♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-14, 18:35   #1321
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Mamaporazczwarty gratuluję dziewczynki!

MrsSeductive i co na to niskie tsh, tabletki? Super, że z małą wszystko dobrze a pytałaś o zdjęcia? Mój gin też mi ostatnio sam z siebie nie dał, ale jak zapytałam to wydrukował najlepsze

Wiolkaa93 super, że wszystko dobrze siku to chyba większość kobiet chodzi częściej, a uplawy jakieś nietypowe masz?

Baambi gratuluję dziewczynki

Riellee może ten żel na Hebe poszukaj i zamów online? Darmowa dostawa jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie wizyty wyglądają teraz całkowicie inaczej. Wszystkie wyniki wysyłam mailowo a i lekarz opis wizyty również wysyła mailowo myślałam że będą zdjęcia a tu tylko opis i co robić. Niedawno dzwonił czy wszystko rozumiem i pytałam czy jest szansa na zdjęcia powiedział że prześle tylko żebym się przypomniała. Co do TSH dalej zmniejsza mi dawkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 18:40   #1322
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Tak, właśnie tak. Lekarz mówi że nie każde lab robi więc muszę poszukać.
Sunshine to masz teraz stwierdzoną cholestazę?
Całe szczęście nie
Wszystkie wyniki były w normie więc te moje swędzenia to jakaś naprawdę paskudna alergia podejrzewam m.in. drożdże 🤦
Ale jak napisałam gin, że swędzą mnie m.in. stopy to się przeraziła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 18:46   #1323
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
2,9 cm szyjka.

Siku chodzę w nocy tak ze 3 razy. Tak dziwnie bez badań ale lekarz chyba wie co robi to tylko jeden raz się wypija. Z drugiej strony chyba lepiej wyleczyć ten pęcherz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pytanie kochana czy ty masz cos z pęcherzem. Zrób sobie badanie moczu. Infekcja wyjdzie na 100% jeśli jest. Ja idę do toalety przed snem i w nocy wstaje z dwa razy, a potem rano koło 8 powtórka.... a w dzień to nawet nie licze to sie raz pije, ale wierz mi, ze ja miałam infekcje stwierdzoną badaniem moczu, posiewem i w zasadzie Monural załatwił sprawę, a bakterii było bardzo dużo! Także przemysl sprawę badania laboratoryjnego, co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 18:54   #1324
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja wstaję milion razy w nocy :/ mam wrażenie że mała mnie tam uciska na pęcherz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 19:09   #1325
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
🥰🥰🥰

Chyba dziś kliknę trochę wyprawki aptecznej z Gemini. Niewiele w koszyku a ponad 300 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też czekam na zamówienie Mi wyszło ponad 400 ostatecznie Ale mam pregny i zapas magnezu dla siebie, nawet coś na zgage bo czuje że mnie to nie ominie a z wyprawkowych też sporo rzeczy już. Od nożyczek, szczotek do włosków, przez krople z witaminą d, 3 tuby linomagu, coś na odparzenia, octenisept, podkłady, jakieś waciki, sól fizjologiczną, wkładki laktacyjne a nawet pieluszki tetrowe. Zbierałam wywiad od koleżanek mam które polecały co jest konieczne, co lepsze itd

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja nie chodziłam do położnej w ciąży. Zresztą po pierwszym porodzie przyszła do mnie położna, która mi namieszała w głowie, mówiąc np, że teraz dzieci się nie odbija, więc ja nie wiem czy chcę żeby taka do mnie w ciąży przychodziła.
Też to slyszałam i moja koleżanka co ma 3 miesięczną córke nie daje jej do odbicia w ogole faktycznie

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Mi też gin kazała zrobić badania na cholestaze. Mnie swedzialo wszytsko, łącznie z powiekami i podeszwami stóp i to w zasadzie cały dzień. Przy cholestazie nie ma żadnej wysypki na skórze.

