Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 14:05   #3061
Gaaliyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 77
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
- nie
ja też jestem w szoku, że nie sprawdzono tak ważnych tropów ... ale przecież pewności do końca nie mamy, że nie sprawdzono ... mimo wszystko
to gdybanie jest z jednej strony frustrujące, bo co człowiek teraz nie wymyśli dziewczyny nie ma ...
a Ktoś, kto jest za to odpowiedzialny pewnie śmieje się Policji w twarz!
Ja wczoraj napisałam do gazeta.pl co się stało, że tak ucichły informacje o sprawie Iwony (embargo- to wiem). Napisałam, że internautom należy się chociaż jakaś mała wzmianka, że na dzień dzisiejszy inf. udzielać nie mogą ...
Oczywiście nic to nie dało, bo to jeden mail, ale może będę ponawiać swoje wiadomości do nich co jakiś czas ...?
__________________
SZUKAMY IWONY WIECZOREK

Żyj według życiorysu, który chciałbyś sobie napisać
Gaaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:05   #3062
ewcia1980
Raczkowanie
 
Avatar ewcia1980
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 245
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

No moja wersja druga się sprawdziła, a to mellisa mnie naprowadziła, bo powiem szczerze do dnia dzisiejszego byłam przekonana że to były klucze do adrii.
Dziękuje panie Januszu za wyjaśnienie
ewcia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:14   #3063
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Talking Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Gaaliyah Pokaż wiadomość
ja też jestem w szoku, że nie sprawdzono tak ważnych tropów ... ale przecież pewności do końca nie mamy, że nie sprawdzono ... mimo wszystko
to gdybanie jest z jednej strony frustrujące, bo co człowiek teraz nie wymyśli dziewczyny nie ma ...
a Ktoś, kto jest za to odpowiedzialny pewnie śmieje się Policji w twarz!
Ja wczoraj napisałam do gazeta.pl co się stało, że tak ucichły informacje o sprawie Iwony (embargo- to wiem). Napisałam, że internautom należy się chociaż jakaś mała wzmianka, że na dzień dzisiejszy inf. udzielać nie mogą ...
Oczywiście nic to nie dało, bo to jeden mail, ale może będę ponawiać swoje wiadomości do nich co jakiś czas ...?
Jeśli cokolwiek by mieli - to by trąbili że hoho , jak znaleźli ślad z kamery przy wejsciu 63 i świadka który szedł za nią - od razu ogłosili , ale żeby dalej sprawdzić - zapomnieli , zdarza się - bo trudno im było przewidzieć ze dalej doszła

Edytowane przez Janusz_G
Czas edycji: 2010-09-10 o 14:19
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:16   #3064
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Januszu, powiedz proszę, czy mama Iwonki jeszcze się jakoś trzyma, biedna?
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:19   #3065
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Moja wiara w profesjonalizm pisma Lisa okazała się słuszna.
Ale tu nie chodzi o to, kto się dobrze domyslał, i kto miał rację ale o to żeby Iwona się znalazla.
Dziekuję Januszu za wszystkie wyjaśnienia
Niesprawdzenie monitoringu na osiedlu jest dla mnie nie do pojęcia.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down

Edytowane przez sabi
Czas edycji: 2010-09-10 o 14:20
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:25   #3066
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
Januszu, powiedz proszę, czy mama Iwonki jeszcze się jakoś trzyma, biedna?
Wyobraź sobie że masz koszmarny sen który ciebie dręczy aż do bólu , gdzie zrywasz sie z krzykiem , wystraszona i skopana . Rozglądasz się w koło i rozpoznajesz swój pokój , meble , ubrania - uff to tylko sen
W tym wypadku jest to niekończący się koszmar . Zasypiasz myśląc że sen przyniesie ci ulgę ale koszmar dnia wraca we śnie itd ...........
Proszki , współczucie , wyrazy jedności ? nic nie zmienią .
Najgorszemu wrogowi czegoś takiego nie życzę .
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:25   #3067
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

No więc znajomi wracają w krąg podejrzanych.
Do tej pory byłam przekonana że zostali sprawdzenie i są czyści, ale nie.
Niestety nie można wykluczyć ich udziału. Byli ostatnimi osobami z którymi Iwona sie kontaktowała, wiedzieli gdzie mieszka.

Wiemy tyle że się pokłocili.Iwona zdecydowała sie wracać sama - nie chciała z nimi. Potem, mimo kontaktu,wcale się nie pogodziła z nimi, wolała iść spać do siebie.

Czyli kłótnia to nie błahostka. Nie załagodziły tego, mimo kontaktu telefonicznego. Myślałam,że to w telewizji tylko mówią że nie pamiętają, bo nie chcieli prac brudów publicznie, ale skoro policji też nie powiedzieli, to coś może być na rzeczy.

Może Iwona się czegoś dowiedziała o kimś z tej 4? Czegoś złego i nie chciała zostawiać tego dla siebie? Tylko iść np. do rodziców tamtych z tym?
Może narkotyki, jakies mocne, może Adria z kimś sie umawiała, z jakimś podejrzanym typem? Była zdeterminowana, przez telefon nadal mówiła że powie, to coś zrobili?

