♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡ - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-02, 11:54   #151
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Ja nie planuje brać szlafroka - we wrześniu będzie ciepło wiec nie wiem po co miałby mi się przydać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też nie, przyszykował tylko taki cienki sweterek/narzutke

W końcu skończyłam. Wszystko poprane, poprasowane i policzone
Dużo kupujecie ubrań na 56? Bo ja nie mam żadnych bodów na krótki i zastanawiam się czy coś dokupić tyle mam ubranek, myślicie że 56 i 62 wystarczy?img-20200702-125053.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 12:07   #152
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Mój mąż nie ma cierpliwości by czekać na ruchy więc rzadko coś poczuje. Zresztą on mówi że jego ręce są jakieś nieczułe
Jaki kupiłaś szlafrok? Ja lubię te pluszowe ale one są przeogromne

Co do wagi to ja teraz jestem u rodziców moja aktywność to wejście po schodach i zejście raz na 1h lub nawet nie coś czuję że waga ruszy. A nie i jeszcze zrywanie malin - żebym się nie przemęczyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja często wołam go jak są ruchy i jest radocha Ale wcześniej zwykle było tak jak już przyłożył ręke to spokój, jak zabrał impreza A teraz już negocjują z małym

Ja mam dwa pluszowe w domu i one są za ciepłe na teraz i zajmują za duzo miejsca, kupiłam taki https://allegro.pl/oferta/szlafrok-b...ZjI4ODAyNGI%3D

Na teraz idealne są satynowe które uwielbiam, ale do szpitala takiego nie wezme.

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Ja nie planuje brać szlafroka - we wrześniu będzie ciepło wiec nie wiem po co miałby mi się przydać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja znowu szlafrok to konieczność. Zawsze zanim się ogarne rano to chodzę w szlafroku po domu. Ale ja lubie mieć np takie cienkie piżamki które prześwitują a nie mieszkamy sami więc nie paraduje nigdy bez Myslę że w szpitalu też będę się lepiej czuć w szlafroku chodząc po korytarzu

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Ja też nie, przyszykował tylko taki cienki sweterek/narzutke

W końcu skończyłam. Wszystko poprane, poprasowane i policzone
Dużo kupujecie ubrań na 56? Bo ja nie mam żadnych bodów na krótki i zastanawiam się czy coś dokupić tyle mam ubranek, myślicie że 56 i 62 wystarczy?Załącznik 7720763

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas myślę że krótki rękaw nie będzie tak pożądany jak długi więc
nie szalałabym. Ale sama mam bodziaki na krótki z każdego rozmiaru. Ja miałam spisywać taką liste ale nie robie tego bo wiem że mam więcej ciuszków niż powinnam mieć więc się nie martwie.
56 może sie wcale nie przydać a mam całą mase ciuszków z tego rozmiaru ale też myślę że sporo większych niż 56 tylko metka taka
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 12:19   #153
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Ja nie planuje brać szlafroka - we wrześniu będzie ciepło wiec nie wiem po co miałby mi się przydać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie jest na liście do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 12:21   #154
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
U mnie jest na liście do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w sumie też wymagany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 12:25   #155
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Ja też nie, przyszykował tylko taki cienki sweterek/narzutke

W końcu skończyłam. Wszystko poprane, poprasowane i policzone
Dużo kupujecie ubrań na 56? Bo ja nie mam żadnych bodów na krótki i zastanawiam się czy coś dokupić tyle mam ubranek, myślicie że 56 i 62 wystarczy?Załącznik 7720763

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
56 mam wszystkiego po 10 szt. - bodziaki na krótki też mam ale ja kupowałam pakę używanych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja często wołam go jak są ruchy i jest radocha Ale wcześniej zwykle było tak jak już przyłożył ręke to spokój, jak zabrał impreza A teraz już negocjują z małym

Ja mam dwa pluszowe w domu i one są za ciepłe na teraz i zajmują za duzo miejsca, kupiłam taki https://allegro.pl/oferta/szlafrok-b...ZjI4ODAyNGI%3D

Na teraz idealne są satynowe które uwielbiam, ale do szpitala takiego nie wezme.



