♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-22, 10:52   #1891
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Laluna91 a, jednak odwołana wizyta u dentysty... śliczne te rzeczy!

Bezimienna2019 nie myśl o tym i nie martw się, lekarz na pewno wie, co mówi. Zaufaj mu gratuluję dziewczynki

Senira666 super, że wszystko ok imię wybrane?

Sunshine16 to w którym tc będziesz krzywą robiła? Dobra, doczytałam, że 2 26tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 10:55   #1892
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;87777727]Treść usunięta[/QUOTE]Tez lubie smyka i hm dla dzieci. Tylko teraz na smyku sie zawiodlam :/ zamowilam synkowi kurtke, ubralam ze 3 razy i zamek strzelil :/ a kurtka bardzo ladna, jestem mega niezadowolona. Wole zawsze mu zmierzyc w sklepie bo nie lubie za bardzo zamawiac ale jest sytuacja taka jaka jest i bylam zmuszona kupic
A co do pepco to dla maluszka jeszcze te rzeczy byly ok, ale teraz dla 4latka juz dawno nie kupuje, masakra co sie z nimi dzieje, szwy poprzekrecane na wszystkich bluzeczkach, jak sa nadruki to sie spieraja, marszcza, wyprasowac tego nie idzie, spodnie w pasie wszystkie wielkie, dziwne te gumki maja, wiec odpuscilam, wole doplacic a niech to jakos wyglada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 10:56   #1893
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja mam nadzieję że mi gin odpuści glukoze że wzgl na tego korona to najgorsze badanie jakie miałam i myślałam że tam zemdleje... Nawet ludzie pytali się czy wszystko ok ze mną

BTW, jak myślicie, kiedy otworzą granice dla turystów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 11:01   #1894
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez dzojsticzek Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję że mi gin odpuści glukoze że wzgl na tego korona to najgorsze badanie jakie miałam i myślałam że tam zemdleje... Nawet ludzie pytali się czy wszystko ok ze mną

BTW, jak myślicie, kiedy otworzą granice dla turystów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej nie odpuści bo to jest bardzo ważne badanie.
A o granicach mówili, że taka sytuacja może potrwać nawet 2 lata!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 11:28   #1895
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dziewczyny jak myślicie czy gin mi wypisze jeszcze jedną kartę ciąży? Bo zostawiłam w szpitalu, tzn mieli mi oddać ale zapomniałam się o nią upomnieć. I nie wiem czy zadzwonić do szpitala i się ich spytać czy mogę ją odebrać czy gin mi wypisze bez problemu nowa.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 11:41   #1896
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość

Senira666 super, że wszystko ok imię wybrane?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wybrane Leon będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 11:42   #1897
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

A ja kupuje w pepco dla córki i nie ma jakiś większych problemów ale fakt ze ona mi bardzo szybko wyrasta. Ale zawsze oglądam ubranka przed zakupem. Co do gumki w pasie to moja taka szczupła ze gdzie bym nie kupiła to muszę gumki wszywać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-22, 11:44   #1898
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dzojsticzek myślisz, że mogliby tak odpuścić glukozę? granice dla turystów? Moim zdaniem dłuuuugo nie otworzą i to chyba dobrze, bo niepotrzebna nam kolejna fala zachorowań przed naszymi porodami 🤦☠♀️ kolejna, bo mam nadzieję, że niedługo to się skończy!

Misio1849 hm, nie mam pojęcia czy mogą tak nową wystawić...

Senira666 Leon, ślicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 12:04   #1899
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Wybrane Leon będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi się marzy Leoś ale mąż się nie chce zgodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 12:55   #1900
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Nie wiem czy odpuści ale można się poludzic serio 2 lata z granicami? 🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 13:25   #1901
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez dzojsticzek Pokaż wiadomość
Nie wiem czy odpuści ale można się poludzic serio 2 lata z granicami? 🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapewne wszystko zależy od tego jak sytuacja będzie się rozwijać. Ale jakiś czas temu wspominali, że może to tyle potrwać... W takiej sytuacji branża turystyczna upadnie całkowicie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-22, 14:05   #1902
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Mi się marzy Leoś ale mąż się nie chce zgodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój maz tylko Antka zaakceptował. Proponowałem Adama, Leona, Tymka. Wspomniałam tez o Arku i Radku...ale wszystko na nie. Jak mi wypalił z Piotrkiem i Wojtkiem to odechcialo mi się wspólnego szukania imienia🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 14:36   #1903
Tosia_5
Raczkowanie
 
Avatar Tosia_5
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 250
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Wybrane Leon będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pięknie u nas też Leoś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tosia_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 14:38   #1904
Tosia_5
Raczkowanie
 
Avatar Tosia_5
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 250
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja sobie dziś przemyślałam, że nie kupuję bazy pod fotelik. Raczej zanosi się na to, że koronawirus będzie dalej szalał, więc z dzieckiem będę gdzieś jechać raz na ruski rok, więc mogę się wtedy przemęczyć i zapiąć pasami.

