Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-20, 19:14   #3871
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Jasne, rozumiem. Też bym się czuła niekomfortowo w tej sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-20, 21:39   #3872
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Oj, ja tak samo. No ale znajomi pewnie przyzwyczajeni i nie robi to na nich wrażenia

Wracając do tematu babć - ja się cieszę, że mały ma dwie babcie i chcę, żeby je poznał, inaczej nie zostawiłabym go na 3 h u teściowej. No ale kurcze, oprócz cmokania i gilgotania w szyjkę trzeba takiemu maluchowi od czasu do czasu zajrzeć do pieluchy. Teściowa już 7 wnucząt odchowała, to nic nowego dla niej. Nie wiem czemu była zdziwiona, że pielucha pełna.
Ale ma mnie pewnie za kiepską synową, bo później było jeszcze gorzej. Mały zjadł gigantyczną porcję obiadu (nigdy wcześniej tyle nie zjadł) plus dopił mlekiem. A teściowa chciała mu dać masę kremową z ciasta, które jadła. Spód był z biszkopta, jakby to jego mu dała nie odezwałabym się, ale no jakaś turbo słodka masa z torebki po tak dużym obiedzie, bałam się, że mały zwróci. A jeść już nie chciał, odwracał głowę gdy próbowała mu włożyć łyżeczkę do ust. Powiedziałam, że lepiej mu tego nie dawać - brak reakcji, dalej z uśmiechem próbowała go nakarmić. No to dodałam "bardzo proszę". Spojrzała na mnie tak, że jakby mogła, to by mnie zabiła wzrokiem. Nic nie powiedziała i odłożyła łyżeczkę. Ech, a nie chodziło mi o robienie na złość czy coś.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 07:04   #3873
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Bardzo grzecznie się zachowałaś, nie przejmuj się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 08:38   #3874
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Bardzo współczuję, ciężka sytuacja, bo nie chcesz urazić nikogo, ale musisz zareagować. Ja kiedyś też miałam z tym problem, ale odkąd doszłam do wniosku, że to moje dziecko i jestem za nie w pełni odpowiedzialna i jak komuś to nie pasuje, to sorry, to żyje mi się lepiej. Jak mówię, żeby czegoś nie dawać, a ktoś dalej daje, to już się nie przejmuje tylko dobitnie zwracam uwagę i już. Jak ta osoba nie szanuje mnie ani mojego dziecka, to na mój szacunek również nie zasługuje.
Trzymam kciuki, żebyś nie musiała aż do tego momentu dochodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 09:02   #3875
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Viva, masz anielską cierpliwość. Ja też z tych, co wyrażają się dobitnie, zwłaszcza, że dzisiaj to tylko łyżeczka masy dla mało kumatego stworka, a za kilka lat to może być już podważanie autorytetu rodzica w imię źle pojętego rozpieszczania. Ty odpowiadasz za dziecko, Ty będziesz w nocy masować bolący brzuszek, bardzo dobrze, że nie pozwalasz na wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 10:41   #3876
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Oj, ja tak samo. No ale znajomi pewnie przyzwyczajeni i nie robi to na nich wrażenia

