Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51! - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-24, 07:08   #2281
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Może któraś chce coś z meow? Jest 20% zniżki i darmowa dostawa

Powiedzcie mi ile mi to może iść ze Stanów?
Ja bym chętnie coś zamówiła do mnie szło jakoś nawet całkiem szybko. Koło tygodnia jak dobrze pamiętam





Cytat:
Napisane przez CrayOn Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedzieliśmy, że Babcia M. zmarła
Bardzo mi przykro

Sorki ze ja tak tylko wpadam się pozalic ale ostatbio jeszcze dowiedziałam się ze prawdopodobnie mam białaczkę eozynofilowa :/ wizytę u hematologa mialam zaplanowana na 14lipca wiec myslalam ze umre ze strachu... okazało się ze zwolnilo się miejsce na wizytę i wczoraj zadzwonili do mnie z przychodni ze za godzine mogę przyjsc więc od razu pojechałam. Prawdopodobnie tej białaczki jednak nie mam, a lekarz był tak cudowny ze od razu mi załatwił konsultacje w klinice dermatologicznej i właśnie tam jadę. Mają mi zrobić biopsje z tych zmian na nogach. I hematolog musial na to wpasc, bo gro dermatologow u jakich byłam nie pomyśleli o tym uratowal mi weeknd bo bylam tak zrezygnowana po tym jak w poradni chorób zakaźnych nasluchalam się jakim to jestem dziwnym przypadkiem i ze to nie na ich wąsko wyspecjalizowana klinikę
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:09   #2282
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

DontSaySorry jadlabym jedziemy do księdza i oczywiście się przez tż spóźnimy :/ nie cierpię się spóźnić

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Piękna dużo zdrowia. Kurde szkoda, że się nie złożyło, bo wczoraj zamówiłam.
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:15   #2283
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
My dostaniemy wszystkie zdjęcia z wesela do tygodnia po ślubie o ile się nie mylę
Zazdroszczę. My tak naprawdę nie pytalismy sie foto kiedy dostaniemy. Jeszcze czeka nas plener 10 lipca jak nedzie taki upal to umrę

Magda, pieknie

Ale upal. Marze o drinku pod parasolem po pracy :wino:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:28   #2284
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
My chcemy kupić tylko wyciskarkę za kasę z wesela. Sztućce bierzemy z Gerlacha z programu lojalnościowego na stacji paliw
My patrzyliśmy już na ich sztućce jak były w Lidlu, chyba 250zł za zestaw i strasznie nam się podobały ale akurat to było przed świętami i już nie wydusiliśmy kasy na nie. Zresztą pomyśleliśmy, że może akurat dostaniemy na ślub bo wiem, że rodzina czasem lubi sprezentować takie rzeczy.
Te programy są fajne Niestety my nie prowadzimy bo brak auta:P

Cytat:
Napisane przez rintintin Pokaż wiadomość
Został tydzień!
Wczoraj odebralismy garnitur TŻ. Mieliśmy spotkanie z zespołem. Cały dzień poza domem. Dzisiaj to samo. Najpierw praca potem panieński. Siostra kazała mi przyjść w sukience o tyle z tego wiem
No to u mnie dwa tygodnie I nie latamy za niczym - to może źle wróżyć Serio mam myśli, że o czymś zapomnieliśmy:P Okaże się w dniu ślubu

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Cray, wspolczuje strasznie. Tżtowi pewnie jest ciezko :-(


[...]
Mam dwie wegetarianki i nie wiem jak im jedzenke zorganizowac, dopiero dzisiaj to ogarnelam

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

A i wlasnie jadę ostatni raz do pracy przed urlopem. Musze sie wczesniej zerwac, bo mam kosmetyczke o 16
Fajne menu My w weekend wybieramy
Dla wegetarian nic restauracja nie zaproponowała? Można dać smażony camembert, deskę serów (jako przystawki), zupę nie na mięsie oczywiście (pomidorowa, brokułowa czy inne), warzywa gotowane (jakaś mieszanka) z przyprawami, do tego jakiś ryż/kasza, kotlety warzywne. Jakieś curry - warzywa, soczewica itp.



Piękna - dla lekarza, który tak Cię nastraszył. Jak nie ma diagnozy to się nie mówi co się podejrzewa. Co za tłumok. Przyjaciółka miała podejrzenie SM ale lekarz nic nie powiedział, dopiero jak wyniki zaprzeczyły to powiedział co podejrzewał ale się nie potwierdziło.
Myślałam, że już Ci zlecili biopsję przed ślubem tylko nie robiłaś żeby nie iść z opatrunkami do ślubu. No nic, ważne, że będzie zrobiona.

