Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-14, 12:33   #3601
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Angelitta Pokaż wiadomość
My już też ostro działamy z wyprawką! Zamówiliśmy komodę z przewijakiem z Ikei, jest bardzo fajna, bo szuflady są naprawdę pojemne, masę ciuszków, muślinowe otulacze

Do tego po długim namyśle i wierceniu dziur w brzuchach koleżanek zdecydowałam się na laktator Zamówiliśmy elektryczny Chicco. Dziewczyny, koniecznie zaopatrzcie się też we wkładki laktacyjne, nasłuchałam się od koleżanek historii o poplamionych bluzkach w miejscach publicznych
Angelitta pokazesz jaki to model ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 12:48   #3602
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
My mamy przewijak na łóżko bo nie ma miejsca na inny i nie wyobrażam sobie bez niego życia, córkę do tej pory przebieram Próbowałam parę razy na łóżku to myślałam że mi plecy odpadną z bólu


Apropo bólu to dopadł mnie ból barku (chyba, dokładnie to miejsce gdzie ręka łączy się z tułowiem) Ledwo ruszam ręką, każdy ruch powoduje paraliżujący ból aż mi się zbiera na wymioty. Nie mogę jej ani podnieść ani nic. Najgorsze że tż wrócił dziś po urlopie do pracy i jestem sama z małą do 19 a ja ledwo ją mogę podnieść Na dodatek chyba nawet żadnych maści ani nic nie można, ale wyślę tż do apteki jutro to się popyta. Gdyby gabinety fizjo były otwarte to zaraz bym się umówiła na oklejanie taśmami a tak to d**a

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety z tego co wiem żadnych maści i zeli nie można. Ja mam przeciążone kolano i też boli ale jedynie co mi moja ginekolog pozwoliła to okłady z kwaśnej wody.

Dziewczyny, widzę zakupy i planowanie na całego. I dobrze bo mobilizujecie ja też na dziś zaplanowałam sobie zrobienie większych zakupów. Zastanawiam się jednak czy w aptekach ceny nie wzrosły na potrzebne nam rzeczy przez tą całą epiedemie? Zauważyłyście coś?

Ja właśnie wracam z echo serca płodu i wszystko jest dobrze 🧡 cieszę się bardzo bo było podejrzenie wady serduszka ale dobrze się skończylo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 13:28   #3603
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Jeśli chodzi o laktator to próbowałam tylko szpitalną Medelę i swoją Medelę Swing. Laktator drogi, ale cichy. Działa pod prądem i na baterie. Ma w zestawie smoczek calma, z którego dziecko pije jak z cyca. Szczerze mogę ten polecić, ale nie Medela mini Electric, bo jest bardzo głośny (koleżanka miała I odradzała). Siostra miała Philips Avent i nie była zadowolona. W necie można znaleźć porównanie kilkunastu laktatorów. No i ręczne są podobno bardzo niewygodne na dłuższe ściąganie mleka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 13:33   #3604
Angelitta
Raczkowanie
 
Avatar Angelitta
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 64
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Angelitta pokazesz jaki to model ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jasne - zdecydowałam się na laktator eletryczny Chicco Naturally Me.Poleciła mi go położna na szkole rodzenia,a potem dwie przyjaciółki. Sama rozważałam Medelę, bo to jednak klasyk, ale podobno Chicco jest bardziej anatomiczne i delikatne.

W zestawie były jeszcze takie żelowe nakładki na piersi i woreczki do nich, podsyłam zdjęcie




Chciałam Wam wysłać zdjęcie swojego, ale wyskakuje mi jakiś błąd - wygląda tak -> https://www.chicco.pl/produkty/80586...laktatory.html

Edytowane przez Angelitta
Czas edycji: 2020-04-14 o 13:35 Powód: wada zdjęcia
Angelitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 13:33   #3605
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Hej Dziewczyny! Ja jeszcze wyprawki nie zbieram, bo nawet nie wiem czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka ale mam potwierdzone jutrzejsze połówkowe, to może dowiem się kto tam puka mi potem przejrze, co już mam i zrobię listę potrzebnych rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 14:04   #3606
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Angelitta Pokaż wiadomość
Jasne - zdecydowałam się na laktator eletryczny Chicco Naturally Me.Poleciła mi go położna na szkole rodzenia,a potem dwie przyjaciółki. Sama rozważałam Medelę, bo to jednak klasyk, ale podobno Chicco jest bardziej anatomiczne i delikatne.

