Tz zaproszony na wesele, ja nie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 13:50   #1
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898

Tz zaproszony na wesele, ja nie


Witam
Znajomy tz z bylej pracy, (tz zmienil prace miesiac temu) ktorego bardziej traktowal jak dobrego przyjaciela robi wesele. Tz o tym wiedzial juz od ponad roku i cieszyl sie, ze pojdziemy. Wczoraj przyszlo zaproszenie tylko dla niego. Ups. Dla mnie nie. Tz oczywiscie rozzalony i barzo zly stwierdzil, ze nie idzie beze mnie i ze na wyjazd kawalerski tez nie pojedzie.
Dodam, ze jest to wesele angielskie i zaproszenie jest nie na ceremonie i kolacje, a tylko na wieczorna impreze poweselna. Wiem ze tylko jeden znajomy z jego pracy dostal zaproszenie z zona, reszta ponoc pojedyncze, nawet inny znajomy, ktory jest zonaty.

Zastanawiam sie jak cala ta sytuacje potraktowac. Mam uniesc sie duma i mu odradzic pojscie czy doradzic, zeby jednak szedl? Co myslicie?
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:56   #2
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Unieść się dumą i niczego mu nie doradzać.
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:56   #3
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Nie widzę problemu, niech idzie sam - może to będzie skromne wesele, wiesz zaprosić 10 bliskich znajomych, a 25 osób (czyli ci sami z partnerkami i ew dziećmi) robi sporą różnicę
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:00   #4
Nightflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 105
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Zastanawiam sie jak cala ta sytuacje potraktowac. Mam uniesc sie duma i mu odradzic pojscie czy doradzic, zeby jednak szedl? Co myslicie?
A sama nie masz rozumu, że pytasz ludzi z internetów o to jak się zachować? Rób to, co uważasz za zgodne z Twoimi uczuciami, przekonaniami...
Ale skoro nie masz własnego zdania, to idąc z duchem wizażu polecę: rzuć go, bo został zaproszony bez Ciebie!
Nightflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:00   #5
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Re: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Nie wiem czy wesele duze czy male i jaki system zapraszania byl. Dodam ze nie siedzieli bysmy przy zadnych stolach, przypuszczalnie jedynie tanczyli w namiocie, jedzenia nie bedzie, chyba ze bufet. Ja nie znam tych ludzi, ale tztowi bylo bardzo przykro ze ten znajomy nic nawet osobiscie nie wspomnial.
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2013-05-13 o 09:37
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:04   #6
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Nie bywam na angielskich przyjęciach poweselnych, to nie znam standardów, ale skoro nie jest to impreza przy stole i nie płaci się od talerzyka, to trochę dziwne, że Cię pominięto. A czy przypadkiem nie istnieje w Waszych kręgach taki zwyczaj, że małżeństwa dostają zaproszenia imienne, a niezamężni mogą przyjść z kim chcą?
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:11   #7
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

To jest tak:

-niezaproszenie oficjalnej połówki na oficjalne wesele z rozsyłanymi zaproszeniami to jest fopa-wtopa
(chyba że podwójne zapr. z osobą towarzyszącą, co jest standard dziś, jeśli nie imienne)
-ale nie obowiązek, czyli mają prawo i tak
-Ty nic z tym nie zrobisz, więc po co zaczynać
-TŻ reaguje normalnie w sumie
-ale jak pójdzie, też dobrze, może ew. zabawić krócej

