Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-03, 19:33   #3361
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Serio? Ja do rozszerzania diety nie wzdycham, właśnie kp jest super dla mnie pod tym względem, że nie muszę się przejmować co w trasie zje moje dziecko. I uwiązania nie czuję, my zabieramy małą wszędzie, uwielbiam jej pokazywać świat Jeździ z nami do znajomych, na imprezy, na zakupy.
A jak trzeba to zostaje z tatą Jakoś nie chciałabym jej aktualnie zostawiać z kimś innym niż z TŻ (ewentualnie spacer).

Od jakiegoś czasu chodzę 2 razy w tygodniu na fitness z dziećmi Tzn ćwiczymy w kółku, dzieciaki bawią się na matach w środku, jak dziecko płacze to pocieszamy I na koniec kilka ćwiczeń z naszymi słodkimi obciążeniami

A jak wasze ćwiczenia? Pamiętam, że kilka z Was miało ambitne plany na ćwiczenia po ciąży.
Ja chętnie bym pogotowała już dla młodej ale lubię kp nie traktuje tego jako uwiązanie a raczej wygodę

My też chodzimy na gimnastykę z bobasami i jest super, mała mi super po niej śpi no a poza tym spacery robią swoje, bo już widzę że mi zeszło nieco z nóg i spodnie wiszą

Edytowane przez Emosz
Czas edycji: 2017-04-03 o 19:35
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 21:07   #3362
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
jezu a co cwiczycie??

ja nie mam kiedy :/
A co zajmuje Ci tak wiele czasu, syn jest mocno absorbujący?

Ja nie mam do pomocy nikogo przy Dorocie (w sensie dziadków), TŻ wraca późno, bo ma dużo pracy, sama ogarniam dom i dziecko i jakoś daje radę Także może to kwestia organizacji?
Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
My też chodzimy na gimnastykę z bobasami i jest super, mała mi super po niej śpi no a poza tym spacery robią swoje, bo już widzę że mi zeszło nieco z nóg i spodnie wiszą


Ja byłam ostatnia do ćwiczeń, bo nie lubię I chuda jestem, ale faktycznie ujędrnienie mi się przyda, no i zajęcia są fajne
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 17:07   #3363
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
No... ja miałam już 2 razy okres , pierwszy po 7 tyg mimo karmienia 10-12 x na dobe.
3 już nie dostanę Rodzeństwo Kuby w drodze
Gratulacje! Będzie grudniowy maluch?
Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Ja też Bo szczerze to mam już dość tylko kp Znaczy lubię karmić małą, ale czasami to mam takie poczucia uwiązania...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z reguły lubię KP i czuję się dzięki temu spełniona, ale czasami też mam dosyć, tym bardziej, że ostatnio coś się nam popsuło. Mała je bardzo nerwowo, szarpie się przy cycku i denerwuje. Na dodatek mam za 2 tygodnie długą wizytę u dentysty i muszę do tej pory przyzwyczaić ją do butelki, a niestety pluje butlą i za nic nie chce pić :/


Co do okresu, to u mnie nadal brak, ale ja biorę anty, to może dlatego.

Widziałam, wątek grudniówek 2017. Aż się łezka w oku kręci... Dziewczyny, przecież my niedawno przeżywałyśmy radość dwóch kresek. Kiedy to zleciało?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 18:14   #3364
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Gratulacje! Będzie grudniowy maluch?

Ja z reguły lubię KP i czuję się dzięki temu spełniona, ale czasami też mam dosyć, tym bardziej, że ostatnio coś się nam popsuło. Mała je bardzo nerwowo, szarpie się przy cycku i denerwuje. Na dodatek mam za 2 tygodnie długą wizytę u dentysty i muszę do tej pory przyzwyczaić ją do butelki, a niestety pluje butlą i za nic nie chce pić :/


Co do okresu, to u mnie nadal brak, ale ja biorę anty, to może dlatego.

