Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-03, 19:20   #1861
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez VivelaPologne Pokaż wiadomość
Sugerowanie, że skrajne przypadki to duży odsetek wśród osób transpłciowych. Nie jest tak, zresztą z definicji "skrajne" to coś rzadkiego, nawet w małych grupach.
Ja podałam przykład z artykułu, Ty nazwałaś to skrajnym przypadkiem. Jako że osób trans jest tak niewiele, to jak sie te "skrajne przypadki" podliczy, to procentowo moga nie okazac sie takie skrajne. I o to mi chodzilo. Jednak coraz wiece slyszy sie o tego typu absurdach.
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 19:47   #1862
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Nie wiem, dla mnie, jeśli oni wyglądają tragicznie: https://www.fredzone.org/amber-heard...ny-depp-368943, to chyba mam inne standardy niż wizażanki, ale ja nie widzę żadnego dziadka, Depp wygląda tak, jak wyglądał, może się komuś podobać, może się nie podobać, ale wcale się nie postarzał tragicznie. Podobnie Amber, uważam, że wygląda bardzo dobrze. Ba, nie widzę po nich żadnej agresji, jakbym ich spotkała jako obcych ludzi gdzieś, to w życiu bym się nie spodziewała takiej patologii.

I też widzę, że na wizażu to same wysokie dyskusje, że to wstyd interesować się jakimś tam procesem. No ja się nie wstydzę .

Cytat:
Napisane przez Chailleach Pokaż wiadomość
Dla mnie też. Ma piękną twarz, włosy i według mnie prawie idealną figurę

Tak bardzo się zgadzam!

pamiętasz może, tak skrótowo, co mniej więcej mówili?
Ogólnie to się z nią nie zgodzili, do czego mieli prawo, Rupert dosyć dobrze się o niej wypowiadał, Emma bardziej miała kpiące wpisy, a Daniel się dystansował; ale wierzę, że nie było jej w Reunion z uwagi na to, że nie chcieli się z nią pokazać. Co jest dosyć przykre, że jej nie było, bo to w końcu ekranizacja jej książki.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 20:04   #1863
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

No w porównaniu do tego jak JD wyglądał w "Rum diary", to różnica jest zauważalna.
Amber też wygląda na zmeczona i zestresowana - no trochę życia z niej uszlo.
Ale i tak ją "podziwiam" - tyle ludzi ją wyklina, a ta i tak się trzyma

Ale mnie zawsze śmieszą te dyskusje na temat tego, kto się dobrze/kiepsko starzeje. Raz, że to jest strasznie malostkowe, dwa - biorąc pod uwagę rozbieżne oceny, trudno jest obiektywnie stwierdzić, czy ktoś dobrze czy źle wygląda albo się starzeje. Wywolana do tablicy mogę od biedy spróbować to ocenić, ale i tak tego unikam.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 20:23   #1864
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Dla mnie proces Deppa i Heard jest trochę żenujący, mi się te opowieści kojarzyły z naszymi rodzimymi artykułami w stylu: podczas libacji alkoholowej doszło do kłótni między konkubentami, mężczyzna rzucał butelkami i miotał w nią przekleństwami a ona nie pozostając mu dłużna uderzyła go w twarz otwarta dłonią… ogólnie porażka

Co do Johnnego to uważam, ze starzeje się okropnie. Zdziadział strasznie i to już z 10 lat temu.
Bradzio Pitt się dobrze starzeje, Bruce Willis i George Clooney tez


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobne odczucia co do procesu.

Depp po prostu wygląda już na swój wiek (ogólnie myślałam, że jest młodszy i patrząc na zdjecia z tego procesu nie mogłam ogarnąć, że 50-latek wyglada tak staro i wiotko dopiero jak zajrzalam w jego wiek to ehm, ułożyło mi sie) i w sumie w ciągu 10 lat baaardzo to po nim widać, bo jak ktoś wspomniał - w dzienniku zakrapianym rumem wygląda świetnie.


Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kasiunia788742
Czas edycji: 2022-06-03 o 20:30
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 20:32   #1865
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Nie, obiektywnie Depp wcale nie wygląda super.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
O gustach się nie dyskutuje. To kto "obiektywnie" wygląda super?

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 20:37   #1866
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
O gustach się nie dyskutuje. To kto "obiektywnie" wygląda super?

