Krakowianki - część XVII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 14:44   #61
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Pryskasz twarz hydrolatem, na mokrą nakładasz odrobinę humektanu z HA. Myjesz zęby. Nakładasz krem

Babram to się ja - hydrolat, odczekać, serum, odczekać, filtr, odczekać, krem tonujący, odczekać, bambus.
o matko

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
jeśli mozna to i ja się ponownie przyłaczam. kiedyś z wami pisywałam, dość krótko, potem wyjechałam do warszawy przez co brak netu i zagubienie na wizazu, ale powróciłam teraz do małopolski..

a więc krakowianki można sie przyłaczyć


Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jakie zwyczaje ma osoba malująca. Nie jest powiedziane, że korektor jest musem, tak jak nie jest powiedziane, że trzeba całą powiekę aż do brwi zagruntować jasnym cieniem. Ja tak nie robię i robić nie będę. Rozświetlacz nakładam tylko na szczyt kości policzkowych, łuk kupidyna i wierzch nosa, czasami na środek brody, ale bez przesady. Raczej nie rozświetlam czoła, bo mam je wysokie i po co nadmiernie je eksponować? Zresztą, cała technika światłocienia i kamuflażu powinna odnosić się do kształtu twarzy, jaki dana osoba posiada i te tak zwane "reguły" wyglądają inaczej u każdego No i każdy maluje kreskę jak mu wygodniej. Ja maluję od połowy powieki, a nie od samego początku, bo mam za duże oczy.
co to jest łuk kupidyna?
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 14:47   #62
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - część XVII

Czyli cholernie dobry masaż

Uważam 44 miejsce dla total beginnera za zachwycające!
Króliczki mniej
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 14:48   #63
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Krakowianki - część XVII

Malla, na co dzień zawsze maluję od połowy, w makijażach w większości też, chyba, że koncepcję mam na tyle zwartą, że musi być od wewnętrznego kącika

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

mszpilka, łuk kupidyna to to wgłębienie pomiędzy górną wargą a nosem
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 15:44   #64
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość

Jak po francusku sformułować zdanie: "widok z gór był jakiśtam". Piękny albo co. Ten "widok z gór", mam koncepcję, ale pewnie Wy wiecie
Vue de montagnes etait magnifique.
Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Po pierwsze - udało mi się na pierwszym turnieju ligowym zrealizować cel na 2012 postanowiłam sobie, że będę w pierwszej połowie stawki. No i zajęłam 44 miejsce na 89 łuczników

Powiedz P. że w nowym budownictwie zalanie wodą oraz inne kataklizmy są dość wątpliwe
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 15:46   #65
MyLastHope
Rozeznanie
 
Avatar MyLastHope
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 955
Dot.: Krakowianki - część XVII

Poczułam nagłą potrzebę posiadania formy do tarty i teraz pytanie, czy tak jak w przypadku muffinek lepsza jest silikonowa: http://allegro.pl/silikonowa-forma-d...205875183.html
czy zwykła: http://allegro.pl/forma-do-tarty-i-c...226972958.html

i czy to są dobre ceny czy mogę gdzieś kupić taniej? za wszystkie rady z góry dziękuje
__________________
"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala Ci wytrwać."

dietetyk, kucharz, nieuleczalna kociara, początkująca biegaczka, fascynatka siłowni i treningu funkcjonalnego

MyLastHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 15:53   #66
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez MyLastHope Pokaż wiadomość
Poczułam nagłą potrzebę posiadania formy do tarty i teraz pytanie, czy tak jak w przypadku muffinek lepsza jest silikonowa: http://allegro.pl/silikonowa-forma-d...205875183.html
czy zwykła: http://allegro.pl/forma-do-tarty-i-c...226972958.html

i czy to są dobre ceny czy mogę gdzieś kupić taniej? za wszystkie rady z góry dziękuje
Żadna z tych
Akurat mam identyczne.
Ta metalowa ma taki idiotyczny rowek naokoło z którego trudno wydobyć ciasto. Ciasto bardzo się do niej klei.
Silikonową kupiłam i dopiero później dotarło do mnie, że przecież trudno ją wkładać i wyciągać z pieca tak, aby dno się nie zgięło. Ja bym spróbowała z porcelanową: http://www.google.pl/imgres?q=forma+...w=1333&bih=646 lub szklaną, lub metalową ale bez rowków i z dobrego nieprzywieralnego żelastwa.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 15:58   #67
MyLastHope
Rozeznanie
 
