Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 12:41   #61
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez frontin Pokaż wiadomość
Mój facet zaczął mnie całować w kark, nie prszeszkadzają mu już żadne włosiska
Eheem a ja wlasnie po 3 latach zwiazku, usłyszałam że bardzo sie starał bo mnie kocha ale dłużej nie da rady (minal jakis tydzien odkad scielam) , za jakie grzechy musi tak cierpieć, że ciagle ma wrażenie że całuje chłopaka, ze go to obrzydza jak mnie niechacy dotknie w głowę... No i co by nie było 2 dzien sie nie odzywa

Zaje***

Edytowane przez legallybrunette
Czas edycji: 2009-06-07 o 12:43
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 12:51   #62
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Oj... Myślę, że Twój chłopak trochę przesadza. Ciekawe czy wolałby, gdybyś nosiła perukę...? Malujesz się? Nie wiem jak wyglądasz, ale wydaje mi się, że mogłabyś pozwolić sobie na jakiś mocniejszy makijaż. Może bardziej kobiece ubrania? Wiem, że łatwo powiedzieć: "nie przejmuj się chłopakiem, skoro tak mówi, znaczy, że jest niedojrzały". Próbowałaś z nimi rozmawiać? Krótkie włosy to nie jest tragedia!! Nie zmieniłaś płci, nie zmienił Ci się charakter, tylko fryzura.
Chciałabym Cię podnieść na duchu
frontin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 12:54   #63
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
Eheem a ja wlasnie po 3 latach zwiazku, usłyszałam że bardzo sie starał bo mnie kocha ale dłużej nie da rady (minal jakis tydzien odkad scielam) , za jakie grzechy musi tak cierpieć, że ciagle ma wrażenie że całuje chłopaka, ze go to obrzydza jak mnie niechacy dotknie w głowę... No i co by nie było 2 dzien sie nie odzywa

Zaje***
że co????????????
on tak powiedział ?
poje... go?

widac jest nic nie wartym człowiekiem.
to co masz na głowie to pikus.
pewnie jakbyś zachorowała to by Cię zostawił.
dla mnie tacy ludzie są NIC NIE WARCI !

__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 13:03   #64
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

nusia2605 ślicznie Ci .. o niebo lepiej niż w długich
strasznie kobieco i w ogóle, jak dla mnie bomba

Ehh żeby nie myśleć to zaraz pojade na zakupy to sobie odreaguje Nie ma to jak jakas ładna bielizna
I oczywiście kolorowe duże kolczyki .. (przekonałyście mnie)

hihi nie chce sie chwalić ale zjdaje mi sie że już podrosły Jak sie dotyka nie czuje sie takiej "tarki"

Edytowane przez legallybrunette
Czas edycji: 2009-06-07 o 13:07
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 14:12   #65
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Tak trzymać
frontin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 14:46   #66
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
nusia2605 ślicznie Ci .. o niebo lepiej niż w długich
strasznie kobieco i w ogóle, jak dla mnie bomba

Ehh żeby nie myśleć to zaraz pojade na zakupy to sobie odreaguje Nie ma to jak jakas ładna bielizna
I oczywiście kolorowe duże kolczyki .. (przekonałyście mnie)

hihi nie chce sie chwalić ale zjdaje mi sie że już podrosły Jak sie dotyka nie czuje sie takiej "tarki"
no to ja dodam jeszcze od siebie tyle, że jak myjesz sobie głowę, dokładnie sobie masuj opuszkami palców. poprawisz ukrwienie głowy i to na pewno wpłynie pozytywnie na porost.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 21:17   #67
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Dziękuje wam bardzo za rady i za pocieszenie jestescie wspaniałe nawet od najbliższych nie usłyszałam tyle miłych słów a wy, obce tak mi pomogłyscie dziekuje i bardzo się cieszę że tu jestem

Poza tym..Co porabiacie kobietki tą wieczorową porą?

