Fryzury męskie,stylizacja - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Tradycyjna fryzura(facet) na 100dniówke czy raczej coś innego
Tradycyjna(krótkie na żel) 14 21,54%
Coś innego 51 78,46%
Głosujący: 65. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-05, 17:45   #91
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez aleksandra_119
Ja wlasnie mysle o czyms zadziornym, niepokornym, ulozonym w nielad i jakby potarganym przez wiatr (...wyobraznia mnie ponosi...) Po prostu problem jest ze znalezieniem zdjec, szczegolnie, ze Alex sam nie wie, co chcialby miec na glowie... Jak pisalam, zdjecia nie bardzo odzwierciedlaja moj pomysl na fryzurke...
Ja tez. Nigdzie nie pisalem ze chce cos grzecznego . Ja wiem co bym chcial, ale nie potrafie tego opisac . Ma byc fajne, modne, niegrzeczne i na dluzszych wlosach
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 17:56   #92
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Fryzura dla faceta?

a co myslisz o fryzurze tego kolesia z baru do twarzy by ci pasowała ale czy spełnia twoje wymogi
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 17:57   #93
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Mialem przez chcwile cos podobnego i w sumie tak srednio mi sie widzialo.
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 18:26   #94
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Fryzura dla faceta?

Hmmm... nie wiem, moze nie musisz robic od razu rewolucji, moze na poczatek drobna zmiana, np. lekko podetnij wlosy, zdaj sie na fryzjerke (lub fryzjera) w kwestii ich ulozenia, a jesli Ci sie spodoba... sama nie wiem. Ja ostatnio tak zrobilam i w chwili obecnej nie narzekam.
Moze jakis dobry fryzjer bedzie wiedzial o co Ci chodzi... Ja nie moge znalezc odpowiedniego zdjecia.
Jestem jednak pewna, ze nie powinienes skracac duzo wlosow, bo w takiej dlugosci wygladasz oryginalnie i fajnie.
aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 18:34   #95
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Fryzura dla faceta?

chyba jednak te robienie fotek na ulicy to dobry pomysł
bo jak bedzie tak dlaej to nic ale nic nie doradzimy

"a mysłałęm ze ja mam problem"
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 19:53   #96
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez aleksandra_119
Hmmm... nie wiem, moze nie musisz robic od razu rewolucji, moze na poczatek drobna zmiana, np. lekko podetnij wlosy, zdaj sie na fryzjerke (lub fryzjera) w kwestii ich ulozenia, a jesli Ci sie spodoba... sama nie wiem.
Moze jakis dobry fryzjer bedzie wiedzial o co Ci chodzi... Ja nie moge znalezc odpowiedniego zdjecia.
Troche sie boje zdac na fryzjera, bo malo jest fryzjerow z prawdziwego zdarzenia i powolania. Wiekszosc to niestety cwoki po zawodowce
Dosc dlugo mialem na glwie "żelowego jeza" i fryzjerka zawsze robila mi na glowei nie to co chce mimo ze niby wiedziala co ma mi zrobic, bo fryzura raczej nie skomplikowana. Zawsze przychodzilem z uprzednio umyta glowa i nieuczesany.
Raz juz bylem na nia zly i poszedlem najpierw do fryzjera pokazac jak wygladam, bo pomyslalem sobie ze moze nie umiem wytlumaczyc. Powiedzialem ze wroce za pol godziny z umyta glowa.
I co? I znowu na mojej glowie bylo nie to czego oczekiwalem. A to byl dobry, drogi, renomowany fryzjer
Cytat:
Jestem jednak pewna, ze nie powinienes skracac duzo wlosow, bo w takiej dlugosci wygladasz oryginalnie i fajnie.
Mi niestety nie wszystko pasuje. Z racji ze jutro ide na wesele chcialem miec warkoczyki. Kolezanka zaczela plesc i juz po jednym zrezygnowalismy. Poprostu tragedia
Nie chce skracac wlosow! I tu tez moja obawa przed zaufaniem fryzjerowi, bo jak zetnie za bardzo i jeszcze mi sie nie bedzie podobac to znowu bede sie meczyl
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 19:54   #97
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
chyba jednak te robienie fotek na ulicy to dobry pomysł
bo jak bedzie tak dlaej to nic ale nic nie doradzimy

"a mysłałęm ze ja mam problem"
Nie badz tak pesymistycznie nastawiony. Ja wierze ze sie uda
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-05, 21:25   #98
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Fryzura dla faceta?

