Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-08, 16:45   #2551
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- nie jestem w stanie jej oglądać: straszna fryzura i cienkie włosy, które wyglądają tak, jakby w następnej koloryzacji miały wszystkie wypaść; no i te kolczyki w ustach mocno mi w odbiorze przeszkadzają.

Maxi jest bardzo ładną dziewczyną z nietypową urodą- w sumie niewiele potrzebuje "retuszu< aby dobrze i ładnie wyglądać.
W tym filmiku RLM wyglada faktycznie niekorzystnie Ale ja ja bardzo lubie, bo jest sympatyczna.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 16:53   #2552
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
W tym filmiku RLM wyglada faktycznie niekorzystnie Ale ja ja bardzo lubie, bo jest sympatyczna.
- nie przeczę, że nie jest sympatyczna, ale jej wygląd przeszkadza w spokojnym jej wysłuchaniu- problemem wielu dziewczyn z filmików jest to, ze mają problemy z ładnym mówieniem, mają niewyćwiczone głosy- dlatego jest tylko kilka, które oglądam z przyjemnością: Nissiax83 czy Inez82.
madana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 16:57   #2553
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Ja w sumie nie mam okreslonych wymogow co do dziewczyn z youtue- to znaczy nie zauwazylam kryteriow, na podstawie ktorych wybieram dany kanal do subskrypcji. Ja generalnie lubie glosy relaksujace, jakos tak mam, ze np. przyjemnie slucha mi sie Nasteczki23, mimo ze ma taki wschodni akcent i lekko zaciąga, fooddrugsandcosmetics, mimo ze jej filmiki jakos specjalnie mnie nie interesuja. Jest tyle wspanialych dziewczyn np. megilounge, a nie moge jej za czesto ogladac, bo dla mnie jest taka nużąca, a raczej jej głos.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:12   #2554
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

RedLipstickM0nster wygląda dobrze w swoim ostatnim filmiku. Dziewczęco. Czasem wygląda strasznie, jak potór wręcz, aż boję się oglądać, a dziś stwierdzam, że wygląda dobrze.

Jakiś loczek, makijaż delikatny, pazokietki czerwone. Fajnie.
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:18   #2555
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

RLM- mnie nie przeszkadzają kolczyki,włosy czy cokolwiek ale nie mogę znieść tego jej takiego rzucania głową... normalnie w pewnym momencie muszę wyłączyć bo mnie to irytuje,kojarzy mi się z takim "cwaniakowaniem" no nie dam rady.
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:27   #2556
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
RedLipstickM0nster wygląda dobrze w swoim ostatnim filmiku. Dziewczęco. Czasem wygląda strasznie, jak potór wręcz, aż boję się oglądać, a dziś stwierdzam, że wygląda dobrze.

Jakiś loczek, makijaż delikatny, pazokietki czerwone. Fajnie.
Może stąd ta ksywka <ironia>

A tak naprawdę to nie wiem jak można coś takiego napisać o drugiej osobie...
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:40   #2557
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

uwielbiam filmiki RLM jest strasznie pozytywna i sympatyczna. Moja siostra widywała się z nią na konwentach i mówi, że w realu jest taka sama, nikogo nie udaje w filmikach. świetna babka
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 19:06   #2558
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

"Witajcie Kochani ... Chciałabym Wam z całego serca podziekować, że towarzyszyliście mi w mojej wirtualnej przygodzie i poinformować jednocześnie, że dobiegła ona właśnie końca. Wszystko ma swój początek i koniec i tak samo jest w tym przypadku. Pozdrawiam serdecznie i z uśmiechem patrzę w przyszłość. Wszystkiego dobrego i pamiętajcie , że w życiu potrzebne są zmiany Ania"
Publikacja (jak mniemam, ostatnia) TheBrendyHugo na blogu...
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 19:18   #2559
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Ciekawe, dlaczego zakonczyla swoja dzialalnosc. Z drugiej strony ja rozumiem, wszystko ma swoj koniec, kanalu na YT tez sie nie prowadzi do konca zycia.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 19:37   #2560
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ciekawe, dlaczego zakonczyla swoja dzialalnosc. Z drugiej strony ja rozumiem, wszystko ma swoj koniec, kanalu na YT tez sie nie prowadzi do konca zycia.
Może spotkały ją jakieś nieprzyjemności...
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 20:03   #2561
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