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
Obiektywnie pewnie nikt. Dla mnie np świetnie wygląda John Corbett.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kasiunia788742
Czas edycji: 2022-06-03 o 20:40
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 20:39   #1867
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
No w porównaniu do tego jak JD wyglądał w "Rum diary", to różnica jest zauważalna.
Amber też wygląda na zmeczona i zestresowana - no trochę życia z niej uszlo.
Ale i tak ją "podziwiam" - tyle ludzi ją wyklina, a ta i tak się trzyma

Ale mnie zawsze śmieszą te dyskusje na temat tego, kto się dobrze/kiepsko starzeje. Raz, że to jest strasznie malostkowe, dwa - biorąc pod uwagę rozbieżne oceny, trudno jest obiektywnie stwierdzić, czy ktoś dobrze czy źle wygląda albo się starzeje. Wywolana do tablicy mogę od biedy spróbować to ocenić, ale i tak tego unikam.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
No dla mnie tego typu dyskusje też są małostkowe, ale po prostu dziwię się wpisom, że Depp wygląda jak żul. Ma prawie 60 lat i biorąc pod uwagę metrykę, nie wydaje mi się, żeby wyglądał aż tak tragicznie. Trochę mu się przytyło, ale skórę twarzy ma w nie najgorszej kondycji. Trudno mi go zestawiać z Pittem, bo to zupełnie inny typ urody; Depp długo wyglądał chłopięco. Tak samo sądzę to, co napisałam o Amber, ale urody bym jej nie odmówiła, a widziałam mnóstwo komentarzy, że wygląda na 50 lat; co najwyżej to na jej miejscu nie szalałabym aż tak z wypełniaczami, ale jej sprawa.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-03, 20:44   #1868
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No dla mnie tego typu dyskusje też są małostkowe, ale po prostu dziwię się wpisom, że Depp wygląda jak żul. Ma prawie 60 lat i biorąc pod uwagę metrykę, nie wydaje mi się, żeby wyglądał aż tak tragicznie. Trochę mu się przytyło, ale skórę twarzy ma w nie najgorszej kondycji. Trudno mi go zestawiać z Pittem, bo to zupełnie inny typ urody; Depp długo wyglądał chłopięco. Tak samo sądzę to, co napisałam o Amber, ale urody bym jej nie odmówiła, a widziałam mnóstwo komentarzy, że wygląda na 50 lat; co najwyżej to na jej miejscu nie szalałabym aż tak z wypełniaczami, ale jej sprawa.
No właśnie dla mnie właśnie ta skóra jest już wiotka, zniszczona, szyja się wylewa.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 21:13   #1869
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
No właśnie dla mnie właśnie ta skóra jest już wiotka, zniszczona, szyja się wylewa.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Podejrzewam, że w wieku 50 lat też będzemy miały wiotką skórę A na szyi pewnie nawet wcześniej

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2022-06-03 o 21:15
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 21:15   #1870
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia co do procesu.

Depp po prostu wygląda już na swój wiek (ogólnie myślałam, że jest młodszy i patrząc na zdjecia z tego procesu nie mogłam ogarnąć, że 50-latek wyglada tak staro i wiotko dopiero jak zajrzalam w jego wiek to ehm, ułożyło mi sie) i w sumie w ciągu 10 lat baaardzo to po nim widać, bo jak ktoś wspomniał - w dzienniku zakrapianym rumem wygląda świetnie.


Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Bierz pod uwagę to, że on o siebie za bardzo nie dba...Alkohol, narkotyki, bardzo mocno imprezowy tryb życia (przecież jest też muzykiem) robi swoje, a on nie jest typowym rockmanem nie do zdarcia
To robi swoje.

Do tego bierzcie pod uwagę, że taka walka w sądzie też czlowieka zużywa...

Amber też nie wygląda jak w "Rum diary" czy za czasów ich małżeństwa nawet.
Trudno zepsuć jej urodę, no ale widać, że wygląda już trochę INACZEJ.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka[COLOR="Silver"]

Edytowane przez Pusheen_
Czas edycji: 2022-06-03 o 21:18
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 21:16   #1871
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
O gustach się nie dyskutuje. To kto "obiektywnie" wygląda super?

