Jesteście lubiane...? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-15, 16:20   #31
Ginchy
Raczkowanie
 
Avatar Ginchy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 388
Dot.: Jesteście lubiane...?

Mnie nie cierpią. Dziewczyny z zawiści prawią mi tylko o moich mankamentach urody i zmianach charakteru nie cierpiących zwłoki, a faceci uciekają gdzie pieprz rośnie mysląc o mnie jak o wiedźmie z Blair.
Ogólnie to nie wierze już nikomu, przyjaźnie się tylko z moja schizofrenią, wszedzie węszę spiski, a w domu nad kotłem wypluwam zaklecia na pobratymców którzy sie na mnie odwrócili.
Ginchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 18:22   #32
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Jesteście lubiane...?

Hmmm... Trudne pytanie... Powiem to, co mówią mi ludzie na mój temat. Otóż pzreważnie ludzie, kiedy mnie nie znają, uważają,że jestem niefajną, bo wyglądam na zarozumiałą osobkę, patrzącą na wszytskich z góry No i z pozoru ponoć wyglądam na taką, ktora się "sadzi" z racji wyglądu Jednak kiedy mnie poznają, od razu zmieniają zdanie i sami mi o tym mówią , bo są w szoku, że taka pozornie zarozumiala kobitka może być taką uśmiechniętą, miłą, sympatyczną, rozgadaną i kontaktową osóbką i, że taka atrakcyjna dziewczyna może być tak wartościową osobą I wtedy słyszę, że jestem z.a.j.e.b.i.s.t.a zarowno z wyglądu jak i z charakteru To są słowa osob, ktore mnie poznały i powiedzialy mi to prosto w oczy
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 18:34   #33
dominisia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Jesteście lubiane...?

jestem lubiana?? hmmm.... w gronie moich znajomych jestem uwielbiana... lecz jeśli mnie nie znają to już jest róznie... przeważnie jestem uważana za osobę baaardzo pewną siebie tzw napinara...ale sie tym nie przejmuje bo mnie nie znają a przeciesz pozory mylą
dominisia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 18:56   #34
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Jesteście lubiane...?

Myslę,że jestem lubiana Da się ze mną jeszcze wytrzymać
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:11   #35
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: Jesteście lubiane...?

Ciężko tak samą siebie oboektywnie oceniać Ale chyba jednak jestem lubiana osobą.. pomimo moich paru wad (a może więcej niż tylko paru? ) staram się nie wchodzić w konflikty z ludzmi i nie mieć wrogów. Oczywiście takie sytuacje czasami się zdarzają.. ale dbam o to by były sporadyczne i jeśli zaczynam mieć z kimś "złe" stosunki, to dzieje się to zazwyczaj z naprawde ważnego powodu, nie lubie kłótni i sporów o błahostki. Mam dużo znajomych, mało przyjaciół - ale to dlatego że bardzo oszczędnie używam tego miana
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:37   #36
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Jesteście lubiane...?

Uwazam ,ze jestem lubiana, przyjmuje to za aksjomat i nie wnikam w to jak jest naprawdę.
A tak serio chyba tak, chociaż trudno to samemu obiektywnie ocenić
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:54   #37
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: Jesteście lubiane...?

hmmm ja sie tak teraz zastanawiam i wychodzi mi na to, że jestem lubiana ale w kregu swoich znajomych.Mam kilka kumpelek z ktorymi moge świrowa bo jak jestem w towarzystwie znanych osob to nie mam zachamowań znaczy tańcze śpiewam zartuje i takie tam Schody zaczynają sie kiedy znajde sie w obcej grupie wtedy to mogiła, nie umiem sie otworzyc ,rozmawiać a co dopiero zartować;/Bardzo w sobie tego nie lubie,ale taka juz jestem. Wielu ludzi uwaza ze jestem dziwna ale jest kilku ludzików którzy mnie kochaja(i vice versa) Wiec jak ktoś przebywa ze mna troche jest cierpliwy i poczeka az sie rozkrece bo mam chyba szanse ze mnie polubi
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 20:01   #38
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Jesteście lubiane...?

Generalnie jestem lubiana, chociaż pewnie są i tacy którzy najchętniej zrobili by ze mnie laleczkę voodoo

Ale co tam, i tak jest świetnie
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 20:44   #39
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: Jesteście lubiane...?

