Wrześniówki 2018 cz. 1 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-07, 04:59   #2611
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

U nas jest tradycja kupowania prezentów ale tylko dzieciom, ja wole tak czy inaczej kupować na necie więc tym razem pewnie też tak będzie.

Anitast, ja miałam male krwawienie w 6 tyg świeża krwią, ale nie wiem czy to była @, zobaczymy później. Ze starsza dostałam kilka tygodni po zakończeniu kp.

Gilmoregirl super !

My właśnie się karmimy po raz drugi, usypia, ale standardowo starsza zaraz wstanie i mi ją obudzi

Czy wasze maluchy nadal "padają" przy piersi? Na początku głównie Martyna tak usypiala, ale teraz już nie chce


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 05:38   #2612
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez gilmoregirl92 Pokaż wiadomość
Boże dziewczyny, Natalka zjadła całego cyca + 60ml mm i spała do 5:15, 7h (!!!) Nie nastawiam budzika, bo ona się zawsze sama budziła koło 2-3, jestem w szoku...

Teraz jest w boskim nastroju, ma taką minę "noo w końcu się wyspałam" i cały czas się uśmiecha i mnie zaczepia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde, a mój co wieczór zjada cyc + ok 100-120 ml mm, a i tak trzy pobudki na żerowanie muszą być

A okres chyba właśnie wraca, w siódmym tygodniu

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 06:14   #2613
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Przysnelam teraz z godzinę, wstaje dopiero a powinnam już być w labo :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 06:17   #2614
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez blackhaired_witch Pokaż wiadomość
Kurde, a mój co wieczór zjada cyc + ok 100-120 ml mm, a i tak trzy pobudki na żerowanie muszą być

A okres chyba właśnie wraca, w siódmym tygodniu

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka

A jak dodam, że zjadła i dalej śpi to mnie chyba zjecie heh




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 06:55   #2615
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

No zjadłam Cię smaczna byłaś I jak ja teraz badania na czczo zrobię?? Mój też śpi, aż mi szkoda jeszcze wstawać, ale już muszę w końcu do tego labo i podnoszę się właśnie, za 5 min

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 07:23   #2616
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Oj zazdroszcze tym co spia nocami, wspolczuje tym co nie spia. My raczej w tej drugiej grupie, choc zdarza sie noc spania 4-5 h + 2-3 h i wtedy juz jestem szczesliwa...

Blackhaired - to jaka Twoj synek porcje zjada? U nas tez czesto mimo, ze mam wrazenie ze jest mega najedzony to potrafil sie obudzic dosc szybko :/ nawet jak z troski probowalam dopchac go mm, to mi zwymiotowal

Czy Wasze dzieci tez maja takie rozdete brzuszki? Chyba juz kiedys pisalam, ale mam obawy czy duzy brzuch oznacza najedzenie, ale zwykle u nas to idzie w parze wiec tak zakladam...

Fortuna - zalezy od stopnia zmeczenia, ale nadal dosc czesto tak, tylko ja to nawet wole jak nie jest senny bo raz ze przysypia to go musze wybudzac, wydaje mi sie, ze nie zje dobrze, a po odbiciu wcale nie zawsze chce dalej spac a jak jest aktywny to piers dobrze oprozni, zje dokladke z drugiej i wszyscy sa zadowoleni tylko troche dluzej to trwa i ostatnio oczy to juz lataja wszedzie z ciekawosci w czasie karmienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&

Edytowane przez lupinka
Czas edycji: 2018-11-07 o 07:54
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 08:11   #2617
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
No to przynajmniej wyspana jesteś
Drocia u mnie to samo już 2h badań co on chce bo nawet spanie na mnie lub obok mnie nie działa. Teraz po 2h to już pewnie głód się włączył więc dostał cyca ale na sen już nie liczę, nie zdążę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie sprawa sie wyjasnila po tym jak dostal butle z lekami i taka zawartosc walnal w pieluche ze az pod kran musialam go brac ale momentalnie inne dziecko, nawet w wozku polezal pol godziny i moglby dalej lezec...

