Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-05, 20:14   #1
Platekrozy91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 2

Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY


Cześć,

Jestem tu nowa ale proszę Was o wsparcie bo jestem bliska skrajności i depresji.

Mam 28 lat byłam z facetem 8 miesięcy, przez ten czas no... To była czysta bajka. I on naprawdę nie udawał. Miłość, jego rodzina mnie uwielbiała, znajomi, wspólne plany, imiona dla dzieci. Na miesiąc przed rozstaniem wspominał o pierścionku... Aż do pewnego dnia, kiedy wyjechał na weekend do znajomych chłopak z dziewczyną para, jego najlepsi przyjaciele od 15 lat (mój ex ma 33). Nigdy nie miałam pretensji że gdzieś jeździ, czy idzie na piwko itd. No i Ci znajomi za mną nie przepadają ani ja za nimi. Po tym weekendzie wrócił INNYM CZŁOWIEKIEM. I w ciągu kolejnych 2 tygodni był oddalony ode mnie aż pewnego dnia oznajmił mi że to koniec, w nim się wypaliło i nie może mnie dłużej ranić bo już w nim żar nie zapłonie. Uwierzcie że pisząc to do Was wyje do księżyca z rozpaczy. Szok, niedowierzanie.. Przysięgał mi że nie chodzi o inną dziewczynę, że od jakiegoś czasu brak w nim życia, że chodzi smutny, ma problemy w pracy i sam nie wie co się z nim dzieje ale uczucie nie wróci i przeprasza... ze jestem przepiękną kobietą, wspaniała ale nie może ze mną być

Drogie Panie świat mi się zawalił. W akcie desperacji napisałam do jego znajomych DLACZEGO czy coś wiedzą, do jego rodziny co mi zrobił... Pisałam że go kocham że oczekuje rozmowy ze to się nie może tak skończyć. Powiedział że może do mnie przyjechać w niedzielę (tę wczorajszą), ale ja byłam w takim stanie że się rozmyslilam i generalnie od 6 dni milczę, on wysłał tylko 3 smsy co z tym spotkaniem bo nie wie czy ma jechać. Nie odpowiedziałam.

To niemożliwe, ktoś musiał go nabuntować przeciwko naszej miłości, ja mam intuicję do facetów, jego uczucie do mnie było wielkie, sam zabiegał o mnie, byliśmy dla siebie tacy czuli...



KULMINACJA TEMATU:

Możecie wieszać na mnie psy ale ja tego człowieka kocham tak wielką miłością że chcę żeby on do mnie wrócił, zrozumiał. Ale już nie wypisuje do niego, już nie umiem. Milczę. I tak niewyobrażalnie cierpię.

I nadal nie wiem DLACZEGO

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Czy ktoś odpowie?
Platekrozy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 20:17   #2
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Nie podbijaj wątku poprzez edycję postów.

Czasem trzeba zaczekać dłużej na odpowiedzi.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 20:21   #3
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Dlaczego jego znajomi nie przepadają za Tobą, a Ty za nimi? Co was poróżniło?
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 20:23   #4
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Nie, nikt mu nic nie wmówił, co najwyżej mógł otworzyć oczy i zrozumiał że jednak Ciebie nie kocha.

I w ogóle spoko postępujesz, facet chciał się spotkać, porozmawiać, a Ty go spławiłaś + milczałaś przez 6 dni XD Teraz to już daj mu spokój, pokazałaś ile dla Ciebie znaczy.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 20:27   #5
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Słaba akcja, tu wielka miłość, za chwilę papa. Niedojrzały i tyle. Szkoda, że popsuł ci nerwy na dobre kilka miesięcy swoim g..skim zachowaniem.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 20:36   #6
Platekrozy91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 2
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Nie, ja pisałam mu wiele razy jak bardzo go kocham. A on po prostu chciał przyjechać żeby to zakończyć osobiście a to byłby dla mnie za duży cios

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Bo przyjaźnią się z jego byłą jakieś stare dzieje ale czułam że tylko oni mnie nie zaakceptowali. Po prostu olewali mnie w wspólnym towarzystwie bez powodu
Platekrozy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 20:50   #7
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Niezła z ciebie histeryczka. Daj sobie na wstrzymanie z wydzwanianiem i nachodzeniem postronnych ludzi. Wiesz DLACZEGO cię zostawił. Facet podał ci przyczynę - wypaliło się jego uczucie do ciebie, a raczej uświadomił sobie, że cię nie kocha. Gdyby kochał to nawet najlepsi przyjaciele razem z matką i proboszczem nie byliby w stanie was rozdzielić. Pogódź się z tym i zainwestuj swój czas i uczucia w kogoś innego.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2019-08-05 o 21:04
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-05, 20:59   #8
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87057090]Gdyby kochał to nawet najlepsi rodzice razem z matką i proboszczem nie byliby w stanie was rozdzielić. Pogódź się z tym i zainwestuj swój czas i uczucia w kogoś innego.[/QUOTE]

Dokładnie jak wyżej.
Niestety Autorko, ale ta IDEALNA miłość była prawdopodobnie iluzją a on dobrze udawał zakochanego.
Myślę, że problemy w pracy i dopadajacy go smutek to takie poboczne formulki, które miały odwrócić Twoją uwagę od faktu głównego, czyli tego, że facet już Cię nie kocha/ewentualnie nigdy zakochany tak naprawdę nie był.
Domyślam się, że Ci ciężko, ale w tej sytuacji pozostaje Ci tylko pogodzić się z takim a nie innym stanem rzeczy, przepracowac to rozstanie i otworzyć się na nowe znajomości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 21:01   #9
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Skoro chodził "jak struty" to może zwyczajnie nie chciał Cię ranić wyznaniem, ze uczucie już się z jego strony wypaliło.

