Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-06, 22:54   #1381
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ludzie się burzą raczej na zasadzie obrażania się o tzw. niegodziwość . są rzeczy których nie robisz np. nie plujesz na kogoś. ślinę też ma każdy.
Porownujesz agresywna akcję i naruszenie czyjejś przestrzeni osobistej oraz stwarzanie zagrożenia epidemicznego do narysowania czegoś? Czegokolwiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 22:56   #1382
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Hultaj, jestes kobieta?
Jesli tak, to nie wiem, dlaczego w twoim interesie nie jest dobro kobiet.
Bo w moim jest. Bo to, o co walcza dziewczyny w Polsce mnie tez pewnie kiedys spotka. Tez kiedys bede miec dziecko i nie chce go rodzic na zywca w wieloosobowej sali bez znieczulenia i jeszcze na lezaco.
A moze zajde w ciaze w wieku 50 lat i nie bede w stanie miec dziecka bez uszczerbka na zdrowiu. Wiec nie chce zapieprzac na Slowacje czy do Niemiec, tzlko w swoim kraju bezpiecznie przerwac ciaze.
A moze mnie lub kogos bliskiego ktos kiedys zgwalci. Nie chce sluchac od nikogo wtedy, ze sie sama prosilam, bo nie mialam dlugich spodni.
Kobiety, ktore są przeciwko kobietom to najgorsze zło tego świata, serio.
Kto ma o nas zadbac, jak nie my same.
histeryzujesz.

po 1 lgbt dot. obu płci.

Co za dużo to niezdrowo, nadmiar gadki o seksualności jest meczący.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 22:58   #1383
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
obiektywnie pewnie wybrał sobie takie fragmenty Pisma które wg niego warte były przekazywania. twoja sis nie miała obowiązku brać ślubu kościelnego w danym obrządku.
Oczywiście, że nie. Myślę, że po prostu się tego nie spodziewała. Ty nigdy nie popełniasz błędów?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 23:01   #1384
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Porownujesz agresywna akcję i naruszenie czyjejś przestrzeni osobistej oraz stwarzanie zagrożenia epidemicznego do narysowania czegoś? Czegokolwiek.
to się zastanów o czym rozmawiasz bo rozmawialysmy o narysowaniu sromu w kontekście świętalnej figurki czy o czym;



mnie osobiście to wisi

sztuka od zawsze lubi być kontrowersyjna by zwrócić na siebie uwagę
jestem bardziej wymagająca żeby uznać coś za wartościowy przekaz, waginy mnie nie bulwersują, takie figurki to dla mnie co najwyżej kicz, jest to dla mnie dzieło równie znikomej wartości jak zdjęcia pani wcinającej banana.

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Oczywiście, że nie. Myślę, że po prostu się tego nie spodziewała. Ty nigdy nie popełniasz błędów?
mnie po prostu nie zatyka aż tak jeśli ktoś okazuje się być głupkiem być może na moje wlasne życzenie i to jest ta różnica
po 1 jak się jest katolikiem - katolicki ślub brali - to wypada się orientować co naczelne doktryny mówią o roli kobiet.

po 2 jakby ksiądz wystartował z propagandą zdrowego stylu życia i umiarkowanie we wszystkim obraziłoby cię to? nie bardzo to pasuje do konsumpcyjnego stylu życia.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 23:02   #1385
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
to się zastanów o czym rozmawiasz bo rozmawialysmy o narysowaniu sromu w kontekście świętalnej figurki czy o czym;
No.

Komu to szkodzi i w jaki sposób?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 23:05   #1386
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 970
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

No jak to limonka

nie wiesz ze teczowa wagina jest przyczyna urazenia uczuc religijnych 3. stopnia?

a to juz prawie pod niepelnosprawnosc sie kwalifikuje, rente poprosze
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 23:11   #1387
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

ostatnio czytałam o Milo Moire
zaciekawiła mnie laska która bez przerwy się obnaża przy byle proteście, na instagramie ma chyba same gołe foty oraz w ramach pewnego happeningu pozwała obcym ludziom obmacywać sobie waginę.

piersi też ale to przyzwalanie na macanie sobie psitki brudnymi miźniętymi płynem do higieny paluchami bardziej mnie zaciekawia. nie wiem czy bym się chciała jej dotknąć.



ale/i jedyne co mam do powiedzenia o tej pani i jej artystycznej twórczości to to że jest atrakcyjna fizycznie, za co plusik dla niej.