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
No wychodzi na to, że nie ma takich przypadków.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-03, 21:16   #1872
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No dla mnie tego typu dyskusje też są małostkowe, ale po prostu dziwię się wpisom, że Depp wygląda jak żul. Ma prawie 60 lat i biorąc pod uwagę metrykę, nie wydaje mi się, żeby wyglądał aż tak tragicznie. Trochę mu się przytyło, ale skórę twarzy ma w nie najgorszej kondycji. Trudno mi go zestawiać z Pittem, bo to zupełnie inny typ urody; Depp długo wyglądał chłopięco. Tak samo sądzę to, co napisałam o Amber, ale urody bym jej nie odmówiła, a widziałam mnóstwo komentarzy, że wygląda na 50 lat; co najwyżej to na jej miejscu nie szalałabym aż tak z wypełniaczami, ale jej sprawa.
Też nie sądzę że wygląda jak żul, przede wszystkim nie wygląda na bezdomnego który jest na bakier z higieną i śmierdzi na kilometr - a z tym kojarzy mi się żul. Przynajmniej taki porządny, szanujący się żul

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 21:32   #1873
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Bierz pod uwagę to, że on o siebie za bardzo nie dba...Alkohol, narkotyki, bardzo mocno imprezowy tryb życia (przecież jest też muzykiem) robi swoje, a on nie jest typowym rockmanem nie do zdarcia
To robi swoje.

Do tego bierzcie pod uwagę, że taka walka w sądzie też czlowieka zużywa...

Amber też nie wygląda jak w "Rum diary" czy za czasów ich małżeństwa nawet.
Trudno zepsuć jej urodę, no ale widać, że wygląda już trochę INACZEJ.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka[COLOR="Silver"]
No biorę, pewnie dlatego wygląda DLA MNIE staro i typowo na swój wiek, jak nie na trochę starszego.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Też nie sądzę że wygląda jak żul, przede wszystkim nie wygląda na bezdomnego który jest na bakier z higieną i śmierdzi na kilometr - a z tym kojarzy mi się żul. Przynajmniej taki porządny, szanujący się żul

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam nigdzie nie napisałam, że wygląda jak żul. Wygląda... na swój wiek i tyle.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 21:47   #1874
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To trochę wyjaśnia, czemu ludzie zawsze będą wielbić celebrytów.
Może coś jest ze mną nie tak, ale nigdy się nie zastanawiałam, czy jestem gorsza od nie wiem, Jennifer Lopez. Przecież to nie ma sensu.
Ja też tak nie myślę. Porównywanie się do znanych osób już jest za mną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 21:50   #1875
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
O ile jej z kimś nie mylę, to ona zdaje się m.in. tak argumentowała swoje zdanie (w sensie rozwijając o co jej chodziło), bo wcześniej jej na to nie pozwolono, od razu zakrzyczano, że jak może się w ogóle wypowiadać na ten temat. Niestety, według niektórych, jakiekolwiek głosy krytyczne wobec pewnych spraw związanych z identyfikacją płciową, to od razu hejt, nietolerancja itd. A problemów jest wiele np. coraz więcej jest osób, które żałują korekty lub brania hormonów, bo zbyt szybko i pochopnie ich zdiagnozowano.