Ubranka dla dzieci zawsze kupuje na promocjach i tylko takie, że wiem, że będą używać. Nie lubię kupować niepotrzebnych rzeczy

Mądrze też przemyślimy tą opcje. Chyba że ktoś się orientuje? I te bazy są Ok do tych większych fotelików ? Ja wcześniej miałam foteliki bez bazy to nie wiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tosia_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 15:13   #1905
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Co do otwarcia granic dopiero za 2 lata to ja średnio w to wierzę. W ogóle we wszystko średnio wierzę. Nie zastanawiam się nad niczym, bo i tak co ma być to będzie, ale wkurza mnie to, że ciągle mówili i chyba nadal mówią, że szczyt zachorowań przed nami...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 15:42   #1906
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez dzojsticzek Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję że mi gin odpuści glukoze że wzgl na tego korona to najgorsze badanie jakie miałam i myślałam że tam zemdleje... Nawet ludzie pytali się czy wszystko ok ze mną

BTW, jak myślicie, kiedy otworzą granice dla turystów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przy pierwszej glukozie 6 lat temu prawie zemdlałam. Nagle dyszno i czarno przed oczami, nie wiem jak doszłam do zabiegowego. Tam mi położna kazała leżeć na lewym boku i przeszło

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
A ja kupuje w pepco dla córki i nie ma jakiś większych problemów ale fakt ze ona mi bardzo szybko wyrasta. Ale zawsze oglądam ubranka przed zakupem. Co do gumki w pasie to moja taka szczupła ze gdzie bym nie kupiła to muszę gumki wszywać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też mojej muszę gumki wszywać, obojętnie jaka firma

Cytat:
Napisane przez Tosia_5 Pokaż wiadomość
Mądrze też przemyślimy tą opcje. Chyba że ktoś się orientuje? I te bazy są Ok do tych większych fotelików ? Ja wcześniej miałam foteliki bez bazy to nie wiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi się nie podobały te większe foteliki pasujące do bazy więc efekt był taki, że sprzedaliśmy i fotelik i bazę.
Fotelików tyłem nie biorę pod uwagę. Do mojego auta nie wejdzie, a do męża nie chcę bo na pewno nie będę z tyłu siedzieć i wolę widzieć dziecko. Oczywiście na początku chciałam wozić jak najdłużej tyłem dopóki syn nie dostał choroby lokomocyjnej. Teraz bierze tabletki ale i tak muszę go widzieć.

Nam udało się odwołać rezerwację wyjazdu nad Bałtyk w czerwcu. Zwrócili nam całą zaliczkę. Dobrze, że nie zarezerwowaliśmy Chorwacji jak większość znajomych bo raczej ciężko będzie kasę odzyskać.

Mi z ubranek najbardziej pasuje hm i smyk, chociaz hm ma dziwną rozmiarówke i np koszulki na syna 110/116 już są przymałe a kolejny rozmiar 122/128 dużo za duże.
A kurtki uwielbiam z coccodrillo, szczególnie zimowe puchowe. Zawsze nam na dwa lata starczają. Chociaż w tym sezonie brzydkie były.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z

Edytowane przez alwa
Czas edycji: 2020-04-22 o 15:45
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 17:12   #1907
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Po połówkowych niuniu została nadal dziewczynką, więc mogę nie odsyłać ciuszków. Oczywiście zdrowa W nagrodę kupiliśmy wózek i fotelik. Wybór był cieżki bo mieliśmy ostatecznie 3 typy: joolz day 3, mutsy icon i abc design salsa 4 air. Ostatecznie wybraliśmy ostatni bo był najwyższy i z największą gondolą, z najlepszą amortyzacją i z najlepszymi opiniami o spacerówce. Chociaż wizualnie bardziej podobał nam sie mutsy ale miał niski kosz, który by wadził o każdy kamyczek no i widoczne rzepy przy odkrywaniu gondoli co mnie mocno raziło (jakby za te pieniądze brakło im na zamek jak w innych wózkach) . Odbiór za 2 miesiące co by nam gwarancji dużo nie ubyło
Fotelik standradowo avionaut pixel. 2.5 kg wagi jest bezkonkurencyjne dla mnie. Baze dokupimy jeżeli będziemy faktycznie dużo jeździć i się męczyć bez niej

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Katarznaka
Czas edycji: 2020-04-22 o 17:16
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 17:28   #1908
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Katarznaka najlepszy wózek czyli który?

