Czerwone policzki- wielki problem - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-12, 21:30   #1471
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez Stefciu Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...t-spf-50-.html ja zamówiłem taki krem . . . dzisiaj go otrzymałem i powiem ci że naprawde łagodzi zobaczymy jak to bedzie po dłuższym okresie stosowania, zobacze pewnie też kupię tą wodę miceralną. . . Martka na ile czasu starcza Ci tego kremu ???
..ooo super..,,z dodatkowym wysokim filtrem...bardzo fajnie ..ja używam tego bez filtra ale na lato filtr jak najbardziej....mi kremik tak starcza na ok 2 miesiące góra przy codziennym stosowaniu ale przyznam że mam kilka pękniętych paskudnie naczynek na jednej nodze i to miejsce tez smaruję także tak w zasadzie nie oszczędzam na ilości ..no testuj testuj i za jakiś czas napisz jakie odczucia
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 07:24   #1472
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Hejka a może ktoś stosował peeling enzymatyczny ??? bym chciała jakiś kupić niedrogi...buzia mi się troszkę łuszczy i te suche skórki są straszne:P a wiem ze nie moge mechanicznych bo mam naczynkowa cere
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 21:16   #1473
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez ulenka1988 Pokaż wiadomość
Hejka a może ktoś stosował peeling enzymatyczny ??? bym chciała jakiś kupić niedrogi...buzia mi się troszkę łuszczy i te suche skórki są straszne:P a wiem ze nie moge mechanicznych bo mam naczynkowa cere
niektórzy (nawet naczynkowcy) chwalą sobie peeling z BU, ale mnie potwornie podrażnił - skóra mnie swędziała, po zmyciu była czerwona. Teraz jest nowa wersja, może będzie lepsza ale jakoś nie chcę polecać. Z kolei próbowałam peeling z Naturalisa i jest ok
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 21:58   #1474
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Ja używam peelingu la roche-posay i myślę, że jest w miarę delikatny. Mnie w każdym razie nie podrażnił, co już uważam za sukces Nie należy co prawda do najtańszych, ale jest wydajny.
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 15:49   #1475
pandrov
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 177
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Jak ktos ma krople do oczu Visine lub Tabletki Ibuprofen, to moze czerwonej bzu sprobowac sie tymi specyfikami pozbyc wiecej tutaj http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/zaczerwieni...z-nimi-radzic/ ale i na wizazu ktos to odkryl https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=539487


Edit, jakas glupkowata cenzura linku, tam gdzie ten link ma kwadraciki wpiszcie s t y l i s t k a . p l oczywiscie bez tych spacji, (przerw)

Edytowane przez pandrov
Czas edycji: 2012-04-18 o 15:52
pandrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 18:13   #1476
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Jakie patenty..ciekawe, muszę spróbować...chociaż nikt z przekierowanego od Ciebie wątka nie podjął tematu a osoba która go rozpoczęła ma na swoim koncie ostrzeżenie...ale może to nieistotne.....mmm..ale intrygujące
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 16:38   #1477
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez pandrov Pokaż wiadomość
Jak ktos ma krople do oczu Visine lub Tabletki Ibuprofen, to moze czerwonej bzu sprobowac sie tymi specyfikami pozbyc wiecej tutaj http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/zaczerwienienia-skory-jak-szybko-sobie-z-nimi-radzic/ ale i na wizazu ktos to odkryl https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=539487


Edit, jakas glupkowata cenzura linku, tam gdzie ten link ma kwadraciki wpiszcie s t y l i s t k a . p l oczywiscie bez tych spacji, (przerw)

ojoj, podoba mi się probowaliście? ja próbuję jutrooooo! fajnie by było! (: ale nie slyszałam o tym wcześniej.


hmm ale tak sobie czytam teraz na wiki o ibuprofenie i w "działaniach niepożądanych" jest napisane, że może wystąpić rumień. taka opcja jest możliwa przy polykaniu tabletki, ale ciekawa jestem, czy jeśli ją się rozpuści i nałoży na buzię, to czy potem nie będzie jeszcze gorzej?
podobno jest PRZECIWWSKAZANY w kilku wypadkach. to nie wiem. na początku sie ucieszyłam, ale potem czytam, i czytam i sama nie wiem...
boję się, że na początku będzie okej- jak w przypadku sterydów- ale potem będzie coraz gorzej, choociaż jest napisane, że jest to NIESTERYDOWY LEK PRZECIWBÓLOWY.
ale spróbuję i tak :P