Baambi, a kwasy żółciowe też musisz zbadać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może i ja powinnam zbadać Ale ja to swędzenie powiązuje z suchością po kąpieli. Musze użyć oliwki czy balsamu bo inaczej wszystko mnie swędzi
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 19:42   #1326
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Mnie swędzi brzuch, plecy, piersi, biodra... ale to raczej od rozciągania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 19:48   #1327
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja też czekam na zamówienie Mi wyszło ponad 400 ostatecznie Ale mam pregny i zapas magnezu dla siebie, nawet coś na zgage bo czuje że mnie to nie ominie a z wyprawkowych też sporo rzeczy już. Od nożyczek, szczotek do włosków, przez krople z witaminą d, 3 tuby linomagu, coś na odparzenia, octenisept, podkłady, jakieś waciki, sól fizjologiczną, wkładki laktacyjne a nawet pieluszki tetrowe. Zbierałam wywiad od koleżanek mam które polecały co jest konieczne, co lepsze itd



Też to slyszałam i moja koleżanka co ma 3 miesięczną córke nie daje jej do odbicia w ogole faktycznie



Może i ja powinnam zbadać Ale ja to swędzenie powiązuje z suchością po kąpieli. Musze użyć oliwki czy balsamu bo inaczej wszystko mnie swędzi
U mnie dzieci nie odbijały w ogóle, najstarszy ulewał więc nawet jak mu się odbiło to zrzygał, średni nawet przy kaszce z butelki zasypiał i już nie odbijał, a najmłodszy co bym nie robiła to i tak miał kolki więc miał tylko ciągle podawany espumisan, ale też nie odbekiwał teraz też jest troszkę inaczej z butelkami, mój najstarszy ma 14 lat i jak pamiętam nie było tak dostępnych butelek antykolkowych, akbo były straaasznie drogie, przynajmniej z tego co pamiętam, a z takiej zwykłej butelki więcej dziecko powietrza nałapało. Ja karmiłam piersią przez pierwsze 4 miesiące tylko, ładnie ssali, nie połykali powietrza, więc też nie było czym odbić. Zobaczy się w praktyce jak to będzie każde dziecko inne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-14, 20:08   #1328
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Całe szczęście nie
Wszystkie wyniki były w normie więc te moje swędzenia to jakaś naprawdę paskudna alergia podejrzewam m.in. drożdże 🤦
Ale jak napisałam gin, że swędzą mnie m.in. stopy to się przeraziła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dobrze No własnie czytam że te stopy i dłonie są specyficzne.
Będzie Ci kazała powtarzać badanie? Coś wyczytałam że przy uciążliwym niezdiagnozowanym świądzie trzeba powtarzać te badania.
Jejku mam nadzieję że będzie dobrze. Poczytałam o tej chorobie i jest serio nieciekawa :/ Pójdę w czwartek zrobić badania bo dzisiaj planuję trening a z doświadczenia wiem że lepiej po wysiłku nie robić badań krwi

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Mnie swędzi brzuch, plecy, piersi, biodra... ale to raczej od rozciągania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie podobno swędzenie skóry w ciąży jest dosyć częste ;(hormony, rozciąganie właśnie skóry)) i zazwyczaj nie wróży nic złego. Dzisiaj wspomniałam o nim ginowi w sumie przypadkowo i tak zareagowal, bo jednak stwierdzil że lepiej sprawdzić.
Naczytałam się i teraz mam stres :P
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 20:16   #1329
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja też czekam na zamówienie Mi wyszło ponad 400 ostatecznie Ale mam pregny i zapas magnezu dla siebie, nawet coś na zgage bo czuje że mnie to nie ominie a z wyprawkowych też sporo rzeczy już. Od nożyczek, szczotek do włosków, przez krople z witaminą d, 3 tuby linomagu, coś na odparzenia, octenisept, podkłady, jakieś waciki, sól fizjologiczną, wkładki laktacyjne a nawet pieluszki tetrowe. Zbierałam wywiad od koleżanek mam które polecały co jest konieczne, co lepsze itd







Też to slyszałam i moja koleżanka co ma 3 miesięczną córke nie daje jej do odbicia w ogole faktycznie







Może i ja powinnam zbadać Ale ja to swędzenie powiązuje z suchością po kąpieli. Musze użyć oliwki czy balsamu bo inaczej wszystko mnie swędzi
Ja pytałam potem pediatrę i była zdziwiona, że położna mi tak powiedziała. Dwa lata później jak urodziłam córkę pytałam też położne na oddziale i mówiły, żeby zawsze trzeba odbijać. No jako świeżo upieczona mama byłam w końcu skołowana czy odbijać czy nie
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 20:23   #1330
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

https://mataja.pl/2017/05/czy-dzieck...ca-laktacyjny/

To jest super artykuł. Ogólnie uważam, że dziecko trzeba traktować troszkę tak, jakbyśmy sami siebie chcieli traktować. Ubierać się podobnie grubo, jeść wtedy gdy jestensy głodni, jeksi śpimy to śpimy, a że usnęliśmy przy jedzeniu to nie podnosimy do bekania nie wiem czy logicznie to napisałam, ale tego się trzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 20:48   #1331
calineczka_dwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 76
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Monural to dość silny lek na zapalenie pęcherza, ja bym nie brała go bez zrobienia posiewu czy w ogóle masz bakterie, na które on działa.

