Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części?
Mama w necie, do kontaktu palce wsadza dziecię - mamusie maj czerwiec 2013 2 3,77%
Do majowo-czerwcowych kurator wkracza, kończy patologię, każda rozpacza - mamusie maj czerwiec 2013 10 18,87%
Dziecko nie przebrane, obiad nie gotowy, zawsze jest czas na wizażowe rozmowy - mamy V VI 2013 4 7,55%
Majówki od wizażu uzależnione, dzieci zaniedbane, samotne, nie nakarmione.- mamy maj czerwiec 2013 2 3,77%
W domu syf, w domu smród przez Internet cierpię głód - dzieci majowo-czerwcowe 2013 5 9,43%
Każda mama jak sarenka po wizażu hasa, a dzieci ich brudne i gile do pasa- mamusie maj czerwiec 2013 5 9,43%
Jem warzywek kilkanaście, budzę się, gdy mama zaśnie- mamusie maj czerwiec 2013 14 26,42%
Już mamusie lamentują, czy nam żółtka posmakują- mamusie maj czerwiec 2013 2 3,77%
Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie maj czerwiec 2013 21 39,62%
Wątek wolno nam leci, bo pilnujemy dzieci- mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Kto rano wcześnie wstaje, temu dziecię spać nie daje - mamusie maj czerwiec 2013 5 9,43%
Większość dzieci już ząbkuje, a Emil to nawet raczkuje - mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Na dworze chłód doskwiera, a u nas gorąca atmosfera- mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Pierwsze ząbki i obiadki, jak dobrze nam w roli matki - mamusie maj czerwiec 2013 2 3,77%
Ząbki, marchewki, gluteny i cuda – za nami jesień złotoruda! - mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013 na odchowalni, cz.6 2 3,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-05, 11:35   #271
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Przyszła żyrafa Mały akurat spał, więc umyłam ją, położyłam obok niego i poszłam prasować. Minęło parę minut w ciszy a tu Sophie wydała pierwsze dźwięki L póki co jest zachwycony, nie pozwoli sobie nawet na chwilkę jej zabrać A gdy dziecko zachwycone to mamusia tym bardziej
hahaha witamy w fanklubie Zośki

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
u nas ostatnio ciagle tak to wygląda zasypia o 19 (kapiemy ok. 18:30), bo dluzej nie jest w staneie wytrwać, jeden albo dwa cyce nocne i spimy do 9! czasem jak tatus jak za bardzo rozbudzi to fika kolo 7, ale lezymy do 9 i najczęściej jednak zasypia

i kolejna fotka z cyklu - mam w domu spiocha. poszlam...siku. wracam dziecka nie ma. wystarczy jej dac smoczek i odplywa. fakt to jest jej pora drzemki, ale nic nie wskazywalo na zmeczenie myslalam, ze trochę jednak "poczyta"
hahaha dobra jest Nelosława
Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość



słodko

my zaliczyliśmy właśnie szpinak. I. trochę się krzywił ale otwierał buzię. także wczorajszy bunt został zażegnany chwilowo.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

super., najważniejsze to trzymać wspólny front

zazdroszczę spania

i znów skręcam się z zazdrości
Moja lubi szpinak, ale jako wspaniała matka kupilam jej ostatni baby szpinak i ugotowałam i wyszło pół małego słoiczk! nigdy więcej

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
super


nie szczepiłam
no wiesz



Bartek spał dziś do 11:00 dziekuje:
Bez przerwy zadnej na aktywność?