Musisz wziac pod uwage to, ze nawet jesli podoba Ci sie fryzura jakiegos faceta, to niekoniecznie Tobie moze byc w niej do twarzy, niekoniecznie masz stworzone do niej wlosy. Nie zawsze jest to wina fryzjera, wiec chyba nie powinienes wrzucac fryzjerow do worka "cwoki po zawodowce". Moze w takim razie warto wybrac sie do stylisty (ktory moze nie okaze sie "cwokiem po zawodowce"), ktory dobierze fryzure idealnie.
aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 21:28   #99
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Oczywiscie, ale ja tu mowie o prostej sytuacji: pokazuje sie jak wygladam, jak sie czesze i chce zeby tylko skrocic, a wychodze z zupelnie inna fryzura. Dlatego wlasnie nie mam zaufania do fryzjerow. Nie zaryzykuje tego ze fryzjer bedzie mial troszke podciac jakos inaczej a zetnie mi 3/4 wlosow bo tak uzna ze bedzei weglug niego lepiej.
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 01:06   #100
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzura dla faceta?

Do: alex19..... "Troche sie boje zdac na fryzjera, bo malo jest fryzjerow z prawdziwego zdarzenia i powolania. Wiekszosc to niestety cwoki po zawodowce
Dosc dlugo mialem na glwie "żelowego jeza" i fryzjerka zawsze robila mi na glowei nie to co chce mimo ze niby wiedziala co ma mi zrobic, bo fryzura raczej nie skomplikowana. Zawsze przychodzilem z uprzednio umyta glowa i nieuczesany.
Raz juz bylem na nia zly i poszedlem najpierw do fryzjera pokazac jak wygladam, bo pomyslalem sobie ze moze nie umiem wytlumaczyc. Powiedzialem ze wroce za pol godziny z umyta glowa.
I co? I znowu na mojej glowie bylo nie to czego oczekiwalem. A to byl dobry, drogi, renomowany fryzjer "
ja tak do konca w Twojej wypowiedzi nie rozumiem o czym ty tu chcesz poinformowac??ze co? ze byles z umyta glowa i nie zrozumiano, za chwile tez z umyta? a wczesniej poszedles do fryzjera? maslo maslane?

to w koncu kto ma Ci zrobic zrobić fryzure , skoro nie chesz i nie masz zufania do fryzjerów?(cwokow?)...... moze krawiec?....kucharz?, bo nie rozumiem tego kto?moze sam?