Zapraszam do topiku wszystkie łysolki
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 23:04   #68
201608170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 422
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
Zapraszam do topiku wszystkie łysolki
Włoski już dawno mi odrosły, ale nie zapomnę tych kilku miesięcy kiedy miałam ultrakrótkie włosy Ścięłam się zaraz po maturze w imię jakiegoś buntu, ideologii czy innego dziwactwa na 7mm Pamiętam jak fryzjerce trzęsły się ręce i mój szok gdy się zobaczyłam "jej ja mam czaszkę!!"
Potem duże kolczyki i mocno wydłużone rzęsy (polecam wygląda genialnie) stały się moją codziennością.
Teraz chyba już bym się nie odważyła, ale czasem jeszcze mnie korci aaaa i wtedy ostatni raz widziałam swój naturalny kolor włosów

Edytowane przez 201608170918
Czas edycji: 2009-06-17 o 08:45
201608170918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 13:29   #69
natalinkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: chorzow
Wiadomości: 22
GG do natalinkaaaa
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

legallybrunette i co tam u ciebie jak samopoczucie i chlopak przyzwyczil sie wreszcie wiesz co on tak nie powinien to jest dowod ze patrzy tylko na wyglad a to jest w zwiazku nie na pierwszym miejscu podziwiam cie za odwage wiesz co ja kiedys mialam wlosy po bokach i tyl maszynka a gore nozyczkami dosyc krotko ale to sie z wlasnego wyboru tak strzyglam teraz znow zapuszczam i to mam sciete po rozjasnianu zniszczyly sie i musialam sciac wiec mozemy razem zapuszczac ;p
natalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:39   #70
rochejaquelein
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 62
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Superkrótkie fryzury są świetne. Włosy na tarkę też. Moja była narzeczona nosiła ją z dumą. Nie ma więc co nad tym stanem rzeczy rozpaczać, ale go polubić.
rochejaquelein jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:00   #71
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Wink Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

W życiu trzeba wszystkiego spróbować włosy odrastają i nawet są ładniejsze i gęściejsze
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 21:35   #72
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ja nawet gdybym miała strasznie zniszczone, nigdy bym się tak nie ścieła dlatego gratuluje odwagi ; o i polecam perułke, jesli się źle czujesz w takich włosach
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 07:52   #73
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Witaj, trafilam tutaj z watku o powrocie do naturalnych wlosow, niestety nie mam zadnych rad zeby wlosy rosly szybciej bo moje pobijaja rekordy najwolniejszego rosniecia. Jakies 7cm po 9 miesiacach, ale znajoma polecila mi zoltko z cytryna na glowe i ma mi wyslac jakas odzywke z rzepy takze dam Ci znac. Ja 2 dni temu, a konkretnie moj chlopak scial mi wlasnie wlosy, nie mial o tym zielonego pojecia po prostu scinal je na odrostach, mam krociutkie wlosy w porownaniu do tego co bylo bo wlasnie jakies 6-8 cm, z tylu glowy sa dluzsze niz z przodu, nie wiem czemu tak rosna, moze to normalne. Mialam isc do fryzjera 19 tego miesiaca ale nie umialam sie juz doczekac by pozbyc sie tych suchych strakow, notabene to chyba bardziej nastawienie psychiczne bo jak wzielam i wrzucilam je do siatki to wygladaly pieknie, szczegolnie w sloncu, ale suche byly i martwe, szczegolnie jak mylam wlosy to czulam ta roznice pomiedzy nimi a odrostami. Kiedys natomiast, gdy scielam dready, a je farbowalam to scielam sie tak jak Ty na 3mm. I faceci, ktorzy twierdzili ze ich dziewczyna musi miec dlugie wlosy, najlepiej naturalne, czy mialam dready czy scielam sie 3mm tak samo za mna lazili. To nie jest kwestia wlosow a nastawienia. Oczywiscie slyszalam za plecami komentarze w stylu "jaka piekna dziewczyna, a co ze soba zrobila". Jesli Ty sie uzalasz nad soba to reszta widzi to jako minus, zrob z tego swoj atut. Dziewczyno za niedlugo bedzie lato, wiesz jaki to komfort miec takie wlosy? I jaka wygoda, ha! Jak sobie przypominam to i jeszcze ta mgielke na twarzy jak sie kapiesz i przetrzesz reka glowe, to juz w ogole. Zapytaj sie faceta czy kocha Ciebie, czy kochal Twoje wlosy i ze w zyciu roznie bywa, a wlosy za 2 miesiace odrosna. Bardziej mi sie wydaje, ze sie przejmuje opiniami w stylu "co kumple powiedza", a takie typy sa najgorsze. W kazdym razie co by nie bylo, plakac za nim nie warto. Ja ide do fryzjera i chce sie obaciac jak Twiggy Larwson, beda Ci wlosy odratac mozesz eksperymentowac z krotkimi, na prawde to nie tragedia, a duzo dziewczyn tak chodzi, juz nie wspomne o tym ze u modelek to wbrew pozorom bardzo czesty hairstyle.
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 10:48   #74
RazDwaTrzyMamCie
Zadomowienie
 