Cytat:
Komu to szkodzi i w jaki sposób?
no ma się waginę jak i różne anatomia fizjologia, ale zestawianie pewnych kwestii staje się profanacją gdy jest obraźliwe.

masz pochwę masz.

masz też cewkę moczową. obsikujesz swoich przyjaciół tak jak pieski zaznaczają terytorium czy uznaliby cię za z leksza porąbaną?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 00:12   #1388
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 970
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Usta i język też mam, też funkcjonuja w przestrzeni publicznej, co nie oznacza, że opluwam ludzi



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 07:57   #1389
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Każdy, kto wspiera KK przyczynia się do tego, co oni robią.
Przy czym trzeba zaznaczyć, że "ale ja akurat mam fajnego księdza i dlatego chodzę", "no wzięliśmy kościelny, bo mama i babcia nie wyobrażały sobie inaczej, zresztą one płacą" i "pewnie, że miałam bierzmowanie, przecież rodzice chcieli" to właśnie wspieranie i praktykowanie.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 08:18   #1390
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Usta i język też mam, też funkcjonuja w przestrzeni publicznej, co nie oznacza, że opluwam ludzi
no więc nie rozumiem czego nie rozumiesz w stwierdzeniu że nie próbuje się zbudować porozumienia odpowiadając na czyjąś mowę nienawiści obrazą. cipkomaryjka osób które są niechętne nie przekona, osoby które są przychylne jej nie potrzebują, ot wychodzi z tego towarzystwo wzajemnej adoracji. tylko jak widzisz towarzystwo wzajemnej adoracji najwyraźniej nie wystarcza skoro akcje społeczne usiłuje się zakreślać na szeroką skalę więc brak konsekwencji bawi. zatem nie wiem co trzeba mieć w głowie aby jako jedno z narzędzi komunikacji używać obrażanie czyjejś religii.
To jest dokładnie taka sama sytuacja jakbyś wydrukowała sobie na majtkach zdjęcie czyjejś rodziny - można fotografować więcej niż 3 osoby na 1 fotce bo to już jest ''tłum'' a potem chodziła w tych majtkach manifestując ubrudzenie ich wiadomo czym. Można to zrobić? Pewnie można; i dobrze. Ale nie ma co udawać że to nie byłoby w żaden sposób dla tych ludzi obraźliwe i uwłaczające a tu właśnie to robicie udając że o nic nikomu nie chodzi, ręka to ręka. Kontekst ma znaczenie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 08:28   #1391
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
no ma się waginę jak i różne anatomia fizjologia, ale zestawianie pewnych kwestii staje się profanacją gdy jest obraźliwe.

masz pochwę masz.

masz też cewkę moczową. obsikujesz swoich przyjaciół tak jak pieski zaznaczają terytorium czy uznaliby cię za z leksza porąbaną?
Nie, bo to naruszenie nietykalności cielesnej (zachowanie agresywne) oraz stwarzanie zagrożenia epidemiologicznego.

REALNE zagrożenia i krzywdy, które można zmierzyć.

Taka ignorancja obraża moje uczucia i jest dla mnie obraźliwą profanacją rozumu ludzkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 08:45   #1392
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Nie, bo to naruszenie nietykalności cielesnej (zachowanie agresywne) oraz stwarzanie zagrożenia epidemiologicznego.
REALNE zagrożenia i krzywdy, które można zmierzyć.
Taka ignorancja obraża moje uczucia i jest dla mnie obraźliwą profanacją rozumu ludzkiego.
Powiedzmy zatem na potrzeby tego wątku że wpadłaś na pomysł realizowania swojej potrzeby w akwarium, oddzielona szybą.
Swoją drogą żaden to argument że mocz jest niehigieniczny skoro wiele chorób przenosi się przez dotyk czy oddech, tzw. drogą kropelkową.
I nie krzywda a ubrudzenie komuś ubrania, i tylko dlatego że mocz śmierdzi i ma barwę.