Edit: czytam jak potłuczona, zamiast ostatni przeczytałam tylko najwyższy

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 18:01   #1909
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Katarznaka super, że wszystko ok i gratuluję dziewczynki! o, i gratki za zakup wózka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-22, 18:15   #1910
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Po połówkowych niuniu została nadal dziewczynką, więc mogę nie odsyłać ciuszków. Oczywiście zdrowa W nagrodę kupiliśmy wózek i fotelik. Wybór był cieżki bo mieliśmy ostatecznie 3 typy: joolz day 3, mutsy icon i abc design salsa 4 air. Ostatecznie wybraliśmy ostatni bo był najwyższy i z największą gondolą, z najlepszą amortyzacją i z najlepszymi opiniami o spacerówce. Chociaż wizualnie bardziej podobał nam sie mutsy ale miał niski kosz, który by wadził o każdy kamyczek no i widoczne rzepy przy odkrywaniu gondoli co mnie mocno raziło (jakby za te pieniądze brakło im na zamek jak w innych wózkach) . Odbiór za 2 miesiące co by nam gwarancji dużo nie ubyło
Fotelik standradowo avionaut pixel. 2.5 kg wagi jest bezkonkurencyjne dla mnie. Baze dokupimy jeżeli będziemy faktycznie dużo jeździć i się męczyć bez niej

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Gratulacje ja zapomniałam się pochwalić, że też już mam wózek w domciu i fotelik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 18:19   #1911
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Nie mogę wrzucić zdjęcia swojego ale to dokładnie taki zestaw jak na tym zdjęciu z neta, gondola, spacerówka, śpiworek i fotelik i takie jeszcze ocieplacze na budę z futerkiem Screenshot_20200422_191746_com.android.chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 18:30   #1912
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Nie mogę wrzucić zdjęcia swojego ale to dokładnie taki zestaw jak na tym zdjęciu z neta, gondola, spacerówka, śpiworek i fotelik i takie jeszcze ocieplacze na budę z futerkiem Załącznik 7713822

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oglądaliśmy stokke ale trialz ale jakoś mnie przytłaczał pomimo, że jestem wysoka, crusi nie widzialam w sklepie a fajnie się prezentuje
Ja nie trawie wielu kolorów w wózkach, więc mieliśmy mega problem, więc ostatecznie poszliśmy klasycznie w czerń ABC-Design-Salsa-4-Air-Rose-Gold.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 19:14   #1913
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Nie mogę wrzucić zdjęcia swojego ale to dokładnie taki zestaw jak na tym zdjęciu z neta, gondola, spacerówka, śpiworek i fotelik i takie jeszcze ocieplacze na budę z futerkiem Załącznik 7713822

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ładny I kolor "mój". A na fotelik jaki się zdecydowaliscie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Oglądaliśmy stokke ale trialz ale jakoś mnie przytłaczał pomimo, że jestem wysoka, crusi nie widzialam w sklepie a fajnie się prezentuje
Ja nie trawie wielu kolorów w wózkach, więc mieliśmy mega problem, więc ostatecznie poszliśmy klasycznie w czerń Załącznik 7713827

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Rama mega 🥰 Ale za kolor podziwiam bo my jedno co wiedzieliśmy od początku to to że nasz nie będzie czarny Nie boisz się że będzie grzało do niego słońce bardziej? Na tych zdjęciach w internecie ten model się wydaje tak jakby gondole miał za nisko w stosunku do ramy Ale może nie jest taki niski tylko to złudzenie.

Gratuluję wizyty

Już tych wózków mamy trochę na wątku, robi się poważniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 19:39   #1914
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ładny I kolor "mój". A na fotelik jaki się zdecydowaliscie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Rama mega Ale za kolor podziwiam bo my jedno co wiedzieliśmy od początku to to że nasz nie będzie czarny Nie boisz się że będzie grzało do niego słońce bardziej? Na tych zdjęciach w internecie ten model się wydaje tak jakby gondole miał za nisko w stosunku do ramy Ale może nie jest taki niski tylko to złudzenie.