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość

Czy wasze maluchy nadal "padają" przy piersi? Na początku głównie Martyna tak usypiala, ale teraz już nie chce


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taa.. Zwlaszcza popoludniu cyc = momentalne spanie a za chwile ryk bo glodny, ale no jak zamiast jesc to spi...

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci tez maja takie rozdete brzuszki? Chyba juz kiedys pisalam, ale mam obawy czy duzy brzuch oznacza najedzenie, ale zwykle u nas to idzie w parze wiec tak zakladam...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, jak kupy nie zrobi i martwi mnie to ze wzgledu na te nasze przepukliny.


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-07, 08:25   #2618
rawka
Rozeznanie
 
Avatar rawka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 508
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Moja kolejną pobudkę rozbiła o 7.30, dobrze że po przedniej oczy miała już zamknięte podczas karmienia i zasnęła zaraz po nim, tylko co z tego że ja usnęłam po 6

Za to dziś mam wychodne idę do fryzjera i zejdzie mi tam pewnie z 3 godziny to z dojazdem i przyjazdem zajmie mi 4. Ciekawe jak moje dziecko przeżyje taką długo przerwę beze mnie
__________________
Wierz mi – są dusze dla siebie stworzone.
Niech je w przeciwną los potrąci stronę,
One wbrew losom, w tym lub tamtym świecie,
Znajdą, przyciągną i złączą się przecie
.

9.05. 2014

15.10.2016

19.08.2017

16.09.2018
rawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 08:30   #2619
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Moja dzisiaj była bardzo niespokojna w nocy. O 3 wzięłam ją do mnie do łóżka, jadła o 5:40 i później wstała już o 7:20. Tez większość nocy nie spałam bo się martwiłam, że coś się dzieje. Do tej pory jak zasnęła to spala ładnie a dzisiaj ciągle się wierciła, stekala i przebudzala. A jeszcze znajoma mi napisała, że dwie osoby od niej z rodziny są w szpitalu bo panuje wirusowe zapalenie opon mózgowych to już w ogóle nie mogłam zasnąć

Moja rozdętego brzuszka nie ma.

Rawka też bym chciała na tyle wyjść z domu marzą mi się te zakupy świąteczne. Ale zapasów mleka brak i jakoś nie mogę się zebrać żeby zrobić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 08:47   #2620
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Ja wychodzę w sobotę do Agata meble po prezent dla Przyjaciółki na nowe mieszkanie ♡
Już po labo, wstałam jednak o 9, spałam i leżałam dokąd młody spał i doszłam do siebie. Oczywiście podczas przewijania wszystko zasikał, musiałam go wykąpać w umywalce i przebrać i siebie i jego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 08:58   #2621
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Ja wychodzę w sobotę do Agata meble po prezent dla Przyjaciółki na nowe mieszkanie ♡
Już po labo, wstałam jednak o 9, spałam i leżałam dokąd młody spał i doszłam do siebie. Oczywiście podczas przewijania wszystko zasikał, musiałam go wykąpać w umywalce i przebrać i siebie i jego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Heh moja nie sika podczas przewijania, ale słyszałam, że chłopcy tak robią


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 09:13   #2622
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

