singielka na balu z parami - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-23, 16:33   #31
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 634
Dot.: singielka na balu z parami

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ja bym szła. Zawsze można się zmyć jakby drętwo było.
Tak, tylko bardzo prawdopodobne, że za ten bal się płaci. Jak to bal - pewnie kilkadziesiąt zł co najmniej. No i na swój wygląd tego dnia też się pieniądze wydaje, więc trochę słaba opcja utopić parę stów w beznadziejnym wieczorze.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Tu bym sie nie zgodziła najlepsze wesele jakie zaliczyłam to to na które wybrałam sie sama. Zeszłam z parkietu przed 6-ta rano byłam jedyna dziewczyna solo, pomijając dzieci w koncu nie musiałam martwić sie o to czy partner dobrze sie bawi, tylko zajęłam sie soba.
Cieszę się i gratuluję, ale nie wszyscy są tacy sami. Tańczyłaś sama ze sobą? Jeśli tak i Ci to pasowało, to super, ale nie wszyscy by się komfortowo czuli. A jeśli ktoś Cię prosił do tańca - świetnie trafiłaś. Ja byłam na nie jednym weselu sama i bawiłam się na parkiecie z koleżankami (jeśli to wesele u znajomych), a tak to może z 4 tańce z kimś tam, kto mnie poprosił. Faceci, jeśli przyszli z kimś, wcale się nie wyrywają do proszenia wolnych dziewczyn do tańca. A raczej większość przychodzi z kimś i potem z tą osobą się bawi (nawet jeśli to osoba wzięta specjalnie na wesele, a nie wielka miłość).
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 23:14   #32
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: singielka na balu z parami

[1=4e89258bace7037c96b0592 85119fe847ddc4e93;4864532 7]Tak, tylko bardzo prawdopodobne, że za ten bal się płaci. Jak to bal - pewnie kilkadziesiąt zł co najmniej. No i na swój wygląd tego dnia też się pieniądze wydaje, więc trochę słaba opcja utopić parę stów w beznadziejnym wieczorze.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------


Cieszę się i gratuluję, ale nie wszyscy są tacy sami. Tańczyłaś sama ze sobą? Jeśli tak i Ci to pasowało, to super, ale nie wszyscy by się komfortowo czuli. A jeśli ktoś Cię prosił do tańca - świetnie trafiłaś. Ja byłam na nie jednym weselu sama i bawiłam się na parkiecie z koleżankami (jeśli to wesele u znajomych), a tak to może z 4 tańce z kimś tam, kto mnie poprosił. Faceci, jeśli przyszli z kimś, wcale się nie wyrywają do proszenia wolnych dziewczyn do tańca. A raczej większość przychodzi z kimś i potem z tą osobą się bawi (nawet jeśli to osoba wzięta specjalnie na wesele, a nie wielka miłość).[/QUOTE]


Od początku zaznaczyłam Państwu Młodym ze bede sama i wzięli to pod uwagę przy sadzaniu mnie przy stole. Siedziałam blisko nich i ich znajomych. Drużba dostał zadanie opieki nade mna i doglądania czy niczego mi nie brakuje. Na weselu był świetny zespół z saksofonista, kawałki grali takie ze głownie w grupach sie tańczyło i wygłupialo. W parach tańczyło raczej pokolenie rodzicow Młodej Pary.
Tak jak pisałam, wszystko zależy od konwencji i ekipy z ktora sie baluje
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 00:14:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.