Oraz jeszcze inaczej.
W naszej kulturze nie wywala się stref intymnych. Wszystkie panie i panowie którzy wbiegają na boisko bez majtek są przywoływani do porządku że to nie jest na to miejsce. Nie wiem zatem czy dziennikarze powinni publikować wizerunek figurki na zwykłych portalach bez żadnych odniesien typu dozwolone od lat 18; strefa nudystów. Znowu krecia robota, tym razem być może osób uchodzących za życzliwe zjawisku.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2019-08-07 o 08:46
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 09:16   #1393
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
to czemu wybrała waginę?
jakiś czas temu była sprawa o ukrzyżowanego penisa. Więc nie tylko wagina została uświęcona, penis też tego doświadczył.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 12:44   #1394
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Ty za to widzisz samo zło wśród katolików i kościoła jak wiele osób nastawionych wrogo do kościoła.Taka dyskusja nie jest w ogóle obiektywna.To tak jak tvn pokazuje jakie to krzywdy dzieją się lgbt a tvp jak to katolicy sa prześladowani.

Tylko gdzie w tym wszystkim jest prawda za pewne po środku..
Tak, w zestawieniu otwartej przemocy, oskrażeń całej społeczności o rzekomą pedofilię i dyskryminacji prawnej z jakąs randomową dziewczyną która zrobiła gipsowy odlew prawda niewątpliwie lezy gdzieś po środku xD

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość

Oraz jeszcze inaczej.
W naszej kulturze nie wywala się stref intymnych. Wszystkie panie i panowie którzy wbiegają na boisko bez majtek są przywoływani do porządku że to nie jest na to miejsce. Nie wiem zatem czy dziennikarze powinni publikować wizerunek figurki na zwykłych portalach bez żadnych odniesien typu dozwolone od lat 18; strefa nudystów. Znowu krecia robota, tym razem być może osób uchodzących za życzliwe zjawisku.
Piękna manipulacja, ale idąc tym twoją logiką portale czy telewizja nie powinny pokazywac także np. nagich posągów w muzeum. A jakos dziwnym trafem pokazują. Bo rzeźby to troche cos innego niż goły facet na stadionie, który nie miałby prawa wejść na murawę nawet w ubraniu ze względów bezpieczeństwa.

Edytowane przez miNino
Czas edycji: 2019-08-07 o 15:14
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 14:07   #1395
RoksanaNAD
Roxenne
 
Avatar RoksanaNAD
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 132
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Ja nie mam nic przeciwko. Smutne to, że nie jesteśmy tolerancyjnym krajem. Osobiście uważam że jeśli takie osoby nie robią nikomu innemu krzywdy , nie odnoszą się nad wyraz ze swoją miłością nie powinny być krytykowane. Każdy ma prawo do szczęścia ❤️
RoksanaNAD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 19:21   #1396
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

[1=7ccce98bd1fb37e774261cb 8463420b8c7814618_5eb735f 295b28;87060493]Hultaj, jestes kobieta?

Jesli tak, to nie wiem, dlaczego w twoim interesie nie jest dobro kobiet.

Bo w moim jest. Bo to, o co walcza dziewczyny w Polsce mnie tez pewnie kiedys spotka. Tez kiedys bede miec dziecko i nie chce go rodzic na zywca w wieloosobowej sali bez znieczulenia i jeszcze na lezaco.

A moze zajde w ciaze w wieku 50 lat i nie bede w stanie miec dziecka bez uszczerbka na zdrowiu. Wiec nie chce zapieprzac na Slowacje czy do Niemiec, tzlko w swoim kraju bezpiecznie przerwac ciaze.