sorki , ale nie mozna tak nieskonczenie obrazac ludzi ,ktorzy ukonczyli zawodowke!!!obojetnie w jakim zawodzie, masz prawo sie wypowiadac ale nie mozesz obrazac, podobny wątek , dopiero co sie tu pzrewijał wiec nie mam ochoty tego tu rozwlekac, ale powiem Ci jedno,
jak zaczęlam czytac tan watek, mialam ochote cos wkleic, ale wczytujac sie w niego ......porostu jestem zaskoczona Twoimi wypowiedziami
takna marginesie zdjecia , te pierwsze wlasciwie sie nie roznia od siebie, no moze gzrywka, a mowisz , ze "ta bez talentu" kolezanka fryzjerka(super , bo jak ona cie tak obciela , to uwazam ze ma talent...)zle cie obciela....
wiele osob w tym watku dało Tobie duzo poard, ale Tbie sie nie podobaja, owszem , moze jeszce nie to co chcesz, ja to moge zrozumiec, ale nie uwazam ze (i tu sie powtorze!!!)masz prawo obrazac!
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 01:24   #101
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez gaga
ja tak do konca w Twojej wypowiedzi nie rozumiem o czym ty tu chcesz poinformowac??ze co? ze byles z umyta glowa i nie zrozumiano, za chwile tez z umyta? a wczesniej poszedles do fryzjera? maslo maslane?
Poszedlem sie pokazac jak wygladam to znaczy jak ukladam wlosy na codzien, a przy okazji zarezerowac sobie termin na za chilke.
Poszedlem do domu, umylem glowe i wrocilem do fryzjera juz nie uczesany.
Cytat:
to w koncu kto ma Ci zrobic zrobić fryzure , skoro nie chesz i nie masz zufania do fryzjerów?(cwokow?)...... moze krawiec?....kucharz?, bo nie rozumiem tego kto?moze sam?
No fryzjer, ale ja porpsotu nie spotkalem jeszcze dobrego fryzjera i dlatego boje sie pojsc "w ciemno" i zdac sie na czyjs pomysl nie wiedzac tak do konca co zamierza zrobic z moimi wlosami
Cytat:
sorki , ale nie mozna tak nieskonczenie obrazac ludzi ,ktorzy ukonczyli zawodowke!!!obojetnie w jakim zawodzie, masz prawo sie wypowiadac ale nie mozesz obrazac, podobny wątek , dopiero co sie tu pzrewijał wiec nie mam ochoty tego tu rozwlekac, ale powiem Ci jedno,
Nie zamierzalem nikogo obrazic. Jesli tak sie stalo to przepraszam.
Ja poprostu uwazam ze gryzjerzy dzila sie na 2 grupy: fryzjer z powolania i osoba ktora sie do niczego nie nadawala poszla do zawodowki i wybrala fryzjerstwo, bo podobaly sie nozyczki.
Cytat:
jak zaczęlam czytac tan watek, mialam ochote cos wkleic, ale wczytujac sie w niego ......porostu jestem zaskoczona Twoimi wypowiedziami
Ktore wypowiedzi sa takie oburzajace?
Cytat:
takna marginesie zdjecia , te pierwsze wlasciwie sie nie roznia od siebie, no moze gzrywka, a mowisz , ze "ta bez talentu" kolezanka fryzjerka(super , bo jak ona cie tak obciela , to uwazam ze ma talent...)zle cie obciela....
Jedne sa dluzsze, a drugie nie
Po samym cieciu zdejcie jest poznie. Wygladam na nim jak dziewczyna i ta fryzura wogole nie przypomina tego co mialo byc.
Nie widzialas z bliska samych wlosow, a to z bliska naprawde dobrze nie wyglada.
Cytat:
wiele osob w tym watku dało Tobie duzo poard, ale Tbie sie nie podobaja, owszem , moze jeszce nie to co chcesz, ja to moge zrozumiec, ale nie uwazam ze (i tu sie powtorze!!!)masz prawo obrazac!
Nie zamierzalem nikogo obrazac.
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-06, 02:23   #102
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzura dla faceta?

