Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 10:15   #1651
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

dziewczyny, ale nawet jeśli to urban legend, to przecież nie wyklucza tego, że ktoś mógł się z taką sytuacją (na jego nieszczęście) zetknąć.. tak mi sie przynajmniej wydaje. tylu psycholi chodzi po świecie, że nie zdziwiłabym się, gdyby ktoś swoją strategię oparł na historyjce przeczytanej w necie.. sama nie wiem
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:16   #1652
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
wiecie co mnie troche irytuje? ze npjak babka wrzucila kota do smietnika to ja odrazu znalezli albo bylo tez cos takiego ze pewien chlopak w kominiarce ubrany caly na czarno znecal sie tez nad kotem i potrafili go odszukac(internauci) po kolorze skraweczka dywanu i czegos tam jeszcze . tak jakby morderstwo zaginiecie czy porwanie np bylo na porzadku dziennym i az tak to ludzi niebulwersuje - ja to tak odbieram (oczywiscie nie popieram znecania sie nad zwierzetami itd zeby nie bylo)
Też właśnie niedawno na to natrafiłam i się o tym dowiedziałam.

Mnie bardzo smuci, że nasza rzeczywistość tak wygląda

A co do urban legend o gałęziach to pixieland pisała, że było o tym w Panoramie Kociewia. Szukałam tam ale nic takiego nie znalazłam.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:36   #1653
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

aktaga13 jasne ze cos takiego moglo sie wydarzyc, ale tylu znajomym znajomych naraz?
tak samo z tymi dziecmi porywanymi w centrach handlowych... pewnie ze moglo sie cos zdarzyc ale pozniej pewnie sama wiesz jaka to przybralo forme... w co 3cim ch ktos slyszal o porwaniu dziecka znajomej znajomego

a zeby skonczyc z off topem
to mam nadzieje ze juz niedlugo zlapia odpowiedzialna osobe za znikniecie Iwony, chcialabym zeby odnalazla sie zywa, ale nie bardzo wydaje mis ie to mozliwe
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:18   #1654
kalahariii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

było?
http://www.youtube.com/watch?v=v5JbfeTySRc
kalahariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:24   #1655
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kalahariii Pokaż wiadomość
Oo ja tego nie widzialam , dzięki.
Kurcze smutne to wszystko

Edit. a co do znieczulicy to była kiedyś taka sprawa , że dziewczyna szła z biblioteki - nie była prowokująco ubrana ani nic co zaraz ktoś by mógł podejrzewać i wciągnęli ją do samochodu jacyś faceci.
Gwałcili ją i trzymali ją w domu nagą bo sądzili że będzie się wstydziła uciec nago... ale uciekła. Straszne to jest , że nigdzie już i nawet w ciągu dnia nie można czuć się bezpiecznie
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2010-08-26 o 11:30
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:37   #1656
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Kiedyś jechałam busem gdzieś na Śląsku to było, mała byłam.
Zapamiętałam wtedy historię, którą opowiadał kierowca (siedziaąłm obok niego z babcią). Mówił, że kiedyś na tej trasie zatrzymała go naga dziewczyna przerażona i że ją zabrał ze sobą. Okazało się, że jej koledzy zrobili jej głupi żart - jechała gdzieś z nimi autem, im coś odbiło i siłą ściągnęli z niej ubranie, zbrali to wszystko, ją wyrzucili z auta obok lasu i odjechali :/ masakra po prostu, a zrobili to jej koledzy, których od dawna znała, a nie przypadkowi ludzie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:41   #1657
mosisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 43
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

moj chlopak powedzial mi dzisiaj ze na onecie przeczytal o Iwonce ze ktos ja potracil autem i przetraszyl sie zabral cialo do bagarznika i gdzies wywiozl...a mama Iwonki ma juz duze pretensje do Rutkowskiego a policji ze sprawa stanela w miejscu... Odrazu mowie ze nie wiem czy to prawda bo nie znalazlam zadnej takiej wiadomosci na onecie moze moj sobie kogos pomylil bo tyle wie ze ma na imie Iwona i ze zaginela a ze czyta onet to wiecie .. Wiec przepraszam jak to zla informacja..
__________________
"Los czasami rozdziela bliskich sobie ludzi, żeby uświadomić im, ile dla siebie znaczą.."


