❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-11, 12:24   #3091
Marchewkowlosa
Raczkowanie
 
Avatar Marchewkowlosa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie choinki już nie ma od wczoraj Szkoda, bo pięknie dawała jeszcze klimacik, ale sypała się niesamowicie.
Marchewkowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 15:16   #3092
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Jejku, nawet nie wiecie, jak się cieszę, że forum zostaje

Byłam 2 tyg. u męża. Pojeździłam z nim trochę po Małopolsce, trochę w domu i u sąsiadów byliśmy. Odpoczęłam, nie powiem. Psychicznie i fizycznie.

Po tym wszystkim jeszcze różnie, może to dziwne, ale bardzo tęsknię za wszystkimi (prawie) dolegliwościami ciążowymi...
Ale czas leci, zleci i do jesieni.

A co tam u Was?
Ale super, ze wizaz zostaje

Nimfa, zleci

U mnie choinka jeszcze stoi co jak na mnie jest mega dlugo bo ja juz 6 stycznia wywalam choinke

Ale ta jest tak sliczna, sypie sie juz ale i tak nie jest zle bo stoi juz 6 tygodni !!!! i ... wypuscila paki a jeszcze jak spadl snieg, to taki klimacik sie zrobil, ze mi szkoda

Jednakze mysle, ze next week ja chyba zwine jednak jak sie zrobi cieplej
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-14, 11:21   #3093
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Moja rozebrana tydzień temu, mijają święta to i opuszcza mnie ten cudowny klimat. Zazwyczaj rozbieram już w 3 Króli. Przypadkowo urwałam swoje złote światełka, bo zaczepiły się o szafę i pociągnęłam Ale będzie okazja by kupić nowe, niebieskie
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-14, 16:40   #3094
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 993
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Moja rozebrana tydzień temu, mijają święta to i opuszcza mnie ten cudowny klimat. Zazwyczaj rozbieram już w 3 Króli. Przypadkowo urwałam swoje złote światełka, bo zaczepiły się o szafę i pociągnęłam Ale będzie okazja by kupić nowe, niebieskie
Moja już leży na zewnątrz, będą zabierać w tym tygodniu
na pomorzu znów prognozują śnieżyce, silny wiatr.. Musze się chyba przygotować pod kątem braku prądu
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-15, 08:38   #3095
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ale u nas dzisiaj wieje i sypie sniegiem i przestaje i znowu sniezyca Na szczescie rozpoczelismy ferie wiec spoko jak siedze w domku to moze byc taka pogoda

Dzisiaj juz chyba na pewno rozbiore choinke .... ale serio, nie pamietam kiedy mi tak było żal za rok planuje zrobic choinke bajkowa - kolorowa z roznymi fajnymi bombkami

A jeszcze na koniec zeszłego tygodnia zlapalam przeziebienie ( na szczescie nie covid ponownie ale katar i gardło troche dokuczaja )
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-15, 08:55   #3096
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 993
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ale u nas dzisiaj wieje i sypie sniegiem i przestaje i znowu sniezyca Na szczescie rozpoczelismy ferie wiec spoko jak siedze w domku to moze byc taka pogoda

Dzisiaj juz chyba na pewno rozbiore choinke .... ale serio, nie pamietam kiedy mi tak było żal za rok planuje zrobic choinke bajkowa - kolorowa z roznymi fajnymi bombkami

A jeszcze na koniec zeszłego tygodnia zlapalam przeziebienie ( na szczescie nie covid ponownie ale katar i gardło troche dokuczaja )
Zdrówka
takie kolorowe choinki są super, miałam taką całe życie u rodziców. Przed wyprowadzką kupiłam z TŻ w tesco na wyprzedaży bombki za grosze, i zostały tylko srebrne i niebieskie i takim trafem mamy choinkę w chłodnych odcieniach. Ale muszę przyznać że wygląda pięknie, i każdemu się podoba ten niebieski i srebrny to takie zimowy kolory. I teraz jeśli już to dokupuje o chłodnych odcieniach bombki
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-15, 13:58   #3097
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

