Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-04, 17:43   #1
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809

Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba


Cześć, cześć W poniedziałek idę na pierwsze spotkanie z typem z tindera. Probelm w tym, że dałam mu w prawo tylko przez to, że mamy wspólną pasję. Nie podoba mi się z twarzy, ale dobrze się z nim pisze. Miałyście/mieliście podobnie kiedyś? Jeżeli tak to czy spodobała się Wam taka osoba z wyglądu w końcu? Wiem, że wygląd nie jest, ale może się mylę i pstanowiłam sprawdzić czy coś zatrybi. Jednak jakoś w środku czuję, że mnie to frustruje i chciałabym się wygadać albo posłuchać Waszych historii. Pozdrawiam
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 19:35   #2
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Miałam tak wiele razy, aż czasem w szoku byłam, że ktoś z takim wyglądem mi się spodobał, bo teoretycznie nie mój typ. Czasem wystarczy odpowiedni charakter, sposób mówienia by zauroczyć drugą osobę Za to poznałam kiedyś takiego przystojniaka, ale jak zaczął gadać i co drugie słowo w zdaniu na k...to mi momentalnie przestał się podobać
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 19:48   #3
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

No tez myślę o tym, że można się zauroczyć czymś poza wyglądem, jakimś gestem na przykład. Chyba z braku laku się umówiłam......
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 20:00   #4
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-02-04 o 20:06
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 20:05   #5
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Cytat:
Napisane przez aninudy Pokaż wiadomość
Cześć, cześć W poniedziałek idę na pierwsze spotkanie z typem z tindera. Probelm w tym, że dałam mu w prawo tylko przez to, że mamy wspólną pasję. Nie podoba mi się z twarzy, ale dobrze się z nim pisze. Miałyście/mieliście podobnie kiedyś? Jeżeli tak to czy spodobała się Wam taka osoba z wyglądu w końcu? Wiem, że wygląd nie jest, ale może się mylę i pstanowiłam sprawdzić czy coś zatrybi. Jednak jakoś w środku czuję, że mnie to frustruje i chciałabym się wygadać albo posłuchać Waszych historii. Pozdrawiam
Czasami zdarzało się, że kobieta nie do końca była w 'moim typie' (chociaż nie lubię tego określenia), a pisało się super, podejście podobne, itd. wszystko ok i jak doszło do pierwszego spotkania to zaklikało. Liczy się całokształt i każda rzecz może nas niespodziewanie oczarować - gestykulacja, śmiech, uwodzicielskie spojrzenie, sposób poruszania, uroczy uśmiech, przyjemny głos i klik - chemia wystrzeliwuje i w twoich oczach jest najpiękniejszą osobą świata.
Zaznaczę, że nie mówię o sytuacji gdzie w jakimkolwiek stopniu uważam dziewczynę za brzydką i niepociągającą, bo to wtedy bez sensu. I w moim przypadku jeśli chemia nie pojawi się na 1 spotkaniu to już się to nie zmieni, więc odpuszczam sobie dalsze randkowanie.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 20:08   #6
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Wiele razy z różnym skutkiem, nie warto się od razu tak nastawiać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 20:16   #7
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

No chyba się źle nastawaim bo odkąd się umówiliśmy to on pisze prawie non stop. Chyba od odczuwam jak zbyt duże zaainteresowanie, a ja włąśnie wolałabym, żeby ostał nowym kolegą.
Ale faktycznie z szybko na jakieś konkretne wnioski.
Tylko nooo zaczynam się źle czuć z tym spoktaniem. Coś jest nie halo, a ja nie wiem co
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-04, 21:22   #8
Alegory
Raczkowanie
 
Avatar Alegory
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 283
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Cytat:
Napisane przez aninudy Pokaż wiadomość
No chyba się źle nastawaim bo odkąd się umówiliśmy to on pisze prawie non stop. Chyba od odczuwam jak zbyt duże zaainteresowanie, a ja włąśnie wolałabym, żeby ostał nowym kolegą.
Ale faktycznie z szybko na jakieś konkretne wnioski.
Tylko nooo zaczynam się źle czuć z tym spoktaniem. Coś jest nie halo, a ja nie wiem co

