Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-16, 12:08   #31
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A czapka nie przyklepie?
Tez przyklepie wiec nosze kaptur
Baaa, mam nawet papier toaletowy w taki nadruk

Cytat:
Napisane przez Tor_Zireael Pokaż wiadomość
teraz nie wiem co bede nosic zimą... chyba wladuje sie w skórzane spodnie, bo cieplejsze od dzinsu i wielka, oblesna, stara parke, w ktorej wygladam jak mały partyzant
A mi jest zimno we wszelkich spodniach wiec spedze kolejna zime w legginsach + zakolanowkach/dlugich ocieplaczach i dwoch parach skarpet. Do tego na wielkie mrozy kozuch do kolan.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 12:14   #32
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

To ja zimę przechodzę w dużych swetrach, tregginsach i parce.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 12:51   #33
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

melduję się

ja bym chciała na zimę ciepłą parkę, ale chyba nie znajdę takiej w której nie będe wyglądać na +20kg
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 12:58   #34
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co myślicie o takich opaskach?

A w temacie pleacków, to ja bym przygarnęła taki jak w drugim załączniku. Niestety to z jakiegoś francuskiego bloga i to vintage .
nie w moim guście, ale na kimś na pewno wyglądają w porządku

ja kupiłam plecaczek w primarku pół roku temu, bo też na nie chorowałam, ale w brązowo-beżowo-czerwone azteckie wzory (nie rockowy, ale i tak bardzo mi się podoba). Baardzo mi się przydał w wakacje, zwłaszcza na wyjazdach. Chętnie przygarnęłabym taki czarny Przepiękne są w Topshopie, zawsze gdy tam zaglądam cierpię na ich widok (jak i połowy sklepu)

Cytat:
Napisane przez Tor_Zireael Pokaż wiadomość
a co sadzicie o jej spodniczce? wczoraj mierzylam ja w h&m, calkiem fajna do czarnej koszulki...
mi się podoba

ja na zime nigdy nie mogę kupic sobie ciepłego płaszcza więc chodzę w jesiennych niestety... Ale wszystkie mi się już sprały i wyglądają fatalnie, więc i tak muszę kupic coś w tym roku. Kupiłam też rok temu czarne futerko do bioder z atmosphere (ale w lumpeksie) z wieeelkim kapturem. Mimo że jest sztuczne to baardzo grzeje, jednyny mankament to taki że nie zakrywa tyłka więc na mega mrozy i tak jest do dupy.

Zniechęciłam się trochę do parek, bo wszyscy je teraz na potęgę kupują i będzie to samo co ze skórzanymi kurtkami.
Szkoda mi też wydawac 200-300 zł w sieciówce na gó*****ny płaszcz który nawet nie jest ocieplony... Piszę na wizażu o tym po raz setny chyba, ale nie da się kupic ocieplanego płaszcza w sklepie! (Puchowe a'la ludzik michellin mnie nie interesują)
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 13:49   #35
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Plecaki sa w sh, ja przyharnelam taki wiekszy z pseudoskory i sie przydaje na jakies mniejsze wyjazdy.

Ja na zime szukam skorzanych spodni rurek, ale slabo mi idzie. I zakupilam legginsy z welny merynosow, mam nadzieje, ze beda grzac.

Sztuczne futra fajnie grzeją, ale niestety przepuszczaja wiatr. jak mocno wieje to i tak mi zimno

Z plaszczami jest naprawde lipa. Teraz to juz 300 zl kosztuja takie bez grama welny
ja mam upatrzony online jakiejs nieznanej firmy, kupie pod koniec wrzesnia po powrocie z wyjazdu. Jak sie sprawdzi to polece
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 13:54   #36
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Tez przyklepie wiec nosze kaptur
Zazdroszczę Ci tego, też mam loki, ale uszy tak wrażliwe, że już teraz przy wiatrach muszę nosić czapkę .
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
To ja zimę przechodzę w dużych swetrach, tregginsach i parce.
Dla każdego coś dobrego
Cytat:
Napisane przez charlie charlie Pokaż wiadomość
melduję się