Plus absolutnie rozumiem jej "podstawowe" zdanie, że jednak inne są historie kobiet biologicznych i inne problemy, niż osób, które zmieniły płeć w jakimś tam wieku. Nie powinno się kobietom biologicznym odbierać prawa do mówienia, że są prawdziwymi kobietami.
Ale to absolutnie nie chodziło o tę akurat wypowiedź, i o to mi chodzi. Przykładów było więcej i to dość jednoznacznych, tylko ludzie się skupiają jak Ty na tej jednej wypowiedzi.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 22:02   #1876
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
No biorę, pewnie dlatego wygląda DLA MNIE staro i typowo na swój wiek, jak nie na trochę starszego.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Ja tam nigdzie nie napisałam, że wygląda jak żul. Wygląda... na swój wiek i tyle.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Określenie żul padło tu już kilka razy, w wypowiedziach różnych użytkowniczek (nie twierdzę że w Twoich). Uważam tak jak Ty, wygląda na swój wiek. Ma po prostu dość charakterystyczny, niedbały styl jeśli chodzi o ubrania i to tworzy konkretny obraz ale jak dla mnie daleki od żula.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 22:02   #1877
CrispyCookie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 211
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
No biorę, pewnie dlatego wygląda DLA MNIE staro i typowo na swój wiek, jak nie na trochę starszego.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Ja tam nigdzie nie napisałam, że wygląda jak żul. Wygląda... na swój wiek i tyle.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Wg mnie trochę tak wygląda, niechlujnie. Opuchnięta od pijaństwa czy nie wiem czego twarz i przepite oczka, często tłuste włosy, ubrania pozostawiające wiele do życzenia. Każdy ma swój gust, ja na pewno nie chciałabym chłopa tak wyglądającego jak Depp teraz. Wygląda po prostu nieświeżo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez CrispyCookie
Czas edycji: 2022-06-03 o 22:06
CrispyCookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 22:15   #1878
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 129
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Wyraziła swoje zdanie, zresztą słuszne, że kobieta to kobieta (ewentualnie ktoś po zabiegu korekty płci), a nie facet, który pewnego dnia się obudzi z rana i stwierdzi, że się identyfikuje jako kobieta i wszyscy się mają dostosować. Szaleństwo z "identyfikuję się jako..." poszło za daleko. Ona jest jednym z głosów rozsądku. Dochodzi do poważnych nadużyć np. w sporcie, gdzie ktoś, kto wcale nie przeszedł korekty płci, ale się identyfikuje, rywalizuje z kobietami. No wiadomo, że nie mają w tym momencie szans.
Niestety zupełnie nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 22:31   #1879
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Ja też tak nie myślę. Porównywanie się do znanych osób już jest za mną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja znam 40 - paroletnie kobiety, które się porównują- w sensie, ze nie są gorsze

Mnie to śmieszy i tego nie rozumiem.

I chyba nie chciałabym być znana osoba w PL - ten hejt i wszelkiego rodzaju pomyje jakie się na nich wylewaja. No trzeba mieć grubą skórę żeby to znieść, a może to ja jestem na to zbyt wrażliwa ;D A celebryci mogą to też odbierać inaczej - ja jestem ru gdzie jestem, udało mi się zajść tak daleko, to nic dziwnego, że inni mi zazdroszczą. Więc :"Hejt = zazdrość". I może tak właśnie jest.

Kiedyś się śmiałam z tego, jak od jakichś dalekich znajomych slyszalam, ze np. zrobiły coś z przepisu Ani Lewandowskiej. Zachodzilam w głowę, jaką to ona jest niby gwiazda i jakie idolki mają niektóre znajome/znajomi

Dzisiaj wychodzę z założenia, że świat celebrytów i gwiazd musi być różnorodny i każdy ma prawo lubić kogo chce. Tak samo jak to, że jeśli ktoś zaistniał jako celebryta, to znaczy że musiał znaleźć swoje grono odbiorców. Taki biznes.

Nie mam jakiegoś naboznego stosunku do gwiazd, ale lubię te otoczke Hollywood, czerwonego dywanu...Mimo wszystko jest w tym coś magicznego
Dlatego jak patrzę na różne gwiazdy, to staram się zawsze widzieć je w dobrym świetle. Nadmierna krytyka, wytykanie niedostatkow, skupianie się na wadach wyglądu mnie trochę mierzi. Gwiazdy to gwiazdy. Nie są Bogami, ale wielu z nich doszła tam gdzie jest *jednak* dzięki talentowi, charyzmie albo przynajmniej...ciężkiej pracy.
Ja nie lubię jak ktoś mi ten świat psuje pokazywaniem tego, co jest w nim sztuczne czy beznadziejne
W końcu kino opiera się na iluzji.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-04, 00:06   #1880
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 201
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ale to absolutnie nie chodziło o tę akurat wypowiedź, i o to mi chodzi. Przykładów było więcej i to dość jednoznacznych, tylko ludzie się skupiają jak Ty na tej jednej wypowiedzi.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Wypowiedzi Rowling o osobach trans były naprawdę okropne. Nie interesowałam się tą sprawą jakoś szczególnie, ale mam jednego znajomego trans, który nieco mi to przybliżył. M.in. poparła kobietę, znaną transfobkę, która twierdzi, że kobiety trans są zagrożeniem dla 'normalnych' kobiet i nie powinny korzystać z tych samych toalet. Jakoby opowiadając się za segregacją wobec kobiet trans, które mają być zagrożeniem.