Avatar RazDwaTrzyMamCie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Przepraszam, że się wcinam
Wiszer, miałaś dredy Kiedyś myślałam, żeby sobie zrobić, ale mam pytanie. Czy nie ma jakiegoś innego sposobu, żeby je jakoś później rozplątać, bez ścięcia włosów?
RazDwaTrzyMamCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 11:31   #75
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

RazDwaTrzyMamCie ja mialam dready ponad 2 lata i nawet po takim czasie bylam w stanie je rozszczesac, ale byly mocno skrecone i opalone. Efekt rozczesania byl taki ze wlosy byly roznej dlugosci, najkrotsze okolo 12cm z tego co pamietam. Zreszta mozna jakis czas ich nie dokrecac, szczegolnie od glowy i jak zetniesz masz minimum 6cm. Jak ich nie opalasz to mozesz je calkowicie rozczesac, a potem podciac. Moja znajoma tak zrobila i miala wlosy przed ramiona. Ja po prostu chcialam sie z nimi pozegnac "jak nalezy" bo bardzo bylam do nich przywiazana .
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 11:36   #76
RazDwaTrzyMamCie
Zadomowienie
 
Avatar RazDwaTrzyMamCie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz. Nie wiem, czy odważę się na taką radykalną zmianę, ale coraz bardziej mnie to korci
RazDwaTrzyMamCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 16:57   #77
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Exclamation Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Witam, już wróciłam Przepraszam za tę długą nieobecność, ale dostałam bana za to że wstawiłam a później usunełam zdjęcia (jest to niszczenie forum) ...... hmm ok.

A wiec wracając do tematu włosy podrosły.. niezbyt dużo, ale już widać różnicę, choć myslalam ze bedzie ona wieksza .

Do tej pory:
-używałam ziołowego szamponu z czarnej rzepy za jakieś grosze (buteleczka wyglądem przypomina produkty za czasów mojej babuni, a szampon śmierdzi niemiłosiernie )
-do tego co 2 dzień ampułki z Joanny - Rzepa. Po nałożeniu czuje się straszną świeżość. Troche piecze ale uczucie jest super, aż się czuje "zimno". Nie potrafę tego opisać, takie odświerzenie jak z reklamy miętowych gum do żucia Na moje króciutkie włosy wmasowanie w skórę głowy nie stanowi żadnego problemu, wylewam ampułkę na włosy i rozprowadzam. Przy dłuższych włosach wydaje mi się że bedzie trudniej. Włosy pewnie się poplączą, bo trochę wysusza. Co do działania? Hmm nic nie zauważyłam. Dlatego nie kupiłam kolejnego opakowania.
-łykam skrzyp i pokrzywę - hmm szczerze? to nie wiem czy działa. Niby "włosy, skóra, paznokcie" - ale skoro na cerze ani po paznokciach nic nie zauważyłam, to pewnie na włosy też niewiele działa. Dzisiaj zakupiłam farmonę radical (nowe tabletki ? pani w drogerii polecila wiec wzielam). Jeśli podziałają dam znać

Pare dni temu przejżałam KWC i zakupiłam dziś:
-szampon seboradin lotion za około 17zł. (niby przyspiesza porost włosów, zobaczymy
-ampułki przyspieszające porost włosów Farmona Radical - za 15 ampułek około 35 zł
-odżywkę Fitomed (na odwrocie opakowania jest napisane, że głównym jej zadaniem jest przyspieszyc porost włosów) - około 10zł.

