Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-26, 10:34   #2821
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Też daleko, a poza tym nie wiem czy chcę ryzykować - czytałam same nagatywne opinie... Masz jakieś lepsze doświadczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na etapie wykonania byli rzeczywiście problematyczni (np. przy montażu okazało się, że jakichś elementów nie ma), ale sama kuchnia jak od stolarza nic się z nią nie dzieje, mechanizmy do szafek to te Bluma, więc ja jestem zadowolona
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-26, 11:33   #2822
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Ponoć mogą ale najpierw lekarzy. Zapowiedzieli też studentów ostatnich lat medycyny a potem zawody okolomedyczne czyli weterynarze ale to już w całkowitym braku ludzkich lekarzy - przynajmniej tak się łudzę.



Kilaneczka - masakra tyle czasu czekać. My musimy kuchnie kupić - czekam na promocję w Ikei i jesteśmy umówieni że stolarzem który teściowej robił meble na wycene.



A propos Ikei - czy któraś składała albo wasz Tz kuchnie z Ikei samodzielnie? U nas montaż by wyszedł ponad 2tys plus dojazd ekipy z Ikei i Też stwierdził że sam to zrobi a ja się boje ze jak coś skopie przy projekcie tzn ja to potem będzie problem
lekarze nie sa sklonni do oddelegowan, wielu z nich woli zaplacic kare. Jest masakryczny burdel, nie ma miejsc, wielu lekarzy sie wscieklo po wypowiedziach Sasina i Karczewskiego, oliwy do ognia dolewaja bezmyslni ludzi i pacjenci
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2020-10-26 o 11:35
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-26, 11:51   #2823
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
na etapie wykonania byli rzeczywiście problematyczni (np. przy montażu okazało się, że jakichś elementów nie ma), ale sama kuchnia jak od stolarza nic się z nią nie dzieje, mechanizmy do szafek to te Bluma, więc ja jestem zadowolona
O, no to może w walnej chwili podjadę (mam ok 50km...).
Niestety takie są uroki mieszkania w Zatyłkowni... Poszukam jeszcze w okolicy, bo umawiałyśmy się wstępnie z tą firmą, która robiła nam już kuchnię. Poprostu po latach trzeba ją trochę dopracować. Wtedy nawet nie wiedziałam na czym mi zależy, na co zwrócić uwagę. Zaufałam projektantce i nie jest źle. Porostu okazało się, że zamiast stoku wolę półwysep, bo oprócz tego, że można tam zjeść, to jednocześnie jest dodatkiweym miejscem do przechowywania, a ja, jako chomik, potrzebuję tego miejsca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-26, 12:01   #2824
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Oświetlenie podszafkowe wyszło u mnie b. efektowne, tworzy fajny klimat, można regulować pilotem jasność, myślę, że warto wydać tą kasę .


A zmieniając temat - strajkujecie w środę?
Ja zostałam sama w pracy i nie mam jak :/ 2 koleżanki na kwarantanne - mężowie mają potwierdzony covid, one są bez badań, bo sanepid nie ogarnia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-26, 12:34   #2825
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Cansada, Never, dzięki za rady widzę, że będę musiała zrobić to metodą prób i błędów


.
Sama zerknelam wczoraj wieczorem na necie czy ktos cos nowego nie odkryl. ale nie, dalej zaleca sie odczekanie z drugim produktem , wiec bez metody prob i bledow sie nie obejdzie. wiadomo kazdy inaczej reaguje. Kazda cera ma swoje kaprysy.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-26, 12:51   #2826
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cansada - dziękuję

Ranka - ja lekarzy rozumiem. Rozumiem że nie chcą zostawić swoich pacjentów,swoich rodzin i swojej specjalixacji ibpensji i jechać gdzieś pracować przy epidemii. Też bym wolała karę zapłacić. szczególnie że ostatnio mieli listy od czapy i wysyłali lekarki karmiące czy na macierzyńskim czy lekarzy z przeciwskazaniami
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-26, 13:42   #2827
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry przez ta zmianę czasu jakoś się nie mogę ogarnac





o matko ale terminy






i jak tam na dziś? mam nadzieję że mamie już lepiej i że nikt więcej nie zachorował





to mogą takie coś zrobić? masakra nie martw się na pewno nie będzie tak źle





super!





własnie dziś rano slyszałam w TV że w calej hiszpanii godzina policyjna, zakaz przemieszczania itp ale na wyspach nie więc oby się to utrzymalo
Dziękuję, że pytasz Mama ma duszności jak zaczyna chodzić, nie czuje się najlepiej...
W ogóle ponoć zostaliśmy wprowadzeni w błąd, bo jeśli nie nie korzystamy z osobnych pomieszczeń co mama i ona nie je na jednorazowych talerzach, to nasza kwarantanna ma trwać 20 dni a nie 10.