ja bym chciała na zimę ciepłą parkę, ale chyba nie znajdę takiej w której nie będe wyglądać na +20kg
To jest najgorszy problem w zimie Czuję się zawsze jak mały gruby pingwinek
Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
ja kupiłam plecaczek w primarku pół roku temu, bo też na nie chorowałam, ale w brązowo-beżowo-czerwone azteckie wzory (nie rockowy, ale i tak bardzo mi się podoba). Baardzo mi się przydał w wakacje, zwłaszcza na wyjazdach. Chętnie przygarnęłabym taki czarny Przepiękne są w Topshopie, zawsze gdy tam zaglądam cierpię na ich widok (jak i połowy sklepu)
Chyba naprawdę odkopię ten swój, ograniczę liczbę książek do szkoły i do parki/płaszcza będzie jak znalazł! I mój kręgosłup nie będzie tak cierpiał...
Cytat:
ja na zime nigdy nie mogę kupic sobie ciepłego płaszcza więc chodzę w jesiennych niestety... Ale wszystkie mi się już sprały i wyglądają fatalnie, więc i tak muszę kupic coś w tym roku. Kupiłam też rok temu czarne futerko do bioder z atmosphere (ale w lumpeksie) z wieeelkim kapturem. Mimo że jest sztuczne to baardzo grzeje, jednyny mankament to taki że nie zakrywa tyłka więc na mega mrozy i tak jest do dupy.

Zniechęciłam się trochę do parek, bo wszyscy je teraz na potęgę kupują i będzie to samo co ze skórzanymi kurtkami.
Szkoda mi też wydawac 200-300 zł w sieciówce na gó*****ny płaszcz który nawet nie jest ocieplony... Piszę na wizażu o tym po raz setny chyba, ale nie da się kupic ocieplanego płaszcza w sklepie! (Puchowe a'la ludzik michellin mnie nie interesują)
Miałam ten sam problem przy kupnie płaszcza dwa lata temu, po prostu same jakieś pikowane, świecące płaszcze dodające 20 kg co najmniej, porażka . Ale w końcu kupiłam po dłuuugich bojach płaszcz fioletowy do kolan za 140 zł na ryniaczu, na podszewce, grubszy, przechodziłam w nim mrozy i było okej.

Nie lubię tego też, ale chęć posiadania parki była po prostu silniejsza ode mnie.
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/

Edytowane przez solaola
Czas edycji: 2012-09-16 o 13:55
solaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 14:21   #37
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Ja bym chciała do szkoły taki plecak ale w sumie nigdzie nie znalazłam oprócz all a ceny są jak z kosmosu.. A tak to teraz mam zwykły czarny, bo torby to w sumie nie nosze czesto bo za ciężka jest.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 14:24   #38
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Tez przyklepie wiec nosze kaptur
Baaa, mam nawet papier toaletowy w taki nadruk



A mi jest zimno we wszelkich spodniach wiec spedze kolejna zime w legginsach + zakolanowkach/dlugich ocieplaczach i dwoch parach skarpet. Do tego na wielkie mrozy kozuch do kolan.
Też wolę kaptur, ale znalezienie płaszcza, który ma fason i kolor, który mi odpowiada + kaptur i nie jest za cienki na zimę graniczy z cudem

Wiedziałam, wiedziałam! Pewnie przerabiasz starbaksowe kubki na biżuterię - kolczyki, pierścionki, taaaak widzę to!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 14:28   #39
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Moja parka ma fajny kaptur, taki duży, że nie wieje w zimie nic ani nic (też mam kręcone włosy i po czapce mam tragedie na głowie).
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 14:40   #40
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Moja parka ma fajny kaptur, taki duży, że nie wieje w zimie nic ani nic (też mam kręcone włosy i po czapce mam tragedie na głowie).
A skąd masz taką fajną parkę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2284.jpg (48,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lybqv1H4YX1qa507wo1_1280.jpg (68,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lzj5u0mB871qlnz6uo1_1280.jpg (34,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m2f630HSci1qes1szo1_500.jpg (35,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m6ds44nXhm1rs4lqeo1_500_large.jpg (67,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m6nhovl74I1qdp053o1_500.jpg (41,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m6qc7k6KGl1qerbano1_500.jpg (25,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m13d63LSA51qfj0ndo1_500.jpg (51,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m61bzmSVkS1qerbano1_500.jpg (36,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m429feyzs51qg8woco1_500.jpg (24,5 KB, 21 załadowań)
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 14:51   #41
dystopia
Rozeznanie
 
