Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-23, 12:38   #1201
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny nie ma sensu dyskutować,która z Was ma rację odnośnie Pana Ręcznika. Każda ma inne zdanie i tyle.

Zastanówmy się lepiej co jeszcze możemy zrobić w sprawie zaginięcia Iwony??
Nigdy nie rozumiałam stwierdzeń tego typu żeby na forum dyskusyjnym nie dyskutować...

Dyskutowanie nie przeszkadza mi w ciągłym myśleniu na temat co jeszcze mogę zrobić w sprawie Iwony.

Wczorajszy dzień cały poświęciłam jej sprawie. Musiałam posprawdzać i potwierdzić pewne fakty. Zupełnie zmieniła mi się optyka, gdy dowiedziałam się że policja nie zabezpieczyła monitorigów, ponieważ w takim przypadku obszar zaginięcia może się znacznie rozszerzyć.Dzisiaj wysłałam zawiadomienie do policji w pewnej sprawie. (może później o tym napiszę).

Byłam również w parafii Iwony, niestety kancelaria w niedziele była zamknięta i nic nie mogłam pomóc w sprawie mszy.


Reportaż o Iwonie w tv GDAŃSK:
http://www.youtube.com/watch?v=o5g5oktCorg
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-23 o 12:56
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 12:56   #1202
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Tłumaczenie francuskie ( dopasowane do wersji angielskiej ):


9. À 22h00 le 16.07.2010 elle était sortie avec des amis au club "Zaspa" à la rue de Rej à Gdańsk, ils ont bu de l'alcool.


31. Cette nuit Iwona était tue de quelque chose comme ça:


w miejscu znaków &#224 jest litera "a" z "\" nad nią
&#232 to literka "e" z tym samym znakiem
A 192 i 234??
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 12:57   #1203
SweatDream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

[QUOTE=titina;21560548][QUOTE=SweatDream;21559707]



Świetnie - więc wklej tu zdjecie swojego taty. Porównamy go do zdjecia pana Ręcznika z monitoringu. Skoro na pewno to NIE ZASZKODZI jeśli jego zdjecie pojawi się jutro w gazecie...



Wiesz co... Powiem Ci tak.. Mój Tato nie żyje od lat 8... Więc zastanów się nad swoimi postami ponieważ wiele Twoich wypowiedzi jest delikatnie mówiąc "niefortunne" - między innymi ta.
SweatDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 13:24   #1204
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

[QUOTE=SweatDream;21561583][QUOTE=titina;21560548]
Cytat:
Napisane przez SweatDream Pokaż wiadomość



Świetnie - więc wklej tu zdjecie swojego taty. Porównamy go do zdjecia pana Ręcznika z monitoringu. Skoro na pewno to NIE ZASZKODZI jeśli jego zdjecie pojawi się jutro w gazecie...



Wiesz co... Powiem Ci tak.. Mój Tato nie żyje od lat 8... Więc zastanów się nad swoimi postami ponieważ wiele Twoich wypowiedzi jest delikatnie mówiąc "niefortunne" - między innymi ta.
Wklejenie zdjęcia Twojego nieżyjącego ojca jest dla Ciebie przykre (nawet wspominanie o nim uwazasz za niefortunne), ale uważasz że publikowanie zdjęcia cudzego ojca jako Pana Ręcznika jest w porządku i nie zaszkodzi?

Przepraszam jeśli Cię uraziłam, nie wiedziałam o śmierci Twojego ojca.
Więc może te przykre odczucia których doznałaś czytając mojego posta pozwolą Ci się wczuć w sytuację np. dzieci tego pana, gdy nagle zorientują się że ich ojciec przez internautów i gazety wiązany jest z zaginięciem Iwony.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-23 o 13:28
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 13:27   #1205
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
publikowanie zdjęcia cudzego ojca jako Pana Ręcznika jest w porządku i nie zaszkodzi?

gdy nagle zorientują się że ich ojciec przez internautów i gazety wiązany z zaginięciem Iwony.
A wiadomo, że mężczyzna ze zdjęcia podobny do Pana Ręcznik ma dzieci? Z tego co podano do informacji to Pan Ręcznik jest ważnym świadkiem w sprawie, a nie podejrzanym....
__________________
Only God can judge me.

