E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzień - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-02, 15:21   #31
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Jeszcze będą m.in. zapachy Gapa, tam jeszcze ich nie wpisałam i one będą w 1 kolejności - Lavender Tea, Lover, Mandarin Jasmin i Coconut Tuberose
Tylko tak jak pisałam, łączenie jest możliwe, ale w danym czasie, kiedy mam aktualne rozbiórki, bo muszę wszystko z tych porozsyłać, żeby móc założyć wątek z Gapami - niestety I jeszcze będzie Ferragamo Fascinating Night - tzn. czekam na potwierdzenie odbioru odlewki Tripa, jak je dostanę, to mogę założyć wątek i wtedy ten dany zapach ( w ramach 4 aktualnie przeprowadzanych rozbiórek) można by było połączyć

No i też nie wiem jak z Esperysem, poczekamy jeszcze do nd i zobaczymy, jakby z nim nie wyszło to założyłabym wątek z czymś innym - może z Rosa Flamenca, mam próbkę, zaraz potestuję

Chociaż mam nadzieję, że i z Esperysem się uda
Ok, dzięki, idę poczytać co to za zapachy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 21:54   #32
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ok, dzięki, idę poczytać co to za zapachy
Nie ma za co Rozbiórka Tripa zakończona, zaraz założę wątek z Ferragamo Fascinating Night
Sauvignonne na dniach zamówię, pewnie jeszcze w weekend, a Esperysa dopiero jak będzie komplet, poczekam do niedzieli - i w nd bym zamieściła rozliczenie
Z atomkami się przeliczyłam jak zwykle, miałam przerwę i cio i wydawało mi się, że trochę ich jeszcze jest, a tu się okazało, że 10ml żadnego, ale wczoraj zamówiłam , po weekendzie pewnie będą Pisałam, że wys. raczej bliżej 15-tego, ale może uda się szybciej Chciałabym bardzo, bo najchętniej przed świętami zrobiłabym rozbiórki tych 4 Gapów i kilku zapachów A. Goutal
Zobaczymy czy nadal potrafię tak błyskawicznie się ogarnąć, porobić wszystko i ponadawać
Wątek z Ferragamo będzie za jakieś 5-10 minut

A i zapraszam po wolne mililitry Esperysa
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 13:20   #33
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

to ja wezmę 5ml esperysa, tak jak Ci pisałam razem z ferragamo
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 13:25   #34
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
to ja wezmę 5ml esperysa, tak jak Ci pisałam razem z ferragamo
Super To może się uda, ja mogę tak jeszcze z 5ml więcej niż planowałam, ale więcej już nie czyli jeszcze 10-15ml Esperysa
__________________

Edytowane przez pozzzziomka
Czas edycji: 2011-12-03 o 13:27
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 22:02   #35
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

No i nie wiem co zrobić ... Na pewno nie zrobię tak, że kupię Esperysa, gdy nie wszystkie ml są rozebrane, z 2 jednak strony tak się na niego nastawiłam Miałam poczekać do niedzieli i nie chcę w nieskończoność czekać, a kupno, że później ktoś się zgłosi na pozostałe ml nie bardzo, bo tak zostałam ze zbyt dużą ilością ml kiedyś w innych rozbiórkach.
Proponuję tak, żeby nie przedłużać, rozbiórkę Esperysa wstrzymam, wyszarzę, przez co będę mogła założyć kolejny wątek - zaraz założę z D&G Feminine, na all. jest u spr. sprzedawcy w dobrej cenie, a do Esperysa wróciłabym po Gapach i A. Goutalach, może do tego czasu ktoś się namyśli, a ml dla Was oczywiście będą, do tego czasu może i sample zamówię, to będzie pewnie łatwiej z rozbiórką A do czasu ponownej rozbiórki dowiem się jak powinnam zrobić, czy odświeżyć wtedy ten wątek czy mogę założyć nowy
Jakby ktoś chciał połączyć wys. z D&G, to zapraszam.
Jak tylko będzie komplet na D&G, mam nadzieję że szybciej z tym zapachem pójdzie, bo bardziej znany ..., to zamieszczę rozliczenie, najprawdopodobniej już jutro, a Sauvignonne zamówię dzisiaj/jutro