Byc może poznał kogoś i zanim zacznie nowy rozdział, chce zamknać poprzedni?

Wszystko jedno dla Ciebie. Facet powiedział wyraźnie, że się wypaliło, nie chce już z Tobą być i raczej musisz to zaakceptować bez angażowania w sprawę X ludzi, których wypytujesz o powody zerwania.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 21:17   #10
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

byliscie tylko 8 miesiecy razem to bardzo krotki czas poprostu mu przeszlo nie jestes ta jedyna,daj mu spokoj nie drecz ludzi w jego otoczeniu bo to zalosne
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 22:10   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Cytat:
Napisane przez Antoiineette Pokaż wiadomość
Dokładnie jak wyżej.
Niestety Autorko, ale ta IDEALNA miłość była prawdopodobnie iluzją a on dobrze udawał zakochanego.
Myślę, że problemy w pracy i dopadajacy go smutek to takie poboczne formulki, które miały odwrócić Twoją uwagę od faktu głównego, czyli tego, że facet już Cię nie kocha/ewentualnie nigdy zakochany tak naprawdę nie był.
Domyślam się, że Ci ciężko, ale w tej sytuacji pozostaje Ci tylko pogodzić się z takim a nie innym stanem rzeczy, przepracowac to rozstanie i otworzyć się na nowe znajomości.
Może nawet nie tyle "udawał" co się pomylił co do swoich uczuć. Ludzie są sobą zauroczeni i już myślą, że to wielka, niekończąca się miłość z tego będzie. A potem zauroczenie przechodzi, nie przeradza się w trwałe uczucie i klops (a po drodze się już złotych gór zdążyło naobiecywać).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 00:21   #12
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Niestety, ale skoro powiedział Ci, że nie kocha, to nie kocha. Obstawiałabym, że chodzi o inną dziewczynę, chociaż w sumie chłopak mógł po prostu dojść do wniosku, że to nie to. Z tego, co Ci powiedział, wynika, że nosił się z tymi myślami, by odejść, od dłuższego czasu. Na pewno wykluczałabym "pomoc" znajomych - dorosły człowiek podejmuje takie decyzje, jak z kimś być czy nie być, sam.

Wiem, jak Cię to boli. 8 miesięcy idealnego związku samo w sobie dało Ci nadzieje i było obietnicą, że to przetrwa i że to miłość. No ale niestety...
W tej sytuacji nie pozostaje Ci nic innego niż cieszyć się, że gościu zniknął po 8 miesiącach zamiast np. po 2 latach. Lub po 5 latach. Możesz mi wierzyć na słowo, wtedy bolałoby Cię to o wiele, wiele, wiele bardziej.

Trzymaj się, na tym chłopaku świat się nie kończy
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 08:01   #13
kchmiel93
Przyczajenie
 
Avatar kchmiel93
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 23
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

8 miesięcy i wymyślanie imion dla dzieci...


Trochę niepoważnie to wszystko wygląda. I jego i twoje zachowanie. On nagle wyskakuje, że z Tobą wszystko ok, ale to on nie może z Tobą być bo jest taaaaaki smutny. Niech spada
__________________
Wierzę, że ludzie częściej czynią zło z braku wiedzy niż z premedytacją.
kchmiel93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 22:13   #14
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Cytat:
Napisane przez Platekrozy91 Pokaż wiadomość
Cześć,

Jestem tu nowa ale proszę Was o wsparcie bo jestem bliska skrajności i depresji.

Mam 28 lat byłam z facetem 8 miesięcy, przez ten czas no... To była czysta bajka. I on naprawdę nie udawał. Miłość, jego rodzina mnie uwielbiała, znajomi, wspólne plany, imiona dla dzieci. Na miesiąc przed rozstaniem wspominał o pierścionku... Aż do pewnego dnia, kiedy wyjechał na weekend do znajomych chłopak z dziewczyną para, jego najlepsi przyjaciele od 15 lat (mój ex ma 33). Nigdy nie miałam pretensji że gdzieś jeździ, czy idzie na piwko itd. No i Ci znajomi za mną nie przepadają ani ja za nimi. Po tym weekendzie wrócił INNYM CZŁOWIEKIEM. I w ciągu kolejnych 2 tygodni był oddalony ode mnie aż pewnego dnia oznajmił mi że to koniec, w nim się wypaliło i nie może mnie dłużej ranić bo już w nim żar nie zapłonie. Uwierzcie że pisząc to do Was wyje do księżyca z rozpaczy. Szok, niedowierzanie.. Przysięgał mi że nie chodzi o inną dziewczynę, że od jakiegoś czasu brak w nim życia, że chodzi smutny, ma problemy w pracy i sam nie wie co się z nim dzieje ale uczucie nie wróci i przeprasza... ze jestem przepiękną kobietą, wspaniała ale nie może ze mną być