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
u mojej siostry bardzo pomógł na bliznę, ale ona taką małą miała, wiec moze dlatego ;/


hehe jak się przyinteresował po obudzeniu co to koło niego lezy





o właśnie, ja z Małym przechodzę przez kuchnię, mąż skończył śniadanie, tym razem nie masmix no i bach kubek , talerz stawia nad zmywarka na blacie, a ja mówię "widzisz synku, teraz mama będzie miała więcej dla Ciebie czasu" tż patrzy na mnie co ja gadam a ja kontynuuję "bo teraz już nei musimy wstawiać naczyń do zmywarki, tatuś zrobił nam niespodziankę i zatrudnił służącą " i Tż. od razu odnalazł drogę do zmywarki

mój kiedys też tak spał
a teraz obudzi sie, wsadzę mój baniak do łóżeczka i już się cieszy


byłam chwilę na ciuchach
dorwałam strój elfa, taki zielony z george, i strój nietoperza jest rewelka, szary z takimi rękawkami jak skrzydła nietoperza czarnymi i 3 zabawki
hahaha czekamy na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
kliknęłam żyrafę

jak sie spodoba to przyjmiemyCie do fanklubu
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 11:45   #272
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Tylko Mój nie ulewa:/

A napisz o co chodzi z tą żelatyną na włosy?
can już widzę odpisała

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Cze
Michas dziś spal cala noc
Wstal o 5 i teraz drzemie wiec mam chwilę, żeby do Was zajrzec

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------


http://www.anwen.pl/2012/08/laminowa...tyna-moje.html

dzięki

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
4 to znacznie mniej niż przez ostatnie noce, więc luksus. a 2, kiedy to było i kiedy znów będzie
myślę, że bliżej niż dalej

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
u nas ostatnio ciagle tak to wygląda zasypia o 19 (kapiemy ok. 18:30), bo dluzej nie jest w staneie wytrwać, jeden albo dwa cyce nocne i spimy do 9! czasem jak tatus jak za bardzo rozbudzi to fika kolo 7, ale lezymy do 9 i najczęściej jednak zasypia

i kolejna fotka z cyklu - mam w domu spiocha. poszlam...siku. wracam dziecka nie ma. wystarczy jej dac smoczek i odplywa. fakt to jest jej pora drzemki, ale nic nie wskazywalo na zmeczenie myslalam, ze trochę jednak "poczyta"
u nas sukces, że do 7.30, bo po zmianie czasu było ok 6-6.30:/ a kładziemy się ok 19.30-20 i przeważnie mamy jedną pobudkę, czasem dopychamy o 23 jak mama się kłądzie

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
helloł
dziecię śpi jak suseł, wczoraj dalam mu ok 19.30 kaszkę tą z rossmana, wciągnął ok 90 ml, potem kąpiel i cyc, - pierwsza pobudka o 4 rano! także ten..
dziś siedzimy w domu, mały kicha i prycha, na dworze zimno i pada a ja mam lenia

a Emil po prostu wymiata !
jaką kaszkę z rossmana? te z babydream w słoiczkach? młody nie chce mi jeść zwykłych kaszek to może takie by zjadł?

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość


a propo syfu robionego przez tatusiow...ostatnio podczas spaceru ze znajoma mamuska uznalysmy, ze gdyby nie faceci to nasze "macierzyństwo" byłoby uslane rozami nie byłoby potrzeby gotowania obiadu, w domu zawsze porządek, zero kubkow, talerzy, skarpetek. nie trzeba non stop prac...sielanka! a podobno dziecko to wieeelkie wyzwanie



biedny maluszek a która to szczepionka jest owiana zla slawa? odra swinka i rozyczka? tam tez się wybiera rodzaj szczepionki jak w przypadku zoltaczki (euvax, engerix?) na pneumokoki pewnie zaszczepimy. jeśli dziecko skończy pol roku to 2 dawki? i ile mniej więcej płacicie? teraz w listopadzie mamy wzw, to może w grudniu-styczniu wciśniemy pneumo. znow temat szczepien
ja muszę małża pochwalić, bo w domu nie je obiadów, więc gotuje cokolwiek dla siebie i jeszcze ogarnia kuchnię jak ja idę już spać

my płaciliśmy 259 za szczepionkę w aptece, w przychodni 270

byłam w pracy młody wsyztskich zachwycił, cały czas rozdawał uśmiechy i ani raz nie jęknąłmama jest dumna został wychwalony, że grzeczny

