Zagroda babuszki cz.3 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-12-22, 15:28   #4591
Cicha72
Rozeznanie
 
Avatar Cicha72
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 704
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Hejo Kobietki Witaj Milko u mnie tez byla sniezyca i to kilka razy. Raz byla taka ze ciemno jak w nocy sie zrobiło akurat byly jasełka na sali gimnastycznej i nagle ciemno dobrze ze swiatlo było bardzo piekne i nastrojowe byly jaselka. Później wigilia chwile bylam bo mialam dzieci w przedszkolu do końca.
Cicha72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-23, 07:57   #4592
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 185
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Emmi, dziękuję że tu przeniosłaś bajkę naszej Lenifej o Julci wróbelku. Lenifa , piękna bajka. Szkoda ze taka króciutka.
U nas w nocy mrozik lekki zawitał. Na tyle, ze któlikom woda zamarzła w poidełkach. Coś przypruszyło śniegu. Ale tak ino ino. Wiatry nadal nie odpuszczają.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

A jeszcze napiszę Wam potrawy jakie moje domownicy podali że powinny stać na Wigilijnym stole.
Wiedza moich dzieci
Pierogi ruskie.
Barszcz czerwony z ziemniakami. Skąd im się ziemniaki do barszczu wigilijnego wzięły?
Opłatek
Ryba
Makowiec
Pierogi z makiem
Gołąbki, tych raczej nie będzie u nas. Bo było by za dużo jedzenia.
Żurek z jajkiem? Chyba się im pomyliło z Wielkanocą
Pierniczki
Uszka z barszczem
Kompot z suszek
I to co dopowiedział mój mąż
Kapusta z grochem. Tego na pewno nie będzie, bo nie lubię. Ale będzie kapusta z grzybami dla mnie i męża.
Ziemniaki pieczone.
Fasola Jasiek z cebulką smażoną.
Czosnek z solą.
Więc uważam, ze moje dzieci całkiem sporą wiedzę mają na temat wigilijnych potraw
Od siebie na pewno dodam chleb domowy, pierogi ze śliwkami suszonymi i śledzie.
Pierogi oczywiście będą jak mi się zechce robić, a dzieci jak zrobią ruskie to będą miały.

Pasuje dzisiaj już upiec makowca, blaty piernikowe, który zjemy na Sylwestra w tym tempie , Dzoeci muszą pierniczki ozdobić, chcę jeszcze upiec orzechowca. Nie znam nazwy tego ciasta niestety. Dawniej często go piekłam. Pamiętam, że jest 3 blaty. 1 na pewno jest z grubą warstwą orzechów włoskich, które się karmelizuje w maśle i miodzie wcześniej, a potem wylewa się na placek. Nie pamiętam jaka była masa, ale chyba grysikowa? Uwielbiałam to ciasto z mężem. Potem kilka lat nie robiłam, a przepis gdzieś przepadł Miałam go na karteczce, nie w zeszycie niestety. Bo zeszyty wszystkie mam z przepisami.
A w ogóle to myślałam, aby zrobić jak swego czasu Joela, kto ją pamięta z Kafe to wie Takie swoje sprawdzone prze[pisy wpisać w przepiśniki i kiedyś dzieciom podarować jako prezent. Jak szybciej sie za to zabiorę, to mniej roboty kiedyś będzie
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-23, 08:24   #4593
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 275
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Miło mi bardzo, że przypomniałyście Julcię. Zaspałam trochę.
Była przegadana noc a dziś już za moment startuję, bo mają byc goście. Tylko że nie spało towarzystwo w nocy i teraz śpią, a tu trzeba tłuc mięso. No i masz babo placek. Nie ma zlotego środka. Albo jedni głodni, albo drudzy niewyspani. Czasem się wydaje, że złotego środka nie ma... no jest jednak... mozna zrobić gulasz. Raczej będzie mnie tu dziś mało. I tak może być najbliższe dwa dni. Na wszelki wypadek: Kochane dziewczyny! Zdrowych, wesołych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech te święta będą dla was najlepsze ze wszystkich. Gwiazdki betlejemskiej w sercu i niech tam już świeci i zostanie Bo szukamy wiele a tak niewiele trzeba. Ciepło w sercu i promienieje wokół jako ta stokrotka

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2023-12-23 o 08:29
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-23, 08:29   #4594
Lanolinkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2 943
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Karpicka, barscycka, kapecke wodeczki,

aby ino smakowały wsystkie potrawecki.

Mrozicku, śnieżycku, miłości po zmrocku,

samego dobrego w Święta i w Nowym Roku!