Nigdy nie rozglądała się wokół - jak każda kobieta uważająca się za królową świata...
mosisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 11:48   #1658
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez mosisia Pokaż wiadomość
moj chlopak powedzial mi dzisiaj ze na onecie przeczytal o Iwonce ze ktos ja potracil autem i przetraszyl sie zabral cialo do bagarznika i gdzies wywiozl...a mama Iwonki ma juz duze pretensje do Rutkowskiego a policji ze sprawa stanela w miejscu... Odrazu mowie ze nie wiem czy to prawda bo nie znalazlam zadnej takiej wiadomosci na onecie moze moj sobie kogos pomylil bo tyle wie ze ma na imie Iwona i ze zaginela a ze czyta onet to wiecie .. Wiec przepraszam jak to zla informacja..
Tą wersje ze ktos ją potrącił od kilku dni juz wałkują...tak jak tą ze mogl to byc ktoś znajomy iwony... ale konkretow nadal brak
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:10   #1659
mosisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 43
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

czyli to prawda gdzies tak pisali..

w sumie ja sie tak caly czas zastanawiam co moglo jej sie stac i taka wersja z potraceniem ze ktos mogl sie przestraszyc jest jeszcze bardziej wiarygodna nic porawanie utopienie i w ogole nasz wszystkich domysli ... ehh tak malo informacji
__________________
"Los czasami rozdziela bliskich sobie ludzi, żeby uświadomić im, ile dla siebie znaczą.."


Nigdy nie rozglądała się wokół - jak każda kobieta uważająca się za królową świata...
mosisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:10   #1660
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Im więcej czasu upływa (dziś 40-ty dzień od zaginięcia Iwony), tym częściej myślę, że sprawa nie zostanie rozwiązana, i nie dowiemy się, co się stało - tak jak w przypadku Asi Surowieckiej, która zaginęła 4 lata temu.
To trudne do uwierzenia, tyle hipotez policji, wizji jasnowidzów, już-prawie-ostatecznych wyjaśnień detektywa, szeroko zakrojonych akcji w sieci - i ciągle nic.
Boję się, że rodzina Iwony nigdy nie pozna prawdy.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:25   #1661
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

A co z jasnowidzem Jackowskim? Mówił, że będzie cały czas pracował nad sprawą, a ostatnio jakoś cicho o nim...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 12:31   #1662
88_kasia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 379
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez nasstasia Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------


niech cytuje to forum o Iwonie i kazdy cytat jest wazny.jesli ktos jeszcze takie rzeczy pisze , nie wiem czemu sie tak oburzasz ani to twoj watek nie jest prywatny ani twoje forum wiec nie masz prawa nakazywac nikomu co sobie tu cytuje najwyzej na pw jej mozesz napisac.
Uważasz,że ten cytat był ważny?? hmm,no ok owszem,to nie jest mój wątek ani moje forum ale skoro ktoś miał prawo coś zacytować to ja miałam prawo to skomentować, nie sądzisz?? i nie zakazywałam nikomu tutaj czegokolwiek cytować czy pisać tylko zadałam pytanie PO CO. to tyle na ten temat.

Cytat:
Napisane przez sabi Pokaż wiadomość
Im więcej czasu upływa (dziś 40-ty dzień od zaginięcia Iwony), tym częściej myślę, że sprawa nie zostanie rozwiązana, i nie dowiemy się, co się stało - tak jak w przypadku Asi Surowieckiej, która zaginęła 4 lata temu.
To trudne do uwierzenia, tyle hipotez policji, wizji jasnowidzów, już-prawie-ostatecznych wyjaśnień detektywa, szeroko zakrojonych akcji w sieci - i ciągle nic.
Boję się, że rodzina Iwony nigdy nie pozna prawdy.
Niestety tego samego się obawiam... Już tyle czasu... Ale jakaś iskierka nadzieji jest zawsze i staram się w to wierzyć,że Iwona znajdzie się żywa. A w najgorszym przypadku,jeżeli tak nie będzie to niech się po prostu znajdzie. Bo nie wyobrażam sobie bólu rodziny żyć w takim oczekiwaniu,nie znając prawdy i nie mieć możliwości godnego pochowania własnego dziecka.
__________________
Albo nie umiem,albo życie tak sprawiło,że o bólu nic nie powiem i ukryję wszystko-nawet miłośc... ...Daj zdrowie moim bliskim, dla mnie tylko trochę siły, może mniej poczucia winy...