Nie wiem, nie chce rzucać bezpodstawnych oskarżeń, no ale sprawdzenie ich topodstawa. Jak można tego nie zrobić?
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 14:27   #3068
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez sabi Pokaż wiadomość
Moja wiara w profesjonalizm pisma Lisa okazała się słuszna.
Ale tu nie chodzi o to, kto się dobrze domyslał, i kto miał rację ale o to żeby Iwona się znalazla.
Dziekuję Januszu za wszystkie wyjaśnienia
Niesprawdzenie monitoringu na osiedlu jest dla mnie nie do pojęcia.

Mi też się to w głowie nie mieści to jest nie do pomyślenia, takie czynności powinny zostać wykonane od razu...

Co do policji to nie mam słów.... Powinni odpowiedzieć za zaniedbania i przeoczenia w śledztwie bo wiele błędów zostało popełnionych... niech zbadają pracę policji, żeby odp za wszystkie błędy...


Wierzę nadal (choć nie jest łatwo), że Iwona się odnajdzie żywa !!!!!


ps. dobrze, że z tymi kluczami się wyjaśniło, a jednak Iwona nie miała spać u Adrii, tylko dlaczego prasa, tv podawali, że dziewczyny umawiały się na wspólny nocleg

ogólnie dobrze Januszu, że napisałeś i wyjaśniłeś co nieco bo miałam mętlik w głowie.. teraz wszystko składam (na nowo) sobie w całość..
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:41   #3069
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Mi też się to w głowie nie mieści to jest nie do pomyślenia, takie czynności powinny zostać wykonane od razu...

Co do policji to nie mam słów.... Powinni odpowiedzieć za zaniedbania i przeoczenia w śledztwie bo wiele błędów zostało popełnionych... niech zbadają pracę policji, żeby odp za wszystkie błędy...


Wierzę nadal (choć nie jest łatwo), że Iwona się odnajdzie żywa !!!!!


ps. dobrze, że z tymi kluczami się wyjaśniło, a jednak Iwona nie miała spać u Adrii, tylko dlaczego prasa, tv podawali, że dziewczyny umawiały się na wspólny nocleg

ogólnie dobrze Januszu, że napisałeś i wyjaśniłeś co nieco bo miałam mętlik w głowie.. teraz wszystko składam (na nowo) sobie w całość..
Nie jestem wszystko wiedzący - ale klucze po to miała Iwonie zostawić żeby Iwona mogła wejść do własnego domu , bo jeśli u adrii nie było rodziców to przecież adria otworzyła by jej drzwi - Prawda ?
Poza tym miała iść z Kasią na plaże - musiała się przecież przebrać - były umówione zdaje się na 7 rano- to muszę jeszcze sprawdzić
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:09   #3070
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Mi też się to w głowie nie mieści to jest nie do pomyślenia, takie czynności powinny zostać wykonane od razu...

Co do policji to nie mam słów.... Powinni odpowiedzieć za zaniedbania i przeoczenia w śledztwie bo wiele błędów zostało popełnionych... niech zbadają pracę policji, żeby odp za wszystkie błędy...


Wierzę nadal (choć nie jest łatwo), że Iwona się odnajdzie żywa !!!!!


ps. dobrze, że z tymi kluczami się wyjaśniło, a jednak Iwona nie miała spać u Adrii, tylko dlaczego prasa, tv podawali, że dziewczyny umawiały się na wspólny nocleg

ogólnie dobrze Januszu, że napisałeś i wyjaśniłeś co nieco bo miałam mętlik w głowie.. teraz wszystko składam (na nowo) sobie w całość..
ale to nie jest wykluczone - Iwona miała nocowac u Adrii, zostawiła u niej swoje rzeczy, w tym klucze do swojego domu. Na imprezie się pokłóciły, Iwona stwierdziła, że nie bedzie jednak spać u koleżanki, wiec poprosiła, żeby zostawiła jej klucze na balkonie. Dobrze rozumiem?

Słuchajcie, teraz mi to jeszcze bardziej nie pasuje - Adria rano widzi klucze - tzn że Iwona nie poszła do siebie do domu. U niej też jej nie ma. A do mamy Iwony dzwoni Paweł (?) z pytaniem, czy dziewczyna jest w domu. Adrii to nie zdziwiło?
Pomysł, który wpadł mi do głowy kilka sekund temu - może Adrii to nie zdziwiło, bo juz wczesniej kryła Iwonę? Tzn Iwona mówiła, że bedzie nocować u Adrii, a tak na prawdę była gdzie indziej? W takiej sytuacji trzeba brać rózne mozliwości pod uwagę..

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Nie jestem wszystko wiedzący - ale klucze po to miała Iwonie zostawić żeby Iwona mogła wejść do własnego domu , bo jeśli u adrii nie było rodziców to przecież adria otworzyła by jej drzwi - Prawda ?
Poza tym miała iść z Kasią na plaże - musiała się przecież przebrać - były umówione zdaje się na 7 rano- to muszę jeszcze sprawdzić
to czyj ojiec/ojczym podobno słyszał rozmawiające dziewczyny? Czemu ciągle wydawało mi się, że chodziło o ojca Adrii? ale skoro Janusz pisze, że jej rodziców nie było w domu..