Ja znowu szlafrok to konieczność. Zawsze zanim się ogarne rano to chodzę w szlafroku po domu. Ale ja lubie mieć np takie cienkie piżamki które prześwitują a nie mieszkamy sami więc nie paraduje nigdy bez Myslę że w szpitalu też będę się lepiej czuć w szlafroku chodząc po korytarzu



U nas myślę że krótki rękaw nie będzie tak pożądany jak długi więc
nie szalałabym. Ale sama mam bodziaki na krótki z każdego rozmiaru. Ja miałam spisywać taką liste ale nie robie tego bo wiem że mam więcej ciuszków niż powinnam mieć więc się nie martwie.
56 może sie wcale nie przydać a mam całą mase ciuszków z tego rozmiaru ale też myślę że sporo większych niż 56 tylko metka taka
Biorąc pod uwagę to że mąż urodził się 53 cm, ja 54 cm więc myślę że córka też dużo większa nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 12:29   #156
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 12:37   #157
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Trzymaj się!
Ja nie miałam spirali, tylko trzymali mnie w szpitalu 2 tygodnie, co 2 usg i potem miałam już leżeć w domu. Ja leżałam 32 i 33 tc w 34 do domu

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Ja kupilam cienki specjalnie do szpitala. Za pierwszym razem mialam gruby i pół torby zajął. Ja i tak w domu nie używam szlafroka ten cienki to już pewnie do końca życia mi starczy skoro tylko leży na półce i używam tylko w szpitalu
A szyjkę jaka długa miałaś?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-02, 13:51   #158
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Baambi i jeden, i drugi kolor super

Alwa też tak mam! czyli ciągle się martwimy 🤣

Tosia kciuki za kardiologa! najważniejsze, że z małym wszystko dobrze

Misio1849 biedna, trzymaj się tam dzielnie! i jeszcze szyjka, eh, wszystko naraz

Sieciowa oby nospa pomogła!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 14:12   #159
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Misio1849 Pokaż wiadomość
A szyjkę jaka długa miałaś?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Poszukałam wyników. W dniu przyjęcia 15mm a jak mnie wypisywali to 20mm
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 14:30   #160
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Bezimienna2019 Pokaż wiadomość
Mój mąż tez mówi, ze wyglądam pieknie... ale co ma powiedzieć? na Jego miejscu tez bym nie ryzykowała 🤣 najbardziej denerwuje mnie to, ze ja cala taka wielka się robię, praktycznie biust j brzuch to jeden wielki kwadrat 🤦
Mój mi czasami walnie tekstem, że nie, nie jestem gruba, tylko jestem w ciąży i mam sobie to wbić do głowy w końcu🤣
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja się czuję dość atrakcyjnie
Wkurzają mnie prozaiczne rzeczy jak golenie nóg bo mamy prysznic. A najbardziej śmieszyło mnie ostatnio jak próbowałam wciagnąć brzuch bo się chciałam przecisnąć - chora głowa 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha🤣 Ja mój brzuch jeszcze ciut potrafię wciągnąć[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87971030]Niekoniecznie trudniej będzie dziecko, mniej czasu na podjadanie, więcej ruchu, bo spacery. Mi po synku samo spadło 40kg, a przytyłam w ciąży 28 tylko fakt, że dzień w dzień min. 10km spacer był, zazwyczaj ok. 12 Cycki mogłyby zostać w tym rozmiarze co teraz u mnie mogłabym nawet pójść pod nóż, ale mąż mówi, że jemu się podobają zwisające naleśniki, więc nie ma szans