Edytowane przez gunia17
Czas edycji: 2012-04-19 o 16:48
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 18:11   #1478
pandrov
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 177
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

A nie wiem, ja jeszcze nie probowalem, napewno szkod nie narobi, raz czy dwa razy i zobaczysz jedynie moze taka maseczka po jakims czasie zapchac pory? Ale jak na zaczerwienienie pomoze to kto wie ja bym przetestowal krople visine ale u mnie w aptece nia ma ana zamowienie 5 dni czekac, za to na allegro sa po 20 zl, napisz gunia jak u ciebie sie sprawi.
pandrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 08:09   #1479
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez pandrov Pokaż wiadomość
A nie wiem, ja jeszcze nie probowalem, napewno szkod nie narobi, raz czy dwa razy i zobaczysz jedynie moze taka maseczka po jakims czasie zapchac pory? Ale jak na zaczerwienienie pomoze to kto wie ja bym przetestowal krople visine ale u mnie w aptece nia ma ana zamowienie 5 dni czekac, za to na allegro sa po 20 zl, napisz gunia jak u ciebie sie sprawi.

okej, napiszę, ale dopiero po weekendzie : ) sama jestem ciekawa. mam nadzieję jednak, że nie pogorszy stanu mojej skóry.
a czy może zapchać pory, to nie wiem. ja od jakiegoś czasu używam genialnej maseczki z planet spa z avonu (ma mleczko ryżowe w składzie czy jakoś tak). jest świetna dla mnie

pozdro dla Wszystkich

P.S. pandrov, jak Twoja teoria z KPRF? sprawdziła się? smarujesz się olejami?
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 09:43   #1480
Gunia198501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

witam
jeżeli uda mi się dzisiaj dostac krople w aptece to również spróbujeco do ibuprofenu i aspiryny to ciągle się waham.
U mnie ostatnio troszke lepiej,nie wiem czy to zasługa wyeliminowania białaka czy może faktu że zaczełam uzywać codziennie rano i wieczorkiem maści z witamina A (za 9zł),zgodnie z tym co pisza o KPRF-że może być spowodowane m.in. niedoborem własnie tej witaminy
pozdrawiam
Gunia198501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 12:06   #1481
pandrov
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 177
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

nie gunia nie olejuje przynajmniej na razie, robie tak jak druga gunia wyzej opisana, czyli szukam wit. A i na noc stosuje krem z retinolem (czysta witamina A, ogolnie retinoidy to witamina A wlasnie, a ty Gunia stosujesz masc, tam jest palmytynian czyli ta najlzszejsa forma wit. A najdelikatniejsza, ja juz jestem poziom wyzej i uzywam retinolu ;p) na kprf, a na dzień będzie szedl bo jeszcze nie zrobilem SERUM z wit. C (na naczynka) i to tyle mojej pielegnacji, nic juz innego nie robie, postawnoilem stosowac retinoidy na noc, a na dzien sera + filtry, wszystko z biochemiurody.com, mam na razie krem z retinolem 0.35% ale stopniowo bede zwiekszal "moc", i z retniolu przejde na retinaldyhd, a pozniej sie zobaczy, do tego chce na noc co ktorys dzien nakladac tonik z kwasami PHA (dobra dla naczynckowcow) i raz w tyg robie piling enzymatyczny, tez BU.com

ogolnie retinoidy (czyli palmytynian reinal, retinol, redinalyhd i kolejne juz mocne, ale nie pamietma nazwy) pogrubia cere, ale to po miesiacach stosowania, wpierw moze byc pogorszenie, i zluszczanie, tonik z pha tez pogrubia cere wyczytalem, od "srodka" i nie widac tego zluszcznia, objerzyjcie sobie http://www.youtube.com/watch?v=OVNOQ8atU7s

