieje ze w nocy bedzie soac tak jak zawsze.
Mama mi powiedziala ze ona zemna tez tak jezdzila po lekarzach jak bylam mala...

Jest tu ktos kto ma naprawde bezproblemowe dziecko ? Chyba nie..

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Ja do gina ide dopiero 14.02... Bo zapomnialam die zapisac.. Zrobie przed badanie moczu i morfologie.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

DoDoDoo ja tam za bardzo nie zagladam. Jedynie xo to wiem ze nie widac sladu po cięciu nic a nic. Za to mam hemoroidy poziom max :/
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 19:13   #2928
mmgi
Zadomowienie
 
Avatar mmgi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Kaziowa, poszło nam super. Dwa razy się trochę krztusila, mi aż się słabo że strachu zrobiło, ale córka wszystko wypłukać i niewzruszona jadła dalej. Je samodzielnie sztuccami już od dawna, a miesiąc temu skończyła 2 lata. Właściwie to praktycznie nigdy jej nie karmiłam i np wg mnie to jest trochę minus, bo ona przyzwyczajona, że je sama nie pozwalała się nakarmić nigdzie, a jak byliśmy u kogoś to nie chciałam żeby nabrudzila. No, ale zawsze jakoś odłożyłam pieluchę i nie kojarzę, żebyśmy gdzieś poza domem robiły jakiś straszny syf.

Ja nie podaje nic oprócz probiotyku.

Papaya, poczytaj sobie o hnb. Moja córka taka jest, cały okres swojego życia, dopóki nie nauczyła się sama przemiesCzac spędziła praktycznie u mnie na rekach. Też byłam wykończona, no ale to po prostu taka dużo potrzeba bliskosci. Aha, drzemki w dzień też u mnie na rekach. Później usypiałam ja na leżąco na łóżku i po cichu wstawałam, czasem się udało, że się nie obudziła, ale znowu musiałam pilnować, żeby nie spadła, bo do łóżeczka nie było szans przełożyć.
mmgi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 19:17   #2929
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Marlen nawet mi nie mow.. Pech to za mało.


Marcelka tak plakala na tym usg bioderek bovtak jej nozki wyginal ze jak po wyjsciu zasnela tak spi do teraz.. Zostawilam ja w wozku tylko rozpielam kombinezon i poodkrywalam. Mam nadzieje ze w nocy bedzie soac tak jak zawsze.
Mama mi powiedziala ze ona zemna tez tak jezdzila po lekarzach jak bylam mala...

Jest tu ktos kto ma naprawde bezproblemowe dziecko ? Chyba nie..

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Ja do gina ide dopiero 14.02... Bo zapomnialam die zapisac.. Zrobie przed badanie moczu i morfologie.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

DoDoDoo ja tam za bardzo nie zagladam. Jedynie xo to wiem ze nie widac sladu po cięciu nic a nic. Za to mam hemoroidy poziom max :/
Ja zagladam od kiedy zauwazylam, ze cos tam nie tak i to moje nie tak sie poglebia
Od niedzieli hemory (chyba wewnetrzne bo z zewnatrz nie widac) znikaja bo juz od kilku dni normalnie sie zalatwiam, bez bolu. Mam krem i czopy prokto glyvenol czy cos tam takiego.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 20:02   #2930
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Olsnilo mnie, ze chyba mam problem nie tak jak pisalam z wejsciem do pochwy, a z cewka moczowa. Chyba jest opadnieta czy cos w tym stylu. Wizyta dopiero w czwartek
Serio zadna z was nie widzi roznicy w wygladzie podwozia??
Chyba przechodze powoli na mm. Chudniecie podczas kp jest bujda, a przez to apetyt mam ogromny.
DoDoo ja nie do końca jestem zadowolona z wyglądu podwozia po porodzie, niby wszystko super zagojone i gin powiedziała, że wszystko ok, ale ujście pochwy mam chyba dwa razy większe niż kiedyś, kiedyś to go nie było widać a teraz wszystko na wierzchu, no ale gin powiedziała że potrzeba czasu żeby wszystko wróciło do siebie po porodzie.

Wzięłam od gin receptę na tabsy ale jakoś przez ten wygląd tego wszystkiego libido poniżej zera, no ale chyba trzeba się będzie przełamać w końcu
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:46   #2931
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
Spodnie garnek i pojemniki do kuchni. Miałam jeszcze sprawe w tmobile, pracownicy tego ustrojstwa są wyjątkowo niekompetentni. Najwazniejsze że byłam bez dziecka. Chwila oddechu bezcenna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ooo to zakupy sie udaly

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Olsnilo mnie, ze chyba mam problem nie tak jak pisalam z wejsciem do pochwy, a z cewka moczowa. Chyba jest opadnieta czy cos w tym stylu. Wizyta dopiero w czwartek
Serio zadna z was nie widzi roznicy w wygladzie podwozia??
Chyba przechodze powoli na mm. Chudniecie podczas kp jest bujda, a przez to apetyt mam ogromny.
ja nie zauwazylam :/ ale jakos porownac nie umiem..

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:57   #2932
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Emosz, u mnie wlot jako tako, cieciu sie nie przygladalam, na pewno widac to ciecie w posladek, a to drugie to nie wiem. Cewka moczowa jakby zaraz mialo wszystko wypasc 😱😱😱 wyglada. Jak mi gin powie, ze to samo dojdzie do siebie to nie uwierze...
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 21:24   #2933
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

DoDoo zazdroszcze ze hemory ci sie ładnie leczą. u mnie mimo uzytego calego opakowania czopkow i teraz przerzucilam sie na masc, to jest z dnia na dzien coraz gorzej. Chyba bede musiala isc do lekarza
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 21:49   #2934
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Papaya ja bym chyba nie szczepila. Ja to juz w ogole jestem przewrazliwiona na wszystko ale wolalabym miec pewnosc ze wszystko jest ok.