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Założyłam wątek z D&G Dolce&Gabbana for women, jakby ktoś chciał połączyć https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578125
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 15:26   #36
zirarel
Raczkowanie
 
Avatar zirarel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

mi właściwie zależało na tym Esperysie, i nie wiem co teraz mam zrobić. jakoś nie opłaca mi sie brac 2,5ml zapachu i drugie tyle dac za wysyłkę. Wiem, ze to są małe kwoty, ale nastawilam sie na dwa sample. Wiesz kiedy konkretnie wróciłabyś do Esperysa? Wolałabym łączone, a D&G mnie nie interesuje
__________________
Przygarnę wszelkie odlewki Aqua Allegoria
zirarel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 15:47   #37
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Cytat:
Napisane przez zirarel Pokaż wiadomość
mi właściwie zależało na tym Esperysie, i nie wiem co teraz mam zrobić. jakoś nie opłaca mi sie brac 2,5ml zapachu i drugie tyle dac za wysyłkę. Wiem, ze to są małe kwoty, ale nastawilam sie na dwa sample. Wiesz kiedy konkretnie wróciłabyś do Esperysa? Wolałabym łączone, a D&G mnie nie interesuje
Ogólnie wpisy są wiążące, bo informowałam, że Esperys dojdzie do skutku w określonej syt. , ale to taka ilość, że żaden problem - już wykreślam , a do Esperysa wrócę za jakiś czas, pewnie od razu po rozbiórkach zapachów A. Goutal, czyli styczeń, wtedy mogę dorobić Twój samplerek
Sauvignonne zamówione, powinno jutro dojść, atomki też już przyszły - tak jak planowałam pewnie przed 15tym nadam, w weekend mam zjazd, więc nie dam rady nic, ale na wt/śr wszystko powinno być gotowe, ja też chcę jak najszybciej, bo łudzę się, że 8 flakonów jeszcze zdążę przed świętami
Zaraz zamieszczę rozliczenie

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Rozliczenie gotowe, zaraz wstawię do 1 posta, w załączniku, jest 1 do wszystkich wątków, żeby było łatwiej to ogarnąć Mam nadzieję, że błędów nie ma, policzyłam sample, ale nie wiem jak to wyjdzie przede wszystkim z odlewkami Cindy, nie wiem czy tyle sampli będzie, bo w 1 kolejność muszą pójść na to, co było najpierw wpisane, jeśli tyle nie będzie, to część będzie w at. Małgosi na razie nie liczyłam D&G, bo rozumiem, że to jest po prostu nie usunięta część przy edycji posta, to chyba tyle, zaraz porozsyłam pw, mam nadzieję, że przelewy uda Wam się szybko porobić, bo po weekendzie, tak jak pisałam chciałabym nadać i najlepiej od razu wszystko, a i dosyłajcie proszę adresy do wys. + numery tel. oraz najlepiej odnotowujcie w wątku fakt wykonania przelewu - taką samą wiadomość zamieszczam we wszystkich wątkach, więc nie wszystkie inf. są istotne w danym wątku
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 16:41   #38
__nika__
Wtajemniczenie
 
Avatar __nika__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 012
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Przelew zlecony
__________________

__nika__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 18:03   #39
sylwiaaaaa83
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwiaaaaa83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warmia i UK
Wiadomości: 2 515
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

pieniądze w drodze
sylwiaaaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 19:10   #40
ewikk
Rozeznanie
 
Avatar ewikk
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 749
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

kasa w drodze(razem z kasą za D&G)
__________________
Koty. Koty są miłe.
T. Pratchett
ewikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 22:32   #41
Beciula19
Raczkowanie
 
