Revlon bankrutem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-17, 19:41   #1
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Exclamation

Revlon bankrutem



Może gdybym wciąż pacykowała się colorstay'em Revlon by nie upadł.
Zrobicie jakieś zapasy przed końcem?
Oni chyba tez robili perfumy Britney Spraes, których nie widziałam latami
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-18, 14:21   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość

Może gdybym wciąż pacykowała się colorstay'em Revlon by nie upadł.
Zrobicie jakieś zapasy przed końcem?
Oni chyba tez robili perfumy Britney Spraes, których nie widziałam latami
Szkoda, bo marka ma kawał historii za sobą. Co właściwie przyczyniło się do tego bankructwa?

Lubiłam ich tusze, ale nie aż tak, żeby zamawiać on-line, jak Rossmann wycofał je ze stacjonarnego asortymentu. Ale jakby Max Factor zbankrutował, to bym robiła zapasy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-18, 15:13   #3
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Szkoda, bo marka ma kawał historii za sobą. Co właściwie przyczyniło się do tego bankructwa?

Lubiłam ich tusze, ale nie aż tak, żeby zamawiać on-line, jak Rossmann wycofał je ze stacjonarnego asortymentu. Ale jakby Max Factor zbankrutował, to bym robiła zapasy.
Czytalam ze wykonczyly ich zaburzenie w lańcuchach dostaw.
Szkoda. Mialam kiedys od nich swietny podklad.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-18, 18:20   #4
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Revlon bankrutem

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 10:21
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-18, 18:24   #5
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Revlon bankrutem

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-18, 19:12   #6
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Szkoda, bo marka ma kawał historii za sobą. Co właściwie przyczyniło się do tego bankructwa?

Lubiłam ich tusze, ale nie aż tak, żeby zamawiać on-line, jak Rossmann wycofał je ze stacjonarnego asortymentu. Ale jakby Max Factor zbankrutował, to bym robiła zapasy.
Mówisz o Niemczech? Bo dzisiaj, w Lublinie, widziałam ich regał.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-18, 23:18   #7
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Mówisz o Niemczech? Bo dzisiaj, w Lublinie, widziałam ich regał.
Tak, a konkretnie to o Rossmannie w moim mieście, bo asortyment zależy też od sklepu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-18, 23:38   #8
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Revlon bankrutem

Nie wiem, jak ocenić markę jako całokształt, bo nie znam większości ich kosmetyków, ale taki podkład Colorstay uważam za jeden z najlepszych ze średniej półki cenowej.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Pamiętam jak parę lat temu trochę żal mi bylo zniknięcia marki Astor - nie pamiętam, czy oni wtedy po prostu wycofali się z Polski, czy to była podobna sytuacja do tej z Revlonem.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-19, 12:02   #9
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Revlon bankrutem

Przejęli kilka lat temu Elizabeth Arden i ja zawsze lubiłam ich perfumy. Kosmetyki Revlon niekoniecznie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-19, 13:11   #10
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość

Może gdybym wciąż pacykowała się colorstay'em Revlon by nie upadł.
Zrobicie jakieś zapasy przed końcem?
Oni chyba tez robili perfumy Britney Spraes, których nie widziałam latami
Dostepnosc pewnie zalezy od kraju, zapachy Britney w Australii sa normalnie dostepne w drogeriach.

A od wniosku o bankructwo do znikniecia z rynku daleka droga, no i obstawiam ze na tym etapie nic nie jest przesadzone. Nie lubie kosmetykow Revlon i ich nie kupuje, nawet jesli znikna z drogerii to nie bede tesknic.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-19, 21:51   #11
Agnesemde
Przyczajenie
 
Avatar Agnesemde
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 8
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość

Pamiętam jak parę lat temu trochę żal mi bylo zniknięcia marki Astor - nie pamiętam, czy oni wtedy po prostu wycofali się z Polski, czy to była podobna sytuacja do tej z Revlonem.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Pusheen to już wiem dlaczego od paru lat nigdzie nie widzę tej marki Astor. Szkoda, bo lubiłam ich pomadki. Do dziś mam już nawykończeniu piękną koralowo-brzoskwiniową i oszczędzam jak jakąś relikwię
__________________
Zapraszam do obserwowania mojego bloga