Hej
No i piątunio nastał Ubrałam sandały i coś mi się stopa przesuwa i mnie bolą pięty:/ Byłam w biedrze, były fajne sandały ale akurat rozmiary ostatnie i brak mojego:/ Chciałam kupić coś na szybko.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:30   #2285
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Dzień dobry

My dzis idziemy na wesele
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:36   #2286
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;62165311]Crayon przykro mi


Devilek fajne paznokcie

Klakla super

U nas doszła jedna osoba dziś której w sumie sie nie spodziewaliśmy ze bedzie wiec fajnie, a wczoraj odpowiedziały 4 kolejne na tak wiec spoko, moze jakimś cudem do 100 gości dobijemy im wiecej tym raźniej.


Mielismy spotkanie z naszym księdzem tutaj, ma juz bilet robi sobie niezła wyprawę Kraków Wieliczka Oświęcim I Jasna Góra a potem jedzie do wielkopolski na nasz ślub kilka dni ale zawsze, juz przewodnik i bilety sobie kupił mega sie cieszymy ze bedzie i nam miło.

Mamy wiec zatem duży plus bo angielska cześć mszy z głowy bo nam poprowadzi co chcemy (musimy tylko ogarnąć co chcemy po angielsku co po polsku ) nie wiem jak dogadają sie z księdzem w Polsce bo jeden nie mówi po polsku a drugi po angielsku


Dziwił sie ze u nas nie ma próby ale i tak spotkamy sie razem pewnie w czwartek przed ślubem z księdzem z Polski by omówić szczegóły i będę robić za tłumacza [/QUOTE]


Zazdrosze Wam tego księdza

Ale wycieczka faktycznie, niezłą chce zrobić;P Z drugiej strony się mu nie dziwie jak jest okazja


Piękna - zdrowia życzę! Oby się wszytsko wyjaśniło, a nie że Cie straszą podejrzenimi.
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

Edytowane przez lenka990
Czas edycji: 2016-06-24 o 07:37
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:39   #2287
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
Zazdrosze Wam tego księdza

Ale wycieczka faktycznie, niezłą chce zrobić;P Z drugiej strony się mu nie dziwie jak jest okazja


Piękna - zdrowia życzę! Oby się wszytsko wyjaśniło, a nie że Cie straszą podejrzenimi.


Sama mu tej wycieczki zazdroszczę bo jeszcze oprócz Częstochowy tych miejsc nie zwiedzałam a bardzo chce kiedyś tylko nigdy po drodze nie jest
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 07:40   #2288
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

ja mam sztućce z Ikea, nie chce jakichś cudów bo potem tego do zmywarki nie wsadzę, to samo zastawa
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:47   #2289
sensualna
Zadomowienie
 
Avatar sensualna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Dziewczyny któraś z Was wstawiała do klubu instrukcje bodajże do instaxa, tak fajnie napisaną. Chyba na takim brązowym papierze. Fajnie to było napisane i nie bić ale chciałabym ukraść pomysł
__________________
Nasz Wielki Dzień
sensualna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:50   #2290
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Sophie miałam biopsje ale węzłów chłonnych pod pachą bo mam stale powiększone. Teraz zrobią biopsje bezpośrednio z tych zmian na nogach. Bo mam ciągle zaczerwienienia krosty i zmiany ropne na nogach :/
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:55   #2291
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Sophie miałam biopsje ale węzłów chłonnych pod pachą bo mam stale powiększone. Teraz zrobią biopsje bezpośrednio z tych zmian na nogach. Bo mam ciągle zaczerwienienia krosty i zmiany ropne na nogach :/
Aaa, to źle zapamiętałam


sensualna, fiole miała instrukcje do fotobudki, w sumie to chyba by pasowało do instaxa też
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 07:57   #2292
sensualna
Zadomowienie
 
Avatar sensualna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Aaa, to źle zapamiętałam


sensualna, fiole miała instrukcje do fotobudki, w sumie to chyba by pasowało do instaxa też
No właśnie tak coś mi się kojarzyło, że fiole miała
Fiole udostępniłabyś zdjęcie tej instrukcji jeszcze raz w klubie?
__________________
Nasz Wielki Dzień
sensualna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:57   #2293
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Piekna duzo zdrowka!!