A moze mnie lub kogos bliskiego ktos kiedys zgwalci. Nie chce sluchac od nikogo wtedy, ze sie sama prosilam, bo nie mialam dlugich spodni.





Kobiety, ktore są przeciwko kobietom to najgorsze zło tego świata, serio.
Kto ma o nas zadbac, jak nie my same.[/QUOTE]W jakiej wieloosobowej sali?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:18   #1397
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
niż goły facet na stadionie, który nie miałby prawa wejść na murawę nawet w ubraniu ze względów bezpieczeństwa.
na trybunie na golasa jak zapłącisz za bilet możesz siedzieć? bo tak się dziwnie składa że jakbyś wylazła do sklepu bez majtek i reszty garderoby to raczej niekoniecznie zostałabyś olana.

Cytat:
ale idąc tym twoją logiką portale czy telewizja nie powinny pokazywac także np. nagich posągów w muzeum.
posągi z reguły nie odzworowują genitaliów z detalami a przyjmuje się że to narządy rodne w całej okazałości są nie za bardzo halo.

nie ogarniasz prostej rzeczy, nagość, nie nagość, wyjaśniłam ci tylko dlaczego coś rozumiem.
mnie nie interesuje czy ty gadasz o les 24/7 czy o tramwajach bo cię pasjonują, co za dużo to niezdrowo i staje się zwyczajnie męczące. i o to masz foch.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 07:14   #1398
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość

posągi z reguły nie odzworowują genitaliów z detalami a przyjmuje się że to narządy rodne w całej okazałości są nie za bardzo halo.
A figurka cipkomaryjki to niby pokazuje wagine z detalami? Nie ośmieszaj sie xD
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 11:32   #1399
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Episkopat wydał oświadczenie w sprawie wypowiedzi Jędraszewskiego.

Skoro KK podjął decyzję, że idzie na wojnę ze środowiskami LGBT to chyba nie powinien się dziwić, że również będzie atakowany.

Poza tym, czy tylko ja mam wrażenie, że ten temat ma odciągnąć zainteresowanie opinii publicznej pedofilią w KK?

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2019-08-08 o 11:33
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 12:00   #1400
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87064420]Episkopat wydał oświadczenie w sprawie wypowiedzi Jędraszewskiego.

Skoro KK podjął decyzję, że idzie na wojnę ze środowiskami LGBT to chyba nie powinien się dziwić, że również będzie atakowany.

Poza tym, czy tylko ja mam wrażenie, że ten temat ma odciągnąć zainteresowanie opinii publicznej pedofilią w KK?[/QUOTE]
Nie tylko, robienie polityki w Polsce od lat polega na tworzeniu , wciaz i wciaz nowego wroga. To beda zydzi , ruscy , feministki , PO ,obecnie lgbt .Uwazam , ze to sposob na kontrolowanie spoleczenstwa.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 12:11   #1401
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87064420]Episkopat wydał oświadczenie w sprawie wypowiedzi Jędraszewskiego.

Skoro KK podjął decyzję, że idzie na wojnę ze środowiskami LGBT to chyba nie powinien się dziwić, że również będzie atakowany.

Poza tym, czy tylko ja mam wrażenie, że ten temat ma odciągnąć zainteresowanie opinii publicznej pedofilią w KK?[/QUOTE]