Ciągle jednak mnie nurtuje to, że on był prawie pewien, że one rozmawiały twarzą w twarz..

Januszu, czy piwnice w bloku/blokach na osiedlu zostały sprawdzone? Nikogo znajomego nie oskarżam (ktos kiedys zadał to pytanie i od razu został zaatakowany, że oskarża Adrię) - może stało sie cos zaraz pod blokiem?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:12   #3071
ewcia1980
Raczkowanie
 
Avatar ewcia1980
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 245
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Rozmowę słyszał ojczym Iwonki.


Do Janusza, może klucze były do Adrii bo chciała już się położyć i nie czekać na Iwonę aby jej otworzyć?

Edytowane przez ewcia1980
Czas edycji: 2010-09-10 o 15:15
ewcia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 15:15   #3072
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Janusz czy to że u Adrii nie było w tamtą noc rodziców to na 100% pewna informacja?
Możesz się tego dowiedzieć od mamy Iwony?
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:20   #3073
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Janusz czy to że u Adrii nie było w tamtą noc rodziców to na 100% pewna informacja?
Możesz się tego dowiedzieć od mamy Iwony?
Spiszcie pytania - wieczorem po sprawdzeniu przekażę . Na razie znikam będę koło waszej 20 -21 .
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:21   #3074
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Nie jestem wszystko wiedzący - ale klucze po to miała Iwonie zostawić żeby Iwona mogła wejść do własnego domu , bo jeśli u adrii nie było rodziców to przecież adria otworzyła by jej drzwi - Prawda ?
Poza tym miała iść z Kasią na plaże - musiała się przecież przebrać - były umówione zdaje się na 7 rano- to muszę jeszcze sprawdzić
wiesz my to raczej kombinowalysmy w taki sposob, ze Adria wyszla z klubu o 3, wsiadla w taksowke, przejazd zajął jej max.10 minut wiec o 3:10 byla pod domem i mogla isc lulu, zmeczona (wstawiona) po imprezie, mogla zostawic klucze na balkonie od SWOJEGO domu wiedzac, ze Iwona pojawi sie w nim dopiero za godzine, wiadomo ile sie idzie pieszo od Sopotu, o 4;12 była dopiero przy przejsciu 63 i te klucze mogla zostawic po to, zeby Iwona mogla wejsc samodzielnie bez budzenia Adrii, ktora juz od godzinki by spala. Ja bym pewnie tak zrobila bo mam twardy sen i wiem, ze jakis tam dzwiek domofonu nie jest mnie w stanie obudzic i w moim przypadku kolezanka stalaby jak kolek pod klatka a mnie by koniec swiata nawet nie obudzil wiec taki byl moj tok myslenia

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość

Słuchajcie, teraz mi to jeszcze bardziej nie pasuje - Adria rano widzi klucze - tzn że Iwona nie poszła do siebie do domu. U niej też jej nie ma. A do mamy Iwony dzwoni Paweł (?) z pytaniem, czy dziewczyna jest w domu. Adrii to nie zdziwiło?
Pomysł, który wpadł mi do głowy kilka sekund temu - może Adrii to nie zdziwiło, bo juz wczesniej kryła Iwonę? Tzn Iwona mówiła, że bedzie nocować u Adrii, a tak na prawdę była gdzie indziej? W takiej sytuacji trzeba brać rózne mozliwości pod uwagę..[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------
o ile ja sie nie myle to obecnosci kluczy nie zdązyla zauwazyc, w sensie nie wstala z łozka nie poszla na balkon bo obudzila ją (i powiadomila o tym , ze Iwony nie ma) swoim telefonem Kasia albo Paweł najpierw zbudzony przez Kasie.
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:27   #3075
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
wiesz my to raczej kombinowalysmy w taki sposob, ze Adria wyszla z klubu o 3, wsiadla w taksowke, przejazd zajął jej max.10 minut wiec o 3:10 byla pod domem i mogla isc lulu, zmeczona (wstawiona) po imprezie, mogla zostawic klucze na balkonie od SWOJEGO domu wiedzac, ze Iwona pojawi sie w nim dopiero za godzine, wiadomo ile sie idzie pieszo od Sopotu, o 4;12 była dopiero przy przejsciu 63 i te klucze mogla zostawic po to, zeby Iwona mogla wejsc samodzielnie bez budzenia Adrii, ktora juz od godzinki by spala. Ja bym pewnie tak zrobila bo mam twardy sen i wiem, ze jakis tam dzwiek domofonu nie jest mnie w stanie obudzic i w moim przypadku kolezanka stalaby jak kolek pod klatka a mnie by koniec swiata nawet nie obudzil wiec taki byl moj tok myslenia

Mój też, dlatego dobrze wyjaśnić te rzeczy. Jak mamy kombinować to na faktach,może rzeczywiście uda nam się coś wymysleć?