Avatar Beciula19
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Pieniążki wysłane
Beciula19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 11:24   #42
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Przelew w drodze
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 23:20   #43
pestka1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 220
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

przelew w drodze
pestka1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 15:20   #44
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Cytat:
Napisane przez __nika__ Pokaż wiadomość
Przelew zlecony
Cytat:
Napisane przez sylwiaaaaa83 Pokaż wiadomość
pieniądze w drodze
Cytat:
Napisane przez ewikk Pokaż wiadomość
kasa w drodze(razem z kasą za D&G)
Cytat:
Napisane przez Beciula19 Pokaż wiadomość
Pieniążki wysłane
Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Przelew w drodze
Cytat:
Napisane przez pestka1971 Pokaż wiadomość
przelew w drodze
Dziękuję

Mam nadzieję, choć nie wiem czy się uda, ale wierzę w to, że na 90% jutro nadam, bardzo bym chciała jutro, bo wtedy wszystko by doszło przed weeekendem i wtedy jeszcze w pt mogłabym ruszyć z wątkiem z Gapami, które chciałabym nadać przed świętami
Dzisiaj co prawda nie mam czasu, żeby się zająć odlewkami, ale wieczorem ogarnę wpłaty i czy wszystkie adresy mam i obym te sample znalazła, to przede wszystkim i jutro ( mam luźniejszy dzień) powinnam wszystko zdążyć odlewki, pakowanie, żeby jutro nadać - postaram się bardzo, trzymajcie kciuki
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 11:17   #45
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Zaktualizowałam wpłaty
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 16:30   #46
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Myślałam, że dam radę dziś, ale chyba się trochę przeliczyłam. Kiedyś owszem potrafiłam przygotować z nawet 50 odlewek z dnia na dzień, ale już chyba aż tak błyskawicznie mi to nie idzie, chyba się odzwyczaiłam od przepsikiwania, momentami nie miałam siły psikać dalej, ale większość rzeczy zrobiona. Porozpisywałam sobie wszystko, porobiłam wszystkie odlewki, zostały mi tylko sample do zrobienia, których niestety jeszcze nie odnalazłam, ale gdzieś muszą być, na 100% są w moim pokoju, tylko kilka podejść ku ich znalezieniu nie przyniosło żadnych efektów, ale tak to jest jak nerwowo coś przeszukuję. Teraz muszę wyjść, ale wieczorem na spokojnie ich poszukam, a i koperty przed chwilą zaadresowałam, książkę nadawczą wypełniłam, folia pocięta, więc już na 100% nadam jutro i oby doszły do piątku.
Tylko nie mam 1 adresu, ale mam nadzieję, że do jutra zostanie dosłany Zależało mi, żeby dziś nadać, bo wtedy przed weekendem by wszystko doszło i ruszyłabym z Gapami, ale jeszcze jest szansa, bo w zasadzie większość nadawanych przeze mnie przesyłek dochodziła następnego dnia A dzisiaj i tak bym nie zdążyła, bo poczta do 16:30, a ja koło 15 skończyłam robić odlewki, a skoro koło 20 przesyłek do nadania, to z godzinę przed zamknięciem muszę być, żeby zdążyć wszystko nadać
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 00:29   #47
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