Edytowane przez pandrov
Czas edycji: 2012-04-20 o 12:08
pandrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 12:29   #1482
Gunia198501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Pandrov-jako spec,guru i mistrz w tej materii mam pytanie
kupilam jakis czas temu olejek z vitaminą C z podobnej strony co Ty,tylko naturalne kosmetyki i jednym słowem płomień na buzi no i zauważyłam ze skład składem ale najbardziej chodzi o konsystencje im bardziej oleista,tłusta formuła tym dla mnie gorzej,myślisz że czymś to może byc spowodowane?????czy to tylko zbieg okoliczności???Właśnie skończyła się moja maść i zmierzam do apteki zakupić nową ale kupie chyba tą co Ty plus krople.Jakąś firme konkretnie polecasz???jest dużo droższa??
Pozdrawiam
Gunia198501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 12:44   #1483
pandrov
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 177
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

ja tez tak reagowalem na oleje i parafine w skladzie :/ ale po pewnym czasie ustalo, skora sie przyzwyczaila i moglem nakladac prosto na cere olejki, jaka masc kupujesz? kupuj ta retimax 1500 ma najwieksze stezenie wit A, nie ma konserwantow i jest bezzapachowa, tylko ma parafine, ale mi nie przeszkadzala, wrecz nie zle nawilzala, choc po pewnym czasie robily sie zaskorniki juz, wiec moze zapychac.

nie wiem o co pytasz z firma ? :P ja na razie mam z biochemiaurody.com (krem z retinolem 0.35% i serum z wit C, peeleing enzymatyczny), pczytaj sobie gunia o retinoidach, na forum pani Basi Kwiatkowskiej, w google wpisz. Co do komsetykow z biochemia urody com to tam robisz sobie sama, oni przysylaja wszystko co trzeba, a ty tylko mieszac, ja robilem pierwszy raz i udalo sie nawet, gdy troche zagestnika wylalem, to krem ma fajna konsystencje :d

ps. tutaj masz jeszcze o retinoidach http://www.laboratoriumurody.pl/foru...52f9ba248dab4f

najwazniejsze ze jak zaczelas uzywac, to po pewnym czasie mozeszprzechodzic na mocniejsze retinoidy i najlepiej jak bys je juz do konca zycia stosowala odbije sie to przy 40 ladna cera bez zmarszczek np. ale musisz poczytac, ja siedzialem troche nad tym i odrobine tylko wiem na razie ;p
im mocnniejszy retioid tym bardziej zluszcza i wyrownuje skore, do tego pogrubia (nie widac naczynek), ale pierwsze chwile moga byc ciezkie :P choc to co stosujesz masc z wit A i retinol to one nie zluszczaja razcej, ale moga wyrownywac cere, np przy krpf to bardzo dobre jest, bo ci sucha szostka buzia po woli wygladza sie ;p

Edytowane przez pandrov
Czas edycji: 2012-04-20 o 12:51
pandrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 12:55   #1484
Gunia198501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

wiem o czym mówisz,razem z serum kupiłam różne kremiki które też robiłam samana razie ciesze sie lepszym wyglądem więc nie nakładam żadnych olejków,moze kiedyś zrobie drugie podejście i spróbuje moją skóre do nich przyzwyczaic
dzisiaj kupuje Retimax 1500 i visine i zobaczymy co bedzie
dzieki za szybka odpowiedź i miłego weekendu wszystkim życze
Gunia198501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 15:26   #1485
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

co Wy się zaczeliście kwasić? bałabym się na własną rękę chyba. eksperymentuję z kwasami, owszem, ale to na ciele, bo twarz jednak odpada. bałabym się, że się poparzę i tyle będę z tego miała.

a jakie maści używacie z wit. A? bo chyba wit. A jest na receptę? doustna tylko nie w jakiejś tam dawce, bo mam w lodówce.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Gunia198501 Pokaż wiadomość
wiem o czym mówisz,razem z serum kupiłam różne kremiki które też robiłam samana razie ciesze sie lepszym wyglądem więc nie nakładam żadnych olejków,moze kiedyś zrobie drugie podejście i spróbuje moją skóre do nich przyzwyczaic
dzisiaj kupuje Retimax 1500 i visine i zobaczymy co bedzie
dzieki za szybka odpowiedź i miłego weekendu wszystkim życze
jakie maści używasz teraz? robione jakieś?
no i jaki filtr, bo to chyba najważniejsze... ja w dalszym ciągu nie umiem znaleźć odpowiedniego?

pamiętam, jak ja swego czasu zaczelam czytać na ten temat sporo w Internecie, ale się nie odważyłam na stosowanie na buzię. Wiem, że moga zdziałać cuda, ale i też pogorszyć stan skory, jeśli ktos nie umie tego stosować. Bałabym się, że będzie gorzej i gorzej. Stosowałam jedynie krem z delikatną zawartością retinolu i już mnie podraznił. Pewnie skóra musi się przyzwyczaić, ale jako że nigdy nie znalazłam blokera dobrego, to zaprzestałam, bo bałam się przebarwień.