To ja Ci mogę to potwierdzić: stricte mnie osikał już 3-4 razy, raz ostatnio jak go wycierałam po kąpieli to w ręcznik nasikał, kupa też mi się zdarzyła na przewijak 2x, na szczęście "mała" i nie dosięgła podłogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 10:03   #2623
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Co do kupy to moja kiedyś przy przewijaniu tak strzeliła, że nawet dywan prałam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 10:08   #2624
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Nie mam dywanów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 10:10   #2625
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Też właśnie od razu pomyślałam jak to dobrze, że nie mam dywanów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 10:11   #2626
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Ja tez nie mam dywanow dlatego mylam podloge a kiedys stalam na przeciwko niego i wiadomo gdzie kupa wyladowala na szczescie juz teraz nie zdazaja mu sie takie akcje a i ja stoje juz obok
Ostatnio mam ze swoim problem bo co sie obudzi to odrazu krzyk w nieboglosy jakby z glodu... nawet oczu nie otworzy tylko placze odrazu na caly regulator... u Was tez takie akcje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 10:17   #2627
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Czy ktoś ma problem z bąkami u malucha? Mój czasem tak purka że się przez to wybudza. Np teraz grrrr pol godziny i przez ppurkanie koniec drzemki. dostaje kropelki na trawienie i kolkę ale nie wiem może za mała dawkę? Mamy delicol i sab simplex 15kropli do każdego karmienia i dikoflor dwa razy na dzień 3 krople. Kpi + mm w nocy.
Od pewnego czasu zaczął też tak stękać nad ranem.

Wolę to niż wrzask i kolkę ale czasem szkoda mojego busypiabia jak akurat przyjdą bąki.

Myślę żeby spróbować inne mm może? Jak często można zmieniać mm?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 10:26   #2628
rawka
Rozeznanie
 
Avatar rawka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 508
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Moja tam sika podczas przewijania o to bardzo często jak szybko jej nie podniose to cała garderoba do wymiany.

U mnie też się zdarza że Małą wubudzaja bąki ogólnie często wierci się przez sen i to też ją wybudza próbowałam otulać szczelnie ale wrzeszczy po tym strasznie także nic z tego
__________________
Wierz mi – są dusze dla siebie stworzone.
Niech je w przeciwną los potrąci stronę,
One wbrew losom, w tym lub tamtym świecie,
Znajdą, przyciągną i złączą się przecie
.

9.05. 2014

15.10.2016

19.08.2017

16.09.2018
rawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 11:13   #2629
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Tak, ja też ostatnio coraz częściej słyszę takie mega głośne bąki - a jeśli Mała śpi to tak parę minut przed wielkim wystrzałem kręci się i wierci jakby miała się zaraz obudzić. Ale zwykle po zrobieniu swojej roboty idzie spać dalej, że dwa razy zdarzyło jej się tak głośno pprrryy-tnąć że się obudziła całkiem

Chyba że ja ogólnie brzuszek boli to wtedy śpi bardzo niespokojnie, też mi szkoda dziecka i siebie jednocześnie bo wiem że to spanie będzie trwało max 15 minut i obudzi się z jękiem albo płaczem...

Przyszła mi chusta, motanie idzie mi mega nieudolnie... Zosia się wierci i ciężko ją ułożyć w chuście. Ale jak mi się już to uda to dziecko jest jak anioł<3 spokojniutkie, wtulone<3 a dziś to jeszcze nawet nie skończyłam wiązać a ona już mi zasnęła w chuście szybko zrobiłam to co miałam zrobić a teraz już prawie godzinę leżymy... Chyba się polubimy z chustowaniem
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 11:13   #2630
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Sylwia - zdarza sie, ale wydaje mi sie, ze to zly sen, bo jak podchodze i przytulam, glaszcze to sie uspokaja.

Heledore - te wszystkie kropelki to konsultowalas z pediatra? Ja sie wczoraj pytalam w zwiazku z kolkami, ale powiedziala ze jak to sporadyczne, a nie przewlekle to nic nie wprowadzac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 11:17   #2631
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Tak konsultowałam.. trochę wydawało mi się za dużo i przyznaje że ze 2 dni podawałam nie z każdym karmieniem. O jeżu...co się działo z brzuszkiem to szkoda mówić nawet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 11:17   #2632
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomości: 8 030
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Moja notorycznie sika podczas przewijania i u nas podkłady higieniczne to idą jak pieluszki

Dzisiaj od rana mała była spokojna, ale oczywiście zrobiła taką kupę, że musiałam ją myć pod prysznicem + zmienić ciuchy.