Więc no problem.
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 14:15   #8
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez Nightflower Pokaż wiadomość
A sama nie masz rozumu, że pytasz ludzi z internetów o to jak się zachować? Rób to, co uważasz za zgodne z Twoimi uczuciami, przekonaniami...
Ale skoro nie masz własnego zdania, to idąc z duchem wizażu polecę: rzuć go, bo został zaproszony bez Ciebie!
A Ty nie wiesz, że forum jest m.in. po to, żeby się poradzić? Nie musisz od razu na Autorkę naskakiwać
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:16   #9
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Skoro impreza ma się odbywać w namiocie to może po prostu mają ograniczoną liczbę miejsc.
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:30   #10
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Nie widzę problemu, niech idzie sam - może to będzie skromne wesele, wiesz zaprosić 10 bliskich znajomych, a 25 osób (czyli ci sami z partnerkami i ew dziećmi) robi sporą różnicę
Dokładnie... Niestety takie realia, chcesz zaprosić rodzinę i najbliższych przyjaciół, a nagle okazuje się, że wychodzi impreza jak na dworze królewskim. Nie chcąc rezygnować z obecności bliskich, trzeba tak ciąć koszta...

Niech idzie. Rozumiem, że czułabyś się urażona, gdyby wszyscy szli z partnerkami a tylko Ty zostałabyś pominięta. W tej sytuacji jednak nie widzę problemu
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:51   #11
ahoooj
Raczkowanie
 
Avatar ahoooj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 326
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Też wydaje mi się, że bez sensu robić halo, widocznie znajomi Twojego tż robią wesele w skromnym gronie przyjaciół i może mają ograniczoną ilość miejsc/ograniczone fundusze, albo po prostu chcą się bawić w towarzystwie osób, które znają bardzo dobrze, bez dodatkowych "gapiów". Mi byłoby bardzo przykro, ale zachęcałabym tż na pójście, w końcu państwo młodzi mają prawo zapraszać kogo chcą.
ahoooj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 14:57   #12
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Witam
Znajomy tz z bylej pracy, (tz zmienil prace miesiac temu) ktorego bardziej traktowal jak dobrego przyjaciela robi wesele. Tz o tym wiedzial juz od ponad roku i cieszyl sie, ze pojdziemy. Wczoraj przyszlo zaproszenie tylko dla niego. Ups. Dla mnie nie. Tz oczywiscie rozzalony i barzo zly stwierdzil, ze nie idzie beze mnie i ze na wyjazd kawalerski tez nie pojedzie.
Dodam, ze jest to wesele angielskie i zaproszenie jest nie na ceremonie i kolacje, a tylko na wieczorna impreze poweselna. Wiem ze tylko jeden znajomy z jego pracy dostal zaproszenie z zona, reszta ponoc pojedyncze, nawet inny znajomy, ktory jest zonaty.

Zastanawiam sie jak cala ta sytuacje potraktowac. Mam uniesc sie duma i mu odradzic pojscie czy doradzic, zeby jednak szedl? Co myslicie?
wiesz co Anglicy chyba tak maja juz, mysmy na swieta bozego narodzenia mieli podobna sytuacje. Brat mojego TZ-ta ma dziewczyne Angielke, mieszka z nia w Anglii i zaprosili tylko mojego TZ-ta, a ja zostalam wielka niezaproszona. Potem niby Tz wywalczyl ze ja tez moglam ostatecznie z laski przyjechac, ale atmosfera byla taka, ze nozem mozna bylo ciac.

Ktos mi mowil, ze ta nacja ma takie zagrywki, angielski savoir vivre srednio mi zaimponowal.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:59   #13
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:02   #14
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

dlaczego facet nie zapyta kumpla, dlaczego tak?
nie radź mu, niech zrobi jak zechce.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:09   #15
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Re: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Ale durne.
Jeden dostal z zona a inni bez?

DZIWNE.