Widziałam, wątek grudniówek 2017. Aż się łezka w oku kręci... Dziewczyny, przecież my niedawno przeżywałyśmy radość dwóch kresek. Kiedy to zleciało?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Mojej trzeba nalać na język mleko, aby zaczęła ciągnąć butle bo tak to tylko gryzie smoczek i wypycha go jęzorem. Jak zajarzy, że to mleko to ciągnie jak smok Raz chciałam dać rumianek na kupe to takiej awantury nie widziałam. Tak samo smoczki uspokające, przerobiliśmy wszystkie na rynku chyba Plucie na odległość i płacz bo to nie pierś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 12:51   #3365
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Ja mam to samo kurcze, mam wrazenie, ze czas mi ucieka przez palce. Nie umiem sie zorganizowac chyba. Jedyne co robie to dlugie spacery i szybko maszeruje z wozkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o tak.. u mnie problem taki ze moge cwczyc np. plank, i rozne brzuszki.. bo Olek spi.. a nie mam innego miejsca.. a tez mame prosic o opieke nad Olkiem bo musze cwiczyc to ten no..

ja spaceruje wolno bo generalnie moja wiocha duuza nie jest.. :/

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

moj Olek uwielbia spacery, ale ostatnio musialam z mama leciec sppd lasu bo sie obudzil i mlekooo!!! takze zakupilam herbatke i to nieflugo na spaceey zabiore..

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
A co zajmuje Ci tak wiele czasu, syn jest mocno absorbujący?

Ja nie mam do pomocy nikogo przy Dorocie (w sensie dziadków), TŻ wraca późno, bo ma dużo pracy, sama ogarniam dom i dziecko i jakoś daje radę Także może to kwestia organizacji?



Ja byłam ostatnia do ćwiczeń, bo nie lubię I chuda jestem, ale faktycznie ujędrnienie mi się przyda, no i zajęcia są fajne
Moj Olek nie lubi byc sam tzn najlepiej albo na rekach i oglada swiat albo lezy i mu rozne rzeczy pokazuje .

moze sie nie umiem zorganizowac no nie wiem.

teraz w miare na chwile sam polezy w lozeczku ale szalu nie ma, jak spi to nie jakos dlugo czasem to siw obroce pojde do wc a on juz nie spi

ogolnie ciezko mi wlasnie cwiczenia zorganizowac.. :/

wiadomo co innego jak nie ma sie dziadkow, ale u mnie dziadki to mama bo tqta to chwile mu pogrucha zabawka i tyle, maz jak noe w robocie to na budowie wiec no.

generalnie podziwiam osoby ktore ogarniaja same wszystko, jak pojde na swoje to Olo bedzie miec jakies pol roku

ja chce nie miec brzucha po ciazy ostatnio muslalam o zakupie bielizny wyszczuplajacej....

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 13:04   #3366
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Ja tez nie mam czasu. Ja prdl
Ciągle coś mam na głowie do załatwienia.
Na spacery chodzę ale też nie codziennie bo czasem po prostu nie mam kiedy bo musze gdzieś jechać czy cos.
Teraz usiadłam na chwile. Bo młoda zasnela na podłodze to patrzę a ona już nie śpi i patrzy na mnie tymi oczami żebym juz się nią zajęła.
Od kilku dni ma ciągle "chce na ręce". A dziś to już przechodzi sama siebie bo nawet na rękach płacze. Pokazywanie zabawek czy śpiewanie gowno daje.
Nie wiem o co jej chodzi. Wszystko przy niej zrobione a ta wyje.
Dobrze ze chociaz dziś w nocy spala ciągiem 8 godzin bo chyba bym się sama utłukła.

Pralka naprawiona także zaczynam prać to co się nazbieralo. A szuszarke mam tylko taka na jedno pranie wiem nie wiem co z tym zrobie.
1491393808106.jpg

Jestem tak głodna ze szok. A mała juz nie śpi także madafaka nic nie zjem...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 14:33   #3367
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

U mnie spacer to świętość, bo Dorota wtedy zasypiA, spaceruje z nią godzinę, a potem jeszcze godzinę, dwie dosypia w wózku w ogródku. Jak pada to lipa, ciężko jej zasnąć na tak długo w domu.

