Powiedz to tutaj cz. 23 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-15, 09:33   #2431
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
No dobra, to stawiam całemu PTT piwo

Wyniki są okej, nowotworu ani widać ani słychać pan doktor powiedział, żebym nie zawsze słuchała się położnych, bo niektóre lubią dramatyzować.
Kocham mojego pana doktora, kocham jego kojący głos i to, że stawia mi przed nosem plastikowy żeński układ płciowy i zawzięcie tłumaczy i co chwila żartuje ze swojej łysiny

a i spytał się mnie, czy kiedykolwiek piłam alkohol, bo mam idealne wyniki wątroby. Powinien spytać się stołu mojego kolegi i kilku zbitych talerzy..huehue.

Jeszcze tylko miło by było, gdyby chłop wrócił z całą głową od tego neurologa...
Nie powiem, a nie mówiłam...

Wysłane z mojego Nokia 3310
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:37   #2432
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

ale pogoda, idę robić w ogródku, może mi łba nie urwie.

miłego dnia
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:40   #2433
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Muszę to dziś ogarnąć. Nie chcę świecić jutro oczami przed promotorem. Ciekawe czy się wyrobimy z tym wszystkim??
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:40   #2434
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez forsvinn Pokaż wiadomość
Co ćwiczysz? Ja robię Mel B pośladki i zastanawiam się, czy nie dorzucić squatów, żeby efekt był szybszy i lepszy, ale Mel B naprawdę ratuje mi tyłek.
Ciekawość i wścibstwo przeze mnie przemawia teraz: ile masz wzrostu?
Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Twoje pocieszanie uwielbiam najbardziej (Ada pajacu jeden, parówo....:love) Bardzo podnoszą na duchu
Do usług, flecie
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:40   #2435
Lubie Milke
Wtajemniczenie
 
Avatar Lubie Milke
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 2 510
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Adzia Od czegoś ten wątek jest? Jeżeli masz potrzebę żalenia się na wątku to się żal ! Jeżeli komuś się to nie podoba może omijać Twoje wypowiedzi. Najważniejsze żeby Tobie chociaż tyci tyci ulżyło
Samotność daje się we znaki. Mam nadzieję, że ten matoł tam się ogarnie, a jak nie to w końcu trafisz na to swoje szczęście


Jeju trzymajcie kciuki żebym to zaliczyła dzisiaj
__________________
"Ludzie starali się usilnie przekonać ją, że uroda to tylko zewnętrzna forma, liczy się wnętrze – tak jakby jakiś mężczyzna zakochał się kiedyś w parze nerek."
Terry Pratchett
Lubie Milke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:44   #2436
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
do niczego nie pije Twoim zdaniem to nie jest dramatyzowanie, a moim taki sposob pisania - tak, forum wolne dla wszytskich kazdy ma swoje prawo oceny

takie odchodzenia z watkow sa dla mnie dramatyzowaniem i tyle, chcesz to sie nie udzielas, chcesz to udzielaj, nie wiem po co take informowanie
serio nie wiem po co to piszesz. Ada napisała tego posta na biało, a nie zrobiła w całej Polsce billboardów. widocznie miała potrzebę tak napisać, od tego jest wątek. jeśli cię to denerwuje mogłaś nie czytać albo przemilczeć, bo my widocznie tu lubimy dramatyzować.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
znajac zycie to juz Cie skreslili
chyba, ze to jakas nrmalna praca i normalni ludzie
no chyba bym nie aplikowała do nienormalnej?
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:49   #2437
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Jestem potwornie załamana.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 09:50   #2438
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Teraz jesteście przyjaciółeczki... Jak mnie wkierwia takie coś.
"Aaa, patrz jak fajnie, mamy tyle samo w probówkach!"
Zaraz rzygnę...