ja obgadałam z szefem i wracam od lutego co drugi dzień do pracy a co drugi będę urlop wykorzystywać, a od marca już na cały etat
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 11:51   #273
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
dziś o 7 obudził sie ..nachyliłam się do niego a On obiema rączkami chwycił mnie za szyje (głowę) i mocno przyciągnął do swojej buźki i dostałam najcudowniejszego glonojadowego buziaka..rozczulił mnie..mimo że było to z jego strony nieświadome
ooooo

mnie się teraz głupio zrobiło bo położyłam Młodego na macie i zabrałam się za robienie obiadu, na moment przysiadłam do kompa a P. przewrócił się na brzuszek i widziałam że próbuje się przeczołgać do mnie a nie wie jak. i tak smutno patrzył. miał 10 min przytulanek

miałam jechać do Galerii ale zasypiam, może P. padnie to pośpimy chwilę
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 11:54   #274
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Czy któraś robiła testy w dziecku w kierunku cytomegalii i toksoplazmozy?
Jeżeli tak to czy na NFZ i kto zlecał badania?

Oraz czy któraś robiła morfologię razem z enzymami wątrobowymi aspat i alat? jak tak to jakie miały dzieci wyniki?
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 11:55   #275
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
w słoikach z babydreama nie próbowałam pasteryzować, a może akurat są OK ? a co do mrożenia.. nie wiesz czy można mrozić przetwory zrobione z mrożonek hortexu? bo niby jest zasada, że rozmrożonego się nie zamraża ponownie
nie wiem, bo ja dostałam siatkę świeżej marchewki ze wsi, więc przełożyłam ze słoików do woreczków na pokarm i dałam do zamrażary

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
myślę, że bliżej niż dalej


ja obgadałam z szefem i wracam od lutego co drugi dzień do pracy a co drugi będę urlop wykorzystywać, a od marca już na cały etat
mam nadzieję
no i za ustalenia co do pracy
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 11:59   #276
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Motylku to jakbyś chciała więcej tego szpinaku zrobić, to na palecie musieliby Ci dostarczyć i wtedy byłaby produkcja
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 12:11   #277
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
u nas ostatnio ciagle tak to wygląda zasypia o 19 (kapiemy ok. 18:30), bo dluzej nie jest w staneie wytrwać, jeden albo dwa cyce nocne i spimy do 9! czasem jak tatus jak za bardzo rozbudzi to fika kolo 7, ale lezymy do 9 i najczęściej jednak zasypia

i kolejna fotka z cyklu - mam w domu spiocha. poszlam...siku. wracam dziecka nie ma. wystarczy jej dac smoczek i odplywa. fakt to jest jej pora drzemki, ale nic nie wskazywalo na zmeczenie myslalam, ze trochę jednak "poczyta"
Jak ja Ci zazdroszę...moja od wczoraj po 20 minut a tak to non stop ryk i marudzenie. Zasypiała sama w dzień w łóżeczku teraz nie ma opcji bo jak się ją położy to się drze jakby ktoś ją ze skóry obdzierał.

Nie nadrabiałam jeszcze,ale słyszałyście o wycofaniu fenka?
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 12:14   #278
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Nie nadrabiałam jeszcze,ale słyszałyście o wycofaniu fenka?
o co chodzi?
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 12:25   #279
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

a co to za Lew z FP? bujaczek, czy cu?

Przyszły moje fanty większe butelki, ciamkolek na jedzonko silikonowy, niekapek Tomme Tippee. Już się nie mogę doczekać aż wypróbuję! co polecacie do ciamkolka wsadzić?

Pomna na ostatnią dyskusję zebrałam wszystkie butelki, pojemniczki, łyżeczki, smoczki i zalewam w partiach wrzątkiem, później pójdę myć a jak się ma do tego program baby wash w zmywarce?