A do tego Daisy wczoraj nie wróciła na noc. Nad ranem mama wyprowadziła psy na ogród i słyszała miauczenie. Okazało się, że Daisy złapała się w taką łapkę...
https://allegro.pl/oferta/klatka-zyw...FFnVhk1I1IguSg
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-26, 15:08   #2828
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Ja mam serum z wit c olejowa- za tluste i nie prxypadlo mi do gustu
Dziewczyny polecaja sera z wit c ale w niebieskim albo rozowym opakowaniu, serum z trechaloza tez
Do mnie leci jeszcze retinol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam serum na przebarwienia, zobaczy my co to za cuda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-26, 19:08   #2829
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję, że pytasz Mama ma duszności jak zaczyna chodzić, nie czuje się najlepiej...
W ogóle ponoć zostaliśmy wprowadzeni w błąd, bo jeśli nie nie korzystamy z osobnych pomieszczeń co mama i ona nie je na jednorazowych talerzach, to nasza kwarantanna ma trwać 20 dni a nie 10.

A do tego Daisy wczoraj nie wróciła na noc. Nad ranem mama wyprowadziła psy na ogród i słyszała miauczenie. Okazało się, że Daisy złapała się w taką łapkę...
https://allegro.pl/oferta/klatka-zyw...FFnVhk1I1IguSg

zdrowia i dla Mamy i dla kotki

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Ja kupiłam serum na przebarwienia, zobaczy my co to za cuda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-26, 19:12   #2830
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Robiła któraś z was wodorowe oczyszczanie skóry? Umówiłam się na jutro i zastanwiam się jak skóra zachowuje się po zabiegu. Wiem, że nie ma podrażnienia i itp. Ale chodzi mi o to, czy skóra tak samo się zanieczyszcza, czy może troche wolniej?

W czwartek robiłam lifting rzęs i cały czas przyłapuję się na tym, że patrzę w lustro i podziwiam moje rzęsy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-26, 22:05   #2831
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Oktawia, trzymam kciuki za Twoją mamę. Martwię się o nią

Pandemia w rozkwicie, wirus szaleje, a mąż musi pilnie dostać się do Niemiec żeby odrzucić spadek po jego zmarłym wujku, tzn. jego długi
W ostatniej chwili się dowiedzieliśmy, że jest taka sprawa, a w Niemczech na odrzucenie spadku jest tylko 6 tygodni po tym jak odrzuci spadek ostatnia uprawiona osoba Jego ojciec (czyli brat wujka) zrobił to miesiąc temu, i nic nie powiedział. A właśnie był tym ostatnim przed moim mężem. Masakra, teraz żeby wjechać do Niemiec trzeba mieć aktualny test na koronę, a u mnie w mieście nie da się na cito wbić na darmowy test (w ogólnie nie można dodzwonić się do przychodni i do lekarza rodzinnego po skierowanie). Prywatnie ta przyjemność kosztuje ponad 500 zł i trzy dni robocze czeka się na wyniki.
Wyję po prostu z wkurzenia na to wszystko
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-27, 07:52   #2832
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88236388]Oktawia, trzymam kciuki za Twoją mamę. Martwię się o nią

Pandemia w rozkwicie, wirus szaleje, a mąż musi pilnie dostać się do Niemiec żeby odrzucić spadek po jego zmarłym wujku, tzn. jego długi
W ostatniej chwili się dowiedzieliśmy, że jest taka sprawa, a w Niemczech na odrzucenie spadku jest tylko 6 tygodni po tym jak odrzuci spadek ostatnia uprawiona osoba Jego ojciec (czyli brat wujka) zrobił to miesiąc temu, i nic nie powiedział. A właśnie był tym ostatnim przed moim mężem. Masakra, teraz żeby wjechać do Niemiec trzeba mieć aktualny test na koronę, a u mnie w mieście nie da się na cito wbić na darmowy test (w ogólnie nie można dodzwonić się do przychodni i do lekarza rodzinnego po skierowanie). Prywatnie ta przyjemność kosztuje ponad 500 zł i trzy dni robocze czeka się na wyniki.
Wyję po prostu z wkurzenia na to wszystko [/QUOTE]