Oby tak dalej, nazywanie oskarżania Jedraszewskiego "totalitaryzmem" wcale nie pokazuje coraz bardziej syndromu oblężonej twierdzy w polskim kościele xDDD
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 12:35   #1402
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Nie tylko, robienie polityki w Polsce od lat polega na tworzeniu , wciaz i wciaz nowego wroga. To beda zydzi , ruscy , feministki , PO ,obecnie lgbt .Uwazam , ze to sposob na kontrolowanie spoleczenstwa.
Wiesz jak rządziło Po też pis był ich wrogiem i były ciągłe konflikty tak już będzie.Tyle się nasłucham i czytam o tym jakie to rządzący są źli a kaczyński dyktator ale jakoś poparcie nie spada.Dziwne to.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 12:44   #1403
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Wiesz jak rządziło Po też pis był ich wrogiem i były ciągłe konflikty tak już będzie.Tyle się nasłucham i czytam o tym jakie to rządzący są źli a kaczyński dyktator ale jakoś poparcie nie spada.Dziwne to.
Tyle sie nasłucham i czytam o tym jacy to rządzący w Rosji źli a Putin dyktator ale jakoś poparcie nie spada. Niesamowite, nie?
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 12:55   #1404
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez miNino Pokaż wiadomość
Tyle sie nasłucham i czytam o tym jacy to rządzący w Rosji źli a Putin dyktator ale jakoś poparcie nie spada. Niesamowite, nie?
Mysle , ze to jednak roznica. Putin jest dyktatorem , wladza to mafia ,tam gina ludzie z opozycji i gnija w wiezieniach u nas zwycieza populizm.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 12:59   #1405
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Mysle , ze to jednak roznica. Putin jest dyktatorem , wladza to mafia ,tam gina ludzie z opozycji i gnija w wiezieniach u nas zwycieza populizm.
U nas też ludzie zaczynają się wieszać w więzieniach. Jakoś dziwnym trafem przed wyjściem i to ci którzy są niewygodni władzy.
(http://wyborcza.pl/7,75398,25058104,...zki-cbs-z.html)
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 13:03   #1406
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Mysle , ze to jednak roznica. Putin jest dyktatorem , wladza to mafia ,tam gina ludzie z opozycji i gnija w wiezieniach u nas zwycieza populizm.
Nie chodzi mi o to, że jest "to samo". Goldennight dziwi sie jakim cudem moze być źle skoro ludzie kogoś popierają. Wiec podaje jej ironicznie przyklad, że jak najbardziej moze.

Wszystko to kwestia odpowiedniej propagandy.
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 13:21   #1407
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez miNino Pokaż wiadomość
Tyle sie nasłucham i czytam o tym jacy to rządzący w Rosji źli a Putin dyktator ale jakoś poparcie nie spada. Niesamowite, nie?
To może jednak nie taki zły.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 13:28   #1408
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
To może jednak nie taki zły.
Trzeba było ostrzegac, że trollujesz. Nie marnowalabym czasu.
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 13:44   #1409
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Dzisiejszy dzień przynosi tyle wesołych wiadomości

Komendant ZHR przyjechał na zlot autem z hasłem "Stop homopropagandzie". Akurat takie miał pod ręką
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 09:57   #1410
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
A figurka cipkomaryjki to niby pokazuje wagine z detalami? Nie ośmieszaj sie xD
no ja tam skojarzenie miałam oczywiste, miejsca na niedomówienia tam nie było.

to tak jakbym zaprosiła ciebie na obiad, postawiła na stole jako ozdobę wielkiego penisa albo wielki odbyt i umieściła w odpowiednim miejscu w tej ''artystycznej instalacji'' twoją fotografię, może nawet w ramach wyrażenia jakiejś głębokiej myśli posmarowała czekoladowym kremem (i powinnaś się cieszyć jeśli byłby to krem ) a tobie powiedziała że wcale a wcale cię nie obrażam.
Smacznego jak ktoś sobie z ciebie jawnie bekę robi.

w ogóle jak jestem pozytywnie obojętna do lgbt bo naprawdę mało mnie interesuje czy wolisz mężczyzn czy dziewczyny, tak swoją agresją szyderą i brakiem tolerancji dla drugiego znakomicie sprawiasz że dzięki tobie ulatnia się moja sympatia dla lgbt. Nie lubię ludzi którzy nie pojmują że ich zdanie nie jest najświętsze.
a ty to właśnie robisz. stosujesz zamordyzm bo nie podoba ci się że ktoś może oceniać twoją propagandę za nachalną i przez to upierdliwą i męczącą.
pytanie w temacie wątku miałaś stosunek do parad i równości. cóż, co za dużo to niezdrowo, czego nie pojęłaś.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2019-08-10 o 09:59
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-11 10:16:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.