Kusicie Zośką! jednak powiem Teściowej, że Niko ce

PS: dziś drugie szczepienia zaliczone. Robimy dłuższe przerwy celowo. Niko jaka dzielna! nawet nie kwęknęła! Tatulec czymał. Mierzymy 68 cm i ważymy 7140
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 12:41   #280
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Czy któraś robiła testy w dziecku w kierunku cytomegalii i toksoplazmozy?
Jeżeli tak to czy na NFZ i kto zlecał badania?

Oraz czy któraś robiła morfologię razem z enzymami wątrobowymi aspat i alat? jak tak to jakie miały dzieci wyniki?
A po co to?

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
a co to za Lew z FP? bujaczek, czy cu?
zabawka z lusterkiem http://www.smyk.com/fisher-price-lwi...y-dla-dzieci-p
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 12:43   #281
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
PS: dziś drugie szczepienia zaliczone. Robimy dłuższe przerwy celowo. Niko jaka dzielna! nawet nie kwęknęła! Tatulec czymał. Mierzymy 68 cm i ważymy 7140
duża i dzielna dziewczynka
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 12:48   #282
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
jak nauczy sie robic to w sposób bardziej"czysty" to zapraszam Nelę nauke
bo w tej chwili to całusy polegaja na tym że wyciamkał i zaślinił mi pół twarzy ..
oj tam oj tam, liczy się gest!

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
widziala ktoras gdzies taniej? wielka akcje "sophie w promocji" czas zacząć hehe. dla zwycięzcy tytul internetowego wyszukiwacza
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 12:52   #283
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
a co to za Lew z FP? bujaczek, czy cu?

Przyszły moje fanty większe butelki, ciamkolek na jedzonko silikonowy, niekapek Tomme Tippee. Już się nie mogę doczekać aż wypróbuję! co polecacie do ciamkolka wsadzić?

Pomna na ostatnią dyskusję zebrałam wszystkie butelki, pojemniczki, łyżeczki, smoczki i zalewam w partiach wrzątkiem, później pójdę myć a jak się ma do tego program baby wash w zmywarce?

Kusicie Zośką! jednak powiem Teściowej, że Niko ce

PS: dziś drugie szczepienia zaliczone. Robimy dłuższe przerwy celowo. Niko jaka dzielna! nawet nie kwęknęła! Tatulec czymał. Mierzymy 68 cm i ważymy 7140
Brawo kawal baby z Niko
Hahha chciala bys bujaczek heheh ja tez jak by za free dawali heh





Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Czy któraś robiła testy w dziecku w kierunku cytomegalii i toksoplazmozy?
Jeżeli tak to czy na NFZ i kto zlecał badania?

Oraz czy któraś robiła morfologię razem z enzymami wątrobowymi aspat i alat? jak tak to jakie miały dzieci wyniki?

Ja mialam robic ale to z zyly musi byc i nie poszlam
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 12:53   #284
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Dziecko nie przebrane, obiad nie gotowy, zawsze jest czas na wizażowe rozmowy .
moja ty ty...SIOSTRO

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
ojoj Nela jak żul pod płotem padła
Ja nie miałam zbyt wielu okazji aby zobaczyć dziecko zasypiające bez płaczu i cyrku także zazdroszczę .
taaa, wstala po godzinie, pobrykala. i co? znow spi... meteopatka, ledwo się szaro za oknam zrobilo, a ona już myśli, ze czas na sen zimowy.

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
moja koleżanka miała przeboje z córą właśnie po pneumokokach. I zgłosili to oficjalnie jako działanie poszczepienne. Sprawa miała miejsce kilka lat temu więc nie wiem jakiej firmy była szczepionka. My narazie odpuszczamy te szczepienia.
mój tz tez chciał odpuscic jak to mowi wszystkie sratatakoki... ale naczytałam się na tej stronie parasoldlazycia.org i kurcze rotawirusy mogłam olac, ale tu już trudniej.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 12:57   #285
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
o co chodzi?
31 października 2013 r. wycofano z obrotu na terenie całego kraju popularny lek hamujący skurcze macicy podczas ciąży. Korzyści płynące ze stosowania tego leku nie przeważają nad ryzykiem.

articleImage: GIF: wycofano Fenoterol
fot. Thinkstock
Wniosek o wycofanie leku wpłynął od Prezesa URPL i związany był z zakończeniem oceny krótko działających agonistów receptorów adrenergicznych typu beta w postaci doustnej lub czopków. Korzyści ze stosowania leków zawierających te receptory we wskazaniach położniczych nie przeważają nad ryzykiem.