Wracając do tematu babć - ja się cieszę, że mały ma dwie babcie i chcę, żeby je poznał, inaczej nie zostawiłabym go na 3 h u teściowej. No ale kurcze, oprócz cmokania i gilgotania w szyjkę trzeba takiemu maluchowi od czasu do czasu zajrzeć do pieluchy. Teściowa już 7 wnucząt odchowała, to nic nowego dla niej. Nie wiem czemu była zdziwiona, że pielucha pełna.
Ale ma mnie pewnie za kiepską synową, bo później było jeszcze gorzej. Mały zjadł gigantyczną porcję obiadu (nigdy wcześniej tyle nie zjadł) plus dopił mlekiem. A teściowa chciała mu dać masę kremową z ciasta, które jadła. Spód był z biszkopta, jakby to jego mu dała nie odezwałabym się, ale no jakaś turbo słodka masa z torebki po tak dużym obiedzie, bałam się, że mały zwróci. A jeść już nie chciał, odwracał głowę gdy próbowała mu włożyć łyżeczkę do ust. Powiedziałam, że lepiej mu tego nie dawać - brak reakcji, dalej z uśmiechem próbowała go nakarmić. No to dodałam "bardzo proszę". Spojrzała na mnie tak, że jakby mogła, to by mnie zabiła wzrokiem. Nic nie powiedziała i odłożyła łyżeczkę. Ech, a nie chodziło mi o robienie na złość czy coś.
Chyba tak już jest że jeśli wyrażamy swoje zdanie odnośnie słodyczy, pojenia dzieci gazowanymi napojami itp to teściowe od razu odbierają to jako atak na nie i robienie na złość tylko nie to nie one potem chodzą z wnukiem do dentysty czy siedzą przy dziecku jak wymiotuje. Ale przecież mogą rozpieszcza wnuki w inny sposób a żywienie zostawić rodzicom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 10:52   #3877
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Dzięki. Niefajna sytuacja, ale nie będę odpuszczać. Tym bardziej że wiem, jak może się zachować teściowa. Kiedyś jej córka powiedziała jej, że to rodzic decyduje co je dziecko. Teściowa na to, że "oczywiście". Kilka godzin później dawała wnuczce sucha białą bułkę, której mała nie mogła jeść, miała wtedy spore problemy żołądkowe i to było zalecenie lekarza. Dając powiedziała: "tylko nie mów matce". Także mam to w pamięci i wiem, że to jak grochem o ścianę.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

I to wszystko działo się przy mnie, miałam wtedy za mało odwagi, żeby powiedzieć szwagierce.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-21, 14:21   #3878
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja teraz jak byłam u rodziców to też mamie zwracałam kilka razy uwagę. Uogólniając to mam wrażenie, że to pokolenie naszych rodziców to trochę inna mentalność. A już status dziadka/babci to w ogóle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 14:56   #3879
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Ja teraz jak byłam u rodziców to też mamie zwracałam kilka razy uwagę. Uogólniając to mam wrażenie, że to pokolenie naszych rodziców to trochę inna mentalność. A już status dziadka/babci to w ogóle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, inna. Inna jest tez teraz swiadomosc spoleczenstwa, relatywnie niedawno jeszcze sie wmawialo ludziom, ze cukier wzmacnia kosci i inne tego typu brednie. Osoby "doswiadczone" czesto wychodza z zalozenia, ze odchowaly po swojemu kilkoro dzieci, wszystkie zyja i sa zdrowe i nikt nie wydziwial, ze nie wolno chodzika, nie wolno sadzac itd, dla nich to jakies wymysly. My juz wiemy, ze nie wolno, nie musimy sie do tego stosowac, ale jesli chcemy, to nikt nie powinien psuc naszych wysilkow.
Wkurzenie na swoich rodzicow jakos latwiej zniesc niz na tesciow
Viva, a jak Wam idzie nauka samodzielnego jedzenia lyzka? Wybieracie juz nowa farbe do scian?
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 16:24   #3880
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Oj, inna. Inna jest tez teraz swiadomosc spoleczenstwa, relatywnie niedawno jeszcze sie wmawialo ludziom, ze cukier wzmacnia kosci i inne tego typu brednie. Osoby "doswiadczone" czesto wychodza z zalozenia, ze odchowaly po swojemu kilkoro dzieci, wszystkie zyja i sa zdrowe i nikt nie wydziwial, ze nie wolno chodzika, nie wolno sadzac itd, dla nich to jakies wymysly. My juz wiemy, ze nie wolno, nie musimy sie do tego stosowac, ale jesli chcemy, to nikt nie powinien psuc naszych wysilkow.
Wkurzenie na swoich rodzicow jakos latwiej zniesc niz na tesciow
Viva, a jak Wam idzie nauka samodzielnego jedzenia lyzka? Wybieracie juz nowa farbe do scian?
Farba koniecznie zielona badz pomaranczowa!