Kto się czubi ten się lubi, więc chyba jestem lubiana....
__________________

I nic we mnie i nic koło mnie
Kiedy się dziwić przestanę
Kiedy się dziwić przestanę
Będzie po mnie.

Wszystko jest możliwe.
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 20:50   #40
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Jesteście lubiane...?

Ogolnie jestem lubina choc.... wiem ze sa osoby które sympatia mnie nie darza i wzajemnie
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 21:09   #41
m@rusi@
Raczkowanie
 
Avatar m@rusi@
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 84
Dot.: Jesteście lubiane...?

Nie bardzo. Zawsze zachowuję dystans i trzymam się na uboczu. Nawet w stosunku do bliskich osób.
m@rusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 21:14   #42
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Jesteście lubiane...?

Ja chyba raczej jestem ludziom obojętna, nie jestem typem duszy towarzystwa, jestem zamknięta i nieufna. Ale z drugiej strony też, nie potrzebuję mnóstwa osób wokół siebie, wystarczą mi najbliżsi Taka już jestem
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 17:46   #43
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Jesteście lubiane...?

jestem. Czemu - nie wiem. Tak jest i juz.
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 15:58   #44
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Jesteście lubiane...?

Nie potrafię dopowiedzieć na to pytanie Od początku studiów bardzo się zmieniłam, dorosłam, nie zależy mi już na sympatii wszystkich i przez to nie jestem zbyt lubiana. Stwierdziłam, że brakuje mi czasu na moich wieloletnich przyjaciół, więc nowych nie potrzebuję i przez to jestem trochę na dystans, zrażam do siebie nawet wspaniałe osóbki Jest około 10 osób, o których wiem, że mnie lubią i to mi wystarczy Nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości i gdybym chciała mogłabym być uwielbiana - potrafię być słodka, ale po prostu mi się nie chce Staram się tylko dla moich starych znajomych, których kocham i dla paru osób, które przebiły się przez moją skorupę, więc należy im się
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 17:13   #45
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Jesteście lubiane...?

nie wiem sa osoby ktore lubie i wiem, ze one mnie tez. reszta srednio (albo wcale) mnie obchodzi. mysle, ze zeby mnie polubic trzeba mnie trochę poznac i wiedziec, co w moim zachowaniu jest typowe, "moje", a co nie
tez mam podobna ceche jak impresona - potrafie zniechecic sie do ludzi jesli na poczatku cos mnie w danym czlowieki zirytuje. i stanowczo za czesto mowie to co mysle.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 18:27   #46
allen15
Rozeznanie
 
Avatar allen15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z zachodu Polski :)
Wiadomości: 587
Dot.: Jesteście lubiane...?

Cytat:
Napisane przez Anulala
hmmm ja sie tak teraz zastanawiam i wychodzi mi na to, że jestem lubiana ale w kregu swoich znajomych.Mam kilka kumpelek z ktorymi moge świrowa bo jak jestem w towarzystwie znanych osob to nie mam zachamowań znaczy tańcze śpiewam zartuje i takie tam Schody zaczynają sie kiedy znajde sie w obcej grupie wtedy to mogiła, nie umiem sie otworzyc ,rozmawiać a co dopiero zartować;/Bardzo w sobie tego nie lubie,ale taka juz jestem. Wielu ludzi uwaza ze jestem dziwna ale jest kilku ludzików którzy mnie kochaja(i vice versa) Wiec jak ktoś przebywa ze mna troche jest cierpliwy i poczeka az sie rozkrece bo mam chyba szanse ze mnie polubi
ja mam po prostu identycznie!!
Ale mnie to w sobie denerwuje Bo ludzie nie mają dla mnie cierpliwosci, aby mnie poznac i po prostu dają sobie spokoj bo przeciez " jestem jakas dziwna " Mozecie mi powiedziec co jest tego przyczyną ?
__________________
Augustow
Wracam za 10 dni juz tesknie
buziaki *
allen15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 19:26   #47
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Jesteście lubiane...?

nie wiem pół na pół?
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 20:59   #48
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: Jesteście lubiane...?