Nawet Daniel Radcliffe publicznie odżegnywał się od jej wypowiedzi i stwierdził, że 'trans kobiety to kobiety' w kontrze do jej wypowiedzi.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Więc tym bardziej nie dostrzegają przemocy wobec mężczyzn. No bo jak to tak, mężczyzna ofiarą?
Myślę, że w przypadku Deppa bardzo dużo ludzi dostrzegło w nim ofiarę jeszcze na długo przed ogłoszeniem werdyktu. Nawet jakby okazało się, że znęcał się nad Amber, cała rzesza fanów byłaby wciąż za nim.

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
O ile jej z kimś nie mylę, to ona zdaje się m.in. tak argumentowała swoje zdanie (w sensie rozwijając o co jej chodziło), bo wcześniej jej na to nie pozwolono, od razu zakrzyczano, że jak może się w ogóle wypowiadać na ten temat. Niestety, według niektórych, jakiekolwiek głosy krytyczne wobec pewnych spraw związanych z identyfikacją płciową, to od razu hejt, nietolerancja itd. A problemów jest wiele np. coraz więcej jest osób, które żałują korekty lub brania hormonów, bo zbyt szybko i pochopnie ich zdiagnozowano.

Plus absolutnie rozumiem jej "podstawowe" zdanie, że jednak inne są historie kobiet biologicznych i inne problemy, niż osób, które zmieniły płeć w jakimś tam wieku. Nie powinno się kobietom biologicznym odbierać prawa do mówienia, że są prawdziwymi kobietami.
Tam w ogóle nie o to chodziło i nie to powiedziała Rowling. Co więcej, gdy zarzucono jej bycie TERF i backlash, zaczęła pisać, że rzekomo kocha osoby trans, co już bardzo trąciło hipokryzją. Później jeszcze porównała terapię hormonalną dla osób trans do gay conversion therapy zakazanej przez większość cywilizowanych krajów, co już w ogóle wykazało jej kompletną nieznajomość tematu.

Edytowane przez Natalie_Alex
Czas edycji: 2022-06-03 o 23:45 Powód: nie chcę dublować postów
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 04:56   #1881
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Tylko wiesz, uroda nie jest gwarantem tego, że się nie zostanie zdradzonym. Z rodzimego podwórka popatrz np. na Edytę Zając albo Joannę Opozdę - pomijając oczywiście charakter (nie znam ich, więc się nie wypowiem), to pod względem urody są z "wyższej ligi", a i tak zostały zdradzone.




Nie kumem fenomenu Opozdy - na pierwszy rzut oka ładna, ale jak zaczniesz się przyglądać, to moim zdaniem ma dziwne proporcje twarzy. Tak samo jak Johansson - pucołowate policzki, za mały nos, duże usta i okrągłe rybie oczy. Widziałam kiedyś Opozdę na żywo. Ma vibe wrednej laski.
Zając dla mnie o wiele atrakcyjniejsza, klasycznie ładna, proporcjonalna twarz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 05:23   #1882
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Nie kumem fenomenu Opozdy - na pierwszy rzut oka ładna, ale jak zaczniesz się przyglądać, to moim zdaniem ma dziwne proporcje twarzy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W sumie racja. Na innych zdjęciach z Google bardzo okrągła, jakby nalana twarz i małe oczy. Widać, że na tych retuszowanych zdjęciach sobie wyszczupla twarz. Nadal jest bardzo ładna, ale jak dla mnie jednak dyskusyjna uroda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 08:15   #1883
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Nie wiem która to która, ale brunetka choć ładna, to kompletnie nijaka. Blondynka już lepiej, ale kompletnie nie mój gust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 08:15   #1884
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Nie kumem fenomenu Opozdy - na pierwszy rzut oka ładna, ale jak zaczniesz się przyglądać, to moim zdaniem ma dziwne proporcje twarzy. Tak samo jak Johansson - pucołowate policzki, za mały nos, duże usta i okrągłe rybie oczy. Widziałam kiedyś Opozdę na żywo. Ma vibe wrednej laski.
Zając dla mnie o wiele atrakcyjniejsza, klasycznie ładna, proporcjonalna twarz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Po co szukać negatywów? Jak dla mnie piękna kobieta, ale taka sama jak wiele na ulicy czy inne celebrytki... Każdy ma inny gust, ja wolę te "krąglejsze".
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 08:52   #1885
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Po co szukać negatywów? Jak dla mnie piękna kobieta, ale taka sama jak wiele na ulicy czy inne celebrytki... Każdy ma inny gust, ja wolę te "krąglejsze".
Dokladnie. Zreszta, wiele lasek daloby sie pokroic, zeby wygladac jak Opozda czy taka Karolina Pisarek. Nawet jak to nie typ urody w czyims guscie, to nikt nie powie, ze sa brzydkie. Nie wiem po co wywlekac ksztalt nosa i wielkosc oczu, twarz musi grac jako calosc. Ja bym swojego kartofla na nosek Opozdy chetnie wymienila