Ciezko mi pracowac z malym, szukam na sierpien jakiejs nastolatki co by te 2h dziennie pobawila sie z mlodym odplatnie

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-21, 20:08   #3881
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Viva, a jak Wam idzie nauka samodzielnego jedzenia lyzka? Wybieracie juz nowa farbe do scian?
Przez weekend u dziadków odpuściłam, a tak to na razie początki, na efekty trzeba poczekać Wie, że trzeba włożyć łyżeczkę do jedzonka i potem do buzi, tylko no często zanurza w jedzeniu jeden koniec łyżki, a do buzi wkłada drugi Po czasie gubi łyżeczkę. No ale rączkami je ślicznie (często śliniak jest czysty), a początki były ciężkie, aż mi się odechciewało blw Także cierpliwość i czas. Brudu jest więcej, ale głównie na buzi, rączkach i krzesełku, ściany czyste, nawet podłogą też Równocześnie wprowadzam widelec i nim lepiej operuje, ale pomagam mu nabijać kawałki.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-21, 21:39   #3882
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Przez weekend u dziadków odpuściłam, a tak to na razie początki, na efekty trzeba poczekać Wie, że trzeba włożyć łyżeczkę do jedzonka i potem do buzi, tylko no często zanurza w jedzeniu jeden koniec łyżki, a do buzi wkłada drugi Po czasie gubi łyżeczkę. No ale rączkami je ślicznie (często śliniak jest czysty), a początki były ciężkie, aż mi się odechciewało blw Także cierpliwość i czas. Brudu jest więcej, ale głównie na buzi, rączkach i krzesełku, ściany czyste, nawet podłogą też Równocześnie wprowadzam widelec i nim lepiej operuje, ale pomagam mu nabijać kawałki.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Nie brzmi to najgorzej Chyba czas i na nas w koncu, na razie codziennie mam ochote sprobowac i za kazdym razem mysle "aaaa, przy nastepnym posilku to juz na pewno"
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 07:52   #3883
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Polecam gęste papki, lepiej trzymają się łyżeczki i nie rozbryzgują na około

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 07:55   #3884
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Polecam gęste papki, lepiej trzymają się łyżeczki i nie rozbryzgują na około

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Tylko geste trudniej wyciaga sie z ucha i nosa i wlosow

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 08:56   #3885
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 09:09   #3886
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Jeszcze chyba mi się nie zdarzyło wyciągać jedzenie z ucha. Z włosów jakieś pojedyncze kawałki bardzo rzadko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 10:44   #3887
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Jeszcze chyba mi się nie zdarzyło wyciągać jedzenie z ucha. Z włosów jakieś pojedyncze kawałki bardzo rzadko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo Twoja córa to oaza spokoju w porównaniu z naszymi zbójami Mój właśnie ma w uchu kawałek jajka i nie chce dać go sobie wyciągnąć

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 11:57   #3888
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

U nas jedzenie też jest wszędzie. Nawet w nosie.. No i do oka też nie rzadko sobie wetrze np. trochę kaszki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 12:50   #3889
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Próbuje uczyć małego do czego służy nocnik siadam na nim i pokazuje mu że tu się robi kupę no i wydaje przy tym dźwięki jak on. Jedyne co załapał to na słowo kupa zaczyna stękać A dziś nauczył się robić tuli tuli i tak słodko się przytula 🥰 uwielbia żeby mu czytać kładziemy się mały się przytula i jakieś pół godzinki czytamy. No i porzucilismy wózek na dobre zasypia albo na spacerze albo na łóżku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-22, 14:24   #3890
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

A tak, w oko sobie wetrze czasem jedzenie też.. Ach te małe rozumki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 14:55   #3891
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja stwierdziłam, że nocnik, jak będzie chodził. A tu przed chwilą wyciągał zabawki ze skrzyni, trzymał się niej, ale w obie rączki wziął zabawki i przestał się trzymać I tak sobie stał sam stukając zabawkami o siebie

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 14:58   #3892
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

U nas też żarcie co najwyżej w oku, ale karmię go łyżką, więc tyle co sobie w międzyczasie palce do buzi wsadzi i gdzieś się dotknie zanim zdążę to wytrzeć, tak że cały potencjał jeszcze przed nami.