Ale dzisiaj goraco! Ledwo doszlam do pracy :/

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:00   #2294
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Powiem wam, że wczoraj ćwiczyliśmy ten pierwszy taniec i masakra :p Po pierwsze jest strasznie szybki i trudny jak dla mnie, po drugie nie wiem czy dobrze będę się czuła odstawiając taki taniec z gwiazdami, jakoś nienaturalnie chyba xD Jeszcze zrobimy do niego jedno podejście, poszukamy może innego walca bo chciałam elegancko, ale zaczynam szukać innych rozwiązań. To mi wpadło w oko, taka radosna, naturalna i niewymuszona piosenka: https://www.youtube.com/watch?v=8WOZ6nx5SnU
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:06   #2295
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Powiem wam, że wczoraj ćwiczyliśmy ten pierwszy taniec i masakra :p Po pierwsze jest strasznie szybki i trudny jak dla mnie, po drugie nie wiem czy dobrze będę się czuła odstawiając taki taniec z gwiazdami, jakoś nienaturalnie chyba xD Jeszcze zrobimy do niego jedno podejście, poszukamy może innego walca bo chciałam elegancko, ale zaczynam szukać innych rozwiązań. To mi wpadło w oko, taka radosna, naturalna i niewymuszona piosenka: https://www.youtube.com/watch?v=8WOZ6nx5SnU
My też szukaliśmy czegoś żeby się pobujać ale i powywijać, inaczej nogi nas bolą od tuptania w jednym miejscu:P
Ta piosenka jest bardzo fajna, faktycznie ją przećwiczcie i zobaczycie

BTW, u was goście stoją podczas pierwszego tańca czy tańczą w kółeczku? Widzę, że często stoją, stresowało by mnie to bo u nas goście kręcą się w kółeczku wokół nas. A po minucie dołączą w ogóle do tańca:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:06   #2296
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Piękna dużo zdrowia

lilly a do czego tanczyliscie ?
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:13   #2297
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
DontSaySorry jadlabym jedziemy do księdza i oczywiście się przez tż spóźnimy :/ nie cierpię się spóźnić

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Piękna dużo zdrowia. Kurde szkoda, że się nie złożyło, bo wczoraj zamówiłam.
Mój Tz ma wiecznie na wszystko czas i też zdarza mu się spozniac, a ja tego nienawidzę.
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Dzień dobry

My dzis idziemy na wesele
Bawcie się dobrze


Piękna zdrówka
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:14   #2298
sensualna
Zadomowienie
 
Avatar sensualna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
My też szukaliśmy czegoś żeby się pobujać ale i powywijać, inaczej nogi nas bolą od tuptania w jednym miejscu:P
Ta piosenka jest bardzo fajna, faktycznie ją przećwiczcie i zobaczycie

BTW, u was goście stoją podczas pierwszego tańca czy tańczą w kółeczku? Widzę, że często stoją, stresowało by mnie to bo u nas goście kręcą się w kółeczku wokół nas. A po minucie dołączą w ogóle do tańca:P
Myślę, że to właśnie zależy od zespołu czy dj jak to poprowadzi. My ani razu nie ćwiczyliśmy, nawet nie będziemy mieli kiedy, ale muszę Tżowi puścić tę naszą piosenkę żeby się osłuchał chociaż... (ech już się boję). No i chyba napiszę maila do zespołu żeby piosenka nie była za długa i goście nie stali w miejscu, też bym się tym stresowała, tym bardziej, że nasz taniec to będzie taki zwykły, żadnych przedstawień, więc nie ma co oglądać Także wolę żeby goście się ruszali, a potem zaraz dołączyli, ale to już by musiało być przy zmianie muzyki bo nasza piosenka jest spokojna.
__________________
Nasz Wielki Dzień
sensualna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:14   #2299
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez sensualna Pokaż wiadomość
No właśnie tak coś mi się kojarzyło, że fiole miała
Fiole udostępniłabyś zdjęcie tej instrukcji jeszcze raz w klubie?
prosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160428_102952.jpg (63,3 KB, 26 załadowań)
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 08:14   #2300
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Piękna dużo zdrowia

lilly a do czego tanczyliscie ?
Do walca z "Nocy i dni".
W sumie by pasowało, bo to moja ukochana książka, film i melodia, tż też się podoba, ale tempo jest naprawdę szybkie. Ja lubię tańczyć, ale nie jestem w tym jakimś mistrzem, szczególnie jak chodzi o towarzyskie. Boję się, że będę się czuła głupio, nie sobą. Zrobimy jeszcze jedno podejście i zobaczymy.

Sophie, różnie to bywa. jeżeli będziemy tańczyć walca to goście będą stać, jeżeli coś luźniejszego to w kółeczku
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:18   #2301
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

To już JUTRO!

