Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-09, 17:05   #1171
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Kalindaa Pokaż wiadomość
Iga wyciągała, ze Karol poza kamerami poprzedniego dnia też mówił o wcześniejszym wyjezdzie. Skoro to wyciągnęła, to myślę, że i inne rozmowy z poza kamer by wyciągnęła.
Mogła dużo mówić, ale nie pokazali tego w tv po prostu.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 17:06   #1172
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Mogła dużo mówić, ale nie pokazali tego w tv po prostu.

Byłaby drama, pokazaliby takie coś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 17:40   #1173
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja absolutnie nie bronie Igi, bo widzę, że pokazała się bardzo jednostronnie, ale jednak czuje, że za kulisami wydarzyło się coś, co powoduje, że Karol może nie być takim za jakiego wszyscy go uważamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też myślę że Karol nie jest taki jak pokazano go w tv, mi się on kompletnie nie podoba i myślę że jemu Iga też nie spasowała i on jej powiedział że nie będą razem, może nawet wynikła z tego ostra kłótnia której nie pokazali. Ja nie mogłabym miec ani Igi w zajomych ani Karola, nie polubilibyśmy się.
Cytat:
Napisane przez Joasia1122 Pokaż wiadomość
Będzie to zapewne stek bzdur. Gdyby nie miała nic na sumieniu, to nie chowałaby się przed emisja odcinków, gdzie odwala. wiedziała co robiła, wiec się schowała. Nie zwali tego na montaż.)

A w te komentarze to jestem wstanie uwierzyć tylko w to, ze Karol spotykał się z Laura, bo akurat oni mi do siebie pasuja i super !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A ja myślę że Maciej jest dalej z Laurą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 19:01   #1174
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ale skoro myślicie, że Karol powiedział Idze, że mu nie pasuje, to skąd ten jej komentarz, że jak byli u niej, to świetnie się dogadywali? Ona wyciąga wszystko przed kamery, więc gdyby jej dał kosza, to tym bardziej by o tym wspomniała. Moim zdaniem on dawał szansę tej relacji, ale zraził się tymi awanturami.

W odniesieniu do Laury, to rozumiem, że jej śmiech może być irytujący, ale sama jestem osobą, która się śmieje w nerwowych sytuacjach, tyle że ja mam śmiech niemalże bezdźwięczny, a jednak jej śmiech trochę się w uszy rzuca . Ale sądzę, że gdyby ją dobrali z Karolem, to niekoniecznie by się tak śmiała, bo w scenach przed ślubem nie było u niej takiego chichotu. Jednak sądzę, że istnieje prawdopodobieństwo, że powie "tak" podczas decyzji i że są z Maciejem to dzisiaj razem. Bo sądzę, że ten jednak jego katolicyzm jest taki, że jest w stanie nagiąć zasady dla Laury, a jeśli wybierze się na terapię, to może i będzie odpowiednim partnerem dla niej? Czekałaby go duża praca nad sobą, ale myślę, że jeśli by ją wykonał, to mogliby być z Laurą całkiem dobraną parą. Do tego w sumie Maciej pod kątem fizycznym - co też się liczy - jest całkiem atrakcyjny, oprócz tej odrobiny włosów, które trzyma z przodu .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 19:41   #1175
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie sadze żeby Karol powiedział Idze ze nic z tego nie będzie bo mi się wydaje na to za grzeczny .Oczywiście mogę się mylić bo to co pokazują w programie to tylko wycinek ale do tej pory moj nos mnie nie mylił jeśli chodzi o uczestników .
Już wiele tu zostało powiedziane na temat Igi wiec sie nie będę powtarzać ale dla mnie to ona się miota i w programie i teraz w mediach społecznościowych ,oglądając to co nawiwijala .
Aż się boje co będzie pisać po programie ,myśle ze ktoś jej powinien odciąć internet na ten czas .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 20:06   #1176
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja uważam, że Karol poza kamerami nie zachowuje się inaczej. Dla mnie on sądząc po zachowaniu sprzed poznania Igi, w trakcie trwania programu i w mediach społecznościowych jest kompletny/nieudający. Po prostu taki człowiek, który nawet w kłótni jeśli ma rację to nie będzie się kłócił do upadłego i za wszelką cenę udowadniał swoich racji. Dlatego też tak mało wiemy o ich rozmowach poza kamerami a wszyscy wiemy, że były bo co rusz do nich wracają tylko widzowie nie znają przedmiotu tych rozmów i mają wrażenie, że coś między nimi poszło na grubo. Iga jest impulsywna i przy emocjach na tak wysokim poziomie jakie generuje ten program na bank by coś wygadała, chociażby w celu usprawiedliwienia swojego zachowania.