UWAGA!!!
http://www.youtube.com/watch?v=sjU1lK84ZfU
88_kasia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:36   #1663
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kalahariii Pokaż wiadomość
Nie było. Dzięki.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:48   #1664
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Nie było. Dzięki.
ślicznie Iwonka wygląda na tym filmiku... taka promienna, cieszy się życiem i zabawą... mam nadzieję, że cała ta sytuacja szybko się wyjaśni eh...


jestem nowa, ale śledzę Wasz wątek już od dłuższego czasu, bo to chyba jedyne miejsce w sieci, gdzie Iwonka nie jest opluwana, tylko wszyscy po prostu się o nią martwią...
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:49   #1665
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A co z jasnowidzem Jackowskim? Mówił, że będzie cały czas pracował nad sprawą, a ostatnio jakoś cicho o nim...
Chyba skupił się na składaniu doniesienia w prokuraturze o negowaniu jego paranormalnych umiejętności przez policję - czytałam ostatnio we Wprost, że zamierza oskarżyć rzecznika policji o zniesławienie. A może już oskarżył, tego nie wiem.
Rzecznik policji oświadczył publicznie, że do żadnej dotychczasowej sprawy (którą zna), żaden jasnowidz, włączając w to p. Jackowskiego, nie wniósł nic istotnego.
A tymczasem jasnowidz J. twierdzi, że ma mnóstwo dowodów na swoją skuteczność w postaci pisemnych podziękowań i listów gratulacyjnych od policji ...
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:50   #1666
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kalahariii Pokaż wiadomość
...no to się teraz zacznie...
...nie rozumiem po co to ludzie umieszczają na internecie. Fragmenty studniówki, ok, ale celowo o Iwonie... ech.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:50   #1667
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Loczek90 Pokaż wiadomość
Ps. Czy była opcja, żeby wrzucić filmik z Iwoną na serwis typu smog? Bo pewna nie jestem.
Chyba nie.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:51   #1668
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A co z jasnowidzem Jackowskim? Mówił, że będzie cały czas pracował nad sprawą, a ostatnio jakoś cicho o nim...
Cicho o nim, bo nic nie wie w tej sprawie.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:42   #1669
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kalahariii Pokaż wiadomość
nie było ale tego typu filmiki nic nie wnoszą do sprawy.
Mamy pomagać w odnalezieniu a nie tworzyć koleczko adoracji.
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 13:59   #1670
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
...no to się teraz zacznie...
...nie rozumiem po co to ludzie umieszczają na internecie. Fragmenty studniówki, ok, ale celowo o Iwonie... ech.
Ja też nie Poza tym na tym filmiku głównie widać Olkę, ciekawe czy wyraziła zgodę na takie rozpowszechnianie W sumie się nie dziwie, jak mój przyjaciel popełnił samobójstwo na na nk wręcz się zaroiło od zdjęć z nim, ludzie potrafili wyszperać jakieś sprzed 10 lat i dodawać, a podpisy były boskie, każdy był najlepszym przyjacielem. Nie wspominając już o tym, że ja zostałam dzi.. przez którą to zrobił, bo go rzuciłam (nie byłam jego dziewczyną w ogóle) i takie rzeczy mi wypisywali, że szok!!
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:22   #1671
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Ja też nie Poza tym na tym filmiku głównie widać Olkę, ciekawe czy wyraziła zgodę na takie rozpowszechnianie W sumie się nie dziwie, jak mój przyjaciel popełnił samobójstwo na na nk wręcz się zaroiło od zdjęć z nim, ludzie potrafili wyszperać jakieś sprzed 10 lat i dodawać, a podpisy były boskie, każdy był najlepszym przyjacielem. Nie wspominając już o tym, że ja zostałam dzi.. przez którą to zrobił, bo go rzuciłam (nie byłam jego dziewczyną w ogóle) i takie rzeczy mi wypisywali, że szok!!