Wszystko oczywiście ziołowe i w pełni zgodne z naturą Bez żadnych chemicznych dodatków.

A więc od dziś zaczynam kurację. Właśnie nałożyłam pierwszą ampułkę od Farmony, nie czuć takiej świerzości jak przy Rzepie Joanny , w sumie to nic nie czuc. Tylko ładny zapach. Joanna strasznie brzydko 'pachniała'. Zobaczymy po 2 tygodniach. Po tylu niby zauważa sie rezuataty.

Buziaki wam A jak tam wasze zapuszczanie ?
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 20:14   #78
cristallina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: nightmare
Wiadomości: 81
GG do cristallina
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Wydaje mi się, że na efekty brania skrzypu czy pokrzywy trzeba poczekać dosyć długo więc nie ma się co zrażać (;.
__________________

cristallina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 11:05   #79
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Legally cieszy, że się nie poddajesz. ale błagam...kup Waxa (20 zł)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=267
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730
albo chociaż okelej rycynowy(5zł)!!!
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4302
one na prawde przyspieszają porost!! Pochwalam za przyjazne środowisku i naturalne kosmetyki!! a co do suplementów-
one raczej nie przyspieszaja porostu ale wzmacniają włosy. jednak nie zrażaj się tym,że na efekty brania tabsów trzeba czekać 1-2 miesiące.
Życzę dalszego, pozytywnego nastawienia- to połowa sukcesu
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 11:40   #80
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

hmm a nie będzie tego już za dużo ? nie chce tak strasznie ich obciążać i co chwile coś na nie ładowac... ?
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 17:43   #81
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Wax nakłada się na pół godziny przed myciem raz lub dwa w tygodniu. Więc w sumie nie ma jak przeciążyć. Nakłada się na skalp i owija ręcznikiem na pół godziny. To już pisze na wątku do którego podałam ci linka więc nie ma sensu się już powtarzać a olejek rycynowy ja daję na noc przed spaniem Ja mam cienkie wlosy i rano oprócz szamponu i odżywki nakładam Balsam a na końce serum a po powrocie ze szkoły wcieram seboradin niger lotion a przed spaniem olejek rycynowy. Wlosy mam do ramion
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 18:22   #82
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

okii dziekuje Ci bardzo
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 18:27   #83
gie17
Raczkowanie
 
Avatar gie17
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 133
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Wiesz, ja na pewno na taki krok jak Ty nie zdecydowalabym sie. Jeśli moje włosy bylyby tak zniszczone, obcielabym je, ale tak zeby zrobic chciaz najmniejsza kitke. Mysle ze dla ciebie tez byloby to lepsze rozwiazanie, bo sadze ze nie byloby az tak bardzo widac zniszecznia, a wlosy jednak by byly.

A jesli chodzi o Twojego chlopaka to na prwde okropnie sie zachowal. Nie mam po prostu slów, bylam w szoku jak to przeczytalam.

Uwazam ze najlepszym rozwiazaniem dla Ciebie bylby Nisim. Ja osobiscie go o nie uzywalam, bo niestety nie mam mozliwosci myc wlosów codziennie. Ale duzo o nim czytalam, wiele dziewczyn pisalo jakie daje efekty. Producent zapenia 40 iles % wiecej przyrostu i z tego co czytalam to faktycznie dziala. Majac tak krotkie wlosy na pewno zalezy Ci na jak NAJSZYBSZYM przyroscie chociaz centymetra i Nisim chyba jest w tej dziedzinie najlepszy.
__________________
Zapuszczam włosy
od 1 stycznia 2009