Edytowane przez Agnesemde
Czas edycji: 2022-06-19 o 21:52
Agnesemde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-20, 10:25   #12
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Revlon bankrutem

Gdyby kosmetyki i perfumy Arden miały zniknąć z rynku to będzie ogromna strata, bo to jedyne znane mi zapachy, które kosztują tak niewiele a jakość mają wysokopółkowych (polecam Ardenek recenzje np. na Nezdeluxe), część jest wręcz lepsza niż niszowe twory. Jeśli tak by miało być to po marce Elizabeth Arden będę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnesemde Pokaż wiadomość
Pusheen to już wiem dlaczego od paru lat nigdzie nie widzę tej marki Astor. Szkoda, bo lubiłam ich pomadki. Do dziś mam już nawykończeniu piękną koralowo-brzoskwiniową i oszczędzam jak jakąś relikwię
Astor kojarzy mi się z pierwszym tuszem do rzęs w moim życiu, kupiłam go w liceum i po tajniaku malowałam oczy w szkole, traktując tusz jak kolejnego przyjaciela kobiety faktycznie od dawna nie widuje marki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 10:47   #13
redlemon
Przyczajenie
 
Avatar redlemon
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 27
Dot.: Revlon bankrutem

Z produktów Revlona znam tylko podkład colorstay, który jest bardzo przyjemny ale i tak kolorystycznie do mnie nie pasował. Reszta produktów - mało zachęcająca. Faktycznie jeśli wraz z Revlonem na dno pójdzie Elizabeth Arden to będzie wielka szkoda

Nawiązując do tematu - czy są jeszcze jakieś (nie)kosmetyczne marki, które zostały wycofane a za którymi tęsknicie? Kilka lat temu wycofano Evree i bardzo nad tym ubolewam, mieli świetne kosmetyki
redlemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 11:23   #14
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez Agnesemde Pokaż wiadomość
Pusheen to już wiem dlaczego od paru lat nigdzie nie widzę tej marki Astor. Szkoda, bo lubiłam ich pomadki. Do dziś mam już nawykończeniu piękną koralowo-brzoskwiniową i oszczędzam jak jakąś relikwię
Oj tak, wielka szkoda. Płynne pomadki mieli super.
Cytat:
Napisane przez redlemon Pokaż wiadomość
Z produktów Revlona znam tylko podkład colorstay, który jest bardzo przyjemny ale i tak kolorystycznie do mnie nie pasował. Reszta produktów - mało zachęcająca. Faktycznie jeśli wraz z Revlonem na dno pójdzie Elizabeth Arden to będzie wielka szkoda

Nawiązując do tematu - czy są jeszcze jakieś (nie)kosmetyczne marki, które zostały wycofane a za którymi tęsknicie? Kilka lat temu wycofano Evree i bardzo nad tym ubolewam, mieli świetne kosmetyki
Astor zdecydowanie.

Z Revlonu miałam farbę/ szampon koloryzujący do włosów i wodę toaletową Charlie White ( ale Red i Gold też znam, bo kupowałam na prezent ).
Elizabeth Arden kupuję nawet obecnie i mam 1 flaszkę wody perfumowanej, a zaczynałam swoją przygodę z nimi 20 lat temu
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 11:35   #15
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Revlon bankrutem

Nigdy nie lubiłam się ani z zapachami Arden- do tej pory na "słoneczniki" mam odruch wymiotny, ani z podkładem CS. Dla mnie żadna strata.
Natomiast jak zwlikwidowali z drogerii stacjonarnych Manhattan to bardzo ubolewałam, bo uwielbiałam ich pudry i wydawało mi się, że już ich po prostu nie ma na rynku,a ostatnio odkryłam że na luzie można je kupić w wielu miejscach w internecie, np.na Amazon Bardzo się ucieszyłam. Jakby upadł Max Factor wynosiłabym chyba hurtem podkład do twarzy
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 05:39   #16
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Revlon bankrutem