Edytowane przez niczka87
Czas edycji: 2010-08-23 o 13:31
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 13:29   #1206
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość

Reportaż o Iwonie w tv GDAŃSK:
http://www.youtube.com/watch?v=o5g5oktCorg
Już było,wczoraj wklejałam (nad postem Janusza), w lepszej jakości.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 13:34   #1207
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
publikowanie zdjęcia cudzego ojca jako Pana Ręcznika jest w porządku i nie zaszkodzi?

gdy nagle zorientują się że ich ojciec przez internautów i gazety wiązany z zaginięciem Iwony.
A wiadomo, że Pan Ręcznik ma dzieci? /QUOTE]

Wydaje mi sie że nie rozumiesz. Nie odnosze sie niechetnie do publikacji zdjec Pana Recznika tylko osób podobnych do niego, np tego owłosionego pana tanczacego w klubie o ktorym wcale nie wiadomo że jest Panem Recznikiem.



Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Z tego co podano do informacji to Pan Ręcznik jest ważnym świadkiem w sprawie, a nie podejrzanym...
Tak podano. Natomiast w wielu miejscach w internecie można poczytać za kogo ludzie go uważają, chociaz nic nie wiadomo napewno by był sprawca czegokolwiek.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-23 o 13:41
titina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 13:35   #1208
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

[QUOTE=titina;21562271][QUOTE=SweatDream;21561583]
Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość

Wklejenie zdjęcia Twojego nieżyjącego ojca jest dla Ciebie przykre (nawet wspominanie o nim uwazasz za niefortunne), ale uważasz że publikowanie zdjęcia cudzego ojca jako Pana Ręcznika jest w porządku i nie zaszkodzi?
Nie zaszkodzi, przecież to świadek póki co.
A co, jeśli złożyłby zeznania i dzięki niemu złapaliby sprawcę / sprawców?
Gdyby Twoja córka zniknęła bez śladu to przeszukałabyś niebo i ziemię by natrafić na jakiś ślad, by odnaleźć dziecko. Cel uświęca środki.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 13:35   #1209
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Wklejenie zdjęcia Twojego nieżyjącego ojca jest dla Ciebie przykre (nawet wspominanie o nim uwazasz za niefortunne), ale uważasz że publikowanie zdjęcia cudzego ojca jako Pana Ręcznika jest w porządku i nie zaszkodzi?

Przepraszam jeśli Cię uraziłam, nie wiedziałam o śmierci Twojego ojca.
Więc może te przykre odczucia których doznałaś czytając mojego posta pozwolą Ci się wczuć w sytuację np. dzieci tego pana, gdy nagle zorientują się że ich ojciec przez internautów i gazety wiązany z zaginięciem Iwony.
Titino, wspaniale, że się bardzo angażujesz, dużo zrobiłaś i zapewne nadal robisz (bez cienia ironii) ale pouczanie innych, co powinni czuć w związku ze śmiercią swojego ojca, i dywagacje, czy pozwoli ona zrozumieć im uczucia innych, to już chyba przesada?
Poza tym nie wiesz, czy pan ze zdjęcia, które zostało opublikowane w sieci, jest czyimkolwiek ojcem. Założyłaś, że jest, i publikacja sprawia przykrość jego rodzinie, najbliższym. Na tym forum nikt go nie szkalował, nikt nie wysunał cienia przypuszczenia, że jest czemukolwiek winny. Podyskutowałyśmy, czy omawianie zdjęć ludzi podobnych do pana ręcznika służy odnalezieniu rzeczonego pana ręcznika. Twoim zdaniem nie służy, moim zdaniem owszem. Zdaniem Sweet też. I może, jak słusznie napisała Melissa, niech każda pozostanie przy swoim zdaniu?
Wycieczki osobiste na temat ojców uważam za co najmniej lekkie zagalopowanie się.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 13:43   #1210
SweatDream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

[QUOTE=titina;21562271][QUOTE=SweatDream;21561583]
Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość

Wklejenie zdjęcia Twojego nieżyjącego ojca jest dla Ciebie przykre (nawet wspominanie o nim uwazasz za niefortunne), ale uważasz że publikowanie zdjęcia cudzego ojca jako Pana Ręcznika jest w porządku i nie zaszkodzi?