strasznie dużo tych rozbiórek prowadzisz Poziomeczko może daj sobie chwilę odetchnąć, jakoś się ogarnąć, bo moją wyobraźnią widzę Ciebie jako zadyszaną zabieganą od przepsikiwania i nadawania dziewczynę, która kooooocha perfumy
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 16:55   #48
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Co za pechowy dzień, mam nadzieję, że mnie tu nie zlinczujecie, tzn. niektóre osoby - te od sampli
Dzień mi się zaczął cudownie i do jakieś 14:30 taki był, a to co się dzieje od 14:30, to porażka, wszystko było gotowe, chodziło tylko o ostatnie rzeczy przed pakowaniem, sample, zdjęcia ... Sampli wczoraj jednak nie szukałam, ale dzisiaj miałam co zrobić i nie wiem, szukałam godzinę przeszukałam wszystko i ich realnie nie ma - nie wiem jak to jest możliwe, bo na 1000% jestem pewna, że jeszcze były - wszystko było dobrze, gdy ja wiedziałam, gdzie co jest, wyjeżdżałam trochę październik i listopad i to co zastałam po powrocie to porażka, a obiecano mi nic nie ruszać ... Dlatego tyle się zbierałam do znalezienia sampli, kilka razy szukałam pobieżnie, ale to było pobieżnie, dzisiaj bardzo dokładnie - ich po prostu nie ma, ale nie dlatego, że nie ma, tylko dlatego, że tak jak zrobiono mi nie wiadomo co w pokoju, tak część rzeczy nie wiem chyba bezmyślnie została wyrzucona, nie wiem Z moją mamą się nie dogadam, pytam gdzie to może być - odp. brzmi nie wiem - gdzie obiecała nic nie ruszać ... jak wyjeżdżałam
Na początku nie wpisywałam sampli w żadnym wątku, później ktoś spytał, czy mam i wiedziałam, że trochę ich jeszcze mam i dałam je i to mój błąd One się nie znajdą, bo ich realnie nie ma i nie tylko ich, nie wiem jak można tak ruszać czyjeś rzeczy, ale cóż czasu nie cofnę.
Kilka osób ma sample i muszę je niestety anulować Wiem, moja wina, nikt mi nie kazał ich wpisywać, gdy nie miałam ich przed oczami, porobię zwroty Naili, SzatAnce, Sylwi i Cindy, tzn. zaraz do Was napiszę na pw i jakby co mam numery, to zadzwonię, żeby uzgodnić, co i jak, sample zamówię, ale to za jakiś czas , a te wątki muszę niestety ale teraz pokończyć Bo muszę z kolejnymi już kupionymi flakonami ruszyć, bo później będzie za późno
Przepraszam jeszcze raz
A 2 sprawa sampli nie znalazłam, ale za to znalazłam w całym tym czymś kopertę z ok. 20 paroma fiolkami z Q., zmiażdżoną Bo moja mama nie rozumie co to znaczy nie ruszać moich rzeczy, nie rzucać ich gdzie popadnie, pytałam przed wyjazdem czy na pewno ich nie ruszy, no i mam i jeszcze mówiłam na biurku są niezabezpieczone fiolki ... to mam teraz miazgę z fiolek Tak się wkurzyłam, taką awanturę zrobiłam, że w nerwach szukałam czegoś innego i stłukłam sobie 2 odlewki, a później nadal w tych nerwach zabrałam się za kończenie spraw z rozbiórką, tj. zanoszenie odlewek z kuchni do przedpokoju, żeby zrobić zdjęcia i nie wiem jakim cudem 1 z odlewek D&G wyleciała mi w powietrze - normalnie porażka I nie wiem dorobiłam tą 5ml odlewkę i też wyszła kolejna sprawa, ja nie wiem ja chyba robię takie straty przy przesikiwaniu, bo w flakonie D&G powinno być 40ml - 5ml z tej rozwalonej odlewki czyli 35, a jak dla mnie jest 30, fakt ulewało się trochę, ale żeby aż tyle
Nie wiem, trochę minął mi entuzjazm rozbiórkowy, chyba powinnam rozbierać tylko flakony rozkręcane
Jak się trochę uspokoiłam porobiłam zdjęcia i jutro już nadam na 100%, coś pechowe te moje rozbiórki, jak nie uszkodzony flakon, to ja coś nawyrabiam - a tak chciałam, aby do piątku wszystko doszło
Standardowo wkleję 1 wiadomość w każdym wątku, taką samą