Na mnie Słoneczniki, szczególnie te starsze wydania, są powalająco cudne, dokładnie tak jak je opisał twórca Nezdeluxe (mój ulubiony blog perf to Sabbath, ale szkoda że tak mało recenzji zielonych i kwiatowych i mainstreamu Sunflowers są dla ludzi, którzy lubią perfumy w typie Tresor, Rouge et Noir Eisenberga, Diamonds and Rubies, czyli słodko - owocowych, wręcz czuć w każdych sprasowane owoce, z tym że Słoneczniki są też bardzo letnie i dodano zieleń, aldehydy i nuty solarne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 06:26   #17
redlemon
Przyczajenie
 
Avatar redlemon
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 27
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Nigdy nie lubiłam się ani z zapachami Arden- do tej pory na "słoneczniki" mam odruch wymiotny, ani z podkładem CS. Dla mnie żadna strata.
Natomiast jak zwlikwidowali z drogerii stacjonarnych Manhattan to bardzo ubolewałam, bo uwielbiałam ich pudry i wydawało mi się, że już ich po prostu nie ma na rynku,a ostatnio odkryłam że na luzie można je kupić w wielu miejscach w internecie, np.na Amazon Bardzo się ucieszyłam. Jakby upadł Max Factor wynosiłabym chyba hurtem podkład do twarzy
Sunflowers to faktycznie jedyne perfumy, które wywołały u mnie ból głowy i skubany zapach trzymał się bardzo długo. Co śmieszne wąhałam je w drogerii i podobały mi się, więc kupiłam wielką flaszkę w promocji
Ale za to zapachy z serii Green Tea bardzo lubię, szczególnie ogórkową wersję
redlemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 10:38   #18
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Na mnie Słoneczniki, szczególnie te starsze wydania, są powalająco cudne, dokładnie tak jak je opisał twórca Nezdeluxe (mój ulubiony blog perf to Sabbath, ale szkoda że tak mało recenzji zielonych i kwiatowych i mainstreamu Sunflowers są dla ludzi, którzy lubią perfumy w typie Tresor, Rouge et Noir Eisenberga, Diamonds and Rubies, czyli słodko - owocowych, wręcz czuć w każdych sprasowane owoce, z tym że Słoneczniki są też bardzo letnie i dodano zieleń, aldehydy i nuty solarne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
One są całoroczne i pasują na każdą okazję
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 13:39   #19
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez redlemon Pokaż wiadomość
Sunflowers to faktycznie jedyne perfumy, które wywołały u mnie ból głowy i skubany zapach trzymał się bardzo długo. Co śmieszne wąhałam je w drogerii i podobały mi się, więc kupiłam wielką flaszkę w promocji
Ale za to zapachy z serii Green Tea bardzo lubię, szczególnie ogórkową wersję
Ja tak samo. Oddałam babci Babci podobają się nadal i kupuję jej kolejne flakony na różne okazje. A mama znowu lubi "zieloną herbatę". No nie mój klimat. A ze trwałe są to fakt, a na mnie się mało cokolwiek trzyma, niestety.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-21, 23:00   #20
Agnesemde
Przyczajenie
 
Avatar Agnesemde
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 8
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez redlemon Pokaż wiadomość
Z produktów Revlona znam tylko podkład colorstay, który jest bardzo przyjemny ale i tak kolorystycznie do mnie nie pasował. Reszta produktów - mało zachęcająca. Faktycznie jeśli wraz z Revlonem na dno pójdzie Elizabeth Arden to będzie wielka szkoda

Nawiązując do tematu - czy są jeszcze jakieś (nie)kosmetyczne marki, które zostały wycofane a za którymi tęsknicie? Kilka lat temu wycofano Evree i bardzo nad tym ubolewam, mieli świetne kosmetyki

Astor i Manchattan - te dwie marki to takie, które nieraz wspominam z łezką w oku. Astor za szminki - pomadki właśnie w sztyfcie a ni epłynne.


Manchattan mieli fajne produkty. Mam jeszcze od nich taką pomadkę w płynie z taką gąbeczką i jak wysunąć to gąbeczka tą płynną pomadką się napełnia. Już maluje coraz słabiej.