Przepraszam jeśli Cię uraziłam, nie wiedziałam o śmierci Twojego ojca.
Więc może te przykre odczucia których doznałaś czytając mojego posta pozwolą Ci się wczuć w sytuację np. dzieci tego pana, gdy nagle zorientują się że ich ojciec przez internautów i gazety wiązany jest z zaginięciem Iwony.
Grubo się mylisz moja droga... Nie sprawiło mi to przykrości ( zdążyłam już się oswoić z tą myślą) natomiast po co mam wklejać zdjęcie swojego Taty skoro nie żyje on już 8 lat? Ma jakiś związek ze sprawą? Nie, nie ma. Więc nie widzę żadnego powodu bym miała to zrobić. I to uważam za niefortunne i nietrafione w Twoim poście...
Poza tym bronisz tego pana ręcznika i nie rozumiem dlaczego? Czy Ty potrafisz w ogóle czytać ze zrozumieniem? Bo wydaje mi się, że masz z tym spory problem i interpretujesz błędnie to co inni piszą.

Ale ok... Nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w jakieś głupie dyskusje i zaśmiecać tego forum mało istotnymi sprawami, które nie maja związku ze sprawą, bo zauważ, że ludzie wchodzący tu, wchodzą w innym celu niż czytanie jakichś głupich i dziecinnych przepychanek słownych. Tyle na ten temat.

Edytowane przez SweatDream
Czas edycji: 2010-08-23 o 13:46
SweatDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 13:44   #1211
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Aj babeczki babeczki. ;P

Zaraz w nagrodę dostaniecie kolejny filmik w języku obcym i lepiej pomyślcie gdzie go można umieścić (jak i 3 pozostałe).
Póki co kiepsko jest z ich oglądalnością.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 13:48   #1212
SweatDream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez sabi Pokaż wiadomość
Titino, wspaniale, że się bardzo angażujesz, dużo zrobiłaś i zapewne nadal robisz (bez cienia ironii) ale pouczanie innych, co powinni czuć w związku ze śmiercią swojego ojca, i dywagacje, czy pozwoli ona zrozumieć im uczucia innych, to już chyba przesada?
Poza tym nie wiesz, czy pan ze zdjęcia, które zostało opublikowane w sieci, jest czyimkolwiek ojcem. Założyłaś, że jest, i publikacja sprawia przykrość jego rodzinie, najbliższym. Na tym forum nikt go nie szkalował, nikt nie wysunał cienia przypuszczenia, że jest czemukolwiek winny. Podyskutowałyśmy, czy omawianie zdjęć ludzi podobnych do pana ręcznika służy odnalezieniu rzeczonego pana ręcznika. Twoim zdaniem nie służy, moim zdaniem owszem. Zdaniem Sweet też. I może, jak słusznie napisała Melissa, niech każda pozostanie przy swoim zdaniu?
Wycieczki osobiste na temat ojców uważam za co najmniej lekkie zagalopowanie się.



---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Aj babeczki babeczki. ;P

Zaraz w nagrodę dostaniecie kolejny filmik w języku obcym i lepiej pomyślcie gdzie go można umieścić (jak i 3 pozostałe).
Póki co kiepsko jest z ich oglądalnością.
Mellissa to co..? Może założymy w końcu tą stronę na Myspace? Bo sugerowałam to wcześniej niestety temat ucichł (pewnie trochę też z mojej winy, ale nie miałam dostępu do neta <zły> ) .
SweatDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 13:55   #1213
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez SweatDream Pokaż wiadomość


Mellissa to co..? Może założymy w końcu tą stronę na Myspace? Bo sugerowałam to wcześniej niestety temat ucichł (pewnie trochę też z mojej winy, ale nie miałam dostępu do neta <zły> ) .
To może zapytamy pana Janusza,czy się na to zgadza?? Najlepiej wysłać mu PW.
Tylko nazwa profilu jak coś to właśnie musi być "Zaginęła Iwona Wieczorek z Polski". No i nie trzeba zaawansowanego angielskiego,po prostu wrzucimy tam filmiki z youtube. Chyba,że ktoś z dobrym angielskim chce się tym zająć. A jak nie to Ty zakładaj.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:00   #1214
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Aj babeczki babeczki. ;P

