Czwartek 11 sierpnia, godz. 18.00 - spotkanie Wizażanek w Wawie! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 13:52   #301
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Czwartek 11 sierpnia, godz. 18.00 - spotkanie Wizażanek w Wawie!

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Mi najbardziej odpowiada spotkanie na poczatku wrzesnia a to ze względów finansowych. Sprawa jest prosta, nie mam zupełnie pieniędzy. Obecnie wydatek na piwko czy kawkę jest dla mnie nieopłacalny, bo mogłabym za to kupic chleb. Muszę wytrzymać jeszcze 2 tygodnie i wtedy luzik
O, Shem, ja wlasnie mialam do Ciebie pisać PW.
A nie mialabys ochoty wyskoczyc kiedyś na disco? Do Clubu70 gdzie na tygodniu wstep jest za darmo.
http://www.club70.pl/
Piwa ani kawki nie musialabys kupowac, wystarczyloby ze malabys ochote potanczyc

Oczywiscie propozycje kieruje takze do innych warszawskich Wizazanek ktorym nie przeszkadza muzyka w "starszym" klimacie

Ja bym mogla chodzic nawet codziennie ale niestety moi znajomi wymiekaja i nie daja rady tak czesto
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:58   #302
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Czwartek 11 sierpnia, godz. 18.00 - spotkanie Wizażanek w Wawie!

Ja bardzo chetnie wyskoczę, bo już dawno nie byłam, a potańczyć bardzo lubię. Klub wygląda mi na super miejsce i aż sie napaliłam. Ale jednak będę musiała skombinować skąds te 10 zł żeby kupic sobie cos do picia, bo jak sie zgrzeje to warto by było czymś sie ochłodzic.

Kto jeszcze chce isć?
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 14:08   #303
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Czwartek 11 sierpnia, godz. 18.00 - spotkanie Wizażanek w Wawie!

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ja bardzo chetnie wyskoczę, bo już dawno nie byłam, a potańczyć bardzo lubię. Klub wygląda mi na super miejsce i aż sie napaliłam. Ale jednak będę musiała skombinować skąds te 10 zł żeby kupic sobie cos do picia, bo jak sie zgrzeje to warto by było czymś sie ochłodzic.

Kto jeszcze chce isć?
Cola kosztuje piataka . Duże piwo z sokiem 8 zł.
Ale najwazniejsze ze wstep za friko. Ja wczoraj bylam na salsie. Dzis jest ladies night i kurs cha-chy, mamby i samby o ile sie nie myle (a juz mi sie nie chce sprawdzac na stronie), jutro jest rock&roll, a w piatek jakies stare przeboje (i wstep za darmo tylko dla pan w sukienkach ).

Agata, a ty kiedy bys była chętna ?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 14:10   #304
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Czwartek 11 sierpnia, godz. 18.00 - spotkanie Wizażanek w Wawie!

Jak dobrze rozumiem, to Ines miedzy slowami stawia napoje chlodzace, a Shemreolin udaje ze tego nie widzi :P:P:P
echh szkoda ze Gliwice sa tak daleko, uwielbiam takie kluby
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 14:11   #305
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Czwartek 11 sierpnia, godz. 18.00 - spotkanie Wizażanek w Wawie!

Ines, ty masz gg? Bo jakby co to będziemy mogły pogadac tez na gg, zamiast nabijać tu posty. Ja mogę isć w piatek, bo mój misio jedzie sobie wtedy na działkę z kumplami. Czemu i ja miałabym nie mieć czegos z życia Fajnie by było sie przebrać. Mi jest całkiem dobrze w takich wielkich okularach, rozpuszcze włosy, założę kiecuszkę i pójdziemy w tan
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 14:13   #306
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Czwartek 11 sierpnia, godz. 18.00 - spotkanie Wizażanek w Wawie!

A mówię wam jak mnie biodra bolą po tej wczorajszej salsie .
Bardzo sympatycznie tam jest
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 14:16   #307
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Czwartek 11 sierpnia, godz. 18.00 - spotkanie Wizażanek w Wawie!

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ines, ty masz gg? Bo jakby co to będziemy mogły pogadac tez na gg, zamiast nabijać tu posty. Ja mogę isć w piatek, bo mój misio jedzie sobie wtedy na działkę z kumplami. Czemu i ja miałabym nie mieć czegos z życia Fajnie by było sie przebrać. Mi jest całkiem dobrze w takich wielkich okularach, rozpuszcze włosy, założę kiecuszkę i pójdziemy w tan
Mam gg moja droga ale przeciez tu chodzi o to aby narobic ochote na spotkanie i zabawe innym Warszawiankom .
O, juz sie odezwalas na gygy
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 14:33   #308
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Czwartek 11 sierpnia, godz. 18.00 - spotkanie Wizażanek w Wawie!