Ja też już po połówkowych, 320g chłopiec, wszystko ok ale płeć lekarz powiedział już na prenatalnych w 12 tc. Dostałam kilkanaście zdjęć i szczegółowy opis.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja też czekam na zamówienie Mi wyszło ponad 400 ostatecznie Ale mam pregny i zapas magnezu dla siebie, nawet coś na zgage bo czuje że mnie to nie ominie a z wyprawkowych też sporo rzeczy już. Od nożyczek, szczotek do włosków, przez krople z witaminą d, 3 tuby linomagu, coś na odparzenia, octenisept, podkłady, jakieś waciki, sól fizjologiczną, wkładki laktacyjne a nawet pieluszki tetrowe. Zbierałam wywiad od koleżanek mam które polecały co jest konieczne, co lepsze itd







Też to slyszałam i moja koleżanka co ma 3 miesięczną córke nie daje jej do odbicia w ogole faktycznie







Może i ja powinnam zbadać Ale ja to swędzenie powiązuje z suchością po kąpieli. Musze użyć oliwki czy balsamu bo inaczej wszystko mnie swędzi

Skopiowałabyś listę swoich zakupów z gemini? Chętnie bym się zainspirowała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
calineczka_dwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-14, 21:28   #1332
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
https://mataja.pl/2017/05/czy-dzieck...ca-laktacyjny/

To jest super artykuł. Ogólnie uważam, że dziecko trzeba traktować troszkę tak, jakbyśmy sami siebie chcieli traktować. Ubierać się podobnie grubo, jeść wtedy gdy jestensy głodni, jeksi śpimy to śpimy, a że usnęliśmy przy jedzeniu to nie podnosimy do bekania nie wiem czy logicznie to napisałam, ale tego się trzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój syn mial w dzień tryb sen-mleko-aktywność i to w ciągu dnia po mleku nie wiedziałam czy odbijać czy nie. A wieczorem czy w nocy jak zasypiał przy butelce to ani w glowie mi było go wybudzać do odbicia bo wiem że bym miała parę godzin usypiania po tym
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 21:57   #1333
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja brałam monural przy nawracającym zapaleniu pęcherza. Posiew czysty a zapalenie i ból podczas podczas sikania wracał co miesiąc. Robiłam 3 razy posiew i cały czas małe ilości bakterii. Dr się wkońcu wkurzył i dał mi monural. Od 4 miesięcy mam spokój (odpukać). Przepisał mi go mój dr, który mi leczył niepłodność a byłam w drugiej połowie cyklu, więc mogłam być w ciąży i zapewniał że jest bezpieczny, a tydzień później były 2 kreski, więc ja bym się go nie obawiała

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-14, 22:40   #1334
Tosia_5
Raczkowanie
 
Avatar Tosia_5
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 250
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Jeszcze za wcześnie dla nas ale natknęłam się to dodaję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Adjustments.jpg (78,6 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5A5FC39A-7805-4BCD-8CC6-D4BAA42F2748.jpg (85,3 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B8577EB3-5113-4863-8082-648D7AFE3716.jpg (78,8 KB, 124 załadowań)

Edytowane przez Tosia_5
Czas edycji: 2020-04-14 o 22:43
Tosia_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 06:19   #1335
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

A ja się zastanawiam czy można do szpitala zabrać swoje mleko modyfikowane j swoje butelki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 07:15   #1336
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam czy można do szpitala zabrać swoje mleko modyfikowane j swoje butelki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W szpitalu dają takie już gotowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 07:20   #1337
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja po wizycie w labie. Ciężarne przyjmują poza kolejnością, byłam 4. Była nawet dziewczyna na krzywą.

Co do mm w szpitalu to nie wiem. U mnie są raczej na kp nastawieni.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
W szpitalu dają takie już gotowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dawali tylko jak dziecko nie przybiera na wadze a tak to nacisk na kp
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 07:23   #1338
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tosia_5 Pokaż wiadomość
Jeszcze za wcześnie dla nas ale natknęłam się to dodaję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super, przyda się porownam z lista ze szpitala.
Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja po wizycie w labie. Ciężarne przyjmują poza kolejnością, byłam 4. Była nawet dziewczyna na krzywą.