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Cycki to ja od zawsze wolałam mniejsze, więc mogą mi schudnąć później
Cytat:
Napisane przez kaate233 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupujecie już wszystkie potrzebne kosmetyki do pielęgnacji niemowląt itp? U mnie 30 tc i zastanawiam sie czy to nie za szybko. Czy któraś juz kupowala?
Zamówiłam gemini, coś tam jeszcze w weekend dokupię w rossku i kosmetyczne mam wszystko Za to muszę w końcu kliknąć Szumisia i żyrafę Sophie O tym, że wózka nie mamy, to już nie wspomnę
Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja się czuje atrakcyjnie. Teraz mam brzuch jak piłka nożna. Ale wiem że będzie coraz gorzej mi wszystko idzie do przodu, wiec po prostu będę w tyłku dalej wąska a brzuch ogromny. Lekarz złoto, dobrze że na niego trafiłaś. Teraz trzymam kciuki za kardiologa. Mam linomag, szczotkę do włosów, nożyczki po dzieciach. Kupiłam hipp do kąpieli. Mam też swój olejek z migdałów jakby co i myślę już nic nie kupować. Ale ja minimalistka
Ja nie mam aż tak dużego brzucha, bo mam tendencję do tycia w tyłku i biodrach. I to pierwsze mi się powiększyło...
Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Zapisałam się jutro prywatnie, jak nie daj Boże coś wyjdzie, to zacznę leczenie na NFZ. Strasznie mnie to poschizowało, a takie kołatanie też mam :/ A pijesz kawę?



Właśnie to doczytałam. Idę jutro na konsultację prywatną co prawda, ale dobrze, że jeszcze mam zapas czasu






Oj też tak mam. Dużo dużo treningów, a teraz brzuch jak piłeczka



Jak dobrze, że trafiłaś na dobrego lekarza!
Mam nadzieję, że jutrzejsza wizyta też mi wszystko wyjaśni...





Ja jeszcze nie kupowałam kosmetyków, ale mam zamiar ogarnąć gemini po wypłacie Też wszystko mi idzie w przód i w brzuszek. Rece, nogi bez zmian
Ja dostałam zakaz jakiejkolwiek aktywności na czas ciąży, więc trudno mi siebie teraz zaakceptować, mimo iż przytyłam 6 kg od początku ciąży...
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Mój mąż nie ma cierpliwości by czekać na ruchy więc rzadko coś poczuje. Zresztą on mówi że jego ręce są jakieś nieczułe
Jaki kupiłaś szlafrok? Ja lubię te pluszowe ale one są przeogromne

Co do wagi to ja teraz jestem u rodziców moja aktywność to wejście po schodach i zejście raz na 1h lub nawet nie coś czuję że waga ruszy. A nie i jeszcze zrywanie malin - żebym się nie przemęczyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mąż w nocy z młodym do 2.00 rozmawiali I oczywiście tatuś trzymał rączki na brzuchu, a młody w nie kopał🤣
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
56 mam wszystkiego po 10 szt. - bodziaki na krótki też mam ale ja kupowałam pakę używanych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Biorąc pod uwagę to że mąż urodził się 53 cm, ja 54 cm więc myślę że córka też dużo większa nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na prenatalnych lekarz przewidywał u młodego 2700g, więc ja nie spodziewam się dużej dzidzi. Zaopatrzyłam się więc w rozmiar 56

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 14:35   #161
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Poszukałam wyników. W dniu przyjęcia 15mm a jak mnie wypisywali to 20mm
A co ci podawali, jakie leki?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-02, 14:44   #162
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Misio1849 Pokaż wiadomość
A co ci podawali, jakie leki?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Mam wpisane takie coś: xorimax, dexaven, fenoterol wlew, staveran, luteina, nospa.
Ale tak szczerze to nie wiem co to za leki, musialabys wygooglać.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 15:39   #163
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;87970336]Treść usunięta[/QUOTE]W sensie? Ja piore w Mleczku Lovela, do płukania też płyn z Loveli mam. Na razie popralam elementy wyciągane z wózka i fotelika- nosidelka. Ciuszki rusza w połowie miesiąca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany

Edytowane przez ewulkamala16
Czas edycji: 2020-07-02 o 17:21
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 15:40   #164
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Mój mi czasami walnie tekstem, że nie, nie jestem gruba, tylko jestem w ciąży i mam sobie to wbić do głowy w końcu🤣Hahaha🤣 Ja mój brzuch jeszcze ciut potrafię wciągnąćCycki to ja od zawsze wolałam mniejsze, więc mogą mi schudnąć późniejZamówiłam gemini, coś tam jeszcze w weekend dokupię w rossku i kosmetyczne mam wszystko Za to muszę w końcu kliknąć Szumisia i żyrafę Sophie O tym, że wózka nie mamy, to już nie wspomnęJa nie mam aż tak dużego brzucha, bo mam tendencję do tycia w tyłku i biodrach. I to pierwsze mi się powiększyło...Ja dostałam zakaz jakiejkolwiek aktywności na czas ciąży, więc trudno mi siebie teraz zaakceptować, mimo iż przytyłam 6 kg od początku ciąży...Mój mąż w nocy z młodym do 2.00 rozmawiali I oczywiście tatuś trzymał rączki na brzuchu, a młody w nie kopał🤣Na prenatalnych lekarz przewidywał u młodego 2700g, więc ja nie spodziewam się dużej dzidzi. Zaopatrzyłam się więc w rozmiar 56

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na start nie kupuję żadnych zabawek, maskotek, karuzeli itp. zobaczę może młoda coś dostanie.
My mamy już większość ogarnięte. Do kupienia: fotelik, termometr, laktator, katarek i pampersy do szpitala chyba tyle
Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Z moimi cycami będę musiała brać xl, a pewnie i dłuższa przy okazji będzie, a ja taki krasnal ile tych koszul? Trzy plus na poród?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Ja też mam na przodzie łożysko i jakoś intensywnie nie czuje małego, ale może to dobrze, bo słyszałem że bywa to bolesne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mnie uspokoiłaś, bo myślałam że tylko ja tak słabo czuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 15:50   #165
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87970604]Ja od kilku dni czuję zamiast kopniaków to takie przeciąganie się, widać kawalerowi robi się coraz ciaśniej

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]To miałam pisać na poprzednim poście. Mój mały, też bardziej się przeciąga, aniżeli podskakuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Takie przesuwanie się wbijanie kolana w brzuch i wsadzanie nóżek pod żebra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak... skąd ja to znam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany

Edytowane przez ewulkamala16
Czas edycji: 2020-07-02 o 17:22
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 15:56   #166
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
56 mam wszystkiego po 10 szt. - bodziaki na krótki też mam ale ja kupowałam pakę używanych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O losie!! To ja mam za mało


Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Mój mi czasami walnie tekstem, że nie, nie jestem gruba, tylko jestem w ciąży i mam sobie to wbić do głowy w końcu🤣Hahaha🤣 Ja mój brzuch jeszcze ciut potrafię wciągnąćCycki to ja od zawsze wolałam mniejsze, więc mogą mi schudnąć późniejZamówiłam gemini, coś tam jeszcze w weekend dokupię w rossku i kosmetyczne mam wszystko Za to muszę w końcu kliknąć Szumisia i żyrafę Sophie O tym, że wózka nie mamy, to już nie wspomnęJa nie mam aż tak dużego brzucha, bo mam tendencję do tycia w tyłku i biodrach. I to pierwsze mi się powiększyło...Ja dostałam zakaz jakiejkolwiek aktywności na czas ciąży, więc trudno mi siebie teraz zaakceptować, mimo iż przytyłam 6 kg od początku ciąży...Mój mąż w nocy z młodym do 2.00 rozmawiali I oczywiście tatuś trzymał rączki na brzuchu, a młody w nie kopał🤣Na prenatalnych lekarz przewidywał u młodego 2700g, więc ja nie spodziewam się dużej dzidzi. Zaopatrzyłam się więc w rozmiar 56