Piękna zdrówka
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:21   #2302
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Do walca z "Nocy i dni".
W sumie by pasowało, bo to moja ukochana książka, film i melodia, tż też się podoba, ale tempo jest naprawdę szybkie. Ja lubię tańczyć, ale nie jestem w tym jakimś mistrzem, szczególnie jak chodzi o towarzyskie. Boję się, że będę się czuła głupio, nie sobą. Zrobimy jeszcze jedno podejście i zobaczymy.

Sophie, różnie to bywa. jeżeli będziemy tańczyć walca to goście będą stać, jeżeli coś luźniejszego to w kółeczku
No jest bardzo szybki, obejrzałam jakiś układ to nieźle zasuwają.
Mi się też niesamowicie podoba jeden walc ale my nie umiemy w ogóle tańczyć takich tańców więc klapa totalna. Nie podoba mi się jaką wybraliśmy piosenkę na pierwszy taniec. Bardzo ją lubię ale trochę się męczę gdy do niej tańczymy. Ale już średnio mam pomysł do czego zatańczyć, zwłaszcza, że M. się uparł na Bublea (uwielbiam go ale nie umiem zatańczyć do jego piosenek).

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
To już JUTRO!

Piękna zdrówka
Fajnie
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:25   #2303
sensualna
Zadomowienie
 
Avatar sensualna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Fiole dziękuję Ci bardzo!

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
No jest bardzo szybki, obejrzałam jakiś układ to nieźle zasuwają.
Mi się też niesamowicie podoba jeden walc ale my nie umiemy w ogóle tańczyć takich tańców więc klapa totalna. Nie podoba mi się jaką wybraliśmy piosenkę na pierwszy taniec. Bardzo ją lubię ale trochę się męczę gdy do niej tańczymy. Ale już średnio mam pomysł do czego zatańczyć, zwłaszcza, że M. się uparł na Bublea (uwielbiam go ale nie umiem zatańczyć do jego piosenek).
Też go lubię, tylko on to chyba bardziej do posłuchania, a jaką wybraliście?
__________________
Nasz Wielki Dzień
sensualna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:26   #2304
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Do walca z "Nocy i dni".
W sumie by pasowało, bo to moja ukochana książka, film i melodia, tż też się podoba, ale tempo jest naprawdę szybkie. Ja lubię tańczyć, ale nie jestem w tym jakimś mistrzem, szczególnie jak chodzi o towarzyskie. Boję się, że będę się czuła głupio, nie sobą. Zrobimy jeszcze jedno podejście i zobaczymy.

Sophie, różnie to bywa. jeżeli będziemy tańczyć walca to goście będą stać, jeżeli coś luźniejszego to w kółeczku
Bardzo ładny jest ten walc, lubię do niego tańczyć

My bedziemy mieć szostakowicza, też dosyć szybki.

Ale można to zrobić wolniej,o tu np. widzę,że jakoś sobie to zrobili https://www.youtube.com/watch?v=bQN04PHD2JI
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2016-06-24 o 08:32
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:29   #2305
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie coś zamówiła do mnie szło jakoś nawet całkiem szybko. Koło tygodnia jak dobrze pamiętam







Bardzo mi przykro

Sorki ze ja tak tylko wpadam się pozalic ale ostatbio jeszcze dowiedziałam się ze prawdopodobnie mam białaczkę eozynofilowa :/ wizytę u hematologa mialam zaplanowana na 14lipca wiec myslalam ze umre ze strachu... okazało się ze zwolnilo się miejsce na wizytę i wczoraj zadzwonili do mnie z przychodni ze za godzine mogę przyjsc więc od razu pojechałam. Prawdopodobnie tej białaczki jednak nie mam, a lekarz był tak cudowny ze od razu mi załatwił konsultacje w klinice dermatologicznej i właśnie tam jadę. Mają mi zrobić biopsje z tych zmian na nogach. I hematolog musial na to wpasc, bo gro dermatologow u jakich byłam nie pomyśleli o tym uratowal mi weeknd bo bylam tak zrezygnowana po tym jak w poradni chorób zakaźnych nasluchalam się jakim to jestem dziwnym przypadkiem i ze to nie na ich wąsko wyspecjalizowana klinikę
Aż mnie zmroziło jak to przeczytałam dużo zdrowia no i przede wszystkim szybkiej diagnozy






Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
My patrzyliśmy już na ich sztućce jak były w Lidlu, chyba 250zł za zestaw i strasznie nam się podobały ale akurat to było przed świętami i już nie wydusiliśmy kasy na nie. Zresztą pomyśleliśmy, że może akurat dostaniemy na ślub bo wiem, że rodzina czasem lubi sprezentować takie rzeczy.
Te programy są fajne Niestety my nie prowadzimy bo brak auta:P

No, super są te programy, będziemy chyba koło 100zł dopłacać do tych sztućców, więc się oplaca ostatnio najwięcej punktów trzaskamy na kawie, bo jedna kawa daje więcej niż 20 litrów paliwa




Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Dzień dobry

My dzis idziemy na wesele

Bawcie się dobrze i oby klima była sprawna




Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
ja mam sztućce z Ikea, nie chce jakichś cudów bo potem tego do zmywarki nie wsadzę, to samo zastawa

Moi rodzice mają z ikea dwa komplety i są spoko, zwłaszcza łyżeczki są fajnie wyprofilowane




Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
To już JUTRO!

Piękna zdrówka


TŻ dojechał cały i zdrowy w Bieszczady ale mu zazdroszczę, dziś robią wielką pętlę za to ja jutro jadę do koleżanki na świętowanie jej urodzin i naszych mgr nad jeziorem tak dobrze mieć wolny weekend bez świadomości, że trzeba się uczyć

Umyłam jedno okno w pracy, bo wołało o pomstę do nieba , niestety od wschodniej strony i było przy nim z 50*, teraz mi słabo
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:29   #2306
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
a myślicie że taka czarna ścianka między szafkami to będzie ok czy ciężko w utrzymaniu porządku? (plamy przy gotowaniu, plamy po wodzie z kranu itp.. )

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a689b6c5e77c9c70
my mamy co takiego tylko nie jest czarna ale baaaardzo bardzo ciemna i powiem Ci, że wygląda to super ale w utrzymaniu czystości już gorzej wszystko widać ale w nowym domu być może i tak się na to zdecyduję

Cytat:
Napisane przez Kate_Mariposa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pewnie było 100 razy, ale nie bijcie, że nie pamiętam - akurat jestem teraz mocno w tym temacie - jakie macie podziękowania dla rodziców i co im dajecie?
nasze portrety do tego jakiś alkohol i coś słodkiego

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
To już JUTRO!


piękna zdrówka
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:30   #2307
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez sensualna Pokaż wiadomość
Fiole dziękuję Ci bardzo!

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------



Też go lubię, tylko on to chyba bardziej do posłuchania, a jaką wybraliście?
Close your eyes. Niby da się pobujać, coś tam wywinąć jak jest trochę szybszy moment ale sama nie wiem. Może muszę sobie pomóc kielichem
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:31   #2308
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Bardzo ładny jest ten walc, lubię do niego tańczyć

My bedziemy mieć szostakowicza, też dosyć szybki.
No mi się bardzo podoba, dlatego jeszcze zrobimy do niego podejście, ale dalej myślę, że będę się czuła nieswojo Podoba mi się ten który wstawiłam parę postów temu, jeszcze ciągle wyjściem jest piosenka, która była ostatnim pomysłem przed walcem - https://www.youtube.com/watch?v=_UULpUGUjEU .

Nie wiem, masakra, zestresowałam się tylko ślubem jeszcze bardziej niż się stresuje, a już mam wielkiego stracha. :P
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:35   #2309
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
No mi się bardzo podoba, dlatego jeszcze zrobimy do niego podejście, ale dalej myślę, że będę się czuła nieswojo Podoba mi się ten który wstawiłam parę postów temu, jeszcze ciągle wyjściem jest piosenka, która była ostatnim pomysłem przed walcem - https://www.youtube.com/watch?v=_UULpUGUjEU .

Nie wiem, masakra, zestresowałam się tylko ślubem jeszcze bardziej niż się stresuje, a już mam wielkiego stracha. :P
Też ją lubię. W ogóle jest tylko świetnych i pięknych piosenek a huk, dwie lewe nogi i pozamiatane
Ale my sobie wczoraj urządziliśmy wieczorek tańców Coś czuję, że dziś powtórka bo M. dziś od 5 rano tańcował bez muzyki
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:36   #2310
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

W ogóle koleżanka nam zaproponowała ostatnio że wezmą kamerę z jej narzeczonym i może coś uda im się nakręcić z naszego ślubu w sumie zależy mi tylko na przysiędze i pierwszym tańcu, a najtańszy nadający się kamerzysta wycenił nam to na 1200zł
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-11 15:42:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.