autorką zamieszczonego filmiku jest nijaka olcia(...) może to właśnie ona wkleiła czym wyraziła zgodę. Może chce zwrócić swoją uwagę ale nie mnie oceniać


MAM TYLKO NADZIEJĘ, ŻE IWCIA SIĘ ZNAJDZIE ŻYWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:37   #1672
7777777
Raczkowanie
 
Avatar 7777777
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
GG do 7777777
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Dziewczyny wiecie moze co sie stalo ze strona Iwony?
Nie moge na nia wejsc...
Czyzby ostatecznie ja zamkneli???
__________________
Aga
7777777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:40   #1673
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez 7777777 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie moze co sie stalo ze strona Iwony?
Nie moge na nia wejsc...
Czyzby ostatecznie ja zamkneli???
Mi normalnie działa.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:57   #1674
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Generalnie na stronie Iwony grubo się dzieje, biedny administrator musiał zrezygnować ze swojej roli, być może zrobię to samo, mam po prostu dosyć.
Własnie widziałam wcześniej , że Tomek G miał jakiegoś zastepce mieć ale teraz widzę, że dalej jest.
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 15:07   #1675
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

visionAM pytałaś wczoraj o wiek Adrii - skąd to wiadomo że ma 17 lat.

Tutaj jest artykuł z jej wypowiedziami i tam jest to podane. Myślę że wprost to gazet, której można zaufać

http://www.wprost.pl/ar/204957/Gdzie...04957&pg=1#sms

Dostęp jest płatny, ale można też na pebie w pdf znaleźć
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 15:08   #1676
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez sabi Pokaż wiadomość
Im więcej czasu upływa (dziś 40-ty dzień od zaginięcia Iwony), tym częściej myślę, że sprawa nie zostanie rozwiązana, i nie dowiemy się, co się stało - tak jak w przypadku Asi Surowieckiej, która zaginęła 4 lata temu.
To trudne do uwierzenia, tyle hipotez policji, wizji jasnowidzów, już-prawie-ostatecznych wyjaśnień detektywa, szeroko zakrojonych akcji w sieci - i ciągle nic.
Boję się, że rodzina Iwony nigdy nie pozna prawdy.
też o tym myslę.. tyle osób, tyle akcji poszukiwawczych.. i nic? Szła z butami w ręce, gdyby ktoś ją potrącił, to myślałby o tym, żeby jeszcze buty zbierać?
Na interii czytałam, że Rukowski znalazł jakies rzeczy zakopane w ziemi, że mogą o być rzeczy Iwony, było to już w tym wątku?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 15:11   #1677
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

To nie są rzeczy Iwony, prokuratura czy policja o tym mówili.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 15:13   #1678
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A co z jasnowidzem Jackowskim? Mówił, że będzie cały czas pracował nad sprawą, a ostatnio jakoś cicho o nim...
Moze nie ma wizji...ostatnio mial i stwierdzil ze ciezko zlapac kontakt z iwona i ze wedlug niego ona nie zyje...
oby sie mylil...choc wierze w jego moc nadprzyrodzoną...moze nie w 100% potrafi pomoc ale zjezdzaja sie do niego ludzie z calego swiata.
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 15:14   #1679
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
To nie są rzeczy Iwony, prokuratura czy policja o tym mówili.
dzieki za informacje
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 15:28   #1680
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Na stronie głównej Iwony ludzie próbują załatwić zdjęcia satelitarne z dnia zaginięcia Iwony... kurde może się uda i może to pomoże rozwiązać zagadkę i ją odnaleźć
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.