W ogóle chyba w tej edycji bardziej niż na finał czekam na aktywności uczestników po programie i te spotkania w kółku wzajemnej adoracji. Tam nie jedna rzeczy może zostać powiedziana pod wpływem chwili a potem skasowana
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-10, 15:59   #1177
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mówisz o tym co działo się między 2 a 3 sezonem?
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-10, 16:08   #1178
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jeśli masz na myśli Martynę i Krzyśka i ich obejmowanie się i inne tego typu rzeczy to nie, nie liczę na coś takiego. Bardziej chodzi mi o jakieś "wyjaśnienia" swojego zachowania i smaczki z trwania programu, które nigdy nie zostały opublikowane w tymże.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-10, 19:30   #1179
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Chodziło mi o rozstania i powroty Krzyśka i Pauliny (w tym wspomnianą przez Ciebie akcję na urodzinach Ani). Wydaje mi się że to on najwięcej szczegółów dotyczących produkcji zdradzał.
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-10, 19:45   #1180
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez dewastatorka Pokaż wiadomość
Chodziło mi o rozstania i powroty Krzyśka i Pauliny (w tym wspomnianą przez Ciebie akcję na urodzinach Ani). Wydaje mi się że to on najwięcej szczegółów dotyczących produkcji zdradzał.
On zapowiadał że powie cała prawde jak mu minie okres karencji i już chyba nawet minął, ale pewnie już nie bedzie wracał do tematu.
Iga wiele nie powie, raczej obawiam sie ze bedzie wieszała psy na Karolu a nie na produkcji, bo umowę ma.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-10, 20:46   #1181
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Też jestem bardziej ciekawa relacji po, choć uważam, że dla Igi byłoby zwyczajnie lepiej, gdyby po prostu nie obwiniała o wszystko Karola i się tak nie wybielała.

Nie rozumiem komentarzy "Karol władca marionetek", chyba niektórym ludziom to wydaje się, że to serial i tacy spokojni ludzie po prostu nie istnieją .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-10, 23:58   #1182
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No ja tak analizując cała tą edycję muszę przyznać jednak - to jak ich tutaj przedstawili to jakiś rodzaj przewidywalnego scenariusza, który zrodził się w głowach naszych ekspertów, a najlepiej to można go chyba zatytułować jako "Spełnienie marzeń dziadersa" , czyli jak starzejący się panowie chwilę przed lub chwilę po 50-tce wyobrażają sobie relacje damsko - meskie...

Zobaczcie jak pięknie było widać przemianę bohaterek i niektórych bohaterów, kiedy porówna się ich z tym, jak wyglądali i zachowywali się na początku programu i wraz z rozwojem akcji - jak szybko opadł ich entuzjazm, pojawiło się niezadowolenie, czy wręcz frustracja.

Laura była na początku tak pełna energii, dobrego nastawienia i radości młodej jeszcze osoby i ta dobra energia jak powietrze zaczęła z niej "schodzić" wraz z rozwojem akcji i było to widać w każdym kolejnym odcinku. A przecież na początku było fajnie i tak dobrze się zapowiadało... O Idze to nawet nie wspominam - bo tutaj wszystko zapowiadało nadchodzącą katastrofę, aczkolwiek mam pewne wątpliwości, bo nie umiem stwierdzić czy eksperci na maxa cynicznie wykorzystali Igę jako "małpkę" czy "pacynkę", która będzie zawsze : mówić głupie rzeczy, robić głupie rzeczy i wszystkie te działania to będzie tylko piętrzenie problemów i skończy się fiaskiem, czy Iga taka po prostu jest i nie trzeba jej nawet za mocno prowokować, żeby skończyło się tak jak tutaj, czy faktycznie eksperci - że się tak brzydko wyrażę - tylko "dokręcali śrubkę", wiedząc że sprowokuje to określoną reakcję. Tak czy siak na pewno ją wykorzystali, pytanie tylko na ile. Iga robi na mnie wrażenie osoby, która nie potrafi kontrolować samej siebie i w ogóle ma znikomą świadomość tego, jak może być odbierana przez innych ludzi. I stąd teraz te jej histeryczne reakcje, dziwne komentarze i niezrozumiałe tłumaczenia na Instagramie, co wydaje mi się już wręcz komicznie - bo "mleko i tak się już rozlało" i w sumie niewiele może zrobić żeby jakoś poprawić swój wizerunek. Tzn. pewnie może, ale nie w taki sposób w jaki robi to teraz, z takimi tłumaczeniami, które tylko pokazują, że jest właśnie taką osobą, jaką pokazał nam program. Ona ma naprawdę talent w tych kwestiach i ta jej "nieporadność" to coś, czego mój umysł nie pojmuje, sorry.