Tyle wiem z forum żonek
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 12:58   #286
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
o właśnie, ja z Małym przechodzę przez kuchnię, mąż skończył śniadanie, tym razem nie masmix no i bach kubek , talerz stawia nad zmywarka na blacie, a ja mówię "widzisz synku, teraz mama będzie miała więcej dla Ciebie czasu" tż patrzy na mnie co ja gadam a ja kontynuuję "bo teraz już nei musimy wstawiać naczyń do zmywarki, tatuś zrobił nam niespodziankę i zatrudnił służącą " i Tż. od razu odnalazł drogę do zmywarki
jasny i czytelny przekaz. musze kiedys odgapic, choć po mojej ostatniej erupcji pewnie jeszcze trochę będzie "grzeczny"

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
byłam chwilę na ciuchach
dorwałam strój elfa, taki zielony z george, i strój nietoperza jest rewelka, szary z takimi rękawkami jak skrzydła nietoperza czarnymi i 3 zabawki
może chcesz od nas pozyczyc nasze? chętnie pozycze kostiumy na kilka zdjęć. oplace przesylke 2x.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 13:00   #287
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Mysia - ale super że Piotruś taki grzeczny I świetny pomysł z tym pracowaniem co drugi dzień Choć ja na początek chyba wolałabym pół etatu, ale sama nie wiem co lepsze.
W każdym razie najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 13:02   #288
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
hahaha dobra jest Nelosława
zobaczcie jak ona te zwierzaki za ogony trzymala piesci zacisniete żeby jej nikt zabawek nie ukradl i czas na sjeste!

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Moja lubi szpinak, ale jako wspaniała matka kupilam jej ostatni baby szpinak i ugotowałam i wyszło pół małego słoiczk! nigdy więcej
hehe, czyli te 3zl za sloik to wcale nie taka wygorowana cena
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 13:04   #289
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
oj tam oj tam, liczy się gest!

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------



widziala ktoras gdzies taniej? wielka akcje "sophie w promocji" czas zacząć hehe. dla zwycięzcy tytul internetowego wyszukiwacza
właśnie też szukam tańszej i znaleźć nie mogę...chyba że już pogryzioną przez innego dziecia

A co do Adowego sposobu na skorpiona - takie sposoby to działają na facetów

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
31 października 2013 r. wycofano z obrotu na terenie całego kraju popularny lek hamujący skurcze macicy podczas ciąży. Korzyści płynące ze stosowania tego leku nie przeważają nad ryzykiem.

articleImage: GIF: wycofano Fenoterol
fot. Thinkstock
Wniosek o wycofanie leku wpłynął od Prezesa URPL i związany był z zakończeniem oceny krótko działających agonistów receptorów adrenergicznych typu beta w postaci doustnej lub czopków. Korzyści ze stosowania leków zawierających te receptory we wskazaniach położniczych nie przeważają nad ryzykiem.

Tyle wiem z forum żonek
Ejjj ja go brałam przez kilka miesięcy...mam się bać
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 13:04   #290
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Mysia - ale super że Piotruś taki grzeczny I świetny pomysł z tym pracowaniem co drugi dzień Choć ja na początek chyba wolałabym pół etatu, ale sama nie wiem co lepsze.
W każdym razie najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona
wolałabym na pół etatu ale wteyd dostawałabym połowę kasy a tak to będę wykorzystywac urlop i pensja będzie 100%
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 13:08   #291
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
wolałabym na pół etatu ale wteyd dostawałabym połowę kasy a tak to będę wykorzystywac urlop i pensja będzie 100%
No tak...szkoda że się nie da tak: cały etat ale pół dnia urlopu
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 13:09   #292
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
właśnie też szukam tańszej i znaleźć nie mogę...chyba że już pogryzioną przez innego dziecia