Avatar MyLastHope
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 955
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Żadna z tych
Akurat mam identyczne.
Ta metalowa ma taki idiotyczny rowek naokoło z którego trudno wydobyć ciasto. Ciasto bardzo się do niej klei.
Silikonową kupiłam i dopiero później dotarło do mnie, że przecież trudno ją wkładać i wyciągać z pieca tak, aby dno się nie zgięło. Ja bym spróbowała z porcelanową: http://www.google.pl/imgres?q=forma+...w=1333&bih=646 lub szklaną, lub metalową ale bez rowków i z dobrego nieprzywieralnego żelastwa.
czyli nie ryzykować z allegro? będe musiała gdzieś poszukać i "pomacać". dzięki
__________________
"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala Ci wytrwać."

dietetyk, kucharz, nieuleczalna kociara, początkująca biegaczka, fascynatka siłowni i treningu funkcjonalnego

MyLastHope jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 16:01   #68
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jakie zwyczaje ma osoba malująca. Nie jest powiedziane, że korektor jest musem, tak jak nie jest powiedziane, że trzeba całą powiekę aż do brwi zagruntować jasnym cieniem. Ja tak nie robię i robić nie będę. Rozświetlacz nakładam tylko na szczyt kości policzkowych, łuk kupidyna i wierzch nosa, czasami na środek brody, ale bez przesady. Raczej nie rozświetlam czoła, bo mam je wysokie i po co nadmiernie je eksponować? Zresztą, cała technika światłocienia i kamuflażu powinna odnosić się do kształtu twarzy, jaki dana osoba posiada i te tak zwane "reguły" wyglądają inaczej u każdego No i każdy maluje kreskę jak mu wygodniej. Ja maluję od połowy powieki, a nie od samego początku, bo mam za duże oczy.
Ja też nie maluję kreski od początku powieki Poza tym mam oczy dośc blisko siebie i trochę głupio to wygląda. Co więcej - często nie tuszują dolnych rzęs
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 16:04   #69
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez MyLastHope Pokaż wiadomość
czyli nie ryzykować z allegro? będe musiała gdzieś poszukać i "pomacać". dzięki
Wiesz co, ja sie nie znam na tych powłokach - być może ta adhezyjna sprawdza się lepiej. Ale jaka by nie była powłoka to zawsze trochę ciasto się przyklei i trzeba czymś podhaczać - taką porysujesz.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 17:18   #70
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Kasiencja specjalistko od remontów sąsiadów... Ile może trwać remont generalny? Bo sąsiedzi mi już tłuką i wiercą od 3 tygodni
u mnie ci co najbardziej do tej pory dali mi w kość, robili to jakoś 3-4 tygodnie. to znaczy tak głośno, bo to jeszcze nie był koniec remontu, ale potem chyba głównie wstawiali meble, coś malowali i przez chwilę wiercili czy stukali.
jak ludzie robią remonty w godzinach w stylu 9-17 to jest w miarę zrozumiałe, ale ostatnio jakiś fajny sąsiad wiercił mniej więcej 16-22 ja wiem, że nie zawsze się da, ale człowiek po pracy czy szkole ma chyba prawo do wypoczynku wieczorem...

ktoś u nas na dole na tablicy ogłoszeń wywiesił kartkę "10 zasad współżycia sąsiedzkiego" czy coś w tym stylu nie wspomniał o remontach, może dodam swoją adnotację?

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
jeśli mozna to i ja się ponownie przyłaczam. kiedyś z wami pisywałam, dość krótko, potem wyjechałam do warszawy przez co brak netu i zagubienie na wizazu, ale powróciłam teraz do małopolski..

a więc krakowianki można sie przyłaczyć
witaj!

