Podkłady Rimmel'a - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 17:14   #1
ZielonaPlaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12

Podkłady Rimmel'a


Drogie Wizażanki, używam ciągle tego samego podkładu i postanowiłam sobie kupić w koncu jakiś inny . Zaciekawiły mnie dwa podkłady Rimmela: Lasting Finish 16h.. i Renew&Lift. Jednak mam wątpliwości co do krycia.

A więc ,Wizażanki, które używały tych podkładów, czy zamaskują mi one dwa placki na policzkach [cera naczynkowa, tsa..] bez korektora?

Pozdrawiam
__________________
`baby' won't u Loosen up my Buttons, babe? szzz.
ZielonaPlaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 17:29   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Podkłady Rimmel'a

Kwc
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 17:45   #3
ZielonaPlaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Podkłady Rimmel'a

Nie napisałabym tutaj, gdybym wcześniej nie sprawdzała KWC. Założyłam wątek, bo opinie są naprawdę różne czasem nawet skrajne. Więc chciałam podsumowac sobie. Ale lajcik.
__________________
`baby' won't u Loosen up my Buttons, babe? szzz.
ZielonaPlaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 18:29   #4
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Podkłady Rimmel'a

Nie, nie zatuszują bez korektora. Moim zdaniem kryją słabo, aczkolwiek Lasting Finish jest pod tym względem lepszy. Ponad to lepiej matuje (choć i tak na krótko, a bez sypkiego pudru twarz świeci się jeszcze bardziej) i przystosowuje się do karnacji. Choć niektórzy zachwalają Renew & Lift - mnie zupełnie nie przekonuje. Producent nie obiecuje matu. Jedyne, co w nim lubię to odcień. Uwielbiam krycie, więc te 2 podkłady to przeszłość. Nie powrócę już do nich. Niech spoczywają na dnie kosmetyczki ... Amen ; ))
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 18:36   #5
magdaaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Podkłady Rimmel'a

Ja używam tego podkładu już od roku i jestem zadowolona w miare Matuje u mnie przynajmniej na jakies 5 h mam cere tłustą. Kolor mam 103 i mi sie dopasowuje do koloru cery tak nie zabardzo. Krycie ma w miare. Nie narzekamMam zamiar teraz kupic sobie inny jak mi skończy się podkład. Myśle o revlon do cery tłustej

Edytowane przez magdaaaa17
Czas edycji: 2010-04-21 o 18:37
magdaaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 18:44   #6
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Podkłady Rimmel'a

Cytat:
Napisane przez magdaaaa17 Pokaż wiadomość
Ja używam tego podkładu już od roku i jestem zadowolona w miare Matuje u mnie przynajmniej na jakies 5 h mam cere tłustą. Kolor mam 103 i mi sie dopasowuje do koloru cery tak nie zabardzo. Krycie ma w miare. Nie narzekamMam zamiar teraz kupic sobie inny jak mi skończy się podkład. Myśle o revlon do cery tłustej
Revlon jest o niebo lepszy ; )) Nawet nie ma co porównywać. Choć i tak ostatnio mnie wkurzał i już go nie używam. Matuje na długi czas, a i zakryje też co nieco. + za bardzo szeroką gamę kolorystyczną.
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:20   #7
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Podkłady Rimmel'a

Bardzo lubiłam swój Lasting Finish, zużyłam do samego końca. Chociaż był gęsty i trochę mało plastyczny, krył bardzo dobrze, jak na moje potrzeby.
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 19:37   #8
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Podkłady Rimmel'a

Cytat:
Napisane przez ZielonaPlaga Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, używam ciągle tego samego podkładu i postanowiłam sobie kupić w koncu jakiś inny . Zaciekawiły mnie dwa podkłady Rimmela: Lasting Finish 16h.. i Renew&Lift. Jednak mam wątpliwości co do krycia.

A więc ,Wizażanki, które używały tych podkładów, czy zamaskują mi one dwa placki na policzkach [cera naczynkowa, tsa..] bez korektora?

Pozdrawiam
Ja tam lubię te 2 podkłady. Mają fajna konsystencję, zapach, łatwo się je nakłada. Co do krycia to moim zdaniem jest ok. Nie powiedziałabym że revlon cs lepiej kryje. Z tym że jak masz moce zaczerwienienia to najlepszy będzie zielony korektor.
Co do tych podkładów z rimmel to obydwa się u mnie trzymały długo. Z tym że po r&l buzia się szybko świeci. Po lastin finish też nie jest super matowa ale puder matujący położony na ten podkład u mnie załatwia sprawę.
Jeszcze apropo revlona cs to on się dużo gorzej nakłada niż rimmel.
A i r&l ma fajne opakowanie.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 08:25   #9
magdaaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Podkłady Rimmel'a

Nie jest zły podkład Rimmela Myśle o zakupie podkładu z revlona, ale mam mały problem bo niewiem jaki kolor dobrac? Myśle o 110 bo wiem, że taki odcień jest z Revlonu Bo jestem bladzioch
magdaaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 13:24   #10
ZielonaPlaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Podkłady Rimmel'a

Revlon też był u mnie na liście, bo widziałam że ma naprawdę dużo odcieni do zaoferowania, a mi zawsze trudno trafić w kolorek ;<. Koniec końcem nie kupiłam żadnego Rimmel'a, a zaopatrzyłam się w Panstik'a. [Szczerze, gdyby nie wizaż, to bym nie wiedziała, że takie coś istnieje ;O].
__________________
`baby' won't u Loosen up my Buttons, babe? szzz.
ZielonaPlaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 17:26   #11
burzliwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wejherowo/Gdynia
Wiadomości: 51
GG do burzliwa
Dot.: Podkłady Rimmel'a

a ja powiem tak, moim zdaniem znaczenie ma też tutaj Twój wiek... Bo dla każdego co innego.
burzliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 17:46   #12
magdaaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Podkłady Rimmel'a

Wiem Ja mam 20 lat i jeszcze nie trafiłam na ten podkład Ciągle szukam tego odpowiedniego

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

magdaaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 14:49   #13
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Podkłady Rimmel'a

nie zakryją, aczkolwiek lasting finish jest lepszy. A na pewno już lepszy od Revlona
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 16:25   #14
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Podkłady Rimmel'a

Tak mi przypomniałyście o Lasting Finish, że aż dzisiaj go sobie kupiłam. Zupełnie zapomniałam, jaki to fajny podkład. Myślałam, że 103 będzie trochę przyciemny, ale okazało się, że jest jaśniutki i chyba na lato będzie aż za Ale na razie się cieszę.
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 18:56   #15
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Podkłady Rimmel'a

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Tak mi przypomniałyście o Lasting Finish, że aż dzisiaj go sobie kupiłam. Zupełnie zapomniałam, jaki to fajny podkład. Myślałam, że 103 będzie trochę przyciemny, ale okazało się, że jest jaśniutki i chyba na lato będzie aż za Ale na razie się cieszę.
kurczę, moja bladolicość mnie przeraża. bo jak się opalę, to 103 mógłby być o ton, dwa, jaśniejszy.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 10:09   #16
slonko206
Przyczajenie
 
Avatar slonko206
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
GG do slonko206
Dot.: Podkłady Rimmel'a

Dla mnie krycie Rimmela jest bez szału, ale kolorem jak najbardziej w porządku. Mam cerę mieszaną i długo nie czekać jak zaczynam się świecić. Revlona jeszcze nie miałam, ale nie omieszkam spróbować przy następnym zakupie
slonko206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.