Artizia/Harmonet/Kontracept/Logest/Sylvie 20/Artilla/Juliperla - wątek zbiorczy! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-17, 11:00   #121
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Logest i działania niepożądane

Logest byl dla mnie super, ale przy drugim roku brania libido mi spadlo tak bardzo, ze bez sensu bylo dalsze stosowanie antykoncepcji - bo po co sie zabezpieczac przed czyms czego nie ma:P
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 18:39   #122
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Jestem w trakcie pierwszego opakowania [zostało jeszcze 8 tabletek] i jest coraz lepiej. Na początku miałam straszne zmiany nastroju- np. potrafiłam się rozpłakać bez żadnego powodu choć nigdy nie płakałam nawet jak powody miałam. Ciągle jeszcze mam plamienia,ale jakby i z tym robi się lepiej [najpierw miałam cały czas,a teraz tylko troche rano i troche w nocy. w ciągu dnia prawie nic]. Troszeczke przytyłam-jakiś 1 kg,ale to nie tragedia [przytyłam z 43 na 44 kg] i wydaje mi się,że to po prostu przez żarłoczność, bo jak zaczęłam normalnie jeść to waga zaczęła spadać. Niestety odnotowałam problemy z cerą i rany goją mi się dłużej niż normalnie. Ale i z tym jest już lepiej. Pierwszy tydzień był chyba najgorszy.
Co do piersi to trudno określić. Wydaje mi się, że urosły tak z 1cm,ale sama nie wiem. Zresztą lubię je takie jakie są
Co do ;libido, to zawsze miałam duże i najwyraźniej jest silniejsze niż tabletki, bo dalej mam ochotę...może nawet jeszcze większą niż kiedyś.

Przedtem brałam Yasmin i było dużo gorzej. I plamienia były większe [ taka prawdziwa miesiączka-przez cały miesiąć :P], i utyłam [po odstawieniu wszystko przeszło, i z cerą były problemy. Jednym słowem harmonet jest dla mnie na razie na plus.
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 21:55   #123
simska
Raczkowanie
 
Avatar simska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Ja dzisiaj skończyłam pierwsze opakowanie.I mam pytanie czy któraś z was była senna po tych tabletka i czy możliwe bo ja od paru dni jestem i nie wiem z jakiego powodu
simska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 22:02   #124
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

zawsze możliwe,że to przez pogodę ,albo ciśnienie. Do końca pierwszego opakowania jeszcze nie doszłam,ale senności na razie nie odnotowałam. Conajwyżej szybciej się męczę przy wysiłku fizycznym [długie marsze itp.]
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 22:05   #125
simska
Raczkowanie
 
Avatar simska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

ja mam problemy ze wzrokiem(nosze okulary)czy któras z was też ma takie problemy i czy pogorszył się wzrok bo na skutkach niepożądanych pisze ze mozna dostac zapalenia nerwu wzrokowego i tego sie boje że może mi sie coś takiego stać
simska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 16:07   #126
Kari26
Raczkowanie
 
Avatar Kari26
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 41
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Hej
Ja bralam Harmonet przez 3,5 roku, na szczescie zadnych bolow glowy nie zauwazylam, poza tym zgodze sie z jedna z Wizazanek ze jest to 100% srodek antykoncepcyjny bo oprocz tego ze zabezpiecza przed ciaza to idealnie przed wszelkimi stosunkami-libido mi skutecznie powedrowalo gdzies...Teraz odstawilam tabletki ze wzgledow zdrowotnych (mimo ze min dawka hormonow rozwinal mi sie wlokniak w piersi i byc moze ma to zwiazek z braniem tabletek brrrr). Obserwuje sie od tego czasu i czuje lekki dreszczyk emocji bo jestem bardzo nieceierpliwa a moje libido chyba ostatnio machalo do mnie zza horyzontu i zbliza sie do mnie duzymi krokami. Poza tym spadla mi ochota na slodycze ktore palaszowalam co najmniej raz dziennie a bez nich nie moglam zasnac, teraz tego nie czuje-choc moze to te upaly?
__________________
Kari26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 13:45   #127
kississsss
Przyczajenie
 
Avatar kississsss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 28
GG do kississsss
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

A jaka jest cena tych tabletek? Dzis byłam u lekarza na zmiane tabletek i mi je przepisał.
__________________
"Miłośc jest kombinacją podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choc jedno uczucie, nie ma o co robic szumu. Jeśli dwa, może to nie jest mistrzostwo świata, ale blisko. Ale jeśli wszystkie trzy, to śmierc nie jest potrzebna - trafiłaś do nieba za życia"
kississsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 23:32   #128
<patrycjaa>
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Cytat: (napisala karolca)"Za jedno opakowanie płacę 29zł w Aptece Magicznej w Łodzi (taniocha)".
Faktycznie taniocha!ja za harmonet place ok. 34-35zł.Napisz jak mozesz gdzie jest w Łodzi ta magiczna apteka Bardzo chetnie wybiore sie tam po kolejne opakowanie.Pozdrawiam
<patrycjaa> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:27   #129
Kaia22
Przyczajenie
 