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Spiszcie pytania - wieczorem po sprawdzeniu przekażę . Na razie znikam będę koło waszej 20 -21 .
Super! Ja pomyślę, spiszę, potem wkleję na wątek.
Na innym forum jeszcze zamieściłam to info, może się dorzucą z pytaniami.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:32   #3076
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

jesli te odpowiedzi o dzialaniach policji przekazane przez Janusza okaża sie prawda....masakra, to wyjdzie na to, ze kazda z nas tutaj, (majaca zapewne z policja, kryminalistyką, detektywistyka tyle wspolnego co nic ) ma wiecej pomyslow na poprowadzenie sledztwa, tu nie trzeba konczyc akademii policyjnej wystarczy logiczne myslenie, szok, oby sie okazalo, ze jednak to wszystko sprawdzili...
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 16:05   #3077
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
jesli te odpowiedzi o dzialaniach policji przekazane przez Janusza okaża sie prawda....masakra, to wyjdzie na to, ze kazda z nas tutaj, (majaca zapewne z policja, kryminalistyką, detektywistyka tyle wspolnego co nic ) ma wiecej pomyslow na poprowadzenie sledztwa, tu nie trzeba konczyc akademii policyjnej wystarczy logiczne myslenie, szok, oby sie okazalo, ze jednak to wszystko sprawdzili...
mnie to po prosu przeraża.. ja rozumiem - dzien po zniknięciu, jeszcze myslą, że dziewczyna zabalowała, nocowała u kogoś innego - ale sorry, tydzien po zaginięciu już powinni zabezpieczyc nagrania z kamery osiedlowej - teraz to juz sobie moga zabezpieczać, skoro zagrania są kasowane po dwóch tygodniach..
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 17:14   #3078
blablah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 46
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Nie jestem wszystko wiedzący - ale klucze po to miała Iwonie zostawić żeby Iwona mogła wejść do własnego domu , bo jeśli u adrii nie było rodziców to przecież adria otworzyła by jej drzwi - Prawda ?
Poza tym miała iść z Kasią na plaże - musiała się przecież przebrać - były umówione zdaje się na 7 rano- to muszę jeszcze sprawdzić
Czyli tak jak przypuszczałam.
Ja jednak nadal uważam, że to przypadkowe porwanie...
Gdyby zabezpieczyli od razu te monitoringi i sprawdzili w którym miejscu dokładnie zniknęła... A tak nic nie wiadomo do końca. Może była juz np pod domem?
A moze osoba wiedziała gdzie nie ma monitoringu?
__________________
Dokąd odeszłaś
Moja piękna
Co z tobą stało się
W swe siły zbyt ufna
Zgubiłaś drogę
Nocą
Bezsenna
Zlękniona dniem
W środku lata
Bez pożegnania słów
blablah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 17:26   #3079
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
jesli te odpowiedzi o dzialaniach policji przekazane przez Janusza okaża sie prawda....masakra, to wyjdzie na to, ze kazda z nas tutaj, (majaca zapewne z policja, kryminalistyką, detektywistyka tyle wspolnego co nic ) ma wiecej pomyslow na poprowadzenie sledztwa, tu nie trzeba konczyc akademii policyjnej wystarczy logiczne myslenie, szok, oby sie okazalo, ze jednak to wszystko sprawdzili...
także mnie to zszokowało
dlatego ważne aby jak najwięcej osób podpisało petycję - może to coś zmieni... rozsyłajcie ją znajomym, dawajcie na FB, Śledzia, GG itd.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 17:59   #3080
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ok, to ja może wkleję listę z pytaniami jakie nazbierałam do tej pory. Lista zawiera wszystkie pytania jakie dostałam. Część jest od Was, część z innego forum o Iwonie.
Jeśli czyjegos pytania nie ma to proszę o info,być może przeoczyłam.
Niektóre pytania być może nie wnoiosą nic do sprawy, odpowiedzi na niektóre są może oczywiste, ale zamieściłam wszystkie. Choćby po to, żeby wreszcie uciąć różne plotki, żeby ludzie mieli wyjasnienie błahostek i mogli skupić się na ważniejszych kwestiach w sprawie, myślę że słów mamy Iwony nikt nie będzie podważał.
Jak ktoś ma jeszcze pytanie to proszę dać mi znać, albo umieścic w wątku, dopiszę do listy.