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Również nie przytyłam dużo, bo 2tyg temu miałam +4,6 na plusie. Teraz też pewnie już z 6-7 Może dlatego, że staram się spacerować i nie objacać...?
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 16:31   #167
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja po wizycie. Wszystko pozamykane ale ze względu na te bóle brzucha mam brać na stałe nospę. Wczesniej miałam brać tylko kiedy boli.
Na wadze +9 kg wiec się nie zmieszczę w 10 jak chcialam

Z wyprawki nie mam prawie nic. Jeszcze postanowiliśmy kupić w tym miesiącu klimatyzator i nowe łóżko dla najstarszego, wiec kupno dużych rzeczy typu wózek, fotelik, łóżeczko przesuniemy na sierpień.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 16:32   #168
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

[QUOTE=mamaporazczwarty;87 970631]Baambi mam dokładnie ten kolor w sypialni, śliczny, jasny, delikatny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

O super gdybyś się mogła podzielić fotką ściany to byłabym baardzo wdzięczna
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 16:41   #169
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Wszystko pozamykane ale ze względu na te bóle brzucha mam brać na stałe nospę. Wczesniej miałam brać tylko kiedy boli.
Na wadze +9 kg wiec się nie zmieszczę w 10 jak chcialam

Z wyprawki nie mam prawie nic. Jeszcze postanowiliśmy kupić w tym miesiącu klimatyzator i nowe łóżko dla najstarszego, wiec kupno dużych rzeczy typu wózek, fotelik, łóżeczko przesuniemy na sierpień.
Super! Co do wagi ja też ruszyłam z kopyta 🤣



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Chyba tylko ja wózek planuję kupić na początku września.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-02, 16:42   #170
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Ja też nie, przyszykował tylko taki cienki sweterek/narzutke

W końcu skończyłam. Wszystko poprane, poprasowane i policzone
Dużo kupujecie ubrań na 56? Bo ja nie mam żadnych bodów na krótki i zastanawiam się czy coś dokupić tyle mam ubranek, myślicie że 56 i 62 wystarczy?Załącznik 7720763

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak dla mnie wystarczy )
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 16:43   #171
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
To zasiadaj do szukania kardiologa. Dobrze też że z małym jest wszystko dobrze.

Wczoraj brzuch też był ciężki i twardy ale już nie wiem może po prostu mała coraz więcej waży i takie jest uczucie? Boli mnie też dół brzucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak masz brzuch osadzony? Nisko czy wysoko? Bo ja mam nisko i też mam takie odczucie ciazenia i bólu dołu brzucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 16:48   #172
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez kaate233 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupujecie już wszystkie potrzebne kosmetyki do pielęgnacji niemowląt itp? U mnie 30 tc i zastanawiam sie czy to nie za szybko. Czy któraś juz kupowala?
Ja kupiłam na gemini zestaw kosmetykow emolientowanych Linomag dla dzieciaczkow, jest ta żel do mycia ciała i włosków, olejek do kąpieli, krem ochronny z Wit. A i E oraz krem pod pieluszke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 16:49   #173
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
A jak masz brzuch osadzony? Nisko czy wysoko? Bo ja mam nisko i też mam takie odczucie ciazenia i bólu dołu brzucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie wcześniej miałam wysoko a teraz jakby opadł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 17:16   #174
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Ja niestety też bóle okresowe znam bardzo dobrze. Mam nadzieję, że po ciąży będę lepiej przechodzić okres.
Co do wyglądu to mam już dość. Jestem niska, wiec już jestem na etapie gdzie lepiej mnie przeskoczyć niż obejść. Cyckow nigdy nie miałam małych także dla mnie wzrost o te kilka rozmiarow to jest tragedia. Trochę się czuje jak . Mój kręgosłup nie daje rady przy tym brzuchu i cyckach. Brzuch zejdzie, wrócę może do wagi ale co z cyckami? Przy karmieniu pewnie będą jeszcze większe a po mogą być różne.
Myślałam, że będę się dobrze czuć w swoim ciele nawet pod koniec ciąży ale niestety przeliczyłam się.
Tosia, jeszcze raz cieszę się, ze z malym jest dobrze ale ty szybko szukaj kardiologa.
Kate, ja już mam coś kupione, jeszcze będe teraz w lipcu robić zamówienia bo chce na sierpień byc gotowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurczę... Ja też nie jestem za wysoka...Piersi też małe nie są, wręcz przeciwnie, są wielkie i mało jędrne. Taka mała cycolina wszyscy mówią jak ja pięknie wyglądam w ciąży.... A ja się zastanawiam po co to mówią? Ktoś im za to zapłacił? Nie podobam się sobie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja ze wszystkim ruszę w sierpniu. Podomawiam to co muszę. Mam polubione rzeczy które muszę klepnąć. Na pewno też zostanie kilka aptecznych rzeczy do kupienia we wrześniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