Może nie chodzi o brak chemii. Może facet narzuca się albo angażuje za dużo Twojego czasu.
Alegory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 22:13   #9
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Cytat:
Napisane przez aninudy Pokaż wiadomość
No chyba się źle nastawaim bo odkąd się umówiliśmy to on pisze prawie non stop. Chyba od odczuwam jak zbyt duże zaainteresowanie, a ja włąśnie wolałabym, żeby ostał nowym kolegą.
Ale faktycznie z szybko na jakieś konkretne wnioski.
Tylko nooo zaczynam się źle czuć z tym spoktaniem. Coś jest nie halo, a ja nie wiem co
Przytłoczył Cię swoją osobą. Napisz mu, że dla Ciebie jest za dużo tego kontaktu i nie czujesz się z tym komfortowo. Zobaczysz jego reakcje, a ona dużo Ci podpowie. Jest opcja, że wyjdzie z niego jakaś desperacja, albo toksyna.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 23:00   #10
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Zbyt duże zainteresowanie i pisanie non stop nawet jak tej osoby nie widziało się na żywo to dla mnie czerwona flaga. Miałam takiego, spotkałam się z nim, desperat straszny, ciągłe komplementy w moją stronę, a ja wyczułam, że on chciał obojętnie jaką dziewczynę byle mieć, jeszcze na końcu jak powiedziałam, że już nie jestem zainteresowana to mnie zwyzywał
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 23:26   #11
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Zbyt duże zainteresowanie i pisanie non stop nawet jak tej osoby nie widziało się na żywo to dla mnie czerwona flaga. Miałam takiego, spotkałam się z nim, desperat straszny, ciągłe komplementy w moją stronę, a ja wyczułam, że on chciał obojętnie jaką dziewczynę byle mieć, jeszcze na końcu jak powiedziałam, że już nie jestem zainteresowana to mnie zwyzywał
Również najczęściej z czymś takim się spotykałam. Niesamowicie dziwi mnie to jak ktoś może związać się z 'byle kim, byleby był'. To trochę przerażające. Jak wtedy być szczęśliwym?
Tak czy inaczej, uważam że bezpośrednie przystopowanie go w zasypywaniu wiadomości ukaże czy mamy rację.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-05, 02:05   #12
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Cytat:
Napisane przez aninudy Pokaż wiadomość
No chyba się źle nastawaim bo odkąd się umówiliśmy to on pisze prawie non stop. Chyba od odczuwam jak zbyt duże zaainteresowanie, a ja włąśnie wolałabym, żeby ostał nowym kolegą.
Ale faktycznie z szybko na jakieś konkretne wnioski.
Tylko nooo zaczynam się źle czuć z tym spoktaniem. Coś jest nie halo, a ja nie wiem co

To się z nim nie spotykaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 06:42   #13
lehre89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 3
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Tak dla otuchy opiszę Ci swoją historię Lata temu na pewnej grupie facebookowej jeden chłopak skomentował post i ja ten komentarz polubiłam. Nagle patrzę, a tu zaproszenie od niego... Przyjęłam, bo wtedy to były czasy, kiedy wszystkich się przyjmowało do znajomych Jak zobaczyłam jego zdjęcie profilowe, to bardzo, ale to bardzo mi się nie spodobał... Jak na złość zaczął do mnie pisać, później dzwonić, aż w końcu nadeszła okazja, aby się spotkać, bo wybieraliśmy się na ten sam festiwal muzyczny. Ogólnie plan spotkania był taki, żeby wziąć znajomych na spotkanie, chwilę pogadać, wypić razem umówione piwo i zakończyć znajomość. Okazało się, że na żywo jest jeszcze brzydszy, ale miał takie gadane, że w końcu cały festiwal razem spędziliśmy... No, a później to już poszło, nawet nie wiem kiedy się zakochałam, byliśmy razem 4 lata, zaręczeni, niestety gdyby mnie nie zostawił, to pewnie dalej świata poza nim bym nie widziała Także wygląd to nie wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lehre89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 11:04   #14
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Cytat:
Napisane przez Alegory Pokaż wiadomość
Może nie chodzi o brak chemii. Może facet narzuca się albo angażuje za dużo Twojego czasu.