W ogóle Manchattan miał fajne eyleinery i tusze. I nie były bardzo drogie. Choć w sumie dla mnie wtedy to był koszt bo to były czasy mojego liceum pewnie jeszcze. Dziś to raczej taka średna pólka jak Rimmel czy L'Oreal. Choć i tak nie ma co przeliczać cen na dzisiejsze czasy. Pewnie byliby drożsi teraz
__________________
Zapraszam do obserwowania mojego bloga
Agnesemde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-22, 15:10   #21
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez Agnesemde Pokaż wiadomość
Astor i Manchattan - te dwie marki to takie, które nieraz wspominam z łezką w oku. Astor za szminki - pomadki właśnie w sztyfcie a ni epłynne.


Manchattan mieli fajne produkty. Mam jeszcze od nich taką pomadkę w płynie z taką gąbeczką i jak wysunąć to gąbeczka tą płynną pomadką się napełnia. Już maluje coraz słabiej.


W ogóle Manchattan miał fajne eyleinery i tusze. I nie były bardzo drogie. Choć w sumie dla mnie wtedy to był koszt bo to były czasy mojego liceum pewnie jeszcze. Dziś to raczej taka średna pólka jak Rimmel czy L'Oreal. Choć i tak nie ma co przeliczać cen na dzisiejsze czasy. Pewnie byliby drożsi teraz
Tak jak pisałam wyżej, Manhattan nadal można kupić- niedawno nabyłam moje ulubione pudry
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-22, 15:23   #22
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez Agnesemde Pokaż wiadomość
Astor i Manchattan - te dwie marki to takie, które nieraz wspominam z łezką w oku. Astor za szminki - pomadki właśnie w sztyfcie a ni epłynne.


Manchattan mieli fajne produkty. Mam jeszcze od nich taką pomadkę w płynie z taką gąbeczką i jak wysunąć to gąbeczka tą płynną pomadką się napełnia. Już maluje coraz słabiej.


W ogóle Manchattan miał fajne eyleinery i tusze. I nie były bardzo drogie. Choć w sumie dla mnie wtedy to był koszt bo to były czasy mojego liceum pewnie jeszcze. Dziś to raczej taka średna pólka jak Rimmel czy L'Oreal. Choć i tak nie ma co przeliczać cen na dzisiejsze czasy. Pewnie byliby drożsi teraz
Oj tak, zgadzam się z Tobą. W ogóle to dzięki za przypomnienie, już zdążyłam zapomnieć o istnieniu takiej marki jak Manhattan

Tez będę z łezką w oku wspominać ich pudry - nie dość, że miały świetne odcienie dla jasnej cery, to jeszcze bardzo funkcjonalne/kompaktowe opakowania (lusterko, gąbka), co nie jest takie częste na średniej półce cenowej.

Z Astora miałam maly zestaw cieni do powiek (jeden z najlepszych) i kilka pojedynczych cieni - też bardzo fajne...

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-22, 16:37   #23
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Revlon bankrutem

Sunflowers to były jedne z pierwszych poważnych perfum w moim dorosłym życiu, zapomniałam o nich, ale chyba kupię sobie ponownie, bo dobrze je wspominam i podobają mi się nadal gdy gdzieś poczuję.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-22, 21:25   #24
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez Agnesemde Pokaż wiadomość
Astor i Manchattan - te dwie marki to takie, które nieraz wspominam z łezką w oku. Astor za szminki - pomadki właśnie w sztyfcie a ni epłynne.
(...)
Jestem mega nie na bieżąco, bo nie wiedziałam, że te marki zniknęły z rynku. Nie zauważyłam jakoś w sklepach stacjonarnych może dlatego, że online nadal gdzieś widuję. Pewnie sprowadzane z UK, czy coś (?).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-06-22 o 21:26
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 08:19   #25
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Revlon bankrutem

Ale jesteście pewne, że kosmetyki znikną ze sklepów? Z tego co czytałam, to oni już mają gotowy plan restrukturyzacji firmy.

