Cienie Natasha Denona - sposób aplikacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-22, 07:06   #1
Koniowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 1

Cienie Natasha Denona - sposób aplikacji


Proszę o pomoc, bo już mi ręce opadają

Mam paletę ND Zendo. Piekna pigmentacja, odcienie, świetnie się blendują, tyle, że po godzinie wycierają się, zbierają w załamaniu i wyglądają okropnie!

Wszyscy chwalą cienie tej marki za niesamowitą trwałość, a ja nie wiem o co chodzi. Czy jakaś felerna paleta, czy brak umiejętności?
Nigdy nie spotkałam się z taką jakością, używając wysokopółkowych marek (Pat Mcgrath, Too Faced, Jefree Star, KVD), jak i tych tańszych (WIBO, Maybelline).

Czy ktoś miał taką sytuację? Jak te cienie aplikować? Próbowałam palcem, pędzlem, na skóre, korektor, podkład... Nawet na bazę NYX! - ona wydłużyła trochę trwałość do kilku godzin, ale efekt znów był ten sam (inne cienie na NYX nie są do zdarcia cały dzień)

Pomocy, bo już nie wiem co robię źlę i czy jeszcze walczyć, czy puścić ją w świat.
Koniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-24, 08:04   #2
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Cienie Natasha Denona - sposób aplikacji

Pokombinowalabym jeszcze z primerami. Moj makijaż musi przerwać 10+ godzin w pracy, używam ND i nigdy nie miałam problemów z trwałością. Wiadomo pod koniec dnia może się zdarzyć, ze przy wewnetrznym kąciku oka cień wejdzie z załamania. Nie próbowałam bazy NYX, wiec trudno mi się wypowiedzieć, ale zdecydowanie widzę ze jedna baza drugiej nierówna. Mi primer z Urban Decay dobrze służy.

Co do samej aplikacji nie sadze, żeby robiła wielka różnice w trwałości cieni. Inne wykończenie, intensywność kolorów tak, ale raczej nie skroci nagle żywotności cieni na powiece o polowe. Sama zazwyczaj wklepuje (zamiast rozcierać) pędzlem cień na primerze i trzyma się cały dzień.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-24 09:04:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.