Darunia, a może brzuch ją boli?
Dorota tak mi kiedyś ryczała i dałam Espumisan i chyba był problem z bąkami.
Moja umie się sobą zająć, albo na macie albo w leżaczku. Czasem jak coś robię i się irytuje to jej śpiewam;-)
I już się nie mogę doczekać takiej na maksa ciepłej wiosny, to będziemy całe dnie na dworze spędzać
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 19:32   #3368
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

dla mnie kp to było marzenie więc w żadnym wypadku to nie jest uwiązanie. Uwielbiam te momenty jak mały sobie je
u nas spacery już mało kiedy są na śpiocha. Przecież te odgłosy i widoki są taaaakie ciekawe

ja nie mam czasu na ćwiczenia a szkoda. Bo chciałabym jak najszybciej wrócić do formy przedciążowej (a która by nie chciała? :p)

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

mewka - jak kiedys tu wejdziesz to wiedz ze napisalam ci pw
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 19:58   #3369
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
U mnie spacer to świętość, bo Dorota wtedy zasypiA, spaceruje z nią godzinę, a potem jeszcze godzinę, dwie dosypia w wózku w ogródku. Jak pada to lipa, ciężko jej zasnąć na tak długo w domu.

Darunia, a może brzuch ją boli?
Dorota tak mi kiedyś ryczała i dałam Espumisan i chyba był problem z bąkami.
Moja umie się sobą zająć, albo na macie albo w leżaczku. Czasem jak coś robię i się irytuje to jej śpiewam;-)
I już się nie mogę doczekać takiej na maksa ciepłej wiosny, to będziemy całe dnie na dworze spędzać
Wiesz co, ja juz nie wiem co ja boli. Brzuszek ma miekki.
Nie wiem czy te zęby czasem... nie wiem. Bo trzymam ja w pionie i jest chwile spokój, a zaraz zaczyna płakać mimo tego że nic się nie zmieniło. Tak jakby jej się nagle przypomniało ze ma zacząć plakac i to robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 22:01   #3370
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Gratulacje! Będzie grudniowy maluch?
albo jeszcze listopadowy
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 14:00   #3371
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
o tak.. u mnie problem taki ze moge cwczyc np. plank, i rozne brzuszki.. bo Olek spi.. a nie mam innego miejsca.. a tez mame prosic o opieke nad Olkiem bo musze cwiczyc to ten no..

ja spaceruje wolno bo generalnie moja wiocha duuza nie jest.. :/

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

moj Olek uwielbia spacery, ale ostatnio musialam z mama leciec sppd lasu bo sie obudzil i mlekooo!!! takze zakupilam herbatke i to nieflugo na spaceey zabiore..

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------



Moj Olek nie lubi byc sam tzn najlepiej albo na rekach i oglada swiat albo lezy i mu rozne rzeczy pokazuje .

moze sie nie umiem zorganizowac no nie wiem.

teraz w miare na chwile sam polezy w lozeczku ale szalu nie ma, jak spi to nie jakos dlugo czasem to siw obroce pojde do wc a on juz nie spi

ogolnie ciezko mi wlasnie cwiczenia zorganizowac.. :/

wiadomo co innego jak nie ma sie dziadkow, ale u mnie dziadki to mama bo tqta to chwile mu pogrucha zabawka i tyle, maz jak noe w robocie to na budowie wiec no.

generalnie podziwiam osoby ktore ogarniaja same wszystko, jak pojde na swoje to Olo bedzie miec jakies pol roku

ja chce nie miec brzucha po ciazy ostatnio muslalam o zakupie bielizny wyszczuplajacej....

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Ja robię brzuszki z małą siedzącą okrakiem na moim brzuchu i trzymam ją pod paszkami, więc mała ma frajdę a matka wraca do formyW ogóle staram się robić z nią ćwiczenia, które robimy na gimnastyce, bo mała mi po nich bardzo fajnie zasypia
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-06, 19:38   #3372
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Ja robię brzuszki z małą siedzącą okrakiem na moim brzuchu i trzymam ją pod paszkami, więc mała ma frajdę a matka wraca do formyW ogóle staram się robić z nią ćwiczenia, które robimy na gimnastyce, bo mała mi po nich bardzo fajnie zasypia
ooo tez dobry pomysl

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 11:32   #3373
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Dziewczyny czy to możliwe żeby moja mała już ząbkowała (w poniedziałek skończyła 15 tygodni) jest tylko kp. Pcha palce do buzi strasznie, ślini się jak mały bokser, marudzi co nie miara, jak jej masuje dziąsełka to jest bardzo zadowolona. Nie wiem kurde, nic tam nie widzę, ale może?