forum lu warto poczytać. świetne porady sa tam )

Edytowane przez gunia17
Czas edycji: 2012-04-23 o 15:30
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 19:36   #1486
pandrov
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 177
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Kwasy PHA sa fajne dla naczynkowcow, i w sumie dla nich stworzone, nie probowalas to pewnie jie wiesz to samo retinoidy, jie mowie o takich kalibeach jak np retinal a, zorac etc ale o lzejszych formach polaczone z wiedza daaja mega rezultaty a to ze cie podraznialo i ze na poaczatku jest gorzej to norma, gfyby tak sie nie dzialo wtedy bys mogla sie bac ze cos jest nie tak

Gunia wit A to wlasnie retinol a cala grupa to retinoidy te mocne sa na recepte te nafwet dlaa naczynkowcoww sa dostepne bez recepty stosowane dluuugo pogrubiaja naskorek, kryja naczynka, udoparniaja na promienie UV np skora na sloncu nie reaguje rumieniem itp
ale to nie jest tak ze po miesiacu nie widisz nic i przestajesz, minimum trzeba stosowa trzy kiechy, a najlepiej jak sie zaczelo to juz do konca zycia


ale to o tym jest sporo w necie

Edytowane przez pandrov
Czas edycji: 2012-04-23 o 19:41
pandrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 22:00   #1487
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

wiem, pandrov, i przyznaję, że boję się stosować sama na wlasną ręke. może jak bede miala więcej czasu, to pokombinuję coś, ale nie chcę pogorszyć stanu skóry, którą i tak już mam ładną. ; )

pewnie za jakiś czas pokusze sie o cos nowego, bo lubię eksperymentować i nie widze w tym nic złego. dopóki jednak nie znajdę dobrego filtra, kwasowanie odpada.
wiem, że kwasy, peelingi kwasowe są świetne i basia kwiatkowska poleca je między innymi, ale ja się boję na buzię.

btw. widzę, ze Ty sporo na ten temat wiesz; )) a łuszczysz sie czy jeszcze nie? po kwasach w sensie?
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 10:22   #1488
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Hej gunia słuchaj od kilku tygodni używam auriderm xo i nie widze poprawy kiedy moga byćewentualne rezultaty używania???
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 12:03   #1489
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

siema, a jestem w szoku, że nie widzisz jeszcze. jak często używasz? masz auriderm xo żel/ żelo-krem czy krem?
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 12:22   #1490
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Hmm ja używam niecałe 2 tyg tak wiesz systematycznie wklepuje a potem na to jakis kremik nawilzający i podkłąd i juz mam żel niby zamawialam na allekro żel/krem ale na opakowaniu pisze "żel"wies sama nie wiem :P ogolnei jakie sa u ciebie pozytywne zmiany?? wiadomo mniejsze zaczerwienienie ale nie wiem pogrubienei skóry czy coś??

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

a myslisz to za wczesnie na jakies rezultaty?? czekac jesce?
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 15:31   #1491
pandrov
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 177
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Ulenka piszesz jak bys pierwszy raz spotkala sie z cera nacznkowa ten zel nie pogrubia skory, ma jedynie witamine k, zmniejsza widocznosc mikrokrazenia, a dwa tygodnie to zdecydowanie za malo ;o
pandrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:47   #1492
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez ulenka1988 Pokaż wiadomość
Hmm ja używam niecałe 2 tyg tak wiesz systematycznie wklepuje a potem na to jakis kremik nawilzający i podkłąd i juz mam żel niby zamawialam na allekro żel/krem ale na opakowaniu pisze "żel"wies sama nie wiem :P ogolnei jakie sa u ciebie pozytywne zmiany?? wiadomo mniejsze zaczerwienienie ale nie wiem pogrubienei skóry czy coś??