Zaraz w nagrodę dostaniecie kolejny filmik w języku obcym i lepiej pomyślcie gdzie go można umieścić (jak i 3 pozostałe).
Póki co kiepsko jest z ich oglądalnością.
Jeśli chodzi o francuski, który tłumaczyłam, to mam na oku kilka polsko-francuskich stron, forum itp.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:00   #1215
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez sabi Pokaż wiadomość
Titino, wspaniale, że się bardzo angażujesz, dużo zrobiłaś i zapewne nadal robisz (bez cienia ironii) ale pouczanie innych, co powinni czuć w związku ze śmiercią swojego ojca, i dywagacje, czy pozwoli ona zrozumieć im uczucia innych, to już chyba przesada?
Poza tym nie wiesz, czy pan ze zdjęcia, które zostało opublikowane w sieci, jest czyimkolwiek ojcem. Założyłaś, że jest, i publikacja sprawia przykrość jego rodzinie, najbliższym. Na tym forum nikt go nie szkalował, nikt nie wysunał cienia przypuszczenia, że jest czemukolwiek winny. Podyskutowałyśmy, czy omawianie zdjęć ludzi podobnych do pana ręcznika służy odnalezieniu rzeczonego pana ręcznika. Twoim zdaniem nie służy, moim zdaniem owszem. Zdaniem Sweet też. I może, jak słusznie napisała Melissa, niech każda pozostanie przy swoim zdaniu?
Wycieczki osobiste na temat ojców uważam za co najmniej lekkie zagalopowanie się.
W sytuacji gdy już przeprosiłam tą dziewczynę, Twoje uwagi uważam za niepotrzebne eskalowanie napięcia.Ale jak widac nawet taki drastyczny przykład nie jest w stanie sprawić by co niektórzy wykrzesali z siebie odrobinę empatii. Chcą pomóc mamie Iwony za wszelką cenę, nie licząc sie z tym że mogą skrzywdzić inne matki i bardzo możliwe że niezwiązane ze sprawą osoby. Podejrzewam zę za chwile ktoś się spyta czy wiadomo że Owlosiony Pan ma matke...



Cytat:
Poza tym bronisz tego pana ręcznika i nie rozumiem dlaczego? Czy Ty potrafisz w ogóle czytać ze zrozumieniem? Bo wydaje mi się, że masz z tym spory problem i interpretujesz błędnie to co inni piszą.
Bardzo dobrze to ujęłaś - nie rozumiesz. Nie bronię Pana Ręcznika.
Natomiast wyrażam dezaprobatę wobec publicznego kojarzenia zdjęć podobnych do niego osób z nim samym.

To że uparcie kojarzycie tego owłosionego pana ze zdjęcia znalezione przez angusa z Panem Ręcznikiem potwierdza to że może mieć tego typu nieprzyjemności w realu.




__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-23 o 14:02
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:05   #1216
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Tłumaczenie francuskie ( dopasowane do wersji angielskiej ):


1. Attention!

48. Musique:
Bartosiewicz Edyta "Niewinność"


w miejscu znaków &#224 jest litera "a" z "\" nad nią
&#232 to literka "e" z tym samym znakiem
No i dzięki tłumaczeniu użytkowniczki marronelle mamy kolejny filmik,tym razem po francusku.

http://www.youtube.com/watch?v=B_iWf0gvLFw

Znowu proszę o pomoc w jego rozsyłaniu,tak jak i trzech pozostałych (po angielsku, rosyjsku i niemiecku). Weźcie sobie do serca moją prośbę,bo narazie kiepsko jest z oglądalnością pozostałych filmików.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:18   #1217
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
No i dzięki tłumaczeniu użytkowniczki marronelle mamy kolejny filmik,tym razem po francusku.

http://www.youtube.com/watch?v=B_iWf0gvLFw

Znowu proszę o pomoc w jego rozsyłaniu,tak jak i trzech pozostałych (po angielsku, rosyjsku i niemiecku). Weźcie sobie do serca moją prośbę,bo narazie kiepsko jest z oglądalnością pozostałych filmików.
A jakby porozsyłać wiadomości na portalach randkowych i tym podobnych?
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:19   #1218
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Chyba jeszcze nie było:


Kto przerwał drogę Iwony Wieczorek do domu?



http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=675
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:20   #1219
SweatDream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
W sytuacji gdy już przeprosiłam tą dziewczynę, Twoje uwagi uważam za niepotrzebne eskalowanie napięcia.Ale jak widac nawet taki drastyczny przykład nie jest w stanie sprawić by co niektórzy wykrzesali z siebie odrobinę empatii. Chcą pomóc mamie Iwony za wszelką cenę, nie licząc sie z tym że mogą skrzywdzić inne matki i bardzo możliwe że niezwiązane ze sprawą osoby. Podejrzewam zę za chwile ktoś się spyta czy wiadomo że Owlosiony Pan ma matke...



Bardzo dobrze to ujęłaś - nie rozumiesz. Nie bronię Pana Ręcznika.
Natomiast wyrażam dezaprobatę wobec publicznego kojarzenia zdjęć podobnych do niego osób z nim samym.