Laura, Karol czy nawet Maciek to mimo wszystko trochę inne przypadki, ale eksperci też im tak pomogli, że szkoda gadać.

Cieszy mnie jedynie, że na wiadomych portalach plotkarskich nie ma takiego pastwienia się nad uczestnikami (no oczywiście są wiadome wyjątki ), a ludzie chyba rozumieją ten zamysł produkcji i że parowanie ludzi "na opak" to takie przedstawienie dla gawiedzi i tyle.

Generalnie eksperci powinni już dawno zostać wymienieni i zdecydowanie trzeba unikać obsadzania w tej roli panów w wieku +/- 50 lat, bo są zwyczajnie szkodliwi - przemawia przez nich życiowy cynizm, pewnie też własne doświadczenie ("Ja w tym wieku to...") i wszystko filtrują poprzez taka soczewkę, niestety z małą dozą życzliwości czy wiedzy, nie mówiąc już nawet o chęci dokuczenia uczestnikom, o co też ich podejrzewam.
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 09:09   #1183
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Też jestem bardziej ciekawa relacji po, choć uważam, że dla Igi byłoby zwyczajnie lepiej, gdyby po prostu nie obwiniała o wszystko Karola i się tak nie wybielała.

Nie rozumiem komentarzy "Karol władca marionetek", chyba niektórym ludziom to wydaje się, że to serial i tacy spokojni ludzie po prostu nie istnieją .
Iga niestety obwinia tylko i wyłącznie innych, ona wg siebie super się komunikuje, jest konkretna, tylko wiecznie inni mają problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 13:15   #1184
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ciekawe czy finał puszczą na playerze , ja obecnie w sumie myślę, że Laura i Maciej będą na tak (choć ja bym tam chciała, żeby powiedziała "nie", mimo że Maciej sympatyczny, ale dużo pracy przed nim), Karol i Iga obydwoje na nie (choć nie mam pewności, bo tacy zachowawczy są niby przy kamerach, może będą sobie chcieli dać "szansę" ), Iza i Kamil na tak.

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;88696723]
Zobaczcie jak pięknie było widać przemianę bohaterek i niektórych bohaterów, kiedy porówna się ich z tym, jak wyglądali i zachowywali się na początku programu i wraz z rozwojem akcji - jak szybko opadł ich entuzjazm, pojawiło się niezadowolenie, czy wręcz frustracja.

Laura była na początku tak pełna energii, dobrego nastawienia i radości młodej jeszcze osoby i ta dobra energia jak powietrze zaczęła z niej "schodzić" wraz z rozwojem akcji i było to widać w każdym kolejnym odcinku. A przecież na początku było fajnie i tak dobrze się zapowiadało... O Idze to nawet nie wspominam - bo tutaj wszystko zapowiadało nadchodzącą katastrofę, aczkolwiek mam pewne wątpliwości, bo nie umiem stwierdzić czy eksperci na maxa cynicznie wykorzystali Igę jako "małpkę" czy "pacynkę", która będzie zawsze : mówić głupie rzeczy, robić głupie rzeczy i wszystkie te działania to będzie tylko piętrzenie problemów i skończy się fiaskiem, czy Iga taka po prostu jest i nie trzeba jej nawet za mocno prowokować, żeby skończyło się tak jak tutaj, czy faktycznie eksperci - że się tak brzydko wyrażę - tylko "dokręcali śrubkę", wiedząc że sprowokuje to określoną reakcję. Tak czy siak na pewno ją wykorzystali, pytanie tylko na ile. Iga robi na mnie wrażenie osoby, która nie potrafi kontrolować samej siebie i w ogóle ma znikomą świadomość tego, jak może być odbierana przez innych ludzi. I stąd teraz te jej histeryczne reakcje, dziwne komentarze i niezrozumiałe tłumaczenia na Instagramie, co wydaje mi się już wręcz komicznie - bo "mleko i tak się już rozlało" i w sumie niewiele może zrobić żeby jakoś poprawić swój wizerunek. Tzn. pewnie może, ale nie w taki sposób w jaki robi to teraz, z takimi tłumaczeniami, które tylko pokazują, że jest właśnie taką osobą, jaką pokazał nam program. Ona ma naprawdę talent w tych kwestiach i ta jej "nieporadność" to coś, czego mój umysł nie pojmuje, sorry.

