Rozjaśnione włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-06, 19:58   #1
purplesowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Exclamation

Rozjaśnione włosy


Witam was babeczki , mam dosyć nietypowy problem ze swoimi włosami . Pewnie nie jedna z was ten temat w swoim życiu już przerabiała , mianowicie chodzi mi o dobór fryzjera . Ciężko znaleźć dobrego fryzjera i nie mówię tutaj o pieniądzach bo niekiedy zdarza się tak , że ten co weźmie 300zł też nie zrobi nam żadnej rewelacji . Tak jest dziś w moim przypadku , wybrałam się do fryzjera w sobotę . I niestety jestem niezadowolona ba , wstyd mi wychodzić nawet z domu z tym co mam na głowie . Od trzech lat bynajmniej regularnie robiłam pasemka na swoich włosach a co dwa miesiące chodziłam robić odrosty . Tym razem też tak miało być , tylko z jednym ale . Jak wiadomo włosy rozjaśniane często stają się żółte bądź rudę rozjaśniacz rośnie razem z włosem a na końcówkach pojawia się brzydki odcień . Ja miałam zamiar zrobić tak jak zawsze odrosty i poprosiłam Panią fryzjer o rozjaśnienie końców przy okazji ok , ok nie ma problemu . Więc usiadłam na fotelu zadowolona bo Pani zrozumiała co mam na myśli . Zaczęła mi coś robić we włosach efekt końcowy - rozjaśnione włosy całe czubki koloru perfidnie żółtego, dosłownie jak mały kurczak , bez śladu zrobienia pasemek , a na dole dalej rude pasma . Co robić ? byłam załamana , napisałam do fryzjerki a ona zaproponowała mi poprawienie tego oczywiście bezpłatnie . A moje pytanie jest następujące co robić w takiej sytuacji ? zaufać fryzjerce ponownie ? jeżeli tak to na co się zdecydować ? zastosowanie parę pasm w ciemniejszym odcieniu żeby stonować trochę ten żółć na głowie ? Bo płukanka nic na to nie pomogła , czy odczekać aż włosy odrosną ? i ponownie wrócić do robienia pasemek na włosach naturalnych ?
POMOCY !!!! jestem na skraju depresji

dodaję zdjęcia przed i po
PRZED ->https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...e7&oe=589A8CEF

PO---> https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...8c&oe=589B9145
purplesowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 06:35   #2
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Rozjaśnione włosy

Na pierwszym zdjęciu masz niesamowicie piękny kolor, nie wiem czy to wynik oświetlenia, ale było super.Teraz faktycznie lipa.Ja bym poszła do tej fryzjerki, ale najpierw spytała co dokładnie zamierza z tymi włosami zrobić.Generalnie od razu powinna coś z "tym " zrobić.Szkoda , bo kolor miałaś bombowy...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 09:03   #3
purplesowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: Rozjaśnione włosy

Wiesz ona myślała, że tak ma być . Według mnie w salonie te włosy jeszcze w miarę wyglądały dopiero jak zajechalam do domu i je wieczorem umyłam to na drugi dzień była masakra. Generalnie ona chcę żebym ja zdecydowała co z tymi włosami zrobić a ja nie mam pojęcia. Boję się zrobić ciemniejsze pasemka żeby mi rude nie wyszły dlatego napisałam ten post w nadziei, że mi ktoś pomoże.
purplesowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 18:58   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Rozjaśnione włosy

Kup sobie farbe L'oreal casting 810 perlowy blond.
Trzymaj tyle na wlosach ile pisze na ulotce .
Super gasi zolc na wlosach. Pisze o swoich doswiadczeniach i nie tylko.
Mozesz poczytac,obejrzec zdjecia na google lub youtube.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7cf693af28065cc2fa196155789bfb28.jpg (29,1 KB, 4 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2017-02-07 o 19:28
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 19:31   #5
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Rozjaśnione włosy

żeby zneutralizowac zolty odcien trzeba nalozyc opalizujacy z popielatym, np 9,21 lub 9,12 loreal.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 06:17   #6
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Rozjaśnione włosy

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Kup sobie farbe L'oreal casting 810 perlowy blond.
Trzymaj tyle na wlosach ile pisze na ulotce .
Super gasi zolc na wlosach. Pisze o swoich doswiadczeniach i nie tylko.
Mozesz poczytac,obejrzec zdjecia na google lub youtube.
To może być dobry pomysł, ale ja bym poprosiła fryzjerkę,żeby sama profesjonalnie "zgasiła" żółć.Ja nie robiłabym ciemniejszych pasemek na Twoim miejscu, tylko całe stonowała do chłodnego blondu.Czy właśnie nie takie (chłodny blond) masz na pierwszym zdjęciu?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-08 07:17:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.