A co do Adowego sposobu na skorpiona - takie sposoby to działają na facetów

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------


Ejjj ja go brałam przez kilka miesięcy...mam się bać
Ja nie brałam ale myślę, że to na wyrost.
Tak jak było z tymi szczepionkami. Ostatnio rozmawiałam z pielęgniarką i mówiła, że jak jedna szczepionka jest mętna z dostawy to oni mają obowiązek wycofać całą partię i to nie oznacza, że wszystkie z partii były złe.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 13:22   #293
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
u nas sukces, że do 7.30, bo po zmianie czasu było ok 6-6.30:/ a kładziemy się ok 19.30-20 i przeważnie mamy jedną pobudkę, czasem dopychamy o 23 jak mama się kłądzie
a jak wstanie o 6-7 to nie ma już szans na to żeby polezal? jakas zabawka nie zajelaby go jeszcze w lozku na powiedzmy pol godz?

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
ja muszę małża pochwalić, bo w domu nie je obiadów, więc gotuje cokolwiek dla siebie i jeszcze ogarnia kuchnię jak ja idę już spać
mój tez nie ma problemu ze zmywaniem naczyń, skoro ja robie obiad, to on wieczorem szykuje kolacje. tak jakos sobie wyćwiczyliśmy plan dnia (wpisując do niego mala), ze kiedy już ja karmie przed snem, on robi kolacje i po tej kolacji czasem rano strach wejść do kuchni hehe. ale zazwyczaj nam się spieszy, bo trzeba jakiś film obejrzeć, porozmawiać, spedzic ze sobą trochę czasu. wiec w sumie nie mam mu za zle :P

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
my płaciliśmy 259 za szczepionkę w aptece, w przychodni 270

skoro skojarzonej na razie nie ma to kasa będzie na pneumo...

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
byłam w pracy młody wsyztskich zachwycił, cały czas rozdawał uśmiechy i ani raz nie jęknąłmama jest dumna został wychwalony, że grzeczny ja obgadałam z szefem i wracam od lutego co drugi dzień do pracy a co drugi będę urlop wykorzystywać, a od marca już na cały etat
ahhh i mamusia peka z dumy teraz już tak będzie zawsze! a praca...podziwiam, ze jesteś na to gotowa. nam chyba pępowiny nie odcieli

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Jak ja Ci zazdroszę...moja od wczoraj po 20 minut a tak to non stop ryk i marudzenie. Zasypiała sama w dzień w łóżeczku teraz nie ma opcji bo jak się ją położy to się drze jakby ktoś ją ze skóry obdzierał.
patrzylas na mape skokow? u nas to naprawdę się sprawdza...teraz jesteśmy w trakcie i widze, ze marudzi więcej niż zwykle

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
PS: dziś drugie szczepienia zaliczone. Robimy dłuższe przerwy celowo. Niko jaka dzielna! nawet nie kwęknęła! Tatulec czymał. Mierzymy 68 cm i ważymy 7140
twarda dzidzia!
i jaka duza! wczoraj miałam Ci pisać, ze Dominisia taaaka malutka się urodzila. a tu proszę, pewnie wazy tyle co Nela, która do małych nie nalezala

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
31 października 2013 r. wycofano z obrotu na terenie całego kraju popularny lek hamujący skurcze macicy podczas ciąży. Korzyści płynące ze stosowania tego leku nie przeważają nad ryzykiem.

articleImage: GIF: wycofano Fenoterol
fot. Thinkstock
Wniosek o wycofanie leku wpłynął od Prezesa URPL i związany był z zakończeniem oceny krótko działających agonistów receptorów adrenergicznych typu beta w postaci doustnej lub czopków. Korzyści ze stosowania leków zawierających te receptory we wskazaniach położniczych nie przeważają nad ryzykiem.