i tak wroci
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 20:59   #2562
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Szusz na FB
Cytat:
Właśnie montuję nowy film na jutro, to będzie coś nowego, ciekawe czy Wam przypadnie do gustu?

Nowy filmik u MakiażeKasiD
http://www.youtube.com/watch?v=Wr7iMT98wr4

Filmik u Zmalowane ze sponsorem w tle
http://www.youtube.com/watch?v=1sLJCyPVptQ

Edytowane przez Qloui
Czas edycji: 2012-11-08 o 21:06
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 21:54   #2563
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Faktycznie, RLM ma cieniutkie te włoski, ale co poradzić. Jak dla mnie fantastycznie wyglądała w dniu ślubu a co do treści jej filmików, to wnoszą więcej niż 3/4 pozostałych ytbowiczek razem wzięta.

Ciekawe co susz wykombinuje. Ostatnio odnoszę wrażenie, że nagrywa filmiki jak za karę, widzę u niej jakieś wypalenie, zresztą to samo u Panny Joanny. Macie podobne spostrzeżenia, czy mi się coś ubzdurało?
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 22:01   #2564
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Dla mnie nigdy szusz nie była interesująca, tak samo PJM. Tylko, ze ja w ogole nie kumam idei nagrywania filmikow "Eco Emi", "Glossy Box" itp. Co mi po pudeleczku, ktore wyszlo powiedzmy miesiac temu i dziewczyna przedstawi pobieznie recenzje kosmetykow, albo w ogole nagra filmik ot tak, zeby sie pochwalic co tam fajnego miala.

A szusz z tymi hejterami, a konkretnie z fazami "hejtuje hejterow", "leje na hejterow" to juz sie robi nudna ;P
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 22:02   #2565
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
Faktycznie, RLM ma cieniutkie te włoski, ale co poradzić. Jak dla mnie fantastycznie wyglądała w dniu ślubu a co do treści jej filmików, to wnoszą więcej niż 3/4 pozostałych ytbowiczek razem wzięta.

Ciekawe co susz wykombinuje. Ostatnio odnoszę wrażenie, że nagrywa filmiki jak za karę, widzę u niej jakieś wypalenie, zresztą to samo u Panny Joanny. Macie podobne spostrzeżenia, czy mi się coś ubzdurało?
U Szusz to ja widzę wypalenie od dawna... Nie ma też pomysłów na filmiki, ciągle to samo plus filmiki wyjazdowe z tymi samymi osobami. PannęJoannę kiedys oglądałam, kiedy kręciła jeszcze filmiki z DIY. Szkoda,ze to już nie ta sama PannaJoanna.

Edit: No własnie Szusz z tym hejtem już przesadza, ale łatwiej tak sobie tłumaczyć ilość minusów pod filmikiem.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2012-11-08 o 22:03
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 22:09   #2566
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

A widzieliście listę kosmetyków użytych przez maxineczkę? Halo, gdzie się podziała ta oszczędna fanka tanich kosmetyków?
paleta korektorów 149 zł
pojedynczy cień matowy 60 zł
róż 144 zł
......
Co to w ogóle jest za firma, nigdy o niej nie słyszałam a ceny ma jak mac.
Maxi pewnie je dostała ramach współpracy ( http://www.cosmedan.pl/pl/def/movies ) ale ciiiii...oficjalna wersja jest taka że inwestuje bo stała się profesjonalną wizażystką a te kosmetyki są warte każdej złotówki.
__________________
"Love it, change it or leave it "