Cytat:
Napisane przez allen15
ja mam po prostu identycznie!!
Ale mnie to w sobie denerwuje Bo ludzie nie mają dla mnie cierpliwosci, aby mnie poznac i po prostu dają sobie spokoj bo przeciez " jestem jakas dziwna " Mozecie mi powiedziec co jest tego przyczyną ?

sama sie zastanawiam co jest przyczynai doszłam do wniosku ze po prostu niesmiałośc i nieumiejetnośc odnajdywania sie w nowych sytuacjach.I tego bardzo nie lubie;/;/;/;/;/ Chciałabym byc przebojowa znać wszystkich być mega kontaktowa kobita ale zamiast tego jestem JA.Wszyscy maja mnie za niesmiała,nudna dziewczynke średnie to jest;/ ALe musze pochwalić sie ze pracuje nad soba, bo z przerazeniem stwierdziłam ze sa dni kiedy czuje sie samotna!!;/
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 10:06   #49
allen15
Rozeznanie
 
Avatar allen15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z zachodu Polski :)
Wiadomości: 587
Dot.: Jesteście lubiane...?

Cytat:
Napisane przez Anulala
sama sie zastanawiam co jest przyczynai doszłam do wniosku ze po prostu niesmiałośc i nieumiejetnośc odnajdywania sie w nowych sytuacjach.I tego bardzo nie lubie;/;/;/;/;/ Chciałabym byc przebojowa znać wszystkich być mega kontaktowa kobita ale zamiast tego jestem JA.Wszyscy maja mnie za niesmiała,nudna dziewczynke średnie to jest;/ ALe musze pochwalić sie ze pracuje nad soba, bo z przerazeniem stwierdziłam ze sa dni kiedy czuje sie samotna!!;/
ja tego u siebie nienawidzę
__________________
Augustow
Wracam za 10 dni juz tesknie
buziaki *
allen15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 10:22   #50
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Jesteście lubiane...?

lubią i nie lubią. czasami irytuje ludzi swoim podejsciem do zycia, czasami im sie to podoba.
mysle ze mnie nie lubia kiedy sie smieje, kiedy podchodze do jakiejs sprawy na luzie,kiedy wydziwiam
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 10:22   #51
Paris
Zadomowienie
 
Avatar Paris
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 012
Dot.: Jesteście lubiane...?

Ja tak samo jak windykatorka...znajomych mam niewielu, czy jestem lubiana to nie wiem, napewno parę osób mnie lubi Przyjaciół jako takich od serca też nie mam, ani nie jestem popularna. Kiedyś koleżanka spytała się mnie, czy mam jakichś osiemnastoletnich kolegów, ja odparłam, że nie. Siedemnastoletnich? - też nie. Dziwnie się na mnie spojrzała. Nie wiem, czy starsi znajomi to jakiś super szpan? Ja mam kochaną rodzinę, kochaną siostrę, kuzynkę, kuzyna itd i to mi w zuperłności wystarcza i wiem też, że oni mnie nigdy nie zawiodą.
__________________
That's life, that's what all the people say.
You're riding high in April,
Shot down in May
But I know I'm gonna change that tune,
When I'm back on top, back on top in June...
Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:50   #52
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Jesteście lubiane...?

uważam, że nie wzbudzam pozytywnego tzw. 'pierwszego wrażenia'

niemniej, te osoby, które ja lubię, lubią i mnie, a to mi w zupełności wystarcza. Resztą się nie interesuję.
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 23:28   #53
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: Jesteście lubiane...?

Cytat:
Napisane przez allen15
ja tego u siebie nienawidzę

nie mozna tak mowic, jak u Ciebie sytuacja wyglada podobnie jak u mnie to nie jest jeszcze tak źle.Pamietaj masz kilku naprawde fajnych przyjaciół reszta przyjdzie z czasem
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 07:41   #54
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Jesteście lubiane...?

ciężko mi napisać, czy jestem lubiana...
wiem, że wiele osób mnie nie lubi z uwagi na mój osobisty stosunek do nich (wyrażając sie jaśniej... na niektóre typy osób mam "alergię")
co do reszty? heh... mam kilka bliższych mi osób... można nawet powiedzieć przyjaciółek
ale znając życie jest też wiele takich, którzy śmieją się do mnie i rozmawiają normalnie a za chwilę śmieją się ze mnie obgadując za plecami...
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 08:30   #55
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Jesteście lubiane...?