tak czy tak: Nie zamierzalem nikogo obrazic. Jesli tak sie stalo to przepraszam.
Ja poprostu uwazam ze gryzjerzy dzila sie na 2 grupy: fryzjer z powolania i osoba ktora sie do niczego nie nadawala poszla do zawodowki i wybrala fryzjerstwo, bo podobaly sie nozyczki.
czy fryzjer z powolania , czy jakikolwiek(no teraz juz sa wyjatki, ale raczej po zawodowej szkole) zawod rzemieslniczy, nie ma mozliwosci isc do szkoly sredniej , a potem wyzszej w swoim zawodzie, niestety,a to czy sie dziela na 2 -3 -56 grup ,nie ma znaczenia zeby kogos nazywac cwokiem, bo to niegzreczne jest i ponizajace....
oki, moze tak tylko ja uwazam....
"""
Raz juz bylem na nia zly i poszedlem najpierw do fryzjera pokazac jak wygladam, bo pomyslalem sobie ze moze nie umiem wytlumaczyc. Powiedzialem ze wroce za pol godziny z umyta glowa.
I co? I znowu na mojej glowie bylo nie to czego oczekiwalem. A to byl dobry, drogi, renomowany fryzjer " """
no ale i tak nei rozumiem , skoro chodziles do tej samej fryzjerki, a ona Ci robila fyrzure na jeża , a ty byles u niej sie pokazac a potem poszedles do domu i wrociles z umyta zeby zobaczyla...
no.....wybacz ni ponimaju...
ale oki,
wedlug mnie wcale nie wygladasz na tym zdjeciu jak dziewczyna, a na fotkach nie widac zbytniej roznicy(a mam okulary na nosie, bo mi sie juz oczka zmeczyly)
i dla mnie , w mojej ocenie wlasnie ta dlugosc i ten kolor (jasny) jest dla Ciebie barzdo kozrystny,lecz wydaje mi sie ze TY jeszcze poszukujesz swojego wizerunku, wiec moze jeszcze oprzesz sie na kilku inyych opiniach i wybierzesz cos dla siebie( dla mnie fryzka w stylu solisty IRA jest dla Ciebie idealna... nie chodzilo o oburzajace wypowiedzi, bo nie uzylam takiego slowa, lecz o to ze nie podobaja ci sie zadne z fryzur, ktore sa Ci zaproponowane, ale to nie znaczy ze masz na sile cos wybrac, bo przecierz w doradzaniu nie chodzi o to ,zeby kogos zmusic do czegos wbrew jego woli )
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 10:32   #103
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Fryzura dla faceta?

Jak teraz spojrzałam na zdjęcia które zamieściłeś w wątku Fistaszka (to z fryzurą jaka miała wyjść i twoje tuż po cięciu), to uważam, że twoja koleżanka naprawdę dobrze to zrobiła, te fryzury wyglądają praktycznie tak samo! A Ty się rzucasz, że już więcej do Ciebie z nożyczkami nie podejdzie... Nie wiem, czy ktokolwiek Cię w takim razie zadowoli, zresztą wiesz, to że coś wygląda super na jakimś modelu czy aktorze nie znaczy jeszcze, że Ty będziesz w tym wyglądał równie imponująco.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 22:24   #104
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Exclamation Dot.: Fryzura dla faceta?

Skoro żadna z rad Cię nie satysfakcjonuje, fryzjerów się boisz, koleżanki z nożyczkami do siebie nie dopuścisz a na dodatek nie wiesz czego chcesz to może nie obcinaj włosów w ogóle albo zetnij je sam i zrób sobie"swoja własną wizję artystyczną" bo wydaje mi się, że nikt nie sprosta Twoim niesprecycowanym wymaganiom. Poza tym nikt nie zna Ciebie tak dobrze jak Ty sam. Wychodzi na to, że ostrzyc będziesz musiał się sam skoro fryzjerzy nie wiedzą co byś chciał..więc niestety wydaje mi się, że w żaden sposób nie jestem w stanie Ci pomóc. Może koleżanki się jeszcze zainteresują ale dla mnie jest to bez sensu absolutnie bo skoro sam nie wiesz jakie masz oczekiwania, to kto ma to wiedzieć? To, że mają być w nieładzie i dłuższe to trochę mało. Polecam wizytę u stylisty i dobrego fryzjera albo jak juz wsomniałam samodzielną pracę artystyczną. Pozdrawiam.
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 19:26   #105
angie1990
Raczkowanie
 
Avatar angie1990
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 41
Dot.: Fryzura dla faceta?

JASNE i jaka ulga ze na dłuzsze włosy wiesz moze kto to jest JUSTIN Chatwin...? koles w filmie Wojna Swiatow miał swietna fryzure marzenie... co o tym myslish...? hmm....????????
angie1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 19:34   #106
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

moze jakies foto?
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 12:53   #107
angie1990
Raczkowanie
 
Avatar angie1990
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 41
Dot.: Fotki :)