Wesołych Świąt królewny i do zobaczenia po nowym roku
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-23, 08:36   #4595
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Emmi, święta tradycyjnie u nas w domu, będziemy my, moi rodzice i babcia która na codzień przebywa w domu opieki (ma alzheimera). Ale na szczęście dzielimy się przygotowaniami i nie ma jakiegoś nawału pracy. Rodzice męża już niestety nie żyją

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-23, 11:04   #4596
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 185
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Lanolinko, dziękuję I wzajemnie. Zdrowych i Wesołych Świąt Może jednak zajrzysz jeszcze przed nowym rokiem
Milka, przykre z babcią. Ale dobrze że chociaż na święta mozecie ją zabrać.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Prawie biorę się Emmi za Twoją rybę po grecku
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-23, 12:29   #4597
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 969
Dot.: Zagroda babuszki cz.3


Dzień dobry
MM pojechał z naszym kaczorkiem i innymi produktami spożywczymi do mamy. Zobaczymy co zasmakuje i będziemy dowozić. Rozdzieliłam prace pomiędzy synów i dzisiaj sprzątanie. Mam nadzieję, że wreszcie uda się tak umyć podłogi aby wytrwały do wieczora
Słucham CD świątecznej, bo nie da się wyrobić z mediami i tymi ciągłymi ,,kup, kupuj i okazja, okazja"
Gotuje SIĘ wywar na zupę ale jeszcze nie wiem co będzie, niby ogórkowa, ale ciągle nasuwa się myśl o kapuśniaku. Jedno korci, drugie nęci.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Wczoraj, podczas wiatrzyska padł prąd co wywołało u mnie falę myśli na temat przygotowań świątecznych. Zaczęło się od zniknięcia świecących ozdób, którymi tak chętnie się otaczamy po prozę życia - jak włączony piekarnik z jakąś potrawą świąteczną.

Słońce zajrzało do mnie przez okno, mam od strony południowej, pewnie patrzy co ja tu robię, zamiast działać .



Annorl Cieszę się, że lubisz rybkę po grecku z mojego przepisu. Cząstka mnie będzie z Wami na Święta

Ryby po grecku raczej nie zrobię, mimo, że mam wszystkie składniki, ale boję się, że będzie wszystkiego za dużo. Wiadomo, że taka rybka najlepiej smakuje w Wigilię ale może zrobię ją później, albo na Sylwka? Chciałam ją robić, bo nagle uświadomiłam sobie, że żadnej ryby nie będzie. Ale! Przecież będą paluszki rybne .

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Lenifo I oni naprawdę nie pomogą Ci w przygotowaniach? Dla Ciebie

Lanolinka Jak się uda, to zajrzyj. Nie lubię twoich zniknięć. Tworzy się czas oczekiwania i tęsknoty


Przepiękne życzenia kochane, dziękuję i niech powrócą również do Was i spełnią się.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Emmi, święta tradycyjnie u nas w domu, będziemy my, moi rodzice i babcia która na codzień przebywa w domu opieki (ma alzheimera). Ale na szczęście dzielimy się przygotowaniami i nie ma jakiegoś nawału pracy. Rodzice męża już niestety nie żyją
Uff... Ciężka sprawa z babcią. W jakim jest wieku? Fajne takie święta wielopokoleniowe.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-12-23, 12:37   #4598
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 275
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Pomagają pomagają. Mąż właśnie poszedl po jarzynkę. Niby kupiłam, ale to jest kwestia że jestem rozpasiona na krakowskim zieleniaku, co jarzynka jest mega. Indywidulnie każdemu ja przygotowują i jest komplet wszystkiego. Kupione w supermarkecie to straszliwe ubożuchne właściwie resztki a nie jarzynka. Udało się z tego zostawić tylko zupę na dziś a na jutro zero.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-23, 16:13   #4599
Cicha72
Rozeznanie
 
Avatar Cicha72
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 704
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Bylam po południu w sklepie po pieczarki i inne zakupy. Dużo ludzi było. Współczuję tym którzy w tym czasie pracują w sklepach spożywczych. Teraz robię jajka z pieczarkami trochę sprzatalam. Bardzo wieje. Trochę snieg padał. Dziękuję za życzenia i ja Wam życzę zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Odpoczynku od codziennych obowiązków. Spotkań w milym gronie.



Emmi wczoraj tez prad u mnie znikał. Raz w swieta z 10 lat temu wigilię mieliśmy bez prądu przy swiecach. Bylo całkiem miło.