Drogie Panie świat mi się zawalił. W akcie desperacji napisałam do jego znajomych DLACZEGO czy coś wiedzą, do jego rodziny co mi zrobił... Pisałam że go kocham że oczekuje rozmowy ze to się nie może tak skończyć. Powiedział że może do mnie przyjechać w niedzielę (tę wczorajszą), ale ja byłam w takim stanie że się rozmyslilam i generalnie od 6 dni milczę, on wysłał tylko 3 smsy co z tym spotkaniem bo nie wie czy ma jechać. Nie odpowiedziałam.

To niemożliwe, ktoś musiał go nabuntować przeciwko naszej miłości, ja mam intuicję do facetów, jego uczucie do mnie było wielkie, sam zabiegał o mnie, byliśmy dla siebie tacy czuli...



KULMINACJA TEMATU:

Możecie wieszać na mnie psy ale ja tego człowieka kocham tak wielką miłością że chcę żeby on do mnie wrócił, zrozumiał. Ale już nie wypisuje do niego, już nie umiem. Milczę. I tak niewyobrażalnie cierpię.

I nadal nie wiem DLACZEGO

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Czy ktoś odpowie?
Po 8 msc wymyślaliście już imiona dla dzieci? AHA

Wracając do tematu, ktoś nie musiał posłużyć się nim do zmanipulowania jego osoby tylko koleś może uznał, że do siebie nie pasujecie, może spadły mu klapki z oczu bo Ty coś robiłaś nie tak. Może zachowywałaś się tak, że on tego nie był w stanie zaakceptować.

Już bez przesady, że wyjeżdżając na weekend czy wychodząc gdzieś ze znajomymi oni mu coś nagadali na Twój temat bo podejrzewam, że słabo Cię znają, jak Ty ich więc vice versa . Nie bądź aż tak podejrzliwa. Uważam, że jest to nad wyrost i przesadzasz.

Porozmawiaj z nim dlaczego podjął taką decyzję o zerwaniu z Tobą, co go do tego skłoniło bądź kto. Zapytaj czy Ci jego znajomi go do tego namówili, coś mu insynuowali, czy z nimi rozmawiał o Tobie i ewentualnym zerwaniu z Tobą.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 23:14   #15
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Jeśli facet jest tak podatny na manipulacje to masakra, życia byś z takim nie miała. Ale być może to tylko wymówka z jego strony,a po prostu zwyczajnie mu przeszło..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 13:12   #16
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Mi to brzmi po prostu jak poznanie kogos nowego i jego znajomi nic raczej do tego nie mają.
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 13:21   #17
zywe_srebro
Raczkowanie
 
Avatar zywe_srebro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 116
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

dla mnie to nie jest do końca to... wydaje mi się że to jest ten czas na ochłonięcie i przemyślenia.
zywe_srebro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 16:11   #18
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Ale co to za różnica. Nie chce z Tobą być.

Nawet jeśli został zmanipulowany, to po co ci facet-choragiewka?

A pisząc do osób postronnych tylko się ośmieszasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 19:43   #19
tojawiwi
Raczkowanie
 
Avatar tojawiwi
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

niestety byłam w takiej samej sytuacji kochana. Facet chorągiewka... raz chce raz nie chce. Ma 24 lata jest młodszy ode mnie. Nawet przeprowadził się do dużego miasta żeby ze mną zamieszkać. Po półtorej roku niestety wrócił do siebie... nada mnie on gnębi bo sam nie wie czego chce. Ja już dałam sobie spokój. Ty tez sobie daj bo to po prostu nie warto. Nie warto starać się dla kogoś kto nawet kałuży dla ciebie by nie przeskoczył
__________________
Best is yet to come!
tojawiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-09, 00:20   #20
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Cytat:
Napisane przez tojawiwi Pokaż wiadomość
Nie warto starać się dla kogoś kto nawet kałuży dla ciebie by nie przeskoczył
Nie warto i nie należy.
Z drugiej strony to jest natręctwo.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 11:03   #21
topolka01
Raczkowanie
 
Avatar topolka01
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 55
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

Zamknij ten rozdział i do niego już nie wracaj. Nie masz po co.
topolka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 11:04   #22
tojawiwi
Raczkowanie
 
Avatar tojawiwi
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Ktoś nim zmanipulował i odszedł a było idealnie POMOCY

To jak czytanie tej samej książki lub odgrzewanie i jedzenie starego kotleta...który już do niczego się nie nadaje.
__________________
Best is yet to come!
tojawiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 12:04:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.