Poza tym muszę się pochwalić, że poprawiło nam się jeśli chodzi o sen i spacery Mała zasypia na noc między 19.30-20.00, potem budzi się o 23 i 3 na karmienie i śpi do 8-9 Na spacer jak idziemy to zamiast płaczu jest piękny uśmiech, potrafi nawet 2.5h przespać, chociaż coraz częściej zdarza się, że nie chce już zasnąć na spacerze. W domu drzemki ma krótkie bo do pół godziny, ale jestem w stanie na to przymknąć oko za te wolne wieczory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 12:34   #3374
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Velvet - dzieci ząbkują różnie, ale to, że się ślini i pcha ręce do buzi to normalny etap rozwoju, niekoniecznie początek zębów
No i super, że u Was lepiej
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 17:05   #3375
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Velvet Izie idzie dwójka ale baaardzo powoli ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 12:01   #3376
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

velvet - roznie z tym zabkowaniem jest.. ale slinienie i pchanie raczek do buzki to wydaje mi sie nornalne..

ale ekstra ze ze spaniem u was tak dobrze

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 12:41   #3377
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Nie no to wiem, ze slinienie i pchanie wszystkiego do buzi to normalka, ale do tego doszlo to jeczenie i marudzenie, no ten tydzien to jakis dramat. Ale moze to nie zeby, tylko ma taki etap po prostu... Ale mam wesoly tydzien nie ma co -_- Mam nadzieje, ze to szybko minie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 21:23   #3378
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Nie no to wiem, ze slinienie i pchanie wszystkiego do buzi to normalka, ale do tego doszlo to jeczenie i marudzenie, no ten tydzien to jakis dramat. Ale moze to nie zeby, tylko ma taki etap po prostu... Ale mam wesoly tydzien nie ma co -_- Mam nadzieje, ze to szybko minie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a probowalas smarowac jakas mascia te dziaselka? jesli bedzie po niej spokoj to znaczy ze mecza zeby, a jak nie to po prostu maruda
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 21:53   #3379
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
a probowalas smarowac jakas mascia te dziaselka? jesli bedzie po niej spokoj to znaczy ze mecza zeby, a jak nie to po prostu maruda
Nie próbowałam, ale dobra myśl Nie wpadłam na to ciemnota

Czy na fb dalej taki ruch ? Bo zdecydowałam się jak to mówią wrócić do żywych i założyłam tam konto I chętnie do Was dołącze jeśli można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-14, 22:46   #3380
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, ale dobra myśl Nie wpadłam na to ciemnota

Czy na fb dalej taki ruch ? Bo zdecydowałam się jak to mówią wrócić do żywych i założyłam tam konto I chętnie do Was dołącze jeśli można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tam tetni zycie
podeslij mi link do profilu na fb to cie zaprosze do znajomych i dodam do grupy.
bo tez jestem adminem
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 15:30   #3381
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
tam tetni zycie
podeslij mi link do profilu na fb to cie zaprosze do znajomych i dodam do grupy.
bo tez jestem adminem
Zrobione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 15:39   #3382
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Zrobione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
odpisalam
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 21:40   #3383
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to możliwe żeby moja mała już ząbkowała (w poniedziałek skończyła 15 tygodni) jest tylko kp. Pcha palce do buzi strasznie, ślini się jak mały bokser, marudzi co nie miara, jak jej masuje dziąsełka to jest bardzo zadowolona. Nie wiem kurde, nic tam nie widzę, ale może?

Poza tym muszę się pochwalić, że poprawiło nam się jeśli chodzi o sen i spacery Mała zasypia na noc między 19.30-20.00, potem budzi się o 23 i 3 na karmienie i śpi do 8-9 Na spacer jak idziemy to zamiast płaczu jest piękny uśmiech, potrafi nawet 2.5h przespać, chociaż coraz częściej zdarza się, że nie chce już zasnąć na spacerze. W domu drzemki ma krótkie bo do pół godziny, ale jestem w stanie na to przymknąć oko za te wolne wieczory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możliwe. Ja też nie bylam pewna do poki nie spróbowałam żelu na dziasla. Po 20 minutach nadal tarla gryzakiem ale tak nie marudzila i nie stekala z bolu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 05:44   #3384
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Gdzie są wszyscy?
Nie mówicie że spicie?
Wytłumaczeniem może być to że pewnie Synku wszystkie jajka teraz maluja
Bo co innego można robić o tej porze w święta? No co innego?

---------- Dopisano o 04:55 ---------- Poprzedni post napisano o 04:47 ----------

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Moj pępek jest jak przed ciążą, tylko brzuszek mi zostal;( no i skóra jest inna
... ale obyło sie bez rozstepow. Tylko boczki sa z maleńkimi rozstepami i piersi.