Avatar dystopia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 787
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

a obczajcie tą, może komuś się spodoba http://store.orsay.com/kurtka-szary....%3Dcontentarea

ja w zeszłym roku właśnie w orsayu na wyprzedaży za 60 zł (!) kupiłam podobną do tej i naprawdę jest fajna i grzeje
dystopia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 14:53   #42
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Ja kupiłam w h&m. W sumie ona jest taka zwykła i właśnie jak się jej dotknie to jest cienka ale mnie w zimie grzeje.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 17:09   #43
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Też wolę kaptur, ale znalezienie płaszcza, który ma fason i kolor, który mi odpowiada + kaptur i nie jest za cienki na zimę graniczy z cudem

Wiedziałam, wiedziałam! Pewnie przerabiasz starbaksowe kubki na biżuterię - kolczyki, pierścionki, taaaak widzę to!
U mnie z kolorem raczej nie ma problemu - czarny jest zawsze Fason tez - na bazarze zawsze utrafie na klasyczny, najgorzej z duzym kapturem i ociepleniem.
O! Pomysl na biznes

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Szkoda mi też wydawac 200-300 zł w sieciówce na gó*****ny płaszcz który nawet nie jest ocieplony... Piszę na wizażu o tym po raz setny chyba, ale nie da się kupic ocieplanego płaszcza w sklepie! (Puchowe a'la ludzik michellin mnie nie interesują)
Totez ja nie kupuje kurtek w sieciowkach tylko u Chinczykow... Jakosc moze troche gorsza chociaz szczerze mowiac nie zauwazylam, ocieplenie podobne a cena trzy albo czterokrotnie nizsza.
Poza tym jak porownuje kurtki i plaszcze ze swoim kozuchem z prawdziwej skory to smiac mi sie chce jakie to wszystko cieniutkie.

Najbardziej chcialabym miec jakies fikusne futerko albo krotki kozuszek jak w zal. ale a) co z kapturem b) co z nerkami
Do parek juz nie mam serca, te w sklepach sa za drogie, na allegro strach kupowac bo moga byc cienkie albo znowu za male.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1714793_FFF_billiejeanstyle.jpg (119,1 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6294465783_0eef678d73_o.jpg (119,8 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6334177041_28c4ebaa5f_o.jpg (105,5 KB, 120 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 17:25   #44
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
U mnie z kolorem raczej nie ma problemu - czarny jest zawsze Fason tez - na bazarze zawsze utrafie na klasyczny, najgorzej z duzym kapturem i ociepleniem.
O! Pomysl na biznes



Totez ja nie kupuje kurtek w sieciowkach tylko u Chinczykow... Jakosc moze troche gorsza chociaz szczerze mowiac nie zauwazylam, ocieplenie podobne a cena trzy albo czterokrotnie nizsza.
Poza tym jak porownuje kurtki i plaszcze ze swoim kozuchem z prawdziwej skory to smiac mi sie chce jakie to wszystko cieniutkie.

Najbardziej chcialabym miec jakies fikusne futerko albo krotki kozuszek jak w zal. ale a) co z kapturem b) co z nerkami
Do parek juz nie mam serca, te w sklepach sa za drogie, na allegro strach kupowac bo moga byc cienkie albo znowu za male.
Ale dość dużo by trzeba było zainwestować, żeby te wszystkie kubki zdobyć, chyba że będziesz z kosza wyjmować .
Ja nie lubię futer, jakoś kompletnie mi się nie podobają.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 18:03   #45
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Też mam problem z zimowymi okryciami. Tylko, że juz zakupiłam sobie parkę idealną - czarną, chyba jesienną, ale w miarę ciepłą, więc nosze ją też zimą. Na dodatek ma wiązanie w pasie, to mnie nie pogrubia za bardzo. Tylko teraz chciałabym sprawić sobie jeszcze taką w kolorze khaki...

A na większe mrozy kupiłam sobie rok temu futro z załącznika. Domyślam się, że na tym forum zwolenniczek nie znajdzie, ale ja mam okrutną słabość do takich infantylnych rzeczy, więc się skusiłam. Noszę je do czarnych legginsów/rajstop i koturnów, żeby nie wyglądać całkiem jak przedszkolak. Ale i tak dzieci pokazują na mnie palcem, krzycząc 'mamo, też chcę takie!'
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fur.jpg (46,1 KB, 118 załadowań)
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 18:21   #46
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
Też mam problem z zimowymi okryciami. Tylko, że juz zakupiłam sobie parkę idealną - czarną, chyba jesienną, ale w miarę ciepłą, więc nosze ją też zimą. Na dodatek ma wiązanie w pasie, to mnie nie pogrubia za bardzo. Tylko teraz chciałabym sprawić sobie jeszcze taką w kolorze khaki...