Uderzylam się reka o klamke i mi spuchla..ech trzeba mieć zdolności
Cicha72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-23, 17:06   #4600
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 185
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Cicha, może czymś tą rękę przyłóż? Jakiś okład? Albo jakaś maść na stłuczenia?
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-23, 17:41   #4601
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 969
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Cicha No nieźle. Kontroluj spuchnięcie, czy nie ma pęknięcia. Oby nie
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-12-23, 22:22   #4602
cicha722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 233
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

To ja cicha72.zapomnialam hasło do konta tamtego a mam nowy telefon. Ręka boli trochę. To mega siniak na przedramieniu. Dobranoc
cicha722 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-24, 00:14   #4603
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Cytat:
Napisane przez cicha722 Pokaż wiadomość
To ja cicha72.zapomnialam hasło do konta tamtego a mam nowy telefon. Ręka boli trochę. To mega siniak na przedramieniu. Dobranoc
może wygeneruj nowe hasło przez przypomnij/ aktywuj hasło?
Nowe haslo pójdzie na e-maila na ktory rejestrowałaś konto.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-24, 07:18   #4604
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 969
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Alefelerzeklseler miło Cię widzieć, fajnie, że jesteś.

U mnie nie pada, nie sypie, nie jest specjalnie mroźno. Jest raptem -1*C, co może zwiastować opad śniegu :/ Na razie cieszę się pięknem ranka. Z lekka wygląda słoneczko. Jest bezwietrznie... wszystko jeszcze śpi, pozamykane... chwilo trwaj. O 9.00 ruszam z podwórzem. Mam nadzieję, że nie zacznie nic się ,,pruć" tam na górze i kozy trochę wyjdą na dwór.
Z rana przywitało mnie pianie koguta sąsiadów. Jak ten paw siedzi cicho (wiem, że jest) to tu nawet jest przyjemnie. Nawet niedzielnych spacerowiczów z psami jeszcze nie ma, bo każdy pewnie w garach. U mnie gotują się ambitnie jaja .

Powiem Wam, że rzeczywiście jakoś tak dziwnie bez MM, ale rany! Jaki spokój, jaka cisza wewnętrzna... na nic nie ma presji, nikt nie zagląda mi w garnki, nie przestępuje z nogi na nogę, bo już, bo chce, bo jest głodny. Ale tęsknię za nim

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Kochane Zagrodzianki (piszące i te nieobecne) życzę Wam i waszej Rodzinie przede wszystkim zdrowia, bo bez niego ciężej, ale i pogody ducha i wielu powodów do śmiechu. Aby otaczający nas świat był bardziej życzliwy, spokojniejszy i aby spełniły się nasze najskrytsze marzenia Chciałabym aby odnalazły się zagubione osoby, chciałabym aby powróciły Te, które dawniej pisały i jeszcze bardziej rozświetliły nasz kącik
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-24, 07:58   #4605
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 185
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Witam
Cicha, jak ręka?
Emmi, u nas pogoda nijaka. Zachmurzone, 1 na plusie. No i te wiatry.
Alefeler, co u Ciebie słychać?
Tak Emmi, piękne życzenia, i ja pragnę aaby nasze wszystkie Zagrodzianki się odnalazły, to byłby wspaniały prezent.
Mówisz, że jednak brakuje Ci męża? To dobrze Masz okazję docenić
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-24, 08:11   #4606
Cyferkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Cyferkaa
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 5 608
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Dzień dobry.
Drogie sąsiadeczki

Wszystkiego dobrego Wam życzę.
Dużo zdrowia i cudownych świąt.

Cyferkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-24, 10:26   #4607
cicha722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 233
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Dziękuję Dziewczyny dobrze tylko siniak duży i jak dotkne niechcący to boli. Robię rybę po japońsku. Zaraz gotuję pierogi z kapustą i grzybami na obiad 🎄

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Alefeler nie pamiętam konta z którego zakładałam bo musiałam nowy mail.. a dziurawa pamięć

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

U mnie sypie śnieg.
cicha722 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-24, 10:31   #4608
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 969
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Cicha Przydałaby by się kapusta biała. Zbić liść tłuczkiem i obwiązać. Ściągnęłaby ten siniak. Jak nie pamiętasz z którego kąta, to wpisując konto w procedurze ,,zapomniałam hasła" od razu Ci zewryfikuje czy dany @ ma w systemie, czyli, czy jest właściwy. Ale i w tej nazwie Ci do twarzy

Annorl Nooo... za spokojnie jest :P


U mnie ma dopiero sypać, Trochę go wypatruję bo mam kozy na zewnątrz. Najważniejsze, że nie wieje.

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2023-12-24 o 10:33
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-24, 11:16   #4609
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 275
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Mnie aż głupio już przypominac o aloesie na stłuczenia, bo nudna jestem z tym i tyle.