Brak chemii to dopiero po spotkaniu można stwierdzić. A tak sobie pisząc, to trudno ocenić. Może facet po prostu przedobrzył z okazywaniem zainteresowania, a na co dzień taki nie jest. Choć równie dobrze może być wkurzającym typem, który pisze na okrągło.

Z własnego doświadczenia powiem, że jak szłam ze złym nastawieniem na randkę, to zawsze była to strata czasu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 11:54   #15
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość


Z własnego doświadczenia powiem, że jak szłam ze złym nastawieniem na randkę, to zawsze była to strata czasu.
Jak idzie z złym nastawieniem to nie ma szans zaiskrzyć.

Samo spotkanie z takim podejściem darowałabym sobie. Jednocześnie dziwi mnie aż takie negatywne nastawienie w stosunku do człowieka, którego nie znasz. Chłopak może mieć czarujący uśmiech, głos przez który przepadniesz. Ty możesz mu się na żywo nie spodobać... Jest tyle możliwości, że co tu analizować - tym bardziej, że mówimy o zdjęciu.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 12:20   #16
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Tak, dwa razy tak miałam. Aczkolwiek nieraz ktoś mnie, tak jakby irytuje i wtedy wiem, że napewno nie zaiskrzy.

Nie traktuj tego tak poważnie, to pierwsza randka z internetu, taka zapoznawcza, a nie odrazu "randewu z naszych snów ".
A facet bajeruje, bo pewnie chce odrazu 'zaliczyć', a nie, że już się zakochał
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 13:41   #17
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 093
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Ja bym spróbowała. Zdjęcie to nie wszystko, ono jest "płaskie", nie zobaczysz gestów, głosu, Moniki. Najwyżej odmówisz kolejnych spotkań jeśli to będzie słabe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 15:08   #18
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

zdarzylo mi sie kilka razy, np facet kompletnie nie w moim typie( niski ) a kompletnie mnie zauroczyl gadka poczuciem humoru itp zakochalam sie- z czasem mi przeszlo ale nie z uwagi jak wygladal -okazal sie klamczuchem ;-p
zauroczylam sie tez facetem z nadwaga bo byl ciepla i zaradna osoba ,wyglad jest tylko czescia tego co nas w ludziach pociaga
jest mozliwe poczuc cos do kogos kto na pierwszy rzut oka nie jest pociagajacy fizycznie
skoro jednak masz tak nieprzyjemne obawy ,watpliwosci to sobie odpusc ,randka to nie kara
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 15:36   #19
Sodalite
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 615
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Cytat:
Napisane przez aninudy Pokaż wiadomość
Cześć, cześć W poniedziałek idę na pierwsze spotkanie z typem z tindera. Probelm w tym, że dałam mu w prawo tylko przez to, że mamy wspólną pasję. Nie podoba mi się z twarzy, ale dobrze się z nim pisze. Miałyście/mieliście podobnie kiedyś? Jeżeli tak to czy spodobała się Wam taka osoba z wyglądu w końcu? Wiem, że wygląd nie jest, ale może się mylę i pstanowiłam sprawdzić czy coś zatrybi. Jednak jakoś w środku czuję, że mnie to frustruje i chciałabym się wygadać albo posłuchać Waszych historii. Pozdrawiam
myślę, że wygląd nie jest kluczowy. zwłaszcza, że nie widziałaś go na żywo, tylko oceniasz po zdjęciach. może się okazać, że na żywo odbierzesz go zupełnie inaczej. nie każdy jest fotogeniczny/umie zrobić sobie korzystne zdjęcie. zwłaszcza jeśli mowa o selfie.

na pierwsze spotkanie warto iść bez jakieś wielkiej spiny. nawet z najprzystojniejszym facetem na świecie mogłoby nie 'kliknąć' i nie byłoby drugiej randki. tutaj macie jakieś wspólne zainteresowania, dobrze wam się rozmawia. a najgorszym razie spędzisz ten czas na pogawędce, a potem już się więcej nie spotkacie. i to nie będzie nic dziwnego - taka specyfika randek z tindera. dużo pierwszych randek może być nietrafionych.

