Pieszczoty z facetem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-28, 06:20   #1
Bezuczuc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 7

Pieszczoty z facetem


jestem dziewica i oboje z moim facetem stwierdziliśmy, że zaczekamy z seksem. Ale zgodziłam się na pieszczoty. On zaprosił mnie do siebie zadbał, żeby było miło i żeby nikogo nie było w domu. Przytulał mnie, całował, zdjął mi spodnie i majtki i sobie też i oboje się pieściliśmy on dosyć szybko doszedł i potem chciał jeszcze raz. A ja nic nie czułam, mimo że bardzo się starał nie zrobiłam się nawet mokra, było mi troszkę dobrze, starał się dosyć długo i ja w końcu udał orgazm. Czy jest ze mną coś nie tak??? Sama jak się dotykam to tylko masuje dosyć mocno łechtaczkę przez majtki nigdy nie robię tego bez majtek czy to przez to? Doradźcie mi coś (( jak mam się pobudzić skoro nawet nie mam ochoty. Chłopak następnym razem chce mi zrobić minetkę czy to coś pomoże, jest przyjemniejsze?
Bezuczuc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 06:29   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pieszczoty z facetem

Cytat:
Napisane przez Bezuczuc Pokaż wiadomość
jestem dziewica i oboje z moim facetem stwierdziliśmy, że zaczekamy z seksem. Ale zgodziłam się na pieszczoty. On zaprosił mnie do siebie zadbał, żeby było miło i żeby nikogo nie było w domu. Przytulał mnie, całował, zdjął mi spodnie i majtki i sobie też i oboje się pieściliśmy on dosyć szybko doszedł i potem chciał jeszcze raz. A ja nic nie czułam, mimo że bardzo się starał nie zrobiłam się nawet mokra, było mi troszkę dobrze, starał się dosyć długo i ja w końcu udał orgazm. Czy jest ze mną coś nie tak??? Sama jak się dotykam to tylko masuje dosyć mocno łechtaczkę przez majtki nigdy nie robię tego bez majtek czy to przez to? Doradźcie mi coś (( jak mam się pobudzić skoro nawet nie mam ochoty. Chłopak następnym razem chce mi zrobić minetkę czy to coś pomoże, jest przyjemniejsze?
Jeśli nie masz ochoty, to nie zgadzaj się na te pieszczoty. Wszystko jest z Tobą okay, ale żeby odczuwać przyjemność z seksu należy wszystko robić dobrowolnie. Nie zmuszaj się do niczego, niczego nie udawaj, bo siebie krzywdzisz. Jeśli chłopak zrozumie Twoją odmowę to super, jeśli nie, to niech spada na drzewo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 09:00   #3
zywe_srebro
Raczkowanie
 
Avatar zywe_srebro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 116
Dot.: Pieszczoty z facetem

Zgadzam się z 100% z Bezuczuc.. Nie powinnaś się zmuszać do tego co on chce. Przez to, że ty tego nie chcesz, nie możesz się rozluźnić itd. Powinien zrozumieć, że nie chcesz, że to jeszcze nie ten czas. A jak nie to "nara" ;/
zywe_srebro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 20:22   #4
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Pieszczoty z facetem

Cytat:
Napisane przez Bezuczuc Pokaż wiadomość
..... mimo że bardzo się starał nie zrobiłam się nawet mokra, było mi troszkę dobrze, starał się dosyć długo i ja w końcu udał orgazm. ....
Nie rób tak.
Lepiej chłopakowi powiedzieć, że w tej chwili nie potrafisz się wyluzować i żeby przestał. I to będzie pewnie prawda.
Następny raz spróbuj kiedy będziecie mieli dużo wolnego czasu przed sobą, a ty wolną głowę od spraw codziennych i nic nie będzie cię rozpraszać w odbieraniu, tego co jest przyjemne.

Edytowane przez holgath
Czas edycji: 2019-11-02 o 20:24
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 12:06   #5
Olo525
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 4
Dot.: Pieszczoty z facetem

Chcecie czekać czy już wystarczy tego czekania ?
Trzeba się zdecydować, albo albo i po sprawie.
Olo525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 13:20   #6
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Pieszczoty z facetem

A mnie ciekawi w jaki sposób udajesz orgazm

Poza tym, on teraz myśli, że wszystko robi dobrze i następnym razem to ponowi 😂😉
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 13:05   #7
Aneta1511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 2
Dot.: Pieszczoty z facetem

Bezuczuc wszystko jest z tobą ok. Jeśli nie jesteś gotowa to porozmawiaj z nim o tym szczerze. Moim zdaniem się stresujesz się tym wszystkim bo są to kolejne kroki do sexu,a ty nie jesteś jeszcze na to gotowa.
Aneta1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 14:05:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.