A na większe mrozy kupiłam sobie rok temu futro z załącznika. Domyślam się, że na tym forum zwolenniczek nie znajdzie, ale ja mam okrutną słabość do takich infantylnych rzeczy, więc się skusiłam. Noszę je do czarnych legginsów/rajstop i koturnów, żeby nie wyglądać całkiem jak przedszkolak. Ale i tak dzieci pokazują na mnie palcem, krzycząc 'mamo, też chcę takie!'
Jak nie lubię futer i wszelkich cętkowanych/panterkowych i w sumie innych zwierzęcych motywów, tak to mi się podoba . Ale na mnie nie, na kimś szczupłym musi świetnie wyglądać . Gdzie takie kupiłaś? Ja chciałam kupić taki czapko-szalik właśnie w tym stylu - uszy kota, misia itd.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 18:29   #47
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
A na większe mrozy kupiłam sobie rok temu futro z załącznika. Domyślam się, że na tym forum zwolenniczek nie znajdzie, ale ja mam okrutną słabość do takich infantylnych rzeczy, więc się skusiłam. Noszę je do czarnych legginsów/rajstop i koturnów, żeby nie wyglądać całkiem jak przedszkolak. Ale i tak dzieci pokazują na mnie palcem, krzycząc 'mamo, też chcę takie!'
wow fajne nie pogardziłabym! skąd to?
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 18:53   #48
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
nie w moim guście, ale na kimś na pewno wyglądają w porządku

ja kupiłam plecaczek w primarku pół roku temu, bo też na nie chorowałam, ale w brązowo-beżowo-czerwone azteckie wzory (nie rockowy, ale i tak bardzo mi się podoba). Baardzo mi się przydał w wakacje, zwłaszcza na wyjazdach. Chętnie przygarnęłabym taki czarny Przepiękne są w Topshopie, zawsze gdy tam zaglądam cierpię na ich widok (jak i połowy sklepu)



mi się podoba

ja na zime nigdy nie mogę kupic sobie ciepłego płaszcza więc chodzę w jesiennych niestety... Ale wszystkie mi się już sprały i wyglądają fatalnie, więc i tak muszę kupic coś w tym roku. Kupiłam też rok temu czarne futerko do bioder z atmosphere (ale w lumpeksie) z wieeelkim kapturem. Mimo że jest sztuczne to baardzo grzeje, jednyny mankament to taki że nie zakrywa tyłka więc na mega mrozy i tak jest do dupy.

Zniechęciłam się trochę do parek, bo wszyscy je teraz na potęgę kupują i będzie to samo co ze skórzanymi kurtkami.
Szkoda mi też wydawac 200-300 zł w sieciówce na gó*****ny płaszcz który nawet nie jest ocieplony... Piszę na wizażu o tym po raz setny chyba, ale nie da się kupic ocieplanego płaszcza w sklepie! (Puchowe a'la ludzik michellin mnie nie interesują)

dokładnie
jedyna dość ciepla parka z podpinka jest w zarze za ok 800zl, a miesiac wczesniej kupilam u nich parke bez podpinki, myslalam,z e sie pochalastam
moja stara z fishbone, ma chyba 10 lat, ale jest mega ciepła, a teraz od lat jak macam te zimowe kurtki/plaszcze to to jest na brytyjska zime, taka ok plus 4C i leciutka mżawkę, gdzie ja zasuwałam w bluzie podbitej futrem, a laski w metrze spotkalam w miniowkach i sandalkach

macie tak, ze wymyslicie sobie jakis outfit, ubieracie sie i efekty sa dokladnie nie takie jakbyscie chcialy?
niby wszystko ok, tylko klimat niezupełnie TEN...

Edytowane przez Tor_Zireael
Czas edycji: 2012-09-16 o 18:55
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 18:59   #49
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Jestem i ja Już IV część, idziemy jak burza!