Edytowane przez whip
Czas edycji: 2012-11-08 o 22:10
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 22:15   #2567
beznadziejniak
Łotewa
 
Avatar beznadziejniak
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 989
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

nie no... Maxi... kurcze a jak zaczynała to sobie myślałam, że w końcu jest na YT ktoś kto nie używa samych Maców i Benefitów tylko dostępne w drogerii kosmetyki na które mnie stać.
beznadziejniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 22:24   #2568
izaura7
Raczkowanie
 
Avatar izaura7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 224
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
Faktycznie, RLM ma cieniutkie te włoski, ale co poradzić. Jak dla mnie fantastycznie wyglądała w dniu ślubu a co do treści jej filmików, to wnoszą więcej niż 3/4 pozostałych ytbowiczek razem wzięta.

Ciekawe co susz wykombinuje. Ostatnio odnoszę wrażenie, że nagrywa filmiki jak za karę, widzę u niej jakieś wypalenie, zresztą to samo u Panny Joanny. Macie podobne spostrzeżenia, czy mi się coś ubzdurało?
Jak wspomnialam we wczesniejszym poscie odnosze wrazenie, ze Szusz nagrywa, bo musi. Traktuje te vlogi jak zlo konieczne. Ale to jeszcze pikus, bo wszystko jest fajnie dopoki widzowie jej slodza jaka jest super, gorzej jak ktos zwroci jej na cos uwage. Nie umie pogodzic sie z krytyka na swoj temat. Filmiki nieciekawe, jakies pogadanki pt. "pokochaj siebie" bla bla bla , gdzie radzi jak to mamy siebie zaakceptowac, wyglad itd . Dla mnie wiarygodna nie jest i siebie chyba nie akceptowala, bo jej waga znacznie sie zmienila, na poczatku krecenia vlogow wygladala atrakcyjniej (kobieco, pelniejsze ksztalty).
Rzeczywiscie przerwa dobrze by jej zrobila, bo lekko chyba jej palemka odbila.
izaura7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 23:39   #2569
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Ten blog brendahugo został już skasowany.

Co do susz- czy ona zrezygnowała z pracy dla nagrywania? czy ja coś pomyliłam?
Mnie nigdy nie zainteresowała w sumie za bardzo, może parę razy widziałam jakieś urywki.

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
A widzieliście listę kosmetyków użytych przez maxineczkę? Halo, gdzie się podziała ta oszczędna fanka tanich kosmetyków?
paleta korektorów 149 zł
pojedynczy cień matowy 60 zł
róż 144 zł
......
Każdemu ma prawo się odmienić, szczególnie jak się zaczęło inaczej zarabiać