"Jest nadzieja!
Pomimo kłopotów zarząd Revlon ma nadzieję, że odbuduje swoją pozycję. Wierzyciele firmy zapewnili marce już 575 mln dolarów pomocy. Dyrektor generalna Revlon - Debra Perelman wytłumaczyła skąd decyzja złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości.
Pozwoli firmie zaoferować naszym klientom kultowe produkty, które dostarczamy od dziesięcioleci, zapewniając jednocześnie wyraźniejszą ścieżkę dla naszego przyszłego wzrostu"

Jaki podkład jest najbardziej podobny do Revlon Colorstay?
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2022-06-25 o 08:22
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 08:30   #26
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Nigdy nie lubiłam się ani z zapachami Arden- do tej pory na "słoneczniki" mam odruch wymiotny, ani z podkładem CS. Dla mnie żadna strata.
Natomiast jak zwlikwidowali z drogerii stacjonarnych Manhattan to bardzo ubolewałam, bo uwielbiałam ich pudry i wydawało mi się, że już ich po prostu nie ma na rynku,a ostatnio odkryłam że na luzie można je kupić w wielu miejscach w internecie, np.na Amazon Bardzo się ucieszyłam. Jakby upadł Max Factor wynosiłabym chyba hurtem podkład do twarzy
Z Manhattanu kiedyś bardzo lubiłam lakiery do paznokci. Od długiego czasu w ogóle nie maluję paznokci, ale myślę, by umówić się gdzieś na hybrydę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 11:48   #27
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Jaki podkład jest najbardziej podobny do Revlon Colorstay?
Ciężkie i mega kryjące są
Estee Lauder Double Wear
Clinique Superbalanced
Art Deco Rich Treatment Foundation

jeszcze Gosh miał coś takiego, ale nie mogę znaleźć nazwy tego podkładu.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 13:12   #28
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ciężkie i mega kryjące są
Estee Lauder Double Wear
Clinique Superbalanced
Art Deco Rich Treatment Foundation

jeszcze Gosh miał coś takiego, ale nie mogę znaleźć nazwy tego podkładu.
widzę, że z Art Deco można za 60 zł kupić. Chyba najtańszy z tych co podałaś. Ale i tak mam nadzieje, ze przynajmniej podkład będzie cały czas dostępny.
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2022-06-25 o 13:28
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 13:32   #29
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Revlon bankrutem

Szkoda mi Revlonu /gdyby faktycznie zniknął na dobre/ ze względu na sentyment - pamiętam jak był szał na koloryzujące masełka do ust. Wtedy wydawały mi się tak niebotycznie drogie i luksusowe Moja pierwsza paletka cieni to Revlon Colorstay w kolorze "Lavender Meadow' - normalnie nostalgia vibes mi się włączyły
Wydaje mi się że dużo firm złapało zadyszkę albo przez koronę albo przez mniejsze/nowsze firmy które mają model biznesowy albo po prostu lepsze formuły za mniejsze pieniądze.
Niedawno na yt oglądałam firm czemu MAC nie sprzedaje tylu kosmetyków co kiedyś - i nie chodzi o pandemię - niektóre firmy przegapiły że świat się zmienił i żyjemy bardziej wirtualnie, kupujemy pod wpływem instagrama, tik toka itp.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 15:33   #30
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Revlon bankrutem

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
widzę, że z Art Deco można za 60 zł kupić. Chyba najtańszy z tych co podałaś. Ale i tak mam nadzieje, ze przynajmniej podkład będzie cały czas dostępny.
Pewnie jeszcze będzie.

Jest też opcja przejść na coś lżejszego, choć wiem, że nie każdy się do tego pomysłu potrafi szybko przyzwyczaić.

Zejść z makijażu iście scenicznego do dziennego nie łatwe.
To ja, która nakładałam kiedyś podkład Panstick na całą twarz
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Szkoda mi Revlonu /gdyby faktycznie zniknął na dobre/ ze względu na sentyment - pamiętam jak był szał na koloryzujące masełka do ust. Wtedy wydawały mi się tak niebotycznie drogie i luksusowe Moja pierwsza paletka cieni to Revlon Colorstay w kolorze "Lavender Meadow' - normalnie nostalgia vibes mi się włączyły
Wydaje mi się że dużo firm złapało zadyszkę albo przez koronę albo przez mniejsze/nowsze firmy które mają model biznesowy albo po prostu lepsze formuły za mniejsze pieniądze.
Niedawno na yt oglądałam firm czemu MAC nie sprzedaje tylu kosmetyków co kiedyś - i nie chodzi o pandemię - niektóre firmy przegapiły że świat się zmienił i żyjemy bardziej wirtualnie, kupujemy pod wpływem instagrama, tik toka itp.
Brak paczek PR dla influencerek zrobi swoje.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-26 10:51:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.