Jeśli długi są duże, to skontaktuj się z polskim prawnikiem obsługującym prawo niemieckie - albo niech ci napisze wniosek o wydłużenie terminu (może niektóre terminy, tak jak u nas są zawieszone ze względu na COVID i wtedy macie więcej czasu?) albo niech składa oświadczenie - jeśli jakoś miałabym to robić pisemnie to najpierw aktem notarialnym u polskiego notariusza, z powołaniem na przepisy niemieckie, potem tłumaczenie przysięgłe na niemiecki i przybicie apostille. Tylko trzeba się dowiedzieć, czy niemcy by uznali to za wiążące
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 07:53   #2833
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Z mamą nie jest wcale tak dobrze, zaczyna się dusić. Babcia podała jej inhalator czy coś tam, nie znam się, sąsiad - właściciel apteki - podrzucił lekarstwa i od wczoraj mama to stosuje...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 08:02   #2834
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Z mamą nie jest wcale tak dobrze, zaczyna się dusić. Babcia podała jej inhalator czy coś tam, nie znam się, sąsiad - właściciel apteki - podrzucił lekarstwa i od wczoraj mama to stosuje...
ojej mnóstwo zdrówka
Ja jestem sama, ciekawe kiedy nas zamkną, dwie koleżanki z biura w domu na kwarantannie - mężowie mają covid, teraz dzwoniła koleżanka kolejna, że źle się czuje... ja walczę sama i nie wiem w co włożyć ręce...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 08:03   #2835
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Jeśli długi są duże, to skontaktuj się z polskim prawnikiem obsługującym prawo niemieckie - albo niech ci napisze wniosek o wydłużenie terminu (może niektóre terminy, tak jak u nas są zawieszone ze względu na COVID i wtedy macie więcej czasu?) albo niech składa oświadczenie - jeśli jakoś miałabym to robić pisemnie to najpierw aktem notarialnym u polskiego notariusza, z powołaniem na przepisy niemieckie, potem tłumaczenie przysięgłe na niemiecki i przybicie apostille. Tylko trzeba się dowiedzieć, czy niemcy by uznali to za wiążące

Dzięki za poradę.
Właśnie dlatego, że to wszystko takie niepewne, a czasu mało, mąż jedzie osobiście do sądu w miejscowości, w której wujek żył i umarł żeby złożyć oświadczenie o odrzuceniu spadku. Malutkie 700 km w jedną stronę, a co tam. Mąż jest Niemcem, obowiązuje go wyłącznie niemieckie prawo.

Skandal, że Niemcy na czas pandemii nie zawiesili postępowań spadkowych wiedząc jak krótkie są terminy.



Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Z mamą nie jest wcale tak dobrze, zaczyna się dusić. Babcia podała jej inhalator czy coś tam, nie znam się, sąsiad - właściciel apteki - podrzucił lekarstwa i od wczoraj mama to stosuje...

Może czas do szpitala, tlen podać ? Nie ma co czekać.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2020-10-27 o 08:08
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 08:32   #2836
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Jak ktoś lubi podkład catrice hd to jest super cena w drogerii natura (do jutra w godzinach 10-14 dodatkowe -10% przy zakupach pow.40zł - uwaga na godziny seniorskie). Wychodzi za 16zł - wczoraj kupiłam na próbę i dzisiaj testuję, narazie jest love

https://www.drogerienatura.pl/catric...dklad-010.html
i wzięłam tą kredkę (mam nadzieje na tańszy zamiennik benefit roller)
https://www.drogerienatura.pl/catric...-eyeliner.html

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88236388]Oktawia, trzymam kciuki za Twoją mamę. Martwię się o nią