Avatar Kaia22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Ja za moje płaciłam 36zł.Piszę "płaciłam" bo już ich nie biore (wkońcu zmieniłam).Przezuciłam sie na Yasmin,mam nadzieje ze nie będę miała takich skutków ubocznych jak po Harmonet.
Kaia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 19:44   #130
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

jedna z wad harmonetu jakie zauwazylam dopiero po ich odstawieniu to jakby nabrzmiale, sztywne i twardawe piersi. Dopiero teraz wiem, co to jędrna piers powaznie nawet moj TŻ zauwazyl ze są bardziej "miekkie". oczywiscie w pozytywnym znaczeniu
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 21:34   #131
Dalissime'80
Raczkowanie
 
Avatar Dalissime'80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 207
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

U mnie Harmonet sprawdza się całkiem nieźle, poza dramatycznym spadkiem libido nie odnotowałam żadnych skutków ubocznych, mimo, że schodziłam na nie z tabletek trójfazowych, które miały dużo większą dawkę hormonów. To moje trzecie tabletki, biorę czwarty miesiąc i chyba juz przy nich zostanę. Nie rozumiem jednej rzeczy, od czego zależy cena tabletek? W mojej aptece kosztują one ponad 40zl a w "aptece pod lwem" 23zl byłam w szoku...
Dalissime'80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-28, 12:26   #132
lenka_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Cześć. Mam małe pytanie. Czy jak bierzecie Harmonet i jak sie kochacie to używacie jeszcze np gumki? I czy jak np bierze sie tabletki o tej samej godzinie (dosłownie co do minuty!) codziennie to jest szansa zajścia w ciąże? pozdrawiam i dzięki z gory za odpowiedź
lenka_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 12:57   #133
<patrycjaa>
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Ja biore Harmonet juz jakis czas(prawie 2 lata) i raczej nie narzekam.Biore je od poczatku i nie eksperymentowalam z zadnymi innymi tabletkami,wiec porownania nie mam.Teraz mam zamiar zrobic sobie jeden miesiac przerwy(bo jeszcze jej nie robilam,a chyba wypadaloby)i wlasnie zastanaiam sie czy nie sprobowac teraz czegos innego.Od jakiegos czasu zaczelam miec migrenowe bole glowy i zastanawiam sie czy harmonet nie jest tego przyczyna,i jak by to bylo z innymi tabletkami.Poza tym raczej wszystko oki Stosuje tylko harmonet(zaufalam mu ),nie zabezpieczamy sie w zaden inny sposob i na razie nie zawodzi Oby tak dalej.Pozdrawiam
<patrycjaa> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 17:10   #134
la loca
Przyczajenie
 
Avatar la loca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
te bole glowy moga byc od tego ze nie robilas przerwy ! ja bralam je 1,5 roku robilam przerwe bo niestety trzeba ;/ i teraz mam plasrty evra nie chce ich i mam pytanie do was bo mam juz przepisane harmonety spowrotem moze wiecie jak przejsc z plastrow na tabletki ? czy nie robic przerwy, w 1 dzien okresu czy w dzien zmiany plastra ? ;/ nie mam zielonego pojecia ... dziekuje z gory pozdrawiam

aha lenka jak ja bralam harmonet to nigdy nie uzywalam niczego innego! zadnych gumek! szanse sa ale raczej minimalne

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-07-29 o 00:41 Powód: Post pod postem. Istnieje EDYCJA proszę z niej korzystać!
la loca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 09:10   #135
<patrycjaa>
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

la loca ja mysle ze jak zmieniasz na cos innego to pierwsza tabletka powinnas wziac pierwszego dania okresu,ale to tylko tak mi sie wydaje,nie wiem moze powinnas poszukac informacji u pewniejszego zrodlaNp u lekarza czy nawet zapytac jakies farmaceutki(mysle ze powinna wiedziec).Pozdrawiam
<patrycjaa> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 22:06   #136
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Piszę posta, aby uczulić dziewczyny i ostrzec. Nie chcę was namawiać do odstawiania Harmonetu cz zmienianiu go na inne tabletki, tylko napisać parę zdań, może którą z was uratuję przed tym co teraz dzieje się ze mną. Powoli z tego wychodzę...
Tabletki te spowodowały u mnie depresję. Płakałam z byle powodu, wszystko mnie dołowało. W końcu zorientowałam się że powodem tego są źle dobrane tabletki hormonalne. Teraz przerzuciłam się na plastry - Evrę i widzę poprawę.
Chcę podkreślić, że to nie njest żadna reklama i dotyczy to wszystkich środków hormonalnych : Dziewczyny obserwujcie siebie i swoje ciała. Osobiście uważam antykoncepcję hormonalną za dobre rozwiązanie, ale pamiętajmy o jego niebezpieczeństwach.
Trzymajcie sie dziewczyny
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 22:49   #137
aga_mcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