Tyle wiem z forum żonek

http://gif.gov.pl/?aid=205

http://gif.gov.pl/rep/gif/pdf-y/ZW/2...-10-31-040.pdf

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
wolałabym na pół etatu ale wteyd dostawałabym połowę kasy a tak to będę wykorzystywac urlop i pensja będzie 100%
i jak Piotrus będzie miał rodzeństwo "w drodze" to srednia tez nie zubożeje (choć wiem, ze Twoje plany sa inne hehe)
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 13:29   #294
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
a jak wstanie o 6-7 to nie ma już szans na to żeby polezal? jakas zabawka nie zajelaby go jeszcze w lozku na powiedzmy pol godz?



mój tez nie ma problemu ze zmywaniem naczyń, skoro ja robie obiad, to on wieczorem szykuje kolacje. tak jakos sobie wyćwiczyliśmy plan dnia (wpisując do niego mala), ze kiedy już ja karmie przed snem, on robi kolacje i po tej kolacji czasem rano strach wejść do kuchni hehe. ale zazwyczaj nam się spieszy, bo trzeba jakiś film obejrzeć, porozmawiać, spedzic ze sobą trochę czasu. wiec w sumie nie mam mu za zle :P




skoro skojarzonej na razie nie ma to kasa będzie na pneumo...



ahhh i mamusia peka z dumy teraz już tak będzie zawsze! a praca...podziwiam, ze jesteś na to gotowa. nam chyba pępowiny nie odcieli

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------



patrzylas na mape skokow? u nas to naprawdę się sprawdza...teraz jesteśmy w trakcie i widze, ze marudzi więcej niż zwykle

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



twarda dzidzia!
i jaka duza! wczoraj miałam Ci pisać, ze Dominisia taaaka malutka się urodzila. a tu proszę, pewnie wazy tyle co Nela, która do małych nie nalezala
wiesz co on się budzi wczesniej ale dopieor ok 6.30-7.30 wzywa rodziców bo albo kupa, albo zgłodniał, albo chce żeby go z woombie wyciągnąć:P niestety spać idzie dopiero ok 9.30 wcześniej ani tulenie ani nic go nie uśpi, ale można go nakamrić przewinąć i pod karuzelkę, ale mi się już nie chce spać po 7

my tez zawsze wieczorem kolacyjka i serial albo coś innego razem robimy potem ja się kładę a małż sobie na kompie szaleje

w pracy był super za to teraz mnie obrzygał szpinakiem z ziemniakami i sam nie wie co chce wczoraj też tak marudził, wię cmyślałam, że moż emu kalafior zaszkodził a dzisiaj to sam po spzinaku, eh chyba nadszedł skok który atakuje w kolicahc 14-15 codziennie
mnie sie nie raz wydaje, że nie dam rady go zostawić ale jak wchodzę do biura to sobie przypominam jak lubię pracować i nie mogę się doczekać brakuje mi ubierania szpilek i eleganckich ciuchów, poza tym absolutnie nienawidzę siedzenia w domu

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość

i jak Piotrus będzie miał rodzeństwo "w drodze" to srednia tez nie zubożeje (choć wiem, ze Twoje plany sa inne hehe)
hehe już sobie wyliczyłam, że staramy się za niecałe 2 lata, tak żeby młodmeu się urodziło rodzeństwo na wiosnę 2016

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Czy któraś z Was ma śpiworek 3w1?chciałabym taki kupić bo książe jeździ na spacery w foteliku to raz, dwa wtedy nie musiałabym go pakować w kobinezon do auta tylko kurtka i śpiwór, a trzy że i tka nie mam do spacerówki

znalazlam taki z womara

http://allegro.pl/womar-3w1-spiwor-s...664651324.html

czy polecicie lepszy?
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 14:02   #295
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
a jak wstanie o 6-7 to nie ma już szans na to żeby polezal? jakas zabawka nie zajelaby go jeszcze w lozku na powiedzmy pol godz?