W zestawie były jeszcze takie żelowe nakładki na piersi i woreczki do nich, podsyłam zdjęcie

â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�/760e4b62b7da7.jpg.html>92696974_234189414484280_3014507373193592832_n.jpg</a>" border="0" alt="" />


â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�â�/760e4b62b7da7.jpg.html>92696974_234189414484280_3014507373193592832_n.jpg</a>" border="0" alt="" />Chciałam Wam wysłać zdjęcie swojego, ale wyskakuje mi jakiś błąd - wygląda tak -> https://www.chicco.pl/produkty/80586...laktatory.html
Dzieki ! 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 14:29   #3607
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja tak się zastanawiam co teraz ze szkołą rodzenia. Chciałam iść w maju. Chyba pooglądam jedynie jakieś filmiki online.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-14, 14:44   #3608
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ja tak się zastanawiam co teraz ze szkołą rodzenia. Chciałam iść w maju. Chyba pooglądam jedynie jakieś filmiki online.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co wiem to szkola rodzenia gdzie ja sie zapisalam prowadzi zajecia tylko online. No zobaczymy powinnam zaczac za 2 tyg, ale kolezanka wlasnie tak miala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 14:58   #3609
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja się nawet nigdzie nie zapisałam. Przed ślubem miałam inne sprawy na głowie i myślałam, że ogarnę to sobie później na spokojnie.
Cóż, trudno. Może jakoś sobie poradzę bez szkoły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 15:10   #3610
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość

Dziewczyny, widzę zakupy i planowanie na całego. I dobrze bo mobilizujecie ja też na dziś zaplanowałam sobie zrobienie większych zakupów. Zastanawiam się jednak czy w aptekach ceny nie wzrosły na potrzebne nam rzeczy przez tą całą epiedemie? Zauważyłyście coś?

Ja właśnie wracam z echo serca płodu i wszystko jest dobrze �� cieszę się bardzo bo było podejrzenie wady serduszka ale dobrze się skończylo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ceny termometrów oszalały ;-) najważniejsze, że bobo zdrowe
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ja tak się zastanawiam co teraz ze szkołą rodzenia. Chciałam iść w maju. Chyba pooglądam jedynie jakieś filmiki online.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam szkołę on line i bardzo sobie chwale, że nie muszę nigdzie jeździć dzisiaj miałam o dnie miednicy

Co do laktatorów nie szalałabym za bardzo, ja sobie kupiłam ręczny bo pierwszego dnia po porodzie spanikowałam, że muszę odciągać bo piersi pękną, miałam wcześniej upatrzony A potem użyłam dopiero jak skończyłam karmić żeby sobie trochę ulżyć No chyba, że od razu wiecie, że chcecie odciągać, dawać z butelki, mrozić i takie tam to wtedy pewnie porządny elektryczny

Edytowane przez akada
Czas edycji: 2020-04-14 o 15:15
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 15:19   #3611
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja kupiłam laktator na wypadek, gdybym potrzebowała mleko ściągnąć żeby tata mógł karmić, gdy ja gdzieś wyjdę. Rozkręciłam nim też laktację. Wolałam mieć niż szukać na szybko po porodzie. Na koniec kp w ogóle nie był mi potrzebny. Po drugim dziecku na pewno go sprzedam za mam nadzieję rozsądne pieniądze, coś tam się wróci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-14, 15:20   #3612
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Łóżeczko tej firmy jest bardzo starannie wykonane, więc tego pana polecam. Znalazłam w pierwszej ciąży przez przypadek w necie i zamowilismy w ciemno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie wyglądają porządnie te mebelki, dzięki za info tylko nie wiem jak to kupić, bo trójka nie w działa:-(
Cytat:
Napisane przez Angelitta Pokaż wiadomość
My już też ostro działamy z wyprawką! Zamówiliśmy komodę z przewijakiem z Ikei, jest bardzo fajna, bo szuflady są naprawdę pojemne, masę ciuszków, muślinowe otulacze

Do tego po długim namyśle i wierceniu dziur w brzuchach koleżanek zdecydowałam się na laktator Zamówiliśmy elektryczny Chicco. Dziewczyny, koniecznie zaopatrzcie się też we wkładki laktacyjne, nasłuchałam się od koleżanek historii o poplamionych bluzkach w miejscach publicznych
Pokażesz która komodę wybrałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 15:36   #3613
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja kupiłam laktator na wypadek, gdybym potrzebowała mleko ściągnąć żeby tata mógł karmić, gdy ja gdzieś wyjdę. Rozkręciłam nim też laktację. Wolałam mieć niż szukać na szybko po porodzie. Na koniec kp w ogóle nie był mi potrzebny. Po drugim dziecku na pewno go sprzedam za mam nadzieję rozsądne pieniądze, coś tam się wróci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z mojego laktatora mąż się śmieje, że ja najmniej go używałam ;-) ostatnio dwóm koleżanką uratowałam nim życie ;-) ja bym chyba nie dała radę na końcu bez niego, kilka razy musiałam wieczorem odciągnąć, ale ogólnie koniec karmienia wspominam bardzo dobrze, bez większych dramatów ;-) Na pewno warto mieć temat obcykany żeby od razu wiedzieć jaki się chce
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 15:59   #3614
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Zmobilizowałaś mnie i zaraz też kliknę zamówienie apteczne Miałam już w koszyku dawno
Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
A ja szukam bezskutecznie komody z przewijakiem - sosnowej w kolorze naturalnym drewna. A wszędzie same białe, ewentualnie z innymi pstrokatymi kolorami albo ciemno brązowe..:-(

A Wy jakie będziecie mieć przewijaki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba będę mieć przewijak na łóżeczku i tyle. Nie mam miejsca na komodę
Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Niestety z tego co wiem żadnych maści i zeli nie można. Ja mam przeciążone kolano i też boli ale jedynie co mi moja ginekolog pozwoliła to okłady z kwaśnej wody.

Dziewczyny, widzę zakupy i planowanie na całego. I dobrze bo mobilizujecie ja też na dziś zaplanowałam sobie zrobienie większych zakupów. Zastanawiam się jednak czy w aptekach ceny nie wzrosły na potrzebne nam rzeczy przez tą całą epiedemie? Zauważyłyście coś?

Ja właśnie wracam z echo serca płodu i wszystko jest dobrze 🧡 cieszę się bardzo bo było podejrzenie wady serduszka ale dobrze się skończylo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wieści

Zastanawiam się czy nie kupić teraz wózka - muuvo quick.
Chyba któraś z Was go kupiła?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 16:40   #3615
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ja tak się zastanawiam co teraz ze szkołą rodzenia. Chciałam iść w maju. Chyba pooglądam jedynie jakieś filmiki online.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u nas zajęcia zawieszone patrząc na całą sytuację raczej nie odwieszą prędko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 17:04   #3616
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Właśnie wyglądają porządnie te mebelki, dzięki za info tylko nie wiem jak to kupić, bo trójka nie w działa:-(Pokażesz która komodę wybrałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dzwoniłam do właściciela na nr podany na stronie. Przysłał nam łóżeczko kurierem na słowo, a dopiero potem robiłam mu przelew, bez wpłaty zaliczki. On produkuje meble i głównie sprzedaje hurt na sklepy. Pan bardzo ugodowy i bezproblemowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 17:07   #3617
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja dzwoniłam do właściciela na nr podany na stronie. Przysłał nam łóżeczko kurierem na słowo, a dopiero potem robiłam mu przelew, bez wpłaty zaliczki. On produkuje meble i głównie sprzedaje hurt na sklepy. Pan bardzo ugodowy i bezproblemowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie są ceny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 18:37   #3618
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
A jakie są ceny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cen mebli/komód nie znam. Za łóżeczko z zabudowaną szufladą, wyjmowanymi szczebelkami, dodatkowym bokiem żeby łóżeczko służyło później za łóżko, ochraniaczami na poręczach (tzw. gryzaki), dodatkowy lakier i płozy do ewentualnego bujania cena teraz około 400 zł. Dziś akurat z tym panem rozmawiałam. W 2018 r. płaciliśmy około 350 zł za taki zestaw bez płóz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 19:18   #3619
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cen mebli/komód nie znam. Za łóżeczko z zabudowaną szufladą, wyjmowanymi szczebelkami, dodatkowym bokiem żeby łóżeczko służyło później za łóżko, ochraniaczami na poręczach (tzw. gryzaki), dodatkowy lakier i płozy do ewentualnego bujania cena teraz około 400 zł. Dziś akurat z tym panem rozmawiałam. W 2018 r. płaciliśmy około 350 zł za taki zestaw bez płóz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak z przesyłką? Wysyłają normalnie na cały kraj?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-14, 19:43   #3620
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
A jak z przesyłką? Wysyłają normalnie na cały kraj?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam przysłali wtedy kurierem. Pewnie z transportem nie będzie problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 19:59   #3621
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja na przewijak nie mam miejsca, to wzięłam tylko zakładany na łóżeczko. Jak nie tam, to będę przewijać na wysokiej komodzie obok. Na łóżku tego nie widzę, bo za nisko by było. Przewijak zamówiony razem z większością drobnych gratów że smyka, powinien być niedługo. Wzięłam też laktator ręczny, jakiś chyba najtańszy. Zakładam, że będzie tylko na ewentualny nadmiar pokarmu i do odciągania jakbym musiała wyjść. Nastawiam się na karmienie naturalne, ale raczej nie do tego stopnia, żeby kilka dni wisieć na laktatorze i rozkręcać laktację.

Ja chciałam iść do szkoły rodzenia w planowanym szpitalu, kazali dzwonić w kwietniu, ale wszystko odwołane. Czytam jakieś książki, może coś się jeszcze potem dowiem od położnej środowiskowej. Pewnie za parę dni będę dzwonić zorientować się, jak to wygląda.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 05:59   #3622
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja też rozkrecilam laktację laktatorem. Właściwie używałam go przez pierwszy miesiąc. No i było mi to potrzebne z tego względu, że miałam płaskie sutki i synek nie potrafił ich dobrze chwycić, tzn. pewnie potrafił, ale strasznie się denerwowal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 06:33   #3623
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzień dobry


śniło mi się dziś że urodziłam- o mamusiu jaka ona śliczna była
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 07:42   #3624
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 08:29   #3625
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzień dobry


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 09:01   #3626
Angelitta
Raczkowanie
 
Avatar Angelitta
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 64
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

*Catherrine* kupiliśmy ten -> https://www.ikea.com/pl/pl/p/sundvik...ialy-30424007/


jest wyższy niż się wydaje na zdjęciach - 108 cm. Dwie szuflady, które pomieściły wszystkie dotychczas kupione ciuszki i część akcesoriów oraz półka, na której chcę trzymać koszyki z pieluchami. Ta półka tez jest wysoka. Ogólnie kawał mebelka

Angelitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 09:17   #3627
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Angelitta Pokaż wiadomość
*Catherrine* kupiliśmy ten -> https://www.ikea.com/pl/pl/p/sundvik...ialy-30424007/


jest wyższy niż się wydaje na zdjęciach - 108 cm. Dwie szuflady, które pomieściły wszystkie dotychczas kupione ciuszki i część akcesoriów oraz półka, na której chcę trzymać koszyki z pieluchami. Ta półka tez jest wysoka. Ogólnie kawał mebelka

Moj maz bardzo chce ten. Mi szczerze to zaden nie pasuje do sypialni bo one za bardzo wychodza na pokoj ojjj bedzie ciasno w tej sypialni naszej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 09:25   #3628
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Angelitta Pokaż wiadomość
*Catherrine* kupiliśmy ten -> https://www.ikea.com/pl/pl/p/sundvik...ialy-30424007/


jest wyższy niż się wydaje na zdjęciach - 108 cm. Dwie szuflady, które pomieściły wszystkie dotychczas kupione ciuszki i część akcesoriów oraz półka, na której chcę trzymać koszyki z pieluchami. Ta półka tez jest wysoka. Ogólnie kawał mebelka

Też myśleliśmy o tej komodzie z przewijakiem ale też że względu na miejsce się wahamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 10:27   #3629
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Też myśleliśmy o tej komodzie z przewijakiem ale też że względu na miejsce się wahamy.
Nie widziałam na żywo, ale mam wątpliwości, czy to jest wygodne. Wszystkie książki piszą, że jak przewijasz to trzeba trzymać dziecko. No spoko, tylko jak mam trzymać i jednocześnie wziąć coś z szuflady która jest głęboko pod blatem? Poza tym koszta trochę odpychają. W tej samej cenie z Ikei jest komoda 6 szuflad, 128cm wysoka, która do tego jeszcze nam się idealnie zmieści w wolne miejsce koło szafy. To już ma większy sens, bo przed przewijaniem wezmę sobie stamtąd co potrzebuję i nawet wrzucę do łóżeczka - wtedy powinno być łatwiej.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 10:34   #3630
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 [emoji

Ja się zastanawiam nad laktatorem. Chcę karmić piersią ale nie wiem jak to się potoczy czy nie będę potrzebować pomocy czy nie będę miała nawałów... kiedyś kobiety sobie radziły bez tego ale skoro można się jakos wspomóc to czemu nie. Medela swing bardzo polecany ale drogi. Z canpola też chwalą i kosztuje o połowę mniej wiec moze w zupełności by wystarczył ale kto tomprzewidzi.
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.