mi Harmonet nie służył dobrze...brałam go kilka miesięcy i... suchość przez ponad tydzień brania ( a z natury mam temperamencik ) , cera... szok nigdy nie była w takim opłakanym stanie jak przy Harmonecie, nerwy... na każdym kroku !!! po Cilescie przytyłam i to sporo.. teraz jest Diane 35 ...i..oby tak dalej...
aga_mcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 09:58   #138
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Hej dziewczyny! Zarzywam hormonet od póltora roku. Pierwsze 3 miesiące były okropne ciągłe plamienia bóle brzucha skoki nastrojów. Poźniej wszystko wróciło do normy....Piersi urosły mi o 1 rozmiar gdy zrobilam miesięczną przerwę zmalały w trakcie tego miesiąca. Gdy znów zaczelam brac wrócily do rozmiaru wiekszego. A teraz mam inny problem 6 dni temu zaczely mnie boleć piersi i to trwa do dziś... w Kwietniu miałam podobną sytuację lecz bóle trwaly 5 dni jestem w trakcie brania tabletek teraz jestem przy 13.... więc tydzien po miesiączce dostalam dziwnego bólu piersi nie wspólrzyłam z moim chlopakiem od ostatniej miesiączki więc to chyba nie ciąża.... możę któras z Was miala coś podobnego? Słyszalam gdzies ze tabletki mogły przestać pasować... ? pozdrawiam
elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 15:23   #139
*chinchilla*
Rozeznanie
 
Avatar *chinchilla*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: fORbiDdEn pLanEt
Wiadomości: 629
GG do *chinchilla*
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

bralam harmonet kilka miesiecy i nic sie ze mna nie dzialo. nadal bylam baardzo szczupla, piersi mi wcale a wcale nie urosly. NIGDY w zyciu nie mialam problemow z cera (gdy bralam harmonet mialam lat 18), ale gdy tylko te pigulki odstawilam zaczely pojawiac sie u mnie pryszcze nie jest az tak zle, ale wczesniej pryszcz zdarzal mi sie raz na 1-1,5 miesiaca. sporo tez przytylam. jednak nie bierzcie mojej wypowiedzi bardzo do siebie, bo wraz z zaprzestaniem lykania tabletek zmienilam kraj zamieszkania, wiec moze to takze bylo jakims czynnikiem pogarszajacym stan mojej cery i powodujacym przyrost wagi, sama nie wiem...
pozdrawiam
__________________
HoW HiGh? So HiGh ThAt I CaN KiSs ThE sKy!!!!


http://www.myspace.com/killahmouse
trynna be optimistic but have realized i really hate chips&fish nowadays. . . i'ma do somethin!!!!!!!!!!!!!!
*chinchilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-31, 17:15   #140
ellia
Raczkowanie
 
Avatar ellia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 186
GG do ellia
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Ja biorę Harmonet już prawie 4 lata i jestem bardzo zadowolona.
Cera mi się poprawiła, okres mam jak w zegarku co 28 dni. Nic ine tyję.
ellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 17:16   #141
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Chinchilla możliwe, że zmiana kraju tak wpłyneła na Ciebie ale może i tabletki.. Ostatnio dowaiduję się coraz wiecej negatywnych opini na temat Harmonetu... co jest bardzo przykre jutro ide do ginka bo nie moge wytrzymać już każdy ruch powoduje u mnie ból piersi.. to jest okropne wydaje mi się że to wina tych tabletek a Ty a nie odczuwalas nigdy tego typu bóli ? w trakcie trwania całego cyklu ? Dziewczyny a może któraś z Was miala cos podobnego ? Dajcie znaka Pozdrawiam !!
elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 17:38   #142
*chinchilla*
Rozeznanie
 