Cytat:
Napisane przez alex19
Moim zdaniem lepiej bylo na tej pierwszej, bo przynajmniej jak baba nie wygladalem.
Ale jedno i drugie mi sie za bardzo nie podoba
jak to ci siem nie poDoba ...? na jednym i druGim wyszedłes bardzo fajnie na pierwszej masz bardzo fajne i MODNE włoski takie fryzury sa bardzo ładne przynajmniej nie jestes łysy ani nie masz BARDZo krotkich włosow jak wiekszosc a to mego plus bo własny styl liczy sie najbardziej wyszedłes slicznie w tych włoskach serio serio przynajmniej moim zdaniem...
ale nie jedna dziewczyna zwroci uwage na Twoje włoski a jesli ich tak bardzo nie lubish to moze...hmm.. zaryzykujesh i uzyjesh farBy...? np fajniutki braz...? taki czekoladowy...?? mm.. marzenie :P:P co o tym myslish ?
angie1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 12:57   #108
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fotki :)

A kto powiedzial ze nie lubie? Ja szukam poprostu jakiegos idealu
Wlosow nie bede farbowal na ciemne, bo mam ciemny blond z natury i tak srednio mi sie podoba. Bardziej sie sobie podobam w blondzie
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 08:25   #109
angie1990
Raczkowanie
 
Avatar angie1990
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 41
Dot.: Fotki :)

a cio powiesh o tych fryzurkach...?? hmm...? w sumie nie sa akie złe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ms_thom_2.jpg (7,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg men.jpg (4,6 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m3.jpg (8,0 KB, 85 załadowań)
angie1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 12:43   #110
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fotki :)

Widzialem je, bo sie tutaj przewijaly w jakims watku. Sa troszke za krotkie.
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 13:37   #111
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fotki :)

to jest nawet calkiem niezle, ale ja mam idealnie proste wlosy i cos takiego mi nigdy na glwie nie wyjdzie
Idealu nadal nie znalazlem.
Moze jeszcze ktos ma jakies fajne zdjatka?
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 13:55   #112
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fotki :)

Na ta fryzurke na 2gim zdjeciu mam za krotkie wlosy, a pozatym tak srednio mi sie podoba. Az tak dlugich wlosow nie chce.
Ten przedzialek byl z boku. Mi sie blond podoba i dopuki mi sie nie znudzi bede mial wloski blond. Zawsze mialem raczej ciemne wlosy i mi sie nigdy nie podobalo. A co do tego drugiego zdejcia to twarz owszem moge miec bez wyrazu, bo trzezwy to na nim nie jestem
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 14:12   #113
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Fotki :)

Hmm wydaje mi się że wiesz jaką chcesz mieć fryzurę..więc może fotki niepotrzebne? Jak chcesz mieć coś naprawdę oryginalnego na głowie to zdaj się na swoją wyobraźnię, a nie oglądaj się na innych. Pozatym każdy ma inną twarz i niestety nie wszystkim ładnie w tym samym. Jesteś chłopakiem więc śmiało możesz eksperymentować z włosami, coś wygolić, coś pofarbować itd. itp. Najlepiej popróbuj różne wariacje na sobie aż osiągniesz to czego szukasz... o ile wogóle istnieje. Powodzenia !
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 17:38   #114
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fotki :)

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus
Hmm wydaje mi się że wiesz jaką chcesz mieć fryzurę..więc może fotki niepotrzebne?
Owszem wiem miniej wiecej co chce miec na glowie, ale nie potrafie tego opisac i chce miec jakis wzor do pakazania fryzjerowi. Pisalem o tym juz gdzies w tym watku.
Cytat:
Jak chcesz mieć coś naprawdę oryginalnego na głowie to zdaj się na swoją wyobraźnię, a nie oglądaj się na innych.
No z tym jest problem, bo np majac teraz dosc dlugie wlosy nie zabardzo potrafie cos wykombinowac i inaczej sie uczesac
Cytat:
Pozatym każdy ma inną twarz i niestety nie wszystkim ładnie w tym samym.
Zgadzam sie w 100%! Chcialem miec wrkoczyki, ale po zrobieniu 2 odrazu zrezygnowalem, bo wygladalem beznadzienie. NIe moge miec wlosow zaczesanych do tylu!
Cytat:
Jesteś chłopakiem więc śmiało możesz eksperymentować z włosami, coś wygolić, coś pofarbować itd. itp. Najlepiej popróbuj różne wariacje na sobie aż osiągniesz to czego szukasz... o ile wogóle istnieje.
No moge, ale nie chce sie od tak dla jakiegos eksperymentu czy tez pomylki fryzjerskiej pozbyc wlosow zapuszczanych ponad rok. Mam nadzieje ze istnieje to czego szukam w koncu bede mial na glowie to co bym chcial
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 19:20   #115
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Fryzura dla faceta?