żeby tylko nie doszła do momentu drogie=zawsze dobre, tańsze=zawsze złe
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 05:15   #2570
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
A widzieliście listę kosmetyków użytych przez maxineczkę? Halo, gdzie się podziała ta oszczędna fanka tanich kosmetyków?
paleta korektorów 149 zł
pojedynczy cień matowy 60 zł
róż 144 zł
......
Co to w ogóle jest za firma, nigdy o niej nie słyszałam a ceny ma jak mac.
Maxi pewnie je dostała ramach współpracy ( http://www.cosmedan.pl/pl/def/movies ) ale ciiiii...oficjalna wersja jest taka że inwestuje bo stała się profesjonalną wizażystką a te kosmetyki są warte każdej złotówki.
no właśnie chciałam napisać, że pewnie dostała z współpracy i dlatego ta cena taka ogromna mhm, no ale niech będzie
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 07:47   #2571
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
A widzieliście listę kosmetyków użytych przez maxineczkę? Halo, gdzie się podziała ta oszczędna fanka tanich kosmetyków?
paleta korektorów 149 zł
pojedynczy cień matowy 60 zł
róż 144 zł
......
Co to w ogóle jest za firma, nigdy o niej nie słyszałam a ceny ma jak mac.
Maxi pewnie je dostała ramach współpracy ( http://www.cosmedan.pl/pl/def/movies ) ale ciiiii...oficjalna wersja jest taka że inwestuje bo stała się profesjonalną wizażystką a te kosmetyki są warte każdej złotówki.
Ona przecież nie ukrywa, że nawiązała współpracę z Senna Cosmetics, w ramach tego robi "dla nich" raz w miesiącu filmik.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 08:03   #2572
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ona przecież nie ukrywa, że nawiązała współpracę z Senna Cosmetics, w ramach tego robi "dla nich" raz w miesiącu filmik.
To nie zmienia faktu, że odkąd "współpracuje" z droższymi markami, przestała polecać te tańsze. Nagle się jej odwidziały. Pamiętam Maxi, kiedy w jakimś filmiku zachwalała jakiś tani jak barszcz pędzelek do róży, teraz jej tego nie wypada robić, skoro kupuje kosmetyki grupo powyżej 100 zł. Przestałam ją oglądać, skoro jej filmiki to efekt współpracy z firmami oczekujących pozytywnych opinii. Ta cała "współpraca" tak się to ładnie nazywa polega na nakręceniu pozytywnego filmiku o danym kosmetyku i tyle.
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 10:04   #2573
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
Faktycznie, RLM ma cieniutkie te włoski, ale co poradzić. Jak dla mnie fantastycznie wyglądała w dniu ślubu a co do treści jej filmików, to wnoszą więcej niż 3/4 pozostałych ytbowiczek razem wzięta.

Ciekawe co susz wykombinuje. Ostatnio odnoszę wrażenie, że nagrywa filmiki jak za karę, widzę u niej jakieś wypalenie, zresztą to samo u Panny Joanny. Macie podobne spostrzeżenia, czy mi się coś ubzdurało?
Według moich obserwacji to obie już gdzieś rok temu się wypaliły i ciągną teraz na siłę ,aby coś było na kanale , Szusz z Panną Joanną a nowości i te widzy na kanałach nie widać ,Szusz powinna popracować nad wysłowieniem się ,bo uszy więdną od tego yyyyy eeeee yyyyy One po prostu nie mają pomysłu na kanał nie mają talentów ,originalności są bezpłciowe i nudne.

Wypalenie też widzę u innych youtubowiczek te co nagrywają od lat naprawdę już nie mają tematów do filmów i w kółko te outfity , tagi i haul'e
nic poza tym .


A ten kanał wylatuje z moich subów nie podoba mi się już , czy ona czyta to z kartki co mówi bo nie da się słuchać ?
http://www.youtube.com/watch?v=Lxcu2zlAZfc
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:15   #2574
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=644798&page=45
Nieesia 25 - Jak wykorzystać nieużywane kosmetyki?

Miałam nadzieję, że powie coś odkrywczego....No ale...Nie wierzę, że ktoś o tym nie wie, o czym opowiada w filmiku :P więc jak dla mnie nudy niestety;/
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:28   #2575
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;37519328]https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=644798&page=45
Nieesia 25 - Jak wykorzystać nieużywane kosmetyki?

Miałam nadzieję, że powie coś odkrywczego....No ale...Nie wierzę, że ktoś o tym nie wie, o czym opowiada w filmiku :P więc jak dla mnie nudy niestety;/[/QUOTE]

fajnie, że dodałaś link do forum :P
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:34   #2576
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ona przecież nie ukrywa, że nawiązała współpracę z Senna Cosmetics, w ramach tego robi "dla nich" raz w miesiącu filmik.
A gdzie o tym mówiła/pisała ? Widziałam że robiła recenzje kosmetyków Senna Cosmetics ale nie kojarzę żeby wspominała o tym ze nawiązała współprace w ramach której robi dla nich filmiki.