To że uparcie kojarzycie tego owłosionego pana ze zdjęcia znalezione przez angusa z Panem Ręcznikiem potwierdza to że może mieć tego typu nieprzyjemności w realu.




Nikt uparcie nie tkwi przy tym, że to NA PEWNO pan ręcznik. Bez przesady... nikt tak nie pisze. Chodzi tylko o to, że przypomina. Ja osobiście zmieniłam już swoje zdanie i uważam, że to raczej nie jest ten człowiek. Bo tamten z monitoringu wydaje mi się bardziej "elegancki" i młodszy od tego Pana. To są tylko propozycje i tyle... I jeszcze raz powtarzam, że to nie dlatego pan recznik jest poszukiwany bo zrobił cos Iwonie tylko dlatego, ŻE JEST BARDZO ISTOTNYM I WAŻNYM ŚWIADKIEM W SPRAWIE. Prawda? I są trudności w jego odnalezieniu dlatego też internauci wzięli sprawę w swoje ręce i starają się na swój sposób i w miarę swoich możliwości oraz umiejętności znaleźć tego właśnie człowieka . Jeju zrozum. Koniec.
SweatDream jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 14:27   #1220
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Nie zaszkodzi, przecież to świadek póki co.
A co, jeśli złożyłby zeznania i dzięki niemu złapaliby sprawcę / sprawców?
Gdyby Twoja córka zniknęła bez śladu to przeszukałabyś niebo i ziemię by natrafić na jakiś ślad, by odnaleźć dziecko. Cel uświęca środki. __________________
tylko, że nie macie pewności że ludzie których zdjęcia tu wklejacie to Panowie Ręcznicy więc jakby nie było naruszacie ich prywatność i szkalujecie ich dobre imię. Bo pan Ręcznik jest określany świadkiem między innymi dlatego, ze nie ma ciała Iwony więc nie ma zbrodni. Dlatego niekogo nie można nazwać podejrzanym
Ale jak widać nie każdy to rozumie. Ja polecam tym dziewczynom co tak szastają czyimiś zdjęciami, żeby obok wklejały swoje zdjęcia może któraś będzie podobna do pani Marysi z Węgorzewa
Zgadzam się w 100% z Titiną.
Melissa86 - a Ty troszkę wyluzuj, bo po raz kolejny jęczysz na temat dyskusji na tym wątku, co chwilę coś Ci nie pasuje... niestety wiele zrobić się nie da, bo nic niewiadomo, super że robisz te filmiki, ale przynajmniej daj sobie spokój z marudzeniem, że ktoś dyskutuje - od tego jest forum a tematem jest zaginięcie Iwony więc wszystko co z nią związane siłą rzeczy także zostanie przedyskutowane, czy Tobie się to podoba czy też nie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:27   #1221
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez SweatDream Pokaż wiadomość
I są trudności w jego odnalezieniu dlatego też internauci wzięli sprawę w swoje ręce i starają się na swój sposób i w miarę swoich możliwości oraz umiejętności znaleźć tego właśnie człowieka .
Świetnie, popieram działania internautów w tym kierunku. Byle swoim działaniem nie krzywdzili innych, całkiem mozliwe że w ogóle nie związanych ze sprawą osób. Dla mnie koniec tematu.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:31   #1222
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o francuski, który tłumaczyłam, to mam na oku kilka polsko-francuskich stron, forum itp.
W takim razie do dzieła,liczę na Twoją pomoc.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
A jakby porozsyłać wiadomości na portalach randkowych i tym podobnych?
Hmmm...polskich czy zagranicznych??
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:34   #1223
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Titino, ja ciebie rozumiem, mam to samo zdanie. Inni chyba nie rozumieją. Jak już kogoś podejrzewać to na policję z tym a nie na forum. Czyż nie ?

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-08-23 o 14:39
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:37   #1224
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
W takim razie do dzieła,liczę na Twoją pomoc.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------



Hmmm...polskich czy zagranicznych??
Nie ma problemu, już ruszyłam do akcji.

Są takie portale jak np. WorldFriendshipCenter, skupiają ludzi różnych narodowości. Albo meetic. Trzeba coś robić!
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:41   #1225
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Nie ma problemu, już ruszyłam do akcji.

Są takie portale jak np. WorldFriendshipCenter, skupiają ludzi różnych narodowości. Albo meetic. Trzeba coś robić!
Nie znam tych portali. Skoro są tam różne narodowości to można rozsyłać. Ja to mam nadzieję,że Iwona została wywieziona gdzieś za granicę i że żyje. Jeśli jest w jakimś domu publicznym albo obozie pracy,to to jest chyba w tej chwili najbardziej optymistyczna wersja.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:44   #1226
SweatDream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Zaraz się wścieknę... Próbuję założyć konto na MS, ale nie wiem dlaczego nie chce mi przejść...