Oto pytania:

1. Czy mama Iwony widziała Ja przed wyjściem na imprezę
2. Jeśli tak to czy nie dostrzegła butów czy Iwona miała na nogach inne?
3. Co z torebką Iwony? Czy Adria miała torebkę Iwony? Jeśli tak to skąd – Iwona zostawiła ja w klubie czy jeszcze przed imprezą? Czy może Iwona miała 2 - jedną z kluczami i kosmetykami zostawiła u Adrii, a małą kopertówkę wzięła do klubu?
4. Na monitoringu przy Sanatorium o 3.07 widać pasek na jej ramieniu – to jakaś torebka czy złudzenie?
5. Czy znajomi przyznali się o co była kłótnia (mamie Iwony, policji, Rutkowskiemu)?
6. Po drodze Iwona z Adria wymieniały smsy – czy wskazują co mogło być powodem kłótni?, czy wynika z nich że dziewczyny się pogodziły?
7. Czy Iwona po wyjściu z klubu miała jakieś pieniądze?
8. Czy Iwona kontaktowała się z kimś spoza tej czwórki z imprezy po wyjściu z klubu.
9. Czy u Adrii byli rodzice w tamtą noc czy nie?
10. Czy klucze, które Adria miała zostawić na balkonie miały być do domu Adrii, czy do domu Iwony.
11. Ojczym Iwony po przebudzeniu słyszał Adrię – która była mniej więcej godzina? Było jeszcze ciemno czy już jasno?
12. Czy słyszał tylko głos Adrii, czy również głos Iwony?
13. Kiedy Adria zorientowała się że Iwona nie zabrała kluczy?
14. Kasia zadzwoniła rano, obudziła Adrię i Pawła i co dalej?
15. Czy próbowała skontaktować się z kimś z rodziny Iwony?
16. Czy ktokolwiek sprawdzał czy Iwony nie ma u siebie w domu? Jeśli tak to o której godzinie?
17. Czy sprawdzone zostało że Adria wróciła taksówką? Czy wracała sama? Czy dotarli do tego taksówkarza, przesłuchali go?
18. Czy na osiedlu Iwony jest ochroniarz? Czy widział coś? Choćby Adrię jak wracała?
19. Czy monitoring na osiedlu Iwony obejmuje wejście do jej klatki i wejście do klatki Adrii?
20. Czy Iwonie zdarzało się nie wracać na czas do domu? Umówić się z jedną koleżanka, a ostatecznie spotkać się z inną?
21. Czy Paweł był chłopakiem Iwony?
22. Czy to on przyszedł zapisać swoją mamę do salonu mamy Iwony?
23. Czy ten chłopak, który przyszedł do salonu zapisać swoją mamę pytał o Iwonę? O której godz przyszedł?
24. Kto i o której godzinie przyszedł poinformować że Iwony nie ma?
25. Czy znajomi współpracowali z mamą Iwony, pomagali jej? Czy Adria pokazała jej telefon z smsami od Iwony?
26. Po jakim czasie znajomi zostali przesłuchani?
27. Czy byli tylko raz przesłuchiwani, czy więcej razy?
28. Czy mają jakies alibi na to co robili po klubie? Czy to alibi zostało sprawdzone?
29. Czy ta trójka chłopaków z którymi Iwona była na imprezie ma prawo jazdy, samochód?
30. Czy były chłopak Iwony, ten z którym była na studniówce, był wtedy z nimi na imprezie?
31. Czy piwnice w bloku/blokach na osiedlu zostały sprawdzone?
32. Co jeszcze internauci mogą zrobić aby pomóc?
33
. Czy to na 100% jest Iwona na obu nagraniach z monitoringu?

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-09-10 o 18:16
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:01   #3081
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez ewcia1980 Pokaż wiadomość
No moja wersja druga się sprawdziła, a to mellisa mnie naprowadziła, bo powiem szczerze do dnia dzisiejszego byłam przekonana że to były klucze do adrii.
Dziękuje panie Januszu za wyjaśnienie
też pisalam to co Melisa i tutaj i na starym forum. Ale tam mnie zaraz zbili z tropu i nikt się ze mna nie zgodził.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:18   #3082
ewcia1980
Raczkowanie
 
Avatar ewcia1980
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 245
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość

Oto pytania:

[/FONT]
ciekawe na ile pytań poznamy odpowiedzi ale trzeba działać i nie dać sprawie zapomnieć.

Edytowane przez ewcia1980
Czas edycji: 2010-09-10 o 18:19
ewcia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:21   #3083
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Mi też się to w głowie nie mieści to jest nie do pomyślenia, takie czynności powinny zostać wykonane od razu...

Co do policji to nie mam słów.... Powinni odpowiedzieć za zaniedbania i przeoczenia w śledztwie bo wiele błędów zostało popełnionych... niech zbadają pracę policji, żeby odp za wszystkie błędy...


Wierzę nadal (choć nie jest łatwo), że Iwona się odnajdzie żywa !!!!!


ps. dobrze, że z tymi kluczami się wyjaśniło, a jednak Iwona nie miała spać u Adrii, tylko dlaczego prasa, tv podawali, że dziewczyny umawiały się na wspólny nocleg

ogólnie dobrze Januszu, że napisałeś i wyjaśniłeś co nieco bo miałam mętlik w głowie.. teraz wszystko składam (na nowo) sobie w całość..
Bo pismaki idą na aferę byle jak najszybciej wrzucić newsa i nikt sobie nie zawraca głowy sprawdzaniem szczegółów. Plotą 3 po 3 byle ich czytali.
Komu by się chcialo bawić w ustalanie czyje byly klucze. Żenada poprostu
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:38   #3084
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Jestem i juz się biorę za odpowiedzi
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:46   #3085
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Jestem i juz się biorę za odpowiedzi
Janusz nie, poczekaj jeszcze bo jeszcze zbieram.