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Zupełnie przypadkiem załapałam się w weekend na warsztaty z makijażu - jako wolny słuchacz. Z takich ciekawostek: [...]
mnie się wydaje że u mnie nakładanie rozświetlacza na czolo i brodę byłoby totalnie bez sensu

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Pochwalić się chciałam (Malla już wie ): dostałam propozycję pisania artykułów do gazety
jakiejś fajnej?


Soline
stało się coś co mogło Ci pogorszyć humor? jak z TŻ? myślałaś może ostatnio o czymś za dużo?
czasami w naszym organizmie po prostu zaburza się jakaś równowaga... nie za bardzo wiadomo czemu... wierzę że Ty jesteś osobą która sobie poradzi z tym wszystkim, bo pokazałaś że umiesz znajdywać pozytywy i masz dużo zapału i silnej woli zrób sobie dobrej kawy, zobacz jak świeci słońce... może jednak będziesz miała ochotę się z kimś zobaczyć?


Cholerko, myślę że to naprawdę niezły wynik!
jak wygląda taki profesjonalny masaż? mnie się zawsze wydawało, że zaczęłabym piszczeć i zwijać się ze śmiechu albo z bólu
aha, wyzdrowiała ta kolezanka? przepraszam że tak dopytuję, ale nie wiem czy rozglądać się ewentualnie za czymś innym.

MLH, jakbyś znalazła jakąś fajną formę na tartę, to daj znać. po tym, jak moja pierwsza tarta (ze szpinakiem, fetą i pomidorami ) wyszła absolutnie boska, mam ochotę robić więcej!
__________________
How I choose to feel is how I am.


Edytowane przez kasiencja
Czas edycji: 2012-03-26 o 17:19
kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 17:20   #71
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Krakowianki - część XVII

Kupiłam w tesco w kiosku 50g kawy ziarnistej czekoladowo-pomarańczowej. Dobra, ale droga

Cholerka - ja mam tak jak P Nie wyjdę z domu dopóki nie domknę wszystkich okien, nie zakręcę wody, nie wyłączę z prądu tego co się da, i boleję nad tym że kabel od kuchenki elektrycznej mam tak gdzieś wciśnięty że nie mogę go wyłączyć I potrafię się z 2 razy wrócić jeszcze Podejrzewam u siebie nerwicę natręctw, serio. Jak wychodzę z domu to robię 3x15 ruchów klamką czy na pewno dobrze zamkniete
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 17:25   #72
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
jak ludzie robią remonty w godzinach w stylu 9-17 to jest w miarę zrozumiałe, ale ostatnio jakiś fajny sąsiad wiercił mniej więcej 16-22 ja wiem, że nie zawsze się da, ale człowiek po pracy czy szkole ma chyba prawo do wypoczynku wieczorem...
Nie zamierzam marnować urlopu na remont, więc będę wiercić między 17 a 22.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 17:31   #73
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki - część XVII

Malla - jest jeszcze różnica, czy robisz to przez 1-2 dni, czy przez 3 tygodnie


będę mieć w końcu mikser
a w Lidlu są różne formy i foremki, w tym silikonowe na muffiny, jutro zobaczę czy jeszcze dostanę czy już wymiecione
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 17:38   #74
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - część XVII

Kasiencja - remont raczej robi się dłużej... U mnie jest do zrobienia łazienka, na czas remontu i tak się wyniosę, bo jakże inaczej
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:01   #75
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Krakowianki - część XVII

Magnetyczne lakiery z Golden Rose są booooooooooskie Biją na głowę te z essence które mam
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:23   #76
noicojamamtuwpisac
Zadomowienie
 
Avatar noicojamamtuwpisac
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 313
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Trust - nawet nie zauważyłam, że nie malujesz od początku
A ja zawsze myślałam, że takie malowanie od samego poczatku pomniejsza dodatkowo oko a nie powiększa....