Śmieją się sztucznie Wasze Maluchy? Mój Młody opracował sobie sztuczny śmiech jakoś z miesiąc temu i jak już mu sie nie chce albo matka dobrze pajacuje ale jednak mało śmiesznie to udaje, ze się śmieje Przypomina to taki szyderczy rechot postaci z horroru

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Viva, Twój od poczatku tak zasuwa z rozwojem, że po prostu od razu go na kibel ucz siadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 15:01   #3893
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ja stwierdziłam, że nocnik, jak będzie chodził. A tu przed chwilą wyciągał zabawki ze skrzyni, trzymał się niej, ale w obie rączki wziął zabawki i przestał się trzymać I tak sobie stał sam stukając zabawkami o siebie

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Moj cudak trzy razy puscil sie i tak stal 5sek po czym sie zorientowal ze sie nie trzyma i sie przewrocil

Wczoraj bylo bolonsise to serio bylo wszedzie

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 15:34   #3894
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Moj cudak trzy razy puscil sie i tak stal 5sek po czym sie zorientowal ze sie nie trzyma i sie przewrocil
Jak w kreskówkach
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 15:46   #3895
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Sztuczny śmiech mój ma od dawna, wręcz teraz już coraz rzadziej z niego korzysta. A wydźwięk miał taki cwaniacko-szyderczy

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-22, 19:03   #3896
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Sztuczny śmiech hmm nie zauważyłam. Ale stanie bez trzymanki to często u nas jest grane, ale to już świadome i umie potem albo zejść na ziemię albo złapać się mebla, którego się puściła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 07:55   #3897
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mój wczoraj prawie został sprzedany obcej kobiecie na chodniku Coś tam stękał na spacerze, zatrzymałam się i starsza pani zaczęła go zagadywać. Szczerzył się do niej i na koniec jej pomachał, jak powiedziała "papa". W weekend był na rękach u jakichś 20 osób i też był w 7 niebie. Cieszę się, że tak reaguje na innych

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 09:21   #3898
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ojjj, tego to strasznie zazdroszczę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 09:45   #3899
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Mój wczoraj prawie został sprzedany obcej kobiecie na chodniku Coś tam stękał na spacerze, zatrzymałam się i starsza pani zaczęła go zagadywać. Szczerzył się do niej i na koniec jej pomachał, jak powiedziała "papa". W weekend był na rękach u jakichś 20 osób i też był w 7 niebie. Cieszę się, że tak reaguje na innych

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Moj moze nie tak zeby sie szczezyl, ale jak w sklepie ekspedientki go zagaduja to tez sie usmiecha uradowany
Jacys nasi znajomi co ich nie zna tez sie usmiecha, na rece pojdzie do wiekszosci poki co dwie osoby mu nie przypadly do gustu
Kwestia tego zeby za jakis czas na placu zabaw nikt nie zagadal i porwal, niestety londyn i realia sa jakie sa co chwile gina dzieci w okolicy gdzie mieszkam
Kupie smycz chyba

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 11:34   #3900
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Tak, też mam to z tyłu głowy. Ale na to nie ma recepty, poza kontrolą rodzica, a później nauką dziecka, że nie każdy człowiek jest miły. Teraz jego otwartość mnie cieszy w połączeniu z perspektywą żłobka.

Właśnie wkłada mojego kapcia do sortera

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-07 21:44:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.