Ok 20 wkleję pełną listę.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:49   #3086
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Brawo, świetna robota Kimikika!
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:54   #3087
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ok, gotowa lista. Tak jak napisałam - te pytania dostałam, nie robiłam selekcji, tylko wkleiłam. Nawet jak niektóre są niedorzeczne to lepiej uciąc je raz a dobrze, żeby potem nie było plotek np. o dwóch Iwonkach

Chciałam jeszcze przekazać że internauci z forum gp24.pl przesyłają dla mamy Iwony gorące pozdrowienia, trzymaja kciuki i myslami są cały czas przy niej.

Pytania:

1. Czy mama Iwony widziała Ja przed wyjściem na imprezę
2. Jeśli tak to czy nie dostrzegła butów czy Iwona miała na nogach inne?
3. Co z torebką Iwony? Czy Adria miała torebkę Iwony? Jeśli tak to skąd – Iwona zostawiła ja w klubie czy jeszcze przed imprezą? Czy może Iwona miała 2 - jedną z kluczami i kosmetykami zostawiła u Adrii, a małą kopertówkę wzięła do klubu?
4. Na monitoringu przy Sanatorium o 3.07 widać pasek na jej ramieniu – to jakaś torebka czy złudzenie?
5. Czy znajomi przyznali się o co była kłótnia (mamie Iwony, policji, Rutkowskiemu)?
6. Po drodze Iwona z Adria wymieniały smsy – czy wskazują co mogło być powodem kłótni?, czy wynika z nich że dziewczyny się pogodziły?
7. Czy Iwona po wyjściu z klubu miała jakieś pieniądze?
8. Czy Iwona kontaktowała się z kimś spoza tej czwórki z imprezy po wyjściu z klubu.
9. Czy u Adrii byli rodzice w tamtą noc czy nie?
10. Czy klucze, które Adria miała zostawić na balkonie miały być do domu Adrii, czy do domu Iwony.
11. Ojczym Iwony po przebudzeniu słyszał Adrię – która była mniej więcej godzina? Było jeszcze ciemno czy już jasno?
12. Czy słyszał tylko głos Adrii, czy również głos Iwony?
13. Kiedy Adria zorientowała się że Iwona nie zabrała kluczy?
14. Kasia zadzwoniła rano, obudziła Adrię i Pawła i co dalej?
15. Czy próbowała skontaktować się z kimś z rodziny Iwony?
16. Czy ktokolwiek sprawdzał czy Iwony nie ma u siebie w domu? Jeśli tak to o której godzinie?
17. Czy sprawdzone zostało że Adria wróciła taksówką? Czy wracała sama? Czy dotarli do tego taksówkarza, przesłuchali go?
18. Czy na osiedlu Iwony jest ochroniarz? Czy widział coś? Choćby Adrię jak wracała?
19. Czy monitoring na osiedlu Iwony obejmuje wejście do jej klatki i wejście do klatki Adrii?
20. Czy Iwonie zdarzało się nie wracać na czas do domu? Umówić się z jedną koleżanka, a ostatecznie spotkać się z inną?
21. Czy Paweł był chłopakiem Iwony?
22. Czy to on przyszedł zapisać swoją mamę do salonu mamy Iwony?
23. Czy ten chłopak, który przyszedł do salonu zapisać swoją mamę pytał o Iwonę? O której godz przyszedł?
24. Kto i o której godzinie przyszedł poinformować że Iwony nie ma?
25. Czy znajomi współpracowali z mamą Iwony, pomagali jej? Czy Adria pokazała jej telefon z smsami od Iwony?
26. Po jakim czasie znajomi zostali przesłuchani?
27. Czy byli tylko raz przesłuchiwani, czy więcej razy?
28. Czy mają jakies alibi na to co robili po klubie? Czy to alibi zostało sprawdzone?
29. Czy ta trójka chłopaków z którymi Iwona była na imprezie ma prawo jazdy, samochód?
30. Czy były chłopak Iwony, ten z którym była na studniówce, był wtedy z nimi na imprezie?
31. Czy piwnice w bloku/blokach na osiedlu zostały sprawdzone?
32. Co jeszcze internauci mogą zrobić aby pomóc?
33. Czy to na 100% jest Iwona na obu nagraniach z monitoringu?
34. po Iwonie,zaraz z dyskoteki wyszli koledzy a jakies 3 minuty potem Adria.Gdzie Adria spotkala sie z kolegami,czy tuz przed dyskoteka,czy przed wczesniej omawianym Mc Donaldem?
35. W jakich stosunkach wcześniej Iwona żyła z Adria i kolegami? Czy dochodziło miedzy nimi wcześniej do sprzeczek?
36. Czy torebka z kluczami do domu Iwony zostala zaraz na drugi dzień osobiście dostarczona przez Adrię Iwony mamie (o której ?) i jaka ta torebka miała zawartość (dokumenty, pieniądze)?
37. Czy policja robi coś w tej sprawie, działa, czy nic?
38. Co z Rutkowskim - czy on działa nadal?
39. Czy jest podejrzenie co do sprawców? Kim oni są?
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:59   #3088
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