Wysłane z mojego Nokia 3310

Edytowane przez 201604301943
Czas edycji: 2014-05-15 o 11:15
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:51   #2439
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
serio nie wiem po co to piszesz. Ada napisała tego posta na biało, a nie zrobiła w całej Polsce billboardów. widocznie miała potrzebę tak napisać, od tego jest wątek. jeśli cię to denerwuje mogłaś nie czytać albo przemilczeć, bo my widocznie tu lubimy dramatyzować.


no chyba bym nie aplikowała do nienormalnej?
pisze bo po to jest watek, jak sama to podkreslilas
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:52   #2440
forsvinn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 884
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez Paszczurek666 Pokaż wiadomość
Ciekawość i wścibstwo przeze mnie przemawia teraz: ile masz wzrostu?
169 cm, piękna cyfra a dlaczego pytasz?
forsvinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:54   #2441
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Nie powiem, a nie mówiłam...

Wysłane z mojego Nokia 3310
Wiem, wiem, ale ja się cieszę!
Cieszę, że miałaś racje
A i zapomniałam rano zrepostować Twojego ostatniego posta - tak, jak już kiedyś pisałam, cieszę, że udało Ci się stworzyć dobry, fajny związek i już od jakiegoś czasu zauważam 'spokojność' Twoich postów, w takim bardzo pozytywnym znaczeniu
Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Jestem potwornie załamana.
Co jest?

_____
Czy, jeżeli jestem na diecie, tzn. no zdrowo się odżywiam, to naleśniki ze szpinakiem robione z mąki żytniej są okej? Czy powinnam w ogóle dać sobie spokój?
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 10:02   #2442
saysomething
Rozeznanie
 
Avatar saysomething
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 706
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Jestem potwornie załamana.



oglądam the originals i nie mogę patrzeć jak oni wszyscy umierają,
jeden po drugim, ahhhhhh serce mi pęka
saysomething jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:02   #2443
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Czy, jeżeli jestem na diecie, tzn. no zdrowo się odżywiam, to naleśniki ze szpinakiem robione z mąki żytniej są okej? Czy powinnam w ogóle dać sobie spokój?
ja jadłam i chudłam
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:04   #2444
forsvinn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 884
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Właśnie sobie uświadomiłam, że troszkę ponad rok temu ważyłam 74 kg, dzisiaj ważę 64 kg. Żeby tylko jeszcze zrzucić coś przed wyjazdem na wakacje A potem już się wyprowadzę do Krakowa, będzie mnie stać na fitness, siłownię. Zanim skończę 20 lat chcę wyglądać perfekcyjnie.
Uda mi się.
forsvinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:05   #2445
201606201229
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 904
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Kolos odwołany
201606201229 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:05   #2446
forsvinn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 884
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Czy, jeżeli jestem na diecie, tzn. no zdrowo się odżywiam, to naleśniki ze szpinakiem robione z mąki żytniej są okej? Czy powinnam w ogóle dać sobie spokój?
Bardzo ok Tylko ja bym do nich coś dała, bo jednak naleśniki i szpinak to jak dla mnie na max godzinę, potem jestem głodna.
Jesz brykiet czy liściasty?
forsvinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:13   #2447
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Śniadanie o 11 ... pobiłam rekord
Na szczęście piekarnia blisko pracy
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:19   #2448
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez forsvinn Pokaż wiadomość
Bardzo ok Tylko ja bym do nich coś dała, bo jednak naleśniki i szpinak to jak dla mnie na max godzinę, potem jestem głodna.
Jesz brykiet czy liściasty?
Kupuję zwykle ten mrożony w brykiecie ( nie wiedziałam, że tak to sie nazywa), bo mam wrażenie, że surowego zawsze wychodzi mała garstka.
Tylko że to ma być kolacja i myślę, że na pewno się najem zawsze tak było. Żal mi trochę mojego chłopa przez tę dietę i chcę mu zrobić coś, co lubi, a jednocześnie utrzymać to na poziomie zdrowego żarcia
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:20   #2449
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
do niczego nie pije Twoim zdaniem to nie jest dramatyzowanie, a moim taki sposob pisania - tak, forum wolne dla wszytskich kazdy ma swoje prawo oceny

takie odchodzenia z watkow sa dla mnie dramatyzowaniem i tyle, chcesz to sie nie udzielas, chcesz to udzielaj, nie wiem po co take informowanie
Tylko nie każda ocena powinna ujrzeć światło dzienne