Ja bym nie poszla,a tz jak chce to niech idzie,ale ma jaja i nie chce isc.
I jest ok.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

ps: ja tez bym zapytala kumpla o co chodzi,bo to nie bardzo sie robi ta sytuacja..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:10   #16
booombelek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyną.
Wiadomości: 8 711
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

sama mieszkam w Anglii i uczestniczę w dużej ilości wesel zawodowo. Czy Ci znajomi tż Cię znają? jeśli nie, nie ma co się obrażać i dziwić, że nie zostałaś zaproszona, tak już mają.
Pracując na takich angielskich przyjęciach nawet w namiotach często spotykam się z osobami samotnymi w trakcie wesela, to jest Anglia, to nie Polska, że trzeb zaprosić z osobą towarzyszącą.
booombelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:26   #17
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ktos mi mowil, ze ta nacja ma takie zagrywki, angielski savoir vivre srednio mi zaimponowal.
Hmm. Tu się akurat z Tobą zgodzę.
Dziwne w sumie i wszystkiemu wbrew, ale jakoś tak.
No to masz Autorko odpowiedź dlaczego.
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:33   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Możliwe że to kwestia kulturowa, tak jak dziewczyny tu piszą... No z naszej perspektywy to dziwne, ale jeśli w Anglii taki jest zwyczaj, że zaprasza się tylko osoby, które zna się osobiście, to chyba nie ma co się obrażać... TŻ niech zrobi jak chce, nic mu nie doradzaj ani nie odradzaj.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:44   #19
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Tzn. ja chciałam wyrazić to, że biorą przykład z królowej nie w tym, co trzeba Myślałam kiedyś że Englishman to jak u Stinga, ale widzieliśmy ich kiedyś w Polsce na weselu i czynili chyba wszystkie możliwe błędy
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 15:52   #20
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Yyy niby dlaczego nie można zaprosić tylko jednej osoby? Zrozumiałam, że są znajomymi, a nie przyjaciółmi, a pan młody nawet autorki nie zna. Też bym wolała kameralną imprezę w towarzystwie ludzi, których lubię i którzy będą faktycznie cieszyć się moim szczęściem. Jeśli zna się i lubi obie osoby z pary, to oczywiście kulturalnie jest zaprosić ich razem, ale w tym przypadku raczej nie ma takiego obowiązku, zwłaszcza że w Anglii mogą być inne zwyczaje.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:58   #21
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Z resztą dla mnie to takie polaczkowate - jak znajoma z uczelni brała ślub to w USC pojawiła się grupka osób z uczelni, chyba nikomu do łba nie przyszło żeby partnerów ciągać. To samo na weselu, po co z partnerami... Jak to są dalsi znajomi, z pracy czy uczelni to jest tylko fanaberia party żeby chodzić wszędzie razem. Jak zaprasza grupkę np 7 osób z uczelni to z sympatii do nich - skoro się znają mogą się bawić razem, a jakby każdy miał przywlec swoje partnerki i dzieci to by się z tego zrobiło wesele po pierwsze na 300 osób, po drugie każdy by siedział w swojej parce i koniec.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 16:05   #22
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 540
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Nie widze tutaj powodu do rozpaczy, nie zostałaś zaproszona, trudno, po co robić wielkie halo.

Może to wynikać z różnicy kulturowej albo z ograniczonych funduszy, powody mogą być różne.
Niech Twój partner idzie sam i tyle.
__________________
Ferrari 458 Italia
Barcelona 28.06.13

Odchudzam się:
Jest: 57 kg
Cel: 50 kg
Lulla12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 16:20   #23
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Są różne typy przyjęć weselnych. Dla rodziny, dla najważniejszych osób, nieoficjalne itp. itd. Tutaj zapraszali kolegów z pracy więc niezręcznie rozwiązali to.
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 17:32   #24
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Nic mu nie doradzaj, facet jest dorosły, rozum swój ma i niech robi co chce.