1. Czy mama Iwony widziała Ja przed wyjściem na imprezę - nie bo była w pracy
2. Jeśli tak to czy nie dostrzegła butów czy Iwona miała na nogach inne?
3. Co z torebką Iwony? Czy Adria miała torebkę Iwony? Jeśli tak to skąd – Iwona zostawiła ja w klubie czy jeszcze przed imprezą? Czy może Iwona miała 2 - jedną z kluczami i kosmetykami zostawiła u Adrii, a małą kopertówkę wzięła do klubu? - Wychodząc z domu wzięła dwie torebki - jedną w której miała rzeczy na imprezę i drugą taką - taka którą się bierze do klubu czyli z takimi tam kobiecymi drobiazgami. drugą torbę zostawiła u Adrii włącznie z kluczami od swojego domu
4. Na monitoringu przy Sanatorium o 3.07 widać pasek na jej ramieniu – to jakaś torebka czy złudzenie? - to jest pasek od małej torebki .
5. Czy znajomi przyznali się o co była kłótnia (mamie Iwony, policji, Rutkowskiemu)? nie , nic nie wiadomo konkretnie.
6. Po drodze Iwona z Adria wymieniały smsy – czy wskazują co mogło być powodem kłótni?, czy wynika z nich że dziewczyny się pogodziły? - Raczej nie , Iwona strzeliła focha .
7. Czy Iwona po wyjściu z klubu miała jakieś pieniądze? - tego nie wiemy ale raczej nie bo by wzięła taksówkę.
8. Czy Iwona kontaktowała się z kimś spoza tej czwórki z imprezy po wyjściu z klubu. - nie wiadomo
9. Czy u Adrii byli rodzice w tamtą noc czy nie? - nie
10. Czy klucze, które Adria miała zostawić na balkonie miały być do domu Adrii, czy do domu Iwony. - do domu Iwony
11. Ojczym Iwony po przebudzeniu słyszał Adrię – która była mniej więcej godzina? Było jeszcze ciemno czy już jasno? - około 4 rano
12. Czy słyszał tylko głos Adrii, czy również głos Iwony? Tylko głos Adrii
13. Kiedy Adria zorientowała się że Iwona nie zabrała kluczy?- podobno rano
14. Kasia zadzwoniła rano, obudziła Adrię i Pawła i co dalej?
15. Czy próbowała skontaktować się z kimś z rodziny Iwony? - Kasia dzwoniła do domu Iwony rano - pytając się o Iwonę - telefon Odebrał Piotr
16. Czy ktokolwiek sprawdzał czy Iwony nie ma u siebie w domu? Jeśli tak to o której godzinie? - około 16
17. Czy sprawdzone zostało że Adria wróciła taksówką? Czy wracała sama? Czy dotarli do tego taksówkarza, przesłuchali go? - wracała taksówką - o przesłuchaniu nic nie wiem
18. Czy na osiedlu Iwony jest ochroniarz? Czy widział coś? Choćby Adrię jak wracała? - na sąsiednim jest na tym nie
19. Czy monitoring na osiedlu Iwony obejmuje wejście do jej klatki i wejście do klatki Adrii? Jest nad klatką Iwony
20. Czy Iwonie zdarzało się nie wracać na czas do domu? Umówić się z jedną koleżanka, a ostatecznie spotkać się z inną? Czasami tak
21. Czy Paweł był chłopakiem Iwony? nie
22. Czy to on przyszedł zapisać swoją mamę do salonu mamy Iwony? - nie to był inny kolega ale też z tej grupy z którą się bawili - na 13:00
23. Czy ten chłopak, który przyszedł do salonu zapisać swoją mamę pytał o Iwonę? O której godz przyszedł? przyszedł rano - o Iwonę nie pytał
24. Kto i o której godzinie przyszedł poinformować że Iwony nie ma? przyszli Paweł i Kasia około 16 ( mama Iwonki była od rana w pracy)
25. Czy znajomi współpracowali z mamą Iwony, pomagali jej? Czy Adria pokazała jej telefon z smsami od Iwony? Paweł i Adria tak - telefony podobno sprawdziła policja
26. Po jakim czasie znajomi zostali przesłuchani? po kilku dniach
27. Czy byli tylko raz przesłuchiwani, czy więcej razy? - kilka razy
28. Czy mają jakies alibi na to co robili po klubie? Czy to alibi zostało sprawdzone? - tak mają
29. Czy ta trójka chłopaków z którymi Iwona była na imprezie ma prawo jazdy, samochód? wszyscy mają
30. Czy były chłopak Iwony, ten z którym była na studniówce, był wtedy z nimi na imprezie? Nie nie był
31. Czy piwnice w bloku/blokach na osiedlu zostały sprawdzone? - Nie
32. Co jeszcze internauci mogą zrobić aby pomóc?- Kogoś kopnąć w d.... na przyspieszenie , myślę że nagłaśniając sprawę
33. Czy to na 100% jest Iwona na obu nagraniach z monitoringu? Tak , potwierdzone na 200 %
34. po Iwonie,zaraz z dyskoteki wyszli koledzy a jakies 3 minuty potem Adria.Gdzie Adria spotkala sie z kolegami,czy tuz przed dyskoteka,czy przed wczesniej omawianym Mc Donaldem? tego nie wiem
35. W jakich stosunkach wcześniej Iwona żyła z Adria i kolegami? Czy dochodziło miedzy nimi wcześniej do sprzeczek?- jak to między dziewczynami
36. Czy torebka z kluczami do domu Iwony zostala zaraz na drugi dzień osobiście dostarczona przez Adrię Iwony mamie (o której ?) i jaka ta torebka miała zawartość (dokumenty, pieniądze)?- na drugi dzień o 16 , przyniosła z Pawłem rzeczy i poinformowała mamę ze chyba coś się stało
37. Czy policja robi coś w tej sprawie, działa, czy nic? - jedna z kilku tysięcy spraw - rutyna?
38. Co z Rutkowskim - czy on działa nadal? - Działa - ale na razie bez rezultatów
39. Czy jest podejrzenie co do sprawców? Kim oni są? ????????????????????????? ???
__________________