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
strasznie dużo tych rozbiórek prowadzisz Poziomeczko może daj sobie chwilę odetchnąć, jakoś się ogarnąć, bo moją wyobraźnią widzę Ciebie jako zadyszaną zabieganą od przepsikiwania i nadawania dziewczynę, która kooooocha perfumy
Nie teraz nie dużo, kiedyś było dużo Ostatnie kilka mies. w zasadzie nic - ja tylko tak się odzwyczaiłam, że coś strasznie wolno mi to wszystko idzie, ale to przede wszystkim przez to co zastałam po powrocie, zupełnie nie wiem, gdzie co jest i nie mam już do tego siły

Gdyby nie te sample, wszystko poszłoby sprawniej, a tak chciałam wszystko razem, a i tak się z nimi nie udało
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:56   #49
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

3 sample znalazłam, miałam w szufladzie jeszcze kilka pustych, woreczka jak pisałam - nie ma - te 3 bym przeznaczyła dla Naili I SzatAnki, Cindy by chciała w atomkach, więc jeszcze tylko poczekam na inf. od Sylwii
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 20:23   #50
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
3 sample znalazłam, miałam w szufladzie jeszcze kilka pustych, woreczka jak pisałam - nie ma - te 3 bym przeznaczyła dla Naili I SzatAnki, Cindy by chciała w atomkach, więc jeszcze tylko poczekam na inf. od Sylwii
Ale czy nie brakuje w takim razie jeszcze jednego atomka?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 07:26   #51
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Nie martw się, będzie dopsz! Dasz radę, spokojnie
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2011-12-16 o 07:28
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:24   #52
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ale czy nie brakuje w takim razie jeszcze jednego atomka?
Jakiego? Tego Cindy, tak? Tak, brakuje, bo dopiero dziś będę robić odlewki dla Cindy, bo nie robiłam, bo czekałam na potwierdzenie Tzn. wstępnie pisałam, że jak nie w samplach, to będzie w at., ale akurat przy Sauvignonne był napis na wówczas pewne sample, stąd dopiero teraz póki wiem, że i Sauvignonne też może być bez rozdzielania, to będę robić

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Nie martw się, będzie dopsz! Dasz radę, spokojnie
Dziękuję

Wyjątkowo mam teraz czas, to zrobię te 4 odlewki i 3 sample i od razu idę na pocztę, żeby znowu nie robić na ost. chwilę
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:11   #53
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Nadałam w piątek, więc oby dziś do wszystkich doszło, może dojdzie - co prawda okres przedświąteczny, ale do Rudzi doszło, poza tym mieli weekend
Trzymam kciuki
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:13   #54
sylwiaaaaa83
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwiaaaaa83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warmia i UK
Wiadomości: 2 515
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Mam odlewkę
Dziękuje za rozbiórkę
sylwiaaaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:34   #55
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Przesyłka u mnie,
dziękuję za rozbiórkę
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 16:28   #56
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Przesyłkę odebrałam, piękny zapachdziękuję:roza :
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 17:09   #57
pestka1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 220
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

melduję, że otrzymałam , dziękuję
pestka1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 17:18   #58
__nika__
Wtajemniczenie
 
Avatar __nika__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 012
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

A ja mam awizo Dzisiaj nie będę miała możliwości ostatecznego potwierdzenia odebrania Sauvignonne, ale zrobię to jutro
__________________

__nika__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 17:38   #59
Beciula19
Raczkowanie
 
Avatar Beciula19
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Mam już zapach u siebie,dziękuję bardzo
Beciula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 23:02   #60
ewikk
Rozeznanie
 
Avatar ewikk
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 749
Dot.: E. Coudray Esperys - 2,80zł za 1ml; Ginestet Sauvignonne 3,20zł za 1ml- grudzie

Odlewka dotarła
dziękuję bardzo za rozbiórkę!
__________________
Koty. Koty są miłe.
T. Pratchett
ewikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.