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wesele duze czy male i jaki system zapraszania byl. Dodam ze nie bedziemy siedziec przy zadnych stolach bedziemy przypuszczalnie w namiocie i bedziemy tanczyc, jedzenia nie bedzie, chyba ze bufet. Ja nie znam tych ludzi, ale tztowi bylo bardzo przykro ze ten znajomy nic nawet osobiscie nie wspomnial.
niczego nie "będziecie'" tylko najwyżej twój TZ będzie o ile pójdzie bo Ciebie nikt nie zaprosił
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 18:26   #25
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Z resztą dla mnie to takie polaczkowate - jak znajoma z uczelni brała ślub to w USC pojawiła się grupka osób z uczelni, chyba nikomu do łba nie przyszło żeby partnerów ciągać. To samo na weselu, po co z partnerami... Jak to są dalsi znajomi, z pracy czy uczelni to jest tylko fanaberia party żeby chodzić wszędzie razem. Jak zaprasza grupkę np 7 osób z uczelni to z sympatii do nich - skoro się znają mogą się bawić razem, a jakby każdy miał przywlec swoje partnerki i dzieci to by się z tego zrobiło wesele po pierwsze na 300 osób, po drugie każdy by siedział w swojej parce i koniec.
W pełni się z Tobą zgadzam!
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 19:12   #26
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Ja jego kolegę jestem w stanie zrozumieć, nie ma takiego przymusu żeby zapraszać obcych sobie ludzi jeśli chcą mieć kameralny ślub.
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 19:17   #27
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Re: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Eyo mialam na musli 'bysmy siedzieli'. Tz wyslal znajomemu smmsa z zapytaniem czemu zaprosil tylko go poki co nie dostal odpowiedzi ja tymczasem powiedzialam mu, zeby sam zadecydowal czy chce isc. Doszlismy tez do wniosku ze lepiej by bylo gdyby ten znajomy powiadomil go jakos wczesniej, wyjawiajac powody takiej a nie innej decyzji. A tak to tz bardzo sie rozczarowal i zawiodl na nim, ze dostal zaproszenie sam.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 19:23   #28
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Z resztą dla mnie to takie polaczkowate - jak znajoma z uczelni brała ślub to w USC pojawiła się grupka osób z uczelni, chyba nikomu do łba nie przyszło żeby partnerów ciągać. To samo na weselu, po co z partnerami... Jak to są dalsi znajomi, z pracy czy uczelni to jest tylko fanaberia party żeby chodzić wszędzie razem.
nie zgadzam się z Tobą... Jeżeli zapraszam znajomych i wiem że mają oni swoich partnerów, partnerki, żony czy mężów to chyba oczywiste że daję zaproszenie dla nich dwojga. Nie uważasz że jest to nietaktem zaprosić taką osobę samą? Co innego, jeśli ktoś rzeczywiście robi skromne wesele i po prostu nie stać go na to aby zaprosić więcej osób
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 20:04   #29
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Cytat:
Napisane przez mesta93 Pokaż wiadomość
nie zgadzam się z Tobą... Jeżeli zapraszam znajomych i wiem że mają oni swoich partnerów, partnerki, żony czy mężów to chyba oczywiste że daję zaproszenie dla nich dwojga. Nie uważasz że jest to nietaktem zaprosić taką osobę samą? Co innego, jeśli ktoś rzeczywiście robi skromne wesele i po prostu nie stać go na to aby zaprosić więcej osób
Tylko tutaj piszemy o innym kraju, z odmiennym podejściem, dlatego wymagać od nich dostosowywania się do polskich zwyczajów.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 20:12   #30
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Tz zaproszony na wesele, ja nie

Nie nie uważam że to nietakt zaprosić jedną osobę. Mam wielu znajomych. Nie wyobrażam sobie zaprosić grupki znajomych z całą ich rodziną jeśli zapraszam grupę z tego samego kręgu np moją grupkę z liceum - mogą się świetnie bawić bez swoich połówek w licealnym gronie i ze mną, nie uschną bez partnerek przez jedną noc (chyba że są ze sobą związani?). Wesele to impreza jak każda inna, nie jakieś podniosłe hiper party dla całej planety. Na wszystkie imprezy też nie przychodzą z partnerami bo po prostu a) nie ma takiej potrzeby (na licealne spotkania nie zabierają żon i dzieci) b) lubimy bawić się w swoim znanym gronie c) im to nie przeszkadza. Dla mnie wesele to impreza. Jak każda inna.

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2013-05-10 o 20:14
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.