Hmm...Te osoby które mnie dobrze znaja lubią mnie,ale nie ma ich dużo
Trzymię ludzi na dystans,jestem dość nieufna,więc cięzko mnie bliżej poznać.
Mam swoją rodzinkę,brata,z którym rozumiem się w pół słowa,mojego TŻ i przyjacółkę taką "od serca". Reszta to znajomi. Lubię poznawać ludzi,nawiazywac kontakty,ale przez moją "blokadę" przepuszczam bardzo mało osób.
I dobrze mi z tym.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 18:25   #56
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Jesteście lubiane...?

Czy jestem lubiana? Hmm.. wydaję mi się, że raczej nie bardzo. Ciężko zawierać mi nowe znajomości z powodu nieśmiałości w dodatku nie mam zbyt wielu znajomych Owszem... mam parę osób zaufanych, z którymi mogę się spotkać i pogadać, ale niestety... ich liczbę mogę pokazać na palcach jednej ręki Jestem jeszcze młoda, więc myślę, że to się jeszcze zmieni
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 18:45   #57
kasiek1331
Raczkowanie
 
Avatar kasiek1331
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 125
Dot.: Jesteście lubiane...?

Ja chyba jestem dość lubiana, ale przez osoby, które dość dobrze mnie znają. Oczywiście są osoby które mnie nienawidzą (z wzajemnościa), ale raczej ludzie mnie lubią. Chociaż po ostatniej akcji z moją 'przyjaciółką' to już nie wiem... Często też lubią mnie osoby, które ja nie bardzo i doczepiają się jak rzepy

Wole wierzyć, że jestem lubiana

PS. Sory za moje 'inteligentne' wypowiedzi, mózg mi się przegrzał.
__________________
Bo ja nie mam co robić i będę głupie podpisy wymyślać
kasiek1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 19:39   #58
allen15
Rozeznanie
 
Avatar allen15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z zachodu Polski :)
Wiadomości: 587
Dot.: Jesteście lubiane...?

Cytat:
Napisane przez Anulala

nie mozna tak mowic, jak u Ciebie sytuacja wyglada podobnie jak u mnie to nie jest jeszcze tak źle.Pamietaj masz kilku naprawde fajnych przyjaciół reszta przyjdzie z czasem
mam nadzieje, ze przyjdzie dziekuje
ale to bywa takie wkurzające
__________________
Augustow
Wracam za 10 dni juz tesknie
buziaki *
allen15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 19:52   #59
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Jesteście lubiane...?

Raczej nie.Przynajmniej nie na pierwszy widok.Nie mam problemu z zawieraniem znajomości, ale czesto ludzie mylą sie co do mnie.Przykład:
Byłam na imprezie z kumpelą i po "kilku głębszych" bawiłysmy sie z dziewczynami , ktore znalysmy do tej pory tylko z widzenia , jedna powiedziała mi szczerze :"jak Cie nie znałam myślałam , ze jesteś wredna , nie wiedziałam ,ze jestes taka zaje***"
bawilysmy sie do rana
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 19:54   #60
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: Jesteście lubiane...?

Hmmm wydaje mi się, że jestem lubiana ale oczywiście nie przez wszystkich moich znajomych Wiem, że niektórych ludzi denerwuje mój charakter. Zaliczają się do nich osoby raczej poważne i spokojne. Irytuje ich to, że prawie zawsze jestem roześmiana, pyskata i mówię to co myśle. Głównie chodzi tu o szkołe i moje zachowanie na lekcjach (Ale już się poprawiłam). Moi bliscy znajomi lubią mnie za to, że jestem baaardzo wesoła, rozgadana i otwarta Bez problemu zawieram nowe znajomości właśnie dzięki wcześniej wymienionym cechom. A to są słowa moich kolegów, koleżanek: Jesteś nienormalna, wykręcona, poryta, itp. ale pozytywnie Osobiście lubię swój charakter, ale wiem, że muszę nad nim popracować i zmienić niektóre zachowania. Jestem dość wybuchowa, wredna, pyskata i zawsze mam coś do powiedzenia Co często nie wychodzi mi na dobre, a potem są problemy... Rozpisałam się troszke heh.
Pozdrawiam cieplutko!!
*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.