a może sie okaże, że jednak zauroczy Cię na tyle swoją osobowością, że wygląd przestanie Ci zupełnie przeszkadzać

ja z doświadczenia mogę powiedzieć, że mój mąż dużo lepiej prezentuje się na żywo niż na zdjęciach. i nie wiem czy gdybyśmy się trafili na siebie tinderze, to przesunęłabym w prawo przy jego profilu
Sodalite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-06, 23:46   #20
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Dzieuję za odpowiedzi. Przydały mi się Od siebie jeszcze dodoam, że poszłam, ale dla mnie bez szału i ja zerkłąm na zegarek, żeby iść i ten typ też, więc się cieszyłam bo to oznacza, że nikt nikomu nie będzie musiał mówić, że to nie to xd
ale jak wróciłam do domu to już była wiadomość od niego, więc chyba będe musiała powiedzieć, że to nie dla mnie
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 06:28   #21
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Cytat:
Napisane przez lehre89 Pokaż wiadomość
Tak dla otuchy opiszę Ci swoją historię Lata temu na pewnej grupie facebookowej jeden chłopak skomentował post i ja ten komentarz polubiłam. Nagle patrzę, a tu zaproszenie od niego... Przyjęłam, bo wtedy to były czasy, kiedy wszystkich się przyjmowało do znajomych Jak zobaczyłam jego zdjęcie profilowe, to bardzo, ale to bardzo mi się nie spodobał... Jak na złość zaczął do mnie pisać, później dzwonić, aż w końcu nadeszła okazja, aby się spotkać, bo wybieraliśmy się na ten sam festiwal muzyczny. Ogólnie plan spotkania był taki, żeby wziąć znajomych na spotkanie, chwilę pogadać, wypić razem umówione piwo i zakończyć znajomość. Okazało się, że na żywo jest jeszcze brzydszy, ale miał takie gadane, że w końcu cały festiwal razem spędziliśmy... No, a później to już poszło, nawet nie wiem kiedy się zakochałam, byliśmy razem 4 lata, zaręczeni, niestety gdyby mnie nie zostawił, to pewnie dalej świata poza nim bym nie widziała Także wygląd to nie wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I podczas związku też go uważałaś za brzydkiego, czy zaczął ci się z czasem podobac?
Pytam z ciekawości, bo ja bym nie mogła się zakochać w kimś, kogo uważam za brzydkiego, ale czasem widzę ładne dziewczyny z nieatrakcyjnymi facetami i może one mogą, albo dla nich oni są przystojni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 07:33   #22
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 09:17   #23
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Tinderowe randki są trudne, bo faceci nie potrafią robić zdjęć Ponadto mnie odrzuca coś, czego w normalnym życiu bym nie doświadczyła - czyli kultura pisania. Nienawidzę, kiedy ktoś kaleczy język, ortografię czy na przykład nie używa znaków zapytania. "Co robisz", "to co kawa" - no odechciewa się.
Ale jedna sytuacja mnie zmiotła - to był taki właśnie przypadkowy człowiek na randkę, bez szału, taki "normalny". Na kawie okazało się, że jest miło, dobrze się gada, no generalnie - umówiłabym się drugi raz. I on w pewnym momencie mówi: "no ja wiem, że nie jestem żadnym Adonisem, więc też nie mam nie wiadomo jakich oczekiwań". I mnie zmiótł, więcej się nie spotkaliśmy. Poczułam się jak taka trójka na 10
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 14:11   #24
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

ciekawe czy zrozumiał co powiedział
A chciał się umówić jeszcze?
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 14:51   #25
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Cytat:
Napisane przez aninudy Pokaż wiadomość
ciekawe czy zrozumiał co powiedział
A chciał się umówić jeszcze?
Chciał, ale też na z dupy zasadzie - mówię, że lubię daną knajpę, a on "to może mnie zabierzesz". Tak kurczę, tylko na to czekam, żeby typa "zabierać"
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 15:59   #26
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Chciał, ale też na z dupy zasadzie - mówię, że lubię daną knajpę, a on "to może mnie zabierzesz". Tak kurczę, tylko na to czekam, żeby typa "zabierać"

no to musi się sam zabrać
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 18:40   #27
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 128
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89492452]I podczas związku też go uważałaś za brzydkiego, czy zaczął ci się z czasem podobac?
Pytam z ciekawości, bo ja bym nie mogła się zakochać w kimś, kogo uważam za brzydkiego, ale czasem widzę ładne dziewczyny z nieatrakcyjnymi facetami i może one mogą, albo dla nich oni są przystojni
[/QUOTE]