A pierdzenie też jest, ale na szczęście nie podczas snu więc się nie wybudza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
studentka





https://www.instagram.com/jestem.oliwka
DarkDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 12:32   #2633
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

My dziś na szczepienie, a zdolny synek tak podrapał sobie buzię, że wygląda jak jakieś dziecko wojny

Nieraz nasikał na przewijak, matkę lub środek pokoju podczas przewijania W końcu zaczęłam odskakiwać na czas, bo wolę myć podłogę niż siebie; nabrałam nawet niebywałej gracji w tych skokach.

Ostatnio przestał robić kupę praktycznie w każdą pieluchę, za to zaczął raz na dzień/ dwa, za to tak konkretnie, że strach odpinać pampersa
Na szczęście pierdy go nie budzą, choć hałasuje jak stary chłop.

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 13:24   #2634
XdMalgorzataxd
Raczkowanie
 
Avatar XdMalgorzataxd
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 363
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma problem z bąkami u malucha? Mój czasem tak purka że się przez to wybudza. Np teraz grrrr pol godziny i przez ppurkanie koniec drzemki. dostaje kropelki na trawienie i kolkę ale nie wiem może za mała dawkę? Mamy delicol i sab simplex 15kropli do każdego karmienia i dikoflor dwa razy na dzień 3 krople. Kpi + mm w nocy.
Od pewnego czasu zaczął też tak stękać nad ranem.

Wolę to niż wrzask i kolkę ale czasem szkoda mojego busypiabia jak akurat przyjdą bąki.

Myślę żeby spróbować inne mm może? Jak często można zmieniać mm?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My zmieniliśmy mleko, bo mały ledwie wytrzymywał 3godz, a jadł 120 i w efekcie jadł łapczywie, potem bardzo prężył sie, płakał więc i ulewał a nawet wymiotował. Miał NAN optipro. Teraz bebiko, zjada 90 co 3godz, mniej ulewa, ma problemy nadal z brzyszkiem ale doktór dała krople. Bierze delicol, bobotic i biogaia. Jak nie będzie poprawy to będzie zmiana mleka na to przeciw kolkom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
XdMalgorzataxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 13:31   #2635
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

To mam to samo mleko teraz. Tyle że 3 godziny to nigdy nie wytrzymuje (poza jedną nocna drzemka) w zasadzie to czasem i po 1.5 h jest wrzask z głodu. Ale on też za nic nie zje przewidzianej porcji 120. Robię 90 a i tak czasem na raz tyle nie wsunie. W skali doby je mniej więcej tyle ile powinien tylko mniej a często.


W dzień na moim mleku zresztą to samo.malo a często. W dodatku je bardzo długo. Chciałam mu dać większy smoczek żeby się szybciej najadł a nie męczył ale jednak się dławi i zostajemy przy wolniejszym przepływie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"


Edytowane przez Heledore
Czas edycji: 2018-11-07 o 13:37
Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 13:37   #2636
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Mam jakiś kryzys dzisiaj. Mała dużo płakała a jak nie płakała to jadła albo spala, spala oczywiście na mnie w domu mam mega wielki brudel. Męczy mnie to, że nie nadążam że sprzątaniem teraz przekupiłam ją fotelikiem samochodowym (nie mamy bujaczka) i bawi się pluszową piłeczką to mogę chociaż zjeść obiad. Chyba do tego bierze mnie jakieś przeziębienie bo czuję się słabo i katar mam mam wrażenie, że ma teraz skok rozwojowy ale liczyłam na to, że szybciej się skończy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 14:44   #2637
rawka
Rozeznanie
 