Avatar *chinchilla*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: fORbiDdEn pLanEt
Wiadomości: 629
GG do *chinchilla*
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Cytat:
Napisane przez elficzeq
Chinchilla możliwe, że zmiana kraju tak wpłyneła na Ciebie ale może i tabletki.. Ostatnio dowaiduję się coraz wiecej negatywnych opini na temat Harmonetu... co jest bardzo przykre jutro ide do ginka bo nie moge wytrzymać już każdy ruch powoduje u mnie ból piersi.. to jest okropne wydaje mi się że to wina tych tabletek a Ty a nie odczuwalas nigdy tego typu bóli ? w trakcie trwania całego cyklu ? Dziewczyny a może któraś z Was miala cos podobnego ? Dajcie znaka Pozdrawiam !!
byly nieco bardziej wrazliwe, ale na pewno nie byl to wielki bol. tak, masz racje, dalo sie to lekko odczuc, ale nie byl to dla mnie duzy problem. eraz natomiast przypomnialam sobie ze czesto bolaly mnie lydki!!!!
__________________
HoW HiGh? So HiGh ThAt I CaN KiSs ThE sKy!!!!


http://www.myspace.com/killahmouse
trynna be optimistic but have realized i really hate chips&fish nowadays. . . i'ma do somethin!!!!!!!!!!!!!!
*chinchilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 17:44   #143
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
u mnie bóle łydek nie wystąpiły... zastanawiam się jakie teraz tabletki da mi pan doctor mam nadzieje że nie przytyję tego się najbardziej boję

Byłam u lekarza, zmienim mi tabletki na Yasmin.... zbadal mnie 'ręką' i strwiedzil że nic nie wyczuwa.. jesli chodzi o nieplanowaną ciąże... poźniej zrobil mi USG i powiedzial że nic nie widzi ale żeby przyszla jszcze raz z pełnym pęcherzem. Tak bardzo sie boje przerazilam się wręcz !! zarzywalam regularnie tabletki ale przestaly mi pasować...... i piersi zaczely boleć miesiączke mam dostać dopiero za tydzień nie wiem jak ja wytrzymam do poniedziałku wponiedziałek mam ponowne usg a jak sie okaze ze jestem w ciązy to wtedy juz nie wiem.............

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-05 o 22:11 Powód: Post pod postem. Istnieje EDYCJA proszę z niej korzystać!
elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:23   #144
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Ja przytyłam po Harmonecie 2 kg
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:48   #145
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

a czy kiedykolwiek bolały cię piersi? jestem przerażona tym do tej pory wszystko bylo ok... poozdrawiam
elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 12:30   #146
*chinchilla*
Rozeznanie
 
Avatar *chinchilla*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: fORbiDdEn pLanEt
Wiadomości: 629
GG do *chinchilla*
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

ja nie przytylam, a nawet schudlam (wazylam 49 kilo podczas brania hrmonetu - przy 166 cm)
__________________
HoW HiGh? So HiGh ThAt I CaN KiSs ThE sKy!!!!


http://www.myspace.com/killahmouse
trynna be optimistic but have realized i really hate chips&fish nowadays. . . i'ma do somethin!!!!!!!!!!!!!!
*chinchilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 10:01   #147
meow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Hej!Biorę harmonet drugi miesiąc. Wcześniej brałam go przez poł roku, ale miałam roczną przerwę. Okres zawsze dostawałam 2-3 dnia po odstawieniu. Teraz jest już 4. dzień od odstawienia a okresu nie ma...miałam tak jak zawsze napięcie przedmiesiączkowe, ból brzucha i wszystkie objawy wskazujące na pojawienie się okresu a jego nie ma. Brałam tabletki regularnie, zawsze ok 22. Dwa razy podczas stosunku nie używaliśmy prezerwatywy. Ostatnio bardzo burzliwie przeżywałam napięcie przedmiesiączkowe, byłam baaaaaaardzo nerwowa. Czy któraś z Was miała taką sytuację?
meow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 15:49   #148
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Ja ostatnią tabletke wzięłam w sobote a okres dostałam dziś w nocy na ulotce pisze że 2-3 dni po odstawieniu a ja dostaje 4 dni po
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 16:25   #149
ellia
Raczkowanie
 
Avatar ellia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 186
GG do ellia
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
Ja ostatnią tabletke wzięłam w sobote a okres dostałam dziś w nocy na ulotce pisze że 2-3 dni po odstawieniu a ja dostaje 4 dni po
Śliweńka, oni na w tel ulotce podają orientacyjny czas rozpoczęcia krwawienia, ale tak naprawdę jest różnie u różnych osób. Ja osobiście biorę Harmonet już prawie 4 lata i dostaję regularnie w czwartym dniu po zakończeniu opakowania.
ellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 10:50   #150
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Dziewczyny, a jak to jest z opalaniem podczas przyjmowania pigułek? Raz słyszałam, że absolutnie nie wolno, innym razem że nie ma przeiwskazań
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-13 00:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.