To chyba zależy od tego jak się tyje. U mnie rośnie tylko piłka z przodu waga też nie jest jakaś niesamowita.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też... Jak ostatnio byłam w pracy i siadlam za swoim biurkiem to dzieczyny się śmiały, że wyglądam jakbym nie była w ciąży. Dopiero jak wstałem to się zaczęły śmiać, że ohooo A jednak w ciąży chociaż, ponoć i tak nie jest ten brzuch duży. Także u mnie też póki co w brzuch poszło te moje niepełne 6 kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87971821]U mnie za to waga praktycznie stoi od jakiegoś czasu, brzuszek tylko rośnie. Od 2.5 tygodnia 300g przybrałam, więc mam 15kg na plusie. To i tak dużo, także mogłabym już w takim tempie jak teraz przybierać

Co do zakupów/szykowania - mam koszyk na allegro z pieluchami, kocykiem i drobiazgami typu szczotka/cążki do paznokci i drugi koszyk z kosmetykami w Rossmannie. Ten pierwszy ogarnę niebawem, bo trzeba to poprać i poprasować, a kosmetyki w sierpniu. Z gemini mam już chyba wszystko, co potrzebuję.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Właśnie mi uswiadomilas, że te wszystkie pieluchy trzeba jeszcze wyprać... ale ze mnie matka 🤦🏻☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja już wszystko mam dla siebie i dzidziolka, apteczne również zamawiane na gemini i wszystkie daty super, zwykle do 2022 roku albo i dłużej ważne także ja już w gotowości



U mnie podobnie, poszło w brzuch i cyce Mam ok 8kg na plusie i na szczeście waga staneła w miejscu od kąd mam diete i mogłoby tak zostać ale znowu najgorzej chyba będzie po 30tyg, a moja dieta też znowu nie jest jakaś restrykcyjna bo nie mam problemu z cukrami po posiłkach

Czkawka u nas tez jest codziennie, minimum jeden raz
Teraz już w ogóle te ruchy są takie że mąż wyraźnie czuje i już "gada" z młodym, to jest takie piękne

Był temat koszul, ja lubie spać w koszulach i do karmienia nie inwestowałam za bardzo, mam 2 z txm market a dwie z allegro o takie https://allegro.pl/oferta/koszula-no...ZWZlN2U1YzA%3D
i https://allegro.pl/oferta/koszula-no...NWVhN2VlNGU%3D

Szlafrok też kupiłam allegrowy.
Do samego porodu planuje kupić bardziej rozpinaną ale jeszcze sie nie zdecydowałam którą.
Też się czaję na te koszule, ale ja akurat patrzyłam prze, jakaś stronkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja często wołam go jak są ruchy i jest radocha Ale wcześniej zwykle było tak jak już przyłożył ręke to spokój, jak zabrał impreza A teraz już negocjują z małym

Ja mam dwa pluszowe w domu i one są za ciepłe na teraz i zajmują za duzo miejsca, kupiłam taki https://allegro.pl/oferta/szlafrok-b...ZjI4ODAyNGI%3D

Na teraz idealne są satynowe które uwielbiam, ale do szpitala takiego nie wezme.