Avatar rawka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 508
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

ja to bym chciała żeby moja się czymś bawić zaczęła, ale na razie to nic ją nie interesuje, ja nie raz się produkuje i produkuje, macham tym zabawkami, grzechotkami a dla niej i tak najciekawsza jest lampa

u mnie dziś spokojnie, zdążyłam od fryzjera na jej drugie karmienie przy mojej nieobecności, był wielki płacz ale zasnęła i śpi jeszcze. W ogóle to nie podejrzewałam że jak gdzieś wyjdę bez niej to będę się tak spieszyć raczej myślałam że będę się relaksować chwilami bez dziecka, a tu latałam dziś po centrum jakbym miała motorek w pu..ie żeby przy okazji kupić sobie jakieś buty bo stopę nadal mam za dużą i zamiast w 40 wchodzę w 41
__________________
Wierz mi – są dusze dla siebie stworzone.
Niech je w przeciwną los potrąci stronę,
One wbrew losom, w tym lub tamtym świecie,
Znajdą, przyciągną i złączą się przecie
.

9.05. 2014

15.10.2016

19.08.2017

16.09.2018
rawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 15:03   #2638
Marioosanegra
Raczkowanie
 
Avatar Marioosanegra
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 122
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Dopiero teraz się melduję... moja księżniczka uznała wczoraj że będzie znowu spała przy piersi i nigdzie indziej. A mając mleczarnie pod nosem, wyrażała chęć jedzenia co 2 godziny i tak jadła o 11, 2, 5.30 i 8. Potem od 8.30 gadała przez godzinę i na szczęście o 9.30 udało nam się obu zasnąć i spać prawie do 11.
Moja też sika często na przewijak i kupy robi od około tygodnia tylko raz dziennie, za to konkretne.
Ogólnie chyba dziś jeszcze wcale nie płakała, mam nadzieje że tak jej zostanie, bo dziś wieczorem zostanie z tata 2 godzinki, a mama spotka się z koleżanka na lampkę wina

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez rawka Pokaż wiadomość
ja to bym chciała żeby moja się czymś bawić zaczęła, ale na razie to nic ją nie interesuje, ja nie raz się produkuje i produkuje, macham tym zabawkami, grzechotkami a dla niej i tak najciekawsza jest lampa

u mnie dziś spokojnie, zdążyłam od fryzjera na jej drugie karmienie przy mojej nieobecności, był wielki płacz ale zasnęła i śpi jeszcze. W ogóle to nie podejrzewałam że jak gdzieś wyjdę bez niej to będę się tak spieszyć raczej myślałam że będę się relaksować chwilami bez dziecka, a tu latałam dziś po centrum jakbym miała motorek w pu..ie żeby przy okazji kupić sobie jakieś buty bo stopę nadal mam za dużą i zamiast w 40 wchodzę w 41
U nas dobrze działa karuzela nad kołyska, czasem i 40 minut wytrzyma, tylko muszę ciagle nakręcać muzyczkę

A stopa też mi trochę urosła! Może nie cały numer ale pół na pewno. A mój tż mi mówił że swiruję...
Marioosanegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 15:18   #2639
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Dziękuję wszystkim bogom, że moja stopa została jaka była...bo w rozmiarze 42 ciężko dostać fajny buty, a w 41 jeszcze są
Mój malutki synek waży 5600g, a ja się dziwię, że gdy siądę jak kaleka do karmienia (ach to lenistwo..), to plecy dostają. Jakoś przeżyliśmy szczepienie, za tydzień idziemy na pneumo i pewnie rota.

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 15:27   #2640
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Blackhaired - a na co szczepiliscie dzisiaj? Ja sie zastanawiam gdzie meningokoki wcisnac jeszcze w nasz kalendarz szczepien, musze poczytac o odstepach jakie maja byc zachowane, ale i tak najwazniejsze to utrzymac dziecko w zdrowiu!

Oj mi plecy tez juz czasami wysiadaja, zwlaszcza od dluzszego noszenia na rekach. Do karmienia obkladam sie poduszkami i chociaz tu widze poprawe, ze jest mi wygodniej.

Pamietam ze byl swego czasu temat ile sie daje "co łaska" za chrzest ksiedzu? Bo mam rozkmine i rozstrzal na poziomie kilkuset zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-21 09:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.