Sent from my SM-G925F using Wizaz Forum mobile app
Lucy
Czyli obie uniknelysmy tragedzi
Ja też mam jeszcze brzuszek ale z ręką na sercu mocno na niego pracuje

---------- Dopisano o 04:57 ---------- Poprzedni post napisano o 04:55 ----------

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Meewka, ja juz czekam na drugi okres
Bogini płodności

---------- Dopisano o 05:00 ---------- Poprzedni post napisano o 04:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Ja też nie dostałam jeszcze okresu I wcale mi do niego nie tęskno

Darunia, mój TŻ wie, że udzielam się na wizażu i poprosił mnie, żebym nie wstawiała zdjęcia Dorotki na forum publicznym i ja to uszanowałam, dlatego zdjęcie się tutaj nie pojawiło. Ale do klubu wrzucę

Dorotka ma taki problem, że w nocy męczą ją gazy - nawet nie budzi się, rzuca, muszę obracać na brzuch, wtedy bąki lecą. Ale to ją już wzbudza :-( Podaję Espumisan na noc, ale nie pomaga. Ktoś z Was ma podobny problem?
Minęło?
U nas też był taki etap ale szybko przeszedł
Bąki przez które budził się z placzem
Teraz zostały same bąki
Tyle że 24/7 teraz i są tak śmierdzace że ja nie wiem po kim on to ma?
No po mnie na pewno nie

---------- Dopisano o 05:02 ---------- Poprzedni post napisano o 05:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Espumisan musisz podawać przed każdym karmieniem, nie tylko na noc. Wtedy powinno pomóc. My też tak mieliśmy i espumisan tylko stosowany regularnie dawał efekty. Na szczęście to za nami, teraz bąki idą całymi dniami i to czasami takie, że mnie zawstydzają hehe

Ja miałam jeden okres, drugi już się nie pojawił. Ale ja biorę anty.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli tak jak u mnie masz
Mamy zdrowe dzieci
Nie ma co!

---------- Dopisano o 05:03 ---------- Poprzedni post napisano o 05:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
No... ja miałam już 2 razy okres , pierwszy po 7 tyg mimo karmienia 10-12 x na dobe.
3 już nie dostanę Rodzeństwo Kuby w drodze
Jezusie Madi gratulacje

---------- Dopisano o 05:07 ---------- Poprzedni post napisano o 05:03 ----------

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
My zaczynamy powoli rozszerzać dietę☺ wczoraj i dziś Marcel dostał marchewkę, smakowalo☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na czytam hafije i układam w głowie jakiś plan tego
Ale na razie z wygody tylko cyckiem karmie
Poza tej marchwii kupy się zmienia chyba
Będą jeszcze bardziej śmierdziec i jeszcze ciężej schodzić pewnie
Nie. Nie spieszy mi się!

---------- Dopisano o 05:10 ---------- Poprzedni post napisano o 05:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
Ile razy przechodzę koło pólki z tymi pysznościami w słoiczkach normalnie az mam ochotę rozszerzać malemu dietę juz teraz
Madi za mną, nie za Karolem
Już banan z morela
Dobre to
Nie wiem jak te jarzyny z królikiem
Ale owoce będę małemu wyrzerac

---------- Dopisano o 05:13 ---------- Poprzedni post napisano o 05:10 ----------

Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
Ja planuje sama gotowac dla młodej. Ogródek będzie to aż sie chce dzieciaczkowi cos dobrego dac.
Dzis zaczelam sprzatac w chacie. Umylam 5 okien a jeszcze 9 zostalo. Padam na mordke bo po poludniu mala byla nieodkladalna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sprzatalam i sprzątam rano
Od 5.30 bo co innego robić gdy już zasnąć nie moge
No mogę jak teraz pić kawę i jeść sernik
Ale nie zawsze mam sernik

---------- Dopisano o 05:17 ---------- Poprzedni post napisano o 05:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Ja też Bo szczerze to mam już dość tylko kp Znaczy lubię karmić małą, ale czasami to mam takie poczucia uwiązania...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znam wasz ból
Lubie kp i ciesze sie ze mialam te mozliwosc
ale czasami mam ochotę odczepić pierś
I pojechac w sina dal
Zaraz jednak przywołuję się do porządku
Calujac faldki k że trzeba się cieszyć każda chwila bo to wszystko tak szybko się zmienia a więc i kończy

---------- Dopisano o 05:21 ---------- Poprzedni post napisano o 05:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
super!!

my zaczynamy pod koniex kwietnia wtedu bedzie po skonczonym 4 mies

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------


wcale sie nie dziwie..

mi dobrze z butla.. chce zostawie malego z.mama na chwile i moge wyjsc, z nim to nie bylobu to samo..