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

A w ogole to im starsza jestem, tym bardziej podoba mi sie typ urody nieidealnej, w ktorej cos nie gra. Kiedys uwazalam taka Sare Jessice Parker za niezbyt atrakcyjna, teraz jej mlodsza wersja wydaje mi sie miec "to cos", ze milo sie na nia patrzy. Wieniawa obiektywnie jest piekna, ale mnie sie niezbyt podoba w takim sensie, ze nie przykulaby mojego wzroku na ulicy. I tak mozna by mnozyc. Klasyczna uroda juz mi sie chyba troche przejadla. Ale wciaz, jakby mozna sobie bylo wybrac wyglad - to chyba taka klasyczna urode bym sobie wziela, wydaje mi sie, ze to sporo ulatwia w zyciu.

Edytowane przez 747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c
Czas edycji: 2022-06-04 o 08:55
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 09:01   #1886
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

[1=747bf32364fc13da37122d4 9c7e01f75501e8a1a_65540b7 83ff7c;89245597]Dokladnie. Zreszta, wiele lasek daloby sie pokroic, zeby wygladac jak Opozda czy taka Karolina Pisarek. Nawet jak to nie typ urody w czyims guscie, to nikt nie powie, ze sa brzydkie. Nie wiem po co wywlekac ksztalt nosa i wielkosc oczu, twarz musi grac jako calosc. Ja bym swojego kartofla na nosek Opozdy chetnie wymienila

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

A w ogole to im starsza jestem, tym bardziej podoba mi sie typ urody nieidealnej, w ktorej cos nie gra. Kiedys uwazalam taka Sare Jessice Parker za niezbyt atrakcyjna, teraz jej mlodsza wersja wydaje mi sie miec "to cos", ze milo sie na nia patrzy. Wieniawa obiektywnie jest piekna, ale mnie sie niezbyt podoba w takim sensie, ze nie przykulaby mojego wzroku na ulicy. I tak mozna by mnozyc. Klasyczna uroda juz mi sie chyba troche przejadla.[/QUOTE]

Chyba nie tylko Tobie, bo dla mnie kobieta musi być "jakaś" a nie jak większość na ulicy. Mnie się Sara Jessica Parker obiektywnie nie podoba, ale coś mi się zdaje, że ona wiele zyskiwała na żywo po uśmiechu i sposobie mówienia.

Natomiast nie mogę znaleźć zbyt wiele ładnego w Miss Krymu.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 09:06   #1887
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie, nie świadczy ani o osobie zdradzanej, ani o osobie, z którą zdradza.

Świadczy tylko o zdradzającym.

Jeżeli z jakiegoś powodu w związku było nie tak, to świadczy chociażby o tym, że zdradzający nie miał jaj go zakończyć zanim przespał się z kimś innym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie tak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 09:46   #1888
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 10:06   #1889
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
To nie zawsze jest takie proste. Uważam, że to dwie osoby zwykle pracują na rozpad związku. Jasne, najlepiej się rozstać i szukać szczęścia gdzie indziej, ale to nie zawsze jest takie czarno białe. Chociaż kiedyś też tam myślałam.
A ja właśnie z wiekiem przekonałam się, że to "zwykle dwie osoby pracują na rozpad związku" często nie jest prawdą. Bo poznałam masę historii, gdzie jednej osobie coś zaczęło przeszkadzać lub zwyczajnie miłość w niej wygasła, a zamiast o tym powiedzieć partnerowi i spróbować coś z tym zrobić lub też rozstać się, to dochodziło do zdrady.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 10:09   #1890
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 74.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-23 23:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.