Warszawianki, powstał nowy wątek dotyczący naszych spotkań
Oto link:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66465

Liczymy na was
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 18:29   #309
Teri
Raczkowanie
 
Avatar Teri
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 216
Dot.: Czwartek 11 sierpnia, godz. 18.00 - spotkanie Wizażanek w Wawie!

Dobywam ten stary watek, ale dopiero dzisiaj mam okazje zajrzec do Internetu (swiadoma absolutnie, ze Wy juz od tygodnia wymieniacie wrazenia). Bardzo bylam zla, ze podroz przeciagnela mi sie tak fatalnie - te polgodziny, na ktore moglam sobie pozwolic uplynely tak szybko! (Dzieki Demoniku, ze podkreslilas moje poswiecenie , dodam tylko, ze "u mnie" bylo 36 stopni C i w W-wie przezylam prawdziwy szok termiczny.)

Przyjemnosc tego spotkania przerosla moje wszelkie oczekiwania - moze dlatego, ze nie docenialam znajmosci internetowych - wydawalo mi sie, ze ide na spotkanie z nieznajomymi (ktore mnie przerazaja), a na miejscu poczulam sie tak swobodnie. Dziewczyny bylyscie tak sympatyczne! Teraz bede bardziej sie starac, co by trafiac w spotkania! Dzieki Anetko za tak sensowna organizacje - zagubiona na Starowce moglam po prostu do Ciebie zadzwonic (czy wspomnialam, ze jednak lepiej wyglasz w blond wloskach, jakie prezentowalas na spotkaniu?)

Demonik, Ines, wasze atawarki nie oddaja slusznosci Waszemu urokowi, Shemreolin, moj znajomy chomik twierdzi, ze masz zdecydowanie za malo siersci jak na chomicza pieknosc, ale zabki bardzo sliczne , a mnie sie podobasz w calosci i bez siersci - przepraszam, ze nie wymieniam pozostalych wizazanek z imienia, ale wiele mi umknelo w takim biegu.

Pozdrawiam
T.
Teri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 18:50   #310
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Czwartek 11 sierpnia, godz. 18.00 - spotkanie Wizażanek w Wawie!

Cytat:
Napisane przez Teri
Dobywam ten stary watek, ale dopiero dzisiaj mam okazje zajrzec do Internetu (swiadoma absolutnie, ze Wy juz od tygodnia wymieniacie wrazenia). Bardzo bylam zla, ze podroz przeciagnela mi sie tak fatalnie - te polgodziny, na ktore moglam sobie pozwolic uplynely tak szybko! (Dzieki Demoniku, ze podkreslilas moje poswiecenie , dodam tylko, ze "u mnie" bylo 36 stopni C i w W-wie przezylam prawdziwy szok termiczny.)

Przyjemnosc tego spotkania przerosla moje wszelkie oczekiwania - moze dlatego, ze nie docenialam znajmosci internetowych - wydawalo mi sie, ze ide na spotkanie z nieznajomymi (ktore mnie przerazaja), a na miejscu poczulam sie tak swobodnie. Dziewczyny bylyscie tak sympatyczne! Teraz bede bardziej sie starac, co by trafiac w spotkania! Dzieki Anetko za tak sensowna organizacje - zagubiona na Starowce moglam po prostu do Ciebie zadzwonic (czy wspomnialam, ze jednak lepiej wyglasz w blond wloskach, jakie prezentowalas na spotkaniu?)

Demonik, Ines, wasze atawarki nie oddaja slusznosci Waszemu urokowi, Shemreolin, moj znajomy chomik twierdzi, ze masz zdecydowanie za malo siersci jak na chomicza pieknosc, ale zabki bardzo sliczne , a mnie sie podobasz w calosci i bez siersci - przepraszam, ze nie wymieniam pozostalych wizazanek z imienia, ale wiele mi umknelo w takim biegu.

Pozdrawiam
T.
Teri nareszcie jesteś
Strasznie milo ze do nas wtedy wpadlas zbłąkana owieczko .
I bardzo sie ciesze ze masz takie pozytywne wrazenia (to tak jak my )

__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.