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

a myslisz to za wczesnie na jakies rezultaty?? czekac jesce?
hehe no dwa tyg. to trochę mało :P u mnie są zmiany pozytywne, jak najbardziej, ale musisz trochę poczekać. teraz jak będzie słońce grzać bardziej, to unikaj ekspozycji buzi albo filtry, do których ja, niestety, szczęścia nie mam.
Dla mnie, serio ten krem jest najlepszy ze wszystkich, które używałam, a używałam sporo. Efekty utrzymują się długo po tym, jak przestaniesz go stosować. Ja sobie nie wyobrażam bez niego wyjść teraz.

a jeśli chodzi o pogrubienie, to nie wiem, czy pogrubia szczerze powiedziawszy. pogrubiają kwasy, których boję się stosować ;]
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:50   #1493
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Wiem wiem Pandrov myślałam ze być może ma jakies dodatkowe działanie no ale skoro mowisz ze zdecydowanie za krótko uzywam to dobrze uffff a co na pogrubienie skóry by było dobre diroseal??z avene

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Dziekuje równiez guniu za odpowiedz to bede używac dalej auriderm i sie zobaczy ja tez do filtrów szczescia nie mam jakos tak zapychaja mnei strasznie
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 19:56   #1494
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez ulenka1988 Pokaż wiadomość
Wiem wiem Pandrov myślałam ze być może ma jakies dodatkowe działanie no ale skoro mowisz ze zdecydowanie za krótko uzywam to dobrze uffff a co na pogrubienie skóry by było dobre diroseal??z avene

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Dziekuje równiez guniu za odpowiedz to bede używac dalej auriderm i sie zobaczy ja tez do filtrów szczescia nie mam jakos tak zapychaja mnei strasznie
nie ma za co ) kurczę, ja miałam diroseal i nie widziałam spektakularnych efektów. Jeżeli się go stosuje, to też trzeba filtry itd... zapychał mnie trochę... widzę, że masz podobnie "kapryśną" cerę jak ja :P
poczekaj jeszcze, dwa tygodnie to prawie nic tak naprawdę. będzie lepiej, zobaczysz : )))
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 14:04   #1495
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez gunia17 Pokaż wiadomość
siema, a jestem w szoku, że nie widzisz jeszcze. jak często używasz? masz auriderm xo żel/ żelo-krem czy krem?
..mnie osobiście jakoś auriderm zadowalająco nie pomógł.miałam auriderm taki żelo-krem.....zużyłam tubkę i kolejnej nie kupiłam bo uznałam że nie warto ..wolę Ruboril osobiście..ale każdy powinien osię przekonać.na własnym rumieńcu..
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 15:01   #1496
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
..mnie osobiście jakoś auriderm zadowalająco nie pomógł.miałam auriderm taki żelo-krem.....zużyłam tubkę i kolejnej nie kupiłam bo uznałam że nie warto ..wolę Ruboril osobiście..ale każdy powinien osię przekonać.na własnym rumieńcu..
jasne, mnie nie pomagały inne kremy, wręcz mialam ogień na buzi przez nie. każdy ma inną cerę, na mnie działa, więc pisze o efektach.
(:
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 17:39   #1497
pandrov
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 177
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez Gunia198501 Pokaż wiadomość
wiem o czym mówisz,razem z serum kupiłam różne kremiki które też robiłam samana razie ciesze sie lepszym wyglądem więc nie nakładam żadnych olejków,moze kiedyś zrobie drugie podejście i spróbuje moją skóre do nich przyzwyczaic
dzisiaj kupuje Retimax 1500 i visine i zobaczymy co bedzie
dzieki za szybka odpowiedź i miłego weekendu wszystkim życze


Gunia i jak u ciebie?
pandrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 19:19   #1498
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

czy czerwienienie sie na twarz+ czerowne plamki na szyji to tez moze byc przez wysokie cisnienie

od paru dni mam takie napady goraca, robie sie czerwona,nieraz na szyji wychodza mi czerowne plamkimboli mnie glowa, czy to wina stresu czy moze wysokiego cisnienia/

prosze o odp i z gory dziekuje
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 11:30   #1499
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

lato przyszło, witamy buraki na twarzy...
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 07:18   #1500
Gunia198501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Witam
zostawilam wiadomosc przed weekendem ale nie wiem czemu nie została opublikowanawiec jeszcze raz
Użyłam kropli i super efektu nie widac wiec je odstawiłam.Rano używam auriderm a wieczorkiem Retimax 1500 i jest lepiej,ale ciągle jestem czerwona,mniej,duzo mniej ale jednak
No i tak zaczęłam się zastanawic czy nie zrobic sobie zabiegu IPlem??
Sama nie wiem
Przez kolejny m-ce czy dwa posotuje tego zestawu i zobaczyny
Gunia-kosmetyki które sama robiłam to m.in. krem z kocanki i serum z vit C i nie były zdecydwanie dla mnie,ogień i tyle
pozdrawiam
Gunia198501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-07 17:49:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.