Cytat:
Napisane przez solaola Pokaż wiadomość
Poza tym, zauważyłyście, że większość zdjęć ze stylizacji to te z krótkimi spodenkami? Szkoda trochę, bo pogoda już będzie coraz gorsza...
Trzeba będzie się przeprosić z rajstopami i legginsami...
Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
no tak, ale do większości wystarczy założyc rajstopy, jesienne buty i okrycie i voila!
zazdroszczę miejsca w szafie

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1347745415 a ta pani dlaczego ma guzik w rozporku rozpięty?
Może wcześniej zjadla obfity obiad?
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Przecież podpis jest "w mojej ulubionej tonacji kolorystycznej"...no i pasuje do płaszczyka. I wszystko jasne, a Wy się znów czepiacie, no wiecie co...
Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Grube rajstopy grzeją lepiej niż niejedne jeansy (które z kolei na ujemnych temperaturach sztywnieją i trzymają chłód). Ale i tak często chodzę w spodniach zimą, chociaż to kwestia tego, że jestem rano tak nieprzytomna że tylko nakładam na siebie spodnie i sweter bez namysłu
Być może grzeją lepiej tylko ja się zawsze strasznie grubo czuję w takich bardzo rajstopach...czasami zakładam, ale nie za często. Zresztą, ja zimą pod spodnie i tak zakładam cieniutkie legginsy, takie 'rajstopowe', bo bym zamarzła.
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A mi jest zimno we wszelkich spodniach wiec spedze kolejna zime w legginsach + zakolanowkach/dlugich ocieplaczach i dwoch parach skarpet. Do tego na wielkie mrozy kozuch do kolan.
I ciepło ci jest w legginsach? Chyba musisz je mieć bardzo grube?

A jeśli chodzi o kurtkę na zimę, to ja mam całkiem ciepły płaszcz, ale już mi się przejadł I też chciałam kupić jakąś ciepła parkę, ale (1) ceny mnie przerażają, przynajmniej w sieciówkach, (2) jak mi doda ze 20 kg, a popada śnieg to będę wyglądać jak żywy bałwan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (77,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lyputoFc5T1qjr302o1_500.jpg (28,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m8ddbd8Llr1r4mskao1_500.jpg (27,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m8dv5zDhAC1qbu209o1_500.jpg (36,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m8evikFSPg1qbwiabo1_500.jpg (28,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m8gvvhkO5c1qamnojo1_500.jpg (23,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m8h1p409Al1qamnojo1_500.jpg (92,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m8kal2ruEa1qamnojo1_500.jpg (42,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m8ko07SwNw1qi412so1_500.jpg (35,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m8ofdePdPO1qamnojo1_500.jpg (29,0 KB, 30 załadowań)
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 19:01   #50
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m8ru204Ry31qamnojo1_500.jpg (45,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m9h2hvtTYG1qhqecbo1_500.jpg (65,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m9o1x8yri51ql3h4go1_500.jpg (54,1 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m9wn10tqzd1qh9n5lo1_500.jpg (48,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m88lthYZNq1qamnojo1_500.jpg (17,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m94ztizhrr1qamnojo1_500.jpg (58,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m721535B2F1qa9o8bo1_500.jpg (30,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ma4zrvHq8r1qj6yu8o1_500.jpg (52,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ma5wuzjixf1qamnojo1_500.jpg (45,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ma7fm1jUff1qamnojo1_500.jpg (52,3 KB, 42 załadowań)
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 19:02   #51
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ma8p5vsOOJ1qzeqeno1_500.jpg (37,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ma8p569JoU1qzeqeno1_500.jpg (22,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ma9erlOUYR1qamnojo1_500.jpg (57,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ma9fbuC9uF1qhyj4so1_500.jpg (24,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ma97keOn2z1qamnojo1_500.jpg (47,4 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ma97x92lQy1qamnojo1_500.jpg (23,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ma805nMWaP1qamnojo1_500.jpg (27,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_maa1y55Vc61qamnojo1_500.jpg (54,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_maadpr4k5S1qlgn6ho1_500.jpg (46,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mab89x7sYN1qamnojo1_500.jpg (63,3 KB, 39 załadowań)
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 19:27   #52
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Dzień dobry w części IV. Jakoś przywiązałam się do tego wątku i zaglądam regularnie tylko na ten i lumpeksowy.
Już planujecie garderobę na zimę? Dla mnie to zawsze trauma, nie cierpię dźwigać na sobie kilogramów ubrań. Zimą będę nosić wielkie swetry, podkoszulki, legginsy, zakolanówki i kozaki za kolano z filcową wkładką - to ostatnie spisuje się rewelacyjnie. A już czuję po sobie jesień - gardło boli, w nosie gryzie.
Zauważyłam, że sporo dziewczyn z tego wątku nakręciło się na wyrzucanie starych ubrań. Wakacje to dobra rzecz, można się za porządki na spokojnie wziąć. Szkoda tylko, że już nie mam tyle czasu, co ostatnio (praktyki).
Wyjeżdżając na weekend, zakupiłam "Hot Moda& Shopping" i tam jest masa skórzanych i ćwiekowanych ubrań. Boli tylko, że, jak to określił mój TŻ, styl rockowo-metalowy stał się teraz mainstreamowy.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 19:51   #53
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość

A na większe mrozy kupiłam sobie rok temu futro z załącznika. Domyślam się, że na tym forum zwolenniczek nie znajdzie, ale ja mam okrutną słabość do takich infantylnych rzeczy, więc się skusiłam. Noszę je do czarnych legginsów/rajstop i koturnów, żeby nie wyglądać całkiem jak przedszkolak. Ale i tak dzieci pokazują na mnie palcem, krzycząc 'mamo, też chcę takie!'
Właśnie na kimś wysokim i chudym to musi wyglądać mega

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Dzień dobry w części IV. Jakoś przywiązałam się do tego wątku i zaglądam regularnie tylko na ten i lumpeksowy.
Już planujecie garderobę na zimę? Dla mnie to zawsze trauma, nie cierpię dźwigać na sobie kilogramów ubrań. Zimą będę nosić wielkie swetry, podkoszulki, legginsy, zakolanówki i kozaki za kolano z filcową wkładką - to ostatnie spisuje się rewelacyjnie. A już czuję po sobie jesień - gardło boli, w nosie gryzie.
Zauważyłam, że sporo dziewczyn z tego wątku nakręciło się na wyrzucanie starych ubrań. Wakacje to dobra rzecz, można się za porządki na spokojnie wziąć. Szkoda tylko, że już nie mam tyle czasu, co ostatnio (praktyki).
Wyjeżdżając na weekend, zakupiłam "Hot Moda& Shopping" i tam jest masa skórzanych i ćwiekowanych ubrań. Boli tylko, że, jak to określił mój TŻ, styl rockowo-metalowy stał się teraz mainstreamowy.
Ja mam tylko nadzieję, że znajdę więcej takich właśnie swetrów na zimę czyli jakby wyciągnięte zostały z kosza. W tamtym roku tylko 3 takie znalazłam..
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 19:52   #54
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Szperałam po necie i znalazłam jakieś ciekawe aukcje, może komuś się przyda

Cekinowe mini :
http://szafa.pl/c11149290-zlota-band...-cekinowa.html
http://szafa.pl/c10754030-zara-trf-cekinowa-mini.html

Kurtki skórzane, ramoneski itp. :
http://www.ebay.pl/itm/BNWT-MISS-SEL...item43b38d10b1
http://www.ebay.pl/itm/Topshop-Ladie...item41654cced8
http://www.ebay.pl/itm/Womens-Vintag...item41694c6e23
http://www.ebay.co.uk/itm/New-Women-...item4169b6fa07
http://allegro.pl/religion-skorzana-...620248880.html
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 20:01   #55
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Dzień dobry w części IV. Jakoś przywiązałam się do tego wątku i zaglądam regularnie tylko na ten i lumpeksowy.
Już planujecie garderobę na zimę? Dla mnie to zawsze trauma, nie cierpię dźwigać na sobie kilogramów ubrań. Zimą będę nosić wielkie swetry, podkoszulki, legginsy, zakolanówki i kozaki za kolano z filcową wkładką - to ostatnie spisuje się rewelacyjnie. A już czuję po sobie jesień - gardło boli, w nosie gryzie.
Zauważyłam, że sporo dziewczyn z tego wątku nakręciło się na wyrzucanie starych ubrań. Wakacje to dobra rzecz, można się za porządki na spokojnie wziąć. Szkoda tylko, że już nie mam tyle czasu, co ostatnio (praktyki).
Wyjeżdżając na weekend, zakupiłam "Hot Moda& Shopping" i tam jest masa skórzanych i ćwiekowanych ubrań. Boli tylko, że, jak to określił mój TŻ, styl rockowo-metalowy stał się teraz mainstreamowy.
to prawda, też mnie to boli, ale niestety nic się z tym nie zrobi... trendy ustala "góra", kijem wisły nie zawrócisz