My na podróży poślubnej, wygrzewamy się. W Polsce mróz i śnieg. Choinkę rozebraliśmy przed naszym wyjazdem,wszystkie ozdoby też już pochowałam,bo jak wrócimy to nie będzie już klimatu
Zostawiłam tylko pościel świąteczną.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-16, 08:55   #3098
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Zdrówka
takie kolorowe choinki są super, miałam taką całe życie u rodziców. Przed wyprowadzką kupiłam z TŻ w tesco na wyprzedaży bombki za grosze, i zostały tylko srebrne i niebieskie i takim trafem mamy choinkę w chłodnych odcieniach. Ale muszę przyznać że wygląda pięknie, i każdemu się podoba ten niebieski i srebrny to takie zimowy kolory. I teraz jeśli już to dokupuje o chłodnych odcieniach bombki
Dziekuje, juz coraz lepiej sie czuję No i rozebrałam choinke...pusto jakos w salonie ale mam jeszcze swiatełka w sypialni na parapecie i w kuchni na oknie

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
My na podróży poślubnej, wygrzewamy się. W Polsce mróz i śnieg. Choinkę rozebraliśmy przed naszym wyjazdem,wszystkie ozdoby też już pochowałam,bo jak wrócimy to nie będzie już klimatu
Zostawiłam tylko pościel świąteczną.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Ale super Gdzie sie grzejecie ?
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-16, 10:25   #3099
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 993
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
My na podróży poślubnej, wygrzewamy się. W Polsce mróz i śnieg. Choinkę rozebraliśmy przed naszym wyjazdem,wszystkie ozdoby też już pochowałam,bo jak wrócimy to nie będzie już klimatu
Zostawiłam tylko pościel świąteczną.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Ile ja bym dała żeby się teraz wygrzewać w ciepłym miejscu
lubię zimę i śnieg, ale te wahania pogody, ciśnienia i ciemność mnie dobija wewnętrznie.. Wyślij nam jakąś fotkę plaży czy coś

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Dziekuje, juz coraz lepiej sie czuję No i rozebrałam choinke...pusto jakos w salonie ale mam jeszcze swiatełka w sypialni na parapecie i w kuchni na oknie
Ja już wszystko zdjęłam a dzisiaj będę wynosić na strych. Za oknem śnieg, i to jest dla mnie obecnie super zimowy widok, nie smuciło mnie aż tak zbieranie ozdób
My w tym roku jakoś wyjątkowo się męczyliśmy z choinką, wybraliśmy chyba za dużą..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-16, 10:56   #3100
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Dziekuje, juz coraz lepiej sie czuję No i rozebrałam choinke...pusto jakos w salonie ale mam jeszcze swiatełka w sypialni na parapecie i w kuchni na oknie



Ale super Gdzie sie grzejecie ?
Fuerteventura
Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ile ja bym dała żeby się teraz wygrzewać w ciepłym miejscu
lubię zimę i śnieg, ale te wahania pogody, ciśnienia i ciemność mnie dobija wewnętrznie.. Wyślij nam jakąś fotkę plaży czy coś

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------


Ja już wszystko zdjęłam a dzisiaj będę wynosić na strych. Za oknem śnieg, i to jest dla mnie obecnie super zimowy widok, nie smuciło mnie aż tak zbieranie ozdób
My w tym roku jakoś wyjątkowo się męczyliśmy z choinką, wybraliśmy chyba za dużą..
W czwartek mamy lot powrotny,oj będzie ciężko wrócić w takie temperatury

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-16, 13:04   #3101
Cordianka
Raczkowanie
 
Avatar Cordianka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 213
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ile ja bym dała żeby się teraz wygrzewać w ciepłym miejscu
lubię zimę i śnieg, ale te wahania pogody, ciśnienia i ciemność mnie dobija wewnętrznie..
mam to samo, zreszta po prostu już mi strasznie brakuje dnia trwającego dłużej niż kilka godzin...
Cordianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.