Aha ups Witam się tutaj.
noicojamamtuwpisac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:23   #77
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Melek, Melek, sto latek od stulatek!
Dziękuję
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:29   #78
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Magnetyczne lakiery z Golden Rose są booooooooooskie Biją na głowę te z essence które mam
Zbankrutuję
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:35   #79
Soline
Zadomowienie
 
Avatar Soline
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Just Like Heaven :-)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Soline
stało się coś co mogło Ci pogorszyć humor? jak z TŻ? myślałaś może ostatnio o czymś za dużo?
czasami w naszym organizmie po prostu zaburza się jakaś równowaga... nie za bardzo wiadomo czemu... wierzę że Ty jesteś osobą która sobie poradzi z tym wszystkim, bo pokazałaś że umiesz znajdywać pozytywy i masz dużo zapału i silnej woli zrób sobie dobrej kawy, zobacz jak świeci słońce... może jednak będziesz miała ochotę się z kimś zobaczyć?
Nie wiem. Nagle wszystko ze mnie odpłynęło. Wzięłam się za robotę i trochę ruszyło, ale i tak non stop towarzyszy mi poczucie beznadziei, bezsilności, ogromnej pustki. Teraz mam przerwę, bo ileż można powtarzać to samo i od razu czuję wypalenie. Z TŻ wszystko w porządku, ale właśnie tu też leży problem, w namacalnym braku, tylko nie chcę tu publicznie rozpisywać. Co do spotkania - boję się, że wyglądało by to na zasadzie "siedź przy mnie w ciszy, bo jestem taka pusta, że inaczej nie potrafię", dlatego niby potrzebuję kontaktu, rozmowy, ale chyba na żywo bym sobie nie poradziła. W razie czego łzy za komputerem widzę tylko ja. No i zwieszenie aż tak nie przeszkadza.

Możesz mi powiedzieć więcej o tym szkoleniu, które Twój kolega organizuje? Czy jeszcze są miejsca? Zostaję na weekend i chętnie bym się wybrała, o ile nie przygniecie mnie robota, bo nagle się dowiedziałam, że muszę wcześniej wyjechać, niż planowałam :/

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Dziewczyny od formy do tarty - fajne są z wyjmowanym dnem. To ułatwia wyciągnięcie upieczonego ciasta na zewnątrz. Ale jeśli nie przeszkadza Wam krojenie w naczyniu, to chyba wybierałabym między porcelanową a metalową. Ja mam tego typu i zawsze wszystko upieczone, dobrze się je :http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/dom-i...0cm-659077.jpg
__________________

Do pracy rodacy!

I shoot photos not people
Soline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 18:36   #80
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki - część XVII

Melka, wszystkiego naj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif kwiatki.gif (5,6 KB, 76 załadowań)
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:42   #81
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Krakowianki - część XVII

http://www.tvn24.pl/-1,1739442,0,1,k...wiadomosc.html - ale czad! Pani młoda mogła chociaż na chwilę odpocząć od roli głównej atrakcji w ZOO. No, no i to królowa, więc jeszcze większy czad.

Melko - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Spełnienia marzeń!

Soline - trzymaj się. Nie wiem, czy mogę powiedzieć, że każdy przechodził przez takie dni, ale ja przechodziłam. Wyobrażam sobie, jak teraz się czujesz. Trzymam kciuki, żebyś szybko wróciła do starej Soline.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:43   #82
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez noicojamamtuwpisac Pokaż wiadomość
A ja zawsze myślałam, że takie malowanie od samego poczatku pomniejsza dodatkowo oko a nie powiększa....
Chodzi bardziej o to, że zaokrągla.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:04   #83
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Krakowianki - część XVII

Witam w nowym wątku
Ville świetny wstęp
Ale kto strzela w króliki?

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
melduję się w nowej części! to będzie trudny dzień, bo spałam tylko 2h
nie róbcie sobie jaj ze śniegiem! chociaż ja i tak dziś chyba muszę porzucić ramoneskę na rzecz grubszego płaszcza
czemu tylko 2?!