Dobra Mam... Na razie tylko założyłam... Natomiast samym profilem zajmę się trochę później... Póki co - obowiązki wzywają i muszę uciekać... Jeśli któraś z Was miałaby ochotę mi pomóc w zrobieniu fajnego profilu na MS to proszę na PW... Na pewno przyda mi się osoba z biegłym i angielskim

To do później

marronelle meetic też jest jak najbardziej wskazany - może okazać się pomocny... (swoją drogą to zapomniałam o jego istnieniu )

Edytowane przez SweatDream
Czas edycji: 2010-08-23 o 15:17
SweatDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 15:21   #1227
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

troche mnie tu nie bylo, ale widze ze wszystko po staremu; kłótnie, przepychanki, poprawianki ect ...
Nie sadzilam ze sprawa Iwony bedzie tyle trwac bez zadnego rozwiazania, wiecie cos na temat tropu Rutkowskiego za granicą?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 15:31   #1228
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Zastanawiam się czy rodzina zgłosiła się do programu "Ktokolwiek widział ktokolwiek wie" na TVP1. Program jest cały czas emitowany, ostatnio był 17 sierpnia.

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
troche mnie tu nie bylo, ale widze ze wszystko po staremu; kłótnie, przepychanki, poprawianki ect ...
Nie sadzilam ze sprawa Iwony bedzie tyle trwac bez zadnego rozwiazania, wiecie cos na temat tropu Rutkowskiego za granicą?
W czwartek miał złożyć zawiadomienie do prokuratury. Nie wiem czy czytałaś artykuły,ale Rutkowski po wizycie w Szwecji twierdzi,że Iwona została wciągnięta do samochodu i według niego już nie żyje i może być problem ze znalezieniem jej ciała.

O świadku nic nie wiadomo - ani kto to,ani co widział...
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 15:37   #1229
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
może któraś będzie podobna do pani Marysi z Węgorzewa
Zgadzam się w 100% z Titiną.
Od Węgorzewa to Ty się odczep!

A tak poważnie, ja też uważam, że szastanie zdjęciami na forach nie jest porządku. Gdybym ja zobaczyła zdjęcie kogoś bliskiego jako np domniemanego Pana Ręcznika (każdy z nas wie, że przez Internautów jest on traktowany NIE TYLKO jako świadek) to podejrzewam, że nie byłoby to przyjemne. W dodatku wiadomo jacy są ludzie, Zosia powie Marysi, Marysia Krysi a Krysia poleci do męża, że Zdzisiu spod ósemki, ojciec bliźniaków to ten straszny bandzior co na Iwonkę napadł! a biedny Zdzisio spał wtedy smacznie z żonką w łóżeczku i teraz się zastanawia dlaczego sąsiadki go unikają, a inne dzieci nie chcą się z jego pociechami bawić... Bo ktoś "mądry" zamiast pójść na policję rozesłał zdjęcie po calutkim internecie.



O, to tak jak ja widziałam ostatnio "Iwonę". dziewczyna do złudzenia przypominała naszą zaginioną. Siedzieli w barze na mazurach, popijali drinki i świetnie się bawili. Też mogłam zrobić zdjęcie (90% z Was zobaczyłoby w niej Iwonę) , wrzucić na wizaż i poszłaby fama, że ona wcale nie zaginęła tylko pojechała sobie na dłuższe wakacje.
__________________

Edytowane przez monyczkaaa
Czas edycji: 2010-08-23 o 15:42
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 15:50   #1230
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez SweatDream Pokaż wiadomość
Zaraz się wścieknę... Próbuję założyć konto na MS, ale nie wiem dlaczego nie chce mi przejść...

Dobra Mam... Na razie tylko założyłam... Natomiast samym profilem zajmę się trochę później... Póki co - obowiązki wzywają i muszę uciekać... Jeśli któraś z Was miałaby ochotę mi pomóc w zrobieniu fajnego profilu na MS to proszę na PW... Na pewno przyda mi się osoba z biegłym i angielskim

To do później

marronelle meetic też jest jak najbardziej wskazany - może okazać się pomocny... (swoją drogą to zapomniałam o jego istnieniu )
Dobra. To i ja zakładam konto gdzie się tylko da. Trzeba próbować!
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.