Laura, Karol czy nawet Maciek to mimo wszystko trochę inne przypadki, ale eksperci też im tak pomogli, że szkoda gadać.
[/QUOTE]

Ogólnie to się zgadzam z całym postem bardzo, szczególnie wymianą ekspertów, ale u Iga to trudny przypadek, nie chcę diagnozować nikogo na podstawie tego, co widzę w TV, ale naprawdę nie wiem, czy nie powinna być pod okiem psychiatry i psychologa (nie piszę tego złośliwie). Tylko czy wiedząc o jej potencjalnym zaburzeniu, psychologowie wpuściliby ją do programu? Jeśli tak, to byłoby już wyjątkowo wredne i okrutne. Jej zachowania są naprawdę niepokojące, jak tak się dłużej pomyśli, od wieszania psów na byłych partnerach przez obwinianie o wszystko otoczenia aż do nagłych wybuchów agresji.

W sumie tym programem można sobie nieźle zniszczyć też życie, przynajmniej na jakiś okres, czy karierę zawodową.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 15:04   #1185
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Finał planowo w piątek na playerze. Skoro tydzień temu dali coś co miało być odcinkiem specjalnym to w tym tygodniu już nie powinni kombinować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 22:21   #1186
Natka_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja tez uważam, że zmiana ekspertów to dobry pomysł.

Poza tym, zastanawiam się dlaczego Mosak nie pojechał do Igi I Karola jeszcze raz. Oni ewidentnie potrzebowali więcej pomocy niż tylko jedno spotkanie. Między nimi nie jest dobrze, jak dla mnie to oni oboje się męczą. Akcje Igi też z czegoś wynikają.
Chorzewska pojawiła się drugi raz u Laury i Maćka, a Mosak ich po prostu zostawił samym sobie. Może nie chciał przypominać sobie o porażce, ciekawe czy w gabinecie prywatnym prezentuje profesjonalizm wynikający z pozycji eksperta.
Natka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 23:20   #1187
blablaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 23
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Natka_a Pokaż wiadomość
Poza tym, zastanawiam się dlaczego Mosak nie pojechał do Igi I Karola jeszcze raz. Oni ewidentnie potrzebowali więcej pomocy niż tylko jedno spotkanie. Między nimi nie jest dobrze, jak dla mnie to oni oboje się męczą.

Ewidentnie oboje sie męczą, Karol męczy się z Igą a Iga męczy się sama z sobą...
blablaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 08:31   #1188
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Natka_a Pokaż wiadomość
Ja tez uważam, że zmiana ekspertów to dobry pomysł.

Poza tym, zastanawiam się dlaczego Mosak nie pojechał do Igi I Karola jeszcze raz. Oni ewidentnie potrzebowali więcej pomocy niż tylko jedno spotkanie. Między nimi nie jest dobrze, jak dla mnie to oni oboje się męczą. Akcje Igi też z czegoś wynikają.
Chorzewska pojawiła się drugi raz u Laury i Maćka, a Mosak ich po prostu zostawił samym sobie. Może nie chciał przypominać sobie o porażce, ciekawe czy w gabinecie prywatnym prezentuje profesjonalizm wynikający z pozycji eksperta.
No w tej edycji to wyjątkowo słabo wyszło, nawet się nie spotkał z nim obydwojgiem jednocześnie. Nie wiem w sumie z jakiego powodu, uważam, że jednak Adam i Asia to była większa porażka, bo tam nawet na początku nie było miłej atmosfery, a u Igi i Karola w sumie od trzech odcinków są awantury.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 18:44   #1189
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czy tylko ja czekam bardziej na zabranie głosu przez Igę niż na sam finał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-13, 19:08   #1190
blablaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 23
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Czy tylko ja czekam bardziej na zabranie głosu przez Igę niż na sam finał?