Nie do mnie, ale ja zwykle uważam moich partnerów/crushe za atrakcyjnych. A potem jestem zdziwiona jak widzę zdjęcie, że ja byłam w nim zakochana.



Ostatnio spotkałam w pracy mojego byłego z czasów szkolnych. Nie mogłam przestać się nadziwić jaki paszczur (przepraszam, ale dosłownie tylko to słowo mi chodziło po głowie jak na niego patrzyłam).


Tak samo jak trzymałam jakieś zdjęcia drugiego byłego na kompie i je zapisałam, bo mi się wydały ładne. A po jakimś czasie po zerwaniu spojrzałam i nadziwić się nie mogę, że mi się tak to zdjęcie podobało, tak strasznie podkreślało jaki ma wielki i dziwny nos.



Po prostu czar prysł, hormony przestały działać i nagle oceniam faceta obiektywnie.


Ale mnie tam to cieszy, bo to znaczy, że i dla mnie jest nadzieja i w końcu ktoś poza moją babcią uzna, że jestem ładna.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
I on w pewnym momencie mówi: "no ja wiem, że nie jestem żadnym Adonisem, więc też nie mam nie wiadomo jakich oczekiwań". I mnie zmiótł, więcej się nie spotkaliśmy. Poczułam się jak taka trójka na 10

Przepraszam, ale uśmiałam się. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego prosto z mostu usłyszeć.


Pewnie nie zdawał sobie sprawy z tego, co w sumie mówi i miał coś innego na myśli, no ale szkoda już się stała, też bym się więcej nie umówiła.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 19:32   #28
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

[QUOTE=Limonka2738;8949336 9]Nie do mnie, ale ja zwykle uważam moich partnerów/crushe za atrakcyjnych. A potem jestem zdziwiona jak widzę zdjęcie, że ja byłam w nim zakochana.



Ostatnio spotkałam w pracy mojego byłego z czasów szkolnych. Nie mogłam przestać się nadziwić jaki paszczur (przepraszam, ale dosłownie tylko to słowo mi chodziło po głowie jak na niego patrzyłam).


Tak samo jak trzymałam jakieś zdjęcia drugiego byłego na kompie i je zapisałam, bo mi się wydały ładne. A po jakimś czasie po zerwaniu spojrzałam i nadziwić się nie mogę, że mi się tak to zdjęcie podobało, tak strasznie podkreślało jaki ma wielki i dziwny nos.



Po prostu czar prysł, hormony przestały działać i nagle oceniam faceta obiektywnie.


Ale mnie tam to cieszy, bo to znaczy, że i dla mnie jest nadzieja i w końcu ktoś poza moją babcią uzna, że jestem ładna. [COLOR="Silver"]

Też mnie czasami dziwi, że ktoś mi się podobał z przeszłości
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 10:27   #29
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Pierwsze spotkanie, ale bez chemii chyba

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

Przepraszam, ale uśmiałam się. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego prosto z mostu usłyszeć.


Pewnie nie zdawał sobie sprawy z tego, co w sumie mówi i miał coś innego na myśli, no ale szkoda już się stała, też bym się więcej nie umówiła.
No powiem Ci, że oczy miałam jak talerze, jak to powiedział Na szczęście nie mam problemów z samooceną, więc zaśmiałam się w duszy i tyle, ale rozumiem osoby, które przez tindera mają problem z nawiązaniem relacji.
Mam wrażenie, że to jest jak fast food, nie szanuje się takich spotkań, bo przecież można wyklikać kogoś kolejnego - fajniejszego. Ale to tylko pozory aplikacji.
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-09 11:27:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.