mój tez nie ma problemu ze zmywaniem naczyń, skoro ja robie obiad, to on wieczorem szykuje kolacje. tak jakos sobie wyćwiczyliśmy plan dnia (wpisując do niego mala), ze kiedy już ja karmie przed snem, on robi kolacje i po tej kolacji czasem rano strach wejść do kuchni hehe. ale zazwyczaj nam się spieszy, bo trzeba jakiś film obejrzeć, porozmawiać, spedzic ze sobą trochę czasu. wiec w sumie nie mam mu za zle :P




skoro skojarzonej na razie nie ma to kasa będzie na pneumo...



ahhh i mamusia peka z dumy teraz już tak będzie zawsze! a praca...podziwiam, ze jesteś na to gotowa. nam chyba pępowiny nie odcieli

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------



patrzylas na mape skokow? u nas to naprawdę się sprawdza...teraz jesteśmy w trakcie i widze, ze marudzi więcej niż zwykle

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



twarda dzidzia!
i jaka duza! wczoraj miałam Ci pisać, ze Dominisia taaaka malutka się urodzila. a tu proszę, pewnie wazy tyle co Nela, która do małych nie nalezala

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------




http://gif.gov.pl/?aid=205

http://gif.gov.pl/rep/gif/pdf-y/ZW/2...-10-31-040.pdf

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------



i jak Piotrus będzie miał rodzeństwo "w drodze" to srednia tez nie zubożeje (choć wiem, ze Twoje plany sa inne hehe)

Patrzyłam i tam jest od 22,5tyg, a my mamy 21,5tygodnia....


Ten mops i becikowe mnie wykończy. Co oni do cholery myślą że jak mam małe dziecko to mam czas biegać między zusema urzędem skarbowym i jeszcze Krk bo tam pracodawca? Na prawdę nie rozumiem tego wszystkiego...kto to wymyślił.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 14:10   #296
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
[/COLOR]A co do pneumo u nas w przychodni do pół roku są 4 dawki ;/ po pół roku 3. Także czekamy na to szczepienie isie szczepimy jak uda nam się dojść do ładu z bakteriami.
U nas po pół roku też są 3 dlatego dziwię się, że niektóre tu piszą, że będą mieć dwie

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
i kolejna fotka z cyklu - mam w domu spiocha. poszlam...siku. wracam dziecka nie ma. wystarczy jej dac smoczek i odplywa. fakt to jest jej pora drzemki, ale nic nie wskazywalo na zmeczenie myslalam, ze trochę jednak "poczyta"
Jak ja Ci zazdroszczę!
I piękny sweterek ma Nelcia

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Bartek spał dziś do 11:00 dziekuje:
I Tobie też zazdroszczę
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 14:11   #297
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
wolałabym na pół etatu ale wteyd dostawałabym połowę kasy a tak to będę wykorzystywac urlop i pensja będzie 100%
ja planuję podobnie, tylko dogadałam się że dzień urlopu dzielę na 2 dni i przychodzę każdego dnia na 4h
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 14:12   #298
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
kliknęłam żyrafę
Oj zmniejsza się grono 'nieżyrafowych' mam;-)
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 14:16   #299
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
ja planuję podobnie, tylko dogadałam się że dzień urlopu dzielę na 2 dni i przychodzę każdego dnia na 4h
oo o takie rozwiązanie mi chodziło ale wiem że nie wszędzie się zgadzają na dziele dnia urlopu - u mnie nie ma czegoś takiego
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 14:28   #300
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Patrzyłam i tam jest od 22,5tyg, a my mamy 21,5tygodnia.....
może macie maly poślizg?

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Ten mops i becikowe mnie wykończy. Co oni do cholery myślą że jak mam małe dziecko to mam czas biegać między zusema urzędem skarbowym i jeszcze Krk bo tam pracodawca? Na prawdę nie rozumiem tego wszystkiego...kto to wymyślił.
az Ci wspolczuje. jak sobie przypomnę, ze ledwo się wtedy kulałam i było tyyyle załatwiania
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.