Pandemia w rozkwicie, wirus szaleje, a mąż musi pilnie dostać się do Niemiec żeby odrzucić spadek po jego zmarłym wujku, tzn. jego długi
W ostatniej chwili się dowiedzieliśmy, że jest taka sprawa, a w Niemczech na odrzucenie spadku jest tylko 6 tygodni po tym jak odrzuci spadek ostatnia uprawiona osoba Jego ojciec (czyli brat wujka) zrobił to miesiąc temu, i nic nie powiedział. A właśnie był tym ostatnim przed moim mężem. Masakra, teraz żeby wjechać do Niemiec trzeba mieć aktualny test na koronę, a u mnie w mieście nie da się na cito wbić na darmowy test (w ogólnie nie można dodzwonić się do przychodni i do lekarza rodzinnego po skierowanie). Prywatnie ta przyjemność kosztuje ponad 500 zł i trzy dni robocze czeka się na wyniki.
Wyję po prostu z wkurzenia na to wszystko [/QUOTE]
masakra... w takich czasach - termin powinien być wydłużony, albo jakieś ułatwienia....
wielkie!
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 08:46   #2837
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Z mamą nie jest wcale tak dobrze, zaczyna się dusić. Babcia podała jej inhalator czy coś tam, nie znam się, sąsiad - właściciel apteki - podrzucił lekarstwa i od wczoraj mama to stosuje...
Oby szybko nowe leczenie pomogło

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88236897]Dzięki za poradę.
Właśnie dlatego, że to wszystko takie niepewne, a czasu mało, mąż jedzie osobiście do sądu w miejscowości, w której wujek żył i umarł żeby złożyć oświadczenie o odrzuceniu spadku. Malutkie 700 km w jedną stronę, a co tam. Mąż jest Niemcem, obowiązuje go wyłącznie niemieckie prawo.

Skandal, że Niemcy na czas pandemii nie zawiesili postępowań spadkowych wiedząc jak krótkie są terminy.


Może czas do szpitala, tlen podać ? Nie ma co czekać.[/QUOTE]

Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 08:57   #2838
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

dzień dobry



Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Z mamą nie jest wcale tak dobrze, zaczyna się dusić. Babcia podała jej inhalator czy coś tam, nie znam się, sąsiad - właściciel apteki - podrzucił lekarstwa i od wczoraj mama to stosuje...

o rany wspólczuję bardzo!

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88236897]Dzięki za poradę.
Właśnie dlatego, że to wszystko takie niepewne, a czasu mało, mąż jedzie osobiście do sądu w miejscowości, w której wujek żył i umarł żeby złożyć oświadczenie o odrzuceniu spadku. Malutkie 700 km w jedną stronę, a co tam. Mąż jest Niemcem, obowiązuje go wyłącznie niemieckie prawo.

Skandal, że Niemcy na czas pandemii nie zawiesili postępowań spadkowych wiedząc jak krótkie są terminy.






Może czas do szpitala, tlen podać ? Nie ma co czekać.[/QUOTE]




powodzenia, oby się udało załatwić sprawnie!


jakby ktoś mial ochotę, to w culcie jest goody bag ale dali taki próg że szkoda gadać



amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 09:03   #2839
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Z mamą nie jest wcale tak dobrze, zaczyna się dusić. Babcia podała jej inhalator czy coś tam, nie znam się, sąsiad - właściciel apteki - podrzucił lekarstwa i od wczoraj mama to stosuje...
Oktawia, nie chcę straszyć, ale mama mojej przyjaciółki (pewnie jest w wieku Twojej mamy) od ponad 3 tygodni walczy, w domu, najpierw było całkiem spoko, potem pogorszenie, teraz trochę lepiej ale nadal stan taki, który nazwalibyśmy ciężką grypą a teraz dodatkowo doszła angina...
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-27, 11:18   #2840
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję, że pytasz Mama ma duszności jak zaczyna chodzić, nie czuje się najlepiej...
W ogóle ponoć zostaliśmy wprowadzeni w błąd, bo jeśli nie nie korzystamy z osobnych pomieszczeń co mama i ona nie je na jednorazowych talerzach, to nasza kwarantanna ma trwać 20 dni a nie 10.

A do tego Daisy wczoraj nie wróciła na noc. Nad ranem mama wyprowadziła psy na ogród i słyszała miauczenie. Okazało się, że Daisy złapała się w taką łapkę...
https://allegro.pl/oferta/klatka-zyw...FFnVhk1I1IguSg
biedna Daisy, dobrze ze juz w domu.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Ja kupiłam serum na przebarwienia, zobaczy my co to za cuda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to ja bede ciekawa jak bedzie dzialac to serum, nakladam na dlonie retinol i jakis krem od dermatologa po wypalaniu kilku przebarwien i widze teraz po 3 tygodniach jakby poprawe. oczywiscie ten krem z retinolem zaaplikowalam kilka razy juz na twarz..... skora to skora co nie!

