Białe rozstępy - laser czy mezoterapia igłowa + dermapen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-23, 18:07   #1
19karolina97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 7
Question

Białe rozstępy - laser czy mezoterapia igłowa + dermapen


Witam,

Chciałabym zredukować rozstępy 6 - letnie już białe na nogach głównie łydki i nad łydkami i chciałabym zapytać co by było lepsze laser ipixel (Alma Harmony) czy mezoterapia igłowa z dermapenem. Dodam, że byłam już na dwóch konsultacjach z kosmetologami w dwóch różnych placówkach, natomiast nie wiem co lepiej zadziała, może ktoś mi doradzi, może ktoś miał wykonywane takie zabiegi na białych rozstępach? Niestety, takie zabiegi są drogie i lepiej się upewnić czy zadziała i co najlepiej wybrać.
19karolina97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 20:26   #2
LidkaLeoAries
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 2
Dot.: Białe rozstępy - laser czy mezoterapia igłowa + dermapen

Moim zdaniem jednak laser. Miałam jedno i drugie i jeszcze radiofrekwencję. Z tymże laser wiąże się z długim gojeniem . Oczywiście w klinice będą mówić o dwóch tygodniach, tratata dwa tygodnie to twarz, nogi goją się nagorzej. Laser ma tę przewagę że jednak daję efekt ujędrnienia skóry, lepszego napięcia. Jeśli dermapen to z peelingiem chemicznym TCA. Ale ja bym zrobiła laser tylko tu potrzebna seria z 3-4 a potem po wygojeniu albo na ewentualne przebarwienia, które mogą być właśnie peelingi. TCA samemu odradzam szczególnie na nogi ale np. Retix C jest bezpieczne i daje fajne efekty.

Edytowane przez LidkaLeoAries
Czas edycji: 2021-01-22 o 20:27
LidkaLeoAries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 10:14   #3
19karolina97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 7
Dot.: Białe rozstępy - laser czy mezoterapia igłowa + dermapen

A jaki efekt był po radiofrekwencji? Bo też o tym myślałam. Ale też nie wykluczam lasera, najlepiej to wypróbowałabym wszystkiego bo mam na łydkach i nad łydkami sporo już białych rozstępów i nie wygląda to za ciekawie :/ najlepiej jak są czerwone w fazie zapalnej wtedy wiadomo najlepiej jest je usunąć ale już nie wiem co robić żeby się ich pozbyć chociaż w jakimś stopniu.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Jeszcze tylko dodam bo ciekawi mnie jaki efekt w ogóle uzyskałaś i czy miałaś białe już i w jakim miejscu były te rozstępy? Ile miałaś zabiegów ogółem i czy zadowalający jest efekt w ilu % możesz stwierdzić że się ich pozbyłaś? Z góry dziękuję za odpowiedź
19karolina97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 07:00   #4
dundermufflin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Białe rozstępy - laser czy mezoterapia igłowa + dermapen

Ja bym osobiście wybrała mezoterapię igłową - byłam w Warszawie na zabiegach i jestem zadowolona. Polecam poszukać odpowiedniego gabinetu medycyny estetycznej, by mieć pewność profesjonalnie wykonanej usługi
dundermufflin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 13:36   #5
kolka45
Przyczajenie
 
Avatar kolka45
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 8
Dot.: Białe rozstępy - laser czy mezoterapia igłowa + dermapen

Mi w tej kwestii pomaga drenaż dxsmart, bardzo zazdroszczom dziewczynom, które mówią, że pomagają im kremy na cellulit. U mnie działają wyłącznie zabiegi.

Edytowane przez kolka45
Czas edycji: 2021-06-30 o 13:37 Powód: literówka
kolka45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-09, 16:28   #6
19karolina97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 7
Dot.: Białe rozstępy - laser czy mezoterapia igłowa + dermapen

Hej. Ja obecnie jestem już około pół roku po mezoterapii igłowej (4 zabiegi) z dermapenem 5 zbiegów) i niestety to nic nie pomogło :/ teraz wykonuje serię RF mikroigłową i już jestem po 4 zabiegach, widzę minimalnie poprawę ale też nie jest jakoś super. Dlaczego innym pomaga a mi nie? Dziwne już to wszystko :/ najgorsze jest to że na nogach jest widoczne w lato ciężko zakrywać w upały...
19karolina97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-09 17:28:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.