A coz ona takiego moze powiedziec ?, wg mnie nic nie wytlumaczy jej chamskiego zachowania, no chyba ze ją tlukl co na bank nie mialo miejsca pewnie bedzie szla w zaparte, że wszystko jego wina bo jej nie adorowal, nie rozsmieszal, non stop nie zabawial, nie chcial wpuscic do lozka, nie reagowal na jej zaczepki i ogolnie terroryzowal spokojem wiec jak ona biedna mogla sie za te wszystkie jego "zniewagi" zachowywac kulturalnie wobec niego? no przeciez byla jego najzaâ˜☠â˜☠â˜☠istszą na swiecie żoną, wiec jej sie to wszystko nalezalo chocby nie wiem co
ps. jej problem wg mnie jest taki, ze ona nie dopuszcza w ogole do siebie takiej mysli, ze to ona moze byc dla kogos wielkim rozczarowaniem a z takim charakterem i aparycją powinna to zakladac nawet w wiekszym stopniu niz mniejszym

Edytowane przez blablaaa
Czas edycji: 2021-05-13 o 19:13
blablaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 06:33   #1191
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czy dziś finał? Czy za tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 06:52   #1192
Marisja
Raczkowanie
 
Avatar Marisja
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 362
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Czy dziś finał? Czy za tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 08:11   #1193
silly_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar silly_sylwia
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 183
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No jestem ciekawa jak to będzie, ja jakieś wielkiej miłości Idze i Karolowi nie wróżę. Zresztą widać co sama zainteresowana o tym mówi. Szkoda, bo wydaje się Karol bardzo ok człowiekiem.
silly_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 08:34   #1194
ig88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 120
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Na player dziś a w tv za tydzień tak mi się wydaje...
ig88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 08:37   #1195
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Czy dziś finał? Czy za tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Ja obstawiam, że Iza i Kamil zostaną w małżeństwie, Laura i Maciej też dadzą sobie jeszcze szansę, a Iga z Karolem oboje będą na nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 08:48   #1196
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja obstawiam:
Iga nie - Karol nie
Iza tak - Kamil tak
Laura nie - Maciek tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 09:18   #1197
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nadrobiłam wczoraj odcinek zaległy.
Iza i Kamil - jest dobrze między nimi, owszem, różnice są, ale obydwoje chcą aby im wyszło, no i myślę, że już się zaangażowali w tę relację, tak że decyzja ich będzie na pewno na tak.

Laura i Maciej - widzę różnicę w zachowaniu Laury, na plus. Miała słabszy okres w dwóch ostatnich odcinkach, ale faktycznie ogarnęła, że nie tędy droga i wyluzowała. I szczerze powiedziawszy, nie wiem co powie w odcinku finałowym. Niewykluczone, że będzie na tak, w mojej ocenie.

Iga i Kamil - K A T A S T R O F A. Ona . Okropne zachowanie, nie wyobrażam sobie być na miejscu Karola. Z tym wyjściem do znajomych, to Iga najpierw mu rzekła, że nie wyobraża sobie z nim tam iść, a jak on potem powiedział, że nie pójdzie, to zaczęła płakać, bo była przekonana, że pójdzie i było to dla niej ważne. Ona gorzej się komunikuje niż 3-latek.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No w tej edycji to wyjątkowo słabo wyszło, nawet się nie spotkał z nim obydwojgiem jednocześnie. Nie wiem w sumie z jakiego powodu, uważam, że jednak Adam i Asia to była większa porażka, bo tam nawet na początku nie było miłej atmosfery, a u Igi i Karola w sumie od trzech odcinków są awantury.
No to dla mnie Iga jest gorsza od Adama. On po prostu już był zaangażowany w inny związek, ale nie był taki toksyczny jak Iga.

Cytat:
Napisane przez blablaaa Pokaż wiadomość
ps. jej problem wg mnie jest taki, ze ona nie dopuszcza w ogole do siebie takiej mysli, ze to ona moze byc dla kogos wielkim rozczarowaniem a z takim charakterem i aparycją powinna to zakladac nawet w wiekszym stopniu niz mniejszym
W punkt.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 09:23   #1198
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja myślę że Laura powie nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 09:25   #1199
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie no na pewno dzisiaj opublikują odcinek, bo chyba mają dosyć skarg, ale ja uważam, że dzisiaj powinien być ten już finałowy odcinek w TV (dwa pod rząd), skoro tak robią. Bo później wystarczy wejść na pudla i jak ktoś nie lubi spoilerów, to dostanie ich całą masę.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Czy tylko ja czekam bardziej na zabranie głosu przez Igę niż na sam finał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też na to czekam i liczę, że Karol się też wypowie. Ale to dopiero za tydzień.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 09:31   #1200
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czy ja wiem czy powinien. Po to się płaci za Playera, żeby mieć odcinek wcześniej a nie wtedy kiedy inni za darmo. A jak będą unikać spojlerów to już ich problem Nie wydaje mi się, że nie wchodzenie na portale plotkarskie przez tydzień to jakiś nadludzki wysiłek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.