A co do informowania, to nie wiem jak Ty, ale ja zostałam nauczona, że jeśli się "odchodzi"/wychodzi to wypada o tym poinformować i się pożegnać, a nie bez słowa wyjaśnienia wziąć d*pę w troki i po prostu odejść

Cytat:
Napisane przez Paszczurek666 Pokaż wiadomość
Do usług, flecie


Cytat:
Napisane przez Lubie Milke Pokaż wiadomość
Adzia Od czegoś ten wątek jest? Jeżeli masz potrzebę żalenia się na wątku to się żal ! Jeżeli komuś się to nie podoba może omijać Twoje wypowiedzi. Najważniejsze żeby Tobie chociaż tyci tyci ulżyło
Samotność daje się we znaki. Mam nadzieję, że ten matoł tam się ogarnie, a jak nie to w końcu trafisz na to swoje szczęście


Jeju trzymajcie kciuki żebym to zaliczyła dzisiaj

Matoł się nie ogarnie Jest zbyt hmmm nieśmiały. Jego przyjaciel ostrzegał mnie, że ciężko będzie mi przebić mur, który P. przed sobą postawił Postaram się tym nie przejmować tylko skupić na czymś zupełnie innym

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
serio nie wiem po co to piszesz. Ada napisała tego posta na biało, a nie zrobiła w całej Polsce billboardów. widocznie miała potrzebę tak napisać, od tego jest wątek. jeśli cię to denerwuje mogłaś nie czytać albo przemilczeć, bo my widocznie tu lubimy dramatyzować.
Widzę, że są jeszcze ludzie, którzy mają podobny pogląd (na życie i różne sprawy) do mojego
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 10:23   #2450
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Co jest?

_____
Czy, jeżeli jestem na diecie, tzn. no zdrowo się odżywiam, to naleśniki ze szpinakiem robione z mąki żytniej są okej? Czy powinnam w ogóle dać sobie spokój?
Nie mogę wziąć ani jednego dnia urlopu jeśli zależy mi na Wczasach pod Gruszą - a nie ukrywam, że zależy bo kaska się przyda. Reasumując muszę czekać do września aż będę miała całą pulę tych 10 dni i wtedy mogę iść na urlop. Dodam, że nikt nie może wziąć wtedy urlopu. Rodzinka urlopuje się w sierpniu a TŻ nie może wziąć nawet jednego dnia we wrześniu bo urlopy są już zaplanowane. Przeraża mnie fakt, że w tym roku nigdzie nie wyjedziemy (1 raz od 5 lat) i to, że będę 2 tygodnie leżała. Po prostu.

Ja na diecie jadłam ciasto, makaron i lody a chudłam więc takie naleśniki sa jak najbardziej okej.
Cytat:
Napisane przez saysomething Pokaż wiadomość

__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:28   #2451
forsvinn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 884
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Kupuję zwykle ten mrożony w brykiecie ( nie wiedziałam, że tak to sie nazywa), bo mam wrażenie, że surowego zawsze wychodzi mała garstka.
Tylko że to ma być kolacja i myślę, że na pewno się najem zawsze tak było. Żal mi trochę mojego chłopa przez tę dietę i chcę mu zrobić coś, co lubi, a jednocześnie utrzymać to na poziomie zdrowego żarcia
Ja nie mogę scierpieć brykietu, kupuję mrożony w liściach i jest przepyszny, a brykiet smakuje okropnie dla mnie Zwłaszcza z biedronki. Ze zwykłych sklepów jeszcze ujdzie. Hahaha, Phoce, nie mogę na pewno zaręczyć, ale wątpię, żeby był przeszczęśliwy na widok naleśników z mąki żytniej ze szpinakiem
forsvinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:33   #2452
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Nie mogę wziąć ani jednego dnia urlopu jeśli zależy mi na Wczasach pod Gruszą - a nie ukrywam, że zależy bo kaska się przyda. Reasumując muszę czekać do września aż będę miała całą pulę tych 10 dni i wtedy mogę iść na urlop. Dodam, że nikt nie może wziąć wtedy urlopu. Rodzinka urlopuje się w sierpniu a TŻ nie może wziąć nawet jednego dnia we wrześniu bo urlopy są już zaplanowane. Przeraża mnie fakt, że w tym roku nigdzie nie wyjedziemy (1 raz od 5 lat) i to, że będę 2 tygodnie leżała. Po prostu.