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88236388]Oktawia, trzymam kciuki za Twoją mamę. Martwię się o nią

Pandemia w rozkwicie, wirus szaleje, a mąż musi pilnie dostać się do Niemiec żeby odrzucić spadek po jego zmarłym wujku, tzn. jego długi
W ostatniej chwili się dowiedzieliśmy, że jest taka sprawa, a w Niemczech na odrzucenie spadku jest tylko 6 tygodni po tym jak odrzuci spadek ostatnia uprawiona osoba Jego ojciec (czyli brat wujka) zrobił to miesiąc temu, i nic nie powiedział. A właśnie był tym ostatnim przed moim mężem. Masakra, teraz żeby wjechać do Niemiec trzeba mieć aktualny test na koronę, a u mnie w mieście nie da się na cito wbić na darmowy test (w ogólnie nie można dodzwonić się do przychodni i do lekarza rodzinnego po skierowanie). Prywatnie ta przyjemność kosztuje ponad 500 zł i trzy dni robocze czeka się na wyniki.
Wyję po prostu z wkurzenia na to wszystko [/QUOTE]


A nie akceptuja na granicy DE tzw testow antygenowych, one chyba ok 20 E kosztuja, robia je osoby na wyjazdy rowniez gdzie sa wymagane.... Trzymam kciuki aby wszystko dobrze poszlo!

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Z mamą nie jest wcale tak dobrze, zaczyna się dusić. Babcia podała jej inhalator czy coś tam, nie znam się, sąsiad - właściciel apteki - podrzucił lekarstwa i od wczoraj mama to stosuje...
Duzo zdrowia dla mamy i trzymam mocno kciuki za Was!

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry




o rany wspólczuję bardzo![COLOR="Silver"]



powodzenia, oby się udało załatwić sprawnie!


jakby ktoś mial ochotę, to w culcie jest goody bag ale dali taki próg że szkoda gadać



Mogliby dawac mniejsze GB ale prog nizszy, szczerze to ja nie pamietam kiedy jednorazowo w jednym sklepie wydalam 200e to jest 900 zlotych czyli sporo....A w obecnej sytuacji to ja sie ciesze ze mam zachomikowane kosmetyki ,tym bardziej ze tutaj mam marny wybor a przez ostatnie 12 miesiecy nigdzie nie latalam i nie zanosi sie ze gdzies polece w najblizszych miesiacach. Dobrze ze sloneczko swieci!

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

nie wiem po co tam polazlam...jakby co to baty dla Amyzka, ale piekna jest!!!

https://www.cultbeauty.com/es/en/hud...w-palette.html
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 13:24   #2841
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Z mamą nie jest wcale tak dobrze, zaczyna się dusić. Babcia podała jej inhalator czy coś tam, nie znam się, sąsiad - właściciel apteki - podrzucił lekarstwa i od wczoraj mama to stosuje...
Mama ma COVID?
jesli tak to koniecznie azytromycyna 500 mg 1x1, clexane p/zakrzepowy w dawce profilaktycznej oraz duzo pic. Maja byc hektolitry plynow, natomiast kroplowki nie sa dobre. dobrze zebys kupila pulsoksymetr. do rozwazenia Dexamethason.
szpital covidowy to ostatecznosc, niestety bardzo zle obcnie sa tam warunki . jesli saturacja do 93 to ok.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 15:47   #2842
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Oktawia, nie chcę straszyć, ale mama mojej przyjaciółki (pewnie jest w wieku Twojej mamy) od ponad 3 tygodni walczy, w domu, najpierw było całkiem spoko, potem pogorszenie, teraz trochę lepiej ale nadal stan taki, który nazwalibyśmy ciężką grypą a teraz dodatkowo doszła angina...
Moja mama jutro kończy izolację, ale dostanie zwolnienie jeszcze na tydzień, bo nie czuje się najlepiej.
Jednak na szczęście inhalacje pomogły, jest trochę lepiej.
Mam nadzieję, że gorzej już nie będzie.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mama ma COVID?
jesli tak to koniecznie azytromycyna 500 mg 1x1, clexane p/zakrzepowy w dawce profilaktycznej oraz duzo pic. Maja byc hektolitry plynow, natomiast kroplowki nie sa dobre. dobrze zebys kupila pulsoksymetr. do rozwazenia Dexamethason.
szpital covidowy to ostatecznosc, niestety bardzo zle obcnie sa tam warunki . jesli saturacja do 93 to ok.
Tak, mama ma covid...
Dzięki, wszystko już przekazuję mamie
A płynów pije naprawdę dużo, pewnie ze 4-5 litrów, a czasem i więcej.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 16:30   #2843
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Moja mama jutro kończy izolację, ale dostanie zwolnienie jeszcze na tydzień, bo nie czuje się najlepiej.
Jednak na szczęście inhalacje pomogły, jest trochę lepiej.
Mam nadzieję, że gorzej już nie będzie.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------



