Wielka odnowa - potrzebuję waszej pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-16, 20:20   #1
g.paula
Raczkowanie
 
Avatar g.paula
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 62

Wielka odnowa - potrzebuję waszej pomocy!!!


Stanęłam sobie przed lustrem i patrze... patrze... i rzygać mi sie chce. Stwierdziłam że musze koniecznie zadbać o siebie. Wiecie takie generalne porządki w ciele. Postanowiłam że zacznę od swoich włosów. I tu konieczna jest wasza pomoc bo bez niej sobie nie poradze.
Mam bardzo zniszczone włosy, bo kiedyś przez długi czas używałam codziennie prostownicy i suszarki. Minął już rok a moje włosy nadal się nie zregenerowały. Są szorstkie w dotyku i sterczą na wszystkie strony. Gorzej niż siano! Błagam doradźcie mi jakieś dobre, sprawdzone kosmetyki (szampon, odrzywka).
Myślałam także nad zmianą fryzury. Tak czy siak, jak są zniszczone to musze je podciąć, to lepiej żeby to zrobić pożądnie. Mam włosy do ramion, troszke postopniowane, lekko kręcone (głownie na końcach). Macie może jakieś pomysły?
Na prawde mocno na was licze i bez waszej pomocy nie poradze sobie!
__________________
Inność rodzi złość...
g.paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 20:43   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: Wielka odnowa - potrzebuję waszej pomocy!!!

Witaj,
do zniszczonych włosków ja używam szamponu Dove [miałam/mam włosy po trwałej i nadal nie mogę doprowadzić ich do satysfakcjonującego stanu, co mi strzeliło do głowy? ] Szczególnie polecam pomaranczową serię. Rewelacyjny dla mnie jest też szampon Shauma Jedwabiście Aksamitny [odżywka też] Jeśli chodzi o maseczki, to ostatnio odkryłam dla siebie serię Pantene Pro-V złota linia [maseczka jest naprawdę dobra, włoski sa po niej śliskie ] Jeśli możesz wydać więcej to polecam preparat Kerastase Oleo-Relax, ktory fantastycznie wygładza włosy i nadaje im blask. Stosuje się go na mokre włosy, później można jeszcze wygładzić je dodatkowo tym samym preparatem gdy są już suche. Kosztuje ok. 80 zł ale jest tego warty
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 10:55   #3
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Wielka odnowa - potrzebuję waszej pomocy!!!

Jesli mozesz przeslij zdjecie wtedy dziewczyny doradza Ci w sprawie fryzury, makijazu itd itd
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.