51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 cm

gie17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 19:01   #84
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Ależ nie ma za co ja tam nie wiem czy ten nisim to rozwiązanie. Kosztuje stówe a mi starczyłby na miesiac bo myje włosy codziennie. Uważam że prostymi, naturalnymi sposobami można dojść do wszystkiego. Żałuję że odstawiłam waxa na miesiąc(sama nie wiem czemu) i teraz widzę że to tylko to mi pomagało i rycyna. Już mam mój waxik, dzisiaj miałam jego dostawa i od razu jak tylko jutro wstanie słoneczko to ładuje go na łepetyne
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 19:12   #85
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Czytalam o Nisim.. wszyscy go zachwalają ale jak przyjdzie co do czego to nikt nie podaje konkretów. Znalazłam dużo takich samych komenatrzy na wizażu, kafeterii i innych forach. Posty były o takiej samej treści słowo w słowo. Jaki to on jest wspaniały i ''kupcie go od razu''. Wydawałoby się, że to reklamy..poprostu ktoś napisał tekst i wklejał go gdzie tylko możliwe... Ale nie wiem Dlatego boje się zaryzykować .. że to kolejny bubel.. .

Może ktoś z tutaj odwiedzających stosował NISIM i napisze mi konkrety?
(nie odsyłajcie mnie do innych wątków bo czytałam juz te o nisimie, niestety mało jest faktów.. ile dokładnie cm włosy rosły.. ) Bo jeśli to jest pół centymentra wiecej niż normalnie.. to ja dziekuje... Moge sobie kupić waxa, seboradin, ampłułki jakieś i da taki sam efekt a wyjdzie dużo taniej...
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:14   #86
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Popieram! Myślę że natura da z siebie więcej niż jakiś naładowany chemia szampon(nie mówię akturat o nisimie)
No konkretów się raczej nie doczekasz. Moja koleżanka z klasy zamiast odżywiać i regenerować poroz-pięcierzone końcówki to kupiła nisim na wzrost i mówi że to naładowane koksem sterydy do włosów. Hahaha wlosy jej raczej nie podrosły, fakt cóz się spodziewać po rozjaśnionych na calej dlugosci wręcz białych włosach które są zdrowe tylko 5 cm.od nasady....czasem śnią mi sie aż po nocach. No ale po nisimie zauważyłam że nniej się jej puszyły i miała dużo malutkich włosów wokół czoła ale mierzyła i urosly jak zazwyczaj- 1cm. może to kwestia diety...sama nie wiem.
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:29   #87
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Właśnie.. a więc przekonałaś mnie zupełnie. Jakby był jakiś oszałamiający efekt to bym kupiła. Ale tak.. dam sobie na luz.. Wole poczekać aż same odrosną.. łykam regularnie tabletki, myje je i używam ziołowych odżywek, ampułek. Wszystko zdrowe, nie ładuje w nich chemikaliów i mam nadzieję że niedługo się za to odpłacą.

Chociaż zaczełam używac szamponu Seboradin, ampułek z Farmony oraz odżywki ( o kurdę zapomniałam jak nazwa , jest wyżej, bo już o niej pisałam) i zauważyłam ze pojawil mi sie łupież ... a nigdy nie miałam z tym poblemu... Myslicie ze to chwilowe czy może coś "odstawić"?
Łeee.....
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:04   #88
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ampułki farmony to pewnie chodzi Ci o radical łupież? Oj nie dobrze. Może to po reakcja na nowy szampon seboradinu... Nie wiem... A i myślę że nie myjesz włosów codziennie! Przy twojej dlugosci wystarczy co drugi a nawet co trzeci dzień. Wróc może do poprzedniego szamponu, myślę że to nie jest wina ampułek. A co do witamin- brawo, niektóre panny ładują cuda na wlosy lecz od środka niczym sobie nie pomagają. Ja oprócz tabletek pije wysławianą przez wizazanki herbatkę pokrzywową. smak na początku nie pasował ale puzniej nawet nie Slodzilam bo tak mi posmakowalo wystarczy kubeczek dziennie.
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:11   #89
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Kupiłam pokrzywę do łykania. Łykam 1 dziennie po śniadaniu i mam z głowy Nie muszę się męczyc ze złym smakiem Bardzo polecam. 1 opakowanie kosztuje około 10 zł
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 05:33   #90
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Czy to jest sama pokrzywa? Bo ja szukam też czystego skrzypu polnego, brakuje go w moim suplemencie. A jaka nazwa tych tabletek? Może mają i skrzyp
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.