Gaz taki biedny na bloku. Wszyscy gotują. Mozna by już coś zrobić do przodu a tu nie mam wolnego palnika. To usiadłam na chwilę. Własnie córa spróbowała krokieta z tych nowych naleśników i się zainteresowała, gdzie szukać przepisu na takie naleśniki. Więc mam juz 3 potwierdzenie, że są ekstra. A ja sobie moge tylko pomarzyć i wyobrazić smak. No i to by było na tyle - czas wziąć się za rybkę.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-12-24, 11:40   #4610
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 181
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Wesołych Świąt dla wszystkich koleżanek z Zagrody Babuszki.

Zdrowia ,pomyślności. Abyśmy dalej trwały w tej internet
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-24, 11:55   #4611
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 969
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Na razie czekamy na zmierzch aby ogarnąć zwierzyniec i na spokojnie przygotować wieczerzę i równie spokojnie sobie przy niej usiąść, a nie mieć z tyłu głowy, że jeszcze zwierzaki. Nie pada, nie sypie co nas cieszy i kozy też na pewno, bo mogą sobie połazić. Jeśli o mnie chodzi, to moja porcja białego śniegu na Święta może pójść do kogoś innego. Oddam za darmo

Moczą się grzyby na farsz do jajek Junior osobiście obierał ze skorupki, nawet nie marudził. Czeka na niego sushi.

Gotuje się kompocik z naszych, czerwonych mirabelek. Wybrałam je, bo to smak lata z mojego dzieciństwa. Muszę się trochę ,,otulić" emocjonalnie. Więc zamiast tradycyjnego suszu będzie to. Z goździkami, ale ja tę przyprawę dodaję do każdego prawie kompotu, niezależnie od pory roku.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Ściskam Was
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-24, 15:20   #4612
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 185
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Dziewczynki, Zdrowych i Wesołych Świąt w gronie najbliższych
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-24, 15:48   #4613
saginata
Raczkowanie
 
Avatar saginata
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 131
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Wesołych świąt!
__________________
...i nie żałować tego co było
...i nie bać się tego co będzie....
saginata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-24, 18:07   #4614
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Zdrowych, spokojnych świąt!

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-24, 20:09   #4615
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 969
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Czas na

Niby śledzie wymoczone a czuję się jak smok wawelski i piję i piję...

Znów sporo zostało Rozmawiałam z bratem przez telefon to mówi, że nasze pokolenie to gotuje, tak jak dawniej ,,nic nie było" i Święta były okazją do najedzenia się. Dziś, jedzenia jest w brut i już tak się nie chce. Tu się skubnie, tam się spróbuje i za raz jest się najedzonym. Może? Za rok robię w malutkich chochelkach tylko mi przypomnijcie
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-25, 07:05   #4616
Adazina
🍀🌻jest jak jest🌻🍀
 
Avatar Adazina
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: moja piękna okolica
Wiadomości: 7 559
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Drogie Sąsiadki,
serdecznie życzę Wam Wszystkim oraz Waszym Bliskim pięknych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Adazina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-25, 08:05   #4617
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 185
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Witam Świątecznie
U nas jedzenia zostało po kolacji Wigilijnej, ale tyle, żeby przez święta nie robić nic
Więc odpoczywam i możemy zajadać to co zostało zrobione wcześniej
Pogoda paskudna, okropna. Brzydko, jesiennie. Ciemni, deszczowo.
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-25, 08:51   #4618
cicha722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 233
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

U mnie też pogoda paskudna. Ciemno wietrznie i mokro. Idealna pogoda na czytanie książek miłego świętowania
cicha722 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-25, 11:19   #4619
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 6 969
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Dzień dobry

Piękniejszego poranka nie mogłabym sobie wymarzyć jak na tę porę roku. Od rana cudnie świeci słońce, zero białego, było bezwietrznie.

Jesteśmy właśnie po świątecznym śniadaniu. Junior zasnął. Hymmm... Chyba się tak szybko nie wykaraskamy z tych chorób.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-12-25, 11:41   #4620
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 181
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

U nas huragan. Już nie chcę sobie wyobrazić co się dzieje na otwartych przestrzeniach i nad morzem. My w kotlince siedzimy, a i tak wiatr straszne porywy ma.

Prezenciki dostałyśmy z córką super. Biżuteria z czarnej lawy prosto z Islandii. Inne gadżety też ,jak ekspres do kawy, ale to zięć córce kupił. Fajnie.

Wszyscy zadowoleni, jedzonko było przepyszne.

Wigilia była rodzinna u córki.

Tylko najstarszej brakło, łączyliśmy się na Messenger że.

Pozdrawiam świątecznie.
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-17 11:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.