podkłady HR - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-26, 20:47   #1
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763

podkłady HR


planuję kupić nowy podkład- "zimowy". zajrzałam do KWC i waham się między Double Agent a Spectacular Heleny Rubinstein. czy któraś z Was stosowała te podkłady i może je porównać? Zależy mi przede wszystkim na trwałości i niezłym kryciu. dodatkowo podkład musi być niewidoczny. cera jest mieszana w kierunku suchej (z wyjatkiem nosa). który będzie lepszy (a może polecicie mi jeszcze jakiś inny?). Teoretycznie Spectacular powinien być trwalszy, a
Double Agent powinien nieco lepiej kryć, ale jak jest w praktyce? na podstawie opisu producenta wybrałabym raczej spectacular, ale oceny nie są aż taki entuzjastyczne w jego przypadku.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-26, 20:55   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: podkłady HR

Ja wybrałabym z pewnością Double Agenta, który zresztą jest jednym z moich ulubionych podkladów. Miałam Spectacular, ale nie lubię takich podkładów - gęstych, zastygających, widocznych na twarzy. Wprawdzie Spectacular jest i tak o niebo lepszy niż Teint Idole, ale nie byłam nim zachwycona. Jest to podkład dosć ciężki, dla mnie mało komfortowy. Nie lubię tych trwałych, zawsze mam wrażenie że przysparzają mi problemów z cerą. Spectacular jest trwały i dobrze kryje, ale to samo mogę powiedzieć o Double Agent, który dla mnie jest delikatniejszy i lepiej się wtapia w skorę - jest na niej niezauważalny. DA dobrze chroni przed mrozem i lepiej się zgadza z blokerami (w przypadku spectacular jest zdecydowanie gorzej, podkład traci dużo na przyczepności). No i własciwie dobrany odcień DA będzie na twarzy niezauważalny (w przeciwieństwie do Spectacular).
To tylko moje luźne obserwacje, najlepiej poproś o próbki obu podkładów i porównaj, który Ci bardziej odpowiada (nie od dziś wiadomo że jestem uprzedzona do trwałych podkładów .

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-26, 21:11   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: podkłady HR

dzięki ja stosowałam colorstay revlona i nawet byłam zadowolona... wiec tu się różnimy upodobaniami (ale wyrosłam już z aż tak cieżkich podkładów).
czy mogłabyś porównać trwałość? myślę, że to dla mnie najważniejsze kryterium- poprawki w ciagu dnia nie wchodzą w grę.
na razie mam próbkę spectacular i jutro będę go testować; double agent nie mieli w moim odcieniu- muszę jeszcze za nim pochodzić.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-26, 21:29   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: podkłady HR

Droga Justy - u mnie oba są trwałe, tzn trzymają się twarzy i nie spływają - ale po Spectacular bardziej i szybciej się świecę. Mam taką reakcję właściwie po wszystkich trwałych podkładach (z wyjątkiem najnowszego podkladu YSL), podejrzewam że to wina mineralnych blokerów, których używam z prawdziwą lubością, bo chyba nic tak dobrze nie chroni moich biednych naczynek podczas mrozów Double Agent mniej mi się błyszczał na twarzy

Przy okazji, możesz poprosić w perfumerii o próbkę najnowszego podkładu non trnasfer YSL - Teint Mat Purete. Pierwszy trwały podkład, który naprawdę nosi mi się komfortowo, bardzo trwały, jeśli lubiłaś Colorstaya, może Ci się spodoba? Bardzo ładna paleta odcieni, ja mam nr 7, bardzo jasny kolor (pasuje mi bardzo, choć ma lekko ciepły odcień, a ja preferuję chłodniejsze).

Pozdrawiam serdecznie
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-26, 21:32   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: podkłady HR

Zanotowałam wszystkie uwagi i sugestie i BARDZO Ci dziekuję
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-26, 21:38   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: podkłady HR

Drrrrrrrrrobiazg cieszę się że mogę się zrewanżować i pomóc a podkłady to moja fiksacja - mam ich teraz słownie 5, plus szósty kompakt. Nie tłumaczy mnie nawet to że jeden w zasadzie oddałam siostrze a drugi się kończy! Chyba do podkładu przywiązuję największą wagę jednak

Gdybyś miałam problemy z nieużytymi paniami, które nie chciałaby dać Ci tyle próbek, zawsze możesz do mnie napisać, ja mam tego YSL, mogę wysłać jakby co (wszystkie te małe pojemniczki skrupulatnie myję i przechowuję )

Buziaki serdeczne!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 14:22   #7
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: podkłady HR

Smoczyca napisał(a):
> > Przy okazji, możesz poprosić w perfumerii o próbkę najnowszego podkładu non trnasfer YSL - Teint Mat Purete.
no i właśnie na ten podkład sie zdecydowałam. odcień 05 (różowy) pasuje mi jednak lepiej niż żółtawe odcienie, chociaż zawsze myślałam, ze jest inaczej.
jeszcze nie jestem pewna, czy dobrze zrobiłam nie kupując Double Agent, ale jestem zadowolna. dzięki !
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-16, 21:24   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: podkłady HR

justy napisał(a):
> Smoczyca napisał(a):
> > > Przy okazji, możesz poprosić w perfumerii o próbkę najnowszego podkładu non trnasfer YSL - Teint Mat Purete.
> no i właśnie na ten podkład sie zdecydowałam. odcień 05 (różowy) pasuje mi jednak lepiej niż żółtawe odcienie, chociaż zawsze myślałam, ze jest inaczej.
> jeszcze nie jestem pewna, czy dobrze zrobiłam nie kupując Double Agent, ale jestem zadowolna. dzięki !

Bardzo bardzo się cieszę, ze choć raz role się zamieniły i mogłam troszkę dopomóc jednemu z największych autorytetów wizażowo-gazetowych mam nadzieję że podkład będzie CI służył, ja mam własnie ten problem że chyba kolor jednak za ciepły dla mnie, lekko żółtawy, a mi chyba bardziej pasują te z kroplą różu co nie zmienia faktu iż bardzo lubię ten podkład

Pozdrawiam serdecznie

Smoczyca - Ola
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.