Bylismy na bioderkach... Lekarz stwierdzil ze bioderka słabe. Cokokwiek to znaczy bo tak burczal pod nosem ze ledwo co slyszalam. Mam pieluchowac przez 5 tygodni i na kontrole. Chyba pojde gdzies prywatnie.

Wkurza mnie juz wszystko bo zeby dostac konkretna diagnoze trzeba wszystko zalatwiac prywatnie...

Ja to nic nie robie tylko chodze po lekarzach...
Kurcze Oby po 5 tygodniach bylo cacy, kciuki za pieluchowanie! Zgadzam sie co do NFZ. Czasami sie zastanawiam po co i na co idzie taka skladka skoro i tak sie chodzi prywatnie do wiekszosci specjalistow ? Gin prywatnie (nie licze lacznego kosztu wizyt w ciazy bo bym sie chyba przewrocila), na jakies USG prywatnie, dentysta, dermatolog prywatnie, szczepionki platne, ehh na dobra sprawe to ja chodze do rodzinnego z ubezpieczenia (raz na ruski rok) porod byl z ubezpieczenia i pediatra malej, szalenstwo
Ja dzis zapisalam mala prywatnie na bioderka jednak, idziemy we wtorek to bedzie 5 tydzien (tak bysmy czekali do 8 tygodnia na NFZ) Polozna zasegurowala, zeby zrobic wczesniej niz ten 8 tydzien to sie posluchalam, nie chce sobie pluc w brode jakby nie daj Boze cos. 7 mamy szczepienia a 10 mam kontrole u gina, czas rozbic skarbonke

DoDoo ja Ci nie powiem czy jest roznica w moim podwoziu bo uwaga, mam jeszcze szwy Miesiac minal dzis rowno. To z naciecia wypadlo, te ze srodka siedza i chyba zostana tam na zawsze Strona nacieta jest opuchnieta dalej przez to calosc jeszcze pobolewa czasami Do d ogolnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel



Edytowane przez Velvet Wave
Czas edycji: 2017-01-26 o 21:59
Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 21:56   #2935
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

fajnie, termin na chrzciny zaklepany u księdza na niedzielę wielkanocną. Tylko jakie knajpki będą wtedy otwarte?
mi się nie chce szykować uczty ale chyba będę musiała, nieźle się wkopałam
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 22:14   #2936
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Ja znalazłam pampers Premium Care 2 co są takie same jak 1. Te z zielonym są z tą dziwną siateczką.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
U nas takie sposoby nie pomagaja, zanim kupilismy lek to meczylismy sie z dobre 2 tygodnie Mam nadzieje, ze problemy z brzuszkiem beda mijac z wiekiem i nie bede musiala nic stosowac. Ale teraz wole jej podac niz ma tak przerazliwie plakac a widze, ze to pomaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehem u nas podobnie

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Jutro idę do gina na 14, dzisiaj akurat skończone 6 tygodni
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 01:52   #2937
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

velvet - mi niedawni ostatnie szwy wypadly

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 02:52 ---------- Poprzedni post napisano o 02:51 ----------

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
fajnie, termin na chrzciny zaklepany u księdza na niedzielę wielkanocną. Tylko jakie knajpki będą wtedy otwarte?
mi się nie chce szykować uczty ale chyba będę musiała, nieźle się wkopałam
ja najpierw ide do knajpy
uuuu ti lipa moze cos sie uda


Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 05:23   #2938
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
DoDoo zazdroszcze ze hemory ci sie ładnie leczą. u mnie mimo uzytego calego opakowania czopkow i teraz przerzucilam sie na masc, to jest z dnia na dzien coraz gorzej. Chyba bede musiala isc do lekarza
Bardzo wspolczuje
Ja dzialalam od razu i masc i czopki.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 08:47   #2939
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cześć

Melduję się, że żyję.

Synek powoli rośnie i waży teraz 5 kg. Karmię go tylko piersią i zamierzam rozszerzyć dietę dopiero po skończonym 6 miesiącu czyli w kwietniu.

Problemem jedynie jest czas karmienia. Pojedyncze karmienie trwa 45-60 minut, potem godzina przerwy i znów. Czasem nie mam juz siły Niekiedy brakuje mi czasu wolnego. I tal od prawie trzech miesiecy. Zazdroszczę gdy piszecie, że wasze dzieci nadają się w 20 minut.

Jedynie w nocy Miki rzadziej wstaje tj. co 3-4 godziny. Zauważyłam, że gdy nocą karmię w naszym łóżku na leżąco to lepiej się wysypiam.







Na hemoroidy jeszcze raz polecam maść Procto glyvenol.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 09:10   #2940
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Uwaga moje dziecko po prawie 7 tyg zajarzylo, ze na ochraniaczu lozeczka sa sowki i z nimi gada
Chyba przyciaga jej wzrok czarne oczka tych sowek, bo mam poduszeczke z drugiej strony oparta i tam sa sowki z rozowymi oczkami i z nimi nie gada

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Aniaamelia, moja teraz cycoli 5 min, odpada i ja wkladam do lozeczka i oczy otwiera, polezy pare lub paredziesiat minut i zasnie, 30 min i sie budzi, cyc 5 min i tak w kolko. Mam nadzieje, ze to przez kryzys laktacyjny... Wczoraj maz dal jej butle, wypila i pospala 2 godz, obudzilam ja na kapiel. Pi mm dzieciak lepiej spi bo sie najada, a z cycka to pocycka chwile i od nowa... Pffffff
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-01 11:50:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.