Ja na diecie jadłam ciasto, makaron i lody a chudłam więc takie naleśniki sa jak najbardziej okej.


Ale przecież możecie spędzić ten czas bez wyjazdu. Ja np. od początku studiów, a jestem na IV roku, nie miałam wakacji. Zawsze z lekką zazdrością oglądam zdjęcia znajomych na fejsie z wakacji. Mnie na to nie stać, ale staram się spędzić czas fajnie na Suwalszczyźnie, a nawet w Warszawie. Niestety, takie bywa życie. Nie przejmuj się tym, na pewno coś fajnego wymyślicie
Cytat:
Napisane przez forsvinn Pokaż wiadomość
Ja nie mogę scierpieć brykietu, kupuję mrożony w liściach i jest przepyszny, a brykiet smakuje okropnie dla mnie Zwłaszcza z biedronki. Ze zwykłych sklepów jeszcze ujdzie. Hahaha, Phoce, nie mogę na pewno zaręczyć, ale wątpię, żeby był przeszczęśliwy na widok naleśników z mąki żytniej ze szpinakiem
O, to może spróbuję, i nie kurczy Ci się na patelni?
Nie ma wyjścia on też próbuje dietować (chociaż uważam, że nie potrzebuje) i myślę, że te naleśniki sprawią mu większą radość, niż obiady, które teraz jadam na co dzień i się nimi dziele. Wręcz wyczuwam jego krwawiące serce gdy żuje jarmuż
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."

Edytowane przez Phoce
Czas edycji: 2014-05-15 o 10:34
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:33   #2453
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37 553
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

maseczka na wlosach i twarzy, zaraz dluga kapiel... robie sobie dzisiaj domowe spa.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Chcę do ciebie, nic więcej,
chcę usiąść i słuchać, być blisko.
Chcę do ciebie, nic więcej,
to dużo i mało i wszystko.
alekziz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:40   #2454
forsvinn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 884
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
O, to może spróbuję, i nie kurczy Ci się na patelni?
Nie ma wyjścia on też próbuje dietować (chociaż uważam, że nie potrzebuje) i myślę, że te naleśniki sprawią mu większą radość, niż obiady, które teraz jadam na co dzień i się nimi dziele. Wręcz wyczuwam jego krwawiące serce gdy żuje jarmuż
Ja wszystko co na patelnię gotuję w wodzie. Włącznie z warzywami "na patelnię". Potem go na minutkę daję na patelnię, żeby nie mieć na talerzu litra wody i jest pyszny. Jarmuż? Patrzę na Google Pics i wygląda średnio zachęcająco Nie wiem nawet, czy widziałam kiedykolwiek coś takiego w sklepie Człowiek to jednak rodzi się i umiera głupi.
forsvinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:40   #2455
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Ucho mniej boli i paczuszka taka cudowna doszła z rana
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:42   #2456
saysomething
Rozeznanie
 
Avatar saysomething
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 706
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

o Boże, o Boże, jak ten sezon sie pięknie skończył.
Te słowa jego na końcu, aż miałam łzy w oczach uwielbiam.

