Agatowe boje o pracę - c.d. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-07, 17:45   #1
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin

Agatowe boje o pracę - c.d.


Hej! W poniedziałek mam rozmowe w sprawie pracy na stanowisku recepcjonistki w firmie Brigdestone. To jest miedzynarodowa firma produkujaca opony. Na ich oponkach jeździ m.in. Schumacher w Formule 1. Firma jest dosć wielka. Zastanawiam sie o jaką pensję powinnam poprosić. Chciałabym zarabiać najmniej 1800 zł netto bo tyle mi bedzie potrzebne by sie usamodzielnic, ale nie wiem czy to nie za wiele. Czy możecie mi pomóc? Jak myślicie ile można zarabiac na tym stanowisku? Dodam, ze moimi obowiazkami mają byc: obsługa recepcji, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie, bieżąca aktualizacja listy klientów, nadzór nad stanem materiałów biurowych i współpraca z firmami kurierskimi.

Moze macie kolezanki lub same pracujecie w duzych firmach na podobnym stanowisku i macie porównanie...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 18:38   #2
malaika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 24
Re: rozmowa o pracę - o ile poprosić?

Najlepiej sprawdz sobie liste plac w dziale "Praca" na www.gazeta.pl. I zrob wszystko, zeby to rekrutujacy jako pierwszy zaproponowal Ci wysokosc pensji. Ja swoja musialam zaznaczyc juz przy wysylaniu zgloszenia, a na rozmowie preses przywital mnie "A, to ta pani z wygorowanymi zadaniami finansowymi..." Sic! 1500 brutto??? wygorowane??? Spuscmy na to zaslone milczenia :-D I negocjuj, tylko ostroznie, bo ktos moze zechciec pracowac za mniej. Mozesz sie tez umowic na nizsza place w okresie probnym, jesli szefostwo bedzie z Ciebie zadowolone to przedluzy Ci umowe z pensja pozwalajaca na usamodzielnienie sie :-D Zapytaj tez o dodatki typu telefon sluzbowy, finansowanie kursow i szkolen, fryzjera, fitnesu. Dla takich ekwiwalentow warto czasem obnizyc "wygorowane zadania finansowe" :-P
Pozdrawiam i trzymam kciuki!!!
Malaika wreszcie z praca.
malaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 09:08   #3
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: rozmowa o pracę - o ile poprosić?

No hej! Pozytywnie przeszłam rozmowę w pośredniaku i po czterech dniach zadzownili do mnie by umówic sie juz do samej firmy. Rozmowe mam w poniedziałek o 12:30. Mam zamiar poprosic o minimum 1800 zł netto.

A bylam tez na drugiej rozmowie na stanowisko asystentki handlowej w Germanos i przeszłam do ostatniego etapu. Kadrowa z która rozmaiwałam była naprawdę wspaniała i wszystko odbyło sie w miłej atmosferze. Pewnie niedługo będę mieć rozmoawe z samym bossem

Trzymajcie kciuki!
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.