Gratuluję wizyty

Już tych wózków mamy trochę na wątku, robi się poważniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On ma wyżej gondole od 90% wózków właśnie to był jeden z największych plusów bo dla nas wysokich to ważne, żeby gondola nie lądowała w kolanach a w większości wózków tak było i mało schylania dla mnie gdzie do balios s musiałam się prawie zgiąć w pół.
Czarny nie grzeje bardziej, a jeśli grzeje to zimą to raczej plus . Ten ma wentylacje i jasną wyściółke w środku, poza tym rodzę w drugiej połowie września, więc upałów już się nie spodziewam. Szwagierka ma czarny wózek i urodziła córkę w zeszłym roku w maju i mała przejeździła całe lato w czarnej gondoli i nie raz spała w wózku gdy siedzieliśmy na zewnątrz i nigdy dziecko się nie przegrzało ani nie nabawiło się potówek. Poza tym przy ponad 40 stopniowym upale raczej nie będzie różnicy czy wózek będzie biały czy czarny dziecko ugotuje się na tak samo jak nie ma klimy chociaż powiem szczerze, że też byliśmy nastawieni, że inny kolor niż czarny, ale na żywo z kolorów nic innego nam się nie podobało z tego modelu, więc musiał być ten.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 19:44   #1915
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
On ma wyżej gondole od 90% wózków właśnie to był jeden z największych plusów bo dla nas wysokich to ważne, żeby gondola nie lądowała w kolanach a w większości wózków tak było i mało schylania dla mnie gdzie do balios s musiałam się prawie zgiąć w pół.
Czarny nie grzeje bardziej, a jeśli grzeje to zimą to raczej plus . Ten ma wentylacje i jasną wyściółke w środku, poza tym rodzę w drugiej połowie września, więc upałów już się nie spodziewam. Szwagierka ma czarny wózek i urodziła córkę w zeszłym roku w maju i mała przejeździła całe lato w czarnej gondoli i nie raz spała w wózku gdy siedzieliśmy na zewnątrz i nigdy dziecko się nie przegrzało ani nie nabawiło się potówek. Poza tym przy ponad 40 stopniowym upale raczej nie będzie różnicy czy wózek będzie biały czy czarny dziecko ugotuje się na tak samo jak nie ma klimy chociaż powiem szczerze, że też byliśmy nastawieni, że inny kolor niż czarny, ale na żywo z kolorów nic innego nam się nie podobało z tego modelu, więc musiał być ten.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Czyli jednak mylne złudzenie optyczne Strasznie nie podobają mi się takie gondole blisko podłoża 🤦☠♀️
A Avionauta już macie w domu? Czy też odbieracie później? Jaki kolor wybraliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 19:45   #1916
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Jakie normy tsh są w ciąży? Wiecie może? Bo nie wiem jak ustosunkować się do wyniku bo niby jest w podanym zakresie ale nie wiem jak normy ciążowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 19:56   #1917
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Jakie normy tsh są w ciąży? Wiecie może? Bo nie wiem jak ustosunkować się do wyniku bo niby jest w podanym zakresie ale nie wiem jak normy ciążowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie masz normy? Bo są rożne w labach. Im bliżej 1 tym lepiej ale w okolicy 2-2.5 też jest znośnie.
Avionauta wybraliśmy oczywiście czarnego bo wszystkie kolory były dla mnie brzydkie (wiem jestem nudna) odbieramy wszystko za 2 miesiące, żeby nie marnować gwarancji za leżenie w domu a tyle max mogą magazynować

Tak mnie naszło... skoro pierze się nowe ciuszki niemowlakom to tapicerke w wózku i foteliku też nie? Dla mnie to niezbyt oczywiste, a moze jest tylko ja nie ogarniam?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Katarznaka
Czas edycji: 2020-04-22 o 19:58
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 19:56   #1918
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Mamaporazczwarty gratki za wózek i fotelik!

Laluna kurde, nie mam pojęcia jakie są normy w ciąży. A na necie nic o tym nie ma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 20:05   #1919
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Mamaporazczwarty gratki za wózek i fotelik!

Laluna kurde, nie mam pojęcia jakie są normy w ciąży. A na necie nic o tym nie ma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi mówił endokrynolog, że do 2 jest norma, ale z kolei ginekolog mówił, że jego interesuje wartość nie większą niż 2.5 także nie ma maskary jeksi jest do 2.5, powyżej to za wysoko, i ja mając pierwsze 3.2 dostałam euthyrox 50, a potem miałam prawie, że 2.5 i dostałam 75 i 50 zażywać na zmianę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-22, 20:13   #1920
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cześć dziewczyny, można do Was jesscze dołączyć?
Jestem już na pazdziernikowkach bo miałam początkowo termin na 3.10, po wszystkich usg wypada 29.09, a do tego mam zdiagnozowaną cukrzycę ciążową więc raczej wywołają mi przed terminem więc urodzę napewno we wrześniu


Dziś byłam na usg, było widać chłopczyka jestem daleko za Wami, ale postaram się trochę o Was poczytać i poznać

Sama mam 31 lat, córkę z marca 2018

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.