--------
Pasuje cos zrobić pożytecznego.
saysomething jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:47   #2457
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Ale przecież możecie spędzić ten czas bez wyjazdu. Ja np. od początku studiów, a jestem na IV roku, nie miałam wakacji. Zawsze z lekką zazdrością oglądam zdjęcia znajomych na fejsie z wakacji. Mnie na to nie stać, ale staram się spędzić czas fajnie na Suwalszczyźnie, a nawet w Warszawie. Niestety, takie bywa życie. Nie przejmuj się tym, na pewno coś fajnego wymyślicie
Rozumiem Twoje spojrzenie na to.
Ja Ci pokażę swoje: Od 5 lat wyjeżdżamy na 12 dni raz w roku. Zawsze. I mając 17 lat i pisząc maturę - zawsze ale to zawsze znaleźliśmy czas na te 12 dni. I wiem, że to będzie dla Nas ciężki czas. TŻ 2 tygodnie będzie siedział w domu sam a ja 2 tygodnie sama. Weekendy są tu jakimś zamiennikiem ale tutaj muszę przypomnieć o pracy TŻ. Wypad na weekend bez urlopu = zero odpoczynku/wyciszenia. On ma ciągłe telefony i segregator pod pachą. Niestety. Dopiero urlop jest tym odcięciem się od pracy na amen. My teraz nie mamy 2 godzin żeby usiąść i pogadać w weekend dlatego wyjeżdżaliśmy na tak długie urlopy. Rozumiesz?
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:55   #2458
saysomething
Rozeznanie
 
Avatar saysomething
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 706
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

To miasto chciałoby wiedzieć Cię martwą,
ale zrobię z niego Twój dom.
A każda dusza, która będzie życzyć Ci złego, zostanie powalona.
Tak pewnie jak moja krew płynąca w Tobie,
powrocisz do mnie.

saysomething jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:58   #2459
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez forsvinn Pokaż wiadomość
Ja wszystko co na patelnię gotuję w wodzie. Włącznie z warzywami "na patelnię". Potem go na minutkę daję na patelnię, żeby nie mieć na talerzu litra wody i jest pyszny. Jarmuż? Patrzę na Google Pics i wygląda średnio zachęcająco Nie wiem nawet, czy widziałam kiedykolwiek coś takiego w sklepie Człowiek to jednak rodzi się i umiera głupi.
O, super, wypróbuję
To takie zielsko ja ostatnio mnóstwo zielonego kupuję, żeby wypełnić sobie obiad, to mi wpadło w Biedrze w oko nie porywa smakiem, ale da się jeść
Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Rozumiem Twoje spojrzenie na to.
Ja Ci pokażę swoje: Od 5 lat wyjeżdżamy na 12 dni raz w roku. Zawsze. I mając 17 lat i pisząc maturę - zawsze ale to zawsze znaleźliśmy czas na te 12 dni. I wiem, że to będzie dla Nas ciężki czas. TŻ 2 tygodnie będzie siedział w domu sam a ja 2 tygodnie sama. Weekendy są tu jakimś zamiennikiem ale tutaj muszę przypomnieć o pracy TŻ. Wypad na weekend bez urlopu = zero odpoczynku/wyciszenia. On ma ciągłe telefony i segregator pod pachą. Niestety. Dopiero urlop jest tym odcięciem się od pracy na amen. My teraz nie mamy 2 godzin żeby usiąść i pogadać w weekend dlatego wyjeżdżaliśmy na tak długie urlopy. Rozumiesz?
Jasne, że rozumiem i jest mi przykro, bo wiem, jakie to uczucie. Ja zawsze w takich chwilach sobie myślę, że przyjdą czasy, kiedy będziemy mieli i czas i hajs na wspólny odpoczynek. Teraz nie mam innego wyjścia jak czekać i działać, żeby ten czas przyszedł jak najszybciej. I tej myśli o przyszłości się trzymam.
Trzymaj się mocno
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:01   #2460
forsvinn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 884
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 23

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
O, super, wypróbuję
To takie zielsko ja ostatnio mnóstwo zielonego kupuję, żeby wypełnić sobie obiad, to mi wpadło w Biedrze w oko nie porywa smakiem, ale da się jeść
Koniecznie daj znać, czy bardziej Ci smakuje
forsvinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 01:58:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.