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
To kami nie jest to samo
To jest wyprawa cała
Toreb i rzeczy jak na weekend
No ale i tak jest już lepiej niż 3 msce temu
Bo k już większy i śniegu nie ma

---------- Dopisano o 05:24 ---------- Poprzedni post napisano o 05:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Serio? Ja do rozszerzania diety nie wzdycham, właśnie kp jest super dla mnie pod tym względem, że nie muszę się przejmować co w trasie zje moje dziecko. I uwiązania nie czuję, my zabieramy małą wszędzie, uwielbiam jej pokazywać świat Jeździ z nami do znajomych, na imprezy, na zakupy.
A jak trzeba to zostaje z tatą Jakoś nie chciałabym jej aktualnie zostawiać z kimś innym niż z TŻ (ewentualnie spacer).

Od jakiegoś czasu chodzę 2 razy w tygodniu na fitness z dziećmi Tzn ćwiczymy w kółku, dzieciaki bawią się na matach w środku, jak dziecko płacze to pocieszamy I na koniec kilka ćwiczeń z naszymi słodkimi obciążeniami

A jak wasze ćwiczenia? Pamiętam, że kilka z Was miało ambitne plany na ćwiczenia po ciąży.
My chodzimy na basen
Ale to raczej k korzysta
Bo ja zapewniam tylko obsługę
Zgodnie z naszym planem że basen to będzie czas z tatą
Ja po świętach wracam do biegania
Teraz za dużo sernika w domu mam żeby zacząć dietę i ćwiczenia

---------- Dopisano o 05:44 ---------- Poprzedni post napisano o 05:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
A co zajmuje Ci tak wiele czasu, syn jest mocno absorbujący?

Ja nie mam do pomocy nikogo przy Dorocie (w sensie dziadków), TŻ wraca późno, bo ma dużo pracy, sama ogarniam dom i dziecko i jakoś daje radę Także może to kwestia organizacji?



Ja byłam ostatnia do ćwiczeń, bo nie lubię I chuda jestem, ale faktycznie ujędrnienie mi się przyda, no i zajęcia są fajne
Trochę stanę w obronie naszej kami
Bo pytanie typu czy jesteś zorganizowana śmierdzi mi trochę odpowiedzą sugerująca że chyba nie
To nie kwestia organizacji najczęściej a dziecka
Jak dziecko śpi w domu mało to dużo nie zrobisz
Myśle że nasza kami daje z siebie 100% przy tym co umożliwia jej olek

Edytowane przez mewkaa
Czas edycji: 2017-04-16 o 05:08
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 06:14   #3385
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Gratulacje! Będzie grudniowy maluch?

Ja z reguły lubię KP i czuję się dzięki temu spełniona, ale czasami też mam dosyć, tym bardziej, że ostatnio coś się nam popsuło. Mała je bardzo nerwowo, szarpie się przy cycku i denerwuje. Na dodatek mam za 2 tygodnie długą wizytę u dentysty i muszę do tej pory przyzwyczaić ją do butelki, a niestety pluje butlą i za nic nie chce pić :/


Co do okresu, to u mnie nadal brak, ale ja biorę anty, to może dlatego.

Widziałam, wątek grudniówek 2017. Aż się łezka w oku kręci... Dziewczyny, przecież my niedawno przeżywałyśmy radość dwóch kresek. Kiedy to zleciało?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Soulie k też ma gdzieś butle
Za to ładnie je łyżeczka moje mleko
Spróbuj może tak

---------- Dopisano o 05:53 ---------- Poprzedni post napisano o 05:46 ----------

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
dla mnie kp to było marzenie więc w żadnym wypadku to nie jest uwiązanie. Uwielbiam te momenty jak mały sobie je
u nas spacery już mało kiedy są na śpiocha. Przecież te odgłosy i widoki są taaaakie ciekawe

ja nie mam czasu na ćwiczenia a szkoda. Bo chciałabym jak najszybciej wrócić do formy przedciążowej (a która by nie chciała? :p)

