Układanie włosów/ peeling/ depilacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-12, 18:12   #1
19LetsTry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21

Układanie włosów/ peeling/ depilacja


Witam, po wcześniejszych poradach zakupiłem szampon rewitalizujący eubiona i Johansons baby, myje głowę 2 razy podczas jednego podejścia i efekt jest naprawdę bardzo dobry, włosy wyglądają dużo zdrowiej, pachną i z rana są duużo mniej przetłuszczone, jeszcze tylko dorzucę cerkogel 30 i już powinno byc super.

Tylko po takim myciu włosy mi się nie chcą układać tak jak ja bym tego chciał, dlatego, że są tak delikatne/ miękkie. W co powinienem się zaopatrzyć żeby móc bez problemu ułożyć trwałą fryzurę ale bez żadnego przetłuszczania/ niszczenia/ wysuszania/ opadania przy nasady włosów, dodam, że mam krótkie włosy?

Co do peelingu kawowego to czy sól/ cukier/ cynamon jest głównie do polepszania efektu ścierania czy coś na tej zasadzie bo widziałem również, że niektórzy łączą to w jeszcze inny sposób np. żel + kawa. Osobiście daje zaparzona kawa + sól + cukier ale sam nie wiem czy nie spróbować innego metody. Jak długo trzymać ten peeling na skórze?

I czy jest to normalne, że włoski które wyrwałem wraz z cebulkami pastą cukrową wciąż nie wyrosły, minęło około 6 tygodni, może więcej?
19LetsTry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-12 19:12:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.