badanie naukowe dotyczące zakupów internetowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 11:18   #1
justa682
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2

badanie naukowe dotyczące zakupów internetowych


Hej!
Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej technologii informacyjnych przy sprzedaży. Każdy kto wypełni ankietę otrzyma raport końcowy z badania! Czas trwania to około 20-30 min. Z góry dziękuję za poświęcony czas.

http://surveymonkey.com/s/TI7
justa682 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 12:26   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: badanie naukowe dotyczące zakupów internetowych

Kwestionariusz co najmniej w dwóch miejscach jest uszkodzony, wiesza się, nie uznaje rubryk za wypełnione i nie pozwala respondentowi przejść dalej.
Czy pominięto fazę testowania kwestionariusza czy survey monkey na to nie pozwala? Przyznam, że nie pamiętam, bo używałam go tylko raz.
Kwestionariusz pełen niedoróbek, wstyd rozsyłać respondentom takie coś.
No chyba, że po to, aby ich zirytować i skutecznie zniechęcić do brania udziału w badaniu.
Pytania, które się wieszają:
rubryka: osoba, która prosiła o dokonanie zakupu przez internet
rubryki, które dotyczą 3 tego pytania:
Podsumowując Pana/i doświadczenia z zakupami przez Internet proszę zastanowić się nad ich ważnymi dla Pana/i cechami – oddzielnie dla sklepów internetowych i platform aukcyjnych.
Proszę podać po najwyżej 3 cechy w każdej kolumnie.
Wszystko wypełnione poprawnie.
Próbowałam nawet przedłużyć treść poszczególnych rubryk biorąc poprawkę na to, że system być może ma założoną jakąś minimalną ilość znaków dla każdej rubryki, a mimo to, nie mogę przejść dalej.
Jeśli dotychczasowe zbieranie danych utknęło na niepełnych kwestionariuszach wypełnionych w 67% lub mniej to już będziecie wiedzieć dlaczego.
Pytanie 5 razy o to samo w jednym pytaniu też ma niewielki sens i ma prawo irytować badanego.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 01:40   #3
Isi
Raczkowanie
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Bremen
Wiadomości: 182
Dot.: badanie naukowe dotyczące zakupów internetowych

Wypełniłam

Też nie mogłam przejść dalej przy pytaniu dlaczego inne osoby prosiły mnie o zrobienie dla nich zakupów przez Internet - otrzymałam komunikat proszący o wypełnienie pola, mimo że w polu napisałam wyczerpującą odpowiedź. Kiedy ją skróciłam (przez co stała się dość lakoniczna) mogłam już przejść dalej.
Isi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 21:02   #4
justa682
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: badanie naukowe dotyczące zakupów internetowych

Niestety nie mam żadnego wpływu na merytoryczną część ankiety dziękuję za wypełnienie i bardzo proszę o dalszą pomoc!
Brakuje jeszcze kilkudziesięciu ankiet! Ponownie zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w badaniu.
Pozdrowienia!
justa682 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.