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

mewka - jak kiedys tu wejdziesz to wiedz ze napisalam ci pw
Przeczytałam i jestem na tak
Myśle że mogę spróbować dać z siebie tyle na ile mi k i czas pozwoli

---------- Dopisano o 06:14 ---------- Poprzedni post napisano o 05:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to możliwe żeby moja mała już ząbkowała (w poniedziałek skończyła 15 tygodni) jest tylko kp. Pcha palce do buzi strasznie, ślini się jak mały bokser, marudzi co nie miara, jak jej masuje dziąsełka to jest bardzo zadowolona. Nie wiem kurde, nic tam nie widzę, ale może?

Poza tym muszę się pochwalić, że poprawiło nam się jeśli chodzi o sen i spacery Mała zasypia na noc między 19.30-20.00, potem budzi się o 23 i 3 na karmienie i śpi do 8-9 Na spacer jak idziemy to zamiast płaczu jest piękny uśmiech, potrafi nawet 2.5h przespać, chociaż coraz częściej zdarza się, że nie chce już zasnąć na spacerze. W domu drzemki ma krótkie bo do pół godziny, ale jestem w stanie na to przymknąć oko za te wolne wieczory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Velvet u mnie już dziąsła rozpulchnione jak powiedziała 29 marca lekarka
Łapy na raz do buzi chce wkładać i jeszxze moja się posiłkówac
Oby poszło lekko
Velvet to dobrze że się uspokoiło u ciebie
To prawdziwa ulga dla psychiki
Wiem po sobie wspominając te nie tak dawne przeciez godzinne płacze o 17.00
U nas ten rytm dnia tez sie zmienił
Wstajemy o 5,30/6.00 potem ok 8.30 drzemka 30 min lub godzina gdy śpimy razem
11.30/12.00 spacer i max 1.5 h snu potem znowu ok 16.00 drzemka ok 40 min
O 18.00 kapanie i 19.00 zasypiamy
Niestety k śpi koszmarnie w nocy
Co 2-3 h karmienie
I pewnie stąd mamy te 7.7 kg szczescia
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 06:23   #3386
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Koniec wątku
Pozostaje życzyć wszystkim wesołych i tlusciutkich Świat
Oby poszło nam w cycki
Obiecany dawno temu k dla Izy i Daruni
Kazik ty sie nie martw tymi naszymi faldkami
na razie robimy masę
Potem rzeźbę
Darunia ma męża sportowca
Więc potwierdzi że tak się robi

Edytowane przez mewkaa
Czas edycji: 2017-07-06 o 13:45
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 09:58   #3387
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

mewka - nam jest teraz dobrze Olek sie najada wiec super, po swietach rozszerzamy dietke

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

ja cwicze ale slabo tzn. jak Olek zasnie ok 19-20, i wtedy cicho na mate i brzuszki itp.

w ciagu dnia to Olek spi ok 30-40 min i np. o 9 i 12.. potem to albo wcale albo chwilke jak ostatnio zasnal na ponad 2 h to swieto

nie lezy w zadnych lezaczkach, ostatnio jak z mama go wlozylysmy zeby mu machac zabawkami i w tym czasievwypic kawe to masakra byla 5 sek wytrzymal..

jeszcze na macie eduk. lezy ale tez nie dlugo

Generalnie Olek to sie szybko denerwuje



Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

co za slodycz!!!

faldeczki sa cudneee

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 10:58   #3388
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Koniec wątku
Pozostaje życzyć wszystkim wesołych i tlusciutkich Świat
Oby poszło nam w cycki
Obiecany dawno temu k dla Izy i Daruni
Kazik ty sie nie martw tymi naszymi faldkami
na razie robimy masę
Potem rzeźbę
Darunia ma męża sportowca
Więc potwierdzi że tak się robi
Ale Karol jest pocieszny!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 19:32   #3389
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Ale Karol jest gruby i szczesliwy! bomba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 18:57   #3390
muffinowe_love
Raczkowanie
 
Avatar muffinowe_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 261
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Mewka z Karola kawał chłopa! Podpowiedz skąd macie wanienkę, bo czeka nas wymiana. Adam się już o tą ikeową obija
muffinowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-01 11:50:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.