to sie nam chlopaki rozbestwili no no no nadziwic sie az nie moge... wymagania macie straszne gorzej niz nie jedno dziewcze:P wracajac do tematu wydaje mi sie ze faktycznie powinienes wloski roztrzepac i nie rozjasniac... niestety nie kazdy (kazda) moze byc blondynem... sama zaluje ale taka jest prawda pomysl nad jakims naturalnym kolorkiem (bez pasemek) moze orzechowe i zatnij tyl a fryzurka od razu sie odswierzy i bedziesz mial jeszcze troszke czasu do pozastanawiania sie pozdrawiam
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 19:31   #116
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Fryzura dla faceta?

Chyba Ktos Ci Musi Powiedziec Prawde Wygladasz Okropnie W Jasnych I Długich Włosach!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!jak Gej!! Nie Nawidze Jak Facet Ma Długie Włosy!! A Gdzie Meskosc!!! Zetnij Je I Przyciemnij Bo Wstyd!!
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 19:58   #117
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez haallka
to sie nam chlopaki rozbestwili no no no nadziwic sie az nie moge... wymagania macie straszne gorzej niz nie jedno dziewcze:P
Tak to juz jest z facetami
Cytat:
wracajac do tematu wydaje mi sie ze faktycznie powinienes wloski roztrzepac i nie rozjasniac... niestety nie kazdy (kazda) moze byc blondynem... sama zaluje ale taka jest prawda pomysl nad jakims naturalnym kolorkiem (bez pasemek) moze orzechowe i zatnij tyl a fryzurka od razu sie odswierzy i bedziesz mial jeszcze troszke czasu do pozastanawiania sie pozdrawiam
Ile razy mam jeszcze powtarzac ze nie zamierzam przefarbowywac wlosow na ciemne bo mi sie nie podoba????
Podcinanie to tylko prowizorka.
Co masz na mysli mowiac roztrzepac???? Jakis przyklad foto???
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 20:01   #118
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez dzelka88
Chyba Ktos Ci Musi Powiedziec Prawde Wygladasz Okropnie W Jasnych I Długich Włosach!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!jak Gej!! Nie Nawidze Jak Facet Ma Długie Włosy!! A Gdzie Meskosc!!! Zetnij Je I Przyciemnij Bo Wstyd!!
O gustach sie nie dyskutuje.
I co uwazasz ze teraz wpadne w rozpacz i zorbie to co mi proponujesz???? NIE!!
Nie pytalem sie nikogo o kolor wlosow. Nie musze ci sie podobac, a co sobie o mnie myslisz naprawde mnie nie interesuje.
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 05:23   #119
barocco
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Angry Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez dzelka88
Chyba Ktos Ci Musi Powiedziec Prawde Wygladasz Okropnie W Jasnych I Długich Włosach!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!jak Gej!! Nie Nawidze Jak Facet Ma Długie Włosy!! A Gdzie Meskosc!!! Zetnij Je I Przyciemnij Bo Wstyd!!
Ladny z ciebie hillybilly i red neck czytajac twoja wypowiedz... hahahaha bawisz mnie tak ze az tipsy odpadaja sasiadce buhahahah zalosna istotqo
barocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 10:05   #120
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Fryzura dla faceta?

to ja też troszkę znalazłam może Ci przypasuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3_m[1].jpg (3,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Frame_kaja%20mskie08[1].jpg (11,6 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Frame_kaja%20mskie09[1].jpg (13,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Frame_kaja%20mskie01[1].jpg (11,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Frame_kaja%20mskie02[1].jpg (11,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Frame_kaja%20mskie03[1].jpg (11,7 KB, 82 załadowań)
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-12 12:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.