Ulubieńcy września/ października u RGP
http://www.youtube.com/watch?v=stZWhcQZwV0
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 12:23   #2577
rudziuttka
Raczkowanie
 
Avatar rudziuttka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Internet
Wiadomości: 120
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

[QUOTE=whip;37519787]A gdzie o tym mówiła/pisała ? Widziałam że robiła recenzje kosmetyków Senna Cosmetics ale nie kojarzę żeby wspominała o tym ze nawiązała współprace w ramach której robi dla nich filmiki.


Czyli każdy ma wszystko mówić? To jest taki obowiązek? Ona pokazuje kosmetyki, jak ich można użyć, podaje propozycje makijażu, czesto mówi czy warto czy nie. Czy kosmetyk zmienia konsystencję i jakość przez to czy ktoś go dostał? Zresztą jakie to ma znaczenie... i osobiście uważam że każdy ma swoje sumienie i niewiele jest osób które polecają dziadostwa bo podpisują się swoją osobą pod tym. Może doceńmy też wkład pracy a nie tylko narzekajmy że ktoś coś dostał/. Ja lubie tanie i drogie kosmetyki i o takich lubię słuchać.
rudziuttka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 12:25   #2578
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
A gdzie o tym mówiła/pisała ? Widziałam że robiła recenzje kosmetyków Senna Cosmetics ale nie kojarzę żeby wspominała o tym ze nawiązała współprace w ramach której robi dla nich filmiki.


Ulubieńcy września/ października u RGP
http://www.youtube.com/watch?v=stZWhcQZwV0
http://www.youtube.com/watch?v=harFBTSzi3U
W komentarzach:
Cytat:

Witaj, od jakiegoś czasu zastanawia mnie jedno... jako Twój wierny widz pozwolę sobie zadać pytanie. Zastanawia mnie co spowodowało to, że z kosmetyków z najniższej półki przeskoczyłaś na te pierwszoligowe? Nie pytam o to czy się wzbogaciłaś, tylko o to co Cię skłoniło do tego aby używać kosmetyków które kosztują kilka razy więcej niż te, których używałaś w swoich pierwszych filmikach. Wcześniej wypowiadałaś się w tonie: " Po co mam wydawać krocie, skoro mogę mieć dobry i tani' Pozdrawiam
Cytat:
filmik dla senna będzie się pojawiał raz w miesiącu - nawiązałam z nimi współpracę na takiej właśnie zasadzie. a to, ze pracuję na droższych kosmetykach wynika z tego, ze maluję również klientki, a co za tym idzie kupuję kosmetyki profesjonalne - Ty na pewno też wolałabyś być malowana MUFE zamiast essence co nie znaczy ze tańszych kosmetykow nie uzywam na sobie - nadal uwielbiam tansze rzeczy
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 13:45   #2579
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
fajnie, że dodałaś link do forum :P
Poprawny link do filmiku Nieesi25
http://www.youtube.com/watch?v=vpvvvTUoPDA&feature=plcp
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 13:46   #2580
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rudziuttka Pokaż wiadomość

Czyli każdy ma wszystko mówić? To jest taki obowiązek? Ona pokazuje kosmetyki, jak ich można użyć, podaje propozycje makijażu, czesto mówi czy warto czy nie. Czy kosmetyk zmienia konsystencję i jakość przez to czy ktoś go dostał? Zresztą jakie to ma znaczenie... i osobiście uważam że każdy ma swoje sumienie i niewiele jest osób które polecają dziadostwa bo podpisują się swoją osobą pod tym. Może doceńmy też wkład pracy a nie tylko narzekajmy że ktoś coś dostał/. Ja lubie tanie i drogie kosmetyki i o takich lubię słuchać.
A dlaczego by nie mówić? Ceni się u ludzi szczerość.
Pod ostatnim filmikiem nie wspomniała o żadnej współpracy z senna cosemtics chociaż dziewczyny pytały dlaczego użyła tylko tych drogich kosmetyków, gdzie się podziały jej tanie perełki itd.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.