Edytowane przez Janusz_G
Czas edycji: 2010-09-10 o 19:20
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:07   #3089
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Januszdziękuje, jeszcze tylko te 4:

34. po Iwonie,zaraz z dyskoteki wyszli koledzy a jakies 3 minuty potem Adria.Gdzie Adria spotkala sie z kolegami,czy tuz przed dyskoteka,czy przed wczesniej omawianym Mc Donaldem?
35. W jakich stosunkach wcześniej Iwona żyła z Adria i kolegami? Czy dochodziło miedzy nimi wcześniej do sprzeczek?
36. Czy torebka z kluczami do domu Iwony zostala zaraz na drugi dzień osobiście dostarczona przez Adrię Iwony mamie (o której ?) i jaka ta torebka miała zawartość (dokumenty, pieniądze)?
37. Czy policja robi coś w tej sprawie, działa, czy nic?
38. Co z Rutkowskim - czy on działa nadal?
39. Czy jest podejrzenie co do sprawców? Kim oni są?
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:17   #3090
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Słuchajcie, teraz mi to jeszcze bardziej nie pasuje - Adria rano widzi klucze - tzn że Iwona nie poszła do siebie do domu. U niej też jej nie ma. A do mamy Iwony dzwoni Paweł (?) z pytaniem, czy dziewczyna jest w domu. Adrii to nie zdziwiło?
Pomysł, który wpadł mi do głowy kilka sekund temu - może Adrii to nie zdziwiło, bo juz wczesniej kryła Iwonę? Tzn Iwona mówiła, że bedzie nocować u Adrii, a tak na prawdę była gdzie indziej? W takiej sytuacji trzeba brać rózne mozliwości pod uwagę..

Mama Iwony dowiedziała się o jej zaginięciu dopiero popołudniu więc nie sądzę, żeby Paweł do niej dzwonił.
Gdyby tak bylo to mama Iwony wcześniej by zaczęła coś podejrzewać.
Czy mama Iwony wiedziała, że Iwona umówiła się z Kasią?
Wiemy już , że Iwona planowała iść do siebie spać i to swoje klucze miała zabrać z balkonu.
Wygląda na to, że nie wiedziała o tym, bo inaczej zaniepokoiłaby się już z samego rana tym , że Iwona nie przyszła się przebrać.
Albo w pierwszej wersji miała iść od Adrii a po kłótni zmieniła zdanie.
Dla mnie to wszystko jest mocno dziwne:
1 Znajomi zaczynają jej szukać nie sprawdziwszy czy jest w domu.
2 Czy wogóle jej szukali?
3 Cały dzień nic nie mówią mamie Iwony, bo niby się jej boją.
Czego by się mieli bać? Tego, że dorosła Iwona się obraziła i że zaginęła?
Ktoś tu pisał , że bali się odpowiedzialności i oskarżeń.
Teraz to dopiero podejrzanie wygląda.
Iwona miala sobie zabrać swoje klucze po cichu i iść do swojego domu.
Rano o 7 klucze sobie leżą na balkonie i pewnie dlatego założyli, że Iwony nie ma w domu i zaczęli jej szukać.
To jest tak poważna sprawa , że mama Iwony powinnabyla wiedzieć o tym juz po telefonie Kasi.
Ja wiedząc, że koleżanka idzie piechotą w takich okolicznościach to wypatrywałabym czy jest już po te klucze. Nerwy by mnie zeżarły.
Ok miała jakiś czas na dojście ale jak czas minął to bym powiedziala rodzicom Iwony niezwlocznie o tym co się stało. Ale to ja bym tak zrobiła.
Tymbardziej, że nic nie wskazywało , ba fakty nawet przeczą temu że Iwona gdzieś zabalowała - była słowna, poważna - umówiła się rano z Kasią ( i nie sądzę, że Adria o tym nie wiedziała).

Edytowane przez burgund1234
Czas edycji: 2010-09-10 o 19:21
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.