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
jeśli mozna to i ja się ponownie przyłaczam. kiedyś z wami pisywałam, dość krótko, potem wyjechałam do warszawy przez co brak netu i zagubienie na wizazu, ale powróciłam teraz do małopolski..

a więc krakowianki można sie przyłaczyć
hej

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
- na ruchomą powiekę nakłada się korektor i dopiero jasny cień. Trust, hiper - wiedziałyście o tym? Oczywiście przed korektorem od linii rzęs aż do brwi bazowy beżowy, matowy cień. Potem korektor na ruchomą powiekę i na to jasny cień (pomijam etapy blendowania, nakładania średniego koloru na załamanie powieki i takie tam. Mnie zaskoczył ten korektor
Zrobiłam tak wczoraj (w sumie trochę przez przypadek) i strasznie się wszystko zebrało w załamaniu po chwili.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj, mi to słabo wychodzi, a nikt nie zwrócił mi uwagi, podobnie jak ja nie zwracam uwagi innym, bo po co.
Ja bym chciała żeby ktoś mi zwracał uwagę

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Pochwalić się chciałam (Malla już wie ): dostałam propozycję pisania artykułów do gazety
gratulacje Jaka to gazeta?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja też nie maluję kreski od początku powieki Poza tym mam oczy dośc blisko siebie i trochę głupio to wygląda. Co więcej - często nie tuszują dolnych rzęs
Ja nigdy nie tuszuję dolnych rzęs Mam za długie i nawet na ślub mi nie tuszowali.
\
Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
ktoś u nas na dole na tablicy ogłoszeń wywiesił kartkę "10 zasad współżycia sąsiedzkiego" czy coś w tym stylu nie wspomniał o remontach, może dodam swoją adnotację?
[/COLOR]
sprawka GG?

Cholerko

MLH, jakbyś znalazła jakąś fajną formę na tartę, to daj znać. po tym, jak moja pierwsza tarta (ze szpinakiem, fetą i pomidorami ) wyszła absolutnie boska, mam ochotę robić więcej!
ja też od dawna się zabieram za kupienie formy

A właśnie - jaki rozmiar mają w końcu Cholerkowe kokliki?

Co myślicie? Nada się do czegoś? Mogę mieć za 100zł
http://www.empik.com/tablet-manta-7-...,elektronika-p
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:07   #84
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez Soline Pokaż wiadomość
gratulacje!
aż sobie nowy avek na cześć nowej drogi życia strzeliłaś, super!
Ano tak wyszło

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
O, proszę! Gratuluję! Jakieś fajne czasopismo?
Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
jakiejś fajnej?
Nie mogę jeszcze zdradzić, ale będzie to regionalny magazyn miesięcznik.

Edytowane przez hiperaktywna
Czas edycji: 2012-03-26 o 19:46
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:10   #85
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - część XVII

mmmmmm - http://bzdurynn.blogspot.de/2012/01/...a-kroliki.html

Hiper - regionalny? Brzmi super
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:30   #86
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość

Melko - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Spełnienia marzeń!

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Melka, wszystkiego naj
Dziękuję, dziewczyny :kwiatek:

Możecie polecić jakiś fajny film ?
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:49   #87
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Hiper - regionalny? Brzmi super
Jedynym minusem sytuacji jest to, że pierwszy artykuł muszę napisać do piątku
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:50   #88
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Ale kto strzela w króliki?
Cholerka! Ktoś tu nie odwiedza jej bloga

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakiś fajny film ?
Ich noce. Komedia z 1934 roku z Clarkiem Gable'em. Trudno dostępny, ale to polecam przy okazji, może ktoś się kiedyś na niego natknie

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Jedynym minusem sytuacji jest to, że pierwszy artykuł muszę napisać do piątku
Dasz radę, ja do piątku muszę napisać połowę pracy magisterskiej
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 20:11   #89
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - część XVII

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Jedynym minusem sytuacji jest to, że pierwszy artykuł muszę napisać do piątku
Nie staraj się za bardzo. To nie encyklopedia.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 20:23   #90
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Krakowianki - część XVII

Kraina kosmetyków - nowe info w klubie, proszę o szybkie reakcje



Melka - wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń i realizację celów wszelakich
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.