a o chorowaniu proszę nic nie mówic, właśnie siedzę chora, opatulona w wielki sweter

obiecałam komuś że wstawię tu zdjęcia moich lumpeksowych swetrów, tak więc proszę bardzo, sory za fatalną jakośc, mój brzuch, syf w łazience i rajstopy bordowy z Atmosphere, czarny z dorothy perkins.
ale i tak muszę kupic więcej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (83,8 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (81,5 KB, 165 załadowań)
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2012-09-16 o 20:04
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 20:08   #56
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
A na większe mrozy kupiłam sobie rok temu futro z załącznika. Domyślam się, że na tym forum zwolenniczek nie znajdzie, ale ja mam okrutną słabość do takich infantylnych rzeczy, więc się skusiłam. Noszę je do czarnych legginsów/rajstop i koturnów, żeby nie wyglądać całkiem jak przedszkolak. Ale i tak dzieci pokazują na mnie palcem, krzycząc 'mamo, też chcę takie!'
Fajne Mam slabosc do ciuchow z uszkami ale niestety nie pasuja do mnie.

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ale dość dużo by trzeba było zainwestować, żeby te wszystkie kubki zdobyć, chyba że będziesz z kosza wyjmować


Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
I ciepło ci jest w legginsach? Chyba musisz je mieć bardzo grube?
Nie, takie zwykle imitujace skore ale do tego grube zakolanowki i plaszcz + sweter do pol uda albo kozuch do kolan. Kiedys nosilam dlugie plaszcze i dlugie spodnice bez rajstop.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 20:44   #57
dystopia
Rozeznanie
 
Avatar dystopia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 787
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
a o chorowaniu proszę nic nie mówic, właśnie siedzę chora, opatulona w wielki sweter

obiecałam komuś że wstawię tu zdjęcia moich lumpeksowych swetrów, tak więc proszę bardzo, sory za fatalną jakośc, mój brzuch, syf w łazience i rajstopy bordowy z Atmosphere, czarny z dorothy perkins.
ale i tak muszę kupic więcej
też się właśnie przeziębiłam, masakra jakaś o_O

a swetry piękne!
dystopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 21:02   #58
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
Też mam problem z zimowymi okryciami. Tylko, że juz zakupiłam sobie parkę idealną - czarną, chyba jesienną, ale w miarę ciepłą, więc nosze ją też zimą. Na dodatek ma wiązanie w pasie, to mnie nie pogrubia za bardzo. Tylko teraz chciałabym sprawić sobie jeszcze taką w kolorze khaki...

A na większe mrozy kupiłam sobie rok temu futro z załącznika. Domyślam się, że na tym forum zwolenniczek nie znajdzie, ale ja mam okrutną słabość do takich infantylnych rzeczy, więc się skusiłam. Noszę je do czarnych legginsów/rajstop i koturnów, żeby nie wyglądać całkiem jak przedszkolak. Ale i tak dzieci pokazują na mnie palcem, krzycząc 'mamo, też chcę takie!'
cudowne skąd ? <3
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 21:18   #59
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Tor_Zireael Pokaż wiadomość
macie tak, ze wymyslicie sobie jakis outfit, ubieracie sie i efekty sa dokladnie nie takie jakbyscie chcialy?
niby wszystko ok, tylko klimat niezupełnie TEN...
been there, done that, bought the t-shirt

a moje futro jest z zeszłorocznej kolekcji z Asosa, nie wiem czy dalej takie mają. i niestety nie jest ani taka chuda jak modelka, ani wysoka w ogólnie pojętym znaczeniu.

abiblabla świetny ten bordowy lubię takie zwykłe swetrzyska w swetrowe wzory, które są dopasowane i nie pogrubiają.
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 21:50   #60
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

abiblabla super ten bordowy sweter

Te futerka co wrzucałyście też fajne, ale ja w takich rzeczach wyglądam jak prostytutka

Ja na zimę mam wełniany płaszcz kupiony na targu, cieplutki Tylko z dołem mam zawsze problem, wiecznie wciskam wełniane rajty pod dżinsy, ale w tym się strasznie niewygodnie chodzi, z kolei szorty mi się wydają jakoś nie na każdą okazję odpowiednie, a spódnicy fajnej na zimę jeszcze mi się nie udało znaleźć...
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.