Tak, mama ma covid...
Dzięki, wszystko już przekazuję mamie
A płynów pije naprawdę dużo, pewnie ze 4-5 litrów, a czasem i więcej.
Z czego robi się te inhalacje? Pytam z ciekawości, bo jeśli to coś bez recepty to może się zaopatrzę, w razie Wu.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 16:58   #2844
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Zadnych inhalacji w COVID sie nie robi. Nic to nie da
Kupcie pulsoksymetr , sprawdzajcie saturacje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2020-10-27 o 16:59
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 17:31   #2845
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Zadnych inhalacji w COVID sie nie robi. Nic to nie da
Kupcie pulsoksymetr , sprawdzajcie saturacje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z ciekawości dlaczego?


Oktawia jeszcze raz zdrowia dla Was
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 17:46   #2846
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Z czego robi się te inhalacje? Pytam z ciekawości, bo jeśli to coś bez recepty to może się zaopatrzę, w razie Wu.
Nie mam pojęcia. Możliwe, że na receptę, bo mama jest w kontakcie z rodzinnym.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 19:23   #2847
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Z ciekawości dlaczego?


Oktawia jeszcze raz zdrowia dla Was
bo zazwyczaj jest juz zapalenie pluc i powinno sie dac antybiotyk , a najlepiej generalnie zrobic badania obrazowe ale to juz po chorobie.
Moze zle sie wyrazilam, mozna inhalowac, na pewno cos da ale raczej trzeba wkroczyc z czyms "mocniejszym".
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 20:22   #2848
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
bo zazwyczaj jest juz zapalenie pluc i powinno sie dac antybiotyk , a najlepiej generalnie zrobic badania obrazowe ale to juz po chorobie.
Moze zle sie wyrazilam, mozna inhalowac, na pewno cos da ale raczej trzeba wkroczyc z czyms "mocniejszym".
Gdy mój młodszy syn mając 5 miesięcy wylądował w szpitalu z zapaleniem płuc "leczony" był właśnie inhalacjami z preparatem rozkurczającym płuca (no i miał podawany tlen). Nie miał podawanych antybiotyków. Nie miał gorączki, kataru, kaszlu a "jedynie" płytki oddech. Ale może takie "zwykłe" zapalenie inaczej wygląda niż to covidowe. Zalegała mu wydzielina w płucach i dopiero po inhalacjach zaczął odkaszliwać.



Moja koleżanka z pracy zachorowała jakoś w maju, ale to konkretnie. Szpital, 2 tygodnie w śpiączce farmakologicznej, lekarze mówili, że różnie może być bo organizm nie reagował na leczenie. 2 miesiące była w szpitalu w Krakowie, potem ok miesiąc w sanatorium dla ozdrowieńców, po powrocie znów szpital, tym razem na pulmonologii. Parę dni temu wyszła. Słaba strasznie, nie może chodzić, mówienie sprawia jej trudność. Na razie nie zapowiada się, żeby wróciła do pracy bo ma wyniszczony organizm, zerową odporność. Co ciekawe, nikogo w pracy nie zaraziła.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 20:58   #2849
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Esthederm pianka do mycia twarzy za 50 zeta.

https://www.superpharm.pl/institut-e...edium=referral
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-27, 21:12   #2850
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
bo zazwyczaj jest juz zapalenie pluc i powinno sie dac antybiotyk , a najlepiej generalnie zrobic badania obrazowe ale to juz po chorobie.
Moze zle sie wyrazilam, mozna inhalowac, na pewno cos da ale raczej trzeba wkroczyc z czyms "mocniejszym".
Dziekuje za wyjasnienie Własnie wydawało mi sie ze inhalacje to głownie wspomagajaco inne leczenie i myslałam po twojej pierwszej wypowiedzi ze ogolnie nie powinno sie.
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.