Co do mm w szpitalu to nie wiem. U mnie są raczej na kp nastawieni.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

U mnie dawali tylko jak dziecko nie przybiera na wadze a tak to nacisk na kp
Też właśnie wróciłam z labu. Na szczęście u mnie pustki Nawet od ostatniego razu zainwestowali w płyn dezynfekujacy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 07:26   #1339
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tosia_5 Pokaż wiadomość
Jeszcze za wcześnie dla nas ale natknęłam się to dodaję





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi się jeszcze przydała ściereczka kuchenna żeby sobie sztućce wytrzeć
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-15, 07:49   #1340
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam czy można do szpitala zabrać swoje mleko modyfikowane j swoje butelki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie w szpitalu było mm, butelki też były ale a miałam swoją.
Ogólnie to kp ale na początku córka się tak darła, że musiałam jej podawać mm.

Ja dziś też wybieram się na badania. Wczoraj był mąż ale o 7 rano i było pusto a teraz już może być kolejka 🤦 no ale spaliśmy do 8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 07:58   #1341
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja po wizycie w labie. Ciężarne przyjmują poza kolejnością, byłam 4. Była nawet dziewczyna na krzywą.

Co do mm w szpitalu to nie wiem. U mnie są raczej na kp nastawieni.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

U mnie dawali tylko jak dziecko nie przybiera na wadze a tak to nacisk na kp
Tak. U mnie też, najmłodszy dostawał jak ja byłam po cesarce, ale chodzi mi o to, że raczej nie ma możliwości zrobienia sobie mleka, tylko oni dają i w razie czego dokarmiają. U mnie były to gotowe buteleczki z NAN bodajże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 08:27   #1342
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka_dwa Pokaż wiadomość
Monural to dość silny lek na zapalenie pęcherza, ja bym nie brała go bez zrobienia posiewu czy w ogóle masz bakterie, na które on działa.

Ja też już po połówkowych, 320g chłopiec, wszystko ok ale płeć lekarz powiedział już na prenatalnych w 12 tc. Dostałam kilkanaście zdjęć i szczegółowy opis.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------




Skopiowałabyś listę swoich zakupów z gemini? Chętnie bym się zainspirowała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasne, wyśle na pw jak będę na komputerze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 08:29   #1343
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Jasne, wyśle na pw jak będę na komputerze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mogę prosić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 08:30   #1344
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Ja też mogę prosić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyśle później

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 08:30   #1345
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Laluna wyślij też do mnie, to wrzucę na 1 stronę, żeby nam nie uciekło

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 08:35   #1346
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Wczoraj miałam kryzys. Chyba przez pogodę... niby dużo słońca ale taki wiatr i zimno, śnieg spał Nie wyszłam w ogóle na pole i stąd chyba dołek. Także jak ktoras z Was pisała że nie ma ogrodu czy balkonu to zupełnie rozumiem że idzie oszalec. Jakby teraz był listopad/grudzień i miałabym pezymusowe l4 i siedzenie w domu to bym zwariowala w domu. Dziś nie lepszy dzień. Czekam znów ba ciepełko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87752404]Laluna wyślij też do mnie, to wrzucę na 1 stronę, żeby nam nie uciekło

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ok to zrobię w pliku listę z komentarzem co do czego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 08:40   #1347
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

MrsSeductive a, mailowo wszystko. To może prześle zdjęcie

Calineczka super, że wszystko dobrze!

Laluna91 ja też poproszę o listę w pw ja też czekam na ciepełko i możliwość wyjścia na podwórko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 08:57   #1348
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 09:06   #1349
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Co do obijania to mojej koleżance na szkole rodzenia mówili że przy kp nie odbijamy tylko po mm i potwierdził jej to później doradca laktcyjny, ale jak widze są różne szkoły
Lista do szpitala super, w moim piszą, że mam nic dla dziecka nie brać prócz ubranek na wyjście, ale w dobie korony chyba wole mieć swoje...
Ja mam liste do apteki od koleżanki, więc w sumie możemy porównać co potrzebne a co lepsze, czego brakuje, bo ja w ogole tego nie ogarniam Screenshot_20200303-091234_Facebook.jpgScreenshot_20200303-091242_Facebook.jpgScreenshot_20200303-091250_Facebook.jpgScreenshot_20200303-091302_Facebook.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-15, 09:07   #1350
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Wiem ze dają swoje mleko w jednorazowych butelkach ale potem są problemy z brzuszkiem jak dziecko trzeba przestawić na inna markę mleka. Ja nie mam zamiaru karmić piersią i nikt mnie do tego nie zmusi wiec chciałam od razu zabrać mleko które będę kupowac i swoje butelki :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.