Ja znowu szlafrok to konieczność. Zawsze zanim się ogarne rano to chodzę w szlafroku po domu. Ale ja lubie mieć np takie cienkie piżamki które prześwitują a nie mieszkamy sami więc nie paraduje nigdy bez Myslę że w szpitalu też będę się lepiej czuć w szlafroku chodząc po korytarzu



U nas myślę że krótki rękaw nie będzie tak pożądany jak długi więc
nie szalałabym. Ale sama mam bodziaki na krótki z każdego rozmiaru. Ja miałam spisywać taką liste ale nie robie tego bo wiem że mam więcej ciuszków niż powinnam mieć więc się nie martwie.
56 może sie wcale nie przydać a mam całą mase ciuszków z tego rozmiaru ale też myślę że sporo większych niż 56 tylko metka taka
Moja znajoma urodziła 61 cm chłopa i mówi, że w 56 normalnie wchodził I nawet w nich sporo pochodzil także te 56 też się powinny nadać. Ja mam bodziaki i na krótki i na długi, wiadomo z przewagą na długi, ale brałam też krótkie bo w zeszłym roku jesień mieliśmy piekna i ciepła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
U mnie jest na liście do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie na liście jest i tez myślę, brać czy nie brać.... 🤷🏻☠♀️ w domu mam taki misiowy, to obawiam się, że za gruby może być. Mam też taki satynowy, a to to już wogole nie oddycha. Wypadało by jakiś bawełniany mieć chyba. Ale z drugiej strony, czy ja w tym chodzić będę???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 17:23   #175
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja kupuję ten bawełniany tak jak dziewczyny mówiły na korytarzu może być chłodniej. Za pewne i tak nie będę używać w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 17:23   #176
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Ja na start nie kupuję żadnych zabawek, maskotek, karuzeli itp. zobaczę może młoda coś dostanie.
My mamy już większość ogarnięte. Do kupienia: fotelik, termometr, laktator, katarek i pampersy do szpitala chyba tyleTo mnie uspokoiłaś, bo myślałam że tylko ja tak słabo czuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam już kilka I kupię jeszcze te, które chcę, bo znając moją rodzinę, to dadzą mi kasę i powiedzą kup coś młodemu. Wolę więc coś mieć na start
Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
O losie!! To ja mam za mało




Również nie przytyłam dużo, bo 2tyg temu miałam +4,6 na plusie. Teraz też pewnie już z 6-7 Może dlatego, że staram się spacerować i nie objacać...?
W ten upał to zwykle w domu siedzę, ale nie jem dużo od początku ciąży. Nie mogę nawet nic na siłę wcisnąć, bo mam odruch wymiotny Ale jem duuużo owoców. Wczoraj np. zamiast kolacji wciągnęłam z mężem całego dużego świeżego ananasa Dziś w ruch poszły truskawki
Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Kurczę... Ja też nie jestem za wysoka...Piersi też małe nie są, wręcz przeciwnie, są wielkie i mało jędrne. Taka mała cycolina wszyscy mówią jak ja pięknie wyglądam w ciąży.... A ja się zastanawiam po co to mówią? Ktoś im za to zapłacił? Nie podobam się sobie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

U mnie też... Jak ostatnio byłam w pracy i siadlam za swoim biurkiem to dzieczyny się śmiały, że wyglądam jakbym nie była w ciąży. Dopiero jak wstałem to się zaczęły śmiać, że ohooo A jednak w ciąży chociaż, ponoć i tak nie jest ten brzuch duży. Także u mnie też póki co w brzuch poszło te moje niepełne 6 kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Właśnie mi uswiadomilas, że te wszystkie pieluchy trzeba jeszcze wyprać... ale ze mnie matka 🤦🏻♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Też się czaję na te koszule, ale ja akurat patrzyłam prze, jakaś stronkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Moja znajoma urodziła 61 cm chłopa i mówi, że w 56 normalnie wchodził I nawet w nich sporo pochodzil także te 56 też się powinny nadać. Ja mam bodziaki i na krótki i na długi, wiadomo z przewagą na długi, ale brałam też krótkie bo w zeszłym roku jesień mieliśmy piekna i ciepła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

U mnie na liście jest i tez myślę, brać czy nie brać.... 🤷🏻♀️ w domu mam taki misiowy, to obawiam się, że za gruby może być. Mam też taki satynowy, a to to już wogole nie oddycha. Wypadało by jakiś bawełniany mieć chyba. Ale z drugiej strony, czy ja w tym chodzić będę???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi to nawet pan doktor co wizytę powtarza, że dobrze wyglądam i mam się nie martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 18:29   #177
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Mój mi czasami walnie tekstem, że nie, nie jestem gruba, tylko jestem w ciąży i mam sobie to wbić do głowy w końcu🤣Hahaha🤣 Ja mój brzuch jeszcze ciut potrafię wciągnąćCycki to ja od zawsze wolałam mniejsze, więc mogą mi schudnąć późniejZamówiłam gemini, coś tam jeszcze w weekend dokupię w rossku i kosmetyczne mam wszystko Za to muszę w końcu kliknąć Szumisia i żyrafę Sophie O tym, że wózka nie mamy, to już nie wspomnęJa nie mam aż tak dużego brzucha, bo mam tendencję do tycia w tyłku i biodrach. I to pierwsze mi się powiększyło...Ja dostałam zakaz jakiejkolwiek aktywności na czas ciąży, więc trudno mi siebie teraz zaakceptować, mimo iż przytyłam 6 kg od początku ciąży...Mój mąż w nocy z młodym do 2.00 rozmawiali I oczywiście tatuś trzymał rączki na brzuchu, a młody w nie kopał🤣Na prenatalnych lekarz przewidywał u młodego 2700g, więc ja nie spodziewam się dużej dzidzi. Zaopatrzyłam się więc w rozmiar 56

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Osobiście uważam, że ta żyrafa to nieporozumienie. Kosztuje krocie, jak na takiego gryzaka, a jest w sumie obrzydliwe, kawałek gumy jak te kaczuszki do wanny. Moj syn wcale się tym nie zachwycał podobnie do mnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 18:33   #178
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

[QUOTE=Baambi;87972956]
Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Baambi mam dokładnie ten kolor w sypialni, śliczny, jasny, delikatny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

O super gdybyś się mogła podzielić fotką ściany to byłabym baardzo wdzięczna
Tak wygląda ten kolor z kawałkiem tapety na ścianie obok, w rzeczywistości jest jeszcze ładniejszy Screenshot_20200702-193242_Gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 18:47   #179
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Odpowiadam zbiorowo, bo mi cytaty wywaliło 🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️

Z truskawek zrobiliśmy dżem i trochę zamroziłam, żeby mieć później na sorbety ale szybko się nawet uwinęliśmy z mężem

Co do koszul ja mam dwie z italian fashion i wzięłam sobie rozmiar M, czyli taki jaki noszę, ale do dziewczyn, które mają większy biust radziłabym wziąć większy, bo jest dość wąska. Szlafrok też mam z Italian fashion i jest ok. Fajna bawełna, jak koszula

Co do tycia to ja się nie wypowiadam... Tak jak z pierwszą córką prawie nie przytyłam i wszyscy mówili, że od tyłu w ogóle nie wyglądam jak w ciąży, tak teraz mam wrażenie, że się toczę i nie mogę patrzeć na siebie w lustrze 🤢

Ja z aptecznych rzeczy to w sumie nic nie kupuje, bo mam po starszej prawie wszystko. Została mi tylko Wit D do kupienia, dla siebie podkłady i majtki poporodowe.

A dziewczyny macie może jakieś sprawdzone staniki sportowe? Jakoś mi się w takich ostatnio najlepiej chodzi, a teraz w tych upałach muszę częściej je zmieniać i nie nadążam z praniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 19:03   #180
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja koszule kupilam dwie z bin